Karas Ukrainoje. Du šimtai keturiasdešim aštuntoji (spalio 29 diena)

Aurimas Navys | Veidaknugė

Politinis strateginis lygmuo

Vakar JAV paskelbė neįslaptintą savo Nacionalinės gynybos strategijos versiją – nepaisant Rusijos invazijos į Ukrainą, Gynybos departamentas tebėra įsitikinęs, kad ilgalaikę grėsmę kelia ne Maskva, o Pekinas. Dokumente nustatyti trys prioritetai: integruotas atgrasymas, kampanijų plėtojimas (anglų k. „campaigning“) ir ilgalaikių pranašumų kūrimas.

Integruotu atsakymu siekiama, kad kariuomenė dirbtų visose konflikto srityse, teatruose ir spektruose, sklandžiai bendradarbiaudama su kitomis JAV vyriausybės agentūromis ir tarptautiniais sąjungininkais bei partneriais, panaudodama visas departamento turimas priemones, kad potencialūs priešai suprastų agresijos beprasmiškumą. Kampanijos apima karinius veiksmus ir iniciatyvas, skirtas departamento strateginiams prioritetams įgyvendinti per tam tikrą laiką, pavyzdžiui, pratybas, leidžiančias JAV kariuomenei treniruotis, kaip ji mobilizuosis ir vykdys logistiką konflikto metu. Ilgalaikiai pranašumai bus kuriami per Pentagono vidaus reformas, pavyzdžiui, investicijas į Pentagono darbo jėgą, įsigijimo procesų tobulinimą ir JAV karinės infrastruktūros atsparumo klimato kaitai didinimą.

Jei atvirai – nuo 2018 metų strategija iš esmės nepakito. Daug gražių, kūrybiškai pateiktų lozungų ir sąvokų. Tuo labai primena Lietuvos Nacionalinio saugumo strategiją. Gerąja prasme. Arba blogąja. Čia jau kaip pažiūrėsi į pusiau pripildytą / ištuštintą stiklinę vandens.

Penktadienį paskelbti duomenys rodo, kad Europos ekonomikos variklis – Vokietija – trečiąjį ketvirtį netikėtai išvengė recesijos grėsmės, tačiau ekonomika tebėra nerami, nes dėl skausmingo energetinio konflikto su Rusija išaugo infliacija. Federalinės statistikos tarnybos duomenimis, vartotojų kainos, suderintos su kitomis Europos Sąjungos šalimis, spalio mėnesį per metus padidėjo 11,6 % ir pasiekė aukščiausią lygį per daugiau kaip 25 metus, kartu skatindamos susirūpinimą dėl galimo dujų trūkumo šią žiemą, net jei saugyklos bus beveik visiškai užpildytos. Ekonomistai teigė, kad infliacija tikriausiai dar kurį laiką išliks dviženklė, todėl Europos Centrinis Bankas, ketvirtadienį padidinęs palūkanų normas iki aukščiausio lygio nuo 2009 m., jas ir toliau didins ateityje.

Ilgai lėbavus, išėjimas iš daugiadienių, nenuostabu, yra skausmingas. Abstinencijos sindromas kapstantis iš priklausomybės nuo pigių Rusijos žaliavų dar kurį laiką gerokai papurtys Vakarus ir laukia ne viena, rūškana, bet pagaliau blaivi diena. Toliau bus tik geriau.

Ta proga Lenkijos ministras pirmininkas Mateuszas Morawieckis pareiškė, kad JAV įmonė „Westinghouse Electric Co” statys pirmąją Lenkijos atominę elektrinę, taip patvirtindamas ilgai lauktą sprendimą, kuriuo siekiama sumažinti šalyje išmetamo anglies dioksido kiekį ir atsisakyti anglies.

Rusijos invazija į Ukrainą sukėlė „epochos lūžį” Vokietijos ir Maskvos santykiuose, o karas sugriovė buvusio Sovietų Sąjungos prezidento Michailo Gorbačiovo svajonę apie „bendrus Europos namus”, pareiškė Vokietijos prezidentas Frankas-Walteris Steinmeieris.

