Karas Ukrainoje. Du šimtai trisdešimt ketvirtoji (spalio 15 diena)

Aurimas Navys | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

Praėjus dvidešimt dviem mėnesiams po to, kai pradėjo eiti pareigas, Bideno administracija pagaliau paskelbė JAV Nacionalinio saugumo strategiją. Nors išslaptinta jos versija dar nepaskelbta, Pentagono pareigūnai, įskaitant gynybos sekretorių Lloyd Austin nurodė, kad kertinis NSS akmuo bus vadinamoji integruoto atgrasymo koncepcija, pagal kurią JAV kariuomenė turi bendradarbiauti su kitomis JAV vyriausybinėmis institucijomis ir tarptautiniais partneriais, kad priešui būtų taikomos visos vyriausybės sankcijos.

NSS pateikia sudėtingą ir nerimą keliantį iššūkį Jungtinėms Valstijoms, kurios atsidūrė „lemiamo dešimtmečio” pradžioje, kai turi kovoti su beveik lygiaverčių konkurentų, tokių kaip Kinija ir Rusija, grėsme ir kartu spręsti tokias problemas kaip infliacija, pandemijos, klimato kaita ir kitas problemas, keliančias grėsmę Amerikos ir viso pasaulio valstybių gerovei.

Keli aukščiausio rango demokratai jau paskelbė viešus pareiškimus, kuriuose išreiškė paramą NSS. Tuo tarpu respublikonai pradeda kritikuoti strategiją. Alabamos atstovas Mike Rogers sakė, kad „Bideno administracijos parengta strategija užima 48 puslapius, kad nieko nepasakytų. Ji paremta fantazijų pasauliu, kuriame visos tautos, net ir priešininkės, dirba kartu siekdamos bendrojo gėrio”.

Putinas pareiškė, kad bet koks susidūrimas su NATO sukels „pasaulinę katastrofą”. „Tikiuosi, kad tie, kurie tai sako, yra pakankamai protingi, kad nesiimtų tokių žingsnių”, – sakė pasaulio teroristas Nr. 1, nuolat grasinantis Vakarams branduoliniu ginklu.

Deja, susidūrimas virs katastrofa ne pasauliui, o Rusijai. Šią realybę Peterburgo banditas žino kuo puikiausiai, tačiau vis dar mėgina kai ką įbauginti.

Putinas Kazachstano sostinėje Astanoje vykusioje spaudos konferencijoje pareiškė, kad nesigaili dėl konflikto Ukrainoje ir teigė, kad Rusija elgiasi teisingai. Esą Rusija neturi užduoties „sunaikinti Ukrainą”, kuri turi teisę egzistuoti, kaip valstybė. „Dabar masinių smūgių Ukrainai nereikia, bet dar pamatysime“, – ramino susirinkusius Putka.

Išpūtusių akis žurnalistų, matyt, jau nebevimdo toks Putlerio melas; o į Kyjivą driskiai su paradinėmis uniformomis veržėsi tik pražygiuoti miesto centre ir parsigabenti po vogtą skalbimo mašiną. Negalime tikėti nei vienu žodžiu diktatoriaus, kuris išsiuntė karinius dalinius į Baltarusiją, kad pastarieji dalyvautų „regioninėje pajėgų grupėje” Lukašenkos kolchozo sienoms apsaugoti. Jungtiniai kariniai daliniai bus dislokuoti prie Ukrainos sienos ir vien savo buvimo kels grėsmę Ukrainai.

Vokietija atmetė Putlerio pasiūlymą priimti rusiškas dujas iš vienintelės likusios nesugadintos dujotiekio „Nord Stream 2” linijos. Niekas Vakaruose nebeišties rankos Putleriui, kol šis neišties kojų ir nebus išnetas jomis į priekį iš Kremliaus. Gyvas ar miręs.

Italijoje dešiniosios partijos „Liga” narys Lorenzo Fontan išrinktas žemųjų parlamento rūmų pirmininku. Radikalas save apibūdina kaip „kryžiuotį”, kovojantį prieš abortus ir tos pačios lyties asmenų civilines santuokas. Nenuostabu, kad toks veikėjas pareiškė, kad Putino valdoma Rusija „yra etalonas tiems, kurie tiki nacionalistiniu visuomenės modeliu”. Fontan labai žavisi Putinu, kurį vadina „šviesa” Vakarų pasauliui.

Teigiama, jog Fontan 2014 m. vyko į vadinamąjį referendumą laikinai okupuotame Kryme, o 2017 m. balsavo prieš tai, kad Ukrainai būtų suteiktas bevizis režimas su Europos Sąjunga. ES nerimauja, kad Italija gali tapti nenuspėjama partnere, po to, kai Italijos parlamento rinkimus laimėjo dešiniųjų ir kraštutinių dešiniųjų partijų koalicija.

Šitokie veikėjai kaip itališkasis Lorenzo yra reali grėsmė Vakarų demokratijai ir civilizacijai. Galime tik įsivaizduoti, kaip vystytųsi karas Ukrainoje, jei tokie prorusiški radikalai sėdėtų prie valdžios vairo Paryžiuje, Londone ir Berlyne. Rusija žygiuotų į vakarus nestabdoma.

Žinia, ne visas panašias ultraradikalias jėgas Kremlius finansuoja, kaip Prancūzijos nacionalinio fronto lyderę Marine Le Pen, tačiau be jokios abejonės jomis naudojamasi, užmezgami draugiški santykiai, palaikomi dalykiniai ryšiai. Po Putino Rusijos pralaimėjimo Europos strategų laukia itin sudėtingas uždavinys išmėžti šį gaivalą iš sprendimų priėmėjų tarpo.

Kremlius pagrasino uždaryti grūdų koridorių, jei JT neįvykdys jos reikalavimų. Kokių tiksliai reikalavimų, Maskva nevardino, tačiau išsiuntė laiškelį Antonio Guterresui. Gali būti, kad ryt jis jau sėdės Maskvoje. Tarsis.

Kremliaus šantažas tęsiasi. NATO ir JAV turi progą imtis maisto krovinių konvojavimo, saugant Vakarus nuo pabėgėlių srauto, Azijos ir Afrikos šalis nuo bado.

Operacinis lygmuo

Be esminių pakitimų.

Tolesnė karo eiga priklausys nuo resursų bei logistikos šaltuoju periodu. JAV vyriausybės ataskaitoje teigiama, kad sankcijos jau trukdo Rusijai aprūpinti savo kariuomenę, kuri nuo vasario mėnesio neteko maždaug 6 000 vienetų transporto technikos, o šaudmenis naudoja greičiau, nei pakeičia juos naujais.

Rusijoje armijai trūksta dyzelinių variklių, sraigtasparnių ir lėktuvų variklių dalių, šarvuočių bei tankų. Rusijos gebėjimas gaminti sudėtingus tiksliuosius ginklus nukentėjo dėl eksporto kontrolės, ribojančios Rusijos galimybes naudotis pažangiomis Vakarų technologijomis. Ataskaitoje pažymima, kad Rusijoje trūksta ir guolių, kas trukdo tankų, lėktuvų, povandeninių laivų ir kitų karinių sistemų gamybai bei remontui.

Todėl dabar JAV ir tarptautinės Ukrainą remiančios de facto koalicijos užduotis – rasti būdų, kaip neleisti Rusijai gaminti daugiau šaudmenų. Jungtinės Valstijos gali įvesti sankcijas asmenims, šalims ir bendrovėms, kurios tiekia amuniciją Rusijai arba remia jos karinės pramonės kompleksą.

Ukrainos prezidento biuras ragina svarstyto devintąjį sankcijų Rusijai paketą, kurį galėtų sudaryti likusių Rusijos ir Baltarusijos bankų atjungimas nuo SWIFT sistemos, draudimas išduoti vizas rusams ir draudimas Rusijos laivams įplaukti į Europos uostus. Pažymima, jog Kinija ir Turkija padeda Rusijai apeiti esamus apribojimus.

Skelbiama, kad mobilizaciniai resursai Rusijoje siekia 29 mln. žmonių, ir kad šia daline mobilizacija Kremlius neapsiribos.

Ką gi, galima surinkti į krūvą visus 29 mln., išdalinti visiems akmenis ir pagalius bei paleisti į fronto liniją.

Taktinis lygmuo

Šiandien ryte rusų teroristai atakavo Kyjivo sritį. Pranešama apie oro antskrydį, tačiau informacijos apie pasekmes kol kas nėra.

Okupantai bepiločiais atakavo Zaporižę, o paryčiais paleido dar 10 raketų S-300. Mieste sunaikinta infrastruktūra, kilo gaisrai, kuriuos gelbėtojai laiku lokalizavo. Nukentėjusiųjų nėra.

Okupantai deda visas pastangas, kad išlaikytų užgrobtas Charkivo, Luhansko, Zaporižės, Mykolajivo ir Chersono teritorijas.

Pastarąją parą okupantai paleido šešias raketas, atliko trisdešimt oro smūgių, keturiasdešimt aštuonis apšaudymus iš reaktyvinių ugnies sistemų.

Ukrainos kariuomenės Generalinio štabo duomenimis, sužeisti rusų kariai netelpa Tokmako ir Donecko miestų ligoninėse. Trūksta lovų ir medikamentų. Medikai pervargę.

Rusijos karinė vadovybė atsisako evakuoti sužeistuosius į Rusijos teritoriją, todėl sunkiai sužeistų karių mirtingumas viršija 50 %. Į vieną iš Donecko miesto ligoninių šią savaitę priimta apie 100 sužeistųjų.

Pranešama, jog Zaporižės srityje buvo sunaikintas ginkluotų varguolių susitelkimo vieta ir technika. Nukentėjo apie 100 užpuolikų. Tarp jų 25 mobilizuoti naujokai. Berdiansko gyvenvietės rajone sunaikinti 4 kompleksai S-300.

Per praėjusią parą Ukrainos karo aviacija sudavė apie trisdešimt smūgių, pataikyta į dvidešimt penkis ginkluotės bei karinės technikos židinius, tris priešo priešlėktuvinių raketų kompleksus. Ukrainos priešlėktuvinės gynybos daliniai numušė devynis bepiločius orlaivius, raketiniai daliniai ir artilerija ištaškė keturis kontrolės postus, penkiolika gyvosios jėgos, ginklų ir karinės įrangos židinių, dvylika šaudmenų sandėlių, pataikė į artilerijos dalinį ir dvidešimt kitų svarbių taikinių.

Pranešama, jog rusai, bėgdami iš Chersono srities, paliko visą ginklų arsenalą: 500 artilerijos sviedinių ir šaudmenų, skirtų „Grad” ir „Uragan” sistemoms, taip pat daugiau kaip šimtą prieštankinių valdomų raketų ir prieštankinių minų.

Bėkit, driskiai, bėkit. Susirinkit vogtus unitazus ir lėkit, kaip akis išdegę.

1 1 balsas
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
97 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Lapės naujienos

Fox News: JAV artimiausiu metu pristabdys ar net visai nutrauks aukštų technologijų ginkluotės perdavimą Kyivui dėl senkančių resursų. ___ Taip pat Zelenskio armija fronto linijose dar susidurs su rimtom problemom dėl ‘Starlink’ palydovinio ryšio nutraukimo.

Žinia

Milijardierius Ilonas Maskas teigia, jog Rusija branduoliniais smūgiais galėtų sunaikinti Jungtines Valstijas ir Europą mažiau kaip per 30 minučių.
Pagoglinkit straipsnį “ Маск заявил о высочайшем риске ядерной катастрофы за 60 лет”. https://www.rbc.ru/politics/15/10/2022/634aeaa89a7947331c023a04?from=from_main_1

Juokiuosi garsu

Cha ha ha… Kalbama, kad po spalio 10 d. Kijevo apšaudymo, viena raketa nukrito netoli Zelenskio ofiso, o neūžauga narkomanas Zelenskis iš baimes į kelnės prišiko!… cha ha ha… Smirdi, žydeli Zelenski, oi smirdi!… Iki šiol dvoki, neūžauga tu…..
Pagoglinkit – https://ria.ru/20221010/kiev-1822698040.html

Smagu

ВКС нанесли удар по пункту временной дислокации второго батальона 65-й механизированной бригады ВСУ в районе города Запорожье: уничтожено более 160 украинских военнослужащих, размещавшихся в трех казарменных помещениях.
Šlovė rusų kariams! Dar 160 ukrufašistų sunaikino! Valio!!!

Chocholai nugarmėjo į dugną žuvų maitinti

Pagoglinkit straipsnį – “Российские военные уничтожили десант ВСУ в Каховском водохранилище”. Минобороны: российские военные уничтожили пять быстроходных катеров и две баржи ВСУ в Каховском водохранилище, также уничтожено более 50 украинских военнослужащих, пять танков и четыре боевые машины пехоты.

stasys

Be jokiu abejonių. ‘Starlink’ programa metams tokiomis apimtimis kainuotu Ukrainai apie 600 ml. dol . Normalu kad privati kompanija nenori ir negali pakelti tokiu išlaidu kare kuriame amerikiečiu nacionaliniai interesai antraeiliai . Truputi pasiderėjus ta sumą gali surinkti ir pati Ukraina . Tu milijardu upėje kurie suplaukia pagalbos fondais į Ukraina tai tikrai menka sumA , vienok Lietuva galėtu ir pati teikti siūlymą NAto formatu , siūlydama viso bloko apimtimi surinkti būtiną sumą Ukrainai . Dabar jau neatrodo jog tai kažkokia didelė problema . – Ukrainiečiai atnaujino puolimą Xersono rajone Beryslav kryptimi , vyksta sunkus ir aršus mūšiai , ukrainiečiai spaudžia orkus .. klega visas xuilososu socialinis tinklas apie patiriamus nuostolius . Jaučiasi autoriaus ‘nuovargis’ sekant įvykius Ukrainoje , gal… Skaityti daugiau »

Ceitnotas

Žalias narkomanas laiko turi tik iki lapkričio 8 d. Tada įvyks rinkimai JAV. Po to, čemodan, vokzal, Izrael…

Xxxx

Žydai Zelia ir landsbergiai bijo tik “Dichlofoso”, dujų kameroje, kur tikėtina ir keliaus.

xerson

xersonėje.
„Атаки украинской армии на Херсонском направлении полностью провалились”

https://news-front.info/2022/10/15/ataki-ukrainskoj-armii-na-hersonskom-napravlenii-polnostju-provalilis/

Aleksas

Milijardierius Ilonas Maskas pripažino, jog Starlink gali “užlenkti” rusai.
Pagoglinkit – “Маск обвинил Россию в попытках «убить» сеть Starlink на Украине”.
Американский бизнесмен, глава Tesla и SpaceX Илон Маск обвинил российских военных в попытках «убить» сеть Starlink, которая позволяет украинским военным иметь доступ в интернет. Об этом он написал в «Твиттере».
«Starlink — единственная система связи, которая все еще работает на фронте, — все остальные мертвы. Россия активно пытается убить Starlink. Для его защиты SpaceX направил огромные ресурсы. Даже в этом случае Starlink все еще может умереть», — заявил Маск.
https://www.rbc.ru/politics/15/10/2022/634a5ded9a794715d8cbd697?

aleksui

ir „užlenkė”. „žaliais stulpais”.

stasys

Na taip beviltiški tie xuilo-satrapai Tiesose . Nulis mąstymo ,..tik amerikietiškas popcornas galvoje spragsi .. Xuilo netgi tualetinio popieriaus nesugeba sau pasigaminti pilna apimti pagal poreikį , ka ten kalbėti apie konkurencija su ‘Starlink’ programa . Vailokiniai gali pabandyti dangų savo kepurėmis uždengti … ir tik tiek .

kaput

žalios ximeros valkirijoms

alternatyvi informacija

tiesos lašas totalinio valdžiagyvių melo jūroje: laisvaslaikrastis.lt http://www.kla.tv/lt landsbergizmas.lt sapereaude.lt budruspilietis.lt

Ieva

Rusija jau laimėjo prieš NATO kirmėles. Lengva kova.

Girtas Ivanas

Sudeginsim Kijevą iki pamatų.

Traktoristas Jonis

Deginsim tvartą, o visus ožius eksportuosim pas jankius. Kad jų bybčiulpiai jiems arčiau būtų, o Lietuva išsivalytų.

stasiui

kur buvai dingęs, ar kiaules tratinai kaime ?

Ieva

Gordonas jau loja ant zelenskio, kur tu, išeik, kalbėk prieš tautą, kodel slėpies, kodel žmones nežinioj laikai , o zelia tyli … kalbama, nėra jo, pabėgo prieš 4 dienas lenkuos…

Sveiki,

Lauko šikinykų Lietuva , su didžiausia infliacija ES ir senu smirdinčiu ožiu balkonėlyje

anglijoj

per mėnesį 20 000 ukrų į gatve išmetė

stasys
Somal.

Kur tas NATO?rusai daro ką nori ir deda skersą,tas pats bus ir Lietuvai.

Ieva

Pagarba Putinui ir Dievas su Rusija.

Man patinka

Kai skrenda į banderus unitazai, skalbiankėm užtaisyti

Vaclovas iš Kražių

Įdomu, kiek į Lietuvą ukrų atbėgo, sergančių ŽIV ar AIDS. Lenkijoje išaugo sergamumas.

cha cha cha

žydas putins slavaukrainos žydų- nacistų valdžiai nepatogumų nesukelia, nešaudo į centrus priimančius sprendimus: į radą su žydais, į ministrų kabinetus, SBU, į kur sėdi agentai, priešingos žvalgybos Masado, MI6, CRŲ ir valdo visą procesą. Putinas neišlaisvina Ukrainos tautą, o Putinas atvirkščiai padeda žydų- nacistų valdžiai palaikyti savo diktatorišką valdžią ukrainoje.

Europa blaivėja

Daugiau kaip 60% italų pasisako prieš ginklų tiekimą Ukrainai ir prieš sankcijas Rusijai.

stabdykit

baltieji astčioxinkit, stabdykit baltųjų skerdynes ukarinoje, surengtas žydo zelenskio ir žydo putino, vyrai skerdžiami kad nebūtų kam pasipriešinti žydo švabo korporacizmui ir privalomos medicinos santvarkai.

Ieva

Putinas greit Europos prezidentu bus.

Naujiena

Rusijos raketa-nešėja “Angara-1.2” išvedė į orbitą naują karinį palydovą “Kosmosas-2560”.

ieva ieva

neganyk po pieva,kvaisa.

Labas rytas,degeneratai

ir degradai.Nagi pakiauksekit.Megstu varliu chora…Pratinkites prie fiurerio pakasynu…..

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ukrainoje, prieš žudikus ruskius kovoja Vytauto Didžiojo vardo artilerijos brigada
https://www.youtube.com/watch?v=9ICSx-TohyQ
Pagarba Ukrainos gynėjams. _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Ginti Ukrainos, turi sukilti prieš ruskius visos NATO ir ne NATO valstybės.
_

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių. _
– LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Ruskiai, dinkit iš Lietuvos _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti. _

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai. _

Хохлы в жопе….

“Херсонские власти заявили, что надежды Киева на контрнаступление разрушены”.
https://ria.ru/20221016/ukraina-1824376856.html

Prašalietis

Kiekvieną rytą su nuotaika laukiu ir paskaitau „tautiškai patriotinės” kolūkių lygio agitbrigados „Veidaknygė” artistų Navio, Sėjūno, Locked-Šmocked pasirodymų, jų „patriotinių, strateginio, operacinio ir taktinio lygio” baikų, Ukrainos karo veiksmų tema. Įdomu sekti Ukrainos karo muilo operos scenaristų ir Ukrainos bei Rusijos aktorių ir atlikėjų audringus karinius gyvenimus, karines veiklas, jų pergyvenimus bei džiaugsmus, ukrainietiškas nesibaigiančias pergales, rusų nesibaigiančius pralaimėjimus, banderinių chalopų „patriotinį pyktį ir dvasines kančias”… Su džiaugsmu ne vieną mėnesį skaičiau Locked-Šmocked Ukrainos karo lansberginio durnių laivo žiūrovams ir skaitytojams skelbiamas prezentacijas apie nuo ukrainietiškų chalopų bėgančius iš Ukrainos teritorijos „kur akys mato”, alkanus, be šovinių ir iššaudytų raketų, pasigriebusių po prisigrobtą iš turtingų vietinių chalopų šaldytuvą, mikrovalnovkę, sofą, fotelį, špižinę tarybinių laikų keptuvę… rusiškus driskius, orkus, chuilo. Šia… Skaityti daugiau »

Kybos

Zelia kartuvėse. Jau greit

Suskreetusio jiecio rytas

Prabunda drebedamas po egle,visas slapias,sulipes nuo purvu,apsimyzes ir apsisikes,kailis isterliotas pridziuvusiais exkrementais..Ant samanu voliojasi suestu pauksciu plunksnos,galvos,zarnos..Susirietes jietis tupi ant kelmelio ir purvinais nagais barbena ryto sedevra,trik trak apie nieka.

