Karas Ukrainoje. Keturi šimtai dvidešimt šeštoji (Balandžio 25 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresorius skelbia, kad į frontą atvyko „net analog atmata” tankas T14 „Armata” 💩 Turbūt tie patys du, kuriuos anksčiau per gegužės 9 d. paradus rodydavo 😆 o rusų propagandisti jau bando užsukti „ekspertinę” diskusiją apie šių atmatų būrius, kuopas, batalionus, kurie triuškins „fašistų” Leopardus ir Abramsus. Nu nu 😅

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Be pakitimų.

📍Kremina. Mūšiai tęsiasi, bet vis labiau įgauna lokalų pobūdį. Agresoriaus spaudimas miške į pietvakarius nuo Kremina jau dvi dienas yra gerokai silpnesnis nei buvo pusantros savaitės.

📍Lysychansk. Agresorius surengė intensyvią ataką siekdamas atsiimti pastarųjų dviejų savaičių pasistumdymų išdavoje prarastas pozicijas, tačiau ukrainiečiai apsigynė.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Khromove –Bohdanivka ruože rusai toliau nemažina apsukų ir karštligiškai bando perimti kelio į Chasiv Yar kontrolę. Pasitaiko atvejų, kad rusai kerta šį kelią, tačiau ukrainiečių artileristai, taikliarankiai dronų operatoriai ir pėstininkai juos išmuša. Situacija dinamiška. Ukrainiečiai ne tik ginasi. Pasirodė informacija apie jų kontratakas. Ukrainos gynėjai bando atstumti agresorių nuo kelio, mūšis tęsiasi.

📎Bakhmut mieste permainingos kautynės. Rusai bando įsitvirtinti vakarinėje geležinkelio dalyje, ukrainiečiai vykdo kontratakas.

📎Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje rusai toliau atakuoja Ivanivske, kaip įprasta – be rezultatų. Ukrainos Generalinis štabas praneša, kad rusai atakuoja Klishiivka. Tačiau viešų šaltinių duomenimis ši gyvenvietė jau senokai yra rusų kontroliuojama. Gal ukrainiečiai turėjo omenyje šios gyvenvietės šiaurines prieigas (iki kontaktinės linijos apie 2,5 km), tačiau tokiu atveju jie mini atakas Ivanivske link (t.y. mini atakos objektą, o ne užnugaryje esančią gyvenvietę). Tikėkimės situacija paaiškės. Tuo pačiu ukrainiečiai aktyvūs į pietus nuo Chasiv Yar. Gynėjų artileristų ir pėstininkų pastangomis rusai čia negali pulti, šiame ruože iniciatyva priklauso ukrainiečiams.

📍Avdiivka – Mariinka:

📎Avdiivka šiauriniame flange agresoriui pavyko apie 900 m. pasistūmėti link Novokalinove, ukrainiečiai buvo priversti palikti gynybai ir stebėjimui patogią poziciją prie geležinkelio linijos. Tikėtina ukrainiečiai atsitraukė į Novokalinove.

📎Pervomaiske ruože rusai rengia atakas link Nevelske ir Pervomaiske, tačiau ukrainiečiai apsigynė.

📎Mariinka ruože ukrainiečiai atmušinėja rusų atakas Mariinka gyvenvietėje ir Novomykhailivka.

📍Vuhledar. Agresoriaus atakos nurimo, sektoriuje daugiausia darbo artileristams.

📌Zaporizhia kryptis. Ukrainiečiai vėl intensyvina agresoriaus logistinės sistemos ir karinių taikinių atakavimą. Kabūm Tokmak, kontaktinėje linijoje aktyviai veikia ukrainiečių artileristai. Rusai taip pat atsako ugnimi, taip pat aktyvi jų aviacija.

📌Pietų kryptis be pakitimų. Beje, dėl vakarykščių dronų atakos Sevastopol jūrų uoste rusai ėmėsi jau kelintą kartą nesuveikusio triuko: paskelbė, jog tokie smūgiai surengti iš Odesos, t.y. prisidengiant „grūdų susitarime“ numatytu laivų maršrutu, ir todėl neva rusija svarstys ar neverta nutraukti susitarimą. Suprask, tarptautinė bendruomenė turėtų spausti Ukrainą nutraukti tokias atakas, priešingu atveju Afrika ir Artimieji Rytai ims badauti ir Europoje vėl įsiplieks migrantų krizė. Šis triukas nesuveikė anksčiau, mažai tikėtina, kad suveiks šį kartą.

1.8 16 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
88 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tikroji,nesuklastota WW2 istorija

Puikios dokumentikos serija „Europa-paskutinis mūšis”:

tv.gab.com/channel/ww2truth

http://peervideo.club/c/evropa_poslednay_bitva/videos?s=1

dar tikintiems holokausto kliedesiais

Bėda tame, kad revizionistai atkasė per daug “nepatogių” faktų, kurių teisme paneigti nebeišeina.   (PVZ., revizionistai teigia kad: – nėra rasta nė vieno dokumento su Hitlerio įsakymu naikinti žydus (įsakymai naikinti psichinius ligonius ir komisarus yra); – nerasta jokio holokausto plano; – pagrindinio „mirties fabriko” Aušvico „dujų kamerose” nėra dujų Ciklon B pėdsakų; – krematoriumuose techniškai neįmanoma sudeginti tiek kūnų, kiek deklaruojama, kad buvo sudeginta; – liudininkų parodymai melagingi (prieštarauja gamtos dėsniams) ir nepatikