Karas Ukrainoje. Du šimtai šešiasdešimt aštuntoji (Lapkričio 18 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Prezidentas Volodymyras Zelenskis pareiškė, kad karas baigsis tik tuomet, kai Ukraina susigrąžins visas okupuotas teritorijas. „Krymas yra Ukrainos dalis. Tai ne tik valstybė valstybėje, bet ir mūsų šalies dalis ir mūsų suvereniteto dalis… Taigi Krymo ir Donbaso deokupacija užbaigs karą”, – sakė Ukrainos prezidentas.

Pentagono vadovas Lloydas Austinas teigia suprantantis Kyjivą ir nemanantis, kad ukrainiečiai siekia kare pertraukos. Leisti rusams pailsėti būtų „operatyvinė klaida“.

Turkijos prezidentas Recepas Tayyipas Erdoganas pareiškė žinąs apie Rusijos ir JAV susitarimą nenaudoti branduolinių ginklų. Tai Erdoganas papasakojo žurnalistams, grįždamas iš G20 aukščiausiojo lygio susitikimo Indonezijoje. Turkijos valdovas pridūrė, kad Rusija ir Ukraina turėtų dažnai susitikti, kad būtų išvengta naujo pasaulinio karo.

Toks įspūdis, kad Erdoganas perėmė Lukašenkos retoriką ir spaudžia Kyjivą sėsti prie derybų stalo. Tačiau geriau tegu Kyjivą spaudžia Ankara nei Vašingtonas.

Nyderlandų teismas MH17 reiso lėktuvo numušimo byloje kalėti iki gyvos galvos nuteisė buvusį FSB karininką, buvusį „Donecko liaudies respublikos gynybos ministrą” Igorį Girkiną (Strelkovą); generolą, lėktuvo numušimo metu – Rusijos ginkluotųjų pajėgų Generalinio štabo GRU pulkininką (paaukštintas pareigose už terorizmą), „DLR GRU” vadovą Sergejų Dubinskį ir „DLR” pusėje kovojusį Ukrainos pilietį Leonidą Charčenką.

Rusijos užsienio reikalų ministerija pareiškė, kad „išnagrinės” Nyderlandų teismo „nuomonę“, kurioje teigiama, kad 2014 m. Malaizijos lėktuvą numušė Rusijoje pagaminta raketa. Nyderlandų teismo teigimu, Rusija tuo metu „kontroliavo” separatistų pajėgas Rytų Ukrainoje.

Maskva „išstudijuos“ dokumentą ir tuomet pareikš savo nuomonę. O ji bus tokia pat, kokia buvo iki šiol – Rusija dėl MH17 numušimo 2014 m. niekuo dėta.

Vakarų pozicija po Malaizijos avialinijų lėktuvo numušimo atrodė ir bejėgiška, ir beviltiška. Vietoj to, kad suderinus su Kyjivu ir specialioms pajėgoms išsilaipinus aviakatastrofos vietoje būtų surinkti faktiniai įrodymai, lėktuvo nuolaužos, NATO ir kitų valstybių piliečių kūnai, teroristinio nusikaltimo įkalčiai buvo palikti vietos marodierių išniekinimui. Jau tuomet Vakarai ne tik galėjo, bet ir privalėjo pademonstruoti jėgą raumenis auginantiems driskiams.

ES suteiks Ukrainai laikinąsias pastoges šaltajam metų laikui, generatorius bei elektros tinklų remonto komplektus, kad padėtų išgyventi žiemą, paskelbė bloko krizių valdymo komisaras Janezas Lenarčičius. „Galite įsivaizduoti, kokia sunki ši žiema gali būti ukrainiečiams, kai jie susiduria su energijos trūkumu, elektros energijos tiekimo nutraukimu, vandens, šildymo, naftos trūkumu”, – sakė A. Lenarčičius.

Pagaliau vakariečiai pradeda įsivaizduoti, kokias kančias patiria Ukraina.

Tarptautinis parolimpinis komitetas balsavo už tai, kad Rusijos ir Baltarusijos nacionaliniai parolimpiniai komitetai (NPK) būtų nedelsiant suspenduoti.

Rusijos skeltanagius reikia išmesti iš visų pasaulio organizacijų. Putinas gali rengti savo Azijos „olimpiadas“ pas savo gerą bičiulį Gurbangulį Berdymuchamedovą Ašchabade.

