Karas Ukrainoje. Du šimtai penkiasdešimt devintoji (Lapkričio 9 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

JAV patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Jake Sullivanas patvirtino, kad Vašingtono ir Maskvos ryšių kanalai tebėra atviri. JAV „suinteresuotos” palaikyti ryšius su Kremliumi dėl branduolinės grėsmės deeskalacijos.

Dienraščio „The Wall Street Journal” teigimu, Sullivanas pastaruosius kelis mėnesius konfidencialiai diskutavos su savo kolega iš Rusijos, Saugumo Tarybos sekretoriumi Patruševu ir vyresniuoju Kremliaus užsienio politikos patarėju Jurijumi Ušakovu. Pokalbių metu Rusijos atstovams buvo leista suprasti, koks būtų JAV atsako mastas.

Kremlius ir Vašingtonas atsisakė patvirtinti nuolatinį tokių atvirų kanalų egzistavimą, tačiau Baltųjų rūmų spaudos sekretorė Karin Jean-Pierre pirmadienį pareiškė, kad Jungtinės Valstijos pasilieka teisę rengti derybas su Rusija.

Panašu, kad Bideno administracija pagaliau suvokė, jog turi reikalą su su itin žemo IQ Kremliaus atstovais. Jiems visais būdais mėginama paaiškinti, kad karo laimėti neįmanoma, o branduolinis konfliktas galutinai palaidos Putino režimą. Jokios kitos išeities nėra, būtina nutraukti šį beprasmį karą. Kol kas Gordijaus mazge susipynę skirtingi interesai: Ukrainos siekis atstatyti valstybės sienas, Rusijos užduotis legitimizuoti užgrobtas teritorijas ir priversti tai pripažinti Ukrainą, Vakarų tikslas – taika Ukrainos sąlygomis ir kuo greitesnis energetinės krizės suvaldymas.

Europa, pažadėjusi atsisakyti rusiškų dujų, siekia vamzdynais tiekiamas gamtines dujas pakeisti suskystintomis gamtinėmis dujomis (SGD). Tokiu būdu siekiama sumažinti Rusijos energetikos išteklių pirkimą, kuris naudojamas karui prieš Ukrainą. Tačiau Europa susidūrė su nauja problema – rusiškomis SGD. Teigiama, kad Rusijos SGD, gabenamų laivais eksportas spalio mėnesį padidėjo iki 4,3 mlrd. kubinių metrų ir pasiekė aukštesnį lygį nei kovo mėn. „Bloomberg” duomenimis, daugiausia dujų importavo Prancūzija, Kinija ir Japonija. Rusiškos SGD greičiausiai pateko ir į kitas ES šalis, nes artėjant žiemai gamtinių dujų paklausa Europoje paprastai išauga.

„Politico”, remdamasi Europos Komisijos duomenimis, teigia, jog per devynis šių metų mėnesius SGD tiekimas iš Rusijos į ES, palyginti su praėjusiais metais, padidėjo 46 proc. ir sudarė apie 16,5 mlrd. kubinių metrų.

Nors importas sudaro nedidelę ES poreikio dalį, pats SGD dujų pirkimo precedentas yra moralės du dvigubu dugnu pavyzdys. Dabar Rusija SGD gali išnaudoti, o tai reiškia, kad neabejotinai išnaudos kaip dar vieną karo ir šantažo įrankį.

JAV valstybės sekretorius Anthony Blinkenas susitiko su Armėnijos užsienio reikalų ministru Araratu Mirzojanu ir Azerbaidžano užsienio reikalų ministru Jayhunu Bayramovu ir pareiškė, kad Vašingtonas remia abiejų šalių dialogą. JAV dabar laukia realių abiejų šalių žingsnių, kad „praeitis liktų praeityje ir būtų siekiama ilgalaikės taikos”.

