Karas Ukrainoje. Keturi šimtai devyniasdešimt šeštoji (Liepos 4 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Gražūs fejerverkai Maskvoje. Tai, kad rusų oro gynyba pradėjo dirbti tik prie Maskvos rodo, jog nuo kontaktinės linijos iki Maskvos agresoriaus kontržvalgybinės ir oro gynybos priemonės veikia labai prastai. Tai ukrainiečiai tikrai turi omenyje 😊

Žiūrim ką turim fronte 👇

📌 Luhansko kryptis

📍Svatove. Remiamas aviacijos agresorius atakuoja centriniame ruože (Novoselivske), Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas.

📍 Kremina. Okupantai tęsia atakas pietiniame flange, bando pasistūmėti prie Dibrova. Nors agresorius geba susikurti pranašumą ugnimi (vamzdžiais ir šaudmenimis), o puolime dalyvauja rusų propagandos išgirtieji desantininkų vienetai, tačiau rezultato pasiekti nepavyksta.

📍 Lysychansk. Ukrainos pajėgos atmušė rusų puolimą prie Bilohorivka.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Rusų kontratakos vyksta, tačiau jos gerokai sumenkusios. Antai, per paskutinę parą fiksuotos 9 rusų atakos visame Bakhmut sektoriuje, tuo tarpu sąlyginai mažoje Mariinka net 15. Tik priminsime, kad pavyzdžiui kovo 7 d., kai rusai turėjo iniciatyvą ir vystė plataus masto puolimą, vienas 2 km pločio ruožas prie Dubovo Vasylivka atlaikė 37 rusų atakas per parą. Dabar iniciatyva ukrainiečių rankose.

📎 Šiaurinis flangas. Okupantai vienos iš desantininkų brigados pastangomis pabandė ne tik užimti kalvas prie Bohdanivka ir taip komplikuoti Ukrainos vienetų padėtį, bet ir atakavo prie Yahidne. Kitais žodžiais tariant, pabandė iš šiaurės ir pietų blokuoti ukrainiečių grupuotę Berhivka – Yahidne ruože. Puolimas nebuvo sėkmingas, Ukrainos gynėjai atsilaikė. Tuo pačiu, jie tęsia lokalias atakas Orihovo Vasilivka ruože, bei kelyje Slovyansk – Bakhmut. Jau keletą dienų Soledar ruože sąlyginė ramybė. Tikėtina, kad čia įvykdę žvalgybą mūšiu ukrainiečiai persigrupuoja ir neužilgo atnaujins operacijas.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose tęsiasi pozicinės kautynės.

📎 Pietinis flangas. Ukrainiečiai mažais žingsniais toliau formuoja placdarmą šiaurės vakarinėse Kurdiumivka prieigose. Šį kartą tai vyksta užimant pozicijas no mans land, bet kontaktinė linija kol kas dar nepajudėjo. Tuo pačiu agresorius suaktyvino savo veiksmus. Pasinaudodamas Ukrainos pajėgų koncentracija prie Kurdiumivka, jis atakavo kiek piečiau, siauru pleištu pajudėjo apie 900 m. link kanalo vingio prie Druzhba. Tokiu būdu rusai kampu (L formos gynybinės pozicijos) įsirengė gynybą palei kanalą. Jie tikisi, prisidengdami kanalu ir atakuodami ugnimi, stabdyti ukrainiečių judėjimą apeinant Kurdiumivka – Ozaranivka ruožą iš pietų (vizualas komentaruose).

📍 Avdiivka – Mariinka. Sektoriuje be pakitimų – tęsiasi sunkūs mūšiai šiauriniame Avdiivka flange, Pervomaiske ruože ir Mariinka.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

Ukrainiečiai raketomis smūgiavo kelyje Melitopol – Dzankoi esantiems okupantų kariniams objektams Yakimivka. Tik priminsime, kad čia esantis geležinkelio tiltas į orą buvo pakeltas jau birželio 11 d. Tad panašu, Yakimivka tampa agresoriaus logistiniu chokepoint’u, kuriame aprūpinimas ne tik stringa, bet ir yra sistemingai naikinamas.