Kremlius kaltina Kyjevą keičiant tikslus dėl taikos derybų ir įkyriai ragina Vašingtoną pastūmėti Ukrainą į diplomatiją. Putinui burna dirbantis Dmitrijus Peskovas sakė, kad Jungtinės Valstijos galėtų atsižvelgti į Rusijos susirūpinimą ir paskatinti Kyjevą grįžti prie derybų stalo, mat Ukraina „nebegalima pasikliauti“.

Uodega nori vizginti šunį – Maskva nori, kad Putino užgaidas pildytų Vašingtonas. Putinas seniai sapnuoja, kaip tariasi su Bidenu, kaip abu sprendžia Ukrainos likimą. Kitaip tariant, du poliai dalinasi pasaulį.

Kremliuje klounų netrūksta.

Naujausias JAV karinio jūrų laivyno lėktuvnešis USS Gerald R. Ford atvyko į JK uostą Portsmute. Tai planinis pirmosios klasės lėktuvnešio USS Gerald R. Ford (CVN 78) ir lydinčių kreiserių vizitas Jungtinėje Karalystėje. Teigiama, kad vizito metu „jūreiviai turės galimybę susipažinti su turtinga Portsmuto kultūra per moralinio aprūpinimo ir poilsio ekskursijas į populiarius kultūrinius ir istorinius miesto objektus“.

Tačiau šis lėktuvnešio atvykimas į Europą – ne kultūrinių mainų aktas. Šis apsilankymas uoste yra pirmasis laivo sustojimas, dislokuojant JAV karines jūrų pajėgas Europoje. Lapkričio mėnesį vyko JAV vadovaujamos jungtinės pratybos „Silent Wolverine”, kuriose kartu su dalyvaujančiais sąjungininkais Atlanto vandenyno rytuose išbandyti „Ford” klasės lėktuvnešių pajėgumai. Geraldo R. Fordo lėktuvnešių smogiamoji grupė pirmą kartą dislokuojama JAV karinių jūrų pajėgų operacijų zonoje Europoje. Šis karinio jūrų monstro vizitas JK – tai ne tik paramos ženklas partneriams, bet ir rimtas signalas Rusijai.

USS „Ford“ – vienas brangiausių pasaulio laivų, kainavęs apie 13 milijardų dolerių. Lėktuvnešio smogiamąją jėgą sudaro daugiau kaip 70 orlaivių: 46pokFKiNH52ZK1W64wsWVH1Z2t2gueuTcj2xWWp3QCtAWGhC4m6WsQ7Sou6AtzEzrfTkoPy2ibAyA9vWsdsnRscRcX7bVy MH-60 „Seahawk“; 4 E-2D „Hawkeye“ ir 2 MV-22B „Osprey“.

Ką ir besakyti, daugelio šalių kariuomenės kartu sudėjus yra mažiau pajėgios už USS „Ford“.

Baltarusijos valstybės saugumo tarnybos išstenėjo pranešimą apie didėjančią Lenkijos, Ukrainos ir Baltijos šalių intervencijos grėsmę. Tai pareiškė šalies KGB pirmininko pirmasis pavaduotojas Sergejus Terebovas. Pasak jo, opozicijos aktyvistai užsienyje „nemato vadinamųjų taikių permainų galimybės ir aktyviai kuria konstitucinės tvarkos pakeitimo jėga scenarijų“.

Velniava… pastebėjo. O norėjom tyliai apsiginkluot ir naktį slapčia okupuot Bielorusijos kolūkių bulvių laukus. Mūsų didikų Radvilų vilos juk priklauso Lietuvai. Niasviž naš!

O jei rimtai – tokiais pezalais galimai siekiama dviejų tikslų. Pirma, liaudžiai bandoma paaiškinti Rusijos kontingento buvimą bei padidintą Baltarusijos armijos karinę parengtį. Antra, Lukašenka ruošiamas kaip pleištas dienai X, kai prireiks eskalacijos su rytiniu NATO flangu.

Tačiau ir asilui aišku, kad to nebus, o tokios kalbos viso labo Minsko KGB dūdos.

Operacinis lygmuo

Be esminių pakitimų.