Pasaulio policininkas dėdė Semas, regisi, atplėšė letargo sumerktas akis. Kol Semas miegojo, Kremliaus driskiai siautėjo kaimyninėse šalyse, Artimuosiuose Rytuose, sėjo karą, mirtį, krizes ir saugumo pasaulyje destabilizaciją. JAV, kaip pagrindinio žaidėjo pasirodymas Azijoje, Pietų Kaukaze rodo, kad Vašingtonas suprato privalantis įsikišti, jei nori taikos šiuose regionuose.

Sakoma, kad Rusija savo neapgalvotais, agresyviais veiksmais pažadino Vakarus. Esame nepaprastai „dėkingi“ Vladimirui Putinui, kuris praplėtė, sustiprino NATO bloką, suvienijo Vakarus, privertė peržiūrėti gynybos planus ir pastūmėjo naują blaivų saugumo rizikų vertinimą, kas reiškia Rusijos išstūmimą į visišką užribį.

Ukrainos prezidentas Aukščiausiajai Radai pateikė įstatymų projektus dėl karo padėties ir visuotinės mobilizacijos pratęsimo. Visi 18-60 metų Ukrainos piliečiai gali būti šaukiami į karinę tarnybą, išskyrus atvejus, kai yra teisinių pagrindų ją atidėti arba išbraukti piliečius iš karinio registro.

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas vakar pasisakė už taikos derybų tarp Ukrainos ir Rusijos atnaujinimą, kurios turėtų vykti Kyjevo sąlygomis ir Ukrainai patogiu metu.

Kremlių šiuo metu reikia spausti ir dusinti visais įmanomais būdais.

JK baiminamasi, kad Rusijos armija Ukrainoje gali tęsti bombardavimo taktiką, kaip tai darė Sirijoje. Kad taip neatsitiktų, Vakarų šalys turi kaip įmanoma greičiau aprūpinti Ukrainą oro gynybos sistemomis. Teigiama, kad Rusijai dar nepavyko sunaikinti Ukrainos priešlėktuvinių raketų sistemų ir pakartoti strategijos Sirijoje, pagal kurią ištisi šalies miestų rajonai virto griuvėsiais.

Vakar vėlai vakare Putinas atvyko į uždarytą Raudonąją aikštę, kur aplankė „interaktyvų muziejų po atviru dangumi”, skirtą Maskvos gynybos istorijai. Diktatorius tuščioje aikštėje išklausė jam skirtą uniformuotų vyrų choro „Šventasis karas” (Vstavai strana ogromnaja) giesmę.

Klinika.

Rusijos užsienio teroro ministras Lavrovas, susitikęs su Indijos užsienio reikalų ministru Subrahmanyamu Jaishankaru aptarė bendros modernių ginklų gamybos perspektyvas. Indija yra viena iš nedaugelio šalių, nepasmerkusių Rusijos karo Ukrainoje. Naujasis Delis taip pat nepritaria Vakarų sankcijoms Rusijai ir vietoj to pasisako už dialogą kaip konflikto sprendimo būdą.

Indijos tikslas aiškus kaip marodieriaus ant nugaros tempiamas vogtas unitazas iš Chersono – Rusijos ištekliai. Rusijos dalis Indijos importuojamoje naftoje išaugo daugiau kaip dešimt kartų nuo maždaug 2 % prieš invaziją į Ukrainą, iki 23 % rugsėjo mėnesį.

Operacinis lygmuo

Be pakitimų.

Vieši ir uždari šaltiniai praneša apie masines rusų karių žūtis fronto linijoje. Šimtai mobilizuotųjų žūva po ukrainiečių artilerijos ugnimi, taip pat intensyviai retinami kontaktinėse mūšių linijose.

Ukrainiečių kariai socialiniuose tinkluose praneša, jog nukauta 500 mobilizuotųjų Luhansko srityje, kurie buvo atgabenti iš Voronežo. 570 karių teturėjo tris katuvėlius. Nebe juokais teigiama, jog sovietų invazija Afganistane, palyginus su karu Ukrainoje, tebuvo lengvas pasivaikščiojimas.

Čečėnijoje masiškai atsisakoma dalyvauti kare prieš Ukrainą savanorišku pagrindu. Tai paskatino Putino marionetę Kadyrovą pradėti agresyvią žiniasklaidos kampaniją prieš „netikėlius“.

