Karas Ukrainoje. Du šimtai penkiasdešimt aštuntoji (Lapkričio 8 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Baltarusijos diktatorius Lukašenka mano, kad Europos šalių piliečiai nori gyventi taikiai, tačiau jų vadovai nesugeba „užgesinti gaisro savo namuose”. „Vokietija, visa Europa – dabar nėra lyderių. Bet net jei ir būtų… Jie nesugeba užgesinti gaisro net savo pačių namuose”, – vograuja Batka savo agentūros trubadūrams.

„Ar tie, kurie leido amerikiečiams įvežti ten papildomus branduolinius ginklus, yra tikri lyderiai? Jie yra pamišėliai”, – raudonuoja iš pasiutimo apsišaukėlis prezidentas.

Diktatorius, kolūkių vagių kartos atstovas, dvikojis subjektas, kuris nesuvokia ir jau nebesuvoks pagrindinių Vakarų demokratijos principų. Lukašenka mano, kad Vakaruose yra kažkokia liaudis ir jos valdovai. Jis negali patikėti, kad valdžią šiose šalyse iš tiesų renka piliečiai tikruose rinkimuose.

Ukrainos vyriausybė, remdamasi karo meto įstatymais, perėmė stambiausių šalies strateginių bendrovių akcijų paketus, taip parodydama dramatiškiausią karo meto intervenciją į stambųjį verslą. Tarp šių bendrovių – variklių gamintoja „Motor Sič”, energetikos bendrovės „Ukrnafta” ir „Ukrtatnafta”, transporto priemonių gamintoja „AvtoKrAZ” ir transformatorių gamintoja „Zaporožtransformator”. Sprendimas priimtas šeštadienį vykusiame aukščiausių saugumo pareigūnų susitikime. Pasibaigus karui turtas bus grąžintas savininkams arba kompensuotas pagal jo vertę.

Mes irgi būtume nieko prieš, jei mūsų valstybė nacionalizuotų su Rusija ir Baltarusija prekiaujančių Lietuvos įmonių turtą. Juokaujam, ššš, nereikia taip širsti. Nors, jei pykstat… Gerai gerai, juokaujam.

Nors iš tiesų, tai ne.

Didysis Ukrainos arkivyskupas ir bažnyčios vadovas Sviatoslavas Ševčiukas susitiko su popiežiumi Pranciškumi. Po susitikimo Ukrainos bažnyčios hierarchas sakė, kad dialogo su Rusija negali būti, kol Maskva Ukrainą laiko kolonija, kurią reikia pavergti. „Karas Ukrainoje yra kolonijinis karas, o Rusijos taikos pasiūlymai yra kolonijinio pacifikavimo pasiūlymai”, – sakė Ukrainos arkivyskupas Sviatoslavas Ševčiukas po susitikimo su Pranciškumi Vatikane.

Žinome, kad kai kuriems iš jūsų įdomi mūsų nuomonė dėl Romos popiežiaus pasisakymo dėl „humaniškos“ rusų tautos ir Dostojevskio. Mes mąstom kitaip, nei popiežius ir tai natūralu, nes mes kariai, o ne bažnyčios atstovai. Šiuo, kaip ir kitais atvejais, mes stengiamės nerikiuoti visų į lentyną „kas ne su mumis – tas mūsų priešas“. Toks mąstymas – bolševikinis. Mes išklausome ir kitą nuomonę, net jei ji skiriasi nuo mūsų. Ir bandome suprasti, kodėl tas kitas mąsto būtent taip, o ne kitaip. Nesistebėtume, jei popiežius atsiklauptų ant kelių prieš Putiną, nuplautų jam kojas, o už tai gavęs per vieną, atsuktų jam kitą skruostą. Mes neatsuktume. Popiežius gi elgiasi pagal Šventojo rašto priesakus. Tačiau kas iš mūsų teisus – težino vienas Jis. Todėl neteiskime.