Peskovas pareiškė, kad „Rusija naikina Ukrainos kritinę infrastruktūrą, kad priverstų Ukrainą derėtis”. Po šio pareiškimo, Ukrainos užsienio reikalų ministerija prilygino Rusijos Federaciją teroristinėms organizacijoms. Užsienio reikalų ministerijos atstovas spaudai Oleho Nikolenko nuomone, „taip elgiasi ISIS teroristai: jie žudo nekaltus žmones, kad patenkintų savo reikalavimus“.

Peskovas taip pat pareiškė, jog Ukrainos pusei derėtis trukdo „šviesos ir šilumos trūkumas“. Putino ruporas, matyt, turėjo omeny ne tą šilumą ir šviesą, kurią Kremlius fiziškai atėmė iš milijonų ukrainiečių, tačiau pareiškimas gavosi, kaip kruvinas spjūvis ukrainiečiams į veidus.

Ukrainoje, kaip ir Lietuvoje, iškrito sniegas, ir milijonai žmonių liko be elektros ir šilumos. Visa tai gresia humanitarine katastrofa, ir ne tik Ukrainai.

Šiuo metu derybos tarp Maskvos ir Kyjivo neįmanomos. Maskva nori derybų, kad laimėtų operatyvinę pauzę, Kyjivas nenori derybų, nes tą puikiai suvokia.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas informuoja, kad Ukrainos kariuomenė kontroliuoja abu Dniepro upės krantus, o artilerija jau apšaudo ir dengia kai kurias teritorijas iki pat okupuoto Krymo.

Taktinis lygmuo

Rusiškieji okupantai toliau stengiasi varžyti Ukrainos kariuomenės veiksmus rytuose, bandydami vystyti puolamąsias operacijas Bachmuto, Avdijivkos ir Novopavlivkos kryptimis.

Suskiai apšaudo ukrainiečių karių pozicijas ir gyvenvietes prie kontaktinės linijos. Per pastarąją parą okupantai surengė 5 oro ir 27 raketų raketų bei daugiau kaip 50 atakų iš salvinių raketų paleidimo sistemų.

Nukentėjo civilinės infrastruktūros objektai Charkivo srities Balaklijos, Iziumo gyvenvietėse, Zaporižės srities Vilniansko gyvenvietėje, Dnipro ir Nikopolio gyvenvietėse Dnipro srityje, Mykolajivo srities Očakovo gyvenvietėje ir Odesos srities gyvenvietėse.

Rusijos Belgorodo srityje vyksta aktyvus pramonės įmonių darbuotojų verbavimas į privačią karinę grupuotę „Wagner”. Pagal susitarimą su Oskolio elektrometalurgijos gamyklos vadovybe, šaukiamojo amžiaus darbininkai 30 dienų dalyvaus kariniuose mokymuose „Wagner” bazėje, išlaikant darbo užmokestį. Baigus mokymus, dalyviams bus pasiūlyta pasirašyti sutartį su privačia karine bendrove. Po to kontraktininkai bus siunčiami į frontą. Mirti. Pinigų jiems niekas niekada neišmokės.

Pastarąją parą Ukrainos gynybos pajėgos numušė 4 sparnuotąsias raketas, 2 valdomas oro raketas ir 5 bepiločius orlaivius „Shahed-136”. Ukrainos raketinių pajėgų daliniai ir artilerija pataikė į 4 kontrolės punktus, 22 gyvosios jėgos, ginklų ir karinės technikos koncentracijos vietas, 6 amunicijos sandėlius ir 4 kitus svarbius okupantų objektus.

Foto: taip atrodo duobė, kai šalia civilinio taikinio nukrenta rusų raketa. Zaporižės sritis vakar.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
59 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kam chocholams mobilus ryšys???

Rusai “padės” ukrams greit sugrįžti į akmens amžių. Kam chocholams internetas ir mobilus ryšys? Suvaryti juos į slėptuves, kaip žiurkes į tamsius urvus, ir baigta.
Pagoglinkit – “ Жителей Украины предупредили о риске отключения мобильной связи”. Глава украинского оператора сотовой связи «Киевстар» Александр Комаров предупредил жителей страны о риске отключения мобильной связи. Его слова приводит «Страна.ua». «Есть риск, что мобильная связь в Украине будет существовать в режиме точечного покрытия, то есть будут “острова” со связью и территории без связи», — сказал он.

Žalias neūžauga kybos kartuvėse

Pagoglinkit – “Зеленского обвинили в планах развязать Третью мировую войну”.