📍 Orihiv:

📎 Lobkove – Pyatihatki. Be pakitimų.

📎 Robotyne. Ukrainiečiai dar šiek tiek pasistūmėjo no mans land, įsitvirtina naujose pozicijose. Viešoje erdvėje kalbama apie tai, kad Ukrainos gynėjai stipriai trikdo agresoriaus ryšį šiame ruože ir patys veikia maksimaliu radijo tylos režimu. Gali būti, kad čia ruošiamasi didesniems šuoliams pirmyn.

📍 Velyka Novosylka:

📎 Priyutne. Nepatvirtintais duomenimis, šalia sėkmės vakariniame flange, šiuo metu Ukrainos vienetai vysto sėkmę šiauriniame flange nuo Rivnopil. Rusų kontratakos baigėsi nesėkme. Tuo pačiu, pasirodė gana optimistinė informacija, kad Ukrainos vienetai jau pasiekė Volodine, t.y. 7 km į pietryčius nuo Priyutne. Gali būti, kad tai priešakiniai žvalgybos elementai, kadangi manevriniams vienetams pasiekti Volodine neužėmus Priyutne ir Staromayorske būtų pavojinga. Stebėsime situaciją.

📎 Novodonetske. Pozicinės kautynės vyksta toliau, karščiausia Novodonetske vakariniame flange. Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📌 Pietų kryptis

Dideli kabūn Sevastopol, dar sunku pasakyti į ką pataikė, tačiau vis tiek malonu. Tuo pačiu, ukrainiečiai vis dar išlaiko nedidelius placdarmus kariajame Dniepro upės krante, nors rusai juos jau kokius du ar tris kartus “sunaikino” (akivaizdu, kad tik telegrame) 😃

2.5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
173 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Su tuo Dniepro forsavimu zemupyj vyksta kazkoks mozgu žaginimas.
Ukrainieciai cia nenusileidzia rusams.
Faktas, kad jie uzeme viena ar kelis placdarmus priesais Hersona ir vieni klijuoja vaizdeli va va, tuoj kad pulsim, tik šast – ir Kryme.
Kiti, pvz.Grabskis tiesiu tekstu sako, kad jokio puolimo ten nebus, nes Ukraina neturi persvaros ore ir jau vien todel negali uztikrinti tiekimu daugiau negu bataljonui kariu.
Rusai atmindami kaip juos isdure rudeni, kai ukrainieciai padare finta ausimis arba „ziurek, dumus is akiu paleisiu.Atydziai ziurek”, netiketai apverte Harkovo fronta, nebezino ar cia uzgniauzt placdarma ar ne.
Vienzo karas tai apgavyste, kaip sako Petro Černikas.

Dzeikas

PS. Kita vertus ukrainieciai ismone, isradingumu gerokai lenkia rusus kurie savo ruoztu irgi ne paskutiniai. Ziurek suklijuos koki divaisa, panasiai kaip čecenai priestankini sautuva is zigulio kardaninio veleno, beliks verkt – opjat’ hohly naje…li😪

Gyvas suoprotis

Įrodymas? Juk vkrainai neigia tarybiškumą, tai pagrįskite, kuomet vkrainai išradingumu pranoko rusus ir tarybinius?

Paskutinį kartą redagavo 2 mėnesių prieš Gyvas suoprotis
Gyvas suoprotis

Nebent pirmame žingsnyje.

blue yellow zov marinie

..suopi,varyk is cia……Busi pasautas is berdankes…skrisk kur saugiau

lavrovas

debil blia „

Prašalietis

Locked N’ Loaded | Gražūs fejerverkai Maskvoje. Tai, kad rusų oro gynyba pradėjo dirbti tik prie Maskvos rodo, jog nuo kontaktinės linijos iki Maskvos agresoriaus kontržvalgybinės ir oro gynybos priemonės veikia labai prastai. Tai ukrainiečiai tikrai turi omenyje….” …”Kita vertus ukrainieciai ismone, isradingumu gerokai lenkia rusus …beliks verkt – opjat’ hohly naje…li” Dar prisiminus, kad Navys su Sėjūnu dar pernai visiems pasakojo, kad rusai „iš visų Ukrainos pakampių bėga namo, kiek kojos neša”, kyla „keblus patriotinis” klausimas- kada gi pagaliau Ukrainos banderiniai chalopai „peremogiškai žygiuos” pirmose gretose Raudonojoje aikštėje, antrame plane prieš JAV „reindžerius” lydimi žygiuojančių Lietuvos „peremoginių Lietuvos ulonų”… Kiek gi Raudonoje Aikštėje „peremoginio parado” gali laukti „peremogai dar pernai parėdytos”, „paradiniuose rūpesčiuose baigiančios prarasti tobulas kūno karines formas…” Lietuvos… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…ir vel tu komoj,akademike oi ei….uuuuzas.

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Nesvaik

bibiagakvi

Erika Švenčionienė

Įsikalkit į galvą, debilai, – tokios šalies, kaip Ukraina – n ė r a !!!

Ukrainą lydės sėkmė!

300 лет воссоединения Украины с Россией. 1954 г.
Валентин Викторов

DD plius DD

Madam Erika Švenčionienė ir jos būrys su daina žygiuoja į šalį kuri y r a !!!
https://www.youtube.com/watch?v=4L_to2SdviI
Šalis didžiulė- vialykaja, todėl žygiuoja stenėdami sunkiai.

Erika Švenčionienė

B. Y. B. I. S. tau į subinę, BIBIAGALVI

RuZZkyi mir gavo dovanų

В оккупированных Макеевке и Донецке прозвучали взрывы

Видео со взрывом распространили местные паблики. Газета „Страна” сообщает, что в Макеевке взрыв произошел на нефтебазе. Связанный с российскими силовиками телеграм-канал Shot пишет, что ВСУ ударили по городу ракетами HIMARS.

Обновлено: Управление стратегический коммуникаций ВСУ заявило, что в результате удара уничтожен склад боеприпасов.

petras

Kiekvienas kaimas turi turėti savo durnių.

švabs

o puslapis submariną geltonai mėlyną

RuZZkyi mir gavo dovanų

Apie Čečėnija parašyk kas ten vykdoma. Juk jūsų mylimas Putinas prezidentas.

cha cha cha...

tu išpistgalvis, tau vienodai…

Tikrieji mūsų pasaulio valdovai
blue yellow zov marinie

…visus riuzzkius sveikinu su DEWRANGLERIZACIJA…. gozeli…prikazanno ubytj…….

labas

MINEDAI, apie ką tu čia, kvaily?

blue yellow zov marinie

…taigi vel apie tavo isisenejusi sifili.

blue yellow zov marinie

JUOKINGA,KAI KACAPAI SAVO SVASTIKA PASIVOGE RAIDE IS LOTYNU ABECELES,SAVO TRENKTOJ KIRILICOJ Z NETURI……REIK P A V O G T. ANYS NEVOGE NEGALI EGZZISTUOT,VAGIU IR MELAGIU PLIEMIA.NET NE SLAVAI,O MISRUUUUNAI……XA XA XA

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

paprawka…IS APACIOS.

Putinas nusikaltėlis

⚡️„Вагнер” прекратил существовать, —
Командующий Сухопутными войсками генерал Сырский

cha cha cha...