Bendrus Europos namus. Kuriuose vien kraujas, degėsiai, prievartaujamos moterys ir seneliai, ir orda, besituštinanti ant mokyklinių suolų.
Rusija teigia baigusi šaukti tris šimtus tūkstančių rezervistų kovai Ukrainoje – daugiau kaip ketvirtadalis jų jau dislokuoti mūšio lauke. „Jūsų iškelta užduotis – 300 000 žmonių – įvykdyta”, – Rusijos karo nusikaltimų ministras Šoigu raportavo Hagos tribunolo laukiančiam Putleriui. „Jokių papildomų priemonių neplanuojama imtis.” Šoigu pažymėjo, kad 82 000 „karių“ jau išsiųsti į kovos veiksmų zoną, o likusieji dalyvauja mokymuose.

Melas. Mobilizacija, kuri ir taip vangiai vyko Maskvoje ir Piteryje, pristabdyta. Tačiau plačios Rusijos regionai ir toliau tieks patrankų mėsą, kuri be apmokymų, aprūpinimo ir su šimtmečio senumo ginkluote bus metama į beprasmį karą.

Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba sakė, kad per pokalbį telefonu su Irano kolega Hosseinu Amirabdollahianu pareikalavo, kad Teheranas nustotų tiekti Rusijai ginklus. Iki vakar dienos, Ukrainos pajėgos nuo rugsėjo vidurio numušė daugiau kaip 300 Rusijos naudojamų bepiločių orlaivių „Shahed-136”, importuotų iš Irano. Manoma, kad Rusija yra užsakiusi apie 2 400 dronų kamikadzių, nors tikslus Maskvai tiekiamų dronų skaičius nežinomas. Iranas, savo ruožtu, neigia tiekiantis Rusijai dronus ir bet kokią kitą ginkluotę.

Na taip. Ir Irano ligoninėje 22 metų moteris, kuri buvo sulaikyta režimo moralės policijos už tai, kad, kaip įtariama, nesilaikė šalies hidžabo taisyklių, mirė ne dėl sumušimų policijoje, o nuo senatvės.

Operacinis lygmuo

Apsiverkęs Kadyrovas pranešė, kad žiaurūs ukrainiečiai artilerija sumaitojo vieną jo dalinių. „Šios savaitės pradžioje vienas iš čečėnų dalinių buvo apšaudytas Chersono srityje. Dvidešimt trys kovotojai žuvo ir 58 buvo sužeisti”, rypavo Twiteryje Tik-toko žvaigždė. Toks netikėtas posūkis pagyrūno kalboje rodo, kad ir ištikimas šuo Putleriui gali kąsti į ranką.

Nežiūrint nuostolių pietuose ir šiaurės rytuose bei rytuose, okupantas deda visas pastangas užimti Bachmutą, taip nutraukiant Ukrainos tiekimo linijas ir atveriant kelią Rusijos pajėgoms veržtis į Kramatorską ir Slovianską.

Černihivo srityje, šiaurėje ties siena su Baltarusija ir Rusija Ukrainos pasieniečiai sunaikino dvi žvalgybines rusų grupes. Diversinės – žvalgybinės rusų grupės suaktyvėjo Hrinivkos – Leonovkos atkarpoje. Greičiausiai, tuo siekiama parodyti, kad Kremliaus ketinimas kartu su baltarusiais pulti iš šiaurės yra artimiausiuose ateities planuose.

To neatmetame, bet manome, kad baltarusių įtraukimas į atvirus karo veiksmus yra pavojingesnis pačiai Rusijai, nei Ukrainai ir, žinoma, Minsko režimui.

Taktinis lygmuo

Per praėjusią parą priešas surengė 4 raketinius ir iki 25 oro smūgių, surengė daugiau kaip 70 atakų iš raketinių salvinės gynybos sistemų.

Priešas smogė daugiau kaip 35 gyvenviečių teritorijoms. Tarp jų – Siverskas ir Prečystivka Donecko srityje; Mali Ščerbaki Zaporožės srityje; Davydiv Brid ir Mala Seideminucha Chersono srityje ir Kobzarka Nikolajevo srityje.

