Karas Ukrainoje. Keturi šimtai devyniasdešimt aštuntoji (Liepos 6 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Rusai „Kalibr” raketomis smūgiavo Lviv gyvenamiesiems rajonams. Sužeisti ir žuvo keliasdešimt civilių. Panašu, okupantai suprato, kad tiesioginiais smūgiais sunaikinti Ukrainos oro gynybos nepavyks. Dėl to vėl ėmė daryti tai, ką geriausiai moka – smūgiuoti taip gerai neapsaugotiems civiliams objektams, tikintis priversti ukrainiečius daugiau permetinėti pažangias oro gynybos sistemas arčiau didžiųjų miestų, taip mažinant oro gynybos tankį prie kontaktinės linijos. Yra ir gerų naujienų, po apsikeitimo belaisviais, į Tėvynę grįžta 45 Ukrainos gynėjai.

Žiūrim ką turim fronte.

📌 Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Rusai toliau lokaliomis atakomis bando pasistūmėti Novoselivske. Agresorius soc. tinkluose skelbė, kad jam šiame ruože pavyko pasistūmėti. Lokalus ir trumpalaikis pajudėjimas į priekį yra įmanomas, kadangi čia rusai turi sutelkę ženklias mechanizuotas ir artilerijos pajėgas. Tačiau, kaip dažnai būna šiame kare, rusai pasistūmėjo, o Ukrainos pajėgos smogia koncentruotą artilerijos smūgį, kontratakuoja ir išlygina situaciją (https://t.me/DeepStateUA/17006 ).

📍 Kremina. Nerezultatyvios okupantų atakos tęsiasi. Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas.

📍 Lysychansk. Ukrainiečiai įsitvirtina atsikovotose pozicijose prie Verkhnokamyanka. Tikėtina, agresorius persigrupuoja, ruošiasi susigrąžinti ką prarado.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Rusų desantininkų kontratakos Berhivka ruože nėra sėkmingos. Mūšiai sunkūs, reikalauja nemažų nuostolių iš abiejų pusių, tačiau Ukrainos gynėjai neprileidžia rusų prie Bohdanivka esančių kalvų, taip apsaugodami savo flangus. Tuo pačiu ukrainiečiai tęsia puolimą Orihovo Vasylivka – Zeleznianske ruože. Tikėtina, čia jiems pavyko pasistūmėti (https://t.me/edelweiss10tg/678 ). Be to, jau kelinta diena rusai viduriavo, kad Ukrainos vienetai aktyvesni Rozdolivka ruože. Dabar jau eina info, kad rusų padėtis čia „nelengva, verda sunkūs mūšiai”. Lauksime naujienų.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose tęsiasi pozicinės kautynės.

📎 Pietinis flangas. Panašu, okupantų priešakiniai vienetai dar kaunasi Klishiivka, tačiau jų padėtis labai sunki. Patys rusai pripažįsta, kad ukrainiečių grupės jau įsiveržė į gyvenvietę. Be to, Ukrainos vienetai rusus spaudžia iš flangų, kurie yra aukštumose (https://t.me/ukrainian_militant/17266 ). Neatmestina, kad agresorius paliko dalį pajėgų, taip siekdamas palengvinti pagrindinių savo vienetų atitraukimą. Stebėsime situaciją.

📍 Avdiivka – Mariinka.

📎 Ir vėl dideli kabūm Makiivka ir kitose Donetsk miesto apylinkėse. Ukrainiečiai sistemingai daužo rusų logistinius taškus.

📎 Ukrainiečiai išlaiko vakar atsikovotas pozicijas prie Opytne, okupantai kaip įprasta atakuoja šiauriniame Avdiivka flange bei Mariinka. Ukrainos gynėjai atlaikė puolimą.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis.

Ukrainos pajėgos tęsia gerus darbus, raketomis smūgiavo Tokmak esantiems rusų kariniams objektams.

📍 Orihiv.

