Karas Ukrainoje. Du šimtai penkiasdešimt penktoji (Lapkričio 5 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Iranas paskelbė, kad dronus rusijai tiekė dar iki vasario 24 d. Šis melas rodo, kad ir negausiems kremliaus sąjungininkams svyla šikna. Tokia draugystė gal ir finansiškai naudinga, bet žalinga ilgesnėje perspektyvoje.

Luhansko kryptis

Svatove. Tęsiasi kautynės šiaurės vakariniame ruože (Pershotravneve – Kyslivka – Novoselivske). Ukrainiečiai vėl buvo įžengę į Yahidne, tačiau neaišku ar jiems pavyko įsitvirtinti. Vakariniame ir pietvakariniame ruože pasistumdymas no mans land. Čia nežymiai pasistūmėjo rusai.

Kremina. Panašu, kad pildosi mūsų prognozė. Ukrainiečių puolimas link Chervonopopivka mažiau intensyvus, čia veikiančios ukrainiečių pajėgos vis intensyviau atakuoja Ploshchanka link. Vakar jų veiksmai labiau priminė žvalgybą mūšiu, o vakar vakare – šiandien darbo ėmėsi mechanizuoti pėstininkai. Orkai gauna į skūrą ir priversti trauktis, ukrainiečiai Ploshchanka prieigose. Tokiu būdu agresoriaus pajėgos, puolusios Makiivka link, gavo smūgį į pietinį flangą ir priverstos stabdyti savo operacijas.

Lysychansk. Didelių pakitimų nėra. Siekdami atnaujinti įstrigusį puolimą Bilohorivka – Spirne ruože, rusai į Lysychansk permetė Vagner samdinius.

Donecko kryptis

Bakhmut. Ukrainiečiai kontratakuoja prie Opytne. Tokiu būdu jie siekia užkirsti kelią orkų bandymams šturmuoti Bakhmut iš pietų ir pietryčių. Tikėtinas atakų tikslas – apie 2 km į pietus nuo Opytne esanti kelių sankirta vadanti į Opytne, Zaitseve ir Odradivka. Kituose ruožuose be pakitimų – tęsiasi sunkios kautynės.

Pervomaiske – Avdiivka. Be pakitimų – sunkios kautynės tęsiasi. Agresoriui kol kas nepavyksta išvystyti prieš kelias dienas pasiektos taktinės sėkmės Vodiane – Opytne ruože.

Vuhledar. Agresorius sukrapštė rezervų ir atnaujino Pavlivka šturmą. Mūšis vyksta pietinėse gyvenvietės prieigose. Novomykhailivka ruože ukrainiečisi toliau sėkmingai ginasi ir kontratakuoja.

Zaporizhia kryptis. Be pakitimų.

Pietų kryptis

Beryslav sektoriuje abi pusės persigrupuoja. Rusai soc. tinkluose skelbia apie netrukus turėsiantį prasidėti ukrainiečių puolimą Beryslav link.

Snihurivka sektoriuje ir toliau aktyvių veikdmų nėra. Didžiausias krūvis žvalgams ir artileristams. Svarbu pažymėti, kad čia dominuoja ukrainiečių artileristai – jų ugnis dažnesnė ir tikslesnė. Lyg kažką nujausdami rusai susprogdino pėsčiųjų tiltą per Inhulec upę.

Cherson sektoriuje taip pat didelių pakitimų nėra, kontaktinė linija nejuda.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
67 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Zelenskis sukčius ir nusikaltėlis

Ukrainos prezidento rinkiminės kampanijos metu, Zelenskis savo rinkėjams pažadėjo taiką Donbase ir už grotų pasodinti P.Porošenko, kuris visos savo prezidentavimo kadencijos metu vykdė Donbaso gyventojų genocidą, bet apgavo liaudį, 2022 metų vasario 17 dieną pradėjęs masinę raketinę ataką į Donbasą, dėl ko Rusija vasario 24 dieną privalėjo pradėti Ukrainos denacifikaciją, kad sustabdyti Donbaso rusų genocidą.

