Karas Ukrainoje. Du šimtai dvidešimt trečioji (spalio 4 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Jungtinės Valstijos nedelsiant įsikiš, jei Rusija panaudos branduolinį į ginklą prieš Ukrainą, mano buvęs CŽA vadovas David Petraeus. Petraeus sako, kad Rusija pralaimi mūšio lauke, nepaisant bandymų aneksuoti Ukrainos teritorijas. Jei Rusija panaudotų taktinį branduolinį ginklą Ukrainoje, JAV ir NATO esą „sunaikintų visas Rusijos pajėgas, kurias matome ir identifikuojame mūšio lauke Ukrainoje, Kryme ir Juodojoje jūroje”.

JAV senatorius, Žvalgybos komiteto narys Marco Rubio mano, kad po kelių iš eilės pralaimėjimų mūšio lauke, Putinas gali įsakyti atakuoti logistinius mazgus ir tiekimo kelius ne tik Ukrainos teritorijoje, bet smogti ir Lenkijos oro uostams. Senatoriui tokia tikimybė kelia didesnį nerimą, nei branduolinio ginklo panaudojimo galimybė.

JAV buvusių ir esamų pareigūnų nuogąstavimai pagrįsti.Gerai, kad Putinas plano užpulti kurią nors NATO narę neįvykdė vasario mėnesį. Bailys įsakė raketomis smogti Ukrainai, paleido savo paradinėmis uniformomis pasipuošusias ordas užimti Kyjivo, o pats persigandęs išskrido slėptis į bunkerį už Uralo. Jei Rusija būtų puolusi kurią nors NATO narę, kad ir esančią prie Baltijos, (Lietuvos neminime, saugodami jūsų nervų ląsteles), Aljansas vargu ar būtų žaibiškai kirtęs atgal. Prisimenant išsigandusius Vakarų valstybių vadovus invazijos pradžioje, okupuotų teritorijų klausimas, panašu, būtų didžiulis rebusas Aljansui. Tuo tarpu Ukraina būtų atsidūrusi antrame plane, o Zelenskio komandai išsilaikyti valdžioje, turint galvoje, kad prieš pat invaziją pasitikėjimas prezidentu tirpo, greičiausiai nebūtų pavykę. Kyjivas būtų “užimtas ir kontroliuojamas” kur kas paprastesniu būdu.

Dabar, žlugus pompastiškiems Ukrainos užėmimo planams, Kremlius išsitraukė pasenusius prieš Vakarus paruoštus scenarijus ir nupūtęs dulkes, bando juos reanimuoti. Visi tie planai dabar jau ne tik komoje, bet išmušti lavondėmėmis ir Putinas jais gali pasivalyti užpakalį. JAV, o svarbiausia – NATO – šiandien pasirengę Rusijai smogti nelaukiant, kol Putino įsakymu atsivers branduolinė šachta.

Tai, kad NATO ruošiasi ypatingai situacijai, liudija ir Aljanso šalių bei Izraelio raginimai nedelsiant piliečiams išvykti iš Rusijos. Nenorime jūsų gąsdinti, tačiau tokie ėjimai paprastai daromi prieš galimus karinius veiksmus. Ir tai yra gerai.

Ukraina paprašė ilgojo nuotolio (iki 300 km.) raketų ATACMS su sąlyga, kad derins smūgius su JAV. Pagal siūlomas sąlygas, JAV būtų suteikta teisė riboti HIMARS raketų smūgius Rusijai, siekiant užkirsti kelią tiesioginei JAV ir Rusijos konfrontacijai.

Bulgarijos prezidentas R. Radevas nepritaria Ukrainos greitam stojimui į NATO ir atsisakė prisijungti prie devynių Vidurio Rytų Europos valstybių prezidentų pareiškimo, kuriame smerkiama Rusijos įvykdyta Ukrainos teritorijų aneksija bei remiamas Ukrainos prisijungimas prie NATO. Pasak Radevo, sprendimas dėl Ukrainos narystės NATO turėtų būti priimtas tik tada, kai Ukraina ir Rusija susitars ir įgyvendins „aiškius taikaus konflikto sureguliavimo parametrus”.