 Čia tai geras!

Rusų balistinės raketos ir dronai-kamikadzės taip išdaužė Kijevo režimo energetikos infrastruktürą, jog Ukrainos nuostoliai siekia $100 000 000 000 !

GĖDA

SLAVAUKRAINIEČIAI ištiesta ranka po pasaulį prašo IŠMALDOS. ELGETOS. GĖDA!
Pagoglinkit – “Rusijai sunaikinus beveik pusę Ukrainos energetikos sistemos, ukrainiečiai prašo daugiau pagalbos”.

Nagi,debiliukai

..kazko silpnai balbatuojat.Jau kojytes rankytes tik …drig drig,gala nujauciat,vargetos,nebeturit ka bepasakyt,tas pacias mantreles tik balbatuojat.Daugiau kreatyvo,blogai dirbat,judo grasiu negausit…xa xa xa..

Amen

Ukrainoje jau iškrito sniegas, ir milijonai žmonių liko be elektros ir šilumos. Visa tai gresia humanitarine katastrofa, ir ne tik Ukrainai. Lenkai labai susirūpinę dėl didėjančių ukrainiečių migrantų eilių pasienyje. Herojam kaput. Amen.

Lietuvoje  klounų netrūksta

Anušauskai….. dėjau aš ant to nato, eu ir tavęs ir tu sušlapsi batus, ir kelnes kaip smetona.

Kada mūsų valdžia

Pripažins, kad zelenskis uosto koksą ?

Xoxolams xana

“Все ракетные соединения ВС России перевооружены на современный „Искандер-М”, не имеющий аналогов в мире“.

Ram.

Gražūs užvardinimai, – driskiai, suskiai, orkai, …dar vadina kacapais, maskoliais, vatinkom, kerzokais … Va, maskoliais tai nevalia vadinti, nes fb už tą blokuoja. Taigi panašu, kad maskoliai yra fb užvaldę. Viens už tą bloką gavęs išsireiškė, kad „užsirioglino kiaulė ant altoriaus” … Užsirioglino ir čia, nes NS „Tiesos.lt”, berods, toleruoja tai, nes yra skelbiama, kad „kad asmens orumą žeminanti, apmokėta, propagandinė rašliava yra šalinama”. Oho ! Matau daug tokių komentarų, bet jie čia „spindi” visą laiką. Nors tiesą pasakius tų rusofašistinio raugo prisigėrusių pabezdėjimai niekur neina, jie ir pasilieka tik jų makentošuose, jie tik patys tą uosto ir kaifuoja, sau pliusukus dėdami. Kaip sakant, škia, sunies bezdalai į dangų neina …

Diedas

Vatai plyš širdis.Paaiškėjo kokias derybų salygas pasiūlė driskiai ukrainiečiams. Visa buvusi teritorija išskyrus Krymą pereina Ukrainai. Krymas be jokių karinių pajėgų 7 metams lieka rusams. Sukuriama 100 km demilitarizuota zona Ukrainoje kur ribojasi su Rusija ir Baltarusija. Ukraina 7 metus nestoja į NATO Rusija 7 metus įsiparrigoja nepult (7 metai, tai tiek dar tikisi karaliaut Putinas)
Ukrainiečiai maskolius su tokiom sąlygom pasiuntė paskui karinį laivą.
Jie atsiims viską kas buvo jų, įstos į EU, į NATO ir teis karinius nusikaltėlius. ( ko rusai labiausiai bijo)

Ar ukrainiečiai

nesupranta,kas tas profesorius Solovėjus?Jei Rusijoje mergaitė neatėjo į valandėlę,šlovinančią Putiną,ją perdavė policijai,o pas tėvus atlikta krata.O šis profesorius gyvena Maskvoje ir kiekvieną dinąe atvirai neva loja ant Putino,tiesa,labai trumpai,paskui staiga kalba už Putiną labai ilgai ir kloja visas imperialistines rusų svajones pasikvatodamas?Matosi,kad jis senas ,užgrūdintas saugumietis,niekur nesiruošiantis važiuoti iš Maskvos,nes yra valdžios atstovas,už gerus pinigus.Ir keista,kodėl taip jį mėgsta cituoti delfi?

