Karas Ukrainoje. Du šimtai keturiasdešim penktoji (spalio 26 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Ukrainos branduolinės energetikos agentūra įspėja, kad Rusijos pajėgos gali surengti teroro aktą, kurio metu bus panaudotos okupuotoje Zaporižės atominėje elektrinėje esančios radioaktyvios medžiagos. Ukrainos pareigūnai turi duomenų, kad Rusijos kariuomenė panaudoto branduolinio kuro saugykloje vykdo neleistinus, slaptus darbus.

Pasak „Energoatom”, objekte yra 174 konteineriai, kurių kiekviename yra 24 panaudoto branduolinio kuro rinklės. Konteinerių susprogdinimas užterštų radiacija kelis šimtus kvadratinių kilometrų gretimos teritorijos. Bendrovė paragino JT Tarptautinę atominės energijos agentūrą įvertinti tai, kas šiuo metu vyksta elektrinėje.

Kiek anksčiau TATENA vadovai šiuo klausimu padarė viską, ką galėjo – išreiškė nerimą, nusifotografavo ir išvyko namo.

Jau rašėme, kad mūsų manymu, Maskvos pareiškimai apie tariamą Kyjivo pasirengimą susprogdinti „nešvarią bombą” gali reikšti tik viena – Rusija iš tikrųjų pati svarsto surengti branduolinio terorizmo aktą, kurio metu gali panaudoti Ukrainos teritorijoje, saugyklose esančias radioaktyviąsias atliekas.

Terorizmo tikslas yra visiškai aiškus, t.y. pasėti baimę ir paniką. Nors Kremlius teigia, kad tai Ukraina ruošiasi susprogdinti nešvarią bombą, kad dėl to apkaltintų Rusiją ir priverstų eskaluoti jau devintą mėnesį vykstantį karą, tačiau Maskvos ašaromis pasaulis nebetiki. Vakarų šalys atmetė Maskvos teiginį kaip „akivaizdžiai melagingą”.

Maskvos melas toks gilus ir ydingas, kad net ir pasakius tiesą, nei Putinu, nei Šoigu, nei Lavrovu, nei blusomis ant jų šunų niekas nebetikės.

Zelenskis pasiūlė sukurti platformas Padniestrės ir Abchazijos išlaisvinimui. Tai nebus paprastas etapas, kaip ir Krymo reintegracija po ilgų okupacijos metų. Ukrainos prezidentas siūlo, kad „Krymo platformos” formatas būtų pradžia kitoms humanitarinėms ir diplomatinėms platformoms, kurios padėtų atlaisvinti Rusijos okupuotas teritorijas nuo Padniestrės ir Abchazijos iki Pietų Osetijos ir Kurilų salų teritorijų. Mes dar pridurtume – ir Karaliaučiaus.

Ukrainos prezidentas, kalbėdamas Zagrebe vykusioje Tarptautinės Krymo platformos pirmojo parlamentinio viršūnių susitikimo sesijoje pareiškė, jog pusiasalio reintegracijai bus būtina užsienio šalių politinė, teisinė, ekonominė, socialinė, infrastruktūrinė patirtis. Kai Ukrainos vėliava suplazdės Kryme, o Rusija pusiasalio nebegalės naudoti, kaip karinio forposto „žmonės pajus, kad pasaulis tampa saugesnis”.

Pranešama, jog vienintelis žmogus Putino aplinkoje asmeniškai išdrįsęs jam pareikšti nepasitenkinimą generolais, nesugebančiais vadovauti karo veiksmams mūšio lauke, yra Jevgenijus Prigožinas. Kol kas neaišku, ko siekia Prigožinas – permainų Putino komandoje ar perversmo, po kurio už jėgos struktūrų vairo stotų Kadyrovo – Zolotovo klanas.

Macronas paragino popiežių Pranciškų paskambinti Putinui, Kirilui bei Bidenui ir paprašyti siekti taikos Ukrainoje. „Mums reikia, kad Jungtinės Valstijos sėstų prie derybų stalo ir paspartintų taikos procesą Ukrainoje. Joe Bideną su popiežiumi sieja tikri pasitikėjimo santykiai. Popiežius gali daryti jam įtaką dėl Amerikos dalyvavimo Haityje ir Ukrainoje”, – kalbėjo Prancūzijos prezidentas.