Turtingiausias Rusijos butų vagis Prigožinas prisipažino kišęsis į JAV rinkimus ir prižadėjo, kad ir ateityje darys lygiai tą patį. „Mes kišomės į JAV rinkimus, kišamės ir toliau kišimės. Atsargiai, tiksliai, chirurginiu būdu ir savaip, kaip mes tai mokame daryti. Per tikslias operacijas vienu metu pašalinsime abu inkstus ir kepenis“, – teigia Prigožinas.

O ką protingesnio gali pasakyti į žmogų panaši būtybė su apirusiomis recidyvisto smegenimis? JAV rinkti įrodymų nebereikia.

Vokietijos vyriausybė pareiškė, kad Ukraina pati turi spręsti, kada rengti taikos derybas su Rusija, ir pridūrė, kad Maskva niekada nenorėjo jose dalyvauti. Šis pranešimas pasirodė po to, kai „The Washington Post” paskelbė, kad Jungtinės Valstijos privačiai skatina Ukrainą duoti suprasti, kad ji yra atvira deryboms su Rusija.

Sveikiname Vokietiją, kuri stovi Ukrainos pasirinkimo pusėje. Džiaugiamės permainomis šalyje, kuri pirmosiomis karo savaitėmis drebėjo ir neleido naudoti savo oro erdvės ginklų Ukrainai gabenimui. Šiuo atveju taip pat norim akcentuoti, jog mes nei už, nei prieš Vokietiją, kaip kartais mums buvo priekaištaujama. Mes už racionalius ir teisingus sprendimus.

Operacinis lygmuo

Be esminių pakitimų.

„Wagner PMC” vadovas, virėjas Prigožinas kaltina Rusijos karo nusiklatimų ministrą Šoigu dėl nesėkmių fronte ir ragina jį už tai nubausti. Prigožinas mano, kad dėl nesėkmingų ordos veiksmų Ukrainoje kalti Šoigu ir Rusijos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo viršininkas Valerijus Gerasimovas. Butų vagis ragina generolus teisti. Taip pat teigiama, kad užgrobtose teritorijose stiprėja Kremliaus beždžionėlės Kadyrovo galia.

Būtų nuostabu, jei Kremlius visą vadovavimą karui Ukrainoje patikėtų Kadyrovui, kuris nesugebėjo laimėti nei vieno mūšio, ir Prigožinui, kuris nemoka nevogti. Tačiau greičiausiai tai tik dar viena viešų ryšių akcija, kad visi Vakarai drebėtų, įsivaizduodami, kas bus, jei šimtatūkstantiniams driskių legionams ims vadovauti Kadyrovas.

Kas gi bus? Tik tok – ir viskas.

Jungtinės Karalystės karališkųjų oro pajėgų oro pajėgų maršalas Johnny Stringeris, kuris eina NATO sąjungininkų oro pajėgų vadavietės vado pavaduotojo pareigas, teigia, kad rusų sraigtasparniai numušami iš arti ir nedideliame aukštyjei rodo, kad sovietinių laikų orlaiviai, dažnai neturintys modernių gynybos priemonių, yra netinkami tikroms kovinėms operacijoms. J. Stringeris nurodė ir žvalgybinių platformų atsilikimą, sakydamas, kad rusų problemos nustatant ir naikinant taikinius „kol kas yra vienas svarbiausių invazijos aspektų.“

Žiniasklaidoje pasirodė garbių ekspertų teiginiai, esą Putinas siekia konfrontacijos su NATO ir JAV, kad galėtų sėsti prie derybų stalo su Bidenu. Galvoti, kad Putinas to siekia – klaidinga, kaip ir tikėtis, kad JAV ir NATO po konfrontacijos sės prie derybų stalo su Putinu. Kremlius kibti į atlapus NATO bijo, kaip velnias kryžiaus, t.y., kaip kryžiaus.

Jei prasidėtų atvira JAV ir NATO konfrontacija su Rusija, pastaroji bus sumalta į šipulius. O vėliau bus ne derybos, bet nurodymai.

