Karas Ukrainoje. Keturi šimtai aštuoniasdešimt septintoji (Birželio 25 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Daug lūkesčių teikęs wagneristų ir putinoidų susidūrimas neįvyko. Wagner su y. prigozhyn priešakyje su fanfarom paliko Rostov prie Dono:

Nepaisant kvailai atrodančių propagandistų bandymo užglaistyti situaciją, rusų telegramuose nuotaikos ne kokios. Nepalaikytume versijos, kad tai buvo tik spektaklis putino įtakai padidinti. Kaip ne kaip, oficialiai bulbafiureris ale viską užglaistė. Taip, reguliarų pasirengimas ginti Maskvą buvo labai vangus. Taip, saviškių agresoriui niekada nebuvo gaila, o tuos 15 Wagner nukautų rusų kariškių jau norima pripažinti didvyriais.

Tačiau “gudraus plano” versijai prieštarauja putino kalbos tonas, kitaip sakant, politinis kursas kaip ši krizė turi būti išspręsta. Ji suponavo greitus ir labai brutalius veiksmus, ko praktikoje neįvyko. Jei šio plano režisierius putinas & co, tai spektaklis labai nevykęs. Po jo, “režisierius” atrodo kaip isterikas, kurio įsakymų niekas nevykdė. Taip, prigozhyn formaliai patrauktas į šoną (išvyks į baltarusiją), neprisidirbusi Wagner dalis bus integruota į agresoriaus “gynybos” ministerijos pavaldumą. Sklando kalbos apie naują būsimą “gynybos” ministrą (juo gali tapti buvęs putino apsauginis, dabartinis Tula srities gubernatorius a. diumin). Viskas labiau panašu į kompromisą. Ar taip ir yra bei kiek susitarimas bus tvirtas – matysime

O dabar pereikime prie situacijos fronte

 Luhansko kryptis

Ukrainiečiai, tikėtina raketomis Storm Shadow smogė agresoriaus kariniams taikiniams Luhansk apylinkėse.

 Svatove. Nedidelės okupantų atakos baigėsi nesėkme.

 Kremina. Agresorius toliau bando atakuoti pietiniame flange, tačiau Ukrainos vienetai apsigynė.

 Lysychansk. Be pakitimų.

 Donecko kryptis

 Bakhmut:

 Šiaurinis flangas. Lokalūs susidūrimai tęsiasi Yahidne – Orihovo Vasylivka ir Vasiukivka – Rozdolivka ruožuose. Ukrainiečiai vis labiau spaudžia flangą iš rytų ir vakarų.

 Mieste padėtis be pakitimų.

 Pietinis flangas. Ukrainos pajėgos išmušė rusų bataliono dydžio vienetą iš pozicijų. Ukrainiečiai vis sparčiau formuoja placdarmą ateities veiksmams prie Kurdiumivka.

 Avdiivka – Mariinka. Okupantams nesiseka pralaužti ukrainiečių gynybos šiauriniame Avdiivka flange. Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

 Vuhledar. Sektoriuje be pakitimų.

 Zaporizhia kryptis
 Orihiv. Ukrainos gynėjams pavyko išplėsti placdarmą prie Robotine. Agresorius vis rečiau čia rengia kontratakas, tikėtina, taupo jėgas gynybai. Tuo tarpu, prie Pyatihatki rusai kontratakuoja, tiesa nesėkmingai.

 Velyka Novosylka. Rusų telegram kanaluose signalizuojama, kad padėtis prie Rivnopil yra sunki. Kitaip ir būti negali – ukrainiečiai šį nedidelį okupantų pleištą daužo iš trijų pusių. Kituose sektoriaus ruožuose be pakitimų.

 Pietų kryptis. Taip pat be didesnių pakitimų.

2.7 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
308 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ukrainą lydės sėkmė!

Maištas baigėsi ar nesibaigė, bet šiandien Rusija neteko labai daug orlaivių ir pilotų
„Wagner“ vadovas Jevgenijus Prigožinas nurodė savo kariams trauktis, nebežygiuoti į Maskvą. Jis teigė, kad priėmė tokį sprendimą, nes nenori, kad būtų pralietas rusų kraujas. Bet jis jau pralietas – „Wagner“ šiandien numušė labai daug orlaivių.

Šaunuolis Prigožinas

Pagarba. Tikras vadas.

Pyzda 🥔 Pinočeto režimui

⚡️Владимир Путин утвердил празднование Картофельного спаса 24 июня

Пездуза

lavrovas

debil bla”

blue yellow zov marinie

nukeptas povaras novicioko specijose,puikus,xuiliaus megiamas nacionalinis bliudas po kremliovsky…

Ayn Rand

Vienintelis kuris šiandien čia dročina į beretę, esi tu, senas naftaline.

