Karas Ukrainoje. Du šimtai šešiasdešimt pirmoji (Lapkričio 11 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

„Jos abi laižysis žaizdas, spręs, ką daryti žiemą, ir spręs, ar eiti į kompromisą”, – taip apie Ukrainos ir Rusijos santykių eigą išsireiškė Bidenas. JAV prezidentas nežino, ką abi šalys ketina daryti, o taip pat ir neturėtų nurodinėti, ką reikia daryti. Baltieji rūmai patvirtino, kad Bidenas dalyvaus G20 aukščiausiojo lygio susitikime Indonezijoje.

Prieš tai, Bidenas susitiks su Kinijos prezidentu Jinpingu.

Tikriausiai dėl šių priežasčių į G20 susitikimą Putinas nevyks, nes pasaulio galingieji nesiruošia su juo kalbėtis. Maskva į G20 siunčia užsienio reikalų ministrą Lavrovą, kuris greičiausiai surengs eilinį spektaklį, kad atkreiptų į save dėmesį.

Visa tai rodo, kad Rusija nebėra vertinama kaip galios centras, kaip valstybė, nuo kurios priklausytų pasaulio raida, progresas ar problemų sprendimas. Rusija pati šiandien yra pasaulio problema numeris vienas.

Ukraina iš JAV negaus bepiločių orlaivių „Gray Eagle MQ-1C”. JAV prezidento administracija mano, kad tokia pagalba eskaluotų konfliktą.

Kyjivas jau keturis mėnesius prašo šios pažangios ginkluotės, tačiau neigiamas Vašingtono atsakymas kelia papildomus klausimus dėl Ukrainos likimo. Kyla klausimas, ar Baltieji rūmai nesiekia taikos „išplautomis“ sąlygomis, kai ta taika naudinga daugiau Maskvai, o ne Kyjivui. Atsisakymas tiekti ginkuotę gali būti vertinamas kaip dar vienas ženklas, spaudžiant Ukrainą derėtis su Rusija.

JAV raginimai sėsti prie derybų stalo nesutriuškinus Rusijos armijos ir nesulaukus jos išvedimo iš Ukrainos teritorijos, vertintini kaip bandymas išsaugoti Putino režimą Maskvai dalinai naudingomis sąlygomis.

Paprasčiau sakant, mums kyla klausimų, ar Vašingtonas derėdamasis su Maskva dėl taikos sąlygų, nekalba apie tam tikras, kad ir laikinas nuolaidas Kremliui. Nuolaidas, kurios reikalingos Putino chuntai, nenorinčiai atrodyti pralaimėtoja rusų liaudies akyse, kas reikštų visos šiandieninės Kremiaus sistemos kolapsą. Deja, Kremliaus žlugimas Vakarų politikams, matyt, atrodo, kaip geopolitinė katastrofa, kuri reikštų Rusijos imperijos byrėjimą, skaidantis į gausybę nekontroliuojamų administracinių vienetų, turinčių branduolinį ginklą. Subyrėjus Rusijai, esą nebūtų iš ko pareikalauti politinės atsakomybės ir reparacijų. Taip pat bijoma, kad Rusija nenuslįstų į Kinijos nasrus ir netaptų pagrindiniu komunistinio monstro resursu. Todėl, greičiausiai, bus pasirinktas variantas derėtis su Kremliumi, nesvarbu, kas sėdi už jo vairo.

Be abejonės, tokia įvykių eiga „kvepia“ visiems gerai žinomu pasaulio padalinimu. Esame įsitikinę, kad Vakarams nereikia baimintis Kremliaus žlugimo, o kaip tik siekti kuo greitesnio Putino kracho, tiekiant Ukrainai visus pergalei reikalingus ginklus. O sutriuškinus Kremlių, dalyvauti Rusijos demilitarizavimo, denacifikavimo ir demokratizavimo procese. Mes suprantame, jog tai prieštarauja Vakarų demokratijos principams, tačiau turime galvoti apie tai, kad Vakarų civilizacija po keliolikos metų vėl nebūtų užpulta naujos Rusijos barbarų kartos – dėl to tikrai verta labai pasistengti.

Greita, skubota taika gali būti dar didesnio karo preliudija.

Jungtinio štabų vadų komiteto pirmininkas generolas Markas Milley Niujorko ekonomikos klube pasisakė už „galimybę” pradėti derybų procesą tarp Ukrainos ir šalies agresorės. „Kai yra galimybė derėtis, kai galima pasiekti taiką, pasinaudokite ja. Pasinaudokite akimirka”, – kalbėjo generolas. Pasak Mark Milley, jei žiemą fronto linija stabilizuosis, tokia galimybė gali atsirasti. Generolas patikslino, jog nepriklausomai nuo to, ar įvyks Ukrainos – Rusijos derybos, ar ne, JAV ir toliau teiks karinę pagalbą Ukrainai.

Turkijos prezidentas R. T. Erdoganas teigia, kad darys viską karui užbaigti diplomatinėmis priemonėmis. Erdoganas, be „grūdų” susitarimo, iki šiol tarpininkauja Ukrainai ir Rusijai keičiantis reikšmingais karo belaisvių skaičiais.

Didžiosios Britanijos Ministras Pirmininkas Rišis Sunakas vakar telefonu kalbėjosi su Ukrainos Prezidentu Volodymyru Zelenskiu. JK premjeras patvirtino, jog jo šalis atsiųs dar 1 000 raketų „žemė-oras” ir daugiau kaip 25 000 komplektų, skirtų itin šaltai žiemai.

Didžiosios Britanijos vyriausybės spaudos tarnyba pranešė, kad per pokalbį lyderiai sutarė, jog bet koks Rusijos karių išvedimas iš okupuoto Chersono pademonstruotų didelę Ukrainos pajėgų pažangą ir padidintų Rusijos karinio puolimo silpnumą. Tačiau vadovai mano, kad būtų teisinga išlikti atsargiems, kol virš miesto nebus iškelta Ukrainos vėliava.

Zelenskis pareiškė, jog Ukraina parodė viską, kad įrodytų, jog verta būti NATO nare.

Ukrainos prezidentas teisus: Ukrainos kariuomenė šiandien triuškina vieną pagrindinių NATO priešininkų, tokiu būdu siekdama taikos ir stabilumo regione. Ši šalis ne tik nusipelno, bet yra de facto aljanso tikslų įgyvendintoja.

Operacinis lygmuo

Ukrainos kariuomenė juda į Chersono srities gilumą.

Rusijos armija visiškai demoralizuota, o jos aprūpinimas yra itin prastas. Didžioji dalis karių, ypač mobilizuotųjų, neturi šiltų drabužių, batų, ginklų, nekalbant apie neperšaunamas liemenes.

Įmesti į frontą neparengti kareiviai apimti panikos blaškosi mūšio lauke ir masiškai žūva, nes gynėjai nesupranta, ar rusai pasiduoda, ar bando atakuoti.
Net ir režimo kasmėnesinės 14 milijardų dolerių injekcijos „operacijai“ Ukrainoje nebegelbsti bandant surinkti kritiškai būtiną ekipuotę ir įrangą “kariams”.

Pabaigos pradžia.

Taktinis lygmuo

Ukrainos vėliava iškelta šiose išvaduotose pietų Ukrainos gyvenvietėse: Novokairų kaime, Kačkarivkoje, Myroliubivkoje, Kučerske, Piatichatkoje, Borozenskėje, Iščenkėje, Staricoje Čkalovėje, ir Tamarynėje, esančioje Mykolajivo srityje.

Ukrainos kariuomenė taip pat išlaisvino Bobrovyj Kut, Jevhenivką, Pavlivką ir Stanislavą Chersono srityje.

Rusų teroristai naktį apšaudė Mykolajivą ir pataikė į gyvenamąjį namą. Yra žuvusiųjų ir sužeistųjų.

Per pastarąją parą gynėjai atrėmė okupantų puolimus Donecko ir Luhansko srityse.

Rusų okupantai paleido vieną raketą, sudavė 17 oro smūgių, surengė beveik 100 atakų iš daugkartinių raketų paleidimo įrenginių. Nuo šių nusikalstamų veiksmų nukentėjo apie 20 gyvenviečių Charkivo, Luhansko, Donecko, Dnipropetrovsko, Zaporižės ir Mykolajivo srityse.

Ukrainos aviacija smogė okupantams 10 kartų. Pataikyta į 7 personalo, ginklų ir karinės technikos koncentracijos vietas, 3 priešlėktuvinių raketinių sistemų pozicijas.

Ukrainos pajėgos numušė priešo sraigtasparnį Ka-52. Raketinių pajėgų kariai ir artilerija smogė 2 kontrolės punktams, 10 žmonių, ginklų ir karinės įrangos koncentracijos vietų, 3 šaudmenų sandėliams, 5 priešlėktuvinės gynybos objektams, 2 kitiems svarbiems rusų okupantų kariniams objektams.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
47 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Bėga naciai neatsisukdami…

Pagoglinkit straipsnį “Украинские военные бежали из населенного пункта Опытное“.
Украинские вооруженные формирования бежали из населенного пункта Опытное на Авдеевском направлении после продолжительной осады со стороны российских войск, сообщил РИА Новости заместитель командира 1-й Славянской бригады Олег Горленко.

Romualdas

Rusai man atrodo viska daro teisingai,jug pries juos kovoja visa NATO , todel jie ijungia karine pramone 24 valandas per para , pradeda mobilizuoti savo liaudi, PUTINAS yra palaikomas beveik 90 procentu ir reikia zinoti, kad rusai nepralaimejo ne vieno karo , kai zmoniu krito nuo fasizmo 1941-1945m. Jie viska prisimena , o Ukraina kaip tik ir valdo fasistuojantys banderos, amerikos marionetes, pasaulis turi susimastyti , kur einama, negi pasaulyje nebeliko politiku , kurie protautu normaliai , o ne pagal Vasingtono duda, tat linkiu visiems taikos, ko linki ir PUTINAS, jis gan adekvatus zmogus, tik ne visiems dave dievulis proto , ta suprasti.

Labanaktis

Šiandien vakare rusai vėl “pavaišino” nacistus raketomis ir dronais-kamikadzėmis. Miegos šiąnakt ukropai slėptuvėse, kaip žiurkės tamsiuose urvuose. Saldžių sapnų!
В пятницу вечером воздушная тревога объявлена в Днепропетровской и Харьковской областях.

Jo jo

Primenu, jog net pats Kutuzovas buvo ir Maskvą palikęs. Po Borodino. O po 2 metų Paryžiuje rusų kariuomenės paradą priiminėjo… Tuomet irgi visas Vakarų bomondas iš pradžių džiūgavo, o po to sielvartavo…

Klausiu konkrečiai

Ukrainoje jau buvo 7 dalinės mobilizacijos, kur buvo pakviesta į armiją virš 1,2 mln. žmonių. Sakykite, man kyla logiškas klausimas, kur Zelenskis žuvusių ukrufašistų lavonus slepia? Paskaičiuokime, tautiečiai, – nuo karo pradžios Ukraina realiai neteko 500 tūkst. karių, o tuo pačiu metu Vakarai teigia, jog siunčia Ukrainai 195 tūkst. žiemos aprangos komplektų jos gynėjams ir tai yra daugiau, nei jiems reikia. Tai kur dar apie 500 tükst. ukrų karių dingo, negi visiškai sužvėrėję naciai savo žuvusius karius mobiliuose krematoriumuose sukūreno, kad nereikėtų pašalpų žuvusių šeimoms mokėti?

MYKOLAS

Tai gerai, kad bent šį kartą, nežiūrint į reklaminę straipsnio foto, autorius nefantazuoja ir nemeluoja rašydamas “… būtų teisinga išlikti atsargiems, kol virš miesto nebus iškelta Ukrainos vėliava…”, nes iš tiesų kol kas Chersono miestą chocholų benderos mato kaip savo ausis be veidrodžio.

stasys

Na autoriaus komentaras aiškiai rašytas ši ankstu ryta todėl jame nėra to džiugesio tekstuose kai dienos metu atėjo patvirtinimas jog Ukrainos vėliava buvo iškelta ir Chersono mieste . Jo politinis strateginis lygmuo kelia daug klausimu . Visos Ukraina palaikančios pusės supranta jog derybos šiandiena vargiai atneštu Ukrainai geru rezultatu , netgi kelios išlaisvintos reikšmingos Ukrainos sritys nepridės derybose reikalingo spaudimo o visuomenėje Zelenskiui būtu sunku paaiškinti toki veiksmą. Pavasari , jei sėkmingai praeitu žiemos kampanija , tikrai taip . Ukraina gali tartis tik dėl savo teritorijų dalies aneksijos xuilososijos naudai , o tai nepriimtina buvo netgi prieš pusmetį ..kai Ukraina aiškiai nusileido xuilososijos spaudimui . Kaip man tai viskas dar priešakyje .. žiemos kampanija bus labai arši o tai kelia… Skaityti daugiau »

yell…Z.O.V.marine

Rusams atsitraukus, ukronaciai tikrai “išvaduos” Chersoną :))) – kiek nedaug šizikams nacikams reikia iki laimės 🙂 – tik įnirtingų mūšių dėka “išvaduoti“ miestą :))))) – bet mieste dar liko apie 100 tūkst. civilių gyventojų ir įdomu tik, kaip ukronaciams pavyks išvaduoti chersono (ir srities) gyventojus – tiek likusius, tiek evakuotus, nuo neapykantos šizobanderoms …

Darijus

Kam, stasy, save įtikinėji?

Vytas

Vakarai visada nekentė Rusijos, tiek carinės, tiek tarybinės, tiek šiandienės buržuazinės. Kodėl? Matyt, pavydi tiek gamtos turtų gausos, tiek dėl teritorijos didumo, nekenčia ir todėl, kad visi Vakarų bandymų suplėšyti Rusiją, ją pasidalinti, baigėsi nesėkme. Kad nekenčia jos ir didžioji dalis lietuvių – irgi dėsninga, tiek metų išbuvome jos kolonija. Bet… Palyginkime, ką paliko Anglija savo kolonijose, ir ką paliko Rusija Lietuvoje, kai subyrėjo TSRS. Iš Tarybų Sąjungos Lietuva išėjo turėdama ir pramonę ir savo tautinę kultūrą. Dargi kalba išliko aukštumoje. Įstojus į ES užsienio (anglų) kalba padarė daugiau žalos lietuvių kalbai, nei rusų kalba per ilgus buvimo TSRS sudėtyje metus. O kur tos Dainų šventės, garsinusios Lietuvą visame pasaulyje? Nebėra, ir tikriausiai, nebebus. Ryta atsikeliu, sėdu pusryčiauti, įjungiu radiją… Skaityti daugiau »

stasys

klausinėtojas ..galėtu eiti ir miegoti , rytas už vakarą protingesnis ..taip sakoma .

yell…Z.O.V.marine  >stasiui

ir vėl šį vakarą tas pridurkavotas neapsakomo bukumo beretoiškamša stasiotas atsivilko į radžvilinę netiesos.lt, sekti pasakas, kliedėt nesąmones, ir provokuot dešimties-keliolikos metų “šviežumo“ diskusijas, kaip “nekalta“ mergelė šizoukropija kenčia nuo despotiškos pamotės “xuilososijos“, ir niekaip negali pasiekti amžių amžiais siektos “nezaležnosties“ :)))) —- debilių vaikų darželis ir nieko daugiau …

T0mas J.

Svajoti niekam nedraudžiama, bet svajonės ir realybė labai skiriasi, tad, stasy, svajok, sapnuok ką nori, bet prabudęs rasi tai ko nesapnavai.

Ram.

Valio ! Basiakai išsipirdolino iš Chersono ! Išsipirdolins ir iš Krymo …. Nepriklausomai nuo užzombintų rusofašistinių trolių lojimo. Šlovė Ukrainai !

stasys

Tomai J nesupratau apie ką Jus net , ‘geltonas povandeninis laivas Z.O.V’ iškišęs savo periskopą tik copy-pastina . Tai kur stasys Jums ši karta nepatyko ? Ukraina kaip tauta ir nacija persiformatuoja ir tai didžiausia bloga žinia xuilo ir jo satrapams .

Dzeikas

Pasiklausiau rusu suvestiniu is fronto.
Kas idomu, jie nebeivardija savo oponentu ZSU ar Ukraina.Jie dabar kariauja su „NATO kariuomene”.
Kokios persasi isvados?
1) Gauti i liuli 4 kartus gyventoju skaiciumi virsesnei Rusijai nuo „papigintu”, „nevisaverciu” rusu zapadlo, pazeminimas.Todel kuriama pseudo tikrove esan i liuli gaunama nuo „susivienijusios” NATO a le Rusija vienisas herojus kaunasi su gauja kandziu Ukrainoje, na toks graiku mitinis didvyris Laakonas smaugiamas gyvaciu.
2) I liuli rusijos kariuomene visdelto gauna ir gauna stipriai, NES atsirado butinybe toki mita kurti.

Stasy

..tavo mandagumai su sitais padugnem,pseudotomu ir isgelltusiu vadalazu yra kiek keistoki.Taip pat sekmingai gali diskutuot su stalu,suniuku,katinu ar pusim..Negi dar neisisamoninai,kad sie zombiai yra nekalbintini,logikai ir tiesai atsparus,persmelkti rusofasizmo iki purvinu panagiu.Tavo naivumas yra sukreciantis.

Dzeikai,

tai ar „kandis” ne Kremliuje sėdi, „pilkasis kandis” (taip vadino jį klasiokai)?

Dzeikiokui

LAOKONAS,ne laakonas,pasitikrink zinias.Ne klasiokas,o kitam kurse,kgb mokesis Svecas,sake,kad nevykeli pucka kursiokai vadino blyskiaja kandim ir kancaru.

gellstelejes lavoonas

..sulaukes vidurnakcio,atsislaiste i Teisybe ir pabezdejo numirelio tvaiku.Po Xersono anas prarado zada ir tesugeba tik klaikiai peeerst.

Romualdas

Na katostrofa, kad planuotai paliko Chersoną, na ir kas? Tik nesuprantu ko taip isterikuoja visokie stasiai ir kitos siuksles? As ne stasys ar koks hoholu ekspertas, todel nezinau, nei Putino, nei Rusijos Generalinio stabo sumanymu, bet pasielgciau butent taip. Tai suteikia gera galimybe sunaikinti, svieziai paruosta, stambia Kijevo smogiku grupuote. Rusai daznai naudoja tokia taktika, kad laimeti strategiskai. Prisiminkim Kutuzovo paliktą, ne kazkoki Chersona, Maskvą. O iki to lenkams atiduota Maskva. Kiek ten lenkai sedejo, apie du metus? Na ir kas? Tik smulkus likuciai nese kudasiu i Varsuva. Spresti kas kaip ir kodel galima tik pasibaigus karui. NATO, savo karuose Irake ir Afganistane, prarado 5 kartus maziau kariu, nei per pusmeti Ukrainoje. Chersonas, tai viena, bet svarbu speti į paskutinį… Skaityti daugiau »

rommmm ma

..daune,negi nezinai,kad kacapu taktika yra..ieiti,prisivogt,prizudyt,prikakot,po to pabegt,klykiant,kad cia tavo ‘zest dobroj voly’…Romma,o tu kartais ne mykuolas,regimantas,valerija,tomas,vytas,busi…debiloide,aitai tuei nachui,igrisai iki gyvo kaulo,skretena.

Vanda

Vėlgi klausiu, sakykite patriotai-idiotai, o kodėl tas sutrauka Maksimas Galkinas su atvėpusia žydišku lūpa trinasi dabar Vilniuje su savo koncertais, kodėl iš tiesų neima į rankas automato ir nevažiuoja į Ukrainą už benderovcus kovoti, kuriuos taip gerbia? Galėtų ir savo senutę primadoną Aločką į frontą pasiimti, Pugačiova dar tiktų slauge sužeistiems ukropams užpakalius šluostyti…

DD plius DD

Ukrainos vėliava jau virš Chersono miesto.
Yra kalbų, kad tai jau pačios Rusijos šermenų startas. Mums, aišku, be burokevičiųjarmalavičių ir kitokių cvirkųpaleckisų bei sniečkusų, tai yra neįtikėtinai gera naujiena- pagaliau nusibaigs mus kelis šimtmečius nuodyjusi ir žlugdžiusi toksiška urkštynė.
Beje, ne vien mums tai yra puiki naujiena.

Vangai

..pucka gailiai inkscia..palikit nors Kryyyymaaaa,a a a,pasigaileeekit,ainam deryyyyybuuuuuu,oi oi,a a .O IDIOTAS,NACIU IDEOLOGAS DUGINAS PUCKAI…NIET,MOJ DRUG,TEBJA NADO PRISTRIELYT KAK SOBAKU….XA XA XA,SMAGUMYNAI KREMLIUJ.o kur da domusnikas gozelis ir idiotas dyra…

Viktoras: realybė yra kitokia

Pagoglinkit – “Запад во главе с США „нападает на Россию без ограничений”, заявил Эрдоган”. Россия оказывает сопротивление Западу, который на нее нападает, заявил президент Турции Реджеп Тайип Эрдоган журналистам в самолете по возвращении из Узбекистана. „Россия — это не обычное государство, это мощное государство. Конечно, Запад во главе с США нападает на Россию почти без ограничений. Перед лицом всего этого Россия, конечно, оказывает сопротивление”, — сказал он. По словам Эрдогана, Турция, со своей стороны, пытается выяснить, как „открыть коридор мира”.

Wictaras

pasiol proc,sobakievic,juks juks,zucka.

yell…Z.O.V.marine

nesunku suprasti, kad patyrusysis šizofrenikas stasys ir kitokie šizikai diedai, dzeikai, kurie yra už savų žmonių, net civilių, žudikus ukronacius, žmoniškumu vadina gyvų “koloradų“ deginimą su pasimėgavimu odesoje, taikaus lugansko centro bombardavimą aviabombomis , smurtinį valstybės perversmą maidaune, politinį ir fizinį susidorojimą su bet kokia opozicija, šiukšlės paršo pažadus donbaso vaikams dėl jų šviesios ateites rūsiuose, “angelų alėją“ donecke, pilno jaunimo pliažo subombordavimą prie donecko, tūkstančius politinių kalinių ir politinių žmogžudysčių…, – ir t.t., ir taip be galo …, – štai kaip atrodo “žmoniškumas“, žiūrint lansberginių nacistinių gyvulių veizolais…

Rusai ukrus vėl vaišina raketomis

Pagoglinkit – “Per naktį Rusija Nikopolio rajoną apšaudė daugiau kaip 50 kartų”.

nugelltes karsincius

..atsliukines ne tik priperde,bet,kaip ir iprasta kacapams,prikakojo melo ir russkos propagandos iki Teisybes lubu.Ne veltui pats ciucella ir vadina ‘Netiesos lt’,nes pats cia primeluoja kiek lenda.Juokingiausia,apie jo minimus’faktus’ jau tiek prirasyta,kad net nesuprantama,kam sis sudzius visa tai sako.Matyt mano,kad kiti da durnesni uz ji…Ale ir oluchas.

nugelltes karsincius

p.s. labai simptomiska ir juokinga,…kaip ir visokios skarabejevos,solovjovai…apie Xersona,ne kriukt….cha cha cha….kelnytes tai prikakotos…

Partijos naris nuo 1971m.(7skiepai)

Paaiskinkit man durnam kodel kai RUSSAI siulo deribas ant xoxolu saligu tie ne sutinka deretis?
Ar tik ce aglosaksu ausos ne kiso.
Jie ne mili RUSSUS.

CHA CHA CHA

Iranas jau nebeduoda riuzzkiamz raketu.Javai juos taip ibaugino su zydeliais ir sauditais,kad tie isgrudo ismaldos atvykusi petruska kibenimakui.Ir liepe daugiau nebesirodyt,o tai bus siker boska.

CHA CHA CHA

vienintelis teisingas clieno pastebejimas,tai pripazinimas,kad jis durnas.