📎 Lobkove – Pyatihatki. Susidaro įspūdis, kad mūšiai prie Zherebianki intensyvėja, nepatvirtintais duomenimis, Ukrainos vienetams nežymiai pavyko pajudėti no mans land.

📎 Robotyne. Situacija neaiški, prasprūsta sąlyginai mažai informacijos – iš Ukrainos pusės OPSEC veikia gerai, tikėtina ir rusai kažką čia ruošia. Kas aišku, tai kad tęsiasi sunkūs mūšiai Robotyne prieigose, ukrainiečiai toliau bando stumtis keliu Orihiv – Polohy. Stebėsime situaciją.

📍 Velyka Novosylka.

📎 Priyutne. Situacija iš esmės nepakitusi. Ukrainos vienetai dar galutinai neužvaldė Priyutne, yra rusų pasipriešinimo židinių. Taip pat, tęsiasi Ukrainos pajėgų operacijos vakariniame Staromayorske flange. Okupantų soc. tinkluose pranešama, kad į Rivnopil atvyksta švieži Ukrainos pajėgų manevriniai vienetai.

📎 Novodonetske. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis.

Tęsiasi susidūrimai kairiajame Dniepro upės krante (Oleshky ir Antonovo tiltas). Ukrainiečiai valtimis geba rotuoti savo kuopos dydžio vienetus ir išgabenti sužeistuosius. Rusai soc. tinkluose apsiskelbė, kad „visus fašistus sunaikino”, tačiau po kurio laiko Ukrainos gynėjai vėl išsilaipina. Tai rodo, kad agresorius ne tik nekontroliuoja kairiojo kranto, bet ir jų žvalgybos, artilerijos bei aviacijos sąveika prasta, kas neleidžia sunaikinti šių ukrainiečių grupių prieš joms pasiekiant kairįjį Dniepro upės krantą. 😉

2.3 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
76 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ukrai liko beginkliai ir bekiaušiai

Pagoglinkit – “В Киеве раскрыли состояние ВСУ спустя месяц наступления”. https://lenta.ru/news/2023/07/06/soskin_nast/ 
Экс-советник Кучмы Олег Соскин: Залужный признал отсутствие у ВСУ техники для наступления.В Киеве.

Ukrainos nuostoliai stebina

Vien nuo birželio 4 dienos Ukrainos karinės pajėgos neteko 28 000+ karių žuvusiais, sunaikinti 312 tankų, 930 šarvuočių, 844 automobiliai ir daug kitos modernios NATO karinės technikos. KATASTROFA!!! VISIŠKAS UKRAINOS KRACHAS!!!

DD plius DD

Kažkoks laptius apie krachą svajoja. O štai kaip panašius rašistinius laptius vertina žmonės- „Он, как и многие тут, идейный рашист и имперец, ненавидящий Украину, Запад, Восток, Юг, пингвинов, павлинов.. Обычный изощрённый проводник мерзкого русского мира..”

DD plius DD

O! Rūskasmyras atsibudo. Išminusavo mane, bet skystai- vos penkiais minusiukais. Matyt netenku populiarumo. Kartą esu gavęs net 14- tiek gerai pavyko išsigimėlius suerzint.:)
Bet teks pasikuklinti pradžiai penkiais ir pažiūrėti kuo jiems nuotaiką pagadinti.

DD plius DD
DD plius DD

Ir dar priedo jau N21
https://censor.net/ru/video_news/3427079/ukrainskiyi_kot_pitaetsya_trupami_rossiyiskih_voennoslujaschih_v_osvobojdennom_vo_vremya_nast
Štai- jūsų rūskasmyras. Kitko be pasišlykštėjimo iš manęs nelaukit. Ilgiems dešimtmečiams…….

DD plius DD

Paskutinis įrašas yra itin iškalbingas. Rūskasmyras po savęs palieka lavonieną.