Xoxolų pasakos.

blue yellow zov marinie

bobik,balsa…

Praeivis

Mėlynai geltoni lt.buduliai pagaliau suprato, kad Ukraina jau pralaimėjo, Zelenskio režimas pasmerktas ir tuoj nueis į istorijos sąvartyną. Tą supranta ir JAV, supranta ir NATO generolai, tačiau visi dar garsiai bijo tą pripažinti. Jau pagal komentarų turinį gali suprasti, kad net tie agresyvūs ir visiškai situacijoje nebesiorentuojantys buduliai nebeturi ką parašyti, nes kaholų ‘peremogų’ nėra ir daugiau nebebus. Tad, manau, atėję į protą ir šie nebebus minedais ir nusikabins tuos mėlynai geltonus skudurus, kurių visur pilna prikabinėta, prieš tsi į juos nusivalę snarglį.

blue yellow zov marinie

dibil,da….

Putinas nusikaltėlis

Руzня а че у вас с ебальниками? 🤣🤣🤣🤣 а где ваше кукареканье про контрнаступ? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 а как там Киев за 3 дня?🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 Всё по плану?🤣🤣🤣🤣

Ukrainą lydės sėkmė!

Вроде бы Клещеевка – пока-пока🇷🇺, привет-привет🇺🇦

Бахмут под огневым контролем ВСУ.

А вагнеров-то уже нет…

Amen

Viskas. Kontranastūpas nustipo

blue yellow zov marinie

tavo clienas kelnese nustipo.

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

kam virsus,kam apacia,minedai.

putinas sakė

putinas sakė rusai užmuša ukrainiečiuas santykiu 10 : 1.

blue yellow zov marinie

pasantykiauk su baraska,aslojobe

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

ot ir apacios.

Būtinai žiūrėkite

Šiandien 2023-07-05 19:55 per Rusijos televizijos 1 kanalą (“Первый канал””) bus rodoma laida “Куклы наследника тутти” apie prezidentę D.Grybauskaitę. Laidos tema – “Д.Грибаускайте: от КГБ до СС”.

blue yellow zov marinie

aik tu nachui,durniau,po pjatnycam niepodajom…

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

KRET KRET KRET INE,IS APACIOS,A NIEDAXODIT,DURNIAU NELAIMINGAS…

Ei, klumpiai, ar girdėjot?

Šoigu sakė , kad tankams vizų nereikia :))))

Ei, klumpiai

Ir dar jums sakau, ar girdėjot , jog Wagneris į nelaisvę neima!…

blue yellow zov marinie

wrangleris pats nelaisvej…puclieras jiems nedovanos….

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

IS APACIOS,TUPYCA

Putinas nusikaltėlis

Tik I burną Wagneris ima.

Ukrainos nuostoliai stebina

Vien nuo birželio 4 dienos per 30 dienų Ukrainos karinės pajėgos neteko 28 000+ karių žuvusiais, sunaikinti 289 tankai, 920 šarvuočių, 694 automobiliai ir daug kitos modernios NATO karinės technikos. KATASTROFA!!! VISIŠKAS UKRAINOS KRACHAS!!!

blue yellow zov marinie

…kraaakai,issiziok laaaabai placiai…sikart surajiedas su raskiewicia abu ateina…

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

neskiri dangaus nuo zemes,minedai.

Erika Švečionienė

tu, senas impotente, iš viso tylėk👇

blue yellow zov marinie

o tu,kurwa,gydykis sifili

Erika Švenčionienė

B. Y. B. I. S. tau į subinę, BIBIAGALVI

Ukrainą lydės sėkmė!

⚡️Бахмут под огневым контролем ВСУ. Россияне были выбиты из Клещеевки, — российские военкоры

Ждём официальную инфу от Минобороны Украины.

Erika Švečionienė

Pyzdalyzai, jūs net Zelenskos vaginos negalit paimti kontrolei, apie ką kalba???

Ukrainą lydės sėkmė!

⚡️Песков: когда Путин не может уснуть, он вызывает Конашенкова, чтобы тот считал ему танки

Пездуза

Erika Švečionienė

tu išpistgalvis, tau vienodai…

Ukrainą lydės sėkmė!