Dėl nestabilaus medicininės aviacijos veikimo, Belgorodo srities medicinos infrastruktūros neparengtumo ir pilno esamų ligoninių užpildymo rusai sužeistuosius evakuoja autobusais į netoliese esantį Voronežą.

Chersono srities Beryslavo gyvenvietėje okupantai masiškai persirenginėja civiliais drabužiais ir keliasi į privačius gyvenamuosius namus. Tęsiama vadinamoji okupantų evakuacija iš laikinai okupuotos Chersono srities teritorijos, įskaitant medicinos įstaigas. Iš Chersono ligoninių išvežama visa įranga ir vaistai. Gydytojams, kurie atsisako išvykti, neleidžiama įeiti į ligoninių teritoriją net ir pasiimti asmeninių daiktų.

Majorsko gyvenvietės rajone užvakar buvo sunaikinta apie 300 okupantų, kurie ruošėsi dar vienam puolimui. Dar apie 60 lengvai sužeistų varguolių kitą dieną buvo nugabenti į medicinos įstaigas Horlivkos mieste. Luhansko srities Červonopopivkos gyvenvietėje buvo likviduota iki 20 priešo kariškių, o apie 30 okupantų buvo sužeisti.

Per pastarąją parą ukrainiečių oro pajėgos atliko 24 smūgius į ginklų ir karinės technikos koncentracijos rajonus, taip pat į priešo priešlėktuvinės gynybos sistemų pozicijas. Numušti du naikintuvai Su-25, sraigtasparnis Mi-8 ir vienas bepilotis.

Raketiniai ir artilerijos daliniai smogė į priešo savaeigių artilerijos įrenginių baterijų pozicijas ir kitus svarbius karinius objektus.

Sviatovės – Kreminos greitkelio atkarpą, apie kurią rašėme vakar, ukrainiečiai perėmė į savo rankas ir ruošiasi tolimesniam puolimui.
Pavlivkos apylinkėse rusų elitinės pajėgos štrumuoja ukrainiečių pozicijas, stumdamos gynėjus į šiaurės vakarus.

Rusijos okupuotame Kryme, kariniame poligone, pratybų metu nuo atsitiktinės kulkos žuvo Rusijos žurnalistė, pranešė Maskvos paskirti pareigūnai ir valstybinė žiniasklaida.

Foto: Italija perduos Ukrainai 155 mm savaeiges haubicas OTO Melara M109L.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
70 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Karas baigsis Kijevo pralaimėjimu

Некоторые главы стран Евросоюза уже полностью допускают, что конфликт на Украине завершится поражением Киева, цитирует премьера Польши Матеуша Моравецкого газета Rzeczpospolita.
Pagoglinkit – “В ЕС допускают поражение Украины, заявил премьер Польши“.

Diedas

Nepamirškim, kad šiuo metu liepsnoja rusų Juodosios jūros laivynas.
Tie kuriems nepasisekė nuskęst.
Sveikinu nelaimingus vatnykus su eiline jų caro „pergale”

Akivaizdūs faktai

Kol kas chocholai, užuot kariavę mūšio lauke, tik pliauškia liežuviu, t.y. kaip jie patys sako, – kariauja propogandinį karą. Jei tikėti jų internetinėmis pergalėmis socialiniuose tinkluose, tai chocholai jau seniai turėjo bent per binoklius matyti Kremliaus bokštus…cha cha cha…o dabar ką mato, – aišku pliką savo subinę!… Kitaip sakant, chocholai yra visiškoje žopoje!… Pažiūrėkime faktinį realų 8 mėnesių spec. karinės operacijos rezultatą šiandien, – neūžauga narkomanas Zelenskis jau atidavė Putinui penktadalį savo turtingiausios iškasenomis, pramone ir žemės ūkiu juodžemiu savo šalies, t.y. Putinas šiandien realiai valdo 108 844 kv. kilometrų Ukrainos teritoriją, realiai valdo visą Donbasą, Chersono ir Zaporožės sritis. Ir dar, reikia būtinai pažymėti, kad šiandien Rusijos karinės pajėgos yra sunaikinusios apie 40 proc. Ukrainos energetinės sistemos objektų, o… Skaityti daugiau »