Taktinis lygmuo

Driskiai toliau beviltiškai kaip drugelis į liepsną daužosi į Ukrainos gynybinę sieną.

Praėjusią parą nevykėliai surengė 9 raketinius ir 37 oro smūgius, surengė daugiau kaip 100 atakų iš salvinių raketų sistemų. Ašaudyta daugiau kaip 25 Charkivo, Luhansko, Donecko, Zaporižės, Dniepropetrovsko, Chersono ir Mykolajivo sričių gyvenviečių.

Enerhodaro mieste okupantai renka vietos gyventojų asmens duomenis, tikrina mobiliuosius telefonus, vaikšto po privačius namus, butus, neteisėtai sulaiko Ukrainos piliečius.

Chersono srities Novosofijivkos vietovėje okupantų karių grupę sustiprino padalinys iš Čečėnijos, kuris jau dalyvavo apiplėšinėjant vietos gyventojus ir jų namus.

Ukrainos karo aviacija praėjusią parą 24 kartus smogė priešui. Pataikyta į 17 personalo, ginklų ir karinės technikos koncentracijos vietų, 7 priešo priešlėktuvinės gynybos pozicijas.

Per praėjusią parą gynybos pajėgos numušė priešo lėktuvą Su-25, nepilotuojamą orlaivį „Lancet-3” ir keturis dronus „Orlan-10”. Raketinių pajėgų ir artilerijos pajėgos smogė 5 kontrolės punktams, 2 gyvosios jėgos, ginklų ir karinės technikos koncentracijos rajonams, 2 šaudmenų sandėliams, 2 priešlėktuvinių raketų kompleksams ir okupantų artilerijos ugnies pozicijų rajonui.

Šių eilučių rašymo metu, pasiekė informacija, kad ukrainiečiai pradėjo galingą puolimą ties Pravdino gyvenviete, pietryčių kryptimi Chersono centro link.

Komentaras

Vašingtone ir Briuselyje prasidėjo konsultacijos dėl galimų derybų su Rusija, kurioms postūmį gali suteikti Chersono išvadavimas. Šios perspektyvos aptariamos už uždarų durų. Esą NATO ir ES suvokia, kad Rusija šiandien nepajėgi atlaikyti Ukrainos ir sąjungininkų spaudimo, todėl Kremlius kaip vienintelę gynybos priemonę renkasi infrastruktūros naikinimą. Teigiama, kad Kyjivas po Chersono išlaisvinimo gali pakviesti Maskvą derybų iš jėgos pozicijų.

Norime atkreipti dėmesį, kad nėra principinių nesutarimų dėl Vakarų elgesio su Rusija. Skiriasi tik detalės. Visi suvokia, jog Kremliaus režimas ilgai nebetemps. Tačiau kokios bus viso to pasekmės? JAV baiminasi, jog visiškas Putino pralaimėjimas būtų pats blogiausias karo rezultatas, nes Rusijos kontrolė gali atitekti Kinijai. Todėl norima turėti nors ir priešišką, pralaimėjusį, tačiau nuo Pekino nepriklausomą Rusijos vadovą.

Tai racionali, pagrįsta pozicija, kuria siekiama apsaugoti girtą, piktą, alkaną, nudriskusiu kailiu, pasiutusiai paklaikusią, po Europą besišlaistančią Rusijos mešką nuo kinų drakono smūgio į jos neapsaugotus paširdžius. Drakonui sudraskius mešką, Vakarų lauktų kur kas didesnis iššūkis nei Putino Rusija – Sibiro resursus užvaldžiusi Kinijos imperija.