Macronas – gražus prezidentas, tokiais pareiškimais patenkantis į pirmuosius kai kurių pasaulio žiniasklaidos priemonių puslapius. Tačiau iš to jokios naudos, išskyrus asmeninės puikybės tenkinimą. Politinis bulvaras – mūsų galva, geriausiai tinkanti šiam vyksmui apibūdinti sąvoka.

Europos Sąjunga sieks ne įšaldyti, o konfiskuoti Rusijos turtą Europoje, pareiškė Europos Komisijos vadovė Ursula von der Leyen Berlyne vykusioje tarptautinėje paramos Ukrainai teikėjų konferencijoje. Šiuo klausimu netrukus bus sudaryta darbo grupė.

Fenomenali situacija: Putino ordos griauna Ukrainą, o Vakarai skaičiuoja lėšas, kurias skirs Ukrainos atstatymui. Visa tai nuostabu, bet karas dar nepasibaigė ir Putinas neišvyko aplankyti Kobzono. Argi nederėtų daryti viską, kad Ukrainoje ant galvų vaikams nekristų bombos jau šiandien?

Levados centro apklausos duomenimis, Rusijoje sumažėjo piliečių, kurie siekia pokyčių.

Nevarginsime jūsų beprasme apklausos rezultatų statistika, kurią pateikia netgi ir visai solidžios žiniasklaidos priemonės. Kodėl? Todėl, kad ji neatspindi nei realių nuotaikių Rusijoje, nei realių skaičių. Kremliaus globojamą viešosios nuomonės tyrimų agentūrą reikia vertinti kaip dar vieną dezinformacijos šaltinį.

Šaltinį, kuriuo, beje, naudojasi ir cituoja mūsų šalies politikai. Tai didelė klaida.

Operacinis lygmuo

Plinta informacija apie “mobikų nuotykius“ fronto linijoje. Štai rugsėjo 25 d. Maskvoje mobilizuoti jaunuoliai be jokių apmokymų atsidūrė fronto linijoje, Luhansko srityje. Automatinius ginklus gavo tik kai kurie, o vadai įsakė „prisišaudyti“ mūšio metu į priešą. Tačiau mūšio metu mobilizuotieji pamatė iš mūšio lauko sprunkančias dvejas kitų mobilizuotųjų kuopas, paskui kurias netrukus pasirodė iš mūšio besitraukiantys tankai. Vadovybė dar iki to laiko jau buvo pasišalinusi iš vietovės automobiliais. Tęsiantis ukrainiečių artilerijos apšaudymui, naujokai susirinko mantą, kurią galėjo panešti ir bėgte pasileido paskui tankus.

Panaši situacija ir kituose fronto ruožuose, kuriuos Kremlius tikisi užkišti tūkstančiais jokio parengimo neturinčių naujokų.

Tai tik dar kartą patvirtina, kad kariniams veiksmams Ukrainoje vadovauja parketiniai glušiai. Kariauti mokomasi daug mėnesių pratybose, po to būtinos kelios adaptacijos savaitės priefrontėje, kai apsiprantama prie šūvių, sprogimų garsų, patrankų, lėktuvų, tankų gaudesio. Net ir stabilios psichikos parengtus karius pirmosiomis mūšio akimirkomis gali ištikti panikos priepuolis.

Putinas, kuris pirmomis invazijos dienomis palaidojo savo elitinius dalinius, po to pasiuntė į mirtį bedančius alkoholikus „ura – patriotus“, o dabar aukoja paskutinius savo resursus – darbingo amžiaus vyrus yra – aišku kaip dieną – Centrinės žvalgybos agentūros agentas.

Rusijos jaunimas nekenčia Putino. Labai nekenčiantis jo jaunimas ima ginklus į rankas, kariauja Ukrainos pusėje ir svajoja suspėti patys pakabinti jį žemyn galva. Kol to už juos dar nepadarė savi. Našy.

Taktinis lygmuo

Teroristinės Rusijos daliniai stengiasi išlaikyti užgrobtas teritorijas, vis dar beviltiškai mėgindami pulti Bachmutą.