Хуй тебе в жопу вместо укропу!

blue yellow zov marinie

o tu kurwa

blue yellow zov marinie

issiziok,dibile

Ukrainą lydės sėkmė!

Удивительная, конечно, история. Украину создал Ленин то ли в 18, то ли 19 году, а 300 лет воссоединения России с Украиной праздновали в 1954. Раз воссоединялись в 1654, то, видимо, она существовала и до указанного времени, иначе что воссоединять-то?

То ли Ленин ничего не создавал, то ли воссоединение – фейк. Тут совместить не получается.

Так, глядишь, и атомная бомба, которую Ленин заложил под Россию, тоже куда-то денется. Хотя бы потому, что создали ее через 30 лет после его смерти.

Erika Švečionienė

B. Y. B. I. S. tau į subinę, BIBIAGALVI

Ukrainą lydės sėkmė!

Когда ебут тебя рачком – притворися дурачком

blue yellow zov marinie

vstanj rakom,kurwa

Ukrainą lydės sėkmė!

Вроде бы Клещеевка – пока-пока🇷🇺, привет-привет🇺🇦

Бахмут под огневым контролем ВСУ.

А вагнеров-то уже нет…

Erika Švečionienė

Nesvaik, propaGANDONE! 🖕

Ukrainą lydės sėkmė!

Прежде чем блатовать – научися хуй сосать!

blue yellow zov marinie

debilka,da

Ukrainą lydės sėkmė!

Бегство из Клещеевки, как сообщают, связано с тем самым снарядным голодом, о котором так много говорил Пригожин, но кокторый так славно опровергали голоса Минобороны

Erika Švečionienė

Pasmaukyk savo pimpiuką, bent sušilsi 😓

Ukrainą lydės sėkmė!

А ты говорливый… Полижи мой хуй сопливый!

blue yellow zov marinie

utele,taves kaliuze laukia

Ukrainą lydės sėkmė!

Потери россиян в 8-10 превышают украинские. Контрнаступление идёт по плану – Сырский

Главное из интервью Командующего Сухопутными войсками ВСУ и генерала Тарнавского в интервью ABC News:
▪️Украина еще не использовала свои главные силы.
▪️Бахмут обязательно будет освобождён.
▪️ЧВК «Вагнера» настал конец, история с ними закрыта.
▪️Сейчас главная цель истощить силы врага, чтобы создать прорыв на фронте.
▪️Командующий учитывает наличие у врага ядерного оружия и возможность его использования, но не боится этого.
▪️Россияне нацелены на западную технику. Они пытаются уничтожить как можно больше техники. Это для них приоритет.

Erika Švečionienė

Kiekvienas kaimas turi turėti savo durnių

blue yellow zov marinie

jo,tave

Erika Švenčionienė

Rūrinu tavęs dykai per subinę 😀😁🖕

blue yellow zov marinie

aik naxui,sifilitike,juks,dveseliena…

Diedas

Paśerčiau jus mėlynai geltonus lt. budulius bybiais, bet jūs esate ir to neverti

Ukrainą lydės sėkmė!

Čiulpk bybi balto arklio asile.

blue yellow zov marinie

lziedmitryjau,malonek naxui.

Erika Švenčionienė

Pidere, subinę vazelinu patepk, slydžiau bus🖕

blue yellow zov marinie

slYdziau..xa xa xa

Vilius Juzėnas

Visą mėnesį puolė banderos visu frontu, rezultate gavo per kiaušius – 28 000+ žuvusių ukrosvinų, sunaikinta arti 300 tankų, beveik 1000 šarvuočių ir daug kitokios modernios NATO karinės technikos.

trumpai

Achujet!!!

Nu jo...

Ir niūchas Ze turės pasakyti Nato baliuje liepos 11 ???

blue yellow zov marinie

jo,ne mano,kretinoide

Ukrainą lydės sėkmė!

⚡️Песков: когда Путин не может уснуть, он вызывает Конашенкова, чтобы тот считал ему танки

Пездуза

blue yellow zov marinie

bekiausi,psol von..