DD plius DD

Na, keli malūnsparniai, lėktuvas, kaip skelbiama- viso 13 kariškių. Toks Prigožino samdinių derlius yra ruskyno mastais niekinis. Bet yra kitas derlius- paties įvairiausio plauko rusų publicistai tvirtina, kad jų vadas Putinas apsišiko iki ausų. Pagrindiniai ruskių propagandos trubadūrai tiesiog bukai apstulbę tyli. Kiti išdrįsta sakyti tiesiai- „Akiela pramachnūlsia” (išvertus iš rusų publicistinės į lietuvių, reiškia „vadas susimovė” ir susimovė labai rimtai.
Dar yra bendras sutarimas dėl to maišto- daugelis įsitikinę, kad tai tik žiedeliai. Tai tik pradžia.

Singeris

Apie tokius kaip tu sakoma: Kaip Landsbergio apmyžtas!!!

DD plius DD

įprastai silpnaptočiams atsakyymais nesivarginu Tamstelei padarysiu išimtį.Esate Putino apvemtas, apšiktas, aqpmyžtas ir tuo labai patenkintas. Būkit sau toks ir toliau . Zapalieckysas. Fuuuu.

Serbijos prezidentas surado „kaltuosius“ už Prigož

Wagner“ savininkas Jevgenijus Prigožinas su Vakarų specialiųjų tarnybų pagalba galėjo sukelti maištą Rusijos Federacijos teritorijoje. Tokią nuomonę birželio 25 d. vietos televizijos eteryje išsakė Serbijos prezidentas Aleksandras Vučičius.
Aleksandras Vučičius taip pat pridūrė, kad dėl maišto Rusija prarado „tik septynis“ sraigtasparnius, tačiau pasekmės galėjo būti daug stipresnės.

Ha-ha-ha !

50+ Vakarų ir Nato šalių patys jau šeliolika mėnesių negali įveikti 1 Rusijos!!! :)))))

Putinas treplo. Banditas aiškina Putinui ką daryti

Klysti) Antroji armija pasaulyje 16 mėnesių negali nugalėti Ukrainos. Norėjo Kijevo per tris dienas o paėmė I burną. Ir prapiso kreiseri Moskva

Nesvaik

bibiagalvi

Putinas treplo. Banditas aiškina Putinui ką daryti

Что такой грустный, хуй сосал невкусный?!

Kur kontrpuolimas???

NA, IŠPISTGALVIAI TVARTELINIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Ukrainos kariuomenė kirto Dnieprą

Jevgenijui Prigožinui ir „Wagner“ samdiniams repetuojant kampaniją prieš Maskvą, Chersono kryptimi sustiprėjo karo veiksmai.
Z-kanalai rašo, kad prie Antonivkos tilto Rusijos Federacijos okupantai kaunasi su Ukrainos ginkluotosiomis pajėgomis. Ukrainos gynėjams pavyko kirsti Dnieprą ir įsitvirtinti pozicijose. Artilerijos ir minosvaidžių priedanga Ukrainos ginkluotosios pajėgos bando perkelti dar daugiau gyvos jėgos.

Nesvaik

bibiagalvi

Pyzda 🥔 Pinočeto režimui

А ты говорливый… Полижи мой хуй сопливый!

Vanda

Ukrainos kariuomenė gali kirsti tik Zelenskai į vaginą 🫶🫶🫶

Pyzda 🥔 Pinočeto režimui

Baltarusijos savanoriai kreipėsi į tautiečius, prašydami pasiruošti Lukašenkos režimo nuvertimui.

Kaip informuoja Censor.NET, tai teigiama Konstantino Kalinausko vardo pulko karių kreipimesi į Baltarusijos žmones.

„Mums reikės vyrų ryžtingiems veiksmams. Pasiruoškite ir laukite mūsų signalo. Artėja laisvės metas“, – sakė pulko vadas.

Nemeluok

Vaiar kreipėsi kotletų kepėja Svetka Cihanouskaja, ta kurią už valstybės išlaikymą rūrina visi kregždučių partijos nariai kas netingi.

lukas

žydelkos svietkos laukia prigožinas su kuvalda

Rusai pradeda ir laimi

Ukrofašistų ir užsienio samdinių nuostoliai nuo birželio 4 dienos jau per dvi savaites pasiekė 13500+ žuvusiais.

Kur Šoigu su bendrininku?

⚡️Минобороны РФ:

«Уничтожено 500 000 вагнеровцев, 30 000 танков и другой бронетехники ЧВК, взято в плен три Пригожина»

Взято из Пездуза

lavrovas

debil blia”

putinas sakė

Putinas pasakė, kad Ukraina jau faktiškai demilitarizuota: nebeturi nei savo tankų, nei šarvuočių, nei artilerijos pabūklų, nei raketų, nei sviedinių, nei šaudmenų, nei amunicijos. Rusai viską išdaužė. Kariauja tik su tuo, ką iš Nato tie ubagėliai gauna. Apgailėtini lūzeriai. Šlovė rusų ginklams!
https://youtu.be/X5skyTsZWBY

patruševas sakė

Секретарь Совбеза Николай Патрушев привел данные по потерям украинской армии с 4 по 21 июня: более 13 тысяч военнослужащих, 246 танков, в том числе 13 западных, 595 бронемашин, в том числе 152 БМП, 279 орудий полевой артиллерии и минометов, 42 РСЗО, два зенитных ракетных комплекса, десять истребителей, четыре вертолета, 264 беспилотника, 424 автомобиля. 
https://ria.ru/20230622/vsu-1879763707.html

Ukrainą lydės sėkmė!