autoriui

Sveikinu šįvakar vėl sugrįžus su propogandos čemodanėliu. Pabersi mėšliuko

Smagu

Šiąnakt vėl chocholai slėptuvėse kaip žiurkės urvuose tūnuos…..cha ha ha…cha ha ha…
Pagoglinkit – “ На Украине объявили масштабную воздушную тревогу”.

Sankcijos į subinę

Pagoglinkit – “Запад пытался разорвать экономику России в клочья, но сломал свою”.

Zorgė

Rusai turi gerai integruotą savo žvalgybą visame pasaulyje, ypač Zelenskio aplinkoje ir jo armijos vadovybėje. Taip iš anksto sužinota apie nešvarios bombos gamybos baigiamą stadiją, užmaskuojant ją „Točkoje-U”, o jos susprogdinimu apkaltintinant rusus.

Reikėtų trinktelti tam elžbietynui

“Rusijos gynybos ministerija spalio 29 d. viešai apkaltino Didžiąją Britaniją pareikšdama, kad praėjusį mėnesį Didžiosios Britanijos karinio jūrų laivyno kariai susprogdino „Nord Stream“ dujotiekius”. Tai ko čia cackintis, kaip sakė vienas protingas, reiktų ir užtektų vienos geros raketos tai anglosaksų salai, kad susilydytų visų karalių karūnos, dingtų nuo paviršiaus ta sala ir kiti pataptų šilkiniai, ir daug problemų išsispręstų.

Regimantas

Ukrainos generalinis štabas pranešė, kad šiandien Rusijos pajėgos įvykdė 13 atakų raketomis, per kurias į Ukrainos objektus buvo suduoti 29 smūgiai. Rusai atakavo daugiau nei 15 gyvenviečių Donecko, Dnipropetrovsko, Charkovo ir Chersono ir kitose apskrityse. Šiąnakt vėl chocholai slėptuvėse kaip žiurkės urvuose tūnuos… cha ha ha… cha ha ha…
Pagoglinkit – “ На Украине объявили масштабную воздушную тревогу”.

Navy, navy, pažiūrėk ką parašei

“Ukrainos užsienio reikalų ministras Dmytro Kuleba sakė, kad per pokalbį telefonu su Irano kolega Hosseinu Amirabdollahianu pareikalavo, kad Teheranas nustotų tiekti Rusijai ginklus”. Tai tolygu būtų, tipo, nuriedėjusi galva prašo giljotinos daugiau taip nedaryti. Nei juoktis, nei verkti…

Kaput Ukraine! Herojam kaput

Taigi, priklausomai nuo JAV vidurio kadencijos rinkimų rezultatų, jei laimi respublikonai (o tai realu), tai ginkluotė išsenka. Tada iki 2023 m. pavasario Ukraina gali būti paversta tik nuskurdusia juodąja skyle.

Tai džiugina

„Smūgiai prieš Ukrainos elektros ir elektros infrastruktūrą netrukus visiškai sužlugdys Kijevo ekonomiką ir kariuomenę”.

kaput

zelia sės jei liks gyvas – 2022 11 08 = 7

Kaput

kacapnieku ir blyskiojo kandziulnyko flotui.Bul bul bul ir kaput….I paslysalys xlopky,cha cha cha…dosvydanjie dorogyjie maskvicy…..Zo,moskviciai nugarmejo pra ga ran.Vot i fsio,skazkie kaniec.

Zorge kviecia regimanta

ant dueliaus.Kas daugiau primeluos ir prisapalios kvailysciu.Svarbiausia,kad kuo labiau dvooooktu rudu sakramentu.

kaputui

koniec.Nemiega ir negali atsisesti.Neprasika kacapu propagandos,bo nebevirskina.Uporas,cha cha cha..