DD plius DD

Pagoglinom, bet kitur.
С новым обращением к президенту на фоне армейского штаба в Новочеркасске Ростовской области 15 июня выступили уже жены и матери призванных на войну – жители Ставрополья и Адыгеи. Они рассказали, что на фронте их родные находятся в качестве „ополченцев ЛНР”, но при этом официально числятся уволенными с военной службы и не получают выплаты. Они утверждают, что мобилизованным угрожают убийством полевые командиры, а Минобороны и прокуратура обращения от родственников и самих солдат игнорирует.

putinas sakė

putinas sakė rusai užmuša ukrainiečiuas santykiu 10 : 1.

DD plius DD

„Минобороны обещаний не придерживается, боеприпасов мало. Нас шестеро осталось из трех взводов. Кадыровцы приезжают видео поснимать и походить по позициям непринужденно. Их публикации демаскируют наши позиции. После них по нам бьют беспощадно. Мы погибаем, а они уже дома чай и медали получают… Мы не мясо, мы – живые люди и требуем прекратить эти бесчинства”, – рассказывают оккупанты.

Realybė

Rusijos kariuomenė pradėjo kontrataką Artemovsko flange (ukrainiškas miesto pavadinimas – Bakhmutas). Apie tai praneša „Telegram“ kanalas „Operacija Z: Rusijos pavasario kariniai komisarai“ („RV“). „Smarkios kovos nesiliauja Kleščejevskio miško juostoje ir itvirtinimo punktuose“, – sakoma pranešime. Kaip pažymi kanalas, remdamasis Ukrainos kariniais analitikais, Rusijos kariuomenė iš savo kontroliuojamos pilkosios zonos grąžino vakarinę ir centrinę Kleschejevskio tvirtovės dalis. Anot RV, Rusijos kariai permeta pastiprinimą.

DD plius DD

Ruskyno realybė kartais būna siurrealistiškai fantasmagoriška. Neseniai Maskvoje atsitiko juokingas įvykis. Propagandinio mėšlo gamintojas režisierius Charalampidis kurpė eilinį „šedevrą”, siekiant diskredituoti Ukrainą ir LGBT. Du viename- tsakant. Prie Lefortovo kalėjimo filmavo eitynių sceną su Ukrainos ir LGBT vėliavomis. Bet valdžiai apie tai nepranešė. Eitynes pamatę budrūs piliečiai tuoj pasiskundė „organams”.
Pirmi atvyko policijos patruliai. Šiems sveiko proto užteko- išsiaiškinę, kad čia vyksta filmavimas, nuvažiavo sau toliau patruliuoti. Bet po to atvyko FSB ir prasidėjo:) „Mianas” jiems rūpi mažai, o vėliavos erzina. Tai nelaimėlius propagandininkus suguldė snukiais į asfaltą, visus supakavo ir išsivežė tardyti. Aiškintis iš kur tiek ukrainietiškų vėlavų,,,,

Romualdas

Savaime aisku, kad UA kontrpuolimas vyksta sekmingai. UA kariai, gan masiskai pasiduoda i nelaisve, kad organizuoti rusu kontrpuolima iš vidaus. :))) Pvz. vakar, ivairiuose kontrpuolimo ruozuose, sudejo ginklus ir pasidave i nelaisve 132 Kujevo kariai. Bendras ju kiekis priartejo prie 7000. Siaip, mušio laukai truputi skiriasi juo lauku, skirtu žemdirbystei. Totel ramiai stebim kas, kur ir kaip vyksta. UA negali nugaleti iš esmes. Ji gali tik prarasti papildomai dar keleta teritoriju arba visiškai išnykti. Joks NATO to nesustabdys. Nausedai vertetu užduoti labai paprasta klausima – Ar pasiruošes Prezidentas Nauseda paaukoti Lietuva ir Tauta tik tam, kad pratesti Kijevo nacistu agonija?