Teroristas Igoris Girkinas kritikavo Rusijos prezidentą Vladimirą Putiną už jo neatsakingumą karinio maišto akivaizdoje. Jo nuomone, šalies agresorės vadovas turėjo prisiimti vyriausiojo vado vaidmenį, o ne deleguoti savo pareigas kitiems žmonėms. Panašų pareiškimą Girkinas išsakė ir birželio 25 dieną vykusiame „Suerzintų patriotų klubo“ susirinkime.

Jonas

Girkinas = Birkinas. Jei jį įsimylėjęs esi pi-de-re, tai tikrai nebūtina čia jiį kaskart cituoti. Santykiaukit tarpusavyje tyliai.

Kur Šoigu su bendrininku?

❗️Бойцы ЧВК «Вагнер» обязательно понесут ответственность за сбитую авиацию и погибших солдат Минобороны — член комитета Госдумы по обороне Гурулев: «Есть закон Российской Федерации. Погибли наши военнослужащие, погибли от ударов конкретных лиц. Кто давал команду, кто пускал ракету? Поэтому как бы там ни было, кто бы куда ни убежал и кто бы где ни находился, я считаю, что Следственный комитет разберется досконально с этим вопросом и примет решение», — заявил депутат. На вопрос, будет ли ГД принимать меры, если СК и Генпрокуратура будут бездействовать, он предложил «дождаться результатов, а потом думать, что делать дальше». @rtvimain❗️Бойцы ЧВК «Вагнер» обязательно понесут ответственность за сбитую авиацию и погибших солдат Минобороны — член комитета Госдумы по обороне Гурулев: «Есть закон Российской Федерации. Погибли наши военнослужащие, погибли от ударов конкретных лиц. Кто давал команду, кто пускал ракету? Поэтому как бы там… Skaityti daugiau »

Vergeta,

o tave pisa ?

Kur Šoigu su bendrininku?

Apžiok kusi mažiau usi

Ayn Rand

Vienintelis kuris šisndien čia dročina į beretę, esi tu, senas naftaline.

Putinas įlindo I būdą.

Jei prezidentas neprisiima atsakomybės prieš žmones dėl didelio ir rimto karo, kaip galime tikėtis, kad kiti pareigūnai bus atsakingi už savo veiksmus? Šalyje suirutė, jei jis nepasiruošęs aukščiausiojo vado galioms, tai tiesiog būtina jas perduoti, bet tik teisėtu būdu, tam, kas sugeba tokį sunkų darbą“, – pabrėžė Girkinas.

Pagarba

Putinui. Tikras prezidentas.

Putinas pizdabolas

Путин ни разу не выезжал из России после того, как получил ордер на арест от Международного суда

А чего так?

nuu

Tai, kad pas Putiną visi atvyksta į ranką pabučiuoti 😊👍👍

Totalus pažeminimas.

Visų pirma Egipto prezidentas Abdel Fattah el-Sisi ir Ugandos vadovas Yoweri Museveni atsisakė vykti į Rusiją ir susitikti su V. Putinu.

cha cha cha…

Putinas su beždžionėmis nesikalba!

Totalus pažeminimas.

Tai jis pats ir kviečia juos)) o jie atsisakė

nuu

Putinas “pagaidino” juos paprasčiausiai :)))

Kur Šoigu su bendrininku?

Tai jie Putiną pagaidino))) atvyko tik ne tokio rango žmonės.

Ayn Rand

Vienintelis kuris šįvakar čia dročina į beretę, esi tu, senas naftaline.

Putinas įlindo I būdą.

Jevgenijus Prigožinas buvo išjuoktas savo paties socialiniuose tinkluose po to, kai atsisakė perversmo Rusijoje, kurį pats organizavo. „Wagner“ vadovą užplūdo neigiamos reakcijos, praneša „24 kanalas“.

Prigožinas savo „Telegram“ kanale paskelbė balso žinutę. Samdinių vadas bandė paaiškinti, kodėl maištas buvo atšauktas. Jis sakė, kad „Wagner“ neva norėjo išsiskirstyti. Taip „Putino virėjas“ patvirtino tiesioginį kovotojų grupės ryšį su Kremliumi, kurį Maskva visada neigė.

Nemeluok

Prigožinas visada buvo Putino.

Kur Šoigu su bendrininku?

