Karas Ukrainoje. Du šimtai šeštoji (rugsėjo 17 diena)

Aurimas Navys ir Mindaugas Sėjūnas | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

NATO generalinis sekretorius Jensas Stoltenbergas pareiškė, jog Ukrainos kariuomenės puolimas prieš Rusijos okupacines pajėgas buvo labai veiksmingas, tačiau tai nereiškia, kad prasideda karo pabaiga. NATO vadovas perspėja, kad šalys turi būti pasirengusios ilgalaikiams karo veiksmams. „Žinoma, labai džiugu, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos sugebėjo atkovoti teritoriją ir smogti į Rusijos linijas. Kartu turime suprasti, kad tai nėra karo pabaigos pradžia, turime būti pasirengę ilgam keliui”, – sakė Stoltenbergas.

Nors Maskva siunčia silpnus signalus apie norą derėtis, tačiau elgiasi taip, lyg stengtųsi užtrenkti visas deryboms įmanomas likusias duris. Kritinės infrastruktūros bombardavimas Kryvyj Rihe trečią parą iš eilės – akivaizdus karo nusikaltimas.

Jungtinės Tautos pareiškė norą atvykti į Iziumą apžiūrėti masinių kapaviečių. Nors anksčiau buvo teigiama, kad tai gali būti žuvusių kariškių palaikai, šiuo metu aiškėja, jog aukos – daugiausia civiliai gyventojai. Masinio laidojimo vietoje rasta daugiau kaip 400 kūnų, su akivaizdžiomis kankinimų žymėmis, nužudyti kariškiai ir vaikai.

Tokie Rusijos kariuomenės veiksmai tik skatina didesnį ir greitesnį, galingesnių ginklų Ukrainai tiekimą, dėl ko labai spardosi Kremlius. Rusijos vladykų veiksmai juos pačius stumia į kampą.

Kremliaus „opozicinė“ žiniasklaida turinti „šaltinių“ Putino aplinkoje teigia, jog Kremliuje vyksta nežymios permainos. Jei anksčiau Putinas net nesileido į kalbas apie derybas, dabar toks variantas neatmetamas. Teigiama, kad Rusijos prezidento administracija nebežino, ką daryti toliau. Pasimetę ir Kremliaus polit-technologai, šį rudenį planavę referendumus. Tačiau po sėkmingo Ukrainos kariuomenės puolimo, nebekalbama nei apie referendumus, nei apie okupuotų sričių prijungimą prie Rusijos. „Donbaso kuratorius” Sergejus Kirijenka esą visiškai „nusivylęs” šiuo reikalu.

Tuo tarpu Volodymyro Zelenskio komanda teigia, kad apie derybas negali būti jokios kalbos. „Derybų su Rusija klausimas šiandien nėra įtrauktas į darbotvarkę.” Ukrainos prezidento administracijos vadovo patarėjas M. Podoliakas sako, kad norint pradėti derybas, Rusija turi visiškai išvesti savo karius iš Ukrainos teritorijos, įskaitant LNR, DNR ir Krymą. Jei kovo mėnesį Ukraina sakė Rusijai, kad derybos įmanomos esant fiksuotai padėčiai, tai šiandien Kremlius peržengė „visus negrįžimo taškus“ ir ta galimybė nebeįmanoma.

Tačiau Putinui esą tokios sąlygos nepriimtinos, jis nori išlaikyti Donbaso kontrolę, o apie Krymo gražinimą nenori net diskutuoti.

Nenori diskutuoti – nereikia. Bus susigrąžinta raudant Rusijos “karių” motinoms. Grabe vartosi Petras I-asis, matydamas, kaip jo sosto paveldėtojas – menkysta, daužo, laužo, naikina tą vienintelį, sunkiai iškirstą langelį į Europą. Nors tiesą pasakius, klydo ir caras Petras: Kremliaus mužikas – su barzda, ar be jos – vis vien liks mužikas.

Putleris vakar pareiškė, kad įspėjamieji Rusijos smūgiai (smūgiai “kritinei civilinei infrastruktūrai”) – tai atsakas į Ukrainos kariuomenės veiksmus. Putinas patikslino, kad „operacijos Ukrainoje planas nėra koreguojamas, o pagrindinis tikslas – užimti visą Donbaso teritoriją“. Putinas pridūrė, kad Rusijos kariuomenė nekovoja visa jėga.

Mes žinom, kad Rusija nekovoja visa jėga. Pagrindinės pajėgos, nors aplaupytos (Vakarų karinė apygarda) bet budi pasirengusios “gintis nuo NATO”. Tačiau, jei Putinas mes į karą paskutinius rezervus, tai bus visiškas strateginis krachas, o Rusiją nesunkiai įveiks Sakartvelas. Žinoma, tik ten, kur yra nuo jo atplėštos ir laikinai okupuotos teritorijos.

Nors Samarkande Azijos, Vidurio Azijos ir Artimųjų Rytų valstybių vadovai gražiai stypsojo pozuodami fotografams, tarp jų toli gražu tikrai ne viskas sklandu. Jei 2022 m. vasario 4 d. po Kinijos vado Xi Jinpingo ir Putino susitikimo abu paskelbė apie glaudžią strateginę partnerystę, kuria siekiama kovoti su JAV įtaka pasaulyje, šiandien apie tai kalba tik Putinas. Kinijos investicijos į Rusiją pagal programą „Viena juosta, vienas kelias” pirmą kartą sumažėjo iki nulio, kas rodo, kad Pekinas žaidžia savo žaidimą, o Rusija yra tik žaliavų sandėlis.

ŠBO (Šanchajaus bendradarbiavimo organizacija) valstybės narės pažymėjo, kad priimtas sprendimas suteikti Bahreino Karalystei, Maldyvų Respublikai, Kuveito Valstybei, Jungtiniams Arabų Emyratams ir Mianmaro Sąjungos Respublikai ŠBO partnerių statusą. Buvo diskutuojama ir apie Baltarusijos prisijungimą. Atkreipiamas dėmesys dėl ŠBO dialogo partnerio statuso suteikimo Saudo Arabijos Karalystei ir Katarui.

Tai mums nepatinka. Turtingos ir įtakingos Artimųjų Rytų šalys krypsta į Pekiną ir Maskvą.

ŠBO susitikimo metu prasidėjo susišaudymai Tadžikistano ir Kirgizijos pasienyje, panaudojant sunkiąją artileriją ir tankus. Šalys iki šiol nesutaria dėl beveik 1000 kilomentų sienos. Abiejų valstybių tertorijos buvo okupuotos arba buvo Rusijos imperijos įtakoje nuo XIX a., o šuo metu šalyse yra Rusijos kariniai daliniai. Iškilimingos desertų vakarienės iš auksinių indų metu, kurioje dalyvavo Kirgizijos prezidentas Sadyras Džaparovas ir Tadžikistano prezidentas Emomali Rahmonas, Putinas paprašė suvaldyti padėti pasienyje.

Į naują JAV pagalbos Ukrainai paketą, kurio vertė iki 600 mln. dolerių, įtraukta papildomų šaudmenų daugkartiniams raketų paleidimo įrenginiams HIMARS ir 36 000 šaudmenų 105 mm artilerijos pabūklams.

Ukraina reikalauja aiškių saugumo garantijų. Naujame pokario tvarkos projekte (Kyjivo saugumo susitarimas) kelios valstybės turi garantuoti Ukrainos saugumą kaip išankstinę narystės NATO sąlygą. Šalis nori realių garantijų, ne tokių, kokios buvo Budapešto memorandume ir kuris buvo skirtas nuvalyti vienai vietai. Ukrainos saugumą turėtų garantuoti šios šalys: JAV, Jungtinė Karalystė, Vokietija, Kanada, Lenkija, Italija, Prancūzija, Australija, Turkija, Šiaurės Europos ir Baltijos šalys.

JAV nacionalinio saugumo tarybos strateginės komunikacijos koordinatorius John Kirby pastebėjo, kad Ukrainos pajėgoms pastarosiomis dienomis atgavus dideles teritorijas šiaurės rytuose aplink Charkivo miestą, įvyko poslinkis. Ilgalaikis Ukrainos tikslas ir perspektyva dabar yra NATO.

Vokietijos krikščionių demokratų sąjungos atstovas saugumo politikos klausimais Roderichas Kiesewetteris pareiškė, kad Ukrainos saugumo garantais turi būti branduolinės valstybės, „kad jos taip pat laikytų branduolinį skėtį virš Ukrainos. Priešingu atveju kiltų pavojus, kad Rusija ir toliau veiks grasindama branduolinėmis priemonėmis arba šantažu”.

Tenka pripažinti, kad esame naujo pasaulio padalijimo ir naujos tvarkos liudininkais. Tik tame padalinime Rusija nedalyvauja, nors to nori, siekia ir vaidina. Pasaulio galios centrai lieka JAV ir Kinija, apie save telkiančios sąjungininkus. Silpstanti Rusija – gerai, stiprėjanti Kinija – nieko gera.

Nenorime būti blogais pranašais, tačiau trumpai apie perspektyvas: kai 1990-aisiais žlugo sovietai, o Rusija badavo, Maskvai pagalbos ranką ištiesė Vakarai. 30 metų su Rusija buvo vargstama ir terliojamasi, tikintis iš barbarų nulipdyti daugiau mažiau civilizuotus europiečius. Nepavyko. Dabar Rusija suka į rytus ir tampa lengvu grobiu Kinijai. Rusijos – Ukrainos karas Pekinui yra šansas, kad Rusija visai nusibaigs. Tada drakonas suleis nagus į neišsemiamus Sibiro resursus, kuriuos mokės tvarkyti kur kas sumaniau, nei dabartinio Kremliaus bambukai. Nereikia ir sakyti, kad tai – labai, labai pavojinga Vakarams.

Operacinis lygmuo

Mums net tarpusavyje diskuojant ir įvardijant, yra be galo keista girdėti save sakant tokius žodžius. O jie yra štai kokie: pirmą kartą istorijoje Rusijos imperija aklavietėje be regimos išeities.

Iki šiol Kremliaus strategai įvairiems atvejams turėdavo paruošę keletą scenarijų – einamųjų, trumpųjų, ilgalaikių; po keletą jų variantų. O dabar – padėtis be išeities. Beliko branduolinis smūgis, tačiau apie jį visi kalba drąsiai, niekas nebebijo, nes suvokia, kad tą pačią dieną Putinui ir visai jo šutvei ateis galas.

Vakar JAV prezidentas Joe Bidenas, kalbėdamas apie branduolinio ginklo panaudojimo prieš Ukrainą galimybę, dar kartą perspėjo Putiną: „Nedarykite to. Nedarykite to. Nedarykite to. Tai pakeis karo grimasas į tai, ko nebuvo nuo Antrojo pasaulinio karo laikų”. JAV prezidentas garantavo, kad atsakas bus, tačiau nepasakė koks.

Mes būtume kalę tiesiai šviesiai: Kremlius bus nušluotas nuo žemės paviršiaus.

Beviltiški Rusijos armijos smūgiai elektrinėms, pastotėms, vandens rezervuarams siekiant sunaikinti gyvybiškai ukrainiečiams svarbias infrastruktūras, panašiau ne į siekimą sugniuždyti, o į desperaciją. Desperaciją traukiantis iš šalies, kur patirta gėda ir pažeminimas. Ir istorinis susimovimas užpuolus slavų tautą, kuri jau niekada nebus Rusijai nei sesuo, nei brolis, nei pusbrolis. Mirtinas priešas. Po šimtų metų, galbūt, tik sunkiai toleruojamas kaimynas.

„Per tą laiką okupantai net nesistengė ko nors padaryti žmonėms gero, o tik naikino, atėmė, išvežė. Jie paliko nuniokotus kaimus, o kai kuriuose iš jų neliko nė vieno išlikusio namo. Rusija gali atnešti tik genocidą”. V. Zelenskis.

Vakar beveik visai išvaduota Charkivo sritis yra didžiulis džiaugsmas ukrainiečiams, tačiau tuo pačiu metu – ir skausmas, matant sugriautas bažnyčias, išniekintus lavonus, sudegintus namus, masines kapavietes.

Iziumas sugriautas apie 70 %.

Iziumas, miestas, kuriame pagamintos penkios raudonos penkiakampės žvaigždės, puošiančios Kremliaus bokštus. Raudona spalva išgauta į stiklo masę įmaišant kadmio ir seleno. O Kremlius Iziumą užliejo raudonu krauju.

Taktinis lygmuo

Vakar barbarai raketomis vėl ašaudė Kryvyj Riho kritinę sinfrastruktūrą. Apšaudytas ir Mykolaivas.

Per praėjusią parą okupantai į Ukrainos teritoriją paleido 4 raketas, surengė 24 aviacijos smūgius ir 72 apšaudymus iš reaktyvinės artilerijos sistemų.

Nuo aviacijos, raketų smūgių nukentėjo daugiau kaip 58 gyvenviečių infrastruktūra.

Rusijos armija toliau vykdo apšaudymą palei visa fronto liniją, aktyvinama oro žvalgyba, gabenami driskių likučiai į frontą.

Per pastarąją parą Ukrianos kariuomenės daliniai atrėmė priešo atakas Bachmuto, Zaicevės, Avdijivkos, Novomychajlovkos rajonuose.
Ukrainos karo aviacija sudavė 9 smūgius į priešo gyvosios jėgos ir karinės technikos sisitelkimo vietas, 3 atramos punktus, užnugario kontrolės punktui ir 2 priešlėktuvinių raketų kompleksams.

Sunaikintas lėktuvas Su-24, trys sparnuotosios raketos ir vienas nepilotuojamas orlaivis. Sėkmingai smogta driskiams, vykdantiems amunicijos iškrovimą rezervų telkimo vietovėse.

Okupuotame Berdianske savaiminė mirtis ištiko „karinės administracijos vadovo pavaduotoją būstui ir komunalinėms paslaugoms” Olehą Boiko ir jo žmoną Liudmilą, vadovavusią „miesto referendumo rinkimų komisijai”.

Vakar pas Kobzoną į dausas išlėkė Luhansko generalinis prokuroras Sergejus Gorenka ir jo pavaduotoja Jekaterina Steglenko. Sprogmuo pats pasidėjo ir savaime detonavo pačioje prokuratūroje. Dėl “išpuolio“ apkaltintas Kyjivas.

Laikinai okupuotose Zaporožės srities teritorijose vadinamasis civilinės-karinės administracijos vadovas neseniai paskelbė griežtinantis „sankcijas” pro-ukrainietiškiems piliečiams, grasinant už paramą pasipriešinimo dalyviams, išsiųsti į vadinamąją LNR. Ten už “tokią veiklą” numatyta mirties bausmė.

Ukrainos kariuomenė iškėlė vėliavą Dibrovos kaime, Donceko regione ir artėja prie Limano.

Foto: sulaikyti Rusijos pajėgų driskiai.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
52 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tykras letuvis

Mes tykri lietuviu uz taika pasauliai ir ukrofasisti su RUSSAIS derybas.

Tykras dzukas

Mes dzūkai Zzne norim kar ir reikalaujam xoxolu derinu su RUSSAIS.

Tykras -zemaitis

Mes zemaicei .ilim taika ir RUSSUS, todėl reikalaujame zekenskio kuo greičiu sestis prie taikos derinu stalo.

Tykras  aukstaitis

Mes aukstaicei zinom kad ira karas ir kareujancioms puses reikalaujama taikos derinu budu.

Pencionierai

Mes pencionierai atsimename kai gerai givenom prie RUSSO ir norim kad vel butu tautu draugyste sviesi ateitis ir laimingas ritojus. Karui NE deryboms TAIP.

Jaunimas

Mes jaunimas zinom kaip gerai zmones gyveno prie RUSSO, kai ne buvo sienu kai buvo tautu draugyste
Mes vel nori gyventi vieningos Taribiniu tautu seimoja.

Viras

Visi mes virai murai azuolai acimename kaip pagerdavom kai ne buvo karo, kai buvo Taribu sąjunga, kai visi visko turėjo ir buvo laimingi.
Ar ne laikas baigti muštis o sesti prie butelio ir susitart apie taika Ukrainoje.

Moteris

Mes moteris griežtai pasisakom pries kara Ukrainoje ir sveiku stipriu seksualei pajegiu viru tarpusavio zudines.
Mes usz taika ir slavų tautu derybas.
Baikim muštis pagaliu.
Nebejuokinga zinokit jau.

Kolukietis

Mes kolukiecei ne suprantam kam ukaincam reikalingos svetimos zemes.
Viskas labai paprasta.
Sudie prie derinbu stalo su RUSSAIS, acisakai visko kas ne tavo ir išeini nugalėtoju laime jas taika.

Senas partietis

Mes seni partnerei zinom kaip viska daryti teisingai.
Xoxolai turi pasneket su kuo reike ir sest prie deribu stalo su RUSSAIS, atiduot ka ne teisėtai užgrobė,
Tada draugiskai actatit Taribu Sajunga buvusiose Breznevo laiku sienose ir viskas bus gerai.
Vel visi visko turės visem visko uzteks. Lauks sviesi ateitis ir laimingas rytojus,
Bus tautu draugyste, bus mir druzba festival, visi važiuos i kaimynines respublikas pagert.
Visi mes to norim visi mes to laukėm.

Šlovė našim

Всего с начала проведения специальной военной операции Российскими войсками уничтожено:
293 самолета,
155 вертолетов,
1973 беспилотных летательных аппаратов,
375 зенитных ракетных комплексов,
4998 танков и других боевых бронированных машин,
837 боевых машин реактивных систем залпового огня,
3393 орудия полевой артиллерии и миномета,
5640 единиц специальной военной автомобильной техники.

autoriams

kai pirmą kartą pabandėte į šikną, taip ir negalite sustoti.

antiautoriui

tu gi neturi siknos visai,nabaaage.Raskevicius tau ja iskando.Ir kaip tu kakoji.Per burna,regimai.

Vaikinai

Mes vaikinai neesam patranku mesa ie ne norim zut nuo acitiktimes kulkos. Xoxolai privalo sustapditi karo veiksmus ir tartis graziuoju.

Merginos

mes merginos ne milim karo. Mes norim kad butu deribos,kareivei griztu namo, sviestu saulute, zidetu obelis, butu geles, dainos, sokei meile ir vestuves.

Kai chaholai naikino

2015 metais elektros pastotės Kryme, nutraukė vandens tiekimą, sprogdindavo, grobdavo žmones,apšaudydavo kas dieną Donbasa,visi tylėjo, dabar keistai atsibudo!

Putin
Drebeeekit

..subbotke acigaavo,aaaaaaaaa….

Visu saliu ligoniai,VIENYKITES

Parcijos clienas is CCCCCCCP laiku siulo vienytis moterims,jaunimui,dzukams,pencionierams,pijonieriams ir zemaiciams.Pasodinti zidincia obeli,paplot laduski laduski,aplot bile ka,parukyt ir pagert.Po to ikurt tarybu sajunga ir issprogdint Kauno HES.uRAAA,BLET.

Smagu

Pagoglinkit – “ Российские военные уничтожили четыре украинских склада с вооружением”.

Dar 140 nacių tapo trąšomis saulėgrąžoms

Pagoglinkit “ Российские силы поразили более 140 националистов под Николаевом и Херсоном”.

Naikina Zelenskio ukrufašistus kasdien

Pagoglinkit “ ВС России за время спецоперации уничтожили почти пять тысяч танков ВСУ”.

Na putino

subines laizytojai,pirmin,labai jus prie tiesos lt.tinkat.

Akivaizdu

Bereikia Joe Bidenui užversti kojas ir Kijevo chuntai galas, juk jie dabar terorizuoja tą apsivogusį, prisigrobusį turtų iš Ukrainos senį Joe ir grasina paskelbti jo korupciją, kaip ir Joe chebros ir rėkia ”duokite pinigų, duokite ginklų”. Neilgai tas tęsis, JAV mokesčių mokėtojai tuoj sukils.

Vargas tau Lietuva

Klausau ir paskaitau visas tas nesamones, ką rašo ir šiame straipsnyje, ir negaliu suprasti. Nejaugi is tikruju zmonija sparciai ritasi i akmens amziu? Niekada negalvojau, ypac Lietuvoje, kad i pavirsiu iskils toks kiekis padugniu, savanaudziu ir berasciu padaru. Kazkoks maras apsedo Lietuva.

..varge,padugne

..a ismoksi leeeetuviskai rasyt be klaidu,apuoke,aik tik,cia nedejaves.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių. _
– LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
– Minusuokit Lietuvos priešai vatnikai, drąsiau.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Ruskiai, dinkit iš Lietuvos. _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti. _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai. _

U-2

Viskas cia gerai. Jau visai netoli tas laikas, kad ES naciai ir kiti transgenderiai maisyti su zoofilais, pareikš pretenzijas Stalinui ir Rusijai del sviesaus atminimo dailininko ir labau jautraus zmogaus Adolfo Hitlerio ir jo šeimos yskaitant mylima kalę privedimo prie savizudybes. P.S. Keli, zemiau pasirase tvarteliniai gyviai su sudinomis nosytemis ir lupytemis, tokie kaip stasys, navys, sejūnas, neleis man sumeluoti…

Apsišiko ir apsitapsnojo ukropai

Pagoglinkit straipsnį “ Ukrainai ir vėl liūdna – jai priklausiusį Europos krepšinio čempionato rengimą FIBA atidavė kitai valstybei”. Cha cha cha…juokiuosi garsu…Įdomu, kur ukropai butų rengę tą čempionatą, bene, Mariupolio “Azovstal” katakombose???… Chacha cha…

apsisikeli tapsniau

..taves tikrai neklaustu…Noretai maskvoj,ane…

> LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ko čia vėl paskleidei savo trydą ? Matomai, tamsta, rimtai sergi, laikas pas daktarus…

