Karas Ukrainoje. Du šimtai keturiasdešim devintoji (spalio 30 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Maskva skelbia sustabdanti JT remiamą susitarimą dėl grūdų eksporto. Kremlius sprendimą motyvuoja sprogimais Sevastopolyje, kurie apgadino kelis Rusijos laivus, „Kalibr“ nešėjus. Rusija dėl šio „teroristinio išpuolio“ apkaltino Kyjivą , kuris prieš Juodosios jūros karinio laivyno ir civilinius laivus Sevastopolyje neva organizavo masinę dronų ataką, bei Jungtinę Karalystę, kuri neva dalyvavo rengiant „teroro aktą“. Kremliaus pasakų agentūra skelbia, jog išpuolyje dalyvavo 10 bepiločių orlaivių ir septyni autonominiai jūriniai dronai. Sevastopolyje esą susprogdinti keturi Rusijos Juodosios jūros laivyno karo laivai, įskaitant fregatą „Admiral Makarov“ ir desantinį laivą.

Ukraina kaltinimus atmetė, sakydama, kad sprogimų Sevastopolyje priežastimi galėjo būti nepavykęs priešlėktuvinių raketų paleidimas.

Kadangi minėti laivai, pasirodo (!), užtikrino grūdų koridoriaus funkcionavimą, Rusija nebegali to daugiau daryti.

Keista, kad Kremlius iš viso sutiko dėl šio sandorio, t.y leido grūdų eksportą mainais sanckijų trąšoms atšaukimą. Maisto krizė, kuri sukeltų pasaulyje dar vieną kainų šuolį bei galimą masinę migraciją yra neabejotinas ginklas siekiant destabilizuoti Vakarus. Įvykiai Kryme yra pretekstas atšaukti susitarimą. Kuriam galui kiaušingalviams visuomet reikalingas pretekstas iki šiol nesuvokiame. Matyt, taip KGB vadovėliuose parašyta.

Jungtinės Tautos žaibiškai sureagavo į Kremliaus judesius dėl grūdų eksporto ir paragino šalis pratęsti paktą po lapkričio vidurio, teigiant, kad jis reikalingas siekiant pasauliniam apsirūpinimui maistu bei rusiškų trąšų eksporto užtikrinimui

Bolševikų neapykanta Jungtinei Karalystei Krymu neapsiribojo. Maskva apkaltino Londoną, kad „remiantis turima informacija, Jungtinės Karalystės karinio jūrų laivyno atstovai dalyvavo planuojant, remiant ir vykdant rugsėjo 26 d. Baltijos jūroje įvykdytą teroro aktą, kuriuo siekta sužlugdyti „Nord Stream“ ir „Nord Stream 2″ dujotiekius“.

Votienaaaa… Britai – teroristai, vykdantys teroro aktus savo sąjungininkų vandenyse! Tokios kosminės fantazijos gimsta tik savaitgaliais užsiimant juodąja magija ir buriant iš briedžio išmatų.

Putino vyriausia gandų platintoja Zacharova pareiškė, kad Rusija dėl teroristinių išpuolių Juodojoje ir Baltijos jūrose kreipsis į JT Saugumo Tarybą.
Didžioji Britanija sureagavo į Rusijos kaltinimus dėl kaltinimų, jog britų karinio jūrų laivyno personalas susprogdino „Nord Stream“ dujotiekius ir pavadino kaltinimus „epinio masto melagingais teiginiais“.

Europos Sąjunga nuo invazijos į Ukrainą pradžios įšaldė Rusijos turto už maždaug 17 mlrd. eur. Turtas priklauso 90 – čiai asmenų.

Čekijoje į gatves išėjo vietiniai marširuotojai. Protestuotojai ragino ministrą pirmininką Piatrą Fialą ir jo koalicinę vyriausybę atsistatydinti, palaikyti draugiškus su Rusija, nustoti remti Ukrainą. Prahoje, Brno ir kituose mietuose pražygiavo apie 70 000 piliečių, užkrėstų prokremlinių ir antivakserinių minčių mišiniu. Liejosi pagieža Ukrainos, ES, NATO, JT bei PSO adresu ir liaupsės draugams rytuose.

Praha, kuri šiuo metu rotacijos tvarka pirmininkauja ES – viena iš ištikimiausių Ukrainos rėmėjų. Čekija išsiuntė Kyjivui sunkiosios ginkluotės ir davė vizas maždaug 450 000 Ukrainos pabėgėlių, suteikdama jiems galimybę naudotis sveikatos priežiūra ir finansinė pagalba. Čekijoje infliacija šoktelėjo iki 18%.