Putino šeštuoju numerių prigozinas

tuu

Debile, išmok lietuviškai teisingai rašyti, ką reiškia …šeštuoju “numerių”… cha cha cha… “numerių”…?.?

Totalus pažeminimas.

Шестёрка путинская

kaput

zelionij hitler kaput

slava

slava kaukuolė ir kaulai

PAGARBA

PRIGOŽINUI. TIKRAS VYRAS.

Ayn Rand

Vienintelis kuris šiandien čia dročina į beretę, esi tu, senas naftaline.

Putinas įlindo I būdą.

Prigožino ir Putino susirėmimas parodė:

1. Rusija yra žlugusi valstybė.

2. Putinas yra silpnas ir buvo priverstas derėtis bei leido Progožinui sukelti maištą.

3. Putino žvalgybos tarnybos yra niekam tikusios: jos pramiegojo maištą.

4. Armijai nepavyko nuslopinti karinės grupuotės.

Tai dar ne istorijos pabaiga. Vienas iš jų greitai neteks galios. Tiesioginiai iššūkiai diktatoriams nesibaigia taikiais sprendimais, nes tai reiškia galią ir jėgą. Iki šiol Prigožinas pasirodė esąs stipresnis, o Putinas silpnesnis nei buvo galima pamanyti.

Pagarba

Putinui. Vienas stipriausių pasaulio lyderių. Tik pagalvokit,Putinas prijungė prie Rusijos Krymą, prijungė Donecko ir Lugansko liaudies respublikas, prijungė Zaporožęs ir Chersono sritis, ko pasiekoje šalies teritorija padidėjo dar 108 tūkst. kv. km, o visai neseniai į Rusijos teritoriją prijungta Azovo jūra su visa ekvatorija, – tai papildomai dar 39 tūkst. kv. km. Kas gali dar pasigirti tokiais laimėjimais?

Putinas įlindo I būdą.

Дело против Евгения Пригожина об организации вооруженного мятежа (ст. 279 УК) на утро 26 июня не прекращено, сообщил источник «Коммерсанта» в Генпрокуратуре. Расследование продолжается.

cha cha cha…

cha cha cha….

Putinas įlindo I būdą.

Rusijos policija grįžo į Rostovą po „Wagner“ grupuotės pasitraukimo. Žmonės nesidžiaugė juos matydami. Jie blokavo gatves ir įžeidinėjo policininkus.“

Šlovė Wagner kariams!

Valio!!! Prigožino “Wagner” privačios grupuotės kariai Artiomovske, o prieš tai ir Soledare išdaužė vienos iš stipriausių pasaulyje ukrainiečių armijos kariams snukius bei išspardė subines. Rezultatas – vien tik mūšiuose dėl Artiomovsko Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado daugiau nei 50 000 žuvusiųjų ir dingusių be žinios bei 120 000 sužeistųjų. Šlovė “Wagner”grupės rusų kariams!!! Šlovė Rusijos ginklams!!

xa xa xa xa

laisvadieniai

Putinas įlindo I būdą.

Smogia artilerija, Gradai, HIMARS. Įsijungė visas modernių ginklų parkas.“ Skelbiamas ugnies košmaras prie Bachmuto ()2023-06-25
Ukrainos gynybos pajėgos vis dar yra mieste ir toliau kovoja.

D u r n i u k,

Nebeskaityk SAPNININKO.

Putinas treplo

Твоим языком только говно месить.

Tylėk

PYZDALYZE

Bulvių prezidentui piZZda

Твоим языком только говно месить.

lavrovas

debil blia”

100%

kaput ukrainai bet kokiu atveju

Kur Šoigu su bendrininku?

Куда на самом деле пропали ШОЙГУ и его ПОДЕЛЬНИК? Почему о них все МОЛЧАТ?

Kostas

Šoigu puikiai vykdo savo pareigas, neseniai Zalužną su Budanovu denacifikavo, dabar neužaugai narkomanui Zeliai ruošiasi per fortkę Kindžalą atsiųsti.

Totalus pažeminimas.

⚡️Пригожин согласился подписать „Минские соглашения 3” — Лукашенко

Пездуза

Putinas treplo

⚡️На границе с Китаем замечен подозрительный человек с поддельным паспортом на имя Шой-Гу

Пездуза

kaput

kaput ukrainai bet kokiu atveju

prigožinas sakė

Vakar ryte būdamas Rostove Rusijos ginkluotojų pajėgų štabe Prigožinas pasakė, kad mes rusai pergalės šampaną visi kartu gersime Kijeve.

Putinas treplo

⚡️«Сопротивление бесполезно». Пригожин напомнил, что в случае ареста просто снова вступит в ЧВК «Вагнер»

Пездуза

labas

MINEDAI, apie ką čia tu, kvaily?

prigožinas sakė

eis į prezidentus ukrainos

I kartuves eis raudonoje aikštėje.

….

lavrovas

debil blia”

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDZBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kur Šoigu su bendrininku?

….