Realybė

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas Valerijus Zalužnas davė interviu „The Washington Post“. vyriausiasis vadas pripažįsta, kad iš Vakarų gauti tankai konfrontacijoje fronte nevaidino jokio reikšmingo vaidmens. Leopardas mūšio lauke nėra leopardas, o tik taikinys“, – sako jis. Be to truksta karių.Tokia karo aritmetiką – bent jau Ukrainos vyriausiojo vado nuomone. „Jei aš negausiu šimto tūkstančių sviedinių per savaitę, tūkstantis žmonių mirs. Užimk mano vietą!” – taip jis, jo paties prisipažinimu, bendrauja su Amerikos jungtinio štabo viršininkų vadovu Marku Milley . Anot Zalužnio, Rusijos artilerija yra dešimt kartų tankesnė nei Ukrainos artilerija. Kita Zalužnio tezė veda prie minties, kad žadėtas kontrapuolimas ne tik žlunga, bet ir kad užsibrėžtų tikslų pasiekti iš esmės neįmanoma. „Priešas naudoja naujos kartos aviaciją. Tai tas pats,… Skaityti daugiau »

Ukrainos nuostoliai stebina

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
426 зенитных ракетных комплексов
10535+32 танков и др. бронемашин
5348+18 орудий полевой артиллерии
1134 реактивные системы залпового огня
449 cамолетов
241 вертолет
4893+6 беспилотника
11443+36 единицы автотехники

kaput

rusai užmuša ukrainiečiuas santykiu 10 : 1.

Realybė

Pagoglinkit – “”Эта лошадь сломала три ноги”: в США вынесли Украине приговор”.
https://ria.ru/20230706/ukraina-1882570481.html
Экс-разведчик Скотт Риттер: Украина поставила под сомнение жизнеспособность НАТО.

NATO krachas

Предстоящий на следующей неделе саммит стран НАТО в Вильнюсе продемонстрирует, что Североатлантический альянс оказался на грани коллапса, заявил в интервью журналисту Гарланду Никсону отставной американский разведчик Скотт Риттер.
По его словам, страны альянса на протяжении десятилетий зависели от нежизнеспособной идеологии, что в итоге привело к детонации украинского конфликта. Теперь на карту, как считает Риттер, поставлено само выживание НАТО как института.

Realiai arklys, bet nesikelia

„Этот саммит НАТО будет сборищем перепуганных наций, отчаянно ждущих чуда, способного изменить их судьбу, которая заключается в том, что они уже поставили все на украинскую лошадь. Но украинская лошадь уже споткнулась на последних кругах и лежит на поле с тремя сломанными ногами, она не выиграет”, — заключил Риттер.

cha cha cha

dvėseliena

Zelianskis nusikaltėlis

zelianskis tinkamai neapginklavęs ukrainiečius siunčia ukrainiečius mirti nuo putino

negaus

Lietuvos prezidentas 0 : 41 „ Ukraina negaus kvietimo į NATO Vilniuje“
https://youtu.be/UDxDBGErey4

Na, piderai xocolai

Kaip sekasi Bachmutą supti, juk jau beveik 2 mėn. kaip supat? Ar jau paėmėt Artiomovską “į gniaužtus”? :))))

Singeris

Tie nuopisos ukropai laukia , kol sugrįš Prigožinas ir vėl išspardys subines!

Kontranastūpas nustipo

Kiekvienas tikras patriotas-idiotas privalo padaryti po 100 popierinių lėktuvėlių ir skubiai perduoti Ukrainos ambasadai 😊

Ha-ha-ha !

Uha-hahahahahaha!

