Karas Ukrainoje. Keturi šimtai aštuoniasdešimt antroji (Birželio 20 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresoriaus teritorijoje, 380 km nuo sienos (Tambov) keista užsidegė rusų parako gamykla. 🤔 Pranešama apie didelį gaisrą ir sprogimus. Lygiai toks pat džiaugsmas ištiko Maskvoje iki tol buvusią agresoriaus karinės paskirties remonto gamyklą. Tuo tarpu rusija surengė smūgius dronais – savižudžiais Charkiv ir Khmelnitskyi, atakavo energetinę infrastruktūrą Lviv mieste. Taip pat atakuotas Kyiv, tačiau čia oro gynyba suveikė beveik be priekaištų.

Žiūrim ką turim fronte.

📌 Luhansko kryptis. Pasirodė informacija, kad Ukrainos pajėgos Storm Shadow raketomis apšaudė karinius taikinius Luhansk mieste. Nepatvirtintais duomenimis sunaikintas okupantų susitelkimo rajonas.

📍 Svatove. Lokalūs susidūrimai centre (Novoselivske) tęsiasi, šiandien rusų aviacijos smūgių ukrainiečių gynybos gilumoje sumažėjo. Stebėsime situaciją ar anksčiau tai buvo tik vienkartinis realaus efekto nedavęs pasidraskymas, ar ilgalaikės operacijos pradžia.

📍 Kremina. Vakarykštės rusų atakos Torske – Yampolivka rezultato nedavė, todėl šiandien šiame ruože kiek ramiau. Tęsiasi lokalūs susidūrimai pietiniame flange, Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas.

📍 Lysychansk. Susidaro įspūdis, kad mūšių intensyvumas Vesele – Spirne ruože menksta, tačiau rusai vis dar vykdo puolamuosius veiksmus.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Ukrainos vienetai įsitvirtina atsikovotose aukštumose aplink Orihovo Vasylivka, rusų kontratakos nebuvo sėkmingos. Mažėjant rusų puolimo potencialui Vesele – Spirne ruože, atsiriša rankos ukrainiečiams vykdyti atakas Rozdolivka – Vesele – Spirne ruože. Agresoriaus karo propagandistai praneša apie suintensyvėjusias ukrainiečių atakas prie Rozdolivka. Kaip minėjome, anksčiau jei čia okupantams atsivertų dar vienas probleminis taškas, iniciatyva visiškai pereitų į Ukrainos pajėgų rankas, agresoriui tektų arba pritraukinėti naujas pajėgas (problemų Zaporizhia kontekste, tai vargu ar įmanoma) arba vengiant savų vienetų atkirtimo, atsitraukti.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose be pakitimų.

📎 Pietinis flangas. Ukrainiečiai atakuoja prie Klishiivka, poziciniai mūšiai prie Kurdiumivka. Agresorius jau kelinta diena nebeturi pajėgumo pulti. Kita vertus, ukrainiečių pasistūmėjimas prie Klishiivka ir įsitvirtinimas palei kanalą vis mažiau suteikia erdvės rusams vykdyti atakas link Bila Hora ar Ivanivske.

📍 Avdiivka – Mariinka. Tikėtina, jausdamas kuom gali baigtis lokalūs Ukrainos gynėjų laimėjimai Pervomaiske ruože ir šiauriniame Avdiivka flange, okupantai gerokai suintensyvino operacijas bei pritraukė arčiau papildomus artilerijos vienetus. Vakar ir šiandien rusai bando pralaužti ukrainiečių gynybą šiauriniame Avdiivka flange. Tiesa, sunku spręsti ar tai bandymas susigrąžinti prarastas pozicijas (pirmiausia – prie Vesele) ar preventyvus smūgis Ukrainos pajėgų tolimesniam puolimui. Taip pat labai karšta Mariinka – Pobeda ruože. Agresorius bando išvystyti savaitgalį pasiektą taktinę sėkmę, situacija nėra aiški.

📍 Vuhledar. Rusų atakos Novomykhailivka ruože labiau trikdančio pobūdžio, Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas.

📌 Zaporizhia kryptis. Ukrainiečiai raketomis sėkmingai atakavo karinius objektus Berdyansk. Rusai S300 raketomis apšaudė Zaporizhia miestą.

📍 Velyka Novosylka. Panašu, Ukrainos vienetai ėmė intensyviau pulti vakarinį rusų pleišto flangą. Jie bando pasistūmėti nuo Levadne – Novodariivka link Mokry Yali upės bei spaudžia nuo Makarivka į rytus, taip dar labiau komplikuodami agresoriaus padėtį Rivnopil. Kita vertus, galimas variantas, kad ukrainiečiai suks labiau į pietryčius ir sieks perimti ruožą Priyutne – Remivka – Stepove. Tai leistų jiems: 1) palei upelį Solyonoe užimti tarpines gynybai patogias pozicijas ir ruoštis toliau judėti link pagrindinės rusų gynybinės linijos (Liubimivka), 2) iš vakarinio flango ir užnugario pulti okupantų pozicijas prie Staromayorske ir išvalyti visą vakarinį flangą palei Mokry Yali upę iki pat ruožo Remivka – Volodine – Staromlynivka.

📍 Orihiv. Rusų pastangos atsiimti Piatychatki baigėsi nesėkme, tas pats pasakytina ir apie jų bandymus susigrąžinti pozicijas į pietus nuo Novodanylivka. Ukrainiečiai pastarajame ruože toliau aktyvūs ir vykdo puolimą.

📌 Pietų kryptis. Didelis kabūm rytiniame Dniepro krante prie Nova Kahovka. Kas sprogo neaišku. Tuo pačiu, užlietas rytinis Dnipro krantas džiūna, atskirose vietose jau galima vaikščioti pėsčiomis, tačiau pravažiuoti su technika dar vis labai sudėtinga.

3.3 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
292 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ukrainą lydės sėkmė!

Kremliaus kontroliuojamos „RIA Novosti“ propagandistai rašo apie nereikalingą būtinybę kovoti „iki galo“ ir pulti į Lvivą ir Lenkiją.

Žinant apie subordinacijos vertikalę Rusijoje, nesunku suprasti, iš kur „žiniasklaida“ gavo nurodymą kritikuoti Z-patriotus.

Ha-ha-ha !

Uha-hahahahahahahaha !!!

Ukrainą lydės sėkmė!

„Šį atsako Rusijai scenarijų, kai įvyks kažkas kita, konvenciškai baisesnio, amerikiečiai ir NATO struktūros jau perdavė Rusijos vadovybei. Kur skris „Tomahawks“, jie jau žino, ir net Lukašenka žino, kur skris „Tomahawks“,

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainos karinės žvalgybos vadovas išjuokė Rusijos propagandos bandymus įtikinti visus, kad jis mirė.

Ha-ha-ha !

Uha-hahahahahahahaha !!!

Ukrainą lydės sėkmė!

….

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausiojo žvalgybos direktorato vadovas Kyrylo Budanovas juokėsi iš Rusijos propagandinės žiniasklaidos pranešimų apie jo mirtį. Jis teigė, kad Ukrainoje jie formuoja „ypatingą nemirtingųjų būrį“, kuris naktimis sapnuosis rusams, svajojusiems užgrobti Ukrainą. Tai jis pasakė komentare „Kyiv Post“.

Ha-ha-ha !

Uha-hahahahahahahaha !!!

Ukrainą lydės sėkmė!

….

Visa tiesa vienoje vietoje
Vargo pisuokliai

Ukraina laimėjo karą, bet mes to negalime patvirtinti. Rusai susprogdino užtvanką, bet JAV to negali patvirtinti. Geriau papasakokite apie pamuštus kombainus po paskutinių mūšių. Tiesos skaitytojai nenusipelnė tiesos, nes NS jiems stumia melą. Ar įsigalės cenzūra. Pasiskaitykite tiesos.lt ir sužinosite atsakymą.

Putinas “išrengė” zelenskį

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas visiškai diskreditavo Volodymyrą Zelenskį, parodydamas 2022 metais su Kijevu parafuotą Stambulo sutartį, savo „YouTube“ tinklaraštyje pareiškė buvęs Ukrainos prezidento Leonido Kučmos patarėjas Olegas Soskinas . „Zelenski, tu dabar stovi kaip nuogas karalius. Putinas tave išrengė iki galo ir pastatė tave į sceną kartu su tavo vyriausybe“, – sakė jis. Politologas tvirtina, kad parodytas dokumentas Zelenskį, jo vyriausybę ir Ukrainą pastatė į labai keblią situaciją, o neturint tinkamo veiksmų plano, kaip iš jos išeiti, geriausias Ukrainos lyderio išsigelbėjimo variantas būtų pabėgti iš šalies. „Zelenskio režimas išnaudojo save. Tai viskas. Jis negali judėti toliau, jis buvo diskredituotas”, – reziumavo Soskinas.

Singetis

Šitiems nuspurgėlių USA (ten visi kaip spurgos) bimbuko laižytojam Putinas iš kart parodė tiesius penkis pirštus (kad jie suprastų, kad iš kart bus dulkinami penkiais būdais vienu metu).

Putinas įlindo I būdą.

Путин ни разу не выезжал из России после того, как получил ордер на арест от Международного суда

А чего так?

yell… NATO GO NAXO

žinoma, toks xuilososys kaip su niku ‘Qkrainą lydės sėkmė’ mielai pacituos niekad nei putino, nei lavrovo, nei kokio gynybos ministro ar generolo nepasakytus žodžius apie „za tri dnia”, tačiau nė už ką neprisimins išgamos bidono ir daugybės pindostano chalujų, daugybę kartų kliedėtus absurdus apie sugriautą rusijos ekonomiką, raketų likučius dviem savaitėm, baksą už 200 rublių, visišką rusijos izoliaciją, rusijos žlugimą per metus, ir t.t., ir t.t. :))) – tas natūralu: tas sosostašvilis yra grynaveislis tvartelinis koprofagas, todėl saavo šūdo ėdimas, užsigeriant ožio urina, jam kaip kasdieninis perkandimas :))))

vova

slava paskutiniam ukrainiečiui

Rusų nuostolių suvestinė

Rašistai negali net krustelėti, pozicijas taškom gabalais.“ Skelbia, kas dedasi prie Bachmuto 

Ukrainą lydės sėkmė!

Pasižiūrėk daune kiek idejau. Kas taip sakė. Lukašenka,Kadyrovas

putinas sakė

Putinas pasakė, kad nuo birželio 4 d. Ukrainos ginkluotosios pajėgos ir užsienio samdiniai net 263 kartus nesėkmingai atakavo Rusijos karių pozicijas, užstrigdami prie pirmųjų rusų gynybos linijų. Rusijos gynybos linijos yra per visą Ukrainos fronto linijos 945 km ilgį ir į gylį nuo 10 km iki 30 km. Putinas sakė, kad Ukraina pasmerkta ir neturi jokių šansų.

Ha-ha-ha !

50+ Vakarų šalių jau šešioliktas mėnuo negali įveikti 1 Rusijos 😂

Ukrainą lydės sėkmė!

Klysti) Antroji armija pasaulyje 16 mėnesių negali nugalėti Ukrainos. Norėjo Kijevo per tris dienas o paėmė I burną. Ir prapiso kreiseri Moskva

Xoxolai

Ar nuo Bachmuto ukrosvinų lavonus jau susirinkot ??? 🐷🐷🐷🐷🐷

Rusai dar nespėjo pastatyti lavoniniu

Mirusiųjų okupantų komplekso statybos Rostove prie Dono kainuos 600 mln. rublių, o Kurske – daugiau nei 800 mln. rublių. Kiekvieno komplekso šaldymo įrangos kaina siekia milijardą rublių. Vyriausioji žvalgybos valdyba pažymi, kad Rusija nebegali nuslėpti savo kariuomenės nuostolių kare Ukrainoje masto ir nebesusitvarko su žuvusių karių srautu.

tep tep

Xoxolams stato, xoxolams… Banderų ir ukronacių lavonus sandėliuosime…

Rusų nuostolių suvestinė

Mirusiųjų okupantų komplekso statybos

Šiandien juoda diena ukrams

pranešama,kad prie Zypyrupužės apie 1000 žuvusių, 76 tankai,daug tankečių ir visi trys puolimai atmušti. Kitose vietose irgi panašiai, nors buve okrainieciai per susiaurėjusi Dneprą net keliose vietose jau nutiesė pontonus ir tikriausiai “vėl tuoj puls”.

yell… NATO GO NAXO

na, po to, kai šizoukrai prisidirbo su kachovka, visos tendencijos ir vektoriai jau nebekelia nė mažiausių abejonių …, – nes niekas dar net nebandė įvertinti grandiozinių ir kompleksinių neigiamų tos avantiūros pasekmių paties ukroreicho „sveikatai” …, – o jos neišmatuojamos…

Rusų nuostolių suvestinė

Kovoti su amerikiečiais mūšio lauke Ukrainoje – tai sąmoningas pralaimėjimas, nes jie turi nebranduolinę kovinę galią, dešimtis kartų didesnę už mūsų, jie turi daugiau karių… Nuo milijardo žmonių skaičiuojant. Jų karinės išlaidos keliasdešimt kartų didesnės nei mūsų. Jie turi neprastesnių lauko ginklų, ir jie jų dar net nepanaudojo: dar nepristatytos „Tomahawk“… Iš principo nėra jokių galimybių laimėti pagal scenarijų, kurį jie mums perša…“ –

Rusų nuostolių suvestinė

20.06.2023

 • Танки — 3997 (+8)
 • ББМ — 7750 (+15)
 • Артиллерия — 3888 (+23)
 • РСЗО — 614 (+4)
 • Средства ПВО — 372 (+2)
 • Самолеты — 314
 • Вертолеты — 306 (+1)
 • БПЛА — 3393 (+10)
 • Крылатые ракеты — 1214 (+3)
 • Корабли (катера) — 18
 • Автомобили и автоцистерны — 6645 (+32)
 • Специальная техника — 531 (+5)
 • Личный состав — около 221460 человек (+1010)
Ukrainą lydės sėkmė!

Solovjovas paskelbė neregėtą sensaciją. Sugriauta visa Rusijos propaganda  ()2023-06-20

Rusijos propagandistas Solovjovas savo laidos eteryje paskelbė, kad JAV prezidentui vadovauja ukrainiečiai.

tep tep

Laižyk, Zelenskos vaginą, PYZDALYZE! 🫶🫶

Laisvalaikio skaitiniai

Pagoglinkit – “Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”. 
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

kaput

zelionij hitler kaput

Ukrainą lydės sėkmė!

Российский диктатор попытался использовать „военкоров” для повышения рейтингов, но показал себя не в лучшем свете.

Ukrainą lydės sėkmė!

Daugiau nei pusė pasaulio yra Ukrainos marionetės! Koks vingis! Kokia imperija! Anksčiau Didžioji Britanija buvo laikoma didžiausia pasaulio imperija, bet, pasirodo, yra atvirkščiai! Ukraina aplenkė visas imperijas. Kyjivas slapta užgrobė valdžią per visą Žemės planetą. Taip sako psichas Solovjovas“, rašo Palijas, pabrėždamas, kad Ukrainos marionetės yra ne tik JAV, nes Rusijos agresiją tokia laiko didžioji dalis Jungtinių Tautų narių.

Ukrainą lydės sėkmė!

Toks Solovjovo pareiškimas apverčia visą Rusijos propagandą aukštyn kojom. Anksčiau visa Rusijos žiniasklaida tvirtino, kad Ukrainai vadovavo „anglosaksai“. Dabar, atrodo, paaiškėjo, kad yra atvirkščiai. Anksčiau buvo sakoma, kad Vašingtono statytiniai sėdi Kyjive, o dabar viskas atvirkščiai – Kyjivo marionetės sėdi Vašingtone.

tep tep

Laižyk, Zelenskos vaginą, PYZDALYZE! 🫶🫶🫶

NATO krachas

Pamenu, jog paskutinio NATO vadovo Stoltenbergo vizito Kijeve metu, susitikęs su Zelenskiu, jis sakė, viskas išsispręs planuojamajame grandioziniame ukrų kontrpuolime per pirmąsias 48-72 valandas. Dabar gi, kai nuo kontrpuolimo pradžios praėjo daugiau kaip 10 dienų, ir kai jau galima drąsiai konstatuoti, jog ukrainiečių kariuomenės kontrpuolimas žlugo, tas NATO papūgėlė Stoltenbergas turėtų iš gėdos išvirkščias pats išlįsti per savo subinės išangę.

Ukrainą lydės sėkmė!

🌎
🤣 🇷🇺 На сросії не геї
∫\ \___🐷 лише ПІДОРАСИ!
_∫∫ _∫∫ \ \ .
русня – недонація підорасів!

путлір .в.в

ALGIRDAS

Tai dabar per Fox News TV rodė, kad Stoltenbergas šiuo metu jau nuvykęs pas Bideną ir verkšlendamas aiškino, kad negalima leisti, jog Rusija laimės karą Ukrainoje, nes, neva, tada, matydami tą blogą pavyzdį, visi pasaulio “agresoriai”, įskaitant ir Kiniją, pakels galvas ir nebesiskaitys nei su NATO, nei su JAV.

Ukrainą lydės sėkmė!

Maskva gavo „juodą ženklą“. NATO perspėja Rusiją dėl „Tomahawks“ atakos

putinas sakė

Putinas pasakė, kad Ukraina jau faktiškai demilitarizuota: nebeturi nei savo tankų, nei šarvuočių, nei artilerijos pabūklų, nei raketų, nei sviedinių, nei šaudmenų, nei amunicijos. Rusai viską išdaužė. Kariauja tik su tuo, ką iš Nato ubagėliai gauna. Apgailėtini lūzeriai. 
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Ukrainą lydės sėkmė!

NATO įspėjo Rusijos vadovybę, jog dėl galimo Maskvos branduolinio ginklo panaudojimo bus suduotas atsakomasis smūgis sparnuotosiomis raketomis „Tomahawk“. Pasak jo, įspėjimą gavo ir save pasiskelbęs Baltarusijos prezidentas Lukašenka.

Jis jau suprato

Zelenskį pakars patys ukrainiečiai kaip taip padarė ispanai Frankui ir italai Musoliniui.

Ukrainą lydės sėkmė!

Asile Putiną tikrai pakars. Nepadės nei bunkeris

putinas parodė

„Путин УНИЧТОЖИЛ Зеленского ВПЕРВЫЕ показав документ подписанный Украиной во время мирных переговоров” 
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Ukrainą lydės sėkmė!

Моцква на дне ! ЛилиПутин в гавне ! )))Дисантние корабли пасут гусей ! А а путин гей !😂😂😂😂😂Д

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Ukrainą lydės sėkmė!

Русня и Вата 👌 у вас еще ракета осталась ! Все садитесь на нее и на марс, 100%захватите ! Там хохлов нет .😄Кацап тримай валюту в рублях 👍

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…..

Ukrainą lydės sėkmė!

Putinas įsiutęs. Gerasimovas pašalintas iš vadovybės.“ „General SVR“ skelbia sensaciją

putinas sakė

Putinas sakė, kad ukrainos morguose jau kasdien bent 800 ukronacių skamba pageidavimo koncerto “Linkime pasveikti” melodijos….
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Ukrainą lydės sėkmė!

Zalužnas skelbia apie uraganinę ataką. Smogė artilerijos junginiai, dronai, minų valymo mašinos. Pajudėjo tankai ir šarvuočiai (Video) ()2023-06-20
Zalužnas parodė vaizdo įrašą apie sudėtingą operaciją, kurios metu buvo išlaisvintas pietiniame fronte esantis Piatychatkų kaimas.

Ukrainą lydės sėkmė!

Sprendžiant iš vaizdo įrašo, Ukrainos kariškiai kruopščiai rengėsi operacijai ir sėkmingai ją įgyvendino pasitelkę artilerijos dalinius, dronus ir minų valymo mašinas. Taip pat matyti Ukrainos ginkluotųjų pajėgų tankas ir sunkioji šarvuotoji technika.

putinas sakė

Pagoglinkit – “Putinas pagrasino, kad suduos karinius smūgius Ukrainos sąjungininkams“.  
https://bukimevieningi.lt/putinas-pagrasino-kad-suduos-karinius-smugius-ukrainos-sajungininkams/ 
Jei Ukraina gaus naikintuvus F-16, bet jie bus bazuojami už jos sienų, Rusijos kariuomenė apsvarstys galimybes sunaikinti šiuos orlaivius, sakė V.Putinas kasmetiniame ekonomikos forume Sankt Peterburge.
“Jei jie bus dislokuoti oro bazėse už Ukrainos ribų ir naudojami karo veiksmuose, turėsime žiūrėti, kaip galime pataikyti ir kur pataikyti į tuos ginklus, kurie naudojami karo veiksmuose prieš mus“, – sakė jis. Be to, valstybės vadovas pažadėjo, kad F-16 degs taip pat, kaip dabar dega tankai Leopard.

Ukrainą lydės sėkmė!

Rusija nebesusitvarko su lavonais. Skelbiama apie gigantiškus kompleksus

putinas sakė

putinui draugai žydai sakė kad žydas zelenskis ne žydas o žydų tautos gėda
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Nemeluok

Главный раввин Украины Моше Реувен Асман рассказал, как гордится Зеленским:

„Я лично могу сказать, что горжусь президентом Зеленским, что он не убежал и делает все для помощи украинскому народу. И не только я. Думаю, что весь мир гордится им”.

putinas sakė

putinas – dega leopardai degs ir F – 16 be abejonių
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Dega Belgorodo sritis

Degs ir kurskas

Apšiko ir paliko

Na, jav isdave visus savo liokajus. „Vašingtonas nepalaiko Taivano nepriklausomybės, per susitikimą su Kinijos prezidentu Xi Jinpingu pareiškė JAV valstybės sekretorius Anthony Blinkenas. “ „Jungtinės Valstijos nepalaiko Taivano nepriklausomybės ir neketina leistis į konfliktą su Kinija“, – sakė JAV pareigūnas. Pasak jo, JAV nesiekia naujo šaltojo karo ir nenori keisti Kinijos sistemos . Xi Jinpingas savo ruožtu išreiškė viltį, kad šalims pavyks įveikti santykių sunkumus, nes didžiųjų valstybių konkurencija neatitinka laikmečio tendencijų. Kad tai padarytų, JAV turi gerbti Kiniją ir nepakenkti teisėtoms šalies teisėms bei interesams, sakė Kinijos vadovas”. P.S.Tai kaip dabar jauciasi lt.taivanio “gynejai”? :))))

Putinas nusikaltėlis

Сижу я в окопе, питаюсь хуйней, вскормленный рашизмом кацап молодой
Нам путин кричал, что победа вот-вот
А сам отправлял на убой 🇷🇺скот

Artėjant bloko samitui

Jensas Stoltenbergas konstatavo, kad NATO ginklų arsenalai jau ištuštinti.

Darijus

Tik ukronacikų vėliavų gausa išgelbės situaciją.

Ukrainą lydės sėkmė!

Putinas nusikaltėlis

Nebesvaik durniau

Putinas nusikaltėlis

Kovoti su amerikiečiais mūšio lauke Ukrainoje – tai sąmoningas pralaimėjimas, nes jie turi nebranduolinę kovinę galią, dešimtis kartų didesnę už mūsų, jie turi daugiau karių… Nuo milijardo žmonių skaičiuojant. Jų karinės išlaidos keliasdešimt kartų didesnės nei mūsų. Jie turi neprastesnių lauko ginklų, ir jie jų dar net nepanaudojo: dar nepristatytos „Tomahawk“… Iš principo nėra jokių galimybių laimėti pagal scenarijų, kurį jie mums perša…“ –

tep tep

Laižyk, Zelenskos vaginą, PYZDALYZE! 🫶🫶🫶

Singeris

Argi, ne tiesa, kai Vakarai sako „Tai yra mūsų karas“? Juk beveik trečdalį Ukrainos žemių supirko ES, Kanados, JAV verslininkai. Tai dabar reikia gi jas apginti. Ir guldo galvas ukrainiečiai ne tik už savo teritoriją, bet ir užsieniečių žemes.

Ukrainą lydės sėkmė!

O Rusijos Kinija supirko))) galės kinieciams subine bučiuoti

Sako, kad

ukropai savo žuvusius laidoja buldozeriais.

Liūdnas finalas

– „Triušiukai galvojo, kad myli vienas kitą, o pasirodo juos veisė” …

Liūdnas finalas

Putinas galvojo Kijevą paimti per tris dienas o paėmė tik I burną ir dar prapiso kreiseri Moskva.

Ekspertas

Dar dar truputį ukrainiečiai pasižudykite iki kokio 1 mln. negyvų ir 3 mln. invalidų ir jums bus ir NATO ir ES ir LGBT ir neriniuotų triusikų.

Putinas nusikaltėlis

Jo laukia tribunolas ir kartuvės. Jis žudo ukrainiečius

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Ukrainą lydės sėkmė!

….

Zelia, kur tu: O !!!

O kur Zelios pasakos apie peremogą ? Prieš ką dabar ant kelių stovi ?

zelia bus sekantis

zalužnas ir budanovas pas kobzoną koncerte parteryje sėdi

Ukraina neturi jokių šansų
Ukrainą lydės sėkmė!

….

putinas sakė

“Мои еврейские друзья говорят, что Зеленский — не еврей, а позор еврейского народа”, — отмечает глава России.
https://news-front.info/2023/06/16/zelenskij-ne-evrej-on-pozor-evrejskogo-naroda-zajavil-putin/

Nemeluok

Главный раввин Украины Моше Реувен Асман рассказал, как гордится Зеленским:

„Я лично могу сказать, что горжусь президентом Зеленским, что он не убежал и делает все для помощи украинскому народу. И не только я. Думаю, что весь мир гордится им”.

Ukronacių fiasko

Pagoglinkit – “«Никаких успехов». Экс-советник Пентагона Макгрегор заявил о полном провале контрнаступления ВСУ“.
https://lenta.ru/news/2023/06/15/net_uspehov/
Бывший советник Пентагона полковник Дуглас Макгрегор в эфире YouTube-канала Judging Freedom оценил ход контрнаступления Вооруженных сил Украины (ВСУ), отметив, что они не достигли никаких успехов.
Он добавил, что так называемые достижения украинской армии в контрнаступлении отражены лишь в отчетах ВСУ, однако они не имеют никакой ценности, поскольку находятся на большом расстоянии от зоны боевых действий. В качестве примера американский полковник привел ситуацию, когда украинские военные хвастаются несколькими захваченными разрушенными зданиями, которые располагаются в 15-25 километрах от линии соприкосновения.

V.TOMKUS

Tie lūzeriai Zelenskio banditai, nors ir apmokyti užsienyje pagal NATO standartus, taip puolė, kad per 15 dienų kontrpuolimo net 10000+ nabašnykų paliko, o iki rusų pirmųjų gynybos linijų taip ir neprisikapstė. Nu, lūzerių lūzeriai.

Nemeluok

Zalužnas parodė vaizdo įrašą apie sudėtingą operaciją, kurios metu buvo išlaisvintas pietiniame fronte esantis Piatychatkų kaimas.

Nemeluok

Zalužnas skelbia apie uraganinę ataką. Smogė artilerijos junginiai, dronai, minų valymo mašinos. Pajudėjo tankai ir šarvuočiai

Rusai užmuša santykiu 10:1

Pagoglinkit – “В США заявили о колоссальных потерях ВСУ с начала контрнаступления”. 
https://lenta.ru/news/2023/06/14/poteri/
Вооруженные силы Украины (ВСУ) несут колоссальные потери с начала контрнаступления. Об этом заявил бывший аналитик ЦРУ Ларри Джонсон в комментарии для YouTube-канала Judging Freedom.
«Что касается потерь среди военных, то сейчас, по моим подсчетам, они достигают примерно восьми, девяти, даже десяти к одному», — заявил Джонсон.

NA, KLUMPIAI

Na., dalbajobai patriotai, esate šoke???
Nebesvaikit, didysis kontrpuolimas žlugo!!!
Per 15 dienų ukroreichas sugebėjo prarasti 10000+ žuvusiais!
KATASTROFA!!! VISIŠKAS NATO KRACHAS!!!

Rusas pūva po velėna

Zelenskis – apie priešų naikinimą Ukrainoje: šalis valoma fiziškai

Rusas pūva po velėna

Prigožinas surengė ekskursiją po „Wagner“ kapines: „Taip! Jos auga“

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Ukrainą lydės sėkmė!

……

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainos prezidentas sako, kad šiuo metu Ukrainos pajėgos fiziškai valo šalį ir naikina priešus. „Dabar mūsų kariai Pietuose ir Rytuose labai aktyviai naikina priešą, fiziškai valo Ukrainą. Taip bus ir toliau. Ačiū visiems, kurie kovoja ir dirba dėl Ukrainos! Dėkojame kiekvienam mūsų kariui, kuris šiuo metu yra mūšyje, kovos postuose ir kovinėse misijose!“, – kalbėjo V. Zelenskis.

Laisvalaikio skaitiniai

Pagoglinkit – “350 тысяч убитыми: в США озвучили потери ВСУ” 
https://www.mk.ru/politics/2023/06/06/350-tysyach-ubitymi-v-ssha-ozvuchili-poteri-vsu.html

Rusas pūva po velėna

20.06.2023
Танки — 3997 (+8)
ББМ — 7750 (+15)
Артиллерия — 3888 (+23)
РСЗО — 614 (+4)
Средства ПВО — 372 (+2)
Самолеты — 314
Вертолеты — 306 (+1)
БПЛА — 3393 (+10)
Крылатые ракеты — 1214 (+3)
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 6645 (+32)
Специальная техника — 531 (+5)
Личный состав — около 221460 человек (+1010)

putinas sakė

putinas – dega leopardai degs ir F – 16 be abejonių
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Rusas pūva po velėna

Dega Belgorodo sritis degs ir Kurskas

Ha-ha-ha !

50+Vakarų šalių jau šešioktas mėnuo negali įveikti 1 Rusijos! :)))))

kaput

rusai užmuša ukrus santykiu 10:1

Rusas pūva po velėna

Rusai Kurske ir Rostove prie Dono stato didelius kompleksus, kuriuose bus rūšiuojami, analizuojami ir saugomi Ukrainoje žuvusių karių lavonai.

Rusas pūva po velėna

Klysti) Antroji armija pasaulyje 16 mėnesių negali nugalėti Ukrainos. Norėjo Kijevo per tris dienas o paėmė I burną. Ir prapiso kreiseri Moskva

Ukrosvinų krachas

Pagoglinkit -– “Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”. 
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

Rusas pūva po velėna

🌎
🤣 🇷🇺 На сросії не геї
∫\ \___🐷 лише ПІДОРАСИ!
_∫∫ _∫∫ \ \ .
русня – недонація підорасів!

путлір .в.в

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Rusas pūva po velėna

Моцква на дне ! ЛилиПутин в гавне ! )))Дисантние корабли пасут гусей ! А а путин гей !😂😂😂😂😂Д

Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

Rusas pūva po velėna

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

Gintas

Visa JAV ir NATO moderni ginkluotė ir milijardai gauna malkų nuo vienų rusų per visas skyles.

Ukrainą lydės sėkmė!