Partijos naris nuo 1971m.(7 skiepai)

Pagal senoves kinieciu karo mena, geras acitraukimas toligus pergalei.
Aciminkim kaip mes letuvei durnialei buvom ne karta Maskva uzeme.
Jokiosi balsu.
Paziurekim koke dabar RUSSIJA ir koke sita taip vadinama letuva.

clienas

susisniojo sau i bybi 100aji skiepa ir viesai eme uzsilenkineti.Viska aplink isterlyjo vafliais.Ot,koooks.

Dar 400 ukrufašistų tapo trąšomis

Pagoglinkit – “ Российские войска отбили контратаку иностранных наемников в ДНР”.
За минувшие сутки российская армия уничтожила на территории Донецкой и Луганской народных республик более 400 украинских боевиков и иностранных наемников, семь танков и шестнадцать боевых бронемашин и девять автомашин, следует из сводки Министерства обороны.

stasys

Stasy 2022-11-12 9:00 ..daug daug metų praktikos su tokiais ‘diskutuojant’ ..per tiek laiko kai ka išmoksti ir pradedi suvokti jų trūkumus mąstymo.

Partijos naris nuo 1971m.(7 skiepai)

Pasauline organizacija OON pripazino kad taikaus RUSSISKO atomo atomine bonba humaniska ir sveikatai ne pavojinga. Pries sprogima reike 3(tris) kartus vakcinotis o po sprogimo usideti kauke.
Protingi zmones vakcinojasi regulerei ir vidada nesioja kauke.

clieno instrukcija

..pries sprogima reik 3kartus nusiperst garsu ir 1kart tyliai.Tada atomas nejama.Nepakenks ir triskart sudainuot bozie caria xrany ir vienakart internacionala.

MYKOLAS

Reikia šiandien pripažinti, kad Rusijos ginkluotosios pajėgos dar per spec. karinės operacijos pirmuosius 2 mėnesius, praktiškai iki gegužės mėnesio, visiškai sudaužė ir sunaikino Ukrainos armiją, tuo metu skaičiuojamą 260 tūkst. karių. Tai jau įvykęs faktas. Ukraina iki šiol jau pravedė 7 dalines mobilizacijas, kurių metu pašaukta į frontą kariauti 1,2 mln. žmonių. Šiuo metu yra galiojantis Zelenskio pasirašytas dekretas, kuriuo visi pradedant nuo 18 metų iki 60 metų šalies gyventojai yra privalomai šaukiami į armiją. Tuo pačiu būtina konstatuoti, jog dabartiniu metu prieš Rusiją jau kariauja JAV ir visos Vakarų valstybės, kariauja NATO visos 30 šalys narės bei prie jų prisijungusios Australija, Japonija ir Pietų Korėja. Taip pat nereikia pamiršti ir buvusių neutralių Austrijos, Švedijos ir Suomijos šalių. Bet reikia… Skaityti daugiau »

mikuolas

pamirso,kad ruskeliai jau saudo is 1943 m.patranku,ju ‘baisiojo’ sarmato da tik breziniai ant stalo,o fronte marodieriai laksto su vyzom ir labai stebisi,matydami unitaza…

Ž m o g a

Man įdomu, tie ekspertai kur iš nuotraukų apie Putino ligas sprendžia, Bidono nuotraukų nematė?

stasys

Bėgdami orkai iš Chersono paliko net viena S300 . Matyt minuotas ..twitter.com/2uwmp/status/1591378693917900801 . Įdomu koks ši karta xuilo lendlizas dovanomis ukrainiečius pamalonins ..

stasys

cit. ‘Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinis štabas apskaičiavo, kad nuo vasario 24 d. žuvusių rusų skaičius siekia 80 210’ Na neskaičiavau asmeniškai bet tikėti norisi , tai juk skaičiai ne iš lempos trafaretu nukopijuoti .

Can you be more specific about the content of your article? After reading it, I still have some doubts. Hope you can help me. https://accounts.binance.com/es/register-person?ref=53551167

gate io giriş

I am a website designer. Recently, I am designing a website template about gate.io. The boss’s requirements are very strange, which makes me very difficult. I have consulted many websites, and later I discovered your blog, which is the style I hope to need. thank you very much. Would you allow me to use your blog style as a reference? thank you!

47
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top