Singeris

Mėlynai geltoni lt. buduliai, feikais norite Rusiją nugalėt???

yell… NATO GO NAXO

klaikiausia yra tai, kad kai sugrius tie šulerinių melo kortų barakai ir sumyžto smėlio pilys, jokia su3,14sta monikutė ar ritutė, ar jakylas su visokiom makaraitytėm etc., už savo daugiametį melą, dezą, šmeižtą ir pasityčiojimą iš veršių, neatsakys net nė vienu savo mėšlinu jevru, iš tų šimtų tūkstančių, “uždirbtų“ moralinės prostitucijos bordeliuose, tipo lrt-delfidė, Laisvas Neadekvatus Kanalas, TV tryda, komsomolkėj, ir dešimtyse mažesnių …

Egoras sakė

zelianskis varo į orą kad praskolintų ukrainą ir ukrainiečių vaikai mokėtų zelianskio skolas:
https://youtu.be/aGQvIT4-yOY
stratagemas:
amerika skolina zelianskiui pinigų už palūkanas, zelianskis gautus pinigus gražina atgal amerikon sumokėdamas amerikai už ginklus, ukrainiečiai ir ukrainiečių vaikai moka amerikos bankams zelianksio gautus kreditus plius palūkanas – karas ukrainoje amerikos verslas

Per parą 750 ukrų tapo trąšomis saulėgrąžoms

Общие потери ВСУ на всех направлениях в Минобороны оценили более чем в 750 военнослужащих. Среди уничтоженной военной техники упомянуты в том числе один танк, БТР Stryker, две САУ Krab. РСЗО «Град», САУ Caesar, две САУ «Гвоздика», артиллерийская система М777. Средствами ПВО в районах населенных пунктов Новоандреевка и Георгиевка Донецкой народной республики сбиты два самолета Су-25 воздушных сил Украины.
https://www.rbc.ru/textonlines/06/07/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

putinas sakė

putinas sakė ukraina bus demilitarizuota ir dencifikuota ir tikslai bus pasiekti

Rusai pystelėjo raketomis

Pagoglinkit – “Источник: ВС нанесли удар по академии во Львове, где были танки Challenger”.
https://ria.ru/20230706/lvov-1882634400.html

Вооруженные силы нанесли удар по месту скопления военной техники и по казармам во Львове, где находились около 800 украинских военнослужащих и наемников, сообщил РИА Новости источник в Минобороны.

„Целью сегодняшнего удара по стратегическим резервам противника стали западная военная техника и боевики на территории Академии сухопутных войск во Львове. Удар высокоточным оружием был нанесен по парковой зоне академии, где находилась бронетехника западного производства и с высокой степенью вероятности в том числе британские танки Challenger”, — уточнил собеседник агентства.

putinas sakė

putinas sakė ukraina bus demilitarizuota ir denacifikuota ir tisklai bus pasiekti

buvo

kaput leopardams, kaput ir challengeriams

Trofėjus

Pagoglinkit – “Российские военные захватили британскую ракету Storm Shadow”.
https://ria.ru/20230706/raketa-1882673774.html

Российские военные из добровольческого отряда БАРС-11 и командования подразделения „Царских волков” вытащили с линии соприкосновения практически целую британскую крылатую ракету Storm Shadow, сообщил РИА Новости начальник Военно-технического центра „Царские волки” Дмитрий Рогозин.

Трофей передали профильным специалистам для изучения его конструкции и начинки. Глава Военно-технического центра „Царские волки” указал, что это позволит российскому ОПК найти максимально эффективные способы борьбы с Storm Shadow.

Gintas

Prognozės: Po natsistų viršūnėlių susitikimo Lenkija į Vakarų Ukrainą savo armijos neįves, nes Prigožino PKK „Vagner“ netikėtai dings iš radarų.

tep tep

Baidenas į Vilnių neatskris, nes sunegaluos.

Va taip, va…

Amerikiečių žurnalistas ir blogeris Jurijus Švecas negaili kritikos Ukrainai, dėl jos skleidžiamos informacijos apie Zaporožės atominę elektrinę.

Žiniasklaida ne kartą citavo ir mūsų šalies Monikos Garbačiauskaitės-Budrienės vadovaujamą valstybinį transliuototoją, kuris skelbė, kad atominė užminuota ir Rusija rengiasi ją susprogdinti.

„Kur minos?“, – klausia J. Švecas.

