Karas Ukrainoje. Keturi šimtai dvidešimt antroji (Balandžio 21 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

1. Luhansko kryptis.

• Svatove. Rusai vėl suaktyvėjo šiauriniame flange, tačiau liko nieko nepešę. Ukrainiečiai ginasi, vykdo lokalias atakas (pvz. vieną iš Novoselivkse ruože).

Kremina. Kontaktinėje linijoje pakitimų nėra. Rusai soc. tinkluose skleidžia dezinformaciją, kad jie toliau stumiasi miške į pietvakarius nuo Kremina, tačiau nepriklausomi šaltiniai to nepatvirtina. Abipusės atakos toliau tęsiasi Ploshchanka – Chervonopopivka ruože.

• Lysychansk. Šį kartą sektoriuje ramiau, daugiau darbo abiejų pusių artilerijos vienetams.

2. Donecko kryptis.

• Bakhmut.

a) Khromove – Bohdanivka ruože tęsiasi labai sunkios kautynės. Ne mažiau aršūs mūšiai verda tarp rusų karo propagandistų – vieni skelbia, jog rusams pavyko perkirsti kelią Khromove – Chasiv Yar, kiti iš tokių pareiškimų šaiposi. Svarbu pasakyti, kad mūšiai jau porą dienų vyko šalia to kelio, jį rusai gali apšaudyti visu spektru savo turimos ginkluotės. Tad tokia situacija teoriškai yra reali, tačiau nėra patvirtinimo, jog agresoriaus pajėgos tikrai perkirto šį kelią. Stebėsime situaciją.

b) Bakhmut mieste ukrainiečiai kontratakavo šiaurės rytiniame flange, bando sustabdyti rusų judėjimą prie geležinkelio ir „Rožių alėjoje“. Užtat, deja, agresoriui pavyko nežymiai pasistūmėti pietrytiniame flange.

c) Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje sąlyginė ramybė. Kaip ir spėjome, rusų bandymas iš rytų ir vakarų atkirsti Chasiv Yar išsikvėpė, agresoriaus pajėgos persigrupuoja.

• Avdiivka – Mariinka.

a) Galima teigti, kad bendrai Avdiivka įtvirtintame gynybos rajone rusų puolimas įstrigęs, nors šiauriniame flange jie ir tęsia puolimą, tačiau ukrainiečiai tvirtai laiko pozicijas Stepove – Novokalinove. Vakariniame flange puolimas link Severne išblėso, dirba abiejų pusių artilerija.

b) Pervomaiske ruože Ukrainos vienetai atmušė okupantų atakas ir šiam momentui kontroliuoja situaciją.

c) Rusai tęsė Mariinka ir Pobeda šturmą. Jiems ne tik nepavyko pasistūmėti, bet Ukrainos vienetai savo ruoštu okupantus dar ir pastūmė 2 km nuo Pobeda gyvenvietės. Šios savaitės tendencijos šiame ruože pozityvios.

• Vuhledar. Rusai pabandė atakuoti nuo Pavlivka, tačiau buvo utilizuoti. Svarbu paminėti, kad prieš kelias dienas ukrainiečiai čia vykdė žvalgybą mūšiu, tad tikėtina, agresorius bando užbėgti už akių galimiems ukrainiečių veiksmams šiame ruože.

3. Zaporizhia ir Pietų kryptyse be pakitimų.

1.7 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
90 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
blue yellow zov MARINIE

…NESVEIKI,DURNI KACAPUASAI..

labas

š ū d ž i a u

blue yellow zov MARINIE

….tai vis gellsti,kacapiskas gavnojiede…ir kada gi mus istiks svente,tau dvesiant ir is zabtu burbuliuojant paskutini sudo smooooota,xa xa xa…

Ei tu, WC eketė

Vis viena šūdu dvoki , brude!…

blue yellow zov MARINIE

..daug burbuliuosi,uzpilsiu xlorkalkiu…,kloaka…

labas

d e b i l e

Glušiau, čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Vadimas iš Norvegijos - dabar BACHMUTE

Ei, banderos, kas jūsų fronte naujo????
Kur jūsų pergalės mūšio lauke???
Seniai beskaičiau.
Kada pagaliau išmuš ta “Krymo valanda””?
Kada imsit Donecką???
Ar Mariupolį jau išvadavot?
O prie Bachmuto ukrosvinų lavonus susirinkot???

Lašiniai Ukrainai

saloreichui kaput !

autoriau

kodėl šiandien tik tokį menką šūdiną straipsnelį išstenėjai???

Ką čia kalbėt

Baigėsi chocholų PEREMOGOS mūšio lauke, o kontrpuolimo nebeišeina suorganizuoti, taigi, – nebėra apie ką rašyti.

petras

O aš pasiilgau pedofilų partijos gerbėjo psedokonservatoriaus Aurimo Navio buvusių fantastinių straipsnelių iš fronto linijos.

Diedas

Aš vis laukiu atvykstant jaunų ukrainiečių merginų, priimsiu ant buto. Labai jau norisi pa*pis*ti jas na xaliavu.

Kindziulis

Kiek ankščiau lietuviai besusilaukdavo vaikų su ukrainietėmis – vis tiek gimdavo rusas.

Vidmantas

Бахмут це могiла для хохлов! Pagarba Wagner group kariams! Работайте Братья, Россия мощь!

Tikras atsitikimas

Perskaičiau įdomią istoriją, kuri nutiko praėjusio šimtmečio viduryje. Manau, kad jums, brangūs skaitytojai, bus įdomu ją perskaityti ir padaryti atitinkamas išvadas. Kai 1960 metais NASA rengė astronautus į Mėnulį, kai kurie mokymai vyko Arizonos dykumoje, indėnų genties Navajo rezervato teritorijoje. Vieną dieną senas indėnas su sūnumi ganė avis ir sutiko vieną tokią grupę. Senis, kuris kalbėjo tik savo tautos Navajo kalba, paklausė per savo sūnų, kuris žinojo anglų kalbą: “Ką daro tie žmonės su dideliais baltais kombinezonais?” Vienasiš komandos narių atsakė, kad jie ruošiasi skrydžiui į Mėnulį. Senis paklausė, ar jis galėtų perduoti žinią į Menulį. NASA darbuotojai nusprendė, kad tai bus jiems gera reklama ir nedelsiant sutiko. Jie davė seniui diktofoną, ir įrašė trumpą žinutę Navajo kalba. Sūnus atsisakė ją išversti į anglų kalbą. Vėliau NASA atstovai davė paklausyti šią žinią kitiems Navajo indėnams.  Jie visi pasijuokė, bet nė vienas iš jų nenorėjo išversti senuko pranešimo, neva dėl vertimo sunkumų. Galiausiai, NASA atstovai kreipėsi į žinomą profesorių lingvistą, indėnų kalbų specialistą. Jis išklausė pranešimą, nusijuokė ir išvertė:  “Mėnulio broliai, atidžiai stebėkite šiuos… Skaityti daugiau »

Istorija rodo

Ukrfašizmas bus sutriuškintas, kaip buvo sutriuškintas hitlerfašizmas.

O aš

norėčiau BŪTINAI pats savo akimis pamatyti, kaip šitą velnio išperą Zelią kiš klykiantį į kilpą ir mirtinai driukstels.

Juokiuosi garsu

Jau daugiau kaip metai laiko 50 Vakarų šalių negali įveikti 1 Rusijos.

vagnorius

Так давай, Вагнер, играй Оркестрантов своих поднимай Поднимай лёгким взмахом смычка Наша русская ЧВК.”

Pastabus

beretizmas suėda smegenis geriau už kempinligę :))))

blue yellow zov MARINIE

cia komentaaavo kacapas.

AK 74, darbą atlieku visada gerai

Dirbu gerai, be priekaištų, nestringu. O su optika, tai išvis idealiai. Pataikymo procentas – stopudovai. Idealiai veikiu tiek iš pravažiuojančios mašinos, tiek nuo bet kurio stogo. Tai todėl, kad tai RUSIJOS! gamyba! Didžiosios gerosios RUSIJOS!

Ekspertas

Dabar praktiškai vyksta NATO demilitarizacija.

