Karas Ukrainoje. Du šimtai septyniasdešimt devintoji (Lapkričio 29 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis perspėja dėl naujų raketų smūgių ir paragino ukrainiečius ruoštis sunkiai savaitei, nes svarbiausių prekių tiekimas išlieka ribotas. NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas taip pat pareiškė, kad Rusija greičiausiai ir toliau atakuos Ukrainos elektros, dujų tiekimo infrastruktūrą bei kitas gyvybiškai svarbias komunikacijas.

„Tai darant, kai prasideda žiema, parodoma, kad prezidentas Putinas bando naudoti… žiemą kaip karo ginklą prieš Ukrainą”, – sakė Stoltenbergas.

Joe Bideno administracija apkaltino Rusiją atidėjus susitikimus, skirtus aptarti šalių susitarimą dėl branduolinės ginkluotės, kurie turėjo prasidėti vakar Egipte.

Šiandien Jungtinės Valstijos ir Rusijos Federacija Kaire turėjo sušaukti naujosios START sutarties Dvišalės konsultacinės komisijos posėdį, kuriame turėjo būti aptartas START sutarties įgyvendinimas. Rusijos pusė informavo, kad vienašališkai atidėjo susitikimą ir pareiškė, kad pasiūlys naujas datas. Tuo tarpu JAV pakartojo, kad yra pasirengusios kuo greičiau pakeisti susitikimo datą, nes patikrinimų atnaujinimas yra prioritetas siekiant išlaikyti sutartį kaip stabilumo priemonę.

Naująja START sutartimi ribojamas dislokuotų tarpžemyninio nuotolio branduolinių ginklų, kuriuos gali turėti JAV ir Rusija, skaičius. Pagal šią sutartį, Vašingtonas ir Maskva vykdo viena kitos ginklų bazių inspekcijas. Tačiau dėl COVID-19 protrūkio inspekcijos sustabdytos nuo 2020 m.

Ši žinia mus labai neramina, nes vykstant JAV ir Rusijos deryboms, Kremliaus teroristams būtų sunku ruošti ir vykdyti naują plataus masto teroristinę operaciją. Mordoras ruošia naują juodą darbą.

Estija teigia, kad Europa turėtų padidinti išlaidas gynybai iki 3 proc. pareiškė Estijos Užsienio reikalų ministras Urmas Reinsalu. Ministras pridūrė, kad jo šalis planuoja padidinti išlaidas gynybai iki 3 proc. artimiausiu metu.

O kaip gi pensijos, biudžetininkų atlyginimai, varganos pašalpos? Verčiau rūpinkimės savo vaikais ir seneliais, švietimui pinigų nėra, o automatams yra, ir taip toliau, ir panašiai pradės Kremliaus paruoštukais kalbėti ragelskiai ir astrauskaitės. Iš karto atsakome: jei pas mūsų vaikus ir senelius ateis driskių ordos, paprasčiausiai nebebus kuo rūpintis. Nebent gėlėmis ant kapelių. Tie 3 proc., žinoma, išmintingai panaudoti, yra būtina mūsų senelių, vaikų ir visos visuomenės išlikimo sąlyga.

Putino ruporas Dmitrijus Peskovas pareiškė, kad Rusijos kariai neplanuoja palikti Zaporižės atominės elektrinės ir „Enerhodar” teritorijos.”Nereikia ieškoti jokių ženklų ten, kur jų nėra ir negali būti”, – sakė burna.

Ko gi dar galima tikėtis iš teroristų? Kad užgiedotų „Tyli naktis…“?

NATO nėra jokio susitarimo, kuris draustų perduoti Ukrainai modernius tankus, priešraketinės gynybos sistemas ir kitą sunkiąją įrangą, pareiškė Lenkijos ambasadorius Aljansui Tomaszas Szatkowskis. „Pastaraisiais mėnesiais viešojoje erdvėje, iš viešų kalbėtojų Berlyne, dažnai girdėjome, kad tarp NATO narių yra tam tikras susitarimas, kad, pavyzdžiui, sunkioji technika neturėtų būti perduodama (Ukrainai), paskui, kad tankai neturėtų būti perduodami, o vėliau, kad, galbūt, tankai gali būti perduodami, bet ne vakarietiškos gamybos. Tai visiška netiesa”, – aiškino diplomatas.