Kaip ir minėjome, Kremlius jau maigo slaptų sąjungininkų prieš Ukrainą NATO sudėtyje mygtukus. Radevas – nepriklausomas Bulgarijos socialistų partijos, komunistų partijos įpėdinės, atstovas. Jis tebėra populiariausias šalies politikas. Dėl kultūrinių ir istorinių priežasčių Bulgarija vadinama viena ES šalių, kuriose simpatijos Rusijai yra didžiausios. Prorusiški politikai priešinasi bet kokiai karinei pagalbai Ukrainai, Radevas įtariamas užkulisiniu Rusijos interesų protegavimu.

Europos Sąjungos prekybos vadovas V. Dombrovskis pasirašė antrąjį susitarimą su Ukraina dėl 5 mlrd. eurų, kad būtų galima padidinti Ukrainos turimus grynuosius pinigus ir išmokėti atlyginimus bei pensijas. „Šį kartą ES skirs 5 mlrd. eurų neatidėliotiniems likvidumo poreikiams patenkinti, atlyginimams ir pensijoms mokėti. Pirmąją dalį perduosime spalio viduryje, kitos dvi dalys bus perduotos vėliau šiais metais.”

Zacharova ilgoje ir painioje savo kalboje išstenėjo, kad pusė Europos, tame tarpe ir Lietuva, devintajame dešimtmetyje “gavo savo dabartines sienas“ tik Rusijos geranoriškumo dėka. Ką tuo naftalininėse senienose pasikapstanti Kremliaus dama nori pasakyti maždaug aišku: mes atidavėme jums jūsų pageidaujamas teritorijas, o jūs mums trukdote tvarkytis savo įsivaizduojamose ribose (Ukrainoje).

Primename, kad Kremlius tame „geranoriškame“ devintajame dešimtmetyje nieku gyvu nebūtų sutikęs su jokiais sienų „perbraižymais“, jei sovietai nebūtų lindėję visiškoje ekonominėje šiknoje: Maskva badavo, Ukraina siuntė rusams duoną, o Vakarai ėmėsi finansinių injekcijų.

Paaiškėjo, kuriam tikslui Baltarusijoje vyko karinės pratybos. Vyriausias šalies kolūkio „predsedatelius“ paskelbė visuotinę mobilizaciją derliaus nuėmimui. Bulbašenka paragino rajonų administracijų vadovus „sutelkti visus” derliaus nuėmimui, pabrėždamas, kad tai apima ir moksleivius. Bulbašenka įsitikinęs, jog nukastas bulves, morkas ir kopūstus sėkmingai parduos Rusijoje ir Kinijoje. „Todėl kalbos apie sankcijas, kokią nors mobilizaciją, karą ar dar ką nors negali būti svarstomos. Pamirškite apie tai“, – paragino daržovių diktatorius.

Operacinis lygmuo

Rusijos režimas, atrodo, atleido savo Vakarinės karinės apygardos vadą generolą pulkininką A. Žuravliovą po virtinės pralaimėjimų Ukrainoje. Kremliuje kilo nepasitenkinimas dėl Žuravliovo karo taktikos, todėl priimtas sprendimas jį pakeisti generolu leitenantu R. Berdnikovu. Žuravliovas dalyvavo aktyviuose kariniuose veiksmuose Sirijoje, dalyvavo Aleppo puolimo operacijoje. Berdnikovas Sirijoje rezidavo tik pernai, apie dalyvavimą kariniuose veiksmuose nepranešama. Profesionalus, kiek suprantam, keičia mėgėjai.

Rusijos kariuomenei Charkivo srities košmaras persikėlė į Luhanską, kuris neva jau Rusijos teritorija. Ukrainos kariai išlaisvino Borovają kairiajame Oskolio upės krante ir pasiekė dešinįjį Žerebeco upės krantą. Už keliolikos kilometrų yra Svatovo miestas. Tai reiškia, kad artimiausiu metu matysime bėgančius driskius. Tuos, kurių nesunaikins artilerija. Pats laikas atgręžti jiems ginklus prieš savo generalbalvonus ir vištasmegenius vadus.