Erika Švenčionienė

tu dalbajobas, tau vienodai…

Ukrainą lydės sėkmė!

Fuck you bitch

Vadimas iš Norvegijos

Pyzdalyzai, jūs net Zelenskos vaginos negalit paimti kontrolei, apie ką kalba??? Ką jūs galite laimėti fronto linijoje, debilai???

blue yellow zov marinie

aik silkiu darinet,dalbajobe

Erika Švenčionienė

B. Y. B. I. S. tau į subinę, IŚPISTGALVI

blue yellow zov marinie

sifakas tau i aki,bezdzione

Ukrainą lydės sėkmė!

За такой ответ хуй тебе в обед

blue yellow zov marinie

lisk i seliodkes vagina,ubliudke

Erika Švenčionienė

B. Y. B. I. S. tau į subinę, BIBIAGALVI

Ukrosvinų nuostoliai stebina

Visą mėnesį puolė banderos visu frontu, rezultate gavo per kiaušius – 28 000+ žuvusių ukrosvinų, sunaikinta arti 300 tankų, beveik 1000 šarvuočių ir daug kitokios modernios NATO karinės technikos.

kaput

kaput geltonai mėlyna

Ukrainą lydės sėkmė!

….

Ukrainą lydės sėkmė!

…..

blue yellow zov marinie

psol von

kaput

kaput geltonai mėlyna kaput, putinas sakė vienas rusas užmuša dešimt

blue yellow zov marinie

bekiausi,tik peeerst teisgali savo riuzka duxa..

Erika Švenčionienė

B. Y. B. I. S. tau į subinę, BIBIAGALVI

blue yellow zov marinie

sifilitike,tavo smegenai jau is siknos byra sausu milteliu pavidalu,ant tiek sudziuvo nuo sifako…

kaput

kaput mėlynai geltonai

blue yellow zov marinie

kaput kacapams griobaniems,smiertj xuilo.

putinas sakė

putinas sakė rusai užmuša mėlynus geltonus santykiu 10:1

blue yellow zov marinie

pasantykiauk su baraska..

Syrskis sakė

Потери россиян в 8-10 превышают украинские. Контрнаступление идёт по плану – Сырский

kaput

tik po ožio

Syrskis sakė

Потери россиян в 8-10 превышают украинские. Контрнаступление идёт по плану – Сырский

nekaput

zelianskis nesusprogdino zaparožes ae

kaput

po zaporaožės ae susprogdinimo trečias WW

cha cha cha

prigožino milijardai gražinti prigožinui, prigožino ginklas, dovanotas šaugu, gražintas prigožinui išvalytas ir suteptas, pridedant atsiprašymą, už sienos budi prigožinukai

Ukrainą lydės sėkmė!

Российская пропаганда Пригожина уже ассоциирует с Гитлером:)
Явно не верят в его влияние уже.

cha cha cha

prigožinas gatavas numirti už putiną

jei

jei reikės tai prigožinas ras ir pamestą putino portfelį su knopke, netyčia pamirštą putino kad ir tualete

kaput

su hitleriu asocijuojasi zielenskis – zielenksio režimas nužudė 14 000 rusų demaskavo Kenedis jaunesnysis

cha cha cha

prigožinukai taps „nevaldomi” jei zelianskis susprogdins ae ir nieks neatsakys už „nevaldomų” prigožinukų veiksmus,nes jie bus… „nevaldomi”, panorėję gali paimti batkos amuniciją su batkos atomine bomba o prigožinas kremliuje portfelį su knopke.
Niux niux šeimininkas jau į kelnes krauna

Neilgai jau viešpatausite, rusai.

Asile nebesvaik

cha cha cha

putinas kgb o ne asilas

Pizda Prigozinui

Pizda

cha cha cha

optika

Rusas pūva po velėna

Mažiausiai trijuose taškuose Berdiansko ir Melitopolio kryptimis Ukrainos ginkluotosios pajėgos įveikė priešo aprūpinimo linijas, sako karo ekspertas Olegas Ždanovas.