Ambasadorius priminė NATO generalinio sekretoriaus Jenso Stoltenbergo žodžius, kad kai kuriais atvejais Aljanso valstybių narių saugumui yra svarbiau perduoti Ukrainai įrangą ir šaudmenis, nei kaupti juos savo sandėliuose. Situaciją NATO viduje dėl karinės paramos Ukrainai Lenkijos ambasadorius pavadino „Šriodingerio kate” (Šriodingerio katė – mintinis eksperimentas arba paradoksas, nagrinėjantis atvejį, kai katė dėžėje tuo pat metu gali būti ir gyva, ir mirusi dėl ankstesnio atsitiktinio įvykio, kurio rezultato stebėtojas nežino), nes vienos šalys nori remti Ukrainą visais būdais, o kitos tam prieštarauja.

Vis gi Lenkijos atstovas NATO pažymėjo, kad Aljanso „šalių požiūris į paramą (Ukrainos) ginkluotosioms pajėgoms keičiasi į gerąją pusę“, dažnai kritikuojama Prancūzija „yra vienintelė šalis be Lenkijos, kuri tiekia Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms ištisas artilerijos sistemas”.

Velniškai gudrus lenkų diplomatų ėjimas, sugrįžtant prie NATO vidaus diskusijų invazijos pradžioje.

Mes puikiai prisimename, kaip tuoj po invazijos NATO viršūnių susitikimas baigėsi kinkų drebinimu ir pareiškimu, kad Aljansas nesikiš į konfliktą, bet teiks pagalbą… ekonominėmis sankcijomis. Bet kokios kalbos apie sunkiosios ginkluotės tiekimą Ukrainai buvo laikomos karo eskalavimu ir branduolinės konfrontacijos pretekstu. Mūsų raginimai Ukrainai nedelsiant suteikti būtiną sunkiąją ginkluotę buvo vadinami karo kurstymu. Mums atsiprašymų nereikia. Tiesiog būtų gerai, jog politikai išmoktų dairytis ne atgal, o planuoti ėjimus į priekį. Ir nustoti vienąkart drebinti kinkas. Jei muša šaltas mirties baimės prakaitas – reikia gultis ant pečiaus.

Beje, po šio pareiškimo, žiniasklaidoje kaip mat atsirado dezinformacinių pranešimų, kad Varšuva „išduoda“ Kyjivą siekdama, kad Ukraina nustotų priešintis Rusijai ir sėstų prie derybų stalo.

Indija, palaikanti ryšius su Ukraina, Rusija ir Vakarų valstybėmis, tampa galima tarpininke Ukrainos kare. Neseniai vykusiame G20 šalių vadovų susitikime Indija paragino Maskvą greitai nutraukti karą. Ar tai nuoširdus ėjimas, ar žaidimas Maskvos naudai, parodys laikas, nes Naujasis Delis po Rusijos invazijos užmezgė ryšius su Maskva, o šalių prekyba nuolat auga.

Politikai ir apdarai

Daug kas mūsų klausia, ką mes manome apie mūsų politikų aprangą susitikimų su Zelenskiu metu. Atsakymas mūsų toks: mes nieko nemanome. Mūsų absoliučiai nedomina, kokiu treningu, kelnėmis ar batais dėvi mūsų pirmieji asmenys, ministrai ar jų damos, tų damų vyrai ir kiti delegacijos nariai. Tegu būna apsigaubę nors ir bulvių maišais, jei jiems tik taip patogu – jokio skirtumo. Svarbu, ką nuveža į Kyjivą ir su kokia žinia sugrįžta. Mes suprantame, kad būtinas tinkamas įvaizdis, nes atstovaujama Lietuva, valstybė, mes visi. Taip taip, bet pirma laimėkime karą, o tada eikime ant podiumų.

Operacinis lygmuo

Rusijos Federacija bet kada gali pradėti masinius raketų raketų smūgius prieš Ukrainos kritinę infrastruktūrą. Pastebimas didelis aviacijos aktyvumas. Palydovinės nuotraukos iš Engelso karinės oro bazės Saratovo srityje rodo akivaizdų Tu-95 ir Tu-160 bombonešių kovinį parengtumą. Rusijos Federacijos orlaiviai aktyviai skraido šiaurėje, pietuose ir rytuose.