Tomas

Kur kur, – ukrufašistus muša. Jau daugiau kaip 400 000 ukrosvinų nabšniksis padarė. Zelenskio chunta nebeturi kur laidoti, pažiūrėkit telegram kanale Karas_Z, nei Lvovo, nei Ivano-Frankovsko kapinėse vietos nebėra!

Kur Šoigu su bendrininku?

⚡️На границе с Китаем замечен подозрительный человек с поддельным паспортом на имя Шой-Гу

Пездуза

lavrovas

debil blia”

Romualdas

Blefu apie amunicijos trūkumą nepavyko ukrų išprovokuoti puolimui, tada surengė „sukilimo” spektaklį: jau net ir NATO turėtų paraginti. Kodėl ukrai nesiryžo? Įtartinai daug orlaivių „numušta”, video nėra, Putinas neizoliuotas – priešingai, net kalbelę stumtelėjo. Plentais važinėja tos pačios mašinos, „yra žmonių aukų”, o jokia byla neiškelta. Perprato žaidimą.

Kur Šoigu su bendrininku?

⚡️Минобороны РФ:

«Уничтожено 500 000 вагнеровцев, 30 000 танков и другой бронетехники ЧВК, взято в плен три Пригожина»

Взято из Пездуза

yell…. NATO GO NAXO

:)))) – na, suprantama, kad šitiems ir kitiems tvarto šizoidams nerealiai gaila krūvos beviltiškai sumyžtų kelnių, ir šiknagraužis dėl sugriuvusių rusofobinių vilčių, bet jiems teks susitaikyti su faktu, kad kremliaus šoferis vis tas pac, o ne prodažnas pridurkas ir padugnė prigožinas , – o ir rusijos dūma dar nesušaudyta ir nesugriauta :)))) – ir net nė viena RF valdžios struktūra nei paralyžiuota, nei išardyta :)))) – žo, tvatelinių vaginofonistų šizofrenija savo keliu, o realus gyvenimas savo keliu …, – koks tai alkanų valkataujančių šunų cypavimas, tie beretopitekų kliedesiai, – kitaip neįmanoma įvardinti :))))

Kur Šoigu su bendrininku?

Šoigu bus pakartas Raudonojoje Aikštėje.“ Rusijoje įvedamas planas „Tvirtovė“

Nesvaik

bibiagalvi

blue yellow zov marinie

..kacapbyby,aik drebtis uteletan migin ir sapnuok melyna xuiliaus gala.Abiem prasmem,bybiasnuki..xa xa xa

blue yellow zov marinie

..llavonyjau,a ku ku

lavrovas

debil blia”

Kur Šoigu su bendrininku?

Vakaruose buvo labai daug lūkesčių dėl Jevgenijaus Prigožino ir Kremliaus karinės-politinės vadovybės konflikto.

Aleksandras Vučičius taip pat pridūrė, kad dėl maišto Rusija prarado „tik septynis“ sraigtasparnius, tačiau pasekmės galėjo būti daug stipresnės.

K r e t i n e, čia tavo diagnozė

Кретинизм (врожденный гипотиреоз) – эндокринное заболевание, характеризующееся врожденной гипофункцией щитовидной железы. Кретинизм проявляется в задержке физического и психического развития, слабоумии.

Kur Šoigu su bendrininku?

⚡️Минобороны РФ:

«Уничтожено 500 000 вагнеровцев, 30 000 танков и другой бронетехники ЧВК, взято в плен три Пригожина»

Взято из Пездуза

blue yellow zov marinie

…issiziok….

Ayn Rand

Vienintelis kuris šįvakar čia dročina į beretę, esi tu, senas naftaline.

Kur Šoigu su bendrininku?

Prasidėjo! Skelbia, ką FSB masiškai daro su „Wagner“ samdiniais
Rusijos saugumo pajėgos pradėjo masinius reidus į dabartinių ir buvusių „Wagner“ namus.

nuu

O tave pisa ?

Kur Šoigu su bendrininku?

Tave pisa)

lavrovas

debil blia”

Kur Šoigu su bendrininku?

Apie tai praneša „Važnyje istoriji“, remdamasis „Wagner“ kovotojų artimaisiais. Pasak puslapio pašnekovų, saugumiečiai į jų namus ateina su ginklais, ieško samdinių ir grasina baudžiamosiomis bylomis dėl išdavystės, jei jie sugalvos prisijungti prie Prigožino.

Praėjusią naktį Riazanės regione saugumo pajėgos atvyko į vieno iš sužeistų „Wagner“ samdinių motinos namus. Pats karys buvo nuvežtas į policijos nuovadą nepaaiškinus priežasčių. Naktį operatyvininkai atvyko ir pas „Wagner“ kario mamą Voskresenske, Maskvos srityje, bet jos nebuvo namuose.

nuu

laisvadienis

Bulvių prezidentui piZZda

Palaukite mūsų signalo. Artėja laisvės metas.“ Gali būti sukilimas Baltarusijoje
Į baltarusius kreipėsi Baltarusijos savanoriai.