Okupantai ir toliau apšaudo civilinius objektus, pažeisdami tarptautinę humanitarinę teisę ir karo meto įstatymus.

Per pastarąją parą teroristai paleido 5 raketas, surengė apie 30 smūgių iš oro ir daugiau kaip 100 atakų iš reaktyvinių ugnies sistemų.

Nuo priešo smūgių nukentėjo daugiau kaip 40 gyvenviečių teritorijos.

Teroristų raketa pataikė į degalinę Dnipro mieste. Žuvo nėščia moteris ir vyras, dar trys žmonės sužeisti.

Ukrainos karo aviacija praėjusią parą sudavė 21 smūgį. Smogta 17 ginkluotės ir karinės technikos židinių, 2 atramos punktams ir 2 priešo priešlėktuvinių raketinių kompleksų pozicijoms. Priešlėktuvinės gynybos daliniai numušė 5 priešo bepiločius orlaivius.

Raketų ir artilerijos daliniai pataikė į kontrolės postą, 2 gyvosios jėgos židinius, ginklų ir karinės įrangos punktą, radijo stotį, kitus svarbius okupantų karinius objektus.

Po Ukrainos artilerijos smūgių Novoivanivkos gyvenvietėje Luhansko srityje sunaikintas šaudmenų sandėlis, daugiau kaip 10 „kadyrovcų”. Svatovės gyvenvietėje sunaikinta iki 10 okupantų ir 5 kariniai sunkvežimiai.

Komentaras

JAV FTB ieškomas garsusis “Putino virėjas” Jevgenijus Prigožinas šiuo metu karštligiškai bando pašalinti visą informaciją apie savo praeitį iš interneto. Kas taip sujaudino vadinamojo “Trolių fabriko” ir “Wagner” privačios karinės formuotės šeimininką?

Prigožinas panikuoja ne tik dėl to, kad yra areštuotas ir įšaldytas visas jo turtas užsienyje, o šeima įtraukta į sankcionuojamų asmenų sąrašą. Prigožino, kaip ir Putino, laukia Haga. Šį veikėją, tiesą pasakius, siutina ir “Putino virėjo” statusas bei padidėjęs žurnalistų knaisiojimąsis jo biografijoje. O ji dvokia iš tolo.

Prigožino karjera prasidėjo 2001-iais, kai jo restorane Sankt Peterburge apsilankė perspektyvus politikas Vladimiras Putinas. Prigožino kotletai Putinui patiko. Patiko ir padavėjas. Tačiau spėjama, jog Jevgenijaus ir Vladimiro draugystė prasidėjo gerokai anksčiau.

1990-aisiais Prigožinas įsuko “sosyskų” biznį ir anuometiniame Leningrade, pardavinėdamas karštus dešrainius užkaldavo po 1000 $ per mėnesį. Vėliau jis perėjo prie lošimų ir restoranų verslo. 1991-1997 m. “virėjas” tapo kazino valdančių bendrovių steigėju, atidarė keletą maisto prekių parduotuvių, barų ir restoranų.

Prigožino „plaukiojantis” restoranas „Naujoji sala” tapo viena Putino mėgiamiausių vietų Sankt Peterburge. Putinas užsienio valstybių vadovus Chiracą, G. W. Bushą ir Schroederį vaišindavo Prigožino restoranuose.

2003 m. Prigožinas užtaisė Putinui gimtadienio šventę ir galutinai “įėjo į pasitikėjimą” bei įgijo “Putino virėjo” pravardę. Prigožinui ne tik buvo leista atidaryti restoraną vyriausybės rūmuose Maskvoje, bet liepta lydėti Putiną į keliones užsienyje. Buvo skelbiama, kad Putinas, bijodamas būti nunuodytas, nesivaišindavo nuo svečių stalo, o valgydavo išskirtinai iš Prigožino bliūdų. Putino šešėlis netrukus “laimėjo” konkursus ir tapo daugelio Rusijos mokyklų, ligoninių ir galiausiai nudriskėlių armijos maitintoju. Vienas metais Prigožino įmonės gavo valstybinių užsakymų už 209,23 mlrd. rublių (apie 3,5 mlrd. eurų).