Skeltanagiu generolui

lapinui recidyvistas prigooozius ir berazumis kadyra maskvos upej padare prinudytielna bul bul,xa xa xaxUILO IS BAIMES JAU NEKONTROLIUOJA NIEKO VISAI,TIK TUPI ANT SAVO CEMODANO IR KAKOJA.Smagu,gremlinams kaput.

kvaila tauta tie ruskiai

bet dar kvailesni tie lietuviai, kurie remia tuos ruskius

stasys

xuilo supyko už savo juodosios jūros laivyno patirtus nuotolius ir paskelbė jog vienašališkai išeina iš susitarimo su JT ir Ukraina dėl grudų eksporto per Juodąją jūrą . Apsimižes Lavrovas pareiškė jog nukentėjo laivai tiesiogiai dalyvavę tame sutarties projekte užtikrindami saugumą . O man įdomu pasidarė o nuo ko jie saugojo Ukrainos uostos ? xuilo piratų ? atiminėjančius grudūs skirtus badaujančiai Afrikai ? Beje kol kas nėra aišku kas ir ši karta atakavo xuilososijos plaukiojančias geldas Sevastopolyje , gal ufonautai gal terorizmas , vienok prie širdies pridėjus ranka tikiu jog tai ne Ukraina . Jie negalėtu taip negarbingai pasielgti ..su xuilo pasididžiavimu . Toks jau tas metas mielieji .. akivaizdus faktai tapo propagandinio karo įvaizdžiu .. savotiškas atsakas į labai nuoširdžius… Skaityti daugiau »

Aleksas

Jei dar pridėtume prie ukrų visų nuostolių tai, kad nuo karo Ukrainoje pradžios rusų kariai sunaikino 387 000 ukrufašistų, azovstalių, benderų, nacių ir kitokių Zelenskio režimo banditų ir plius dar sužeista ir dabar gydoma per 15 000 ukrų karių, tai baisu ir pagalvoti. O kur dar, reikia pridėti, užsienio samdinių ir savanorių iš Lenkijos, Rumunijos, Kanados, Jungtinių Valstijų, Britanijos, Gruzijos ir Pabaltijo šalių nuostolius, kurie sudaro 54 000 karių, iš jų užmušti 31 000 žmonių. Taigi, jeigu vertinti realų rezultatą pasiektą mūšio lauke, tai Putinas prieš xoxolus šiandien aiškiai laimi rezultatu 20:0!

'aleksas',tobis gelltonas

ciucella noriai dalijasi savo rududu is fantastikos pasaulio.Kuo durniau,tuo geriau.Tubej yr geeeras,kur kacapelis bais bliauna….mama,mama,ja nie xatiel,mienja zastavyly,pozaleitie,ja bolsie nie budu…xa xa xa,uzkariautojai dolbani,slykstu ziuret.

stasiui

Ar pats supranti ką čia parašei? Ką pats vartoji? – daraisi panašus į Zelenskį.

Petras

Chocholams dabar geriausia proga -gerai papersti. Dujos gerai verda kavą,ir kovidą šalina (tikėkite mokslu!).

Zelenskio dienos jau suskaičiuotos

“Mečys Laurinkus. Rinkimai JAV parodys, kuria linkme pasisuks įvykiai Ukrainoje, jau lūkuriuoja ir Berlynas”. Manau, kad Zelenskis šiandien jau smarkiai myža “į batą”…

O stai ir ateje

……peeeeetras….Zo,milaitis,visu grazumu ir ismintim…

tik mūsų draugas putinas

paskandins visą russkij mir išvietėje

Diedas

Ei vata, ukrainiečiai sukūrė slaptą ginklą – trydos bakterija užkrėstus uodus, kurie gelia tik ruskelius.
Eksperimentai eina į pabaigą, prieš Naujus metus uodai bus aprengti fufaikom, apmaukšlinti žieminėm kepurėm ir paleisti kariaut.
Tai ne melas.
Goglinkit rusų pasiuntinio jungtinėse tautose Nebedzios kalbą.