Sukilimas Baltarusijoje?

Greičiau Zelenskos vaginoje mėnesinės prasidės!🫶🫶🫶

Super !!!

Turint galvoje, kad kiekvienas muzikinis kūrinys yra atliekas iš natų, tai tikrosios partitūros reikėtų klausti tų, kas suteikė Prigožinui galimybes. Bet šiaip tai lieku sužavėtas rusų gebėjimais virtuoziškai regzti neįtikėtinas spec. operacijaS, – kol kvailiai džiaugsis „ginkluotu maištu”, rusai išvalys savo valdžios ir jėgos struktūras nuo realios provakarietiškos agentūros, jau nekalbant, kad Wagneris kaip magnetas sutrauks visus maištininkus. Ir kuo dabar anglosaksų media intensyviau ir garsiau klykaus apie maištą Rusijoje, tuo laisviau galės rusai tvarkytis. Tiesiog genialus ir neįtikėtinas ėjimas…

blue yellow zov marinie

debil bla

Ayn Rand

Vienintelis kuris šiandien čia dročina į beretę, esi tu, senas naftaline.

blue yellow zov marinie

debil bla

xa xa xa xa
Regimantas

Visiems ačiū už dėmesį , cirkas pasibaigė.

Bulvių prezidentui piZZda

⚡️На границе с Китаем замечен подозрительный человек с поддельным паспортом на имя Шой-Гу

Пездуза

Gedvydas

Šiukšle, VON iš portalo!

Bulvių prezidentui piZZda

..
.

Kremliaus utėles

Von I ruskyna

blue yellow zov marinie

issiziok,surajevas ateina…

xa xa xa xa
Ukrainą lydės sėkmė!

Ukraina Donbaso nebombardavo 8 metus.“ Prigožinas sprogdina internetą, skelbia tikrąsias karo priežastis (Video) (3)2023-06-23
Anot „Wagner“ vadovo, Rusijos Federacijos Gynybos ministerija ir Sergejus Šoigu asmeniškai klaidina prezidentą Putiną. Be to, Prigožinas tvirtina, kad Zelenskis kadencijos pradžioje buvo pasirengęs bet kokiems susitarimams.

kaput

kaput ukrainai bet kokiu atveju

blue yellow zov marinie

KACAPAGLAZZYJIE CIUDOVISCIA…..PRIVEMET,PRITRYDALIOJOT,PRIBJAUROJOT….GALIT DRIXNUTJ IKI PIETU…..PASKUI…I FSIO SNACAAAAALA…..

Ei tu, WC eketė

Iškišai galvą iš kanalizacijos analų ?

marinatas

užmarinuotas

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kur Šoigu su bendrininku?

….

xa xa xa xa

laisva šiandien

EII, XOCOLAI

Kur jūsų žadėtasis Artiomovsko apsupimas??? Ar apsupot??? Eilinį kartą lygioj vietoj apsišikott ir į Nato duotus pampersus storai pristūmėt???

Linas

Ukrainą rusai malė ir mals nemažindami tempo.

Ha-ha-ha !

Vakar neišėjo pakarti Putino, tvartelyje gedulas 🤧

Eikit

Delfi pasiguost, troli, eilinį kartą likot pagaidnti…

xa xa xa xa

„Кротов” выявляли

blue yellow zov marinie

NUU,CIABOTELIAI,TAI PAKETAIS ZAGATOFKES SIKALIOJAT XA XA XA

Tylėk

bibiagalvi

Garantuotai

Jei Wagner prie BY sienos disluokos. Putinas genijus.

ruoškit šikneles military piderai

taigi wagner prie vilniaus, tik čečėnų dar sulaukt…

Putinas įlindo I būdą.

Глава ЧВК «Вагнер» Пригожин остается под следствием по делу о мятеже

Официально на утро 26 не прекращено и продолжает расследоваться следователем следственного управления ФСБ России.

Тем временем по новому ПОПЕР ПИАР. Как всегда невпроворотный, тяжелый, «российский».

nuu

O tave pisa ?

Laimingi

Labusai, dabar wsgnerį bulbų pasieny savo akim galės pamatyti :))))

Jau

Kuprius Landsbergis buvo patikėjęs, kad prieš Putiną laimėjo 🖕

Užtat

Delfiašūdyje ir liettrydyje dabar gedulas! 🏴

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

todėl

todėl advokatė montian ir vadina ” salo reixas”

Kas nori pamatyti narkomaną

Įsiveskit You Tube наркоман Зеленский

Zelenskio banditams

Сила есть в правде. А когда нету правды, тогда нет и силы?

nuu

Ar spės Zelia įsikabinti dantimis į paskutinio jankių lėktuvo padangą? Kaip jums atrodo?