Žinia

Ką tik demokratų partijos kandidatu į JAV prezidentus pasiskelbęs Kenedžių klano atstovas Robertas Kenedis – jaunesnysis, savo kalboje banderovcų nuostolius įvertino 300000 nabašnykų!!!
P.S. Tiketina, kad žmogėnas žino ką sako. Jo nuosavas sūnus, ten irgi Ukrainoje prie Charkovo kurį laiką „pasavanoriavo”…

Z. O. V.marine

tas skaičius buvo aktualus dar metų pradžiai, apie ką buvau minėjęs ne kartą, apibendrinęs daugybę šaltinių …, – nuo to laiko kasdieniniai dušimtiniai(dvuchsotiniai) šizukrikų ir ukronacikų nuostoliai, dėka bachmutinio ultradebilizmo, vidurkiškai stabilizavosi ties 400+ reikšme ježesutočno 🙂 – todėl iki pervomajaus, zelionkiški ir natiški gyvuliai garantuotai galės “švęsti“ jau 350-tūkstantinį (350000) jubiliejų…..

blue yellow zov MARINIE

…tai,kacapuase,tiek nuskurdai,kad is kadaise …yellow submarine teliko tik nupesiota uodega….zov marine…..xa xa xa,jooooo,….niscieta i otcajanijie……greit liksi tik ….zov……t.y.aimana…dvesk,sudziau,tavo vieta …v vygriebnoi jaaamie….

Ei tu, WC eketė

Galvą trinktekėjai,šūdžiau, beplaukiodamas WC kanalizacijos vamzdžiuose?

blue yellow zov MARINIE

…kloakiau,a nori xlorkes…

Marius

Parašė anoniminis, etetatinis durnius pasirašinėjantis „Pastabus”, „Pamastymas”, “blue yellow zov MARINIE” ir kitais pseudonimais. Dedasi baisiai protingu, o realiai yra kvailys, nemoka net lietuviškų raidžių kompiuteryje įsijungti.

blue yellow zov MARINIE

…mareli,vargseli,kaip is palatos istrukai…

Tomas

Xoxolai puola jau nuo pernai rugpjūčio mėnesio. Jokio kontrpuolimo nebus arba ką nors imituos, kada jankiai duos komandą -fas!

Xoxolams xana

Pagoglinkit – “Российские военные взяли в котел группировку ВСУ в Артемовске“.
https://lenta.ru/news/2023/04/21/kotel/

Российские военные взяли в котел группировку Вооруженных сил Украины (ВСУ) в Артемовске. Об этом заявил советник врио главы ДНР Дениса Пушилина Ян Гагин, передает TACC. 

По его словам, бойцы частной военной кампании «Вагнер» вышли к дороге Артемовск — Часов Яр, по которой шло снабжение группировки противника, и взяли под контроль 500 метров дороги. Гагин добавил, что теперь снабжение гарнизона ВСУ стало невозможным. «Таким образом, крышка котла, по сути, захлопнулась», — подчеркнул он.

Praeivis

Rusijos sėkmė specialiosios operacijos Ukrainoje metu sukels ekonominę katastrofą pagrindinėse Vakarų biržose. Izraelio ekspertas Yakovas Kedmi teigia, kad JAV ir Europa bijo apie tai net pagalvoti. Vakarų analitikai daug kalba apie Ukrainos kontrpuolimą, tačiau jų „ekspertų“ skaičiavimuose trūksta vieno dalyko – Rusijos pergalės scenarijaus. Pasak Kedmi, amerikiečiai ir jų NATO sąjungininkai „bijo net pagalvoti“ apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nesėkmę ir Rusijos Federacijos per NWO užsibrėžtų tikslų pasiekimą. Ekspertas siūlė pagalvoti, kaip Rusijos pergalė paveiks vadinamojo pirmojo pasaulio ekonomiką – daugiausia pirmaujančiose biržose. „Jie daug kalba, bet neatsižvelgia į pagrindinį dalyką: o jei iki vasaros karinės operacijos Ukrainoje baigsis Rusijos armijos pergale, nesvarbu, kuri? Mano klausimas toks: kas kitą dieną bus su Niujorko vertybinių popierių birža, Londono birža, Tokijo birža? Kas… Skaityti daugiau »