Taktinis lygmuo

Mordoro vargetos stengiasi sulaikyti ukrainiečių kariuomenės puolimą, patirdami milžiniškus nuostolius. Okupantai apšaudo Ukrainos gynybos pajėgų dalinius palei kontaktinę liniją, vykdo pasienio įtvirtinimų įrengimą ir oro žvalgybą.

Per pastarąją parą rusų teroristai surengė 7 raketinius, 32 oro smūgius, daugiau kaip 70 atakų iš salvinių sistemų. Apšaudyta daugiau kaip 35 gyvenviečių Sumų, Charkivo, Luhansko, Donecko, Zaporižės, Chersono ir Mykolajivo srityse.

Baltarusijoje toliau formuojama rusų ir baltarusių karinė grupuotė. Baltarusijos pasienio kariuomenėje kuriami bepiločių orlaivių operatorių padaliniai. Kaimyninėje šalyje sustiprintos represinės priemonės prieš proukrainietiškai nusiteikusius, arba valdžios institucijas ir vadinamąją Rusijos federacijos „specialiąją karinę operaciją“ kritikuojančius piliečius. Pastarųjų aktyviai ieškoma, nustačius vykdomi areštai.

Per praėjusią parą Ukrainos karo aviacija sudavė okupantams 18 smūgių. Pataikyta į 4 atramos punktus, 10 personalo, ginklų ir karinės technikos koncentracijos vietų, taip pat į 4 priešo priešlėktuvinės gynybos pozicijas.

Numušti 5 bepiločiai „Lancet” ir 4 „Orlan”. Ukrainos raketinės kariuomenės ir artilerijos daliniai pataikė į okupantų vadavietę ir 4 gyvosios jėgos, ginklų ir karinės technikos koncentracijos rajonus.

Vakar ukrainiečių jungtinėms pajėgoms nepavyko išmušti okupantų iš Snihurivkos Chersono srityje. Šiandien rusai iš paskutiniųjų bando išsilaikyti kastuvėliais gindamiesi nuo HIMARS ugnies. Šios gyvenvietės praradimas reikštų okupacinių pajėgų kracho pradžią pietuose.

Foto: Italija planuoja Ukrainai perduoti keletą tokių oro gynybos sistemų.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
65 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ko verkiat

kacapai,ko liuuuudit,vistiek jums ateina xana,xa xa..Oi lylia oi lylia,dainuok linksmai.Fsio,ujobai riuzzki,pasaka baigta.Xersonas tiu tiu,tuoj ir Krymas.Po karo bus daug kartuviu kazkam.Smagu.

Regimantas

Šiąnakt vėl chocholai slėptuvėse kaip žiurkės urvuose tūnuos… cha ha ha… cha ha ha…
Вечером воздушная тревога объявлялась в Черкасской, Кировоградской, Днепропетровской областях Украины. https://www.rbc.ru/textonlines/09/11/2022/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_3.

MYKOLAS

JAU ŠIANDIEN DU TREČDALIAI UKRAINOS JUODŽEMIO priklauso JAV, JK, ES, Australijos ir Kanados kompanijoms. Už ką kovojama – AR UŽ LAISVĘ, BŪTI BAUDŽIAUNINKAIS SAVO ŠALYJE???

autoriui

Sveikinu šiandien vėl sugrįžus su savo propogandos čemodanėliu. Pabersi mėšliuko.