blue yellow zov marinie

nuu

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Prašalietis

Neatsistebi, kai nepriklausomai nuo užimamų vietinių valstybinių,”ekspertinių, mokslinių”, propagandinių.. postų lygio, tikintys JAV ir kito pažangaus mokslo”ir savo „ekspertų, mokslininkų” kuriamo virtualaus „pasaulio’ vaizdinais, ši publika savo kalbomis ir veiksmais gali „pakilti” iki vaikiškumo, pasiekiančio darželinukų kvailiojimo lygį, kaip ir šios publikos galimybėmis ir esančiomis sąlygomis toliau „tobulėti” šia linkme eurokolchoze plūduriuojančiame lansberginiame durnių laive. Šis visuotinis, su retomis išimtimis, kvailiojimas prie mažiausios progos nuolat vyksta, nors pačiame lansberginiame durnių laive realiai nieko rimto nevyko ir nevyksta. Prigožino maišto pradžioje vietinė spauda ir TV vietiniams runkeliams transliavo, kaip „išsigandęs Putinas išlindo iš savo Maskvos bunkerio, sėdo į lėktuvą ir, kad niekas jo nesusesktų, išjungęs lėktuvo transponderius, užgesinęs lėktuvo žibintus, užmaskavęs lėktuvo ratų pėdsakus, užsitraukęs užuolaidas… bėgo nuo einačio į Maskvą… Skaityti daugiau »

Skaitytojas

Pagarba šiam komentatoriui. Visada skaitau jūsų pasisakymus ir jie yra 90% objektyvūs ir teisingi.

blue yellow zov marinie

debil dla

lavrovas

xa xa xa xa…

xa xa xa xa
Putinas įlindo I būdą.

С утра похмелившиеся, отдохнувшие и унявшие дрожь в руках чиновники вышли на работу и отменили введенный в трех регионах режим КТО.

xa xa xa xa

laisvadienis

Putinas įlindo I būdą.

Да вопросы не к «Вагнеру» – вопросы к вам. Вы создали собственный ИГИЛ, утратили над ним контроль и теперь крутитесь как вошь на расческе, пытаясь спрятаться от ответственности. Вопросы в первую очередь к самой власти, так как она инициировала всё это безобразие, а произошедшее – лишь следствие решений самой власти.

Realybė

Pasaulyje žinomi šie JAV išugdyti teroristai: Osamos bin Ladeno Al-Qaida, IGIL ir Zelenskio Kijevo chuntos banditai.

xa xa xa xa

26 laisva diena

xa xa xa xa

išeiginė

Putinas įlindo I būdą.

Дело против Евгения Пригожина об организации вооруженного мятежа (ст. 279 УК) на утро 26 июня не прекращено, сообщил источник «Коммерсанта» в Генпрокуратуре. Расследование продолжается.

Nesvaik

bibiagalvi

blue yellow zov marinie

ciuxinkis nuo bojaros,riuzzogalovyj ciurban…

Ukrainą lydės sėkmė!

Galios vertikalė žlugo.“ Skelbiama, kad „Wagner“ prasidėjo skilimas

xa xa xa xa
Kiek suprantu

Ukrams Prigožinas yra Dievas. Nu jo, ko daugiau ukrufašistų sunaikini, tuo labiau tave gerbia.

prigožinas sakė

prigožinas sakė eina į prezidentus ukrainos kad neskraidytų sviediniai

Ukrainą lydės sėkmė!

1. Rusijos privačioje karinėje kompanijoje „Wagner“ grupuotėje prasidėjo skilimas tarp tų, kurie jautėsi išnaudoti, ir tų, kurie liko ištikimi Prigožinui po nesėkmingo maišto.

2. Pranešama, kad iš „Wagner“grupuotės pasitraukė pilotai, nes nepritarė vakar vykusiam Rusijos aviacijos pajėgų lėktuvų ir sraigtasparnių naikinimui.

3. Galios vertikalė žlugo. Niekas Rusijoje nesijaučia saugus: nei valdininkai, nei oligarchai, nei FSB pareigūnai. Įrodyta, kad viską nusprendžia frakcijos, turinčios daugiau ginklų ir ryžto.
5. Rusijos kariuomenė, regis, de facto nustojo egzistavusi kaip vieninga struktūra. Putino sukeltų žudynių apkasuose sėdintys kariai ir karininkai, ko gero, vakar pagaliau suprato visišką karo prieš Ukrainą beprasmybę.