Valerija

trumpampistai greitai padarys kaput žalio laimėtojo “laimėjimams”

panašu

jog žalios maikės ieškos interpolas po 2022 11 08

Rimtai gydytis reikėtų

Zelenskis iš prezidento virto Žinių berniuku. Punktualiai pusiaunaktį, Vašingtono laiku, iš pusrūsio kažką pamurma po nosim narkomano baritonu prieš “teroristinę Rusiją” ir vėl kažkur dingsta iki sekančio pranešimo apie “teroristinę Rusiją”.

Evaldas Balčiūnas

Panašu, kad ES turi naują išlaikytinį. Zelenskį. 18 milijardų Europietiškų pinigų. Gal laikas pasakyti tam nevykusiam aktoriui, kad tegu eina ką nors dirbt. Tegul mažiau filmuojasi savo kvailuose neapykantos ir pagiežos pilnuose pasisakymuos. Atliks pinigų. Nesuprantu, kodėl turiu šert tokius suskius ir finansuoti jų gebėjimą žudyti.

Ukrolandas jau beveik deelektrifikuotas

Bet šiaip Zelia Pianistas – maladec, bo labai spėriai visiškai aplenkė tiek Vokietiją, tiek Lietuvą, grąžinant vietinius gyventojus į balanos gadynę. Konservai, akivaizdžiai aCilieka deelektrifikacijos rungtyje…

Rusai vėl išspardė benderoms subines

Pagoglinkit – “ СМИ: ВС России уничтожили пять греческих БМП-1 сразу после передачи Киеву”. “B результате 150 украинских солдат погибли или получили ранения, были уничтожены один танк и пять БМП-1 <...>, четыре бронетранспортера и девять пикапов, переоборудованных в боевые машины”, — говорится в публикации.
https://ria.ru/20221105/bmp-1829359161.html

Stabdykit psichus!

Pagoglinkit – “ В офисе Зеленского призвали нанести удары по Ирану”. Советник главы офиса президента Украины Михаил Подоляк призвал нанести удары по Ирану в эфире украинского телемарафона «Единые новости».

Smagu

Išvijus neonacius, Mariupolyje liaudis negali atsidžiaugti gautais naujais butais.

B.Y.B.I.S su ta Ukraina

jau pats zelenskis davė gazo iš kijevo į bunkerį lenkijoj.

Ram.

Sveikinu čia įropojusius ir „dirbančius” rusofašistinius trolius. Atsižvelgė į mano pastabą, nebemiega, dirba per naktelę, bet naudos iš jų darbo, kaip pieno iš ožio. Jie tik patys gali žavėtis ir gerti savo vėmalus. Tiesiog juokinga …. Gal neveltui kažkas vadina juos „driskiais” ? Так дезжать, товарищ „paguglinkit”, ваш фюрер иыплатит вам паёк …

stasys

Ukrainiečiai karšia kailį orkams o tie savo ruoštu stengiasi skolingi nelikti . Patiko ši autoriaus fronto suvestinė , kai nėra jokiu naujienų žmogus linkęs prisigalvoti pačio blogiausio rezultato , vienok persistengti su prognozėmis nereikia . Čia reziduojantis xuilo-satrapai ir aplamai neskaito jo tekstu o tik ‘piškina’ ,kaip orkai, savo copy-peisu melagingus tekstus . Sena xuilo propagandos metodika, kalbėk ka norį tik netylėk į skūrą gavęs .