Maža to, Ukrainos pajėgos pralaužė driskių gynybą strategiškai svarbiame pietiniame Chersono regione. Rusijos karo nusikaltimų ministerijos kalbėtojas Konašenkovas pranešė, kad ukrainiečiams pavyko prasiskverbti į rusų užnugarį „su pranašesniais tankų daliniais“.

Pirmasis mobilizuotųjų srautas, nepraėjęs jokių apmokymų ir išsiųstas į Chersoną. Jo lemtis yra aiški: arba amžiams likti ilsėtis Ukrainoje žemėje, arba bėgti pasiduoti ukrainiečiams. Manome, kad artimiausiu metu Chersone ordos likučius gali ištikti kolapsas. Tiesiogine to žodžio prasme. Toliau – Putino keitimas kitu Putinu, deja.

Rusijoje mobilizacija įgauna pagreitį. Į Omską atgabenti Norilske mobilizuoti “kariai” buvo palikti nakvoti atvirame lauke be palapinių. Ir, žinoma, tualetų. Permės regione mobilizuoti asmenys palikti šaltyje, sniegu padengtame lauke. Socialiniuose tinkluose plinta video, kur matyti, kaip vyrai šildosi prie laužo po atviru dangumi.

Tai ne vieninteliai atvejai, kai mobilizuoti rusai skundžiasi prastomis sąlygomis. Tai net ne sąlygos, jų paprasčiausiai nėra. Mobilizuotųjų artimieji praneša, kad “kariai” neturi uniformų, prašo artimųjų nupirkti neperšaunamas liemenes, žinoma, už savo lėšas.

Štai tokia ta „antroji ir nenugalimoji”, kuri todėl Ukrainoje ir kariauja kaip gauja už žvėris baisesnių padarų. Mobilizuotieji girtuokliauja, daužosi tarpusavyje, plėšikauja, palieka priešakines pozicijas, terorizuoja gyventojus.

Situacijai suvaldyti Kremlius į Ukrainą planuoja perkelti Rosgvardijos dalinius iš Sibiro ir kontingentą iš Sirijos.

Taktinis lygmuo

Naktį okupantai apšaudė Nikopolį gradais, keturi civiliai vyrai sužeisti, du iš jų – ligoninėje.

Driskiai stengiasi išlaikyti laikinai užimtas teritorijas, stengdamiesi sulaikyti Ukrainos kariuomenės puolimą, vykdo aktyvią oro žvalgybą.

Pastarąją parą okupantai paleido 3 raketas, sudavė 12 oro smūgių, iš reaktyvinių salvinių ugnies sistemų surengė daugiau kaip 100 apšaudymų.

Nuo priešo smūgių nukentėjo daugiau kaip 20 gyvenviečių.

Naujai suformuoto ir į Ukrainą perkelto 3-iojo armijos korpuso padaliniai negali vykdyti kovinių veiksmų dėl pasenusios ginkluotės ir karinės technikos bei masinio savavališko pozicijų palikimo.

Ukrainos gynybos pajėgų daliniai atrėmė okupantų atakas Vimkos, Majorsko, Spirnės, Ožerianivkos, Bachmuto, Kamiankos ir kitų gyvenviečių rajonuose.

Gynybos pajėgų aviacija sudavė 22 smūgius 3 atramos taškams, 16 ginklų ir karinės įrangos sutelkimo vietų ir 3 priešo priešlėktuvinių raketų kompleksams.

Ukrainos priešlėktuvinės gynybos daliniai sunaikino du bepiločius orlaivius.

Ukrainos raketinės pajėgos ir artilerija pastarąją parą smogė 2 okupantų kontrolės punktams, 12 gyvosios jėgos, ginklų ir karinės įrangos sutelkimo vietų, 2 šaudmenų sandėliams, priešlėktuvinės gynybos objektui ir kitiems 5 svarbiems priešo objektams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
51 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Chocholams piZdec

Pagoglinkit straipsnį “ На Херсонском направлении остановили продвижение ВСУ”.
Замглавы ВГА Стремоусов заявил о пресечении продвижения ВСУ на Херсонском направлении. Стремоусов также отметил, что ВСУ несут значительные потери, количество погибших украинских солдат исчисляется сотнями.