Maskva tai įvertino ir agentūrinis tinklas, talkinant Prigožino „trolių fabrikui“, į gatves išvilko vietinį dumblą, naivuolius ir nesusipratėlius. Ne visiems jiems nepatiktų rusų tankai Prahos gatvėse.

Operacinis lygmuo

Kremliaus generalbalvonštabe – sumaištis. Iš pareigų atleistas generolas pulkininkas Aleksandras Lapinas, vadovavęs Rusijos pajėgų grupei „Centras“. Skelbiama, jog tokį sprendimą Putinas priėmė po klouno Kadyrovo ir „Vagnerio“ savininko bei “Putino virėjo” Prigožino reikalavimų. Lapinas esą atidavė Lymaną, po ko Kadyrovas ėmė „rėkti“, kad laikas panaudoti branduolinį ginklą.

Teigiama, kad Putleris nepasitiki savo generolais ir bijo, kad jie nesugbeės įvykdyti net ir nedidelės strateginės užduoties. Todėl esą Lysičiansko puolimas buvo patikėtas duetui: Lapinui ir Surovikinui.

Būtų idealu, jei vadovavimas Rusijos armijai būtų patikėtas tiktokeriui Kadyrovui ir butų vagiui Prigožinui. Šie proto bokštai paspartintų fronto kolapsą iki Kalėdų.

Zelenskis paragino netikėti Rusijos propagandistais apie tariamus ketinimus palikti miestą Ukrainos ginkluotųjų pajėgų puolimo atveju. Nevykėliai mėgina apgauti bei sukurti informacinį foną, kad suklaidintų Ukrainos kariuomenę. Šiomis dienomis į Chersoną atvyko ir mieste įsitvirtino Rusijos nacgvardijos kariai.

Ukrainos Vyriausiosios žvalgybos valdybos vadovas Kirylas Budanovas prognozuoja, kad Chersono išvadavimo operacija truks iki lapkričio pabaigos. Chersone šiuo metu geriausiai apmokyti ir kovai pasirengę Rusijos desantininkai, specialiosios paskirties pajėgos ir jūrų pėstininkai.

Ukrainos kariuomenės teigimu, pirmą kartą nuo invazijos pradžios šalies pietuose ukrainiečiai turi artilerinį pranašumą. Nors abi pusės turi maždaug vienodą kiekį sviedinių, tačiau ukrainiečių smūgiai yra ne tik tolimesni, bet ir tikslesni. Okupantai daužomi vakarietiškais valdomomis užtaisais, ukrainiečių kariai mato savo akimis, kad technologinio pranašumo rezultatas mūšio lauke – kaip ant delno.

Taktinis lygmuo

Per praėjusią parą rusų teroristai paleido 5 raketas ir sudavė 23 smūgius iš oro, 100 kartų šaudyta iš reaktyvinių ugnies sistemų. Nuo šių atakų nukentėjo daugiau kaip 45 gyvenviečių rajonai.

Netoli Chersono miesto esančiose gyvenvietėse okupantai įrenginėja gynybinius įtvirtinimus. Privačiose patalpose įrenginėjami ginklų sandėliai, gynybinės pozicijos.

Driskių smegenyse iki šiol plevena „diedy vojievali Berlyn brali“ failas, todėl ruošiamasi gatvės mūšiams.

Per dieną Ukrainos aviacija sudavė priešui 32 smūgius. Iš jų 23 kliuvo ginklų ir karinės technikos sukaupimo vietims, 3 – atramos punktams, 6 – priešlėktuvinės gynybos pozicijoms. Ukrainos priešlėktuvinės gynybos pajėgos numušė raketą „Iskander-K“ ir 2 priešų bepiliočius orlaivius „Orlan-10“.

Raketiniai ir artilerijos daliniai pataikė į 6 karinės įrangos taškus, 3 šaudmenų sandėlius, 2 priešlėktuvinės gynybos įrenginius ir 9 kitus svarbius priešo karinius objektus.