Teigiama, kad okupantai atsigabeno pakankamai raketų sistemoms S-300 ir naudoja jas kaip teroristinius ginklus prieš civilius gyventojus.

Nuo invazijos pradžios Rusijos okupantai į Ukrainą paleido daugiau kaip 4 000 įvairių raketų. Per pastaruosius du mėnesius Rusija surengė septynias masines raketų atakas prieš Ukrainą, daugiausia griaudama energetikos infrastruktūrą.

Ukrainiečiai turėtų būti pasirengę dar vienam masiniam Rusijos raketų smūgiui. Paprastai rusai tokioms atakoms pasiruošia per 7-14 dienų.

Ukrainos gynybos ministro Oleksijaus Reznikovo teigimu, Rusija sudavė daugiau kaip 16 000 smūgių Ukrainos teritorijoje, beveik visi taikiniai neturi nieko bendro su karine paskirtimi. „97 proc. Rusijos taikinių yra civiliniai. Mes kovojame prieš teroristinę valstybę. Ukraina nugalės ir perduos karo nusikaltėlius teismui“ – pareiškė Reznikovas.

Taktinis lygmuo

Rusijos okupantai bando prasiveržti fronte netoli Pavlovkos, Donecko srityje. Rusijos kariai tikriausiai nori užimti šį fronto ruožą, kad galėtų tęsti puolimą Donbaso šiaurėje.

Ukrainos gynėjams labai sunku išlaikyti gynybą, ypatingai prie Bachmuto, kur preliminariais duomenimis driskiai pasistūmėjo į pietus nuo miesto.

Okupantai, nepaisant blogų oro sąlygų, vykdo puolimą Avdijivkos ir Bachmuto kryptis, o ukrainiečiai juos kasdien naikina.

Teroristinės Rusijos ordos deda visas pastangas, kad suvaržytų Ukrainos kariuomenės puolimą. Vyksta priešo personalo ir karinės technikos perdislokavimas, siekiant papildyti nuostolių patyrusius dalinius.

Rusų teroristai į Ukrainos teritoriją paleido 9 raketas, sudavė 13 smūgių iš oro, 50 kartų apšaudė iš reaktyvinių ugnies sistemų.

Ukrainos karo aviacija praėjusią parą sudavė 3 smūgius priešininko personalo, ginklų ir karinės technikos telkiniams.
Ukrainos oro gynybos pajėgos numušė priešo lėktuvus su-25 ir su-24.

Foto: pirmieji 152 mm užtaisai pagaminti Ukrainoje.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
38 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Jankiai atsižegnojo

Pagoglinkit – “В США открестились от планов передачи Украине комплексов Patriot”.

Parduotos vertybės

Jau pusė milijono ukrainiečių nukauta, o Zelenskis nesusitiko su jų motinomis, slapstosi, pinigų artimiesiems neišmoka už žuvusius karius.

Žydera Zelenskis bus utilizuotas

Pagoglinkit – “ Американский полковник предрек Зеленскому печальную судьбу”.
Полковник США Макгрегор: Зеленский может стать жертвой украинских националистов. https://ria.ru/20221129/zelenskiy-1835053101.html?in=t.

Kacapu gnydos

liskit i savo urvus ir isdveskit.

Kak Donbas bombili
Diedas

Klumpiai yra xoxolų proto broliai.

Diedas

Ukrainoje ir kaimyninėse šalyse kurioms gresia „išvadavimo” pavojus žmonės masiškai renka pinigus paremt ukrainiečių kariuomenei. Perka dronus, tankus, haubicas.
Rusijoje valantiorai perka lopetas, šalmus, vilnones punčiakas, kalsonus.
Vata ar finansiškai prisidedat prie savo armijos pergalingo atsiraukimo?
Ar ben partisnkes nupirkot?
Ar tik durnystes rašinėjat?

V.TOMKUS

Nuo šiandien rusai veja visu frontu ukrainiečius. Afdejevka pagaliau blokuota, neužilgo įsijungs 300 000 rusų pajėgos, matysime realius rezultatus, Karas turi baigtis, LENINO PROJEKTĖLIS OKRAINA TURI BŪTI PABAIGTAS, rusų etninės žemės turi priklausyti tikriesiems šeimininkams.