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atsargos pulkininkas Olegas Ždanovas sako, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos priartėjo prie pirmosios priešo gynybos linijos, kuria nuolat gyrėsi rusai. „Įspūdinga tai, kad mes išstumiame priešą, o jis su dideliais nuostoliais atsitraukia“

cha cha cha

xaxolų pūva 10 kart daugiau, putinas sakė

Syrskis sakė

Потери россиян в 8-10 превышают украинские. Контрнаступление идёт по плану – Сырский

cha cha cha

zeliavudas

Neilgai jau viešpatausite, rusai.

Atsakysite už viską. Ruoškitės!“ Kazachstano diplomatas paskelbė drebinančią kalbą. Rusai šokiruoti, kyla skandalas (Video) ()2023-07-05
Buvęs Kazachstano generalinis konsulas Meiramas Kanapia perspėjo Rusijos piliečius dėl atpildo už visas nuodėmes.

cha cha cha

viešpataus viešpataus

Neilgai jau viešpatausite, rusai.

Ukrainos gynėjai kruopščiai „patarkavo“ priešo kariuomenę Vuhledaro kryptimi. Gali būti, kad Rusijos gynybos ministerija nori suburti 155-osios ir 36-osios brigadų likučius, taip pat „z kuopą“, kad galėtų mesti juos į mūšį.

cha cha cha

viešpataus viešpataus

Neilgai jau viešpatausite, rusai.

Būtent šiame fronto sektoriuje priešas nevykdo nė vienos atakos, nes nėra kam kovoti.

Priešas yra labai apgailėtinoje padėtyje ir net galvoti apie atakas prieš Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pozicijas jiems neverta. Ukrainos gynėjai kruopščiai sumažino 36-osios ir 155-osios brigadų gretas, taip pat „z-kuopą“, todėl kai kurie daliniai filmuoja ir skelbia vaizdo įrašus, kuriuose teigia, kad jie nenori kariauti ir yra pasirengę pasiduoti su visa karine amunicija.

cha cha cha

viešpataus viešpataus

Neilgai jau viešpatausite, rusai.

Ukrainos smūgiai ištaškė 12 priešo sandėlių, sunaikinta daug technikos ir kareivių ()2023-07-04
Tauridės apylinkėse Ukrainos pajėgos naikina rusus ir juda į priekį. Per parą ten sudegė keli okupantų sandėliai su amunicija ir karine technika. Operatyvinės-strateginės grupės „Tavria“ vadas Oleksandras Tarnavskis papasakojo apie Ukrainos gynėjų darbą šiame fronto sektoriuje.

cha cha cha

viešpatavo viešpatauja viešpataus

ldk

LDK – žemičių, lietuviš, rusų ir kitų tautų sąjunga, pagal pirmą LDK statutą.TSRS tai LDK 20 amžiaus – sąjunga žemaičių – lietuvių rusų ir kitų tautų sąjunga

Kenedis jaunesnysis sakė

Kenedis jaunesnysis sakė – zelianskio režimas nužudė 14000 rusų,

Negaliu atsistebėti

50+ Vakarų ir Nato šalių jau septynioliktas męnuo negali įveikti 1 Rusijos.

Ukraina lydės sėkmė!

Klysti) Antroji armija pasaulyje 16 mėnesių negali nugalėti Ukrainos. Norėjo Kijevo per tris dienas o paėmė I burną. Ir prapiso kreiseri Moskva

putinas sakė

viskas pagal planą.

lavrovas

debil bla”

Ukrainos nuostoliai stebina

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
426 зенитных ракетных комплексов
10535+32 танков и др. бронемашин
5348+18 орудий полевой артиллерии
1134 реактивные системы залпового огня
449 cамолетов
241 вертолет
4893+6 беспилотника
11443+36 единицы автотехники

putinas sakė

putinas sakė rusai užmuša ukrainiečiuas santykiu 10 : 1.