Dergmokratija-fikcija

Paprasti žmonės nesugeba valdytis patys, vienaip ar kitaip jie seks paskui kokius nors vedlius. Jie garbins arba kokius nors politinius veikėjus, arba klaupsis prieš pop žvaigždes, aktorius, sportininkus, milijardierius ir panašiai. Bet kuris polittechnologas puikiai žino, kad jeigu rinkiminėje apylinkėje iškėlė savo kandidatūrą žinomas sportininkas ar aktorius, tai nugalėti jį bus nepaprastai sunku, o neretai išvis neįmanoma. Rinkėjai turi kažkokius iracionalius, pasąmonėje slypinčius motyvus. Logikos lygmenyje rinkėjas supranta, kad sportininkas nieko nesusigaudo įstatymų leidyboje, jis ne tik kad ne juristas bet apskritai neturi aukštojo išsilavinimo. Dar daugiau – jis nelankys parlamento posėdžių, jo gyvenimas – tai treniruotės ir varžybos. Rinkėjas netgi supranta, kad sportininkui paprasčiausiai sumokėjo, kad jis PR’intų konkrečią partiją. Sprendimo balsuoti už sportininką absurdas yra akivaizdus, tai tas… Skaityti daugiau »

Singeris

Greitai joks Stoltenbergas ar Baidenas be Rusijos vizos negalės apsilankyti Kijeve.

Kodėl demokratija nenugalės?

Baisiai nemalonus dalykas – pinigai. Kodėl? Ogi todėl, kad jie reikalingi visiems. Ir kovotojams už laisvę, ir žmogaus teisių gynėjams, ir žurnalistams. Ir netgi teisėjams bei advokatams. Šis liūdnas faktas griauna idiliją. Kartais pasižiūri per televizorių rimtą politologą ar gerai besimaitinantį kovotoją už mūsų teises. Kalba jis gerai, įtikinamai. Demaskuoja viską, kas blogai, karštai giria viską, kas gerai. O galvoje išdavikiškas klausimas iškyla: o iš ko šitas garbusis žmogus pinigus gauna? Ar ne banali būtinybė gauti tuos niekingus piniginius ženklus lemia jo patosą ir demaskavimo įkarštį? Ir iškart nublanksta kovotojo aureolė, pradingsta nimbas virš jo galvos. Pinigai išties viską gadina… Kaip malonu ir lengva gyventi pasaulyje, kurį supranti. Kuriame viskas jau išdėliota į lentynėles, viskas sukramtyta į košytę. Yra šiame… Skaityti daugiau »

Gedvydas

Kaholų kontrpuolimas – tai agonija. Prieš griūnant TSRS irgi buvo daug kalbų, kad komunizmas nugalės.

TERORIST JANKEE GO HOME

Žudikas pindosas-jankis ruošia Taivanį mėsmalei, xoxolus jau dabar mala, tik propaganda vis dar bando slėpti oficialų žuvusių ukronacių skaičių, kuris iš tikrųjų jau peršoko per 300 tūkstančius ukrosvinų.

Ukrams patinka, nesiskundžia

Kokiame kitame darbe jie dar Ukrainoje gautų 2500 Eur (pradžioje 5000 Eur) atlyginimą? Tai kam lyšnas triukšmas?

Tiesos lašas totalinio melo jūroje

Šiek tiek alternatyvios istorijos:

http://www.revisionist.net

justice4germans.wordpress.com

holohoax101.org

jan27.org

Reikia aiškumo

holohoax101.org
Neatidaro?

Tiesos lašas totalinio melo jūroje

Šitas jau turi atsidaryti:

http://www.exulanten.com/hell.html

Lasha Darkmoon -Nukariautoji Amerika

Lašos Darkmūn (Lasha Darkmoon) straipsnis apie pasaulį, kuriame gyvename,- „Nukariautoji Amerika”. Nors visa straipsnio esmė prašosi kitokio pavadinimo- „Nugalėtasis pasaulis”: Kartais žmonės sako, kam piktintis tuo, ko pakeisti negali, geriau džiaugtis gyvenimo spalvomis. Man tokie žmonės nesiskiria nuo „matricos kokonų” besidžiaugiančių iliuzija. Kiekvienas Žemės pilietis PRIVALO aiškiai suvokti padėtį, kurioje žmonija atsidūrė. Kadangi judaizmo aštuonkojis labai tampriai perpynė ir internetą, įdedu ne tik nuorodą, bet ir šio straipsnio kopiją ir net labai sutrumpintą pagrindinių minčių vertimą man artimiems kūnu, siela ir dvasia žmonėms, neskaitantiems angliškai. „Man nerūpi, jog amerikiečiai galvoja, kad mes valdome žiniasklaidą, Holivudą, Volstrytą ar vyriausybę. Man terūpi, kad mes ir toliau visą tai valdytume.”, 2008 rašė Los Anželes Taims žydas apžvalgininkas Joelis Štainas. Jei amerikiečiai ir pralošė… Skaityti daugiau »