Tačiau, mūsų galva, Putinas yra per daug Vakarų mitologizuojamas, ką, kaip matome, pavyko įpiršti ir Kremliaus „opozicijos“ ekspertams. Putinas tėra vyriausiasis klanų vadybininkas, klanų planų vykdytojas. Todėl Vakarų ir pačios Rusijos saugumas priklauso nuo to, kiek aktyviai Vakarų šalys pasiryžę ginti Ukrainą, naikinti Rusijos ordą bei seną užrūgusią sistemą, kuriant naują Rusiją, nepaliekant erdvės seno KGB korpuso klestėjimui ir jo manevrams. Mus, atvirai prisipažinsime, labai neramina Vašingtono pozicija nesikišti į būsimus rinkimus Rusijoje. Esą demokratinius procesus Rusijoje turi vykdyti rusų tauta.

Rusijoje demokratinių rinkimų būti kol kas negali, nes rusų tauta neturi tam tikslui reikalingos istorinės patirties. Šie procesai turi vykti tik su aktyviu Vakarų atstovų dalyvavimu ir stebėsena, priešingu atveju, juos organizuos tie patys kariniai, Kremliaus oligarchų kontroliuojami ir FSB klanai.

Foto: Į nelaisvę pasidavę 92-osios brigados naujai mobilizuotieji iš Maskvos apylinkių sakė, kad jau tris dienas yra nieko nevalgę, o juos pačius ilgą laiką apkasuose lupo rusų artilerija.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
47 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ra.

Ū-ū-ū, – rusofašistiniai neadekvatūs troliai, kur jūs ? Ar gavot rubliukų ir prisilakėt, kaip šaučiai, kad nedirbat ? Anksti dar miegoti, turit dirbti iki paryčių, juk tam čia ir esate priskirti …

cha cha cha…

Išdūrė žyderą Zelenskį juodai!!! Neužaugos šlapios svajonės liks tik popieriuje!
Еврокомиссия объявила, что Евросоюз не сможет выделить Украине 3 млрд из 9 млрд евро макрофинансовой помощи, обещанных ещё в мае.

MYKOLAS

JAU ŠIANDIEN DU TREČDALIAI UKRAINOS JUODŽEMIO priklauso JAV, JK, ES, Australijos bei Kanados kompanijoms. Už ką kovojama – AR UŽ LAISVĘ, BŪTI BAUDŽIAUNINKAIS SAVO ŠALYJE?

Visi tyli

Keista ta mūsų “politika”: Mariupolyje žuvo lietuvių savanorių būrys. Bet nė vienam net mažo ir nežymaus medalio niekas neskyrė. Net nepaminėjo. Gal ir jie tapo valstybine paslaptimi, nes juos pasmerkė žūti Zelenskio banderovcai?
Pagoglinkit – “Mariuopolyje žuvo visas lietuvių būrys, kuriuos ukrainiečiai uždarė jų bunkeryje“. https://www.laisvaslaikrastis.lt/mariuopolyje-zuvo-visas-lietuviu-burys-kuriuos-ukrainieciai-uzdare-ju-bunkeryje/

Tie kacapu troliai

bais juokingi.Skeltanagius lupa,o troliai klykia…zdavaisja,blet,my pobiedyly…Cia net ne idiotizmas,o kazkoks mazoxizmas,budingas ruskui myrui per amzius.Mongolai tai jiems iskiepyjo,xa xa xa..

pederastas mykuolas

..yra didis ukru patriotas.Labai rupinasi ukru zemem.Uzmigt negali.

Evaldas Balčiūnas

Esu įsitikinęs, kad ir seniui Landsbergiui, ir kgbistei Grybauskaitei reikės dar atsakyti už tai, kad 2014 m. per Maidaną Kijeve nuo scenos šaukė, kad ‘‘visoje Ukrainoje būtų padarytas Maidanas’‘! Dar reikės atsakyti už karo kurstymą ir teks atsakyti už Donbaso visų vaikų žūtis pagal pilną programą.