Kaput Ukraine! Herojam kaput

Generolas Sergejus Surovikinas taip išspardė chocholams subines, kad jei anksčiau Kijevo meras V.Klyčko planavo įrengti mieste apie 1000 laikinų vietų, kur galėtų gyventojai pasišildyti, nes sostinėje butuose nėra nei elektros, nei šilumos, nei vandens ir kanalizacijos, tai dabar, po galutinio energetikos infrastruktūros objektų sudaužymo rusų raketomis ir dronais-kamikadzėmis, meras Klyčko prabilo apie visišką elektros energijos tiekimo sostinei atjungimą ir planuojamą 3 mln. gyventojų evakuaciją iš Kijevo.
Pagoglinkit straipsnį – “В Киеве рассказали о разных сценариях по ситуации с электроснабжением”.

Oi, oi, oi….Ajajai…

Ei, autoriau, kodėl tokį “skystą” straipsnelį teišstenėjai, kur dingo paties rašliavos nuo fronto linijos apie ukrų nacių “pergales”? Fantazijos, tamsta, pritrūkote?

Evaldas Balčiūnas

“Ukraina negaus nė cento valdant respublikonams” – pranešė JAV respublikonų kongresmenė Marjorie Taylor Green. Iki šiol gi, tas aplinkoje visai nebesigaudantis senelis demokratas Džo Bidenas nuolat kišo į Ukrainą milijardus dolerių, yra net paskaičiuota, jog viena karo Ukrainoje valanda Jungtinėms Valstijoms kainuoja 2,5 mln. dolerių!

Šlykštu ir tiek

Net ir čia Zelenskio režimo padugnės daro verslą. Nu, brudų brudai!…
Skaitykite – “ Пленный украинский военный рассказал, что Киев скрывает данные о погибших”. https://ria.ru/20221106/ukraina-1829447624.html

Smagu

Vakarų skirti nacių ginkluotei pinigai išlėkė “į orą”! Šlovė rusų kariams!
Pagoglinkit – “Российские военные уничтожили украинский склад со снарядами HIMARS“. ВС РФ поразили украинский склад с 120 ракетами HIMARS, 250 ракет к РСЗО „Смерч” в районе Красноармейска в ДНР, сообщили в воскресенье в Минобороны России.

Rusai vėl išspardė ukrufašistams subines

Pagoglinkit – “Российские войска отбросили ВСУ на николаево-криворожском направлении”.

Jonas

Vistiek Putinas laimėtų, jei Lietuvoje rinktų prezidentu

Čmobikam kaput
Diedas

Pažiūrėkit kaip pasikeitė vatos komentarai. Nebėra za tri dnia ir za tri niedieli. Nebereikia Lamanšo, nebeliko „istorikų” karksinčių apie neegzistuojančias tautas ir nesančias šalis. Rusonacistai skaičiavę kiek procentų Ukrainos populiacijos reiks išnaikint, dabar jau pripažįsta kad Ukraina kaip šalis egzistuoja. Ir ukrainiečiai kaip tauta irgi egzistuoja. Dabar paaiškėjo, kad yra gerų ir blogų ukrainiečių, tų blogų ne taip jau daug. Dar yra negražus prezidentas kurį reiktų pakeist. Tokiais tempais lupami ruseliai iki pavasario ateis į protą klaupsis ant kelių ir atsiprašinės ukrainiečių.

Diedas

Paskutinis anekdotas.
Putinas savo baudžiaunimkams skelbia, jog gavo raštišką Zelenskio garantiją, kad Ukraina Juodojoj jūroj nebeskandins rusų laivų.
Uoj nygaliūūūūūū
Jokiosi garsu
Yyydijotas

Jadze pensininke

Šudas ta Rusija aišku kad nepasirengusi karui, tankai lėktuvai raketos iš faneros pridrošta tik gražiai naujais dažais nudažyta o štai į Kijeva rusai is ragatkiu saudo tik gana taikliai nes jau visa sostinės energetikos infrastruktūra sunaikino, o kažkoks Klycko jau pasiruošias net pampersu is baimes prisipirko, kiek norinciu Rusams i kaili duoti traukiniais vešk,nepaveši bet liezuviu plakima pakeisti y ukrainoje apkasus norinčiu nėra, keista ar ne.

kaput

Projektas Ukraina uždarytas
Projekas Viršutinis Izraelis/ Naujoji Xazrija uždarytas
Projektas geltonų žvaigždžių ratas uždarytas
Rusija supervalstybė.
Slava Trumpas. Slava Muskas. Slava 2022 11 08 = 7.

Nuogirda

Chersone rusų nacikai grobia vaikus. Kurie neįgalūs transportavimui, tai tieškia į sieną ir suknežina galvas. Kalbama, kad rusai iš žydšaudžių lietuvių Išmoko, kurie savo laiku metaliniais strypais knežino žydams galvas Kauno garažuose.

apie tiltus

bražuolės ir kerčės. galėtų papasakoti britų spec.tarnybos mi6 agentas. audrius butkevičius.

cha ha ha

goglinkit”Kol žiūrėjote į Ukrainą, bankai įsėlino į jūsų miegamuosius! Totali kontrolė – jau čia „

Su tuo ir sveikinam

Pagoglinkit straipsnį – “Мэр латвийского города признал Крым российским”.
Мэр крупного латвийского города Даугавпилса Андрейс Элксниньш признал Крым российским и отказался называть Россию агрессором. Своим мнением он поделился в эфире радио Delfi.

atjungti

starlinkai

Ei,brudelninkai uteleti

..o kacapeliams tai xana,xa xa xa…Putleris is baimes kiausinius pradejo deti ir kudakuoti..nam xana,kar kar kar…

Janina Sokolova
stasys

xuilo orkai paskelbė priverstine taikiu gyventoju evakuacija iš Berislavlio , Xersono raj. Panašu kad bus karšta orku užpakaliams, pergyvenusi driskiai iš anksto . Atėjo pranešimas apie elektros dingimą iš to rajono .. aišku ‘kalti’ ukrainiečiai .. pasak xuilo žiurkėnu . Realybėje orkai ruošiasi ta regioną paversti ‘ukriep rajon’ kuriame ukrainiečiai ilgam sukaustytu savo puolamąsias pajėgas, bent jau iki pavasario.

Putinas

Labas rytas, durniai! Xoxolams piZdec

Vaclovas

Va dabar tikrai esu nustebęs. Tik ką pažiūrėjau Ukrainos valdoriaus Zelenskio pareiškimą – nežinau, prieš kiek laiko jis buvo išsakytas – per TikTok’o plotmę YouTube’o ištekliuose. Jis siūlo Rusijos kariams bėgti ar pasiduoti – kas yra labai žmoniška, derama ir sveikintina, tačiau vėliau nukreipia kalbą į tos šalies rūpesčius, kad, girdi, ar nereiktų jiems atsiimti valdystės, vynuogynų, lėšyklų (bankų) – juk prisiimta paskolų – viduje, savo ribose? Bevaldystė ir betvarkė? Gal kaip priešams? Ar jis taip galvoja, ar priverstas – bet tai atvirkščia Europos vertybėms! Tikėtina, ne erdvėvaizdis (holograma) kalbėjo.

kuom ruskiams šis portalas traukia?

net lietuviais apsimetinėja, verčia savo kvailus tekstus su google vertėju.
nesupranta durneliai, kad dar labiau nemėgiamais tampa.

Vaclovas ing 11:09

Jeigu jūs apie mane, tai nepriimsiu peikmės, nes mano kalba neįprasta tik tuo, kad neprigrūsta tarptautiniais žodžiais, kuomet yra tam savų žodžių. O nemėgiamas tarp lietuvių nebijau būti, nes krikščionis nacistų nebijo, tik niekina (tai, žinoma, ne apie visus lietuvius, o apie tuos niekingus bailius, kurie bijo “svetimo plauko”, tačiau kurių tapo itin nepadoriai apstu – kaži ko taip susižadino šituo klausimu po 2013-‘14 metų, kas prišnypštė – savas pilvas ar į ausį kas?).

taip, kolaborantu būti blogiau nei okupantu

rusai lietuvių tautos sąmonėje buvo, yra ir bus okupantais.
bet būti kolaborantu, garbinti ir tarnauti okupantams – tai baisus nusikaltimas, didėlė nuodemė

Darijus tam komentatoriui 11:48

Nu jo… Šiandien madinga masturbacija su žydrai geltonu skuduru. Bet tai didelis iškrypimas ir baisi nuodėmė.

Tendencija aiski

…kaip tik ‘darijus’,taip debilas.

vaclovo kalba

..’neiprasta’savo isskirtiniu durnumu.Tik tiek.

Ir vėl 120 benderovcų tapo trąšomis….

При попытке атаковать позиции российских войск в Луганской народной республике (ЛНР) Вооруженные силы Украины (ВСУ) потеряли 120 солдат убитыми и 130 — ранеными. Боестолкновение с двумя батальонно-тактическими группами ВСУ произошло в районе поселков Площанка и Червонопоповка на красно-лиманском направлении.
https://lenta.ru/news/2022/11/07/120130vsu/

Vaclovas ing 11:48

Kokia proga – kolaborantas? Savęs te žiūrisi. Rasizmą ir nacizmą, kol turiu jėgų, kelsiu prieš akis, kad nė mirksėti nedrįstų, nerausdami iš gėdos!

vaclovo kalba

..net pats supranta,kad jo naujadaru nieks nebesupranta,tai kalbedamas,pats save vercia i bendrine kalba…Idiotizmo ypatinga atmaina.Itariu,nebepagydoma.Psyxbolnycoj nesusikalbetu ir su daktarais.

Po truputį nužmogėjam

Jurbarko rajone begriaunant tarybinį paminklą prieš nacius kovojusiems kariams, rastos žmogaus penkios kaukolės. Apie tai pranešė portalas jurbarkosviesa.lt.

nuzmogejusiam

…taigi cia aisku.Pokario kacapu darbeliai.

Jolanta Blažytė

Manau visiems aišku, kas tas iškrypėlis žydas sionistas Zelenskis lengvu rankos mostu pardavė Ukrainą už milijardus, plaukiančius į jo ofšorines bankų sąskaitas. Padarė Ukrainą placdarmu kovoti su rusais. Ukrainiečiai turėtų jam po gyslą gyvam ištraukti už sunaikintą savo šalį. Esu įsitikinusi, jog pabaiga tokia ir bus.

> Po truputį nužmogėjam   12:56

Taip landsbergistai įspėja gyvuosius: „jei ne su mumis, tai net po mirties neturėsit ramybės!”.

Evaldas Balčiūnas

Pagoglinkit straipsnį – “Gavusi 60 mlrd. dolerių paramos Ukraina prašo antklodžių”.
Kijevo meras V. Kličko kreipėsi į Vakarų valstybes pagalbos. Šį kartą jis prašo antklodžių ir šildytuvų, antraip Kijevo žmonės mirtinai sušals. Šiuo metu vien JAV nuo karo pradžios Ukrainai skyrė jau apie 60 milijardų dolerių paramos (t.sk 20 mlrd karinė pagalba). ES jau patvirtino dar 18 milijardų pagalbos paketą. Keista, bet antklodėms iš tų milijardų nebeliko nieko?

Kęstas

Aš kai tik prisimenu, kaip Zelenskis sėkmingai iš Mariupolio “Azovstalio” gamyklos katakombų “evakavo” 2500 “Azovo” elitinio būrio nacių į DLR ir Rusijos kalėjimus, tai taip smagu pasidaro, tiesiog saldu širdyje.

kiša okupantai savo kirilicą 12:26

visą gyvenimą gyvenę Lietuvoje ruskeliai niekaip negali išmokti lietuviškai.
bet į savo rodiną neskuba – jie čia šeimininkai (okupantai)

67
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top