MYKOLAS

Tiek Vakarų, tiek ir Lietuvoje kalbantys politikai, apžvalgininkai, ekspertai aklai dar tiki Ukrainos pergale ir net per vieną dieną tai girdime po kelis kartus. Visi jie toliau vieningai pučia propogandos dūdą. Pastaruoju metu net pradėjo daugėti „žinių“, kad V.Putinui jau galas. Neva virš diktatoriaus galvos jau kaupiasi juodi debesys, jo sveikata prastėja, o jeigu bus prarastas Chersonas, tai bus paskutinė vinis į karstą. Anksčiau apie V.Putino pabaigą buvo sprendžiama iš drebančios kairės rankos, kūno judesių ir pan. Kiek matoma, iki šiol nieko ypatingo neatsitiko. V.Putinas sako ilgas ir net emocingas kalbas pradedant karu ir baigiant kultūra, šaudo poligone, žvaliai dalyvauja Rusijos imperijos teritorinės plėtros palaikymo mitinguose. Putinas yra sveikesnis, negu sveikas. Tikriausiai greitai apsilankys ir inkorporuotose teritorijose.

molodec putinas

niekas, net leninas su stalinu, nėra tiek blogo padaręs rusijai, kaip putinas.
tegu gyvena, kol galutinai nesunaikins rusijos !!!

Laima

Pasaulyje yra 195 valstybės, padedančių Ukrainai 40. Čia tiems , kurie mano, kad visas pasaulis su Ukraina.

Vytautas >MYKOLAS  11:49

Visi tie propogandistai vienodi kaip degtukai,išberti iš tos pačios dėžutės…

Nepagaunamas Putinas

Putinas skaito žinutes iš nesenos UK premjerės Lizės Truss telefono.Šitaip Putinas sužino apie visokias nešvarias atomines UK-USA-UA bombas ir kitus planavimus.

Kas kiek pila žibalo į karo ugnį

Turima informacija JAV jau suteikė Ukrainai pagalbos už 27,6 mlrd. JAV dolerių. Tai – gerokai daugiau, negu pagalbai skyrė antroje vietoje likusi Didžioji Britanija (3,74 mlrd. JAV dolerių).
Toliau pagal pagalbos apimtis eina ES (2,5 mlrd. JAV dolerių), Lenkija (1,8 mlrd. JAV dolerių), Vokietija (1,5 mlrd. JAV dolerių) ir Prancūzija (0,22 mlrd. JAV dolerių). Tai kur dingsta tie milijardai, jei ukrai išvis nebegali pasigirti jokiomis pergalėmis???

Kie kas padeda

bet vistiek zRusija laimi, jau baigia beveik visą Europos techniką sudaužyti, arba ukrai dalį parduoda!

Tik laiko klausimas

Neseniai naujai paskirtas Rusijos karinės invazijos Ukrainoje vadas S.Surovikinas pasakė: “Ką čia mes terliojamės su NATO ginkluojamais Ukrainos partizanų būriais? Rusija turi visas galimybes ir priemones priversti Kijevą kapituliuoti.“

pu yra nepagaunamas

nes jo nieks negaudo.Taikiai tupi ant exkrementu cemodanelio.Kartais kukliai papraso popieriaus.Jei kadyra neduoda,pasinaudoja pirstu.Kremlius is vidaus jau rudas.Todel ir sakoma….atejo rudasis maras.

Anūkas

Uzmirškit tą Ukrainą. Dabar Rusijai prezidentą rinksime. Kandidatė Sobčiak jau atvyko.

Ei, durneli stasy

Kodėl NATO blokas neįveikia vienos valstybės su kartoniniais tankais ?