Diedui

Geriau ukrainiečiai rinktų pinigus elektros generatoriams, o tai tamsoje jų lyderis žydera Zelenskis nebematys kokso „eilutės” net kaip nosin susišniaukšti…

Senas paleistuvi

a bernai sokiuos nagus tau patrumpino,ka prie mergu svetimu girtas nelistum..Tai daba klavos nesugraibai,viena raizgalyne,geda uz tave,isties,geriau jau tu nerasytum..Juolab,kad uz tave vatnykai dykai stengiasi…

Didesnio absurdo nesugalvotum

Po kol ukrainiečiai savo šalyje dabar gyvena be elektros, be vandens, be šilumos, o maistą gamina ant malkų kiemuose, kur ir savo gamtinius reikalus priversti atlikinėti, tuo tarpu Ukrainos prezidento žmona Jelena Zelenska negyvena šaltyje kartu su visais ukrainiečiais, o daro vojažus keliauja po užsienio šalis. Dabartiniu metu Zelenska viešėdama Londone keliauja po televizijas ir mėgaudamasi seka pasakas, kaip, neva, rusų žmonos, išleisdamos kovoti į Ukrainą savo vyrus, dar ir ragina juos prievartauti ukrainietes (?!). Didesnio absurdo nesugalvotum, nebent galima teigti, kad Zelenskis jau pradėjo dalintis su žmona savo antidepresantais…

Jankiai įkliuvo

Pagoglinkit – “FP: Байден оказался в тупике из-за отказа признать неизбежное поражение ВСУ”. Foreign Police: США затягивают конфликт на Украине из страха согласиться на компромисс с Россией.

Porošenka, pažiūrėk

Dabar Kijevo ir Lvovo vaikai sėdi rūsiuose be elektros, be vandens ir be šilumos, o Donbaso vaikai eina į atremontuotas šviesias ir šiltas mokyklas.

Konservatorių bendruomenės karo korespondentas

O kodėl nė žodžio apie planuotą užimti Japoniją?

Diedas to Porošenka pažiūrėk.

Ei, vatynka, pats susmovei, ar tokią durną metodyčką gavai?
„Xoxly 8 liet bombas dambili”
Sugriovė viską, išžudė rusakalbius ir dabar tik pyst, per naktį iš kažkur šviesios šiltos mokyklos atsiranda, „išžudyti”rusakalbiai nabašnykėliai iš kapų pakyla ir su gėlytėmis į šiltas klases žygiuoja.
Jokiosi garsu :):):):):)

E951

Astrauskaitė? čia tu rimtai Navy, kuo tau užkliuvo ta vargšė valdžios represuojama moteris, esi ne geresnis nei čia besiklaidantys putinfašistai.

Eikit jus visi

sikt.

Putinas

…labas rytas, durniai…

Jei Zelenskis išgyvens

Nereikia taikos derybų su JAV ir Kijevu. Rusija užbaigs šį karą taip, kaip prognozavo, prieš kitą vasarą. ES ir JAV neturi amunicijos ir niekada nelaimėjo karo prieš tokį priešininką kaip Rusija. Taivano nacionalistai ką tik laimėjo rinkimus, o tai reiškia, kad Taivanas laikysis Kinijos, o JAV pasiųs kuo toliau. Ačiū Pelosi. Rusija įves naują vyriausybę Kijeve, o Zelenskis bus deportuotas į JAV, kur gyvena dauguma šios planetos nusikaltėlių, jei jis išgyvens.

yell…Z.O.V.marine

be abejo, kad karas prasidėjo ne keturioliktais okrainoje…, – toli gražu…, – šitas gyvulių anglosaksų karas prieš rusiją vyksta nuo pat viduramžių , pasitelkiant slavų kiršinimo metodus …, – o lietuviai šitam kontekste, daugybe prasmių taip pat slavų tauta, kuriai niekaip nesiseka suaugti, ir liautis parsidavinėti …, – o jei kam nepatinka definicija, kad lietuviai yra baltijos slavai/baltoslavai, tai tesuranda pasauly kitą tokią visapusiškai panašią/artimą lietuvių kalbai (gramatiškai , fonetiškai, sintaksiškai, etimologiškai) kalbą, kaip rusų, baltarusių, ukrainiečių, lenkų, ar net slovakų bei čekų :))) – o jei grįžti prie šios daugiaamžio karo paskutinės fazės pradžios, tai ja reikėtų laikyti šaltojo karo paskelbimą čerčilio ir ruzvelto lūpomis, kai buvo dalinamas berlynas, ir atominiame pragare deginami hirosima bei nagasakis

'baltoslaaave' nugelltes ciucella

..tik ka is psixiatrines istruuukai,istorijos ziniu ligonines bibliotekoj pasisemei..Tos,kur daunams ir oligofrenams,parasytos kirilica..Baikis,tikiuosi,vel tave greit pagaus.