Tačiau ne šių biografijos faktų bijo Prigožinas. Ir net ne fakto, kad jis yra daugelio vakarų valstybių specialiųjų tarnybų taikiklyje, arba to, kad jo “Interneto tyrimo agentūra”, perkelta iš Olgino gatvės ir įsikūrusi naujame pastate Savuškino gatvėje 55, Sankt Peterburge bei populiariai vadinama „Trolių fabriku” kaltinama kišimųsi į JAV prezidento rinkimus. Dėl šių momentų Prigožinas, matyt, labai didžiuojasi.

“Virėjui” kelia įsiūtį, kai yra primenama, kad jis 1979 m. Leningrade buvo nuteistas lygtine bausme už vagystę. Atlikęs bausmę pataisos darbuose Nižnij Novgorode, Prigožinas grįžo į gimtąjį miestą, organizavo nusikalstamą gaują, apiplėšinėjo butus, apgaulės būdu išviliodavo pinigus, į nusikalstamą veiklą įtraukė nepilnamečius ir vėl buvo teisiamas 1981-iais.

Kitaip tariant, Prigožinas buvo ir yra paprasčiausias banditas. Tarpuvarčių plėšikas ir butų vagis. Toks pat, koks yra Putinas. Ir tai nieko keisto – toks tokį traukia.

Keista yra tai, kad pasaulio galingieji daugybę metų spaudė ir vis dar spaudžia ranką tokiems atmatoms, kalba su jais apie pasaulio ekonomikos, žaliosios energetikos ir humanizmo vystymo perspektyvas.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
62 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Stabdykit psichąbZelenskį

Rusijos gynybos ministerijos duomenimis Ukraina “Južmaš” gamykloje pasigamino rusų raketos “Iskander” muliažą, žada jį užpildyti “nešvarios” atominės bombos užtaisu ir numušti susprogdinti virš Černobilio atominės elektrinės teritorijos, kad po to galėtų apkaltinti Rusijos ginkluotąsias pajėgas.
Pagoglinkit – “ Киев изготовил муляж ракеты для провокации с „грязной бомбой” над ЧАЭС”. https://ria.ru/20221026/bomba-1827022211.html

Dronai-kamikadzės išdraskė ukrams užpakalius

“Ukrainos gynybos ministras O. Reznikovas verkšlena: Ukrainai žūt būt reikia trumpojo nuotolio oro gynybos sistemų apsaugai nuo Irano dronų”. /“Politico”/

V.TOMKUS

Kalbama, kad po niku “stasys” slepiasi pats krašto apsaugos ministras Anuss*auskas. Tas pats senelis Anuss*auskas, kuris savo jaunai žmonelei naktį lovoje valstybines paslaptis išpasakoja. Pasirodo, kad ministeris Anuss*auskas vietoje to, jog anglų kalbą papildomai mokintusi, nes kaip pati konservatorių partijos vyriausybė sako, kad ministras net su NATO vadovais negali normaliai susikalbėti, jis darbo metu portale Tiesos.lt komentarus vis rašinėja.

Faktas

Neužauga narkomanas Zelenskis “prauostė” penktadalį turtingiausios iškasenomis, juodžemiu ir pramone savo šalies.

autoriui

Kas atsitiko tau pseudo karo eksperte, ar fantazijos pradėjo pritrūkti, kad nebėra aktualių žinių iš fronto linijos, ar ukropų “pergalių” pritrūkai, jei jau pradėjai pliotkais apie kokį tai niekam neįdomų “virėją” Prigožiną užsiiminėti ir į savo pseudo straipsnelius tai talpinti, durneli tu?