Mакса
ANDRIUS

Zelenskio naciai jau antrą mėnesį bando kontratakuoti, tačiau toliau beviltiškai kaip drugelis į liepsną daužosi į rusų spec. karinės operacijos riboto kontingento karių gynybinę sieną, nors, kaip žinome, Ukrainoje jau vyko 7 dalinės mobilizacijos ir į armiją buvo pašaukta 1,2 mln. žmonių. Reikia pažymėti, jog tik šiomis dienomis į mūšio vietą atvyko rusų armijos pastiprinimui pirmieji 50 tūkst. mobilizuotų karių. Manau, kad iš ukrufašistų armijos liks tik šlapia vieta, kai į Ukrainą atvyks kariauti likusieji 250 tūkst. mobilizuotųjų rusų karių bei dar 18 tūkst. karių savanorių.

Maksa
Maksa
Tiesiog smagu

“Karas Ukrainoje: rusai surengė virtinę atakų – panaudotos ir raketos, ir karo lėktuvai”.

durni kacapeliai

..aktyviau aktyviau,bo mazai sudrubliu gausit.MYKUOLAI,ko gi tu taip vangiai.Davai davai…

vladimir
vladimir

„Когда твои друзья идиоты – Приговор для президента”
https://youtu.be/PWgaBAnb_qc

vladimir

sluga naroda – sprendimas priimtas
https://youtu.be/JceiIUTMvD0

cnn

atjungė 1300 starlinkų CNN
https://youtu.be/YU2BJx0dUGM

Diedas

Ei, vatinkos. Ar žinot kodėl nębeskrenda raketos į civilius objektus?
Jūsų carui buvo pasakyta: jeigu nors iš vieno laivo bus paleista nors viena raketa – visos rusų karinės geldos plūduriuojančios Juodojoje jūroje ners į dugną.
Sevastopolis buvo tik perspėjimas.
Cariūkštis šį kartą klusniai vykdo kas jam pasakyta.

Ram.

O, sujudo, sukruto „Z” fašistėliai, atsipaipaliojo po „spalinių bolševikinių švenčių” aplaistymo? Betgi mažokai dar privėmė čia savo neadekvačių komentarų. Jų dvasiniai vadovai, „pajoko” už gebelsinio tipo skiedulus mokėtojai, turėtų atsižvelgti į tokį jų vangų „darbą”. Dirbkit, dirbkit, – rodina jūsų neužmirš, bet turite žymiai daugiau prirašinėti čia …

Diedas

Ei, vatinkos. Ar žinot, kad jūsų carą, pabandžiusį niurnėti apie grūdų tranzitą, Erdoganas pasiuntė na… ir įsipareigojo metams saugoti laivus plaukiančius su grūdais.

Diedas

Straipsnyje rašoma apie niet analogof mirie vetraliotus ka 52.
Prieš kelis metus zvezdos prpagandonai klykavo, kad jo neįmanoma numušt.
Karas parodė, kad juos galima numušt viskui kas šauna. Nuo prieštankinės stugnos iki kalašo. Nekalbant apie specialiai oro taikiniams skirtus ginklus.
Rusiški smogiamieji vetraliotai nebeskrenda už fronto linijos. Šaudo iš tolo.
:):):)
Niet analogof.
Lauksim naujienų apie užnugario tankus.

kacapoidu cariokui

kap kap put put

Įdomu…

Įdomu. kokią žolę straipsnio autorius rūko ?

stasys

aš čia be abejo ne į tema .. bet vis tiek priminsiu jog JAV vyksta senato rinkimai ..ir viena akimi verta juos sekti . https://www.politico.com/2022-election/results/senate/

Būtinai paskaitykite

“Kriminalinei Landsbergių grupuotei didelis nerimo metas dėl rinkimų JAV“.

stasys

nesulaukiu kada xuilo į frontą ims tiekti savo ‘armatas’ , vis laukiu ir nesulaukiu . Labai smalsu kaip sektųsi ukrainiečiams lydyti ir ši xuilo geleži ..