Ritualinės klizmos facilitatorius

Konservatorių bendruomenės nariui, Afganistano nugalėtojui, Naviui užkliuvo Astrauskaitė. Imk pagalį, Navy, ir eik paskui rusiškos eglutės statytoją Šimašių mušti Astraukaitės, gal užsivesi naujoms pergalėms.

Mūsų Gabriukui parodė špygą!

Pagoglinkit straipsnį – “Отдайте все пять танков”: в Сети высмеяли слова главы МИД Литвы об Украине”.
Пользователи Twitter высмеяли идею главы МИД Литвы Г.Ландсбергиса передать ВСУ танки НАТО. Они в социальной сети с негативом отнеслись к идее Ландсбергиса.
“Литва может начать с отправки всех своих пяти танков Украине”, — пошутил комментатор с ником TN.
“Тысячи танков не помогут Украине победить Россию. Почему тебе это непонятно?” — задался вопросом Raso.
“Украина когда-нибудь перестанет клянчить деньги? Если бы они не были так коррумпированны, они могли бы сами вести свою войну”, — предположил Chalk Shark.
“Безмозглый разжигатель войны”, — также прокомментировал пост Габриэлюса пользователь с ником SoldieroftruthV.

Oi tu Navy Navy

Lyžtelėjai savo vierchui už treningiuką ar megztinuką. Šiaip gezai į strelkes rinkdavosi apsirėdę treningiukais. Suorantu, kad važiuoti pas vietinį geziuką, kuris dėvi maikes ir treningiukus, apsirėdžius švarkeliu ne fasonas.

Darijus

Minedą – į prezidentus. Jis už Ukrainą. Mulkiai turi turėti savęs vertą atstovą.

Kazi

kas durnesnis,daaarijus ar minjedas..

Prašalietis

Nors” Įtempiu savo patriotinio proto paskutines kruopas” , bet vistiek nesupratu, kaip galėjo per 1 mėn. Taip pasikeisti Navio rašinėjimuose tiek mėnesių ” pergalingai” kariavusios Ukrainos reikalai. Tiesiog norisi” nušvilpti” Navį ir prašyti Sėjūną tęsti rašymus, ” kaip apdriskę orkai iš visų Ukrainos pakampių bėga namo Rosijon”.. Tiesa, pradeda kilti „patriotinės abejonės” ir dėl eurosojūzo von der Leyen, ar dėl Lenkijos Seimo vicemaršalkos ar jų nenupirko Putinas. Apdriskusių ” orkų” propagandistai Skabejeva, Popovas šiandiena šypsodamiesi rodo kalbančią von der Leyne , kuri pasakoja, kad Ukrainos kariuomenėje jau yra užmušta 100000 karių, sugriauta Ukrainos įmonių, infrastruktūros už 600milijardų eurų, o Rusijos lėšų, kurias būtų galima nusavinti tėra 300milijadų. Balansas yra ne koks, o ir rusai nesiruošia pabaigti bombardavimus… Taip pat Rosijos… Skaityti daugiau »

..Prie kelmelio

..priejo ..jietis..

Vakarai tiekia, rusai naikina

Pagoglinkit – “Минобороны России заявило об уничтожении поставленного ВСУ западного вооружения”. https://lenta.ru/news/2022/11/30/vooruzh/