Vaclovas Kontrauskas

Karas Ukrainoje tęsiasi, ypač dabar, kai JAV siunčia dar DAUGIAU milijardų dolerių karinės įrangos tiems bepročiams Kijeve, žinoma, Amerikos mokesčių mokėtojų sąskaita. O kalbant apie tikrąsias kovas? Mačiau kai kuriuos siaubingus pranešimus, kad psichopatai Kijeve per pastaruosius du mėnesius išmetė net 200 000 vyrų ir beveik 500 000 nuo Rusijos invazijos vasario mėnesį. Šie skaičiai yra beprotiški ir rodo, kad Ukraina nebegali net verbuoti karių iš savų žmonių ir vis dažniau ragina Vakarų šalis parūpinti ir „samdinių“, ir „instruktorių“, kurie bandytų užpildyti tuštumą… Nenuostabu, kad patys rusai dabar mato juos kovojančius su tikrosiomis NATO pajėgomis, o ne ukrainiečiais….

MYKOLAS

Ir nenuostabu, kad Zelenskis įsakė VISIEMS ukrainiečiams nuo paauglių iki 60 metų būti verčiamiems karo tarnybos… Todėl taip akivaizdu, kad Ukraina taip smarkiai pralaimi, jei turi pašaukti beveik neapmokytus vyrus eiti kariauti ir būti paskersti profesionalių rusų kareivių! Ir melagių kekšės žiniasklaida vis dar „melagingai klysta“ nuo pranešimų apie tą SUKČIAVIMĄ „įsilaužimą“ į Pelosi „namus“ Kalifornijoje, kuris man vis labiau atrodo kaip homoseksualus susitarimas tarp Nancy vyro ir žinomo homoseksualaus keistuolio.’…. Akivaizdu, kad melaginga kekšės žiniasklaida dabar iš visų jėgų stengiasi nuslėpti faktą, kad nedoroji Vakarų ragana iš tiesų „pasuka į abi puses“…

uWAGA Kontrauskas

kviecia i pobuvi laimas,mykolus,vytautus,regimantus ir kt,.entuziastus russu pasaulio.Metysim sudus i ventiliatoriu.Kurio daugiausiai nutaskys aplinkinius,bus skiriamas prizas,pucyyyyno juodasis sudu cemodaaaanas…Dalyvaut kvieciami ir prijauciantys siai sporto sakai.

kaput

Dievas laikas nusprendė – Rusija supervalstybė

kaput

Projektas Ukarina uždarytas.
Projekas Viršutinis Izraelis/ Naujoji Xazrija uždarytas
Projektas geltonų žvaigždžių ratas uždarytas.
Slava Trumpas, Slava Muskas. Slava 2022 11 08

kaput

švabistanui

Slava

DievO Laiko/Godo projektas:
Rusija supervalstybė
JAV supervalstybė
Elžbietynui kapiec
Globalistanui kapiec
Švabistanui kapiec
Slava Trumpas, Slava Muskas. Slava 2022 11 08

Slava

DievO Laiko/Godo planas bus įvykdytas
Slava dievui Laikui/Godui

....girdejote paskutini

kaputo zodi.Isveztas negriztamai.Sudie,kaputai.Mums taves truuuuuks.Karas yra baisu.Paluzta ir atkakliausi patriotai.Sudie..

Zelia kybos kartuvėse

Karo nusikaltėlio Zelenskio režimo ukrų fašistai pardavinėja ginklus Europos banditams.
Pagoglinkit straipsnį “В Финляндии начали расследование контрабанды предназначенного для Украины оружия”. В Финляндии национальное бюро расследований (NBI) занимается изучением пути поставок через страну оружия, предназначенного Украине, сообщил старший детектив NBI Кристер Ольгрен. В интервью телекомпании Yle он заявил, что оружие осело в стране в руках преступников. «Поставляемое разными странами оружие на Украину, также обнаружили в Нидерландах, Швеции и Дании. Мы видим, что это оружие уже попадает в Финляндию», — прокомментировал Ольгрен.

Pucyyyynas yra kvieciamas

i Haga.Bilietas jam nupirktas tik i viena puse.Rekomenduojama su savim veztis juoda maisa.

to Zelia kybos kartuvėse

Chunveibine tu rusiškas….Vyksta karas,sukontroliuoti viską NEĮMANOMA…tu morda orkiška, galvoji,kad Zelenskiui viskas pranešama ???? Šalčininkų ubage….

70
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top