Karas Ukrainoje. Keturi šimtai aštuoniasdešimt pirmoji (Birželio 19 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Metas naujienoms iš fronto. 🙂

📌 Luhansko kryptis.

📍Svatove. Agresorius vykdė lokalias atakas šiauriniame flange bei centre, tačiau tradiciškai be rezultatų. Pagal gausėjančias aviacijos smūgių vietas, susidaro įspūdis, kad okupantai intensyvina siekį paveikti galimą Ukrainos pajėgų pasiruošimą pulti tam tikromis ašimis. Tai, kad nerimauti agresoriui yra dėl ko rodo ukrainiečių smūgiai rusų logistiniam centrui Valuiki gyvenvietėje.

📍 Kremina. Ukrainos gynėjai surengė lokalias atakas į pietus nuo Kremina, tačiau rezultatai nežinomi. Tuo pačiu rusai surengė atakas Torske – Yampolivka ruože bei prie Dibrova. Neatmestina, kad keletą savaičių trukęs štilis leido abiems pusėms sukaupti pajėgų ir resursų, todėl mūšiai gali vėl intensyvėti. Tuo labiau yra suinteresuoti rusai, nes taip jiems atsirastų galimybė atitraukti ukrainiečių pajėgų nuo Bakhmut ir Svatove.

📍 Lysychansk. Agresorius toliau bando sukaustyti Ukrainos pajėgas, kurios potencialiai gali pradėti operacijas Vesele – Spirne ruože. Šiame ruože tęsiasi susidūrimai, okupantai naudoja aviaciją.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Ukrainiečiai sėkmingų atakų išdavoje įsitvirtino Orihovo Vasylivka gyvenvietėje. Dabar jie kontroliuoja svarbiausias aukštumas, todėl rusų kontratakos baigėsi nesėkme.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose be pakitimų.

📎 Pietinis flangas. Rusų problemos prie Klishiivka gilėja. Ukrainiečiams pavyko pasistūmėti dar arčiau gyvenvietės, pėstininkų susidūrimai jau verda ant dominuojančios kalvos Klishiivka vakaruose. Tuo pačiu, pasirodė nepatvirtinta informacija, kad Ukrainos vienetams pavyko pasistūmėti ruože prie kanalo (į vakarus nuo Klishiivka).

📍 Avdiivka – Mariinka. Ukrainiečiai įsitvirtina atsikovotose pozicijose šiauriniame Avdiivka flange (prie Vesele), rusams nepavyksta niekur atsikovoti prarastų pozicijų. Taip pat, tęsiasi sunkūs mūšiai Mariinka. Čia savaitgalį, sugebėję nežymiai pajudėti į priekį, rusai įsitvirtina. Ukrainos gynėjai atmušė agresoriaus atakas prie Novomykhailivka.

📍 Vuhledar. Rusai vėl pabandė pulti prie Vuhledar. Net ir aviacijos parama jiems nepadėjo – ataka atmušta. Pasikartosime, jog mūsų nuomone, rusų operacijų Mariinka, Novomykhailivka ir Vuhledar suintensyvėjimas sietinas su agresoriaus pastangomis užkirsti kelią galimai ukrainiečių atakai Volnovakha link bei apsaugoti savo rytinį flangą Velyka Novosylka sektoriuje. Patvirtinant šią prielaidą Ukrainos vienetai šiandien intensyviai su artilerija ir MLRS apšaudė Volnovakha.

📌 Zaporizhia kryptis.

📍 Velyka Novosylka. Tęsiasi susidūrimai, intensyviausi jie Staromayorske – Novodonecke ruože. Ukrainiečiai ir toliau nelekia strimgalviais į priekį, o metodiškai įsitvirtina praeitą savaitę atsikovotose pozicijose, persigrupuoja ir vykdo žvalgybą.

📍 Orihiv. Ukrainiečiams pavyko pasistūmėti Lobkove ruože. Jie prasiveržė į pietus daugiau nei 1,5 km bei sėkmingai šturmavo Pyatihatki kaimą. Agresorius bandė atsitraukti į Zherebianki, tačiau pasisekė ne visiems. Ukrainiečių artilerija, dronai – savižudžiai, tankai ir pėstininkai užduotį įvykdė puikiai. Kaip tai įvyko galite pasigrožėti čia: https://www.facebook.com/GeneralStaff.ua/videos/1360336791504988/

Tokiu būdu ukrainiečiai rusų pagrindinėje gynybinėje linijoje formuoja du pleištus, nukreiptus bendra kryptimi link Tokmak gyvenvietės.

📌 Pietų kryptis. Ukrainiečiai surengė smūgį prieš agresoriaus logistinę sistemą – didelis kabūm Shkadovks. Tuo pačiu Simferopol į orą pakilo kolaborantų administracijos vadeivos Zaporizhia srityje automobilis. Taikinys ir kartu važiavę parankiniai sužeisti.

1.7 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
163 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTELĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Toliau kasdien muša ukronacius

Pagoglinkit – “ВСУ потеряли при атаке под Новодонецким больше половины личного состава”. 
https://ria.ru/20230619/poteri-1879045672.html

Laisvalaikio skaitiniai

Pagoglinkit – “Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”. 
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

Rusas pūva po velėna

Кацапы, мы вас отрицательно любим! Желаем вам долгой жизни со знаком минус! Слава России! ( в составе Украины)

NATO krachas

Pamenu, jog paskutinio NATO vadovo Stoltenbergo vizito Kijeve metu, susitikęs su Zelenskiu, jis sakė, viskas išsispręs planuojamajame grandioziniame ukrų kontrpuolime per pirmąsias 48-72 valandas. Dabar gi, kai nuo kontrpuolimo pradžios praėjo daugiau kaip 10 dienų, ir kai jau galima drąsiai konstatuoti, jog ukrainiečių kariuomenės kontrpuolimas žlugo, tas NATO papūgėlė Stoltenbergas turėtų iš gėdos išvirkščias pats išlįsti per savo subinės išangę.

Algirdas

Tai dabar per Fox News TV rodė, kad Stoltenbergas šiuo metu jau nuvykęs pas Bideną ir verkšlendamas aiškino, kad negalima leisti, jog Rusija laimės karą Ukrainoje, nes, neva, tada, matydami tą blogą pavyzdį, visi pasaulio “agresoriai”, įskaitant ir Kiniją, pakels galvas ir nebesiskaitys nei su NATO, nei su JAV.

putinas sakė

Putinas pasakė, kad Ukraina jau faktiškai demilitarizuota: nebeturi nei savo tankų, nei šarvuočių, nei artilerijos pabūklų, nei raketų, nei sviedinių, nei šaudmenų, nei amunicijos. Rusai viską išdaužė. Kariauja tik su tuo, ką iš Nato ubagėliai gauna. Apgailėtini lūzeriai. 
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Kur kontrpuolimas???

NA, IŠPISTGALVIAI BERETINIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Zelios dienos suskaičiuotos

Jau seniai zelia neturi jokios armijos. Tai priešakinis samdytų NATO valkatų būrys, kurio sudėtyje yra ir Kijevo samdiniai. Kas skaito UA spaudą, tas žino – Ze paskelbė  pacukų nuo 14 metų ir moterų nuo 16 metų mogilizaciją, šalyje sustabdytas pasų galiojimas, o pagrindinis vietinio vergo dokumentas – pažyma iš karinio komisariato. Manau nereikia aiškinti, kokia tokių “karių” kovinė parengtis. Tai tik priedas NATO valkatoms. Šiuo metu naglosaksai aktyviai ieško samdinių, norinčių pakariauti „už demokratiją” Ukrainoje. Tiesa, nėra norinčių pertekliaus. Profesionalūs kariai puikiai supranta – tai nėra „safari” Afrikoje ar Artimuosiuose Rytuose.

Ukrainos krachas

Nuo birželio 4d faktiškai per 10 dienų ukroreichas sugebėjo prarasti 7500+ žuvusiais! Sunaikinti 186 tankai ir 418 šarvuočių! KATASTROFA!!! VISIŠKAS UKRAINOS KRACHAS!!!

Supisti pagyrūnai

Ar Artiomovską apsupot??? Jau daugiau kaip mėnesį nuo gegužės 12 d. supat!!! Ar apsupot??? A??? Slabo?!

Viktoras

Kadangi tiek Stoltenbergas, tiek ir Bidenas aiškiai pareiškė, jog Vilniuje liepos 11-12 d. vykstančiame NATO samite Ukraina nebus priimta į NATO, tai Zelenskis grasina iš viso neatvykti į susitikimą Vilniuje.
Tačiau neturi jokios reikšmės kas atvyks į tą Vilniaus klounadą. Kai nėra tikrų, pagristų švenčių, galima „pastraksėti” ir tą liepos 11–12 d. Manau, labiausiai ko norėtų Zelenskis, tai pasislėpti taip, kad nieks niekada jo nesurastų. Svarbiausia, kad jo turtai išliktų. Deja, taip nebūna, už viską reikės užmokėti.
https://ekspertai.eu/skandalu-skandalaszelenskis-grasina-neatvykti-i-nato-virsuniu-susitikima-vilniuje/?comm=1

Kindziulis

Bus taip kaip šeimininkas pasakys, o pasakys „o man pojabat ko tu nori”.

TAIGI,

JEI TAS NARKOMANAS IR ŠANTAŽISTAS ZELIA NEDALYVAUS TAME NATO SUSITIKIME TAI TIK Į GERA, MAŽIAU VISIEMS GALVOS SKAUSMO.

Jis jau suprato…

Karo Rusija dar niekam nepralaimėjo ir nepralaimės. Zelenskį pakars patys ukrainiečiai kaip taip padarė ispanai Frankui ir italai Musoliniui.

Ukrainą lydės sėkmė!

Afganistanas,Japonija 1905 metai. Pralaimėjo

Nu jo…

Puikus Zelios bandymas nusiplauti rankas, permetant per skersą NATO berniukus. Tik reikalas tame, niekas neduos Zeliai pasiplauti. Nes viena iš kertinių demokratijos domų skelbia, jog „…laisvės medis, kartas nuo karto turi būti palaistytas patriotų krauju…”. O rusai į Zelią žiūri kaip į atvirą nacį, susitepusį nusikaltimais prieš žmoniškumą ir civilių žudynėmis, iš viso kruvino jovalo, dar ir pasidariusio gražaus pinigėlio. Toks ir pasirinkimas Zeliai. Ir spendžiant iš visko, finalinis veiksmas jau nebetoli…

Darijus

Griūk negyvas. Narkomanas sprendžia, kur važiuoti. Lieps atvažiuoti – atvažiuos. Lieps sėdėti namuose – sėdės.

U-2

Kaip smulkiu zinduoliu psichologas-megejas pastebesiu, kad jokio skandalo cia nera ir buti negali. Senas jankiu zombis Jobidonas, gal ir visiskai nukvakes ir nupuses bet sveiko savisaugos jausmo tikrai neprarades. Viena yra kariauti su rusais iki paskutinio ukrainiecio, veliau lenko, rumuno ar lietuvio su vokieciu ir visai kas kita ir tiesiogiai, patiems jankiams. Todel Ukrainos NATO nera, nebus, nes ir buti negali. Zombis Jobidonas per grazus ir per jaunas mirti atominio karo su rusais metu. Todel, narkomanas Gnyda gali ramiai uostyti toliau o kiti pamislijimai sia tema yra neturintys jokios prasmes ir skirti stasiams bei TS-LGBT nariams, drocinantiems ant penkto NATO sutarties straipsnio ir niekaip negalintiems baigti…

Žiūronai

Nevyks ZE, nes neturės gerų naujienų, apart tų, kad visus Kinžalus “numuša”. Frontas trankosi į plieninę rusų gynybos sieną, kariai tükstančiais beprasmiškai žūsta, ką papasakosi Vilniuje? Kad rusai prievartauja kūdikius? Jau ir šitų feikų nebeplatina, visi pavargo nuo melo.

Xxxx

Ne dolgo diorgalas starūška Zelia v vysokavoltniyx provadach iego obūglenūjų tūškų našli ū Vilniusa v kūstax.

putinas parodė

„Путин УНИЧТОЖИЛ Зеленского ВПЕРВЫЕ показав документ подписанный Украиной во время мирных переговоров” 
https://www.youtube.com/watch?v=fomW6Tsgtx4

Putinas nusikaltėlis

Рузкие военкоры пишут , что в районе освобождённого н.п. Пятихатки был ликвидирован командир батальона Шторм-Осетия , вместе с батальоном в 300 рыл , попали в окружение 😃👌
Слава ВСУ 🇺🇦

Ukrainą lydės sėkmė!

Сижу я в окопе, питаюсь хуйней, вскормленный рашизмом кацап молодой 
Нам путин кричал, что победа вот-вот 
А сам отправлял на убой 🇷🇺скот

Rusas pūva po velėna

Rusija į Bachmutą perkelia labiausiai kovai pasirengusius dalinius. Okupantai norėjo sukurti spąstus Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms, užimti miestą ir pasiekti Donecko srities sieną. Priešas planavo palaipsniui sunaikinti Ukrainos kariuomenę, kad ši negalvotų apie kontrpuolimą.

Rusas pūva po velėna

Situacija kardinaliai pasikeitė ir apsivertė aukštyn kojomis. Šiuo atveju Rusija norėjo iškasti mums duobę, bet jie patys į ją įkrito. Dabar situacija priešinga, tik mums į naudą. Dabar mes darome priešui tai, ką jis norėjo padaryti mums“, – sakė jis.

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Ukrainą lydės sėkmė!

В Китае заявили о крушении военного авторитета России

Ukrainą lydės sėkmė!

Rusijos propagandistai vienas po kito priversti pripažinti, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos perėmė Piatichatkos kaimo kontrolę, o tai kelia grėsmę Vasilyvkos puolimui, o po to – greitkeliui į Melitopolį.

Tokį pareiškimą padarė Igoris Girkinas, kuris savo „Telegram“ kanale praneša, kad nepaisant Rusijos gynybos ministerijos pareiškimų, kaimo kontrolę Rusijos armija veikiausiai jau visiškai prarado.

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…..

Ukrainą lydės sėkmė!

….

putinas parodė

putinas parodė dokumentą pasirašytą kijevo ir išmestą į istorijos šiukšlyną ir reziumavo kad pasitikėti kijevu negalima:
https://www.youtube.com/watch?v=fomW6Tsgtx4

putinas sakė

putinas – dega leopardai degs ir F – 16 be abejonių
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Ukrainą lydės sėkmė!

Girkino teigimu, tai pirmoji Ukrainos kariuomenės sėkmė šia kryptimi.

„Matyt, Ukrainos ginkluotosios pajėgos vis tiek užėmė šią gyvenvietę ir tai yra pirmoji (per dvi savaites) jų sėkmė šia kryptimi. Ten jau važinėja jų šarvuočiai“, – rašo jis.

Ukrainą lydės sėkmė!

Российская армия, на вооружение которой Кремль потратил 20 триллионов рублей за последние 10 лет и которую позиционировал как «вторую» по силе в мире, оказалась значительно слабее ожиданий. Такую оценку, как сообщает The Wall Street Journal, дал Чжоу Бо, полковник Народно-освободительной армии КНР, который недавно вышел в отставку.

«Военный имидж и авторитет России рухнули», — заявил Чжоу, в настоящий момент занимающий должность старшего научного сотрудника Университета Цинхуа в Пекине.

putinas sakė

Putinas sakė, kad Ukraina jau faktiškai demilitarizuota: nebeturi nei savo tankų, nei šarvuočių, nei artilerijos pabūklų, nei raketų, nei sviedinių, nei šaudmenų, nei amunicijos. Rusai viską išdaužė. Kariauja tik su tuo, ką iš Nato ubagėliai gauna. Apgailėtini lūzeriai. 
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Kinieciai juokiasi iš rusų

Вместо победного блицкрига, на который рассчитывал Кремль, брошенная на покорение Украины армия была вынуждена сначала отступить от Киева, затем сдать Харьковскую область и Херсон, а к началу второго года вторжения потеряла больше половины захваченных в первые месяцы территорий. Потери личного состава, включая убитых и раненых, по западным оценкам, превысили 200 тысяч человек, в том числе 100 тысяч — за последние полгода.

Singeris

ATSIRADO BUDANOVAS.

BUDANOVAS denacifikuotas

Pagoglinkit – “Стало известно о возможной смерти главы ГУР Украины Буданова“. https://lenta.ru/news/2023/06/17/kiva_budanov/
Экс-депутат Верховой Рады Илья Кива в своем Telegram-канале сообщил о возможной смерти главы Главного управления разведки (ГУР) Украины Кирилла Буданова.
По его словам, Буданов скончался, не приходя в сознание, информация поступила из посольства Украины в Германии.

kelionė

budanovas važiuoja pas savo kūmyrą banderą

Ukrainą lydės sėkmė!

Продвижение ВСУ российские военкоры отмечают:

– в районе Пятихаток;

– к северу от Авдеевки;

– у Краснополовки (Бахмутское направление).

Штурмовые действия происходят по всему фронту. ВС РФ активно обороняются и пытались атаковать на Луганском направлении.

Apsišiko ir apsitapšnojo

Залужный: Операция по деоккупации продолжается по плану

Kinieciai juokiasi iš rusų

Китайские военные внимательно изучают российский опыт в Украине с учетом амбиций Си Цзиньпина по аннексии Тайваня и исторической близости военных доктрин двух стран, говорят источники The Wall Street Journal из числа высокопоставленных западных чиновников.

Один из стратегических уроков, который, вероятно, извлек Пекин, заключается в том, что Путин обрек себя на поражение, начав вторжение слишком малыми силами, указывают чиновники: российский президент ожидал немедленной капитуляции, а получил ожесточенное сопротивление.

PUTINAS pasakė

PUTINAS padarė.

Ukrainą lydės sėkmė!

Буданов жив. Весел. Свеж. В Киеве.

Apsišiko ir apsitapšnojo

Paaiškėjus, jog Budanovą rusų raketa pasiuntė myriop, Kijevas dabar galvoja, kaip išeiti iš šios padėties, nes dieną prieš tai Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis sakė prezidentūroje pasitarimo metu susitikęs su Vyriausiosios žvalgybos direktorato vadovu Kirilu Budanovu.
Dabar jie tikrai slėps šį faktą nuo visuomenės kiek įmanoma ilgiau. Tačiau akivaizdu, jog Zelenskis su savo kasdieniniu melu jau galutinai apsišiko ir apsitapšnojo.

Goda

Tragikomikui Zelenskiui beliko tik galvą vyniotis tualetiniu popieriumi. Paksius sakė, kad padeda. Kreiptis tiesiai į garsiąją būrėja Lolą Lolišvili.
https://www.lrytas.lt/bustas/nekilnojamasis-turtas/2016/02/13/news/burejos-lenos-lolisvili-tualetinio-popieriaus-burtai-veikia–744633

Ukrainą lydės sėkmė!

Буданов жив. Весел. Свеж. В Киеве.

Apsišiko ir apsitapšnojo

Вторая армия мира” оказалась пшиком

Полковник армии КНР Чжоу Бо, старший сотрудник Университета Цинхуа, заявил, что из-за того, что „вторая армия мира” оказалась слабее, чем о себе заявляла, военный имидж россии упал в глазах Китая.

Kinija pirmyn

Pagoglinkit – “США отказались поддержать независимость Тайваня». https://lenta.ru/news/2023/06/19/china2/Госсекретарь 
Блинкен заявил Си Цзиньпину об отказе США вступать в конфликт с Китаем.
Госсекретарь США Энтони Блинкен на встрече с главой КНР Си Цзиньпином заявил, что Америка отказывается поддерживать независимость Тайваня и не станет вступать в конфликт с КНР. Его слова приводит РИА Новости.

Anfisa

Blinkenas pranese : kad USA nepalaiko Taivano nepriklausomybes. Na, ir ka i tai Kasciunas? Ar paskelbs amerikai sankcijas? Ar lauks uzsienio reikalu anuko reakcijos…

RuZZkyi mir

Duos tau į burną Kasciunas

Pindosai

jau panikuoja ir šika į kelnes.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANZBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Smagu

Pagoglinkit – “Российские военные уничтожили отступающую технику ВСУ в районе Артемовска”.  https://ria.ru/20230612/spetsoperatsiya-1877697620.html

RuZZkyi mir

Rusijos okupantai Ukrainoje pradėjo susidurti su tankų trūkumu, nes Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontrpuolimas įgauna pagreitį ir yra efektyvus. Apie tai birželio 17 d. pranešė „The Guardian“.

Žurnalistų teigimu, Rusijos Federacijos gynybos ministras Šoigu lankėsi karinėje gamykloje Omske, Vakarų Sibire, kur pareiškė, kad būtina skubiai paspartinti ir didinti šarvuočių gamybą. Rusijos gynybos linija kontrpuolimo metu byra, Ukrainai naudojant Vakarų įrangą. Dėl to okupantai patiria didelių nuostolių.

kaput

Zelenskiui jau saulė vakarop.

Ukrainą lydės sėkmė!

Šoigu bus pašiurpęs. „Storm Z“ bėga su ginklais, situacija nevaldoma ()2023-06-18
Rusijos gynybos ministerijos bandymas sukurti savo analogą „Wagner“ virto didžiulėmis problemomis. Padalinys „Storm Z“, sukurtas daugiausia iš užverbuotų nuteistųjų, nepaklūsta kontrolei.

Putinas sakė

Putinas sakė, kad ukrainos morguose jau kasdien bent 800 ukronacių skamba pageidavimo koncerto “Linkime pasveikti” melodijos….
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Ukrainą lydės sėkmė!

Jos duomenimis, „Storm Z“ šturmo būriai masiškai dezertyruoja. Jie taip pat plėšikauja savo daliniuose, kad papildomai užsidirbtų.

„Naujai sukurtų šturmo būrių „Storm Z“ rekrūtai bėga iš savo dalinių su šaunamaisiais ginklais… Kadangi jie negavo pagal sutartį žadėto atlyginimo, savo „nuostolius“ kompensuoja iš savo dalinių paimdami sunkvežimius ir pripildydami juos vogtu turtu. Daugiausia tai automobilių dalys, padangos ir degalai. Tada jie bando parduoti turtą artimiausioje vietovėje, o po to išvyksta nežinoma kryptimi“

Smagu

Ukrainos ambasados Vokietijoje duomenimis Bundesvero ligonineje Berlyne, adresu Scharnhorststrasse 13 po Rusijos ginkluotųjų pajėgų raketų smūgio taip ir neatgavęs sąmonės mirė Ukrainos Vyriausiosios žvalgybos direktorato vadovas Kirilas Budanovas.

Šuniui

šuniškas galas,

Rusas pūva po velėna

Z O V

Z -zашли, O – oтсосали, V – vышли!
Vышли не все потому что
„Своих не бросаем” згнили нахуй в Украине

Кацап если ты хочешь жить то в плен !😁

Putinas nusikaltėlis

Ukrainiečių smūgis okupantams: per parą nukovė beveik 1 tūkst. rusų karių

Rusų šuniui šuniska mirtis

Išpuolio metu žuvo armijos štabo viršininkas generolas majoras Sergejus Goriačiovas. 

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainos karinės žvalgybos vadovas išjuokė Rusijos propagandos bandymus įtikinti visus, kad jis mirė.

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainos karinės žvalgybos vadovas išjuokė Rusijos propagandos bandymus įtikinti visus, kad jis mirė.

Ukrainą lydės sėkmė!

Labai geros naujienos“. Rusijos „Aligatoriai“ krenta kaip musės – per naktį net 2!

Ukraina pasmerkta

Pagoglinkit – “Jensas Stoltenbergas: Vilniuje Ukraina kvietimo įstoti į NATO negaus“. https://bukimevieningi.lt/jensas-stoltenbergas-vilniuje-ukraina-kvietimo-istoti-i-nato-negaus/ 
Pasak NATO vadovo, viršūnių susitikimo, vyksiančio liepos mėnesį Vilniuje, metu atskiro pakvietimo Ukrainai tapti NATO nare nebus, – pranešė leidinys The Guardian.

Rusas pūva po velėna

В то время, когда дочь и зять шойгу в Эмиратах мажут попочки дорогими кремами, руснявые Ваньки вынуждены обмазываться говном, что бы кадыровцы не домагались и дохнуть, как мухи в украинских степях 😂😂😂

Ukrainą lydės sėkmė!

Per tris dienas – keturi numušti sraigtasparniai: rusams padaryta žalos už 64 mln. eurų

putinas sakė

Vakar tame Peterburgo Samite,Putinas atsakydamas i klausimus pasakė, kad reaguodamas į Pendosijos raginimus sumažinti branduolinių ginklų gamybą, pasakė, – krieno nenorite. Prajuokino ne tik Afrikos atstovus, bet ir arabus.

Rusas pūva po velėna

Кацапы- 🇷🇺🇷🇺🇷🇺самая уебищная недонация долбоебов, мародеров, насильников, шлюх и пидарасов в мире!
Вы сосете вялый хуй пыни и даёте в сраку всему Китаю 🇨🇳! (хУЙЛО – президент ПЕДЕРАЦИИ💩🇷🇺💩🇷🇺)

Rusas pūva po velėna

На концерт Кобзону приглашаеться Путин ,президент росеи

putinas sakė

Владимир Путин
О контрнаступлении Украины
„«Ни на одном из участков они не достигли своих целей, вот что важно. Действительно, потери у них очень большие. Больше даже, чем один к десяти по сравнению с Российской армией», — заявил Путин.”
https://lenta.ru/news/2023/06/15/citati/
rusai užmuša santykiu daugiau nei 10 :1

Rusas pūva po velėna

Путин развязал эту жестокую никому не нужную войну Он убийца русских и украинцев… преступник мирового масштаба К тому же вор который обокрал всю вашу страну

putinas sakė

Pagoglinkit – “Putinas pagrasino, kad suduos karinius smūgius Ukrainos sąjungininkams“.  
https://bukimevieningi.lt/putinas-pagrasino-kad-suduos-karinius-smugius-ukrainos-sajungininkams/ 
Jei Ukraina gaus naikintuvus F-16, bet jie bus bazuojami už jos sienų, Rusijos kariuomenė apsvarstys galimybes sunaikinti šiuos orlaivius, sakė V.Putinas kasmetiniame ekonomikos forume Sankt Peterburge.
“Jei jie bus dislokuoti oro bazėse už Ukrainos ribų ir naudojami karo veiksmuose, turėsime žiūrėti, kaip galime pataikyti ir kur pataikyti į tuos ginklus, kurie naudojami karo veiksmuose prieš mus“, – sakė jis. Be to, valstybės vadovas pažadėjo, kad F-16 degs taip pat, kaip dabar dega tankai Leopard.

Rusas pūva po velėna

Zашли Oтсосали Vышли с хуем ZaЩекой🫵🤓🤣🤣🤣🤣🤣

putinas sakė

putinui draugai žydai sakė kad žydas zelenskis ne žydas o žydų tautos gėda
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

Rusas pūva po velėna

Rusų „mobikai“ surengė riaušes ir atsisakė kariauti. Ukraina sutriuškino jų dalinį (Video) ()2023-06-19
Rusai sukėlė riaušes fronte ir atsisako šturmuoti Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pozicijas, kalba apie sunkiausias sąlygas fronto linijoje.

Putinas nusikaltėlis

Главный раввин Украины Моше Реувен Асман рассказал, как гордится Зеленским:

„Я лично могу сказать, что горжусь президентом Зеленским, что он не убежал и делает все для помощи украинскому народу. И не только я. Думаю, что весь мир гордится им”.

putinas sakė

putinas – dega leopardai degs ir F – 16 be abejonių
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

putinas sakė

Sankt Peterburgo tarptautiniame ekonomikos forume, kuriame dalyvauja 17000 dalyvių iš 130 pasaulio šalių, Rusijos prezidentas V.Putinas sakydamas kalbą pranešė, jog nuo ukrainiečių kontrpuolimo pradžios faktiškai per 10 dienų sunaikinti 186 NATO tankai ir 418 NATO šarvuočių bei daug kitokios modernios NATO karinės technikos. Tuo pačiu Putinas pabrėžė, jog specialiojoje karinėje operacijoje Ukrainos kariuomenė neturi jokių šansų.

