Karas Ukrainoje. Du šimtai dvidešimtoji (spalio 1 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Šiaurinis Donbaso flangas

Charkiv – Kupjansk:

Dvorichna – Kupjansk ruože ukrainiečiai po truputį stumiasi į priekį. Prie Tavilzhanka ir toliau kontaktinė linija iš esmės nejuda, tačiau ukrainiečiai sugebėjo dar labiau į rytus pastumti kontaktinę liniją. Tikėtina, kelias Kupjansk – Svatove perkirstas ties Stepova Novoselivka arba ukrainiečiai bent jau šiame ruože kelią kontroliuoja ugnimi. Jei šią sėkmę pavyks išvystyti į šiaurę, rusai bus priversti palikti Tavilzhanka.

Borova ruože no mans land pasiekė Izyumske, tad orkų problemos tik didėja. Ukrainiečių veržlaus veržimosi nuo Kupjansk link Svatove atveju, orkų grupuotė Borova nebeturėtų manevro laisvės, taip pat jų aprūpinimas bei atsitraukimas priklausytų nuo ukrainiečių apšaudomo kelio Borova – Svatove. Labai tikėtina, kad ukrainiečiams užėmus Lyman, bent dalis jų pajėgų tęs judėjimą link kelio Borova – Svatove. Neatmestina, kad Lyman sėkminga operacija pasikartos, panašiai ukrainiečiai gali apsupti ir dalinai izoliuoti rusų pajėgas Borova ruože.

Lyman:
Ukrainiečiai išlaisvino miestą, tai pripažino ir agresoriaus gynybos ministerija. Maža to, ukrainiečiai po kelių bandymų įžengė į Terny (Donecko sritis) ir perkirto kelią Svatove – Zarichne (kelias einantis iš šiaurės rytų link Lyman). Puldami iš šiaurės vakarų (nuo Kolodyazi) ir iš pietryčių (nuo Yampil) tarsi replėmis spaudžia Zarichne – Torske komunikacinį mazgą. Ir tai gali būti net ne blogiausios naujienos orkams.

Vakar dar abejojome, ar tikrai agresorius į mūšį metė rezervus, tačiau panašu, kad tai tikra informacija. Šiuos faktus patvirtina ukrainietiški šaltiniai. Mūsų vertinimu, tokie rusų veiksmai galėjo būti sėkmingi, jei būtų padaryti bent prieš keturias dienas. Dabar prastai parengtos (didžiąja dalimi tai yra mobilizuotųjų pagrindu sudaryti vienetai) pajėgos įklimpusios kautynėse į šiaurės rytus nuo Torske, o dalis vienetų galimai blokuota Zarichne – Torske. Tuo pačiu fiksuojamas ukrainiečių aktyvumas kelyje Kremina – Svatove. Tad, gali būti, kad netrukus šiuos orkų vienetus teks gelbėti pačius, nes ukrainiečiai smūgiais iš Terny ir nuo Kremina, gali atkirtinėti jų atsitraukimo kelius.

Syversk. Dominuoja poziciniai susidūrimai. Kaip ir minėjome anksčiau – sėkmė prie Lyman ir aktyvumas prie Kremina ukrainiečiams atveria galimybes vykdyti puolimo veiksmus ruože Kremina – Rubizhne. Jei taip nutiks, labai tikėtina, kad į operaciją šiame ruože įsijungs ukrainiečių pajėgos Syversk sektoriuje.

Bakhmut. Agresoriaus atakos kiek sumenko. Intensyviausiai orkai puola Zaitseve (kur prie Vershyna) ir rytinėse Bakhmut prieigose. Dar gerokai per anksti spręsti ar tai kažką reiškia, tačiau karinės logikos prasme, agresorius turėtų sustabdyti beprasmius puolimus Bakhmut link ir čia pereiti į gynybą tam, kad sudaryti sąlygas papildomų pajėgų permetimui į Lysychiansk apylinkes. Orkai negali nesuprasti, kad potenciali ukrainiečių sėkmė prie Kremina sukels dideles problemas Lysychansk – Severodonetsk esančiai grupuotei.

Centras. Be pakitimų.

Zaporizhia. Be pakitimų.

Pietūs. Agresoriui pakako trijų dienų atakų Bezimenne (Andriivka ruožas) ir jis suprato, kad gal ta Bezimenne ne taip labai jiems ir yra reikalinga. Ukrainiečiai čia įtvirtina savo pozicijas bei pritraukinėja rezervus. Kituose ruožuose be pakitimų. Agresorius su artilerijos ir/arba raketų pagalba apšaudo Odesa, Mykolaiv, Kryvyi Rih ir Nikopol miestus. Ukrainos pajėgos toliau metodiškai daužo priešo šaudmenų sandėlius, susitelkimo rajonus, vadavietes bei komunikacinius mazgus.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
56 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
11 8

pūūūū paspendė spąstus žaliam iki auksinės jūros pakraščio ir dniepro kairio kranto sugrįžimo

11 8

žalia neūžauga pardavė žemes.

>  2022-10-1 22:39

nu ir kas? DLR paskelbė deoligarchizaciją iki prisijungimo prie RF – aktyvai išlaisvinti.

parduota

apie 30 proc. britanoamericanams

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.
_

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių._
– LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
– Minusuokit Lietuvos priešai vatnikai, drąsiau.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Ruskiai, dinkit iš Lietuvos. _ _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti. __

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai. __

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

2022 kovo 14, laiškas išsiųstas į Rusijos ambasadą perduoti Putinui.
(Ištrauka iš laiško turinio)
” Vladimirai Vladimirovičiau, nedelsiant sustabdyk LDK Ukrainos žmonių žudynes, visiems laikams išvesk kariuomenę bei atitrauk karinį jūrų laivyną ir karinę aviaciją iš:
– LDK Ukrainos (ir jos Krymo) žemių;
– LDK Baltarusijos (Gudijos) žemių;
– Baltų genčių Karaliaučiaus (Tvankstės) krašto žemių, užsilikusius dar nuo žiauriųjų stalinistinių laikų bei perduok šeimininkavimą šiose žemėse LDK Lietuvai.” __

stasys

Kolkas Ukrainiečiams sekasi , mūša orkus į kaire-dešine ir deda ant xuilo skersa stačia !! Limanas jau po ukrainiečiais . Vienok mažai dėmesio buvo skirta priežastims kuriu buvo griebtasi skubiai aneksuojant xuilo dalį Ukrainos teritorijos . Tas sukriošęs caras kuriam galima išvaizda duoti 80 .. nėra durnas .. jam žūtbūt reikia teisinio pagrindo pervadinti jo ‘spec. operacija’ į pilnateisį karą Ukrainoje . Mobilizacija žaliu ‘mobiku’ dali tu savanoriu jau antra dieną siunčiant frontan rodo jog xuilostane dar pakanka berazumiu kurie šventai tyki jog gina kažkokias xuilostano vertybes . Nesunku tuo įsitykinti ir tuo kaip čia komentaruose siaučia .. ju ‘balalaikos’ . Paprastas karas tarp dviejų nacijų, ginčas dėl teritorijos tapo kova su vakarais , liberalizmu , demokratija ir vakarietiškomis vertybėmis… Skaityti daugiau »

Gerb.pucyyyyna

reik skubiai pakart ant pirmos sakos.Blogiausiu atveju,ant antros.

Diedas

Rusai „samadūrai” Jų nacionalinis bruožas saviapgaulė. Nieko čia smerktino nėra, kai nuo to kenčia tik patys. (Lietuviams per visą sovietinę okupaciją šitas per prievartą brukamas savigyros bruožas taip ir neprilipo. Net aršiausi komuniagos paslapčiom iš to šaipėsi) Bet dabar saviapgaulė, tikėjimas savo pačių sukurtom nacistinėm pasakom apie išskirtinę už kitus aukštesnę rusų naciją ir apie netikėlius juos puolančius kaimynus, apie ypatingą misiją Pasaulyje, apie savo armijos galybę, apie atsilikusius čiabuvius laukiančius rusų „išvaduotojų” atvedė prie tragedijos. Kokiu glušu reikia būt, kad pačiam samdyt politikus, žurnalistus, trolius kurie sudarė netikrą įspūdį apie ukrainiečius laukiančius išvaduotojų ir pačiam tuo patikėt. Kokiu reikia būt dunduku kad prieš puolant neišžvalgyt priešo galimybių, bet tikėt savo sukurta pasaka, kad esi visų kiečiausias. Kokiu reikia būt… Skaityti daugiau »

Diedai

..jooo,kad naujas caras butu kiek istykesnis,sitam reik taip duot galvon,kad pats nubegtu verkdamas pasidziaut..,veblendamas pro asaras…bolsie nikogda nikogda….

Šlovė rusų kariams

Rusijos karinės pajėgos atakavo Zaporožės miestą, 31 ukropas žuvo, dar 92 slavaukrainiečiai sužeisti.

Muša nacius toliau

Pagoglinkit – „ВСУ потеряли за сутки около 50 человек и два беспилотника, сообщили в ДНР
Народная милиция”.

Dzeikas

Diedui: Tame ir problema, kad nieko jiems nepadarysi.Ta prasme galima atspardyt subine ir okupuot visa Rusija: ZSU parode, kad mission possible.Jo , rusai uzsispyre ir gindami koki muhosranska(rusiskas kalabybiskes) gali visi iki vieno zuti – visvien susivienyje Vakarai juos isromins. O kas po to? Laikysi ten garnizonus i kuriuos jie saudys is pakrumiu? Brangus malonumas.Todel maximum ka galima padaryti, atiduoti Ukrainai mandata priziureti Kubane ir pietus, tegul ten kuriasi kokia kazoku respublika, na Novgorodo respublika , Kinijai – Uzbaikale, Alaskos valstijai Ciukotka ir Kamcatka – gal ten idiegs kazkokius civilizuotus santykius. Bet ir tai as skeptiskas.Rusai gave per kepure nuims gaza ir serius suglaus.Pertvarkys uki ir islauke kol Vakarai ims tarp saves estis ar su Kinija vel prades inttihomis, veliau… Skaityti daugiau »

Iki paskutinio ukrainiečio?

Už ką JAV ir NATO kovoja iki paskutinio slavaukrainiečio? Atsakymas būtų, – tikrai ne už Ukrainos žemę. Galima tą teiginį pagrįsti faktais.
Taip, yra žinių, kad 17 mln ha, t.y. 170 tūkst km2 yra parduota užsienio kompanijoms (amerikiečiams, kanadiečiams…) ir tai sudaro virš 28% Ukrainos teritorijos. Taigi Katasonovas iš dalies teisus, kad ukrainiečiai gina ne savo žemę. O tos savos? Rusija yra užėmusi virš 100 tūkst km2, tad Ukrainai priklauso tik apie 56 % teritorijos.
Todėl, kada Zelenskis kareiviams ir karininkams garsiai sako, kad jus turite atiduoti gyvybes už savo žemę, tai čia būtina tada pasakyti – čia jau ne jūsų žemė.

Dzeikui

nusnekejai.Reik prisimint sena gera Hitlerio plana.Uzdaryt kacapliandija ir duot jiems daug tabako ir degtines.Kai paziuresi po desimtmecio,rasi tuscia teritorija.Imk nafta ir dujas dykai.Vot tak nado,nei tau karo,nei pastangu.

Paskutinis ukrainietis atsakytu

……eik tu sikt….

Paskutiniam ukrainiečiui

Kas ateityje laukia Rusijos? Rusams beliks įsisąmoninti, kad gretimo žiolto-blakitno krašto jau nebėra.

Gintaras

Stebiuosi, kaip debilai straipsnio autoriai, “tikri” Duomenų Analitikai, nerado internete, tad praleido progą paskelbti: rusų kareivis okupuotoje teritorijoje išprievartavo iškreiptu būdu traktorių – per dusliarkę. Traktoriui tebuvo 3 metukai. (Duomenys – iš patikimų šaltinių, kurių nė už kokius meduolius negalime atskleisti).

Už ką kovoja slavaukrainiečiai?

Už ką JAV ir NATO kovoja iki paskutinio slavaukrainiečio? Atsakymas būtų, – tikrai ne už Ukrainos šalį. Jie skatina ukrainiečius žūti už jankių žemę, už jankių išteklius. Galima tą teiginį pagrįsti faktais. Taip, yra žinių, kad 17 mln ha, t.y. 170 tūkst km2 yra parduota užsienio kompanijoms (amerikiečiams, kanadiečiams…) ir tai sudaro virš 28% Ukrainos teritorijos. Taigi Katasonovas iš dalies teisus, kad ukrainiečiai gina ne savo žemę. O tos savos? Rusija yra užėmusi virš 100 tūkst km2, tad Ukrainai priklauso tik apie 56 % teritorijos. Todėl, kada Zelenskis kareiviams ir karininkams garsiai sako, kad jus turite atiduoti gyvybes už savo žemę, tai čia reikia būti atviriems, čia būtina tada pasakyti – čia jau ne jūsų žemė.

Realus situacijos matymas

Jau matosi Zelenskio režimo agonijos, matosi paskutinės Ukrainos agonijos. Toliau jau galas. Visiškas dugnas. Ukrainos nebeliks. Taškas.

Naciai gavo į dantis

На Краснолиманском направлении в результате ударов авиации ВКС России в районе населенного пункта Ямполовка Донецкой Народной Республики по подразделениям ВСУ потери противника составили более 200 военнослужащих, 320 ранеными, уничтожено десять танков и 25 боевых машин пехоты.
Pagoglinkit straipsnį – “ Авиация нанесла удары по подразделениям ВСУ на Краснолиманском направлении”.

Nerealus situacijos matymas

…bega kacapai is Limano ir begdami rekia….pasiduokit,bleeet…Ir toliau bega.O pabege sustoja,apsidairo ar nesiveja ir sako…ura,mes laimejom…

Paskutiniam ruskiui

..teks isisamonint,kad bus kazka ‘nie to’ padare.Rasieja matuska jau bus nugaisusi.KONIEC.

'gintaro gabaleliui

..nea,jie ta traktoriska pas save nusitise,kad nieks nematytu.Ten jau grupavuxa darys.Vietoj buvo per drovu…

tatena grosis susirūpinęs

tatena grosis susirūpines .”Update 108 – IAEA Director General Statement on Situation in Ukraine” : „…Atskirai šiandien TATENA ekspertai, esantys Ukrainos Zaporožės atominėje elektrinėje (ZNPP), buvo informuoti apie dar du minų sprogimus už elektrinės perimetro tvoros, todėl šią savaitę iš viso jų skaičius išaugo iki penkių. Vienas įvyko vakar po pietų kanalo, kuriuo vanduo tiekiamas į elektrinę jos aušinimo sistemai, kuri yra būtina branduolinei saugai, srityje. Žalos tai nepadarė. Antrasis sprogimas įvyko šiandien 13 val. maždaug 500 metrų nuo 1-ojo reaktoriaus bloko. Didesnės žalos nebuvo, tačiau bus atliekami tolesni tyrimai. Kaip šią savaitę TATENA pranešė apie tris ankstesnius minų sprogimus, manoma, kad juos sukėlė gyvūnai. Generalinis direktorius Grossi pakartojo esantis labai susirūpinęs dėl pasikartojančių m i n ų sprogimų netoli… Skaityti daugiau »

stasys

Spėju orkai sekančia gynybos linija Charkovo rajone pasirinks upe ‘Kobilka” . Pasinaudojant jos pelkėtumu . Taip kad Ukrainiečiai turi proga dar atkasti be didelio pasipriešinimo iš orku savo nemaža galį okupuotos teritorijos . Slava Ukraine ! skystos trydos orkams ju pilnai laimei .

tatena grosis susirūpinęs

tatena grosis susirūpinęs.
„Update 109 – IAEA Director General Statement on Situation in Ukraine”
“Update 108 – IAEA Director General Statement on Situation in Ukraine”

Naudojamos minos, minos arba įkastos arba pririštos prie gyvūnų – cit „Kaip šią savaitę TATENA pranešė apie tris ankstesnius minų sprogimus, manoma, kad juos sukėlė gyvūnai.”
(“Update 108 – IAEA Director General Statement on Situation in Ukraine”)

tatena grosis susirūpinęs

„Rusija sulaikė Zaporožės atominės elektrinės generalinį direktorių Igorį Murašovą”

„Rusia ha detenido a Igor Murashov, director general de la central nuclear de Zaporiyia”
https://youtu.be/X763Dz4icyw

euronews (en español)

Igoris Murašovas atsakingas už Zaporožės atominės elektrinės saugumą.
tatena grosis susirūpinęs.
“Update 109 – IAEA Director General Statement on Situation in Ukraine”
“Update 108 – IAEA Director General Statement on Situation in Ukraine”,

Paleidžiami užminuoti gyvūnai? cit “Kaip šią savaitę TATENA pranešė apie tris ankstesnius minų sprogimus, manoma, kad juos sukėlė gyvūnai.” . Na kaip pvz. delfinai?

???

rusai susisprogdino savo triūbą, o dabar mėto ant ZAE ir minuoja gyvūnus? va atbėgs koks vilkas su mina parišta į ZAE ir susprogs atbėgęs…ir nebus kaltų

Lemiamas AE puolimas

bus,kai pucyyyyynas,apsiraisiojes dinamitu,ibegs i transformatorine,rekdamas…za rodinu,za sralina,za ruskij mir…ir viska isnes kibenimakui.Ziuganovas iteiks apdovanojima ZA OTVAGU ir rasieja pasiduos amerikonams.Zelia uzgrobs kremliu ir ikurs amerikoniska CCCCP.

Šlovė našim

ВСУ вели наиболее активные наступательные действия у Давыдова Брода (Херсонская область), одновременно с этим две БТГ наступали на российские позиции у сил Брускинское и Костромки. «В результате упорной обороны и массированных огневых ударов российских войск наступление противника в данном районе сорвано. Уничтожен 31 танк, 78 единиц специальной техники и более 240 украинских военнослужащих».

Dar 100 benderovcų nacių sunaikinta! Valio!

В Харьковской области нанесены ракетные удары по двум бригадам ВСУ, потери Украины оцениваются в свыше 100 военных и 12 единиц техники.

Kaput slavaukrainiečiams!

В результате ракетного удара ВКС 29 сентября по зданию управления СБУ в Днепропетровске убиты более 35 сотрудников СБУ и «иностранных советников». Пропали без вести, по данным Москвы, около 40 сотрудников СБУ.

Šaunu

ПВО РФ сбили восемь украинских беспилотников в ДНР и Херсонской области. Также в Херсонской области сбиты 22 снаряда HIMARS.

Šlovė rusu kariams

Брифинг Минобороны России:
* На Краснолиманском направлении в результате ударов авиации ВКС России в районе населенного пункта Ямполовка Донецкой Народной Республики по подразделениям ВСУ, потери противника составили более 200 военнослужащих, 320 ранеными, уничтожено 10 танков и 25 боевых машин пехоты.
* Российские авиация и артиллерия нанесли удары по живой силе и военной технике ВСУ в 179 районах.
200 ukrufašistų patręsė saulėgrąžų laukus…320 nacionalistų laižosi žaiždas!!!

DA ZDRAVSTVUJET

XUILO,URA ZASRANCY,STO XUJOV V ROT,JAKOR V ZOPU,SPASAISJA KTO MOZIET.

U-2

Branduolinis karas yra totali nelaime Lietuvai ir man norisi tiketi, kad jo nebus. Zinoma, atominio karo metu, pries numirdami, geros valios lietuviai gales pasidziaugti tuo, kad gyvas sudege kuprotasis Ozys Vycka ir jo Tvartelis. Daugeliui, priesmirtines kancias labai palengvins matymas to, kaip y spirgucius su TS-LGBT smarve issilydys Anukas Broileris, karaliene Morda ir ju nezmonisku darbu sutaupyti 18 milijonu jevru ir kiti zalimai. Vienok, cia reikia pripazinti, kad del situ padugniu nukentetu ir daugybe niekuo nekaltu lietuviu, Lietuvos gamta, vilkai, kiskuciai, vabalai, etc… Todel, tokio karo buti neturetu. Kuprotajy Ozy Vycka ir kitus TS-LGBTistus reiketu teisti teisingu teismu o po to, iskilmingai pakarti ant apsvietimo stulpu Savanoriu prospekte. Pakarti, isvaduota Lietuva, lietuviai, bet tik teismo sprendimu o ne kokia tai… Skaityti daugiau »

tam DA ZDRAVSTVUJET

mažink ožio myžalų dozes, priekvaili…

Šlovė Rusijos kariams

Всего с начала проведения специальной военной операции Российскими силами уничтожено:
310 самолетов,
155 вертолетов,
2134 беспилотных летательных аппарата,
378 зенитных ракетных комплексов,
5281 танк и другие боевые бронированные машины,
858 боевых машин реактивной системы залпового огня,
3443 орудия полевой артиллерии и миномета,
6126 единиц специальной военной автомобильной техники.