Zelenskis

Yra pi*deras ir narkomanas. Kybos kartuvėse tas karinis nusikaltėlis.

et,

į jokį nato neįstos nes :
1. nepasirašytos sienos
2. yra ginčytinų teritorijų

???

nejau zelionskis ir jo patarėjai nežino priėmimo į natų „klubą” taisyklių? o jei žino tai kam tie cirkai su prašymais į natas?

Realus situacijos matymas

Jau matosi paskutinės Zelenskio režimo agonijos. Toliau jau galas. Visiškas dugnas. Ukrainos nebeliks. Taškas.

Regimantas

Žalias dar darkosi, tačiau jam laiko liko tik iki lapkričio 8 d. Tada rinkimai Jungtinėse Valstijose. Po to Ukrainai kaput, o Žaliam piZdec.

jo jo

žalio prasymas rodo žalio agoniją – ant nosies laprikčio 8

kacapnia

…..goida,bliadt,goida….,karsinciau,…goidaaaaa….

mato

Z.V. mato susitarimus:
„Ar ir po E. Masko pasiūlymo mes vis dar nesirūpinsim savim”

https://youtu.be/Zit8icI485U

tarp kito – kažkada sklandė kad sudegė 41 palydovas masko, rugsėjį saulė vėl „spjaudėsi” ir galimai sudegino dar. Masko palydovai nieko nemato nes jų nėra ? Štai kame masko giesmės?

Diedas

Paskaičiau žemiau esančius komentarus ir pažvengiau.
Putlerio chebra sublizgėjo protu ir intelektu.
Ir tokie orangutangai svajojo nueiti iki Lamanšo.

Apgyvendinti laukuose

kacapu ‘megejai’ nusiko jau viska,ka imanoma..’Antroji’ armija v myrie,xa xa xa.Isgirde tolumoj saudant,deda i kojas,triesdami is baimes.Begdami klykia…my pobiedyly,urra…,ir toliau bega plikom,apsiktom siknom.Xa xa xa,’nugaletojai isvaduotojai’.Popiriaus tai neturi,ubagai nusitriedeliai.

Valstybės išdavikė

Globalistų vasalė, Moldavijos prezidentė Maja Sandu pareiškė, kad mielu noru atiduoda dalį savo šalies teritorijos Ukrainai. Achujet, nu, qurwų qurwa.
Pagoglinkit – „Санду заявила пранкерам о готовности на время сдать Украине земли Молдавии’.

DD plius DD- Diedas

Tuvoje už mobilizuotą tuvietį šeima gauna aviną, Sachaline už rusą duoda 5 kilogramus žuvies. Šaldytos, bet neblogos. O už šituos kur apačioje nieks nieko neduoda, tai jie stengiasi- o gal ką nors duos.

DD plius DD- Valstybės išdavikė

Neverta guglinti tamstos nuorodoje. Labai nepatikimi šaltiniai. Jeigu norite pasiūlyti ką solidžiau, pagooglinkit „natribu.org”. Ten irgi rusiškai, bet rimčiau.

> 2022-10-4 21:20

taigi Z>V> išaiškino
„Ar ir po E. Masko pasiūlymo mes vis dar nesirūpinsim savim”

https://youtu.be/bm4mMSgua70

.maskės išsiskymai sutampa su trumpo išsisakymais. Abu vienoje komandoje.