Rusas pūva po velėna

В немецком издании Stern нет и никогда не было ни слова о том, что Буданов в коме.

Фейк запустил сайт Украина.ру, принадлежащий группе Россия Сегодня.

Они просто нашли немецкое издание… и придумали, что оно так написало.

Итог – десятки Z-ресурсов не задумываясь и не проверяя понесли фейк.

Не верьте помойкам. Проверяйте информацию

Putinas nusikaltėlis

Kariai skundžiasi, kad nepaisant garantijų, kad jie nebus išsiųsti į fronto liniją, Rusijos vadovybė metė juos po Ukrainos artilerijos ir tankų ugnimi. Vėliau jie vėl bandė išsiųsti išgyvenusius į „mėsos šturmą“, stipriai apšaudant Ukrainos pajėgoms, tačiau mobilizuoti surengė riaušes ir atsisakė kariauti

Puikūs straipsniai
Lašiniai Ukrainai

Zelenskis jau ir pats supranta, kad jiems p y z d a, bet dar garsiai nedrįsta to pripažinti.

Putinas nusikaltėlis

Po sunkių kovų ir nuostolių „mobikai“ atsisakė šturmuoti ukrainiečių pozicijas ir įrašė vaizdo įrašą, kuriame kelia savo reikalavimus Rusijos vadovybei.

Putinas nusikaltėlis

Iš okupuoto Krymo ir Stavropolio teritorijos mobilizuoti rusai surengė riaušes fronte ir pasakė, kad buvo išsiųsti prie Bachmuto be dokumentų, normalių ginklų ir mokėjimų.

Putinas nusikaltėlis

Российская армия, на вооружение которой Кремль потратил 20 триллионов рублей за последние 10 лет и которую позиционировал как «вторую» по силе в мире, оказалась значительно слабее ожиданий. Такую оценку, как сообщает The Wall Street Journal, дал Чжоу Бо, полковник Народно-освободительной армии КНР, который недавно вышел в отставку.
«Военный имидж и авторитет России рухнули», — заявил Чжоу, в настоящий момент занимающий должность старшего научного сотрудника Университета Цинхуа в Пекине.

Tiesos lašas totalinio melo jūroje

http://www.wearswar.com/

colchestercollection.com/subjects/holocaust.html

Ukrainą lydės sėkmė!

Dviejų modifikacijų Izraelio tankai „Merkava“ gali būti išsiųsti į Lenkiją ir Ukrainą, rašo žinomas Izraelio leidinys „Walla“, remdamasis anonimišku lenkų saugumo ekspertu. Likus kelioms dienoms iki publikacijos pasirodė pirmoji informacija, kad Izraelis Vašingtono prašymu sutiko parduoti Europai didelę tankų partiją, kurią sudaro 200 vienetų.

blue yellow zov marinie

rf kaput

visa tiesa vienoje vietoje
blue yellow zov marinie

…KACAPUASINIAI ZZOMBIAI,LAIKAS ATSINEST MALKU IR VIESAI SUSIGRILINT……BUSIT SKELTANAGISKU PILENU ISKREIPTA VERSIJA/MODIFIKACIJA…..ALE RUZZ/……XA XA XA

Thelma Tyson

Man tai labai įdomu tik viena: po kiek sluoksnių ta želė geltona mėlyna paties galvoje sudėta: dviem, keturiais, šešiais, aštuoniais, nes daugiau tai jau tikrai pro ausis varvėtų.

blue yellow zov marinie

..miela thelma,tau taisonas galvele atmuse atsakanciai….turbut,rytais ja naudojo kaip boxo kriause……nabagele,neberasyk daugiau,saugok save….

163
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top