Ei,ujobkai

pakvaksekit garsiau,ko tai blogai girdet….

cha cha Cha

žydo zelenskio šaika šaudo į donecko administraciniu pastatus o žydo putino nešaudo į žydo zelenskio administracijos pastatus.

į meriją

zielenskio šaika šaudo į donecko meriją
„ВСУ обстреляли Донецк: прямое попадание по зданию мэрии”
https://news-front.info/2022/10/16/vsu-obstreljali-doneck-prjamoe-popadanie-po-zdaniju-mjerii/

pagaliau

pradedama atsičiuxinti, kad vykdomas vieno centro planas:

„О ЧЁМ ПУТИН ДОГОВОРИЛСЯ С ГЛОБАЛИСТАМИ . Игорь Шнуренко”
https://youtu.be/UqT5DE64Bu4

Seniai pastebėjau velniavą :kai putinas paskelbia pauzę, rusų kariai atsitraukia, kai putinas dainuoja su šamanu kremliaaikštėj donecke skerdžiami rusų kariai, likę gyvi atsitraukia, kai putinas atidarinįja maskvos ratą – donecke rusų kariai paliekami katiluose,taikius guventojus šaudo zelenkiniai, kai putinas pareiškia kad daugiau nemėtys ant ukrainos zielenskiniai atakuoja.

realybė

V. Zelenskis ragina suduoti prevencinį branduolinį smūgį Rusijai, taigi ir pradėti ir trečiąjį pasaulinį branduolinį karą. Eiliniame kreipimesi Zelenskis sako, kad NATO turi smogti prevencinį branduolinį smūgį Rusijai, kad ji negalėtų pati panaudoti branduolinio ginklo. Zelenskio patronai –  ES, JAV ir Jungtinė Karalystė, o Gitanas Nausėda apdovanojo jį garbingiausiu Lietuvos ordinu – Vytauto Didžiojo ordinu. Atrodo, kad Zelenskis vėl kažko prisiuostė. Reikėtų priminti visiems idiotams, kurie ant namų išsikabinę Ukrainos vėliavėles, kuo baigsis tas jų žavėjimasis kruvinu budeliu Zelenskiu: Radioaktyvusis cunamis sunaikins JAV: ką gali „Poseidon“ bepilotė torpeda – neįveikiamas paskutinio teismo dienos ginklas lebionka.blogspot.com/2022/10/radioaktyvusis-cunamis-sunaikins-jav-ka.html?m=1  Tiesiog buvo šlykštu žiūrėti, kaip mūsų aukštas ir jau nebe gražus Kijeve keliaklupsčiavo prieš Ukrainos tautos budelį Volodimyrą Zelenskį, meilikavo kaip koks vasalas, tačiau ne… Skaityti daugiau »

realybė

V. Zelenskis ragina suduoti prevencinį branduolinį smūgį Rusijai, taigi ir pradėti ir trečiąjį pasaulinį branduolinį karą. Eiliniame kreipimesi Zelenskis sako, kad NATO turi smogti prevencinį branduolinį smūgį Rusijai, kad ji negalėtų pati panaudoti branduolinio ginklo. Zelenskio patronai –  ES, JAV ir Jungtinė Karalystė, o Gitanas Nausėda apdovanojo jį garbingiausiu Lietuvos ordinu – Vytauto Didžiojo ordinu. Atrodo, kad Zelenskis vėl kažko prisiuostė. Reikėtų priminti visiems idiotams, kurie ant namų išsikabinę Ukrainos vėliavėles, kuo baigsis tas jų žavėjimasis kruvinu budeliu Zelenskiu: Radioaktyvusis cunamis sunaikins JAV: ką gali „Poseidon“ bepilotė torpeda – neįveikiamas paskutinio teismo dienos ginklas lebionka.blogspot.com/2022/10/radioaktyvusis-cunamis-sunaikins-jav-ka.html?m=1  Tiesiog buvo šlykštu žiūrėti, kaip mūsų aukštas ir jau nebe gražus Kijeve keliaklupsčiavo prieš Ukrainos tautos budelį Volodimyrą Zelenskį, meilikavo kaip koks vasalas, tačiau ne… Skaityti daugiau »

..kostmine kacapu realybe

is paralelinio pasaulio susikistai sau raudonojon ruron,issigimes fasistoidini ableu.

97
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top