Vaclovas Kontrauskas

Negaliu patikėti, bet pasirodo kad ir pas mus pradeda atsirasti normaliai protaujančių ir drąsių vyrų. Pasirodo Lietuvos kariuomenės vadas Valdemaras Rupšys nebeklauso krašto apsaugos ministro Arvydo Anuss*ausko ir drąsiai siunčia nachui Nuosėdą iš Daukanto aikštės. Rupšys nepritaria ginkluotės teikimui Zelenskio režimui. Gal sveikas protas vienąkart pasakys: Karui – NE.
Pagoglinkit straipsnį – “ Командующий ВС Литвы отказался передавать Киеву гаубицы и системы ПВО”. Командующий ВС Литвы Вальдемарас Рупшис призвал не отправлять на Украину имеющиеся в распоряжении Вильнюса гаубицы PzH 2000 и системы ПВО NASAMS.

davė gazo

davė gazo zelensky iš kijevo į bunkerį lenkijoj.

kapiec

baidonautai.
„Илон Маск купил Twitter”
https://mignews.com/news/economics/ilon-mask-kupil-twitter.html
„Кроме того, новоиспеченный владелец сменил статус на Chief Twit.”
Nuo dabar Twitter/Chief Twit taisykles ir tvarką nustatys Maskas.

Faktas

Rusija per pastarąją parą sudavė Ukrainai per 30 oro ir 100 raketų smūgių. Vėl benderos kaip žiurkės urvuose tamsoje tūno.

kapiec

baidonautai.
„Россия подала жалобу на США и Украину в ООН за несоблюдение Конвенции о запрете биологического оружия“
https://www.kommersant.ru/doc/5633502

Smagu

“Артиллеристы ЗВО уничтожили танковый взвод Киева в Донбассе”.
https://ria.ru/20221026/vzvod-1827057002.html

Ajajai…piZdec ukropams

“Арестович: ситуация под Херсоном меняется в неприятную для Киева сторону”.
https://ria.ru/20221026/situatsiya-1827063769.html

kedmis

žydas Kedmis paaiškino kodėl žydas zelenskis yra pazoras/ gėda žydų tautos :
„„Tokie žmonės, kaip Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis, neturėtų būti įleidžiami į jokius žydų namus“, – laidos „Full Contact“ eteryje sakė buvęs Izraelio žvalgybos tarnybos „Nativ“ vadovas Yakovas Kedmi.“

„Jis turėtų būti atstumtasis bet kurioje visuomenėje labiau nei kiti, nes siautėja savo protėvių krauju, bando pateisinti ir nubalinti savo tautos žudikus, kurie šiandien valdo balių Ukrainoje. Ir tuo pat metu šaukia: „Aš esu žydas“. Jis yra gėda žydų tautai“, – pabrėžė Kedmi.

https://newinform.com/23717590-kedmi_ob_yasnil_pochemu_zelenskii_yavlyaetsya_pozorom_evreiskogo_naroda?utm_source=sm
„Кедми объяснил, почему Зеленский является «позором еврейского народа»”

T0mas J.

Gaila, kad nebuvau kartu su Vytautu Landsbergiu Kijeve ir neužčiaupiau jo burnos, kai jis, svetimos valstybės teritorijoje kurstė karą, šaukdamas, sozdaite maidan po vsei Ukraine.

jo jo

ne tik putinas bet ir žydas zelenskis siunčia mirti darbingus vyrus:
„Реальные потери ВСУ на 20 октября 2022“
https://youtu.be/2viuT0_1Njk
2022 m. spalio 20 dienos duomenimis realūs Ukrainos karinių pajėgų nuostoliai sudarė 402 tūkst. karių, iš jų užmušti 387 tūkst. Nuostoliai tarp užsienio samdinių ir savanorių iš Lenkijos, Pabaltijo ir kt. sudarė 54 tūkst., iš jų užmušti 31 tūkst. 240 žmonių.

šiandien

„Rusija paprašė JT Saugumo Tarybos susitikimo dėl biolaboratorijų Ukrainoje spalio 27 d“

„Россия запросила на 27 октября заседание Совбеза ООН по биолабораториям на Украине“

https://life.ru/p/1534259

 siaubas

žydas zelenskis su rados žydais užmušinėja vyrus ukarinoje, jau net žydui kelia siaubą
https://newinform.com/23717590-kedmi_ob_yasnil_pochemu_zelenskii_yavlyaetsya_pozorom_evreiskogo_naroda?utm_source=sm
“Кедми объяснил, почему Зеленский является «позором еврейского народа»”