MYKOLAS

Kol kas chocholai, užuot kariavę mūšio lauke, tik pliauškia liežuviu, t.y. kaip jie patys sako, – kariauja propogandinį karą. Jei tikėti jų internetinėmis pergalėmis socialiniuose tinkluose, tai chocholai jau seniai turėjo bent per binoklius matyti Kremliaus bokštus…cha cha cha…o dabar ką mato, – aišku pliką savo subinę!… Kitaip sakant, chocholai yra visiškoje žopoje!… Pažiūrėkime faktinį realų 8 mėnesių spec. karinės operacijos rezultatą šiandien, – narkomanas Zelenskis jau atidavė Putinui penktadalį savo turtingiausios iškasenomis, pramone ir žemės ūkiu juodžemiu savo šalies dalį, t.y. Putinas šiandien realiai valdo 108 844 kv. kilometrų Ukrainos teritoriją, realiai valdo visą Donbasą, Chersono ir Zaporožes sritis. Ir dar, reikia pasakyti, kad šiandien Rusijos karinės pajėgos yra sunaikinusios apie 40 proc. Ukrainos energetinės sistemos objektų, o jei… Skaityti daugiau »

Zelenskiui parodė špygą

Pagoglinkit – “Венгрия выступила против предоставления Украине льготных кредитов”.
https://lenta.ru/news/2022/11/10/kredit/

Skirtingos intencijos

V.Zelenskis sapnuose jau mato nugalėtą Rusiją, kad galės atvykti į Krymą ir pamatyti Juodąją jūrą. Krymo senatorė O.Kovitidi pritarė Zelenskio vizijoms, tačiau toks jo atvykimas įmanomas tik narve liaudies teismui, tuomet ir turės galimybę pažvelgti ir į jūrą.

Patrijotas mykuolas

su regimantu negali uzmigt.Isgyvena del Ukrainos zemiu ir kad ukrai liko be elektros.Anyms taip sopa auksines sirdeles,taip sooopa.Galuojasi,nabagai,kamuojasi.Ir juokiasi,ir verkia,net i triusikus prikakoja.Pagailekim tu butybiu,paguoskim….

Patrijotas mykuolas

…kai fiureris supuosis kartuvese,akis isputes teigs,kad vozdius sukviete preskonferencija ir visam pasauliui pranese zinia…gar gar gar…..

Ram.

A, tai driskiai nešdinasi iš Chersono ? Iš jų galima sulaukti bet kokių niekšybių, nes jie tokie yra, kaip ir čionaus triesdami driskių komentatoriai. Tai padugnės… Bet choholai ne tokie durni, kad pasiduotų į jų žabangas. /// Šlovė Ukrainai !

Diedas

Rusai rezga niekšiškas žabangas.
Persikels per upę, nuvers savo carą ir pasiduos.
O derybose kovos, kad viskas liktų kaip dabar.
Krymas ir Doneckas jų.
Dėl šventos ramybės, remiančių tokias sąlygas Pasaulyje atsiras tikrai daug.
Ukrainiečiams reikia nesustot.
Atkovot kuo daugiau žemių, išmušt kuo daugiau driskių, nes išsigydę mėlynes jie vis tiek puls.

Ukraina buvo sukurta

Tik 1917 metais, o visi miestai pastatyti Rusijos carų, kaip ir teritorija!

Ram.

.>> 9:28, na ir sugalvok tu tokį briedą, net ir žirinovskis su medvedevu tokio nesumyslijo …

Išdūrė Zelenskį juodai

Neužaugos Zelenskio šlapios svajonės liks tik popieriuje. Cha ha ha….
Еврокомиссия объявила, что Евросоюз не сможет выделить Украине 3 млрд из 9 млрд евро макрофинансовой помощи, обещанных ещё в мае.

Taškosi dabar tas

pampersinis senis tol kol dar Respublikonai neatejo i valdzia – senata ir kongreso rumus… dabar jis, senis pampersinis biden pasirasineja ivairius popierius paskubinta tvarka.

yell…Z.O.V.marine

“Lietuvai nusišypsojo sėkmė: amerikiečiai leido iš jų už pusę milijardo nusipirkti HIMARS“. …dar pusė jardo skolos šizolitchūanijos veršiams …, – tie himarsai, aišku, anksčiau ar vėliau pateks į šizoukropiją, ir ten bus sėkmingai utilizuoti( duok “die“ dar nepasiekę fronto), o štai skolikė liks sėkmingai kabėti ant tvartelio skeltanagių :)))