Įvyko dar vienas apsikeitimas belaisviais – Ukraina mainais į 50 rusų grąžino namo 52 karius, tarp jų – Mariupolio gynėjai ir Černobylio zonoje į nelaisvę patekę kariškiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
78 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Karas baigsis Kijevo pralaimėjimu

Некоторые главы стран Евросоюза уже полностью допускают, что конфликт на Украине завершится поражением Киева, цитирует премьера Польши Матеуша Моравецкого Rzeczpospolita.
Pagoglinkit – “В ЕС допускают поражение Украины, заявил премьер Польши“.
https://ria.ru/20221028/ukraina-1827551460.html

MYKOLAS

Akivaizdu, jog chocholai, užuot kariavę mūšio lauke, tik pliauškia liežuviu, t.y. kaip jie patys sako, – kariauja propogandinį karą. Jei tikėti jų internetinėmis pergalėmis socialiniuose tinkluose, tai chocholai jau seniai turėjo bent per binoklius matyti Kremliaus bokštus…cha cha cha…o dabar ką mato, – aišku pliką savo subinę!… Kitaip sakant, chocholai yra visiškoje žopoje!… Pažiūrėkime faktinį realų 8 mėnesių spec. karinės operacijos rezultatą šiandien, – neūžauga narkomanas Zelenskis jau atidavė Putinui penktadalį savo turtingiausios iškasenomis, pramone ir žemės ūkiu juodžemiu savo šalies, t.y. Putinas šiandien realiai valdo 108 844 kv. kilometrų Ukrainos teritoriją, realiai valdo visą Donbasą, Chersono ir Zaporožės sritis. Ir dar, reikia būtinai pažymėti, kad šiandien Rusijos karinės pajėgos yra sunaikinusios apie 40 proc. Ukrainos energetinės sistemos objektų, o… Skaityti daugiau »

autoriui

Suprantu patį, kai negali pasigirti realiomis ukrainiečių pergalėmis mūšio lauke, tada belieka girtis teroristiniais aktais. Žemas lygis. Visiškas dugnas.

Laima

Pasaulyje yra 195 valstybės, padedančių Ukrainai 40. Čia tiems, kurie iki šiol mano, kad visas pasaulis su Ukraina.

Kiek kas padeda Ukrainai

bet vistiek Rusija laimi, jau baigia beveik visą Europos techniką sudaužyti, arba ukrai tikrai dalį parduoda!

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės. _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių. _
– LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Visi ruskiai, dikit iš Lietuvos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Visi ruskiai, dinkit iš Lietuvos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Europai Amerikai Afrikai nereikalinga rusų tauta pati savaime turi sunykti. __

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be rusų kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai. ___

Kacapiski taikus marodieriai

gauna i zuuubus absol visur.Akopuose lieka tik skalbiankes.Mat jie yra l.dideli svaros megejai,ne zingsnio nezengia neapsiskalbe.Ypac pilieciai is sibiro.Kaip meskenai,vos tik kas jau,ziurek,ir skalbia skalbia.Anyms valgyt neduok,tik paskalbti.Jie ir is namu isvyko Ukrainon,bo nugirdo,kad ten galima paskalbti…

Diedas

Jeigu autorius „tikintis mokslu”, mediciniškai pasikaustęs ir linkęs į komunizmą, tai reiktų mestis į rusų pusę.
Ten skiepyti visi. Ir kuo arčiau valdžios, tuo daugiau skiepų ir kaukių.
O su ukrainiečiais tuo klausimu sunkiau.
Net į karą neskiepytus išleidžia.
O vakaruose dar baisiau.
Ten tikėjimo laisvė.
Nori tiki kovidu, nori ne.
Ir kiekvieno sveikata jo asmeninis reikalas.Sveiko, nebijančio gripo žmogaus prilyginimas blogiui,jo teisių ribojimas visiškai atitinka sovietinį žmonių rūšiavimą.
Ne komsomolcas, eini į bažnyčią, reiškia priešas.
Kuriems galams tada Ukrainai kovoti su rusais, kai galinis rezultatas laukia tas pats.

Diedai

..tu siandie aiskiai neissimiegojes.Kur jau tau Vakaruose ta ‘tikejimo’ ir kitokia laisve..Jie mielai eina kitajaus keliu,kur vien draudimai,suvarzymai etc.,ka ir parode pseudopandemija ir jos valdymas,nekalbant apie skiepu padjobke.Ot tu megejas kartais nukalbet nei si,nei ta..