stasys

Xuilostano subinlaižys U-dulis , kaip ir geltona , bando čia Tiesose apsiforminti . Gal ekspertuose nebėra tokiems vietos? ir ju pežalu ten jau niekas neskaito ir jais nesidomi ? Čia situacija ne geresnė , karksi vienas xuilo clienas kaip arabas be kelniu prie Lietuvos sienos ir visiems poxik ir niekas nekreipia dėmesio . Atsiverčiu interaktyvų Ukrainos karo veiksmu žemėlapi o ten dar vienas malonus siurprizas .. cit.” Kasdieniame kreipimesi prezidentas Zelenskis patvirtino Archanhelsko ir Myroliubivkos išlaisvinimą Chersono srities.” . Xuilo varnos karksi o pergalingas Ukrainiečiu traukinys toliau skina pergales.

>stasys 23:05

Kada baigsi ėsti Landsbergio Ožio šūdą ir dar garsiai girtis, jog tau, pašlėmėke, už tortą skaniau?…

Faktas kaip blynas

Juk blynų tešla užmaišyta nuo 2014 metų, ir jie nuosekliai kepami. Skripalių nuodijimas yra vienas iš blynų. Susprogę vamzdžiai — eilinis faktas blynų grandinėje. Aišku, tai padarė “rusai”. Kas toliau? O toliau — sakau jums draugiškai: kas dar norite pagyventi, kad vaikai ir vaikaičiai dar pagyventų, važiuokite iš Vilniaus. Nes kitas blynas bus taktinis branduolinis ginklas. „Rusai“ jį paleis ant vieno iš trijų miestų — Talino, Vilniaus arba Varšuvos. O gal ne tik ant vieno. Ne Ukrainoje, bet už Ukrainos ribų. Pasaulio visuomenės to blyno priėmimui jau parengtos. Kaip tai padarys, visai nesvarbu. Svarbu, kad tai padarys „rusai“. Tarkime, neva, dar ir kešydami už paminklų (tokios smulkmenos) griovimą. Motyvų daug. Ar landsbegių bendruomenė yra perspėta? Nemanau. Jie turėtų irgi išnykti,… Skaityti daugiau »

SMIERTJ SKELTANAGIAMS

visur visur gauna kailin,net blusos su utelem krenta bebegant.SKarabejeva griebesi narkatos,bo jai labai baisu.Pakars kartu su fiureriu.O NESINOOOORI….

Dzeikas

Net pries 2 metus Putino kosmaro kaip jam kisa kareivisko kastuvelio kota isangen a la Kaddafi, negalejau isivaizduoti.
Ne, protu suvokiau, kad ko labiausiai bijo nieksas to ir susilaukia. Ta ir Biblija sako.Bijau sumeluoti,atrodo Ekleziaste.
Bet atrode tolima,todel nerealu.
Taciau spartejantys ivykiai, Putinas kalbantis kazkoki brieda (anksciau iki kliedesiu jis nenusizemindavo, palikdavo tai propogandonams),lakstancios akytes kaip pas pagauta supermarketo vagili, jo klaka kalbanti vienas kitam priestaraujancius dalykus, rimti analytikai kategoriskai atsisakantys prognozuoti ivykius ir situacija po Nauju metu… rodo kad vizija su kotu subineje igyja realu kontura ir perspektyva. Pamenate kaip Gorbaciovas staiga „susirgo” Forose , o pavairuoti emesi vyrukai su drebanciais pirstais.
Kota „vierhuj” greiciausiai kis beje ne Navalno salininkai, o istikimiausi subinlaiziai.Kad pasluoste Medvedevas.Bailumas yra labai ziaurus.

Faktui kaip blynui.

Giriesi kad tavo pranašystės visad pildosi, nagi paviešink kiek įspėjai branduolinių smūgių.

Dzeikas

Palikite Fak.a ramybeje.
Fraze „dar nebuvo, kad mano matymas nepasitirtintu…” liudyja , kad transliacija vyksta is palatos.

56
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top