Labanaktis

Rusai vėl ukrus miegoti į slėptuves suvarė. Saldžių sapnų, benderos! Labanaktis.
В подконтрольном Киеву городе Запорожье только что прозвучало не менее семи взрывов. Об этом сообщил член главного совета администрации региона Владимир Рогов в своем телеграм-канале. Сообщается, что ракетными ударами ВКС России были уничтожены цеха научно-производственного комплекса «Искра» в подконтрольном Киеву Запорожье. По данным ведомства, в цехах «Искры» производились электронные компоненты для ремонта радиолокационных станций украинской армии и реактивных систем залпового огня (РСЗО). https://www.rbc.ru/politics/19/11/2022/6377f65b9a7947cfce58d2ab?from=from_main_3

Pagoglinkit, ponai

“Iš JAV – labai liūdnos naujienos Ukrainai”.

Prašalietis

Niekaip negaliu suprasti kas pasidarė Naviui, Sėjūnui, kad Locked Šmocked „veidaknygės šik..skylėje” visai nepatriotiškai pradėjo rašyti, cituoju: strateginiu lygiu „.. kokias kančias patiria Ukraina…; operaciniu lygiu „viskas yra be esminių pakitimų; Ukrainoje, kaip ir Lietuvoje, iškrito sniegas, ir milijonai žmonių liko be elektros ir šilumos. Visa tai gresia humanitarine katastrofa, ir ne tik Ukrainai…;Taktiniu lygmeniu-Rusiškieji okupantai toliau stengiasi varžyti Ukrainos kariuomenės veiksmus rytuose…,Suskiai apšaudo ukrainiečių karių pozicijas ir gyvenvietes prie kontaktinės linijos”…. Nesuprantu iš kur vėl atsirado Ukrainoje kelius mėnesius su „prisigrobtomis tarybinių laikų špižinėmis keptuvėmis, padėvėtais foteliais, skalbimo mašinomis, šaldytuvais, mikrobanginėmis.. iš Ukrainos, buvo iškilmingai skelbta lpcked-Šmokced šik..skylėje, bėgę Rosijon išsigelbėję rusiški „orkai su driskiais”. Navys juk skelbė, kad pas juos jau seniai baigėsi raketos, šoviniai, maistas, kad vieną… Skaityti daugiau »

stasys

Nieko naujo , reikia luktelėti kol xuilo orkams nuo šalčio atsilups ne tik ausys , bet ir kleckai . Tokiu oru bus sunku prievartauti ukrainiečiu moteris išperoms .

Raudonasis jietis

..su pliku paviano uzpakaliu niekaip negal suprast Navio.Skaito ir siaip,ir taip,nea,neinas ir gana.Ir vakar nesuprato,ir siandie..Avosj rytoj supras.Ir suskardens pergales staugimas,ir nuliuokses gauruota butybe misko tankmen.Jis bus supraaaaates.

Na va…

“Rusijos kariškis: netoli Bachmuto viskas nusėta priešo kūnais, ukrainiečiai toliau bando nesėkmingai gintis”.

FAKTAS

“Rusijos duomenimis, nuo karo pradžios Ukraina jau neteko apie 500 000 karių”

Ekspertas

Vietiniai locheliai – ale buvęs nivjebenas spec. operacijų karys ir buvęs jumoristas šunininkas bando pamėgdžioti užsienio smegenų plovimo institutus sukurtus sekti pasakas apie konkretų karą. Bandymas šturmuoti strateginius lygmenis labiau primena nevykusią jumoreską. Ką jūs bandot padaryti – pademostruoti savo kvailumą, linksminti žmones ar diskredituoti lietuvius, kaip susigaudyti negebančius?

hetojams

el caputto.Slava xuilo.

Jau greitai galas

Pagoglinkit straipsnį – “В Германии рассказали, когда Зеленский начнет умолять о перемирии с Россией”. Читатели Die Welt выразили уверенность, что Зеленский будет умолять о перемирии с Россией, как только западные страны перестанут финансировать Киев.

Ukrufašistus daužo kasdien

Pagoglinkit – “Пушилин заявил о продвижении сил ДНР по всей линии фронта”.