Jankiai ir šlėktos - teroristai

Взрывы на нитках газопроводов „Северный поток” и „Северный поток — 2”, вероятно, совершили США и Польша, сообщил агентству Bloomberg американский экономист Джеффри Сакс. Pagoglinkit – “ В США назвали страны, совершившие взрывы на „Северных потоках”.
https://ria.ru/20221004/gaz-1821415273.html

Dar 250 nacionalistų sunaikinta

На криворожском и андреевском направлениях в результате ударов ВКС России по подразделениям 24-й механизированной, 17-й танковой и 128-й горно-штурмовой бригад ВСУ в районах населенных пунктов Белая Криница, Архангельское, Любимовка и Золотая Балка уничтожено девять танков, 12 боевых машин пехоты, 20 автомобилей и до 250 военнослужащих.
“ ВСУ потеряли на Криворожском и Андреевском направлениях до 250 боевиков”.
https://ria.ru/20221004/ukraina-1821459053.html

Šiaip klausiu

kas liks iš ūkanoto Albiono kai podlotkė „Belgorod” iškraus savo krovinį?

Šlovė rusų kariams

О чем заявляет Минобороны России в своей новой сводке:

* На окраине Днепра (Днепропетровска) высокоточным ударом поражен штаб воздушного командования «Восток» ВСУ.
* За сутки убиты более 500 украинских военных.
* Под городом Запорожье поражен склад боеприпасов, а также цеха для ремонта авиатехники на заводе «Мотор Сич». Уничтожено более 15 т боеприпасов, в том числе снаряды к РСЗО HIMARS, а также два вертолета Ми-24.
* За сутки сбиты по одному украинскому Су-25 и Су-24.

Erika Palšauskaitė Švenčionienė

Pro istorijos langą,
Viską matom savaip.

Kam fašistai kaip broliai,
Kam nacistai draugai,
O kai kam ir žudynės tik pigi pramoga,
Jau užmiršom Chatynės, Osvencimo aukas?

Pinigais dengtas melas,
Daug kam tapo saldus.
Nebežinot kas esat, Robotas ar žmogus?

Latvis, rusas, lietuvis,
Kraujo skonis sūrus,
Jankių doleriu pirktas,
Paskandino visus!

Federalai iškrypę
Kuria sau žaidimus.
Ar užgimusiam vaikui
Žemėj vietos dar bus?

Glostai kruviną žemę
Ir iš siaubo klyki!
Atsipeikėk pasaulį,
Ko mes norim visi?

Ko visiems neužtenka?
Negana pinigų?
Kiek dėl jų mes kovosim?
Kiek sukalsim karstų?

Man tereikia ramybės,
Tau taikingo dangaus.
Vaikui reikia vaikystės,
Žemei – doro žmogaus.

ilonas maskas

„Как зажег Илон Маск“
https://youtu.be/3SwhgRRHhKs

Ziuriu,svenciausioji

ir cia atsigrudo.Poete mat,janonio reinkarnacija.Paklausiau karta jos kalbu,iki galo neistveriau,pradejau baisiai keiktis,galvojau,kad i 1940 metus persikrausciau.Ja skubiai reik su co iskraustyt maskolijon ir daugiau niekada niekada jos neprisimint.Asmeniskai as ja nuzudyciau kad galeciau.

stasys

Urkainiečių pergalės Chersone , gražiai papildo pergalęs Charkovo rajone , jei dar suduoti rimta smūgį ir Zoparožėje ‘per vidurį’ orku padėtis taptu kritiška toje Ukrainos dalyje . Išlaikyti Ukrainos teritorijas xuilo , kai Ukrainiečiams fronte sekasi , tampa labai sudėtinga ir pasikliauti vietiniais coloborantais jau nepavyksta . Tikėtinas sekantis Ukrainiečiu ‘proveržis ‘ Chersono srityje Černobaivkos kryptimi , jei Ukrainiečiams pavyks ta padaryti kairysis Dniepro krantas bus jų išlaisvintas su dideliu bonusų paliktos orku technikos . Orkams problema ne prarandamos užgrobtos teritorijos , o tai kas tose teritorijose lieka po jų . Po orku sutriuškinimo prie Iziumo į Ukrainiečiu rankas papuolė didelis kiekis karinės technikos kuri leido papildyti esamus dalinius ir suformuoti naujus rezervus tolesniam puolimui . Tie keli paskutinieji dideli… Skaityti daugiau »

Įdomu

kodėl konservatnkai nustojo Putiną vadinti liliputu?

stasys

Įdomu 2022-10-5 7:38 .. todėl kad atsirado geresnis ‘xuilo’ . Žmogaus ūgis tik jo fizinis trukumas , bet pačio žmogaus jis nedarko kaip protinės bėdos .