Jis taip pat nenutylėjo ir apie Ukrainos gynybos ministerijoje prapuolusį milijardą dolerių.

https://ekspertai.eu/kur-minos-ir-kur-milijardas109360/

Klounai

Vilniuje susirinke ”per dvi dienas nutars kaip ukrai nugales Rusija”, …. anekdotas….. butu juokinga, jei nebutu ziauriai baisu, kad del tu idiotu bukaprotiskumo, gobsumo, hegemonizmo troskimo kiekviena diena zusta zmones

blue yellow zov marinie

.ner ka tart,nebent,duot vel kacapams buso kojeliu…ar xvatyt,riebjata,dveskit badu….

tūzas

muilinkites siknas naciu valkatos girdejau vagneris ateis

blue yellow zov marinie

tuuuzzas musamas kozzyrna seske,ablauke…

Diedas

Ei vata NATO pola, generolai po Vilnių vakštinėja, alų pliušina, mergas kirkina, a jūs čia fantazuojat apie Kiev za tri dnia.
Kų, drasūs tik an sofkės, prie banbalią???
Ar jau iš baimės į kelnes pridėjot?
Greit visi varot „taikos” mitingo rengt.

DD plius DD

Diedai, jų kelnės ne iš baimės prišiktos. Jos tokios buvo visada- prišiktos,kelnių klešnės primyžtos rankovės apvemtos, snargliais apdžiūvusios ir smirdžios- rūskasmyras.

Diedas

Vajienaja cenzūra
https://youtu.be/znugv1c-Np4
.

Diedui

I6gerk vaistus ir eik toliau miegoti :))))

Diedas

Tylėk gaidy. Jei nebūtum uždarytas zonoj, eitum protestuot prieš NATO. Kodėl nėra jokio kremlinų veiksmo Vilniuje???
Visi vatnykai zonoj.

Diedui

Stipriai sergi, jau haliucinacijos ???

blue yellow zov marinie

o tau zzakuporka….ikvepk xuilo haazzo,atsigausi….

Prašalietis

Pseudovalstybinių darinių čiabuviai vieni kitiems ” klega”; „Rusai „Kalibr” raketomis smūgiavo Lviv gyvenamiesiems rajonams…Rusai toliau lokaliomis atakomis bando pasistūmėti Novoselivske…Ukrainos pajėgos tęsia gerus darbus, raketomis smūgiavo Tokmak esantiems rusų kariniams objektams…Ukraina laimi, rusams baigėsi raketos, JAV duoda Ukrainai savo tankų „Abraomų”… ir niekas neužsimena apie JAV Baltuosiuose rūmuose praeitą sekmadienį įvykusį „ekstraordinarinį” įvykį- Baltieji rūmai buvo evakuoti, nes kažkurioje tai Baltų rūmų dalyje buvo aptikta neaiškios kilmės baltų miltelių… „Laimė” JAV Bidono Baltuosiuose rūmuose nebuvo, todėl buvo apsieita be paskelbimo branduolinio pavojaus ir atitinkamos aukščiausios JAV parengties… Saugumo pajėgos nustatė, kad nemažas kiekis rastų Baltuose rūmuose baltų miltelių yra kokainas… Taip pat buvo nustatyta, kad Putino, Putino pasiųstų „agentų Baširovo su Petrovu”(jie Anglijoje nuodino ir niekaip nedanuodijo karinėmis dujomis ‘Novyčioku”… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…tavo aktyvumas yra neblestantis…durakai visuomet turi kazkokios praaagariskos energijos…gal todel,kad naktim,kai nieks nemato,punti laaasinius….

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

…apacios,kretine,apacios….

Diedas

Kad ruski Donbas liūbit ruzzkix asvabaditelei
https://youtu.be/pF1HZ8tRY0g
.

blue yellow zov marinie

Valink nachui iš portalo , durniau !

blue yellow zov marinie

….dibil,da…

blue yellow zov marinie

EI,KACAPNIA,MANDING SMARKIAI APSINUODYJOT RIUZZKU HAAZU IS XUILO SUBINES,TODEL SMARKIAI HALIUCINUOJAT….