Syrskis sakė

Потери россиян в 8-10 превышают украинские. Контрнаступление идёт по плану – Сырский

kaput

Viskas. Kontranastūpa nustipo

Geros naujienos
RuZZkyi mir gavo dovanų

05.07.2023

 • Танки — 4062 (+3)
 • ББМ — 7917 (+9)
 • Артиллерия — 4288 (+36)
 • РСЗО — 656 (+9)
 • Средства ПВО — 395 (+1)
 • Самолеты — 315
 • Вертолеты — 309
 • БПЛА — 3614 (+12)
 • Крылатые ракеты — 1264
 • Корабли (катера) — 18
 • Автомобили и автоцистерны — 6865 (+22)
 • Специальная техника — 598 (+8)
 • Личный состав — около 231700 человек (+670)
Trumpas anekdotas

Šaltinis – “Ukrainskaja pravda”.

Ukronacikai žlunga

Ukraina keičia karo taktiką į tokią, kuri atneš daugiau nuostolių Po mėnesį trukusių nesėkmingų bandymų pasiekti Rusijos gynybos linijas Ukrainos pusė įstrigo. Jos pajėgos nepajėgia net kirsti saugumo zonos prieš Rusijos linijas. Ilgai propaguotas atsakomasis puolimas, pradėtas spaudžiant Vašingtonui ir NATO, neabejotinai žlugo. Kadangi Ukrainos armija padarė didžiulių nuostolių ir jokios naudos, ji keičia savo taktiką.

Ukraina lydės sėkmė!

Žengiame į teritorijas, kurių niekad nekontroliavome.“ Žaibo greičiu plinta gera žinia iš Bachmuto
Okupantai meta į mūšį tankus, nes pėstininkai nesusitvarko.

ežiukas

pasakos

Syrskis sakė

Как сказал Пригожин, если слушать конашенкова, то русня весь земной шар уже 5 раз уничтожила😁

Ha-ha-ha!

Tas debilas Syrskis dar nuo rusų raketos smūgio į makaulę kliedi

Ukraina lydės sėkmė!

Rusai prie Bachmuto turi didelių problemų. Okupantai meta į mūšį tankus, nes pėstininkai nesusitvarko.
Anot Vyriausiojo žvalgybos direktorato spaudos tarnybos, tai pareiškė žvalgybos padalinio „Terra“ vadas Nikolajus Volohovas su šaukiniu „Abdula“.

Nesvaik

bibiagalvi

Syrskis sakė

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

Erika Švenčionienė

tu piderasas, tu galu varomas…

Ukraina lydės sėkmė!

 Situacija baisi. Visiškai sudaužytos 36-oji ir 155-oji brigados  ()

Rusijos gynybos ministerija nori suburti 155-osios, 36-osios brigadų ir „z-kuopos“ likučius.

D u r n e l i ,

pasimatuok temperatūrą

Syrskis sakė

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

Erika Švenčionienė

tu išpistgalvis, tau vienodai…

Ukraina lydės sėkmė!

Потери россиян в 8-10 превышают украинские. Контрнаступление идёт по плану – Сырский

Главное из интервью Командующего Сухопутными войсками ВСУ и генерала Тарнавского в интервью ABC News:
▪️Украина еще не использовала свои главные силы.
▪️Бахмут обязательно будет освобождён.
▪️ЧВК «Вагнера» настал конец, история с ними закрыта.
▪️Сейчас главная цель истощить силы врага, чтобы создать прорыв на фронте.
▪️Командующий учитывает наличие у врага ядерного оружия и возможность его использования, но не боится этого.
▪️Россияне нацелены на западную технику. Они пытаются уничтожить как можно больше техники. Это для них приоритет.

Erika Švenčionienė

Ukrainiečių liaudies pasakos.

173
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top