Vargas tau Ukraina

Vargšė ta šalis, kurioje prezidentas klounas dar ir narkomanas. Vargšė ta šalis, kurią užsienyje atstovauja ne premjeras, o klouno ir narkomano prezidento žmona.

Diedas

Labai gražios Švenčionėlienės eilės.
Reikia išverst į rusų kalbą ir duot paskaityt užsimaniusiems svetimų žemių grobikams ir surūšiavusius tautas į geras ir blogas – galavariezams rusofašistams

>Stasiui

Konsevatnikai Putino nebevadina liliputu, nes nežino ar Ukrainos liliputas yra aukštesnis.

Pucyyynas nebevadinamas liliputu

del to,kad jis jau ne liliputas,o LAVOOONAS,xa xa xa.

Na va, Zelenskiui ir Kijeve nebesaugu

Дроны-камикадзе нанесли удар по Белой Церкви под Киевом, сообщил глава Киевской областной военной администрации Алексей Кулеба.
При этом украинское издание „Страна.ua” отмечает, что беспилотники впервые „смогли добраться так далеко от линии фронта и совершить атаку на цели, находящиеся в 100 километрах от Киева, несмотря на плотную систему ПВО, находящуюся возле столицы”. Издание также публикует фото пожаров после атаки дронов.
Pagoglinkit straipsnį “Дроны-камикадзе нанесли удар по Белой Церкви под Киевом, заявили на Украине”.

Dar 300 nacių virto trąšomis saulėgrąžoms

Skaitykite – “В ДНР, ЛНР и под Харьковом уничтожили более 300 украинских военных”.

> Na va, Zelenskiui ir Kijeve nebesaugu   15:09

Cha cha cha…Žalias neužauga iš baimės į kelnes prikrovė… cha cha cha….įsivaizduoju narkomaną sėdintį savo šūde ir uostantį koksą…

PiZZZdec dar 100 nacių

На Купянском направлении в районах населенных пунктов Шиповатое, Шевченково и Петровка Харьковской области ракетными ударами по подразделениям первого эшелона и резервам 92-й механизированной бригады ВСУ уничтожены до 100 военнослужащих и 13 единиц военной техники.
https://ria.ru/20221005/kharkov-1821714036.html

Greit bus

Tra-u-ras Lietuvoje. Patriotas NR.1 tikriausiai vėl prie lašelinės pajungtas bus, ir kurį laiką komoje gulės. Legalizuotų kvaišalų injekcijomis atgaivintas, atCibudęs OŽys parašys eilėraštį. Apie tai, kokie geri laikai buvo prie Adoliuko. Ir kaip reikia represuoti visus, kurie nepritaria atviram nacizmui, šiandienoje iki ausų pritrauktam iki patrJotizmo. Ne nacis!? Tai vadinasi Kremliaus agentas, nes ne patriJotas! Dieve Dieve… Kai šitas Patriotas NR.1 ir Adamkievičius-šlepetinis spec.kalėjimų specialistas padės šaukštą, grįšiu į Doros ir Atgailos kelią. Pažadu. Anksčiau niekaip… 😀

Zelenskio laikas baigiasi…

Netoli Kijevo Belye Cerkvi rajone su Irano gamybos dronais „Shached-136” suduotas smūgis į 72 atskiros mechanizuotos brigados karinį objektą.

Achmat

Nikolajevo srityje „Iskanderais” sunaikintas angaras su „Bayraktar TB2” skraidyklėm.

Zelenskio laikas prasideda

…nes net Iranas atsuko sikna kacapams ir nebeduoda vinim sukaltu skraidykliu.Tai russkeliai bando kazkokiam padvale susiklijuot juos is pagaliuku ir kartono.Dirba net 10 zmoniu,zo, antra armija.Is galo,ura xuilo.