Benderos laižosi žaizdas

За прошедшие сутки в ходе активных наступательных действий подразделений Народной милиции ЛНР, противник понес большие потери в живой силе и военной технике. Уничтожено: до 50 человек личного состава; два танка; пять бронетранспортёров; три беспилотных летательных аппарата; 12 единиц специальной автомобильной техники. https://ria.ru/20221119/lnr-1832710695.html

ponai kacapuasai

prasom prisipazint,kodel jusu idejiniai broliai pavoge is Xersono niekuo nekalta ..meskena,a…A a a ,supratau,jis ,turbut,buvo banderovcas…

Kas 8 metus

Žudė Donbaso žmones? Ne hoholai?

Jo jo

Chocholai 8 metus šaudė į savus žmones, tai kas čia teroristai?

Singeris

Su Ukraina viskas puiku! Prezidentas – žydas, oligarchai – žydai, visi bankai, gamyklos, visa žemė, iškasenos, spauda ir tv priklauso žydams!
Todėl užteks 5 milijonų pusiau žmonių,, kurie po karo dirbs gamyklose, kas anglį ir augins duoną už 200 EUR/mėn. Argi, ne puikūs vergai? O visa šalis priklauso žydams amolams!

Klouno vertybės

Seniai aiškios: visiškai ne vietos žmonės, o teritorija kurioje jie gyvena.

Zelionkei

Labai patinka lavonų kvapas ir sugriauti miestai. Išleistų laisvai vyrus iš Ukrainos, mažai jų tenai beliktų. Kas tas žemės gabalas prieš taiku gyvenimą ?

šitų paistalų autoriui

Jeigu nori patikrinti ar žmogus yra zombis ar ne, tiesiog patikrink ar jis yra FEISBUKE. Jeigu jis yra feisbuke tai yra potencialus „EDUCATED VACCINATED” zombis kurie išprotėja pagal nustatytus algoritmus.
Nustato vieną algoritmą ir jis „TYYKEDAMAS MOKSLU” bėga vakcinuotis, nustato kitą ir jis rėkdamas „PŪŪŪTIN HUILOOOO” eina mirti už draugo švabo „Laisvės idealus” (aišku būna išimčių, bet kiekviena išimtis tik patvirtina taisyklę). 
  Sėdi žmogelis feisbuke – būk atsargus šu šiuo potencialiu zombiu. 

trumpai drūtai

Tai buvo numatyta įgyvendinti visame pasaulyje:
    Kinijoje į viešą tupyklą patekti galima tik parodžius QR vergo kodą. 
   Būtent tai buvo ruošiama mums visiems. Ir būtent tam, kad nukreipti žmonių dėmesį nuo šio pasaulinio nusikaltimo sumanytojų ir įgyvendintojų, dabar yra liejamas kraujas Ukrainoje.

kremliaus agentas

Lytis išlaisvinta nuo, atrodė, nepajudinamo dualizmo. Trinamos ir kitos dualizmo ribos – tarp gėrio ir blogio, melo ir tiesos, dorybės ir nuodėmės… Štai renkami pinigai karui, Žmonių žudymui ir isteriškai klykiama, kad tai gėris. Žiniasklaida persmelkta žviegiančiu džiaugsmu dėl rusų karių mirčių. O melo aplink tiek, kad, regis, visas Pasaulis nyra į nesibaigiančio melo liūną. Melas kaip potvynis kyla, kyla… Tačiau blogiausia, kad melą lydi reikalavimas priimti jį už Tiesą. Net įstatymiškai. Reikalaujama kaip aksiomą priimti šlykščius melus, kad visi rusai blogi, kad vakcinos, nepaisant vis sunkiau nuslepiamos jų daromos žalos sveikatai ir sukeliamų mirčių, – visuotinis gėris, kad B. Geitsas, G. Sorošas ir kiti į juos panašūs „filantropai“ gelbėja Pasaulį… Bučos ir Irpinės istorijos permirkusios melu tiek, kiek krauju.… Skaityti daugiau »

268

268 dienos žydai skerdžia ukrainos ir rusijos vyrus – stabdykit žydų valdžią ir praveskit valdžios dežydizaciją – visur, visose valstybėse, išskyrus izraelį, žydus lauk iš valdžios, vardan taikos ir žmonių gerovės.

Chocholai žino

Jei bus paliaubos , nustos byrėti pinigėliai.

autoriui

Rašytojau, ar esi gyvą ukrainietį matęs ?

Žiauru žiūrėti

Kaip talentingas šposininkas-narkomanas pastatė ant ausų visą NATO ir Eurosojūzą ir net kartais duoda velnių aplinkoje nebesiorientuojančiam seneliui Bidenui…..