6. Ukraina yra keliais žingsniais arčiau visiško savo teritorinio vientisumo atkūrimo, įskaitant Krymą.

lavrovas

debil dla”

blue yellow zov marinie

debil bla

...
xa xa xa xa
kol

kol ukrainos piliečiai miršta žydas zelenkis pardavinėja ukrainos valstybės žemes

lavrovas

debil bla”

kol

ką debil, ką debil? googlinkit „„Зачем Украина продала американским компаниям 17 млн гектаров земли“
„Это 28 % площади страны“

„Недавно издание Reporter сообщило, что президент Украины Владимир Зеленский продал трём крупным американским компаниям Monsanto, Cargill и Dupont около 17 млн гектаров земли для собственных нужд.“

blue yellow zov marinie

debil dla

tuu

čiulpk ožio pimpalą 🐐

blue yellow zov marinie

bla bla bla

aaaaaaaa,

už tai zelenskis rolikuse aiškina ukrainiečiams kaip brangi kiekviena pėda žemės – ukrainos žemės parduotos Monsantui, zelenksis siunčia ukrainiečius mirti už Monsantui parduotas žemes

Putinas sakė

O Putinas už Kinijai atiduotas žemes.

šwabs

viskas pagal planą

klausimas

https://news.ru/world/zelenskogo-obvinili-v-korrupcii/

„…из-за действий Зеленского более трех миллиардов гектаров сельскохозяйственных земель теперь принадлежат западным компаниям.“  
Trys milijardai hektarų žemės ūkio žemių nepriklauso ukrainai?

klausimui

o tu geriau išsiaiškink kiek liko Lietuvos žemių

klausimas

Klausimas Žemaitaičiui – kiek parduota Lietuvos hektarų ir kiek likę Lietuvoje hektarų priklausančių Lietuvai?

Panašu

Jei Lietuvos žemės irgi parduotos kaip Ukrainos tai panašu kad bus panašiai kaip ukrainiečiams po nato susitikimo Vilniuje.

tie

ukrainiečiai atima iš mūsų darbo vietas, o kai išeini gatven tai ko ne vien rusų kalba tesigirdi. Iš kur žinot ukrainietis nacistas ar rusas teroristas tave puls galabyt?
Išduokit ginklus visiems žmonėms

blue yellow zov marinie

taigi tu ne zmogus.Riuzzosvynius fasistiskas lanzbletkeris.

tie

žmoga

blue yellow zov marinie

riuzzosvyniai iki zmogu netempia.

jo,

žmoga žmoga

blue yellow zov marinie

ne ne nezmoga….svynius kriu kriu

auksiniam myžaliukui

Ar bent smagiau kažkiek tapo? Juk mes žinom kaip tau liūdna be artimų žmonių savo geltonais myžalais prasmirdusioj kamurkėje 😉 tai stengiamės bent kažkiek savo komentarais pralinksmint. Juk dar 10-15 metukų ir koliosies su sanitarėm globos namuose, nes niekur kitur tau nusigaluoti nesišviečia… o sanitarėms tavo landsberginė pedofilinė „išmintis” bus giliai puxui… 😀 bet svarbiausia – tuo metu pasaulis gyvens savo normalų gyvenimą, padėjęs skersą ant tavo įsikalbėtų „tiesų”… Kiti bent algą už savo kliedesius gauna, o tu tik pasasat….

blue yellow zov marinie

xa xa xa……davaj jiescio…..tikrai pralinksminai….bla bla bla

Debile,

Po Joninių dar nesiorentuoja…?

blue yellow zov marinie

rentuoja rentuoja,dibile bla

lavrovas

debil blia”

blue yellow zov marinie

dnia dnia

Putinas sakė

Grupė nuteistųjų, užverbuotų į „Štorm Z“ dalinį, grasina nužudyti „Wagner“ lyderį už sukilimo atšaukimą.

Birželio 24 dieną „Štorm Z“ samdiniai viešai palaikė „Wagner“ kampaniją prieš Maskvą. Tačiau subliuškus sukilimui jie atsidūrė nepavydėtinoje situacijoje ir sulaukia vadų grasinimų. Dėl to, kas įvyko, jie reiškia pretenzijas asmeniškai „Wagner“ lyderiui Jevgenijui Prigožinui.

lavrovas

debil blia”

blue yellow zov marinie

debil dla

labas

l i g on i…

blue yellow zov marinie

nuu

Specas

Tvartinis fekalijus.

blue yellow zov marinie

uhu

Oho

mėšvabalis

blue yellow zov marinie

oho

Prigozinas apipiso zekus

Jie ten sako, kad kažkur dingai? Makaronus vaikinams kabinai? Visas „Štorm Z“ buvo pasiruošęs už tave kalnus nuversti. Ir ne tik „Štorm Z“. O tu kur išvairavai? Mus čia jau vadai gesina. Taip išvis nedaroma!(…) Tu, pasirodo, ne žmogus… Jei tai netiesa, tai pasirodyk! Ženia, pakišai mus ir savo vaikinus. Gražiai kalbėjai, mes tave palaikėme. O dabar ką? „Mums jau žadamas „geras gyvenimas“, manau, kaip ir tavo vaikinams. Patikėk, geri žmonės šito taip nepaliks“, – kalbėjo nuteistieji.
Prigožino susitarimais su Maskva nepatenkinti ir „Wagner“ kovotojai. Jie labai stipriai peikia lyderį ir netiki valdžios žadamomis saugumo