Xer Son

Naciai vakar pabandė kontratakuoti, gavo į snukį, paliko krūvas lavonų, tame tarpe daug užsienio samdiniu, bei sudaužytos karo technikos ir gėdingai atsitraukė.
Pagoglinkit – “Украинские войска понесли большие потери на Херсонском направлении”. https://ria.ru/20221109/kherson-1830157758.html

Ramiros

„Pagoglinkit” tikrai xerovas esi, nes matosi, kad besmegenis. Nors sniego tai dar nėra, bet iš kur tave išritino ? Tu čia niekam neįdomus, tik pats sau ir dar kitam troliui, čia bezdančiam, tokia pačia solovjoviška bezdalyne. Juk pasaulyje niekas tuo kremliaus ruporu netiki, nes visi suprato, kad tas net gebelsą perspjovė. Na, juk, fašizmas, tai ir Afrikoj fašizmas, net ir ru-ZZ-joj buvę užzombinti gebelsinio melo propagandos žmonės pradeda praregėti, pradeda suprasti rusofašistų fiurerio ir jo gaujos pavojingumą. Va, tik čia sėdi du rusofašistiniai padugnės ir bando kažką tai aiškinti. Sakau, be reikalo stengiatės ir ardotės jūsų bezdalų rezultatas nulinis …

Jei kam įdomu…rinkimai

Lietuvos problema tame, kad ne kazkokiu JAV rinkimu rezultatai turi lemti kaip gyvens lietuviai, tai privalo spresti tik Lietuvos zmones. Iki ko mes nusiritome, „laisves myletojai ir nepriklausomybiu kovotojai”? Tapome baudziauninku tauta, ko nebuvo niekada. Asmeniskai man, visiskai nusisikti kas ten vyksta amerikeje. Ten nieko nesikeis, nepriklausomai nuo rinkimu rezultato. Jie buvo ir bus, susireiksmine plesrunai ir sukciai, su kuriais butina kovoti. Pasikeisti gali tik tikslu siekimo metodika – respublikonai yra pragmatiskesni.

idomumui

..tai kad tavo smegenai niekaip nekruta,nei logikos grandine,nei kitokios jungtys.Galvoji,uzsidariau duris ir man ..vienodai.Suprantu tave,zmogau,deja,nepasikavosi nuo klaikaus pasaulio,nebent,savo galvelej.Laikykis.

Na va, ir vėl ukrams subines išspardė….

Pagoglinkit – “Пушилин подтвердил зачистку территории вокруг аэропорта Донецка”.
Освобождение территории вокруг аэропорта Донецка от украинских войск позволит подразделениям ДНР начать продвижение в нескольких направлениях, в том числе – в направлении населенных пунктов Опытное и Водяное, заявил в среду врио главы республики Денис Пушилин.

stasiui

Pradėjai nusišnekėti ir tu…. Visko būna… Bet, kad šitaip… tai stipriai atsitrenkti į pušį vaikystėje, tikrai per maža…

stasys

stasiui 2022-11-9 15:57 ..tas šventumas matyt visai apsuko tamstai protą ..:)))

Surovikinas

Geriausias spalio 10 dienos rusų internautų komentaras : «Если свинья не идёт на шашлык, то мангал прилетает в свинарник.” )))

Juokiuosi garsu

Cha ha ha… Prisimenu, kai pasakojo, kad po spalio 10 dienos Kijevo apšaudymo neūžauga narkomanas Zelenskis iš baimės į kelnes prišiko!…cha ha ha… Smirdi, žydeli Zelenski, oi smirdi! Pagoglinkit – “ Одна из ударивших по Киеву ракет упала неподалеку от офиса Зеленского”. https://ria.ru/20221010/kiev-1822698040.html

Oficialu

Только на Херсонском направлении потери ВСУ с августа по октябрь составили:
—более 9,5 тысячи убитыми и ранеными;
—более 200 танков;
—500 бронированных машин;
—около 600 автомобилей различного назначения;
— более 50 артиллерийских орудий и минометов.
Потери российских войск в семь-восемь раз меньше, чему противника.

pusu myletojui

…taigi tu nupuses..,is durxatos cia rasineji,ligoni.