Kas iš tikrųjų vyksta

Karas Ukrainoje tęsiasi, ypač dabar, kai JAV siunčia dar DAUGIAU milijardų dolerių karinės įrangos tiems bepročiams Kijeve, žinoma, Amerikos mokesčių mokėtojų sąskaita. O kalbant apie tikrąsias kovas? Mačiau kai kuriuos siaubingus pranešimus, kad psichopatai Kijeve per pastaruosius du mėnesius išmetė net 200 000 vyrų ir beveik 500 000 vyrų nuo Rusijos invazijos pradžios vasario mėnesį. Šie skaičiai yra beprotiški ir rodo, kad Ukraina nebegali net verbuoti karių iš savų žmonių ir vis dažniau ragina Vakarų šalis parūpinti ir „samdinių“, ir „instruktorių“, kurie bandytų užpildyti tuštumą… Nenuostabu, kad patys rusai dabar mato juos kovojančius su tikrosiomis NATO pajėgomis, o ne ukrainiečiais…. Ir nenuostabu, kad Zelenskis įsakė VISIEMS ukrainiečiams nuo paauglių iki 60 metų būti verčiamiems karo tarnybos… Todėl taip akivaizdu, kad… Skaityti daugiau »

Vy vse tam v jav...

jabites v žopu.

Prašalietis

Ko pasigendu jau ne vieną savaitę Navio, Sėjūno, Locked-Šmocked „veidaknygės šiknas…lėje” konstatacijų apie tai, kaip rusiški driskiai pagrobę iš turtingų vietinių chalopų tarybinių laikų kas špižinę keptuvę, kas šaldytuvą, kas panešiotą fotelį, turtingo ukrainietiško chalopo turėtą virtuvės taburetkę… „bėga kur akys mato”. Kaip rusiški driskiai, kurie dar nesusigaudo, kad jau seniai yra atėjęs laikas bėgti, šaudo iš patrankų į kaimą, kuriame liko tik dvi katės.. Taip tik dar labiau „patriotiškai parodytų”,kad Navio su visa veidaknyge, kaip šios srities specialisto „žinių evoliucija” neapsiriboja vien žinojimu, kad Rusijos „kosminės fantazijos gimsta tik savaitgaliais užsiimant juodąja magija ir buriant iš briedžio išmatų”. Kas dėl Navio veidaknygės-šiknas…lės „profesionalios konstatacijos”, kad Rusijos driskiai Sevastopolyje „save bombardavimo savo priešlėktuvinėmis raketomis”, žinant, kad be atakų iš oro,… Skaityti daugiau »

“Kito nieskačet, tot maskol”

Na va, ir vėl rusu apšaudyti slavaukrainiečiai šiandien nuo ankstaus ryto Kijeve sėdi be elektros ir vandens. Pašokinėkit bent, kad nesušaltumėt, benderos…
Skaitykite straipsnyje – “СМИ сообщили о взрывах в Киеве и других регионах Украины“.

Diedas tam kur rašo Diedui

Tai kad aš pats dabar Olandijoj. Ten pat buvau ir per visą „pandemiją”
Valdžia ir dalis žiniasklaidos karksėjo panašiai tą patį kaip ir Lietuvoje, tik ne taip žiauriai ne taip agresyviai ir be tokiu mastu.(Lietuvoje viskas vyko rusišku stilium)
Bet protestai Olandijoje buvo daugiatūkstantiniai. Kaip pas mus per sąjūdį.
Žmonės ir verslas ignoravo šaipėsi, tyčiojoisi iš netikro gripo.
Ir ne tik Olandijoje.
Lenkijone mačiau tą patį.
Šalis gyvena taip kaip gyvena jos žmonės.
Šiuo metu daugelyje šalių valdžia atitrūkusi nuo realybės, nuo liaudies ir nuo sveiko proto. Gyvena sau.
Primena sovietmetį.
Protingas, laisvas žmogus niekada nevykdo neprotingų, nelogiškų komandų, tuo labiau neeksperimentuoja su savo sveikata.
P.S. Visi mano pažįstami vatnykai skiepyti.

jietis isizeide

kad ir kacapai eme burti is briedzio ismatu.Iki siolei jis laike tai savo intelektine nuosavybe bei prerogatyva pirmam pranesti savo briediskus pamastymus.Nuo zodzio ‘briedas’.Jieciui briedas ir briedis sinonimai.

Rusai vėl sugynė  ukropus  į slėptuves

Воздушная тревога объявлена в центральных и восточных областях Украины. Украинские власти сообщили о взрывах в Запорожской, Львовской, Днепропетровской, Киевской, Черкасской областях. В Харькове остановилось метро. Один из ударов пришелся на энергообъект, питающий около 350 тысяч квартир в Киеве, пишет «Страна ua».

Vaclovas

Žmonės yra vienodi, puoselybos – irgi, valdžios – tuo labiau, prieštarijų norai ir tikslai – taip pat. Svajokliai? – Net ir tie vienodi. Ir jų valdymas…

tam komentatoriui  10:09

Paskaityk, tamsta, ką pats parašei, priekvaili tu….belieka apgailestauti, jog durnyno palatoje yra internetas pajungtas…

Diedui

..nepasakei nieko naujo,net nezinau,apie ka cia mes…A buvai nuvejes i raudonu zibintu kvartala,gi indomu in bobas vitrinose paspaksot,jau nekalbu apie kitka…Sekmes,Diedokai..,beje,o kaip olandai ziuri i kacapus,ar yra ukru pabegeliu,ar yr russkeliu,beganciu nuo mogilizacijos…Papasakok ka norins idomaus,kad jau ten esi….

Vaclovas

Vienintelis išsigelbėjimas yra tikėjimas Jėzumi Kristumi. Tik ne tas gamtatikių (žemvaldžių ir jų parankinių valstiečių) skleidžiamas, kuris yra persunktas skaldančiu bei smukdančiu pykčiu, pavydu, puikybe, prieštaravimais.

..'tam komentatoriui'

..nu ir asei sakau,kaip tokiems durakieviciams kaip tu duoda i rankas kompa…,keista,labai keista.O tu jau vaistus siandien isgerei ar cia visuomet tokia tavo busena…urgzti,loti,kandziotis…Paprasyk seseles,kad suleistu aminezino,bus geriau.Ir kad isvestu pasivaiksciot…

Vaceu

…nu tu ir pavarai isminties..Labai mane visuomet stebini.Jei neerzini.

Vaclovas ing 10:20

Įsijunki Tik tok. Bet geriau savimi rūpintis ir šeima, jei yra. O Nyderlandai gyvena taip pat kaip ir mes, kaip ir Omsko gyventojai ar Nepalo.

Tam kur Diedui

Rusakalbių dabar pilna visur.
Kaip jį atpažint iš kur jis pabėgėlis.
Ar iš Maskvos, ar iš Luhansko?
Geras ar blogas?
Maskvos armija Ukrainoje dubasina rusiškai kalbančias sritis, žmones, kurie niekada nekalbėjo ir nekalbės ukrainietiškai. Vienžo etninius ruselius.
Tie labiausiai ir bėga į vakarus.
Nors receptas kaip atpažint kas yra kas yra.
Reikia paklaust „čiei Krym?”

Vaceu,tai kad as

kalbejau su Diedu,bo jis sakosi esas Olandijoj.Ka isijungti as ir pats zinau,ypac apie Omska,nes ten ziuriu toki ‘Kiria taksi’,tai susidarau tikra vaizda.Kadais esu buves Sibire,tai matau,kad ten nieks nepasikeite.

Diedui

..taigis to taves ir klausiau..papasakok siaip kokios egzotikos olandiskos,ka savo akim matai..Kitko asei tubej ir taip matau..

cha cha cha…

“BBC: Rusai atakavo raketomis visą Ukrainą, išskyrus Krymą”.

CHA CHA CHA

kacapnykai artilerija jau nusileidzia ukrams ir gauna taip,kad perdzia i kelnes kartu apsisikdami.Cemodanu taigi neturi,kaip ju fiuheris…

Žydiškas atsakymas patriotams

Jei kas klausia, kieno Krymas, atsakant galima paklausti, o kieno Kaliningradas. Kodėl niekas neklausia kieno Kaliningradas.

Ateis laikas

ne klaust,o pasakyt kieno Karaliaucius.O ne koks tai supistas ‘kaliningradas’.

Vaclovas ing Ateis laikas

O tai koks skirtumas lietuviems, kurie vadina tatai Tvankste ar Trūsu dar kokiu? Karaliaučius ar Kaliningradas yra viena ir tas pats, tik klausimas, kokios šalies valdžioje. Tai yra kaip krepšinyje – ne kamuolys yra laisvas, o būrmės juo naudotis, tačiau jos varžosi, kurios geriau tatai atlieka. Atsakymas jums, jei nors kažkiek turite nuovokos ir supratote, kas yra kaip.

cha cha cha…

Pagoglinkit, ponai-“Kyjive be vandens liko 80 proc. vartotojų, be elektros – šimtai tūkstančių”.

Burmei

..a jauti skirtuma,kas pas tou uz sienos gyvena,fricas ar kacapas apsisikes,a….

Vaclovas ing 13:03

Žinokite, dykas pampimas yra mirtina nuodėmė pačiam žmogui, tačiau jei jis nori plėsti tatai kitiems – bus suvaržytas. Girdėjote rusišką išsireiškimą “Bliacha mucha”, mūsiškį “Rupkė”, vokiečių “Scheisse”, prancūzų “Merde” ir t.t., pan. Gerai gyventi neuždrausta, bet turčiškai pampti, kaip karaliukui, su savimi nusinešant kitus – draudžiama! Suvokiate? Suprantate Kionigsbergo ar Kaliningrado reikšmę? Jei siūlote, turite reikalą išmanyti. Kada lietuviai supras, kad Kristus atėjo iki pasaulio pabaigos, o po jos Teis, tuomet teisėtai galės reikšti priekaištus. Velnias surakintas pragaruose – jo neišvaduos jokia Bliacha mucha, Scheisse ar Rupkė.

Vaclovas ing 13:03

Pratęsiant: kiekvienas blizgutis pradžioje blizga, o po yra kartus ir pareikalauja kraujo. Daug kraujo. Ką žinome ir privalome mokintis iš praeitovės (ne valstiečių prasimanytos).

Atsiprasau,Vaceu

…bet tu apsestas KAZKO ir pats nebesizinai ka kalbi..AS NET NESUPRANTU,TU KLAUSI AR TEIGI…Paciam neprosal butu pailset..

Vaclovas

Mano užkietėjusiam peikėjui be įsivardinimo. Jūs nežinote, kas yra karaliukas? Atsiranda tokių, kurie nori dykai pampti kitų sąskaita, kad nieko neveikiant kapsėtų, o jie tik vešėtų. Tokių valstybių iš esmės negali būti, o gaujų laikinai užimtos plotumos, jų sukvailinti žmonės skęsta kraujyje, nes tokie dėsniai – o Kristus jų tęsimuisi be pabaigos padarė galą, neįveikiamą galą. Aš nepervargau, o kalbu tiesą, tačiau jei jūs tauškiate iš dyko noro, verčiau liaukitės. Kalbu reikalingus dalykus. Lietuvoje žadinamam valstietiško rojaus blizgei veidrodį atsuku.

Vaclovas

Yra “ūkių” gynėjai, “šeimų” gynėjai, “tikėjimo” gynėjai, o ištikro tylios engūnų valdžios. Žinau ir iš vidaus esu tą matęs. Žinantis žmogus nėra nuogas ir plikas.

Šlovė našim

Dar 300 benderovcų tapo trąšomis saulėgrąžoms! Šlovė rusų kariams!
“Потери ВСУ в Харьковской области и ЛНР за сутки составили почти 300 человек”.
https://ria.ru/20221031/ataki-1828093592.html

Teroristai ukrufašistai visiškai suįžūlėjo

“Стало известно о применении Украиной снарядов с белым фосфором”.
https://lenta.ru/news/2022/10/31/belyfosfor/

Vaciui

…’o Kristus ju tesimuisi padare gala…’Zmogau plaukuotas,kas tai butu,kazi…Sugrizk i Zeme,Vaciau,cia vyksta iprasti kvaili kosmarai ir jokio ‘galo’nematyt ir negirdet.Vat,galo pradzia gal ir matyt…idiotai pasisvaidys atomu ir bus galas.Nereiks Kristucio isikisimo.Ner cia jokios mistikos ir antgamtisku stebuklu.

Vaciui

p.s. ‘is tikro’rasoma atskirai,kad jau taip kalba mintyji.

Vaclovas

Ing 14:50, Yra, ir labai daug žmonių tą supranta ir elgiasi gan pagal išgales krikščioniškai.
Ing 14:52, “Ištikro” rašoma kartu, “Iš tikrųjų” rašoma atskirai.

Vaclovas

Kaip prūsai iki krikšto suprato savo buvimą? Šeimelė prigimdo vaikų, paveldėtojas vienas ar keli, o kiti – pirmyn į grobikiškus žygius! Štai kodėl “valstietijos rojus” reiškia kraują, jūrą kraujo.

Vaclovas

Kaip ten pasikrikštiję danai meldėsi: Apsaugoki mus nuo kuršių.

78
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top