ALGIRDAS

Amerika su Rusija greit susitars, o jūs durneliai ginčykitės, kas laimi. Rusai “įnirtingoje bet nelygioje” kovoje apleis Chersoną, mainais bus paliktas ramybėje Krymas, Luhanskas ir Doneckas gaus didelę autonomiją t.y. grįš viskas praktiškai atgal kas buvo iki vasario 24, tik su kiek didesnėmis išlygomis. Viso to kaina tik keli šimtai tūkstančių žuvusių, permalta sena nurašyta technika, atlaisvinti užsikaupusių raketų sandėliai, pavogti, nurašyti ir išplauti milijardai, pasaulis nuvarytas į recesiją ir viskas paruošta sekančiam etapui, kuris anksčiau ar vėliau bus, tik pasikeis dekoracijos ir pagrindiniai veikėjai.

dingo

žalia maikė dingo

Na va

Pagoglinkit – “ Италия прекратила поставки оружия Украине”.
https://ria.ru/20221110/ukraina-1830420924.html

Dar 70 nacių tapo trąšomis

“ВСУ за сутки потеряли более 70 человек, РСЗО и танки, сообщила НМ ДНР”.
Уничтожено следующее вражеское вооружение и военная техника: РСЗО „Град”, три танка (Т-72Б, Т-72М1 и Т-64БВ), десять единиц бронированной и автомобильной техники, в воздухе сбито пять БПЛА противника.
https://ria.ru/20221110/dnr-1830435396.html

ohoho,apgelltusi baidykle

atsigavusi islindo,da su Stasiu pasidziaugem,kad fsio,pribaigem nenaudeli.Se tau ka nori,vel teks ji savo exkrementuose girdyt.Gajus,bjaurybe,pasirodo.Tik kazko apie Xersona nebenori kalbet,anei apie gerojo russkio ‘pergales’…

Kaputas

jau net nebesikaputina,tik gailiai kniaukia kazka apie savo suskretusia maike…tebegeria vis..Bijo sustot,nes tada ateis delirium,teks keliaut pas algirda ir mykuola,Sveksnon…

Partijos naris nuo 1971m.(7 skiepai)

A ka as jum sakeu.?
Ar ne raseu videolaiso B.B. PUTINUI?
Ar ne siunceu emailu ginibos ministerijai?
Ar ne perspejau visus?
Visi zinojom kad specoperacija reke buva pradet nuo musu pribaltu.
Tai ne paklause.
Aiskinkites patis dabar.
As ne priciom.

stasys

http://www.army-technology.com/news/us-hawk-air-defence-missiles-t-72b-tanks-ukraine/ , naujas karinės pagalbos paketas Ukrainai . Be abejo tai ne naujausi pentagono kariniai žaisliukai , bet dovanos ne ka prastesnės siūlomu xuilo orku kai anie padus aukštai keldami drapina nuo ukrainiečiu. Tam yra labai konkretus paaiškinimas , xuilo orkai tokia technika medžioja sekiodami po frontą , o paskui pardavinėja trečioms šalims už skolą patiekta pav. dronais ar patranku amunicija . Tokia ta realybė, ‘antra pasaulio ghalybė’ pizdiną iš fronto pindosu tiekiamą technika Ukrainai ir mokosi ja patys gaminti ..

OMG

…siandie lavoonai lenda is visu grabu,net clienas bando istart…abyrvalg…,tiesa,kolei kas teisstena..abr abr abr…,veliau jau mokes pasakyt..escio paracku..,..atstanj gnyda…

Manau

Zelenskio pūlinį rusai greitai išoperuos

Justas

Buvo toks geras rusų filmas Likvidacija

patarciau

manytojui issioperuot pulini is savo cerepo..

mabilizacija
Vytautas Karsokas

Mano galva Rusijos armija dabar turėtų Ukrainoje palikti ramybėje Chersoną, ir nėra jiems ko keltis per Dnieprą iš kairiojo kranto atgal, tegul Zelenskio naciai bando forsuoti Dnieprą, ko pasėkoje patirs milžiniškus nuostolius, – tai spąstai ukrufašistams. Rusai dabar turėtų pulti kitose kryptyse ir jų pergalių ir jų sėkmingo ėjimo į priekį atveju, Chersono klausimas vėliau išsispręs automatiškai.