su meile-draugui šūdkalniui

Eina Vytauto prospekto šaligatvio vienoje pusėje V. Landsbergis, o kitoje – „bobulka“. „Bobulka“ pažiūrėjo į Landsbergį ir iškėlė vieną kumštį į viršų. Landsbergis irgi kumščiu pamojo. O „bobulka“ nepėsčia buvo – ir antrą kumštį iškėlė. Lansbergis, kaip labai inteligentiškas žydukas, tik pasukiojo pirštu prie smilkinio ir nuėjo.
Grįžta Landsbergis namo ir pasakoja Gražinai: – Žinai, sako, susitinku „bobulką“, o ta man rodo – į snukį gausi. Aš jai – pati gausi. Jinai – tu manęs nežinai, aš du kartus daugiau duosiu. Nu ką, galvoju, pasimaišė bobulytei, ir nuėjau.
Grįžta „bobulka“ namo ir pasakoja: – Žinot, susitikau Landsbergį, rodau – laikai valdžią? Tas man – laikau. Aš jam – laikyk stipriau. O jis – Tai kad proto neužtenka…

Kaput Ukraine! Herojam piZdec!

Pagoglinkit – “На Украине назвали причины переноса наступления на неопределенный срок”.
https://lenta.ru/news/2023/04/21/fp/

Foreign Policy: Украина перенесла наступление с апреля на неопределенный срок из-за нехватки оружия.

Kindziulis

Priešui puolant tenka sprogdinti tiltus. Mus puola rusai, o tiltai griūva patys. Taupu ir ekologiška.

Ha-ha-ha!

Pagoglinkit – “В ДНР сообщили о неудачных попытках ВСУ перейти в наступление”.
https://lenta.ru/news/2023/04/21/knast/

Врио главы ДНР Денис Пушилин: ВС России сорвали попытки ВСУ перейти к контрнаступлению на четырех направлениях.

blue yellow zov MARINIE

…NELAAABO RYTO,ISKRYPELIAI KACAPUASAI…NESINORI JUSU MATYT IR GIRDET.SIULAU NEITI CIA.EIKIT PAS RUZZOFYLIJU LIEKSTUTI……

Anonimas

Qrwa, kaip tu nusibodai su savo beverčiu kiauksėjimu vos ne po kiekvienu žodžiu. P*sk na*ui iš čia.

blue yellow zov MARINIE

…ramiau ramiau,anonizme..ir tu man kiek pabodai,aitum naxui…ar ka….

Anonimas

Žirniuk, morkas mėlynais galais mėgsti? 🥕🥕🥕 Galiu pasiūlyti, pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

…oi tu simtabyyyyyyybi,spoooosinyke,a sifiliu visi stolcai uzsikrete,a tik 50……

Ei tu, WC eketė

Aš tave suprantu, dažnas turime savo stichijas. Nu blet, oi, bet tavo tokia aromatinga stichija… greičiau nuleisk vandenį. Nekromanija, šūdomanija ir panašūs ekskliuzyvai, priimtini labai siauram ratui. Būk geras, neplatink čia savo kaifo objekto (eik smaukytis kitur).

Šiki raudonai, o tepi geltonai…
Susirink savo teptukus ir eik NA…mo (eik ant Mo muziejaus, ten tavo išraiškos formas turėtų suprasti, gal net leis bianalėje pasireikšti…)

blue yellow zov MARINIE

…draugas rusofylijau kacapmane,raudonai siki tu,zmogbezdzione,vienoj rankenoj laikantis xuuuuji,kitoj kuvalda….,samprotaut tu nemoki,nes neturi tam irankio,kai vejas papucia,tu svilpi ,kaip cainyyyykas,bo skersvejis makaulej susidaro kaip reikalas….taigi,aik tu rytu kryptim,kur akys mato/ir negrizk,bo busi pasiustas organo kryptim/.