Pastabus

Tiesos portalas nebūtų tikra delfidė, jei nepavaišintų savo veršiškos ir daržovinės auditorijos visais be išimties kliedesiais ar tiesiog srutomis, kurias pagamina benderoreicho dolbogebelsai :))))

Šlovė našim

Брифинг Министерства обороны России 18 сентября : * ВСУ предприняли «безуспешные попытки наступления» в Херсонской области силами трех ротных тактических групп при поддержке шести танков. Российские войска отразили атаки. * ВКС нанесли удар по личному составу и военной технике ВСУ у Николаева. За сутки боевых действий потери Украины на этом направлении, по российской оценке, составили более 180 человек, два танка, семь бронированных машин, три орудия и десять автомобилей. * ВКС, ракетные войска и артиллерия нанесли удары по подразделениям и резервам ВСУ. У Кирово Запорожской области Украина потеряла до ста военнослужащих и десятки единиц техники, заявили в Минобороны России. В ДНР потери Украины составили более 110 военнослужащих и 20 единиц техники. * Помимо этого ВКС нанесли удары по украинским позициям в… Skaityti daugiau »

Ei, autoriai durniukai, ko nerašote ?

Pagoglinkit “ Нацбатальон „Айдар” потерял более половины бойцов в районе Зайцево в ДНР”.
https://ria.ru/20220918/minoborony-1817657401.html

andrei margo

0: 09 Rumunijoje pakvietė Ukrainą aprėžti savo sienas…
Rumunijos ministras Andrei Margo nurodė kad dabartinė Ukraina yra ne tikrose savo ribose ir turi gražinti žemes toms šalims kurioms jos priklausė. Ukraina yra nenatūraliose ribose ir turi užleisti teritorijas : Vengrijai- Užkarpatę, Lenkijai -Galiciją , Rumunijai – Bukaviną, o Rusijai Donasą ir Krymą. Tai teritorijos kitų šalių kitaip bus konfliktas, nebus taikos, nukentės demokratija, pareiškė Rumunijos politikas … ir pabrėžė kad Kijevai labai toli iki demokratijos…– šiuo momentu uždraustos partijos, televizija….“

https://youtu.be/YnU25-FDvI8

Tegul rados žydai ir žydas Zelenskis atiduoda neukrainos žemes. Laisvę Užkarpatei, Galicijai, Bukovinai, Donbasui ir Krymui.

baisu

žydas zelenskis su rados žydais neatiduoda rusamas rusų istorinių žemių.

atiduok

žyde zelenski, atiduok Vengrijai- Užkarpatę, Lenkijai -Galiciją , Rumunijai – Bukaviną, o Rusijai Donasą ir Krymą, o patsai keliauk Izraelin pas savo tėvus… Laisvę Ukrainai natūraliose Ukrainos žemės ribose.

baisu

googlinkit „JAV pagaliau pripažino, kad Ukraina bombardavo Zaporožės atominę elektrinę”
Žydas zelenkis su Kijevo rados žydais bombardavo zaparožės atominę elektrinę, tie žydai nori mus nutrucint

atiduok

„Владимир Путин: Украина пришла в Российскую империю только с Киевом, Житомиром, Черниговом”
https://youtu.be/GNROTBlDbqI
atiduok kas ne tavo

atiduok

Жириновский определил будущие границы Украины
https://youtu.be/HB3EXg6AP3g
atiduok kas ne tavo.

baisu

pagooglinkit – Amnesty International generalinė sekretorė Agnes Callamard paskelbė, jog:
– „Ukraina pažeidžia žmogaus teises, nes jos kariniai daliniai būna civilių gyvenamose teritorijose ir taip keliamas pavojus tiems civiliams gyventojams.”

orbano

„Украина может потерять треть или даже половину своей территории — Орбан”

https://news-front.info/2022/09/18/ukraina-mozhet-poterjat-tret-ili-dazhe-polovinu-svoej-territorii-orban/

atiduok
baisu

Putinas išgelbėjo pasaulį nuo žydo zelenskio nešvarios atominės bombos, atominio karo ir mūsų visų ištrucinimo atominiu karu.

Ekscesai

Pasiimti žuvusiuosius iš mūšio lauko ir išmokėti kompensacijas jų šeimoms ukrai neturi nei noro nei lėšų, o juolab dar geriau yra pasisavinti pinigus, priklausančius pagal kontraktą mokėti savo kariams, o ir rusams už paslaugą, palaidoti ukrų karius, dar ir špyga taukuota.

Girkin
52
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top