Singeris

Sveikinam brolišką Baltarusiją – šiandien Nepriklausomybės Diena ! Linkėjimai Lukošenkai ! Puiki tauta – kovojo su fašistais, gelbėjo žydus, neskriaudė jų…
Benderovcai ir litovcai bus galutinai fiziškai sunaikinti – tokių tautų neliks ! Pasaulis bus švaresnis ! Ačiū Zelensky ir profesor Ladzberg !

Mieli pooonai is 6 palatos

..prasom islaikyt rimti,nesikarsciuot ir nesijaudint.VISKAS BUS GERAI.’Singeriui’ israsyt vaistu dviguba doze.Kitiems rekomenduojama atpalaiduojanti muzika,pvz.,Minedo singlai.Proceduru metu laikytis atstumo,pasalint visus duriancius ir smeigiancius daiktus.

Melo kojos

UK premjeras nuvyko į Ukrainą ir ištarė Zelenskiui:”mes būsime su tavimi visą kelią”,pažadėdamas dar daugiau UK milijonų.Ką apie visą tai mano mokesčių mokėtojai,anglų komentatoriai po straipsniu,kuriems Zelenskis ir visas šitas karas tampa vis labiau keliantys įtarimų.

https://www.dailymail.co.uk/news/article-11447105/Rishi-Sunak-arrives-Kyiv-visit-Ukraine-Prime-Minister.html

cha cha cha…..

Pagoglinkit – “Энергетики призвали украинцев покинуть страну ради экономии электричества”. https://ria.ru/20221119/vyezd-1832784322.html

Melo rankos

…tamsta reik atskirt nuo kitu ponu…Berods,busi ‘tyxo pamiesannyj’,t.y.pats pavojingiausias…Minedas nebepades,kreipkis i surajeva.

Tam cha cha

..juokis,vaikel,juokis.Beprotnamy tai netgi i tema..

Pabaigos pradžia

Pagoglinkit – “Во Франции предложили Зеленскому заткнуться после очередной просьбы“. Запад не будет выполнять новые просьбы Владимира Зеленского после лживых заявлений о „российских ракетах” в Польше, написал в Twitter лидер французского движения „Патриоты” и экс-депутат Европарламента Флориан Филиппо. „Только что Зеленский призвал страны ЕС выделить „новые миллиарды”, чтобы „пережить зиму”! Бред! <…> И вообще, Зеленскому следовало бы заткнуться после его безумной лжи о ракете в Польше!”

piZZZdec

Pagoglinkit “Власти Харькова заявили о повреждении более ста объектов „Теплосетей”. Мэр Харькова Терехов: в городе повредили 117 инфраструктурных объектов „Теплосетей”.

Šlovė rusų kariams

Брифинг Минобороны России о спецоперации:

* На Купянском направлении сорваны атаки из Харьковской области тактических групп ВСУ, «усиленных наемниками». Потери Украины в Минобороны оценили в более 60 человек.
* На Красно-Лиамнском направлении пресечена попытка украинских военных атаковать по направлению к Червонопоповке и Площанке в ЛНР. Украина потеряла до 50 военных, заявили в Минобороны России.
* Авиация, ракетные войска и артиллерия нанесли удары по девяти пунктам управления украинских войск в Харьковской области, ДНР, ЛНР и Херсонской области.
* В ДНР уничтожена американская станция контрбатарейной борьбы AN/TPQ-50.

Tabachas

ЗЕЛЕНСЬКИЙ ОБЛАМАВ ВЕЛИКИЙ ДОГОВІРНЯК – його хочуть добити! Табах розкрив ЗМОВУ
https://www.youtube.com/watch?v=uGSVJGcVeFI&ab;_channel=Фабрикановин

Melo kojos

Russell Brand su 6 milijonais youtube „subskraiberių” klausia ,”ar mums buvo pasakyta visa tiesa”;tiesa apie karą Ukrainoje
https://youtu.be/wwwHLxM8fhE

tam komentatoriui 19:31 ir 19:29

matematikoje ir gyvenime: 2+2=4, o pusdurnius + pusdurnius = pusdurnius.

MELO RANKOS

..nabage,tau da neatnese vaistu,neramu tau…Pabandyk dainuot internacionala,gal palengves…

59
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top