Nukakosino ukrai

isdavika,vietininka stremousova Xersone.Su kobziku ir ziriku dainuoja…xatjat li ruzzkije voi ny…,xa xa xa…ot gerai.

Zacirką pamaišiau su birka

Xoxolams xana.

ALGIRDAS

Amerika su Rusija greit susitars, o jūs durneliai ginčykitės, kas laimi. Rusai „įnirtingoje bet nelygioje” kovoje apleis Chersoną, mainais bus paliktas ramybėje Krymas, Luhanskas ir Doneckas gaus didelę autonomiją t.y. grįš viskas praktiškai atgal kas buvo iki vasario 24, gal tik su kiek didesnėmis išlygomis. Viso to kaina tik keli šimtai tūkstančių žuvusių, permalta sena nurašyta technika, atlaisvinti užsikaupusių raketų sandėliai, pavogti, nurašyti ir išplauti milijardai, pasaulis nuvarytas į recesiją ir viskas paruošta sekančiam etapui, kuris anksčiau ar vėliau bus, tik pasikeis dekoracijos ir pagrindiniai veikėjai.

Parodė Zelenskiui špygą

Pagoglinkit – “Bloomberg: Венгрия заблокирует передачу Зеленскому 18 миллиардов евро”.

kacapuasai bega

fiureriui sakes,o cia kvaiseliai ‘algirdai mykuolai’klykia my pobiedyly,ura blet,my vam escio pakazym..CHA CHA CHA,ftoraja armyja..zmogzudziu,vagiu ir banditu..,gauna,ko nusipelne,ot smagumelis.Apsikakokit,xuilistai daba.

Vajėtau

Zelenskio gimtajame mieste Krivoj Roge aidi sprogimai. Po rusų raketų smūgių ir paskelbto oro pavojaus, ukropai vėl suvaryti nakvoti į slėptuves, kaip žiurkės į urvus.
Глава администрации Кривого Рога Александр Вилкул сообщил о взрывах в Кривом Роге. Вечером воздушная тревога объявлялась в Черкасской, Кировоградской, Днепропетровской областях Украины.

i zacyrka ikiso byrka

ir per straubli isciulpe zacyrka.Ir jam gerai.Putleristo paveikslas.Mykuolas su algirdu irgi taip megsta.To ismoke fiureris.Prasidejo nuo…sunxuivcai…baige zacyrka.Tikri eruditai.

Surovikinas paspendė benderoms spąstus

Pagoglinkit – “Kijevas sako nematąs „jokių ženklų“, kad Rusijos pajėgos trauktųsi iš Chersono”. Kijevas nemato „jokių ženklų“, kad Rusijos pajėgos trauktųsi iš Chersono, pareiškė ukrainiečių prezidento patarėjas Mychaila Podoliakas netrukus po to, kai Maskva savo pajėgoms trečiadienį liepė palikti šį miestą Ukrainos pietinėje dalyje. „Nematome jokių ženklų, kad Rusija trauktųsi iš Chersono be mūšio“, – parašė M. Podoliakas socialiniame tinkle „Twitter“. Anot jo, dalis Rusijos karių tebėra Chersone. Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis pastarosiomis dienomis taip pat buvo užsiminęs, kad rusai apsimes pasitraukiantys iš Chersono, norėdami įvelti Ukrainos kariuomenę į ilgą mūšį.

ajaaaazau

vajetus kampe apsiverkes kiauksi,keu keu keu…,xa xa xa,suuudruskiai galutinai apsikakooojo,lauksim,kaip fiuhehis pateks i ‘avaarija’.

goglintojau

..tai kad tu jau tiek prisigoglinai i triusikus,kad dvoki net per monitoriu…mars ruros plautis ir kratyt savo gogelmogel,kakiau..

47
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top