Ei tu, WC eketė

Tu toks didis mąstytojas su tokiais riebiais mąstymo organais, kas galėtų prilygti tavo minties potėpiams.Taip sakant, ovacijos iš chuli-muli.

Tik šikdamas užsidaryk duris, kad skesvėjis nesusuktų tavo mąstymo organo, bo pasauliui būtų didelė netektis.

blue yellow zov MARINIE

…kloakiau,pademonstravai savo gebejima ka nors isspaust,ale isejo tik ….prrrrrrrrrrrrr,neuzdusk nuo savo ‘isminties’,bo labai jau dvooookia…..

Ei tu, WC eketė

Neturi tu nei sąžinės, nei garbės. Visi myža tau ant galvos, o tu sakai, kad lietus…

Kęstutis

Nemanau, kad ilgai dar laukti liko, Vovą Zelenskį tuoj saviškiai padės į vietą”. Klounas per daug įsijautė į rolę…

Chocholai

ant gautos nato technikos užsipaišė 20tos nacių tankų brigados 1940 m. ženklus, su ta technika žada eit į kotrpuolimą… achu*jet…

Pasikartos

Stalingrado mūšis, kurio baigtis nulems pergalę prieš fašizmą!

Nu va ,

tada chocholai turės kūjį su pjautuvu pieštis…

blue yellow zov MARINIE

…xuilososai atsisaudys is T34…’KOTRPUOLIME’ DURNAS.

Donatas

Perskaičiau straipsnį, jog “Credit Suisse” bankas įtariamas talkinęs nacistams, ir kilo natūraliai klausimas, o kas aptarnauja Ukrainos nacius?

Geras klausimas

O kas iš tikrųjų talkina Ukrainos nacistams? Kad jie net meldžiasi banderai, tatuiruojasi svastikomis, skaito nacių knygas, kabina vėliavas su nacių ženklais?

Nieko naujo

Anglijos bankas finansavo hitlerio rinkiminę kompaniją ir padėjo ateiti į valdžią.

Kokios tautos

Tie bankininkai, a! Patys muša, patys hėkia Kai čia vienas toks vis atkakliai tvirtino kad nacionalsocislistai buvo žydų nacionalsocialistai, na bent jiems dirbo (Stalinas ignoruodamas vokiečių komunistus tai patvirtino…) kaip visi jį pliekė, komeveikė. Ir še tau kad nori, ,,Anglijos bankas finansavo hitlerio rinkiminę kompaniją ir padėjo ateiti į valdžią” jau 6 patiktukai. Čia keli tokie audringi diskutantai riejasi, gal suvedinėja saskaitas prie WC… Kuo nuo šitų bajeristų skiriasi likę komentatoriai, kad niekaip neapsisprendžia ką, dėl ko, už ką pritarti ar atmesti. Ar žydų tema, ar žydų įtaka gojams, ar taip vadinamas holokaustas, ar beviltiškas baltųjų ištižinas yra TABU, kad visi tokie išsižioję. P.S. Kur buvot penktadienį? Ai, ten nebuvo asttauskaičių, vasiliauskaičių ir tautos profesosius per patriotinį teliką nepakvietė… Užtat… Skaityti daugiau »

Saulė saulutė

O, geras, gal ir Landsbergių mafijos bus atskleistos sąskaitos ir bus padengta Lietuvai padaryta žala. O kur tvartukas Lietuvos auksą pasidėjo?

Auksas

Nedidelė naujiena būtų.Kiti vakarų bankai turėjo ryšių su kolonialine vergų prekyba.Bet kadangi bankai valdo vakarų pasaulį ,tai tyla naujienose

Įdomiau

Kuris bankas, ir konkrečiai kuriuos asmenis, aptarnauja su mūsų dujų laivu susijusias sąskaitas.

Aldona

long life bialorusia

blue yellow zov MARINIE

eI,DURNI KACAPAI,A ZINOT ,KAD DA VIENAS RIUZZKIU TIXAOKEANSKAS FLAGMANAS ‘VARIAG’ JAU TIU TIU.DABA FLAGMANAS YRA PAPRASTA MOTORKE,KURIA DA IR IRKLUOT GALIMA………OI,NEMAGUUUUUUU….’VIELYKAJA DIERZAAAAAVA’,XA XA XA….

labas

Minedai, apie ką čia tu , kvailiuk? Pats su savimi kalbėsi?

blue yellow zov MARINIE

..KALBESI KALBESI,DURNAS KACAPE,TU NET NESUPRANTI,KA PERSKAITEI/AR VNUCIOKAS TAU SKAITO,BO PATS NEMOKI…/.