Ohoho,nugelltes balvooonas

jau issizadejo juros,nuskandino padvodke su visom zetkem ir ruosiasi Didziajan Kelin Dorybiu.Aisku,nepavyks,ale norai norai…,kazkas nauja.Paveike kumyro pucyyyno artejantis galas.

Na va,xuiliui net kremliuj

nebesaugu.Narsusis kadyrovas tik ir tyko nusmeigt peiliu,liudnasis arklys uzspardyt,gir gir su virve padaryt gar gar…Tai liliputas sedi ,galvele ikises i savo sudu cemodana ir svaigsta savo ismatu aromaaaaatais.Nereik jokios narkatos,xa xa xa

Vėl nacionalistus muša

в районе населённого пункта Мураховка (Николаевская область) уничтожена радиолокационная станция контрбатарейной борьбы (AN/TPQ-36) производства США.

Bandiūgos prisiskraidė

истребительной авиацией ВКС России в районе населённого пункта Нововладимировка (Николаевская область) сбит МиГ-29 воздушных сил Украины.

Dar 400 benderovcų virto trąšomis saulegrąžoms

Минобороны России 5 октября сообщило об очередных ударах по украинским войскам: * по подразделениям 92-механизированной бригады в районах населённых пунктов Шиповатое, Шевченково и Петровка (Харьковская область). Потери ВСУ в Минобороны оценили в 100 человек. * 93-й механизированной бригады в районах населенных пунктов Дружелюбовка (Харьковская область) и Редкодуб (ДНР). Потери ВСУ в Минобороны оценили в 90 человек. * 54-й механизированной, 80-й десантно-штурмовой и 10-й горно-штурмовой бригад ВСУ в районах населенных пунктов Белогоровка (ЛНР), Спорное и Яковлевка (ДНР). Потери ВСУ в Минобороны оценили в 70 человек. * 102-й бригады территориальной обороны в районе населённого пункта Ровнополье (Запорожская область). Потери ВСУ в Минобороны оценили в 30 человек. * 35-й бригады морской пехоты в районе населенного пункта Давыдов Брод и 128-й горно-штурмовой бригады ВСУ… Skaityti daugiau »

Šiaip klausiu

Ar Liusia Arestovičius išskalbė prišiktas iš baimės neužaugos narkomano Zelenskio kelnes?

cha cha cha

muskas atsičiuxino kad genocidą remia.

Siaip klausiu

..kiek kartu dienoj oxranke issiufliuoja xuilo sudus is cemodano,xa xa xa.Turbut,tryda ispumpuoja vandens siurblu…

CHA CHA CHA

…Muskas sake,kad is Menulio nusitaike i xuilo plike.Pasizymejo kryzium..

Anot

Foreign Policy”, Čekija ir Slovakija gali nutraukti Ukrainos palaikymą dėl šalyse kilusio politinio nestabilumo ir vykstančių protestų ryšium su ženkliai padidėjusiom kainom energetiniams resursams. Bulgarija jau atsisakė sankcijų Rusijos energijai. Prancūzijos mados namai „DIOR” vėl grįžta į Rusijos rinką.

Sakykite

Zelia neužaugo kad paauglystėje daug dročino,ar kaip čia yra ?

Nu gerai jau,pasakysiu

..tai va,pedofilas pucka jaunystej ciulpe Zelei,paskui susigedo ir paskelbe kara,nes norejo dar paciulpt,o Zelia nebeleido.Ar supratai,sutrauka,a…..

Zelenskio režimas -nusikaltėliai ir teroristai

Pagoglinkit – “ США полагают, что за убийством Дугиной стоят украинские власти, пишут СМИ”.
NYT: американская разведка предположила, что за убийством Дугиной стоят украинские власти. Американская разведка считает, что киевские власти без ведома Вашингтона организовали убийство российской журналистки и политолога Дарьи Дугиной, сообщила газета The New York Times. Разведывательные службы США считают, что определенные представители украинского правительства санкционировали подрыв автомобиля в Подмосковье в августе, в результате которого погибла Дарья Дугина”, — сказано в публикации.

51
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top