Ir Erdogano “popieriai” prasti

Pamenate, kokia aktyvi buvo Turkija dėl grūdų išvežimo laivais “žaliuoju koridoriumi” iš Ukrainos Odesos uosto susitarimo pratęsimu, kai Rusija dėl ukrainiečių išpuolių dronais prieš Sevastopolį buvo tą susitarimą laikinai sustabdę? Tik negalvokite, kad Turkijai labai rūpi Afrikos badaujantys vaikai, juolab, kad tie grūdai jiems ir nepatenka, Erdoganui rūpi tik pati Turkija. Dar karo pradžioje Turkija pardavė ukrainiečiams didelę partiją bepiločių skraidymo aparatų “Bayraktar”, tačiau Ukraina už juos neatsiskaitė. Tada Erdoganui beliko viena galimybė – atsiimti pinigus už patiektus “Bayraktarus” grūdais, t.y. barteriu, ką jis ir aktyviai iki šiol ir daro. Tačiau pačiai Ukrainai tas “Bayraktarų” pirkimas iš Turkijos visai šūdinai bsigėsi, nes Rusijos karinės oro pajėgos visus tuos “Bayraktarus” jau išdaužė, pasksičiuokite, rusai nuo karo pradžios jau numušė 2589 bepiločius… Skaityti daugiau »

Jevropai - žopa

Jevropa paskubėjo priimti rezoliuciją pripažindama Rusiją “terorizmą remiančia valstybe” ir vėl apsišiko, bėgdama prieš traukinį. Jevropai – visiška žopa.
Pagoglinkit – “США не будут признавать Россию „спонсором терроризма”.
Мы рассматривали этот вопрос, и мы по-прежнему не считаем, что такое признание отвечало бы нашим нуждам в контексте Украины и нуждам наших союзников и партнеров”, – сказал координатор по стратегическим коммуникациям совета национальной безопасности Белого дома Джон Кирби журналистам.

Rusai vėl išsparde ukronaciams subines

Pagoglinkit – “Минобороны заявило о полном контроле над Андреевкой в ДНР”.
https://www.rbc.ru/politics/30/11/2022/6387658e9a7947a01583f94c?from=from_main_10

Dar 50 banderuų tapo trąšomis

На Донецком направлении российские войска полностью освободили населенные пункты Белогоровка и Перше Травня, сообщили в Минобороны.
Потери ВСУ составили:
—до 50 человек;
—четыре боевые бронированные машины;
—три самоходные артиллерийские установки;
—шесть автомобилей.

cha cha cha…

JAV valstybės sekretorius Antony Blinkenas trečiadienį pasmerkė Rusijos smūgius Ukrainos infrastruktūrai ir pavadino juos „barbariškais“. „Per kelias pastarąsias savaites Rusija subombardavo daugiau nei trečdalį Ukrainos energetikos sistemos, milijonus žmonių palikusi šaltyje“, – pareiškė A. Blinkenas po susitikimo su NATO kolegomis Bukarešte. „Tai naujieji prezidento [Vladimiro] Putino taikiniai. Jis stipriai jiems smogia”, – sakė A.Blinkenas.

Remigijus

Šiandien ukrainiečių portalas UHIAH pirmą kartą parodė rusų savanorių legioną, kurie kaunasi Ukrainoje ir ruošiasi kovai už Rusijos laisvę. Daugelis jau neslėpė veidų, prisistatė. Taip, Ukraina buvo tik pradžia. Tuoj pajudės Baltarusija. Vakarai ir Lietuva turi ruoštis tam, kas neišvengiama – jie sekantys.

Saulė saulutė

Po smarkių pastarųjų savaičių atakų Rusijos kariuomenė daro „raketų pauzę“.
Maskva ją išnaudoja rengdamasi kitoms didelio masto atakoms.
Rusijos kariuomenė tikrina, į kokius taikinius reikėtų nukreipti smūgius, ir vertina ankstesnių atakų poveikį.
Rusai patys sako, jog jie tiesiog laukia, kada ukrainiečiai kiek atremuotuos savo energetikos infrastruktūros objektus, panaudodami tam likusius rezervus ir tada rusai raketomis naujai smogs per juos, kad padaryti kuo didesnę žalą.
Ekspertai teigia, jei rusų karinių pajėgų tokie stiprūs smūgiai tęsis dar bent geras dvi savaites, tai Ukrainos energetikos ūkis gali būti visiškai sunaikintas.

Diedas

Vilniuj dabar dažniau girdžiu rusų kslbą, nei lietuvių… privažiavo ukropų, bliaaat….

Vidutinybių veiklos metas

Nors Lietuvos pagalba Ukrainai tiesiog neišmatuojama, į aikštes išėjo vidutinybės.
Matyt, tai jų laikas ir veiklos metas, prisidengiant Ukrainos tragedija, pelnyti sau šlovės balų /Rimas Tuminas/.

38
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top