Ei tu, WC eketė

Gerbiamasai, prarandi savo šūdiną formą. Istorinuose analuose nekaip atrodysi. Susiimk!

blue yellow zov MARINIE

istorinuose,smirdaliau,istorinuose….sakiau,kad tavo dvokas turi svaiginanti poveiki,uzsidek protivogaaaaza,pries rasydamas,nes tu pats ….nie v sybie…

Ei tu, WC eketė

Nu, bet tu ir primityvus gyvis…

blue yellow zov MARINIE

..tu durnas galvijas…ir tai nieko nesakau..laikas tau …na uboj,na ukrainu…….sabieraisja,ubliudok.

Darijus

Ukraina nori į NATO, bet tokiais klausimais jiems reikia pasikonsultuoti su Napoleonu ir Hitleriu.

blue yellow zov MARINIE

…vaziuotum tuei lenkijon geriau..

labas

Minedai, apie ką čia tu , kvailiuk? Pats su savimi kalbėsi?

Singeris

Pagoglinkit – “Бойцы ВСУ посмотрели в камеру российского дрона за мгновение до гибели”. /video/ https://lenta.ru/news/2023/04/22/bespilotnik/ Ликвидированные бойцы ВСУ успели посмотреть в камеру дрона за мгновение до взрыва.

Šlovė Wagner kariams

Pagoglinkit – “Штурмовые отряды освободили ещё три квартала в западной части Артемовска”.
https://ria.ru/20230422/artemovsk-1867074017.html
Минобороны: штурмовые отряды в течение прошедших суток освободили ещё три квартала в западной части Артемовска.

Kaholai bėga…

Pagoglinkit – “ВСУ бросают оружие и боеприпасы в Артемовске, заявил боец „Вагнера”.
https://ria.ru/20230422/vagner-1867038424.html?in=t

При отступлении в Артемовске украинские военнослужащие бросают большое количество оружия и боеприпасов, рассказал РИА Новости боец группы „Вагнер”. 

„Попадается разное вооружение <…> Есть американские пулеметы, попадались у нас на позициях, с ними работаем, если они пригодны к работе, оставляем и работаем на позициях. Боекомплекты оставляют. Спасибо Украине, поставляет нам спецвооружение, всего хватает”, — рассказал он.

Geros naujienos

Rusijos gynybos ministerija paskelbė sunaikinusi Ukrainos šaudmenų sandėlį Charkovo srityje. Be to, Charkovo srities Sinkovkos ir Luhansko Liaudies Respublikos Stelmachovkos gyvenviečių rajonuose buvo sustabdyti dviejų Ukrainos sabotažo ir žvalgybos grupių veiksmai, paprasčiausiai jas sunaikinant.

blue yellow zov MARINIE

..kokios cia kacapiskos kurwos fotke idejai,urode riuzzkaz,a…..

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo proto homoseksuale, baikj komentaruose vargti „gramatikuodamas” su „kitos seksualinės orientacijos” vietiniais keleiviais. Juk ir lansberginio durnių laivo kuinui yra aišku, kad pats kaifo daugiau patirsi protiškai seksualindamasis su tokiais pačiais „intelektualiniais, lašinių ukraini, herojams lašinių” vietiniais proto homoseksualais….

Yankee go home

90% lietuvių remia Rusiją ir linki sėkmės.

Šlovė našim

Pagoglinkit – “Военкоры сообщили о взятии бойцами ЧВК «Вагнер» вокзала Артемовска”.https://lenta.ru/news/2023/04/22/proryv/
РВ: российские бойцы прорвали оборону ВСУ вдоль железной дороги и взяли вокзал Артемовска.

The Economist

Pagoglinkit – “Запад призвали готовиться к провалу контрнаступления Украины”.
https://lenta.ru/news/2023/04/22/prepare/
The Economist: Киеву и Западу нужно быть готовыми к провалу контрнаступления ВСУ.

90
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top