> yell…Z.O.V.marine   ….. 10:44

Sutinku su tamsta, bet Himarsai patys nenusipirks! Marš dirbt, mulkiai lietuviai!

Karsteli

..tavo neispasakytai protinga galva reik atskirt nuo taves ir padovanot rf kaip kelrodi sviesuli..

   gell...

negali aciliept,jis vel grabely uzusnudo.Ir jo pasaka baigta.Putler kaput.Vodalazas kaput.

Vytas

Visgi keistą karą Ukrainoje kariauja Rusija: lig ir nenori laimėti. Net geležinkelių, kuriais tiekiama Ukrainai ginkluotė iš Vakarų net nebandė naikinti. Yra ir daugiau keistų dalykų, manau, kad tai susitarimų tarp JAV ir Rusijos pasekmės.

Darijus

Jei mulkiai lietuviai atsimerktų, pamatytų savo ateitį. Jie stovi eilėje po ukrainiečių.

Nenumatyta klaida

Per greitai užsienio verslininkai Ukrainoje įsigyjo derlingiausių źemes ,todėl jie norėtų karą laimėti bet bus kitaip, bus prarastas milijardų kainuojantis turtas.Mums visiems reikalinga taika ir ramybe.

yell…Z.O.V.marine

su tokiais debilais “generolais“, kokie yra nato generolai, jokie karai nelaimimi – tokie klounai tinka tik iškrypėliškų valdžiagyvių užgaidų tenkinimui ir “apdovanojimų“ kabinimui 🙂 – pasižiūrėjus į medalių ir ordinų kabyklą, galima pagalvoti, kad tos kaliausės laimėjo bent porą nemažų karų :))) – ar kas nors žino bent vieną karą per paskutinius trisdešimt metų, kur pindostanas būtų nuveikęs kažką pergalingo ? :)))) ————– galima nesunkiai įsivaizduoti, kiek tokie proto ubagai “uždirba“ toj šizofrenikų imperijoj 🙂 – tai jokiai prostitutei nepasiekiamas kosmosas, net jei ji visas “meilės“ procedūras darytų ištisus metus be pertraukų higienai :)))) ——————– o jei kalbėti rimtai, tai visi rimti, ir juo labiau ne šizolitchūaniški karo ekspertai duoda labai apylygį vertinimą – šizoukropijos bei kolektyvinio pindosyno nuostolių santykis… Skaityti daugiau »

gelltonasis ciucella

bezdzioniauja begancius kacapus,rekiancius…zdavaities bledy,my pabiedyly…ir toliau begancius ir triedziancius is baimes.Ale,ko is nevisprocio noret.Matydamas gargaliuojanti fiureri,nugelltes karsincius sakys,kad anas sako pasaulines reiksmes spyciu.

MYKOLAS

Šiandien jau tapo žinoma, kad 17 mln ha Ukrainos žemės, t.y. 170 tūkst km2 yra parduota užsienio kompanijoms (amerikiečiams, kanadiečiams, australams, britams…) ir tai sudaro virš 28% Ukrainos teritorijos. Taigi, iš dalies esame teisūs sakydami, kad ukrainiečiai gina ne savo žemę. O tos savos? Rusija yra dar užėmusi ir jau sau prisijungusi virš 108 tūkst km2, t.y. visą Donbasą, Chersono ir Zaporožės sritis, tad Ukrainai priklauso tik apie 56 % teritorijos. Todėl, kada Zelenskis Ukrainos kareiviams ir karininkams sako, kad jūs turite atiduoti gyvybes už savo žemę, tai jis paprasčiausiai meluoja – čia jau ne jūsų žemė.
Pagoglinkit – “ Katasonovas paaiškino, kodėl Ukrainiečiai kovoja už amerikiečių žemes”.
https://ekspertai.eu/katasonovas-paaiskinokodel-ukrainieciai-kovoja-uz-amerikieciu-zemes/

Vytautas Karsokas

Ukrainos galėjo ir nebūti. Dirbtinas darinys.

Vytas

Tik JAV aktyvus įsikišimas „garantavo” karą tarp Rusijos ir Ukrainos. Žydelis Zelenskis negalėjo nevykdyti savo užjūrio „geradarių” nurodymų (ne tam daug ginkluotės JAV sukišo į Ukrainą, kad leistų taikiai gyventi),todėl į Rusijos pasiūlymą gyventi taikiai 2014 metais ir vėlesniais metais išdidžiai pareiškė, kad su Rusija nesiderės. Tai buvo lygu ultimatumo Rusijai paskelbimui. Rusijai ir nebeliko nieko kito,kaip pradėti karą.

Iš tiesų

kada netobuloje planetoje atsiranda apsišaukėliai: šventieji, išrinktieti, teisieji, teisingieji, tuomet prasideda kryžių karai prieš kaimynus, inkvizicija prieš savus, dogmų deklaravimas, nuolankumo/paklusnumo (lojalumo) reikalavimas. Biorobotai vėl ir vėl pakyla naikinti naturalią žmoniją.

cia raudonasis Menulis

..taip veikia..,sprendziant pagal situos vytus,vytautus,karstokus,ciucellas,mykuolus dangaus sviesulys skleidzia kazka specifisko.Kas buvo durnas,tampa dar durnesnis..

cia raudonasis Menulis

..suaktyvino gellsvaji vadalaza ir jis pasake,kaip viskas yra ‘is tiesu’.Daba jau zinoosim…

stasys

geltona – blondinka kiek pailsėjusi vėl grižo prie savo poteriu . 🙂 Pabandykite rasti savo mintis rimtesniu argumentu ir faktu , vien papais pasiūbuoti tikrai neužtenka .

stasys

atsidariau interaktyvų karo veiksmu žemėlapi likau apakęs .. ka ten ukrainiečiai daro su xuilo orkais Hersone ? atidariau dar keletą kitu informacijos šaltiniu .. tikra tiesa orkus ukrainiečiai veja kaip žiurkes ..Na bent dabar aišku ko čia sujudo xuilo satrapai .. komentaruose .

Karo Ukrainoje galėjo ir nebūti

Pasak buvusio ilgamečio Ukrainos vidaus reikalų ministro Arseno Avakovo, dabartinio karo Ukrainoje galėjo ir nebūti, jei būtų buvus įgyvendinta taip vadinama „Steinmeierio (Šteinmajerio) formulė, kuria remiantis prorusiškų separatistų kontroliuojamiems Rytų Ukrainos regionams būtų suteiktas ypatingasis statusas. Kaip žinoma, ukrainiečių delegacija per kontaktinės grupės susitikimą Minske atsisakė raštu įtvirtinti ir pasirašyti „Steinmeierio (Šteinmajerio) formulę“. Deja, kažkam to karo labai reikėjo.

yell…Z.O.V.marine >stasiui

Ar niekada nepagalvojai, plaukiotojau šude – o kam tavo kliedesiai gali būti įdomūs? Juo labiau, kad juos tik šizofrenikai gali suprasti 😉

Nu jo…

„…Kažkam reikėjo to karo…”. Aha… suprantančių, kaip ir kokiu būdu „Ukrainos laisvė…” koreliuoja su energetinių resursų kainomis Europoje, dėl ko, ES ekonomika vis labiau tampa panaši į haliucinaciją, tokiomis įžvalgomis nenustebinsi. Be to tai tikriausiai vienintelis būdas įvykdyti naują geopolitinį performatavimą. O šiaip, karo galėjo ir nebūti. Tas tiesa. Jei nebūtų įvykdytas ginkluotas perversmas 2014-ais

yell…Z.O.V.marine

šis karas užprogramuotas dar gorbio debilizmų , todėl sakyti, kad jo galėjo nebūti, galima tik chronologine prasme – nebūtų buvę karo dabar, būtų buvęs vėliau, nes tam pasaulyje yra pindostanas …

65
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top