Kovoti su amerikiečiais mūšio lauke Ukrainoje – tai sąmoningas pralaimėjimas, nes jie turi nebranduolinę kovinę galią, dešimtis kartų didesnę už mūsų, jie turi daugiau karių… Nuo milijardo žmonių skaičiuojant. Jų karinės išlaidos keliasdešimt kartų didesnės nei mūsų. Jie turi neprastesnių lauko ginklų, ir jie jų dar net nepanaudojo: dar nepristatytos „Tomahawk“… Iš principo nėra jokių galimybių laimėti pagal scenarijų, kurį jie mums perša…“ –

Rusas pūva po velėna

Kompleksuose bus patalpos kūnams tirti ir apžiūrėti, šaldytuvai su 1000 vietų šaldymo kameromis, sandėliai su karstais ir gedulo salės.

Mirusiųjų okupantų komplekso statybos Rostove prie Dono kainuos 600 mln. rublių, o Kurske – daugiau nei 800 mln. rublių. Kiekvieno komplekso šaldymo įrangos kaina siekia milijardą rublių. Vyriausioji žvalgybos valdyba pažymi, kad Rusija nebegali nuslėpti savo kariuomenės nuostolių kare Ukrainoje masto ir nebesusitvarko su žuvusių karių srautu.

Stalingrado aidas

Pagoglinkit – “Эхо Сталинграда: ФРГ в шоке от потерь „Леопардов” и ищет пути отступления“.  
https://ria.ru/20230614/germaniya-1877907101.html

Remigijus

Vokiečius galima suprasti: jie siaubingai nenorėjo siųsti savo tankų į Ukrainą ir priešinosi iki paskutinio, puikiai žinodami, kad Ukrainos laukuose degantys „leopardai“ yra pati blogiausia jų vundervafės reklama.

Nemeluok

Naujausių pranešimų apie Ukrainoje sunaikintą „Leopard 2“ fone Vokietijos gynybos ministras Borisas Pistoriusas pažadėjo tiekti daugiau tokių tankų.

Nemeluok

Negalėsime pakeisti visų dabar gendančių tankų. Bet ką mes darome… nuo liepos ir toliau tieksime daugiau atnaujintų „Leopard 1 A5“ tankų. O iki metų pabaigos jų turėsime daugiau nei 100“, – sakė Pistoriusas.

AKCIJA - “Užmušk fašistą”

Pagoglinkit – ‘Более десяти тысяч военнослужащих получили выплаты за захват техники ВСУ”. 
https://ria.ru/20230616/vyplaty-1878522461.html
С начала специальной военной операции на Украине более десяти тысяч российских военнослужащих получили выплаты за уничтожение или захват военной техники противника, сообщили в Минобороны. 
В прошлом году выплаты получили 7064 российских бойца, уничтожившие 11 586 единиц украинской и западной военной техники. А за пять месяцев этого года — 3193 военнослужащих за 4415 единиц

Įdomu

Kiek lietuvių durakų ten ukrainoj aukso šaukštą padėjo?

Rusas pūva po velėna

Сижу я в окопе, питаюсь хуйней, вскормленный рашизмом кацап молодой
Нам путин кричал, что победа вот-вот
А сам отправлял на убой 🇷🇺скот

putinas sakė

„О потерях танков ВСУ«186 танков потеряно украинской армией и 418 бронемашин различного класса. Я уже сейчас не говорю про личный состав», — сказал он.”
https://lenta.ru/news/2023/06/15/citati/

Achujet!

Chriuškos prarado 186 tankus ir 418 pėstininkų šarvuočių.

Rusas pūva po velėna

20.06.2023
Танки — 3997 (+8)
ББМ — 7750 (+15)
Артиллерия — 3888 (+23)
РСЗО — 614 (+4)
Средства ПВО — 372 (+2)
Самолеты — 314
Вертолеты — 306 (+1)
БПЛА — 3393 (+10)
Крылатые ракеты — 1214 (+3)
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 6645 (+32)
Специальная техника — 531 (+5)
Личный состав — около 221460 человек (+1010)

Kindziulis

Be žodžių.

Rusas pūva po velėna

Видео с горящими российскими танками, которые шли на Угледар колоннами, становясь легкой добычей для ВСУ, облетели весь мир. Для кого-то эти кадры стали наглядным подтверждением того, что Россия так и не извлекла в полной мере уроков из неудачного наступления на Киев. Для волонтеров Oryx, которые посвящают проекту свободное от работы время, российская попытка „с наскока” захватить Угледар в первую очередь означала, что их ждет еще больше работы.

Rusas pūva po velėna

17 июля 2022 года начальник штаба обороны Великобритании заявил о оценке потерь российской армии — 50 тысяч солдат погибли или были ранены, уничтожено около 1700 танков и 4 тысяч боевых бронированных машин.

292
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top