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

…a kaip tave pasamde,jei rasyt be gramatiniu klaidu negebi,berasti kacajobe….

SOS !

Kontranastūpas nustipo. Dabar kiekvienas tikras patriotas-idiotas privalo padaryti po 100 popierinių lėktuvėlių ir skubiai perduoti Ukrainos ambasadai 

blue yellow zov marinie

…i tavo xuilososa nieks nebereaguoja….dvesk,xuilosose…

Fox News

Ukrainos armijoje dabar tarnauja apie 50 000 gėjų, kurie savo skaičiumi sudaro vieną armijos korpusą arba 12 divizijų. Šiuo metu tai yra daugiausiai gėjų turinti armija pasaulyje, pranešė Fox News.

Užtat

Toks ir rezultatas, kai tie pyderai atbuli eina į puolimą…

blue yellow zov marinie

…ei,debilai,kas paaiskins bulbasiu ministeriu nora eit klausyt kobzzono koncertavimu….xa xa xa

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

pastebeta teisingai…….dveeesk….

. - . - .

Vilniaus NATO susitikimas bus tik pro forma, nes iškart po to, kai G. Landsbergis pasakė, kad atsistatydins Lietuvos vyriausybė ir Lietuvoje bus priešlaikiniai seimo rinkimai, NATO greitai surengė operatyvų pasitarimą Kopenhagoje, kuriame dalyvavo sprendžiamąją galią turintys NATO šalių atstovai. Šis NATO susitikimas Vilniuje – daugiau demonstracinio, formalaus pobūdžio, nes NAT institutai puikiai žino, kad Lietuvos Seimo dauguma – etatiniai kagbėistai, vyriaisybėje – KGB karininkų anūkai ir dukrelės. Taip, taip, neapgaudinėkite savęs – vokiečiai dislokuoja savo brigadą Lietuvoje todėl, kad Maskva liepė Berlynui jokiu būdu į Lietuvą neįleisti britų ir JAV ANTO kontingento, nes jeigu Lietuvoe atsiras britų ir JAV NATO daliniai, Maskvai iš branduolinių ginklų dislokavimo Baltarusijoje – jokios naudos. Aišku, Maskva eilinį kartą Berlužynui pagrasino, kad jeigu vokiečiai žiopsos ir… Skaityti daugiau »

Erika Švenčionienė

Su kuo narkoša klounas Ze nuvažiuos į Nato šapito samitą, juk ‘peremogų’ tai n ė r a?!

nuu

Neužauga žydera Zelia kokso maiśą nusiveš ir visi sedės miltuotom nosim ir kaitą gaudys…

Kazimieras

Mėlynai geltoni lt. buduliai, puikiai suprantate, kad feikais Rusijos jums nenugalėt, supratote, jog Okrainai jau pyzda ir matėte kaip Bulgarijos prezidentas šiandien ginklų bekalėdojantį niūchą gražioje formoje pasiuntė n a c h u i?!!

Ei tu, WC eketė

Ei, rudas šūd marinai, smaukeisi gerą pusmetį, vis svaičiojei apie kontrpuolimą, apie xoxolų peremogą, na kur dabar dėsies, tu qurwa, esi pagaidintas piderųi pidere

Tai peremoga

Yra ar buksuoja????

Konservatorių šūūūū-das

Toks būtų teisingas konservstorių valdomos Lietuvos situacijos vertinimas: Ši sistema negriūna, o tik labiau smirda. Šūdas ne stuļpas, neparvirs. Brudas tvirtai prilipęs prie Lietuvos. Spiriant šūdą jis neskrenda, o prilimpa prie bato. Jeigu toje vietoje kur guli šūdas padėsi bulkutę, ji irgi netrukus smirdės šūdu. Griežtai, nemaloniai, bet teisingai.

76
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top