Užmušė 387 tūkst. – Pagoglinkit – „Реальные потери ВСУ на 20 октября 2022“
https://youtu.be/2viuT0_1Njk

siaubas

žydas zelenskis su rados žydais ruošia nešvarios atominės bombos provokaciją :
„Киев завершил техническую подготовку к провокации с «грязной бомбой» — СМИ”
https://news-front.info/2022/10/26/kiev-zavershil-tehnicheskuju-podgotovku-k-provokacii-s-grjaznoj-bomboj-smi/

stabdykit ukrainos valdžiažydžius – užmušinėjo ir užmušinėja vyrus, užmušinėjo donbaso vaikus – demaskavo V.L., kurstė atominių bombų mėtymą, o nepavykus sukurstyti, valdžiažydžiai ruošia nešvarios atominės bombos provokaciją.

Stabdykit atominio karo grėsmę – žydą zelenskį.

STABDYKIT

„Polianskis: Rusija JT Saugumo Taryboje pateikė Kijevo branduolinės provokacijos įrodymų“
Полянский: Россия представила доказательства ядерной провокации Киева на Совбезе ООН 25 октября 2022 21:17
https://riafan.ru/23716603-polyanskii_rossiya_predstavila_dokazatel_stva_yadernoi_provokatsii_kieva_na_sovbeze_oon?utm_source=smi2&utm_campaign=exchange&utm_medium=referral&utm_term=40392&t=teasers#teaserId=12601229&teaserType=mostPopularNews&columnType=mostPopularNews&screenKey=primaryColumnScreen

„Rusija turi neginčijamų Kijevo ketinimų panaudoti nešvarią bombą įrodymų. Visą reikiamą informaciją Rusijos pusė pateikė uždarame JT Saugumo Tarybos posėdyje, sakė Rusijos nuolatinio atstovo prie tarptautinės organizacijos pirmasis pavaduotojas Dmitrijus Polianskis… Diena anksčiau Rusija JT Generaliniam Sekretoriui išsiuntė oficialų laišką su informacija apie gresiančią provokaciją. António Guterresas buvo paragintas padaryti viską, kas įmanoma, kad šis nusikalstamas planas nebūtų įgyvendintas”

Ei,uteleti raudonieji kaprofagai

..eikit krebzdeti i l.diena pas ragelskius,liekstucius ir svev sven svencionienes.Kaip i lauko budeles duobe,pilna baltu,riebiu dzyku,fui kakos,net dvokas per kompa eina..

Diedas

Rusų troliai kaip ir jų armija – nemokyti, buki žiopliai su surūdijusiom vintofkėm.
Varo tą patį per tą patį ištisai.
Gali mėnesį neskaityt komentarų ir vėl atsiverst, bus tas pats.
Ukrainiečiai ruošiasi žiaurioms provokacijoms, rusai kas diena užmuša tūkstančius savo priešų ir išvaduoja dešimtis miestų.
Jeigu tikėt rusų samochvalstvu, tai tokiais tempais turėjo „išvaduot” visą Pasaulį, apeit jį ratu ir Ukrainą pasiekt antrą kart :):):):):

Ukrai vėl slėptuvėse kaip žiurkės…

Naktį į ketvirtadienį Rusijos pajėgos apšaudė Ukrainos sostinės Kijevo sritį ir Zaporožės miestą. Apie tai praneša „The Guardian“, remdamasis vietos pareigūnais.

Juokiuosi garsu

Rusija ankstyvą ketvirtadienio rytą dronais atakavo Kijevo ir Odesos apylinkes. Cha ha ha… vėl ir vėl slavaukrainiečius muša…cha ha ha…

V.TOMKUS

Tapo oficialiai žinoma, kiek iš tikrųjų nuo karo Ukrainoje pradžios rusų kariai sunaikino ukrufašistų, azovstalių, benderų, nacių ir kitokių Zelenskio režimo banditų, įvertinant jog Ukrainoje jau buvo 5 dalinės mobilizacijos ir į frontą kaip patrankų mėsa buvo pasiųsti apie 1 mln. slavaukrainiečių.
2022 m. spalio 20 dienos duomenimis faktiniai Ukrainos karinių pajėgų nuostoliai sudarė 402 tūkst. karių, iš jų užmušti 387 tūkst.
Nuostoliai tarp užsienio samdinių ir savanorių iš Lenkijos, Rumunijos, Kanados, Jungtinių Valstijų, Britanijos, Gruzijos ir Pabaltijo šalių sudarė 54 tūkst., iš jų užmušti 31 tūkst. 240 žmonių.
Pagoglinkit – „Реальные потери ВСУ на 20 октября 2022“
https://youtu.be/2viuT0_1Njk

>Diedas  10:14

Vargas dėl proto.

Č.P.

Pranešama, kad žurnalistė Ksenija Sobčak, dėl jai iškeltos baudž. bylos, paliko Rusiją ir per Baltarusiją atvyko į Lietuvą. VSD patvirtino, kad K. Sobčak kirto sieną su Izraelio pasu, nes Rusijos piliečiams įvažiavimas uždraustas. Dar bus čia tikrinamas jos patikimumas. 🙂

Rusai jau ateina

Laikas ir Lietuvoje kurti vaivorykštines greitojo reagavimo pajėgas. Vienas padalinys būtų iš aktyvų, kitas – iš pasyvų. Lengva ir neliūdna būtų treniruotis.

Kaip visa tai pabodo

NATO yra kolektyvinio, solidaraus veikimo instrumentas. Ne tik Makronas, daugybė ekspertų abejoja šio darinio gyvybingumu, dėl narių prieštaravimų ir susiskaidymo. Spėju AUKUS darinys būtent dėl to ir bus atsiradęs. Tačiau ši problema visai neblogai kompensuojama vakarų de jure Proksi karu prieš Rusiją, išnaudojant Ukrainos teritoriją, infrastruktūrą ir pačius ukrainiečius. Džordžas Friedmanas dar 2015m. Čikagoje aiškiai pasakė, kad Europa ir vėl netolimoj perspektyvoj sugrįš prie įprastos savo būsenos, karo.

Kasdien ukrų nacius daužo

Pagoglinkit – “ Пушилин заявил об удачном штурме на Марьинском направлении”.

'jokiosi' ir perdziu kartu

..amerikonai jau uzkarpatej,laukia nesulaukia isakymo pereit siena ir duot kacapams galvon.Fiureris bus padziautas,xa xa xa.Neveltui kumele ru atsigrudo pas kumele lt.Abi bus padziautos su garmoske ir cmil kaip vynuogiu keke,xa xa xa…

'Ar cia yra

koks mexanikas,pseudotomkus uzsikirto…

Pranašas

Kai senis Ožys Landzbergis degs pragare kartu su savo sėbru Dušanskiu, tai visokie brudai diedai, dzeikai, stasiai, naviai bus pakviesti ten tik katilo kurenti…

Partizanų karas
Rusija solidžiai ginkluota

Sugriuvus sovietams ex Varšavos pakto valstybes ,jeigu ne pirko pas juos buvusiu ginklu tai juos visus graźino Rusijai.Galima isivaizduoti kiek Rusija šiandiena turi ginklu. Manau ,kad jiems ju kariaujant uźteks ne vienam dešimtmečiui.Ne Taip kaip Ukrainai Jau parsidave 40%savo visu derlingu žemiu.Už dyka arklys ,arklio ne kaso sake Bočiai.

Diedui

Pasikasyk kliockus, gak malonumą pi*dere pajusi…..

 Smagu! Dar 240 ukrų tapo trąšomis

Минобороны России сегодня заявило, что отразило атаки ВСУ на трех направлениях:

* На Купянском направлении противник атаковал российские позиции в направлении населенных пунктов Николаевка и Орлянка Харьковской области. Уничтожено до 60 украинских военных, один танк, шесть боевых бронированных машин и три пикапа.
* На Красно-Лиманском направлении ВСУ пытались наступать в направлении населенного пункта Червонопоповка ЛНР. Потери противника Минобороны оценивает так: более 120 военнослужащих убитыми, три танка, четыре боевые бронированные машины и четыре пикапа.
* На Николаево-Криворожском направлении атаковали позиции российских войск в направлении населенных пунктов Малая Александровка Херсонской области и Терновые Поды Николаевской области. Уничтожено более 60 украинских военных, шесть боевых бронированных машин и семь автомобилей

Ei, Navy, navy

Ei, B1b1, b1b1

Genialus režisierius kadyrovas verkia

Jo tviskančių uniformų armija nieko blogo nedarė, pyškino į orą, garsiai šūkaudami bėgiojo aplink mokyklėlę, filmavo nekaltus filmukus, o niekšai ukrainiečiai šeeee į juos tikrom raketom.
40 žuvo 100 sužeistų.
Ar taip galima?
Ar Humaniška?
Kadyrovas susnervavą.
Dabar tai jau bus.
Jo aktoriai dar greičiau bėgios, dar garsiau rėkaus, dar daugiau pyškins į orą ir bus dar daugiau filmukų.
Sekit Tik Tok naujienas.

Klausiu konkrečiai

Kur Zelia? Ar miltuota nosimi bunkery Lenkijoje tūno?

Klausimėlis

Kur senelis pideras „stasys” Anuss*auskas dingęs???

"Dėdulė" Landsbergis pasakė

„Akivaizdu, kad Rusijos sankcijomis sustabdyti neįmanoma. Įsivaizduokim, kad ukrainiečiams pavyktų išstumti rusų kariuomenę iš okupuotų teritorijų. Tada monstras iš įsiūčio įsakytų visa rusų raketine sistema iš Rusijos teritorijos ištisai 24 valandas per parą naikinti Ukrainoje viską, kas tik įmanoma, kad Ukraina virstų išdeginta žeme, kaip Rusija darė Čečėnijoje“.
0 aš sakau: Bybis tau sūnau į akį, tėvas mirdamas pasakė, – tau palieku visą ūkį, gali pistis kaip padūkęs!… Gaila, kad Vyckai nebestovi…..

Stambulistas

Ukrainoje leidžia reklamą, kad daugiau pupuliukų eitų kariauti. Kur tie, kurie rėkė, kad va Ukraina tiems supuvusiems vakarams parodys, kokios tikros vertybės. Atrodo, kad rodoma atvirkščiai.

Gintaras Švabys tam Stambulistas   14:49

Klipas vertas Ukrainos ginamų „vertybių”. Ir tokioms „vertybėms” ginti mūsų valdžia kiša milijonus? Juk, jei tikėti spauda, Lietuva Ukrainai jau suteikė paramos daugiau nei 180 milijonų eurų. T.Y valdžia kiekvieną savo pilietį „apšvarino” bent 60,00 eurų.

berniukai debiliukai

xuilostano spalinukai,ko tai silpnokai trysciojat.Padvigubinkit Zaibo birzgalo dooooozes,xa xaxa..

Tiesa yra kita

Pagoglinkit bütinai – “Buča, peržiūrėta. Šimtus ukrainiečių civilių gyventojų nužudė Ukrainos saugumo pajėgos”.

U-2

Viskas cia gerai. Dirbiniai b-ybiai ir komufliaziniai stringai gerose rankose yra baisus ginklas ir strateginis jungtines NATO kariuomenes rezervas.

Tiesa yra ta

..kad tu esi kvailys ir aablius.

Ukrų nuostoliai milžininški

Киевский режим не жалеет собственных граждан, поэтому войска Украины несут огромные потери, иногда соотношение доходит до 1 к 10 (один военный союзных сил к 10 военным Украины – прим. ред.), сообщил президент РФ Владимир Путин на пленарной сессии Международного дискуссионного клуба „Валдай”.
„Не жалеют и борются с Россией до последнего украинца. Потери там местами, знаете, – это я говорю об этом с сожалением, – потери бывают 1 к 10, 1 к 8, последнее время почти всегда – 1 к 7, 1 к 8. Людей не жалеют совсем”, – сказал Путин.
Pagoglinkit – “ Путин: потери ВСУ доходят до соотношения один к семи или один к восьми”.
https://ria.ru/20221027/vsu-1827349540.html

Vytas >koment. 15:36

Mažink Ožio myžalo dozes, priekvaili!….

Valerija

trumpampistai padarys kaput žalio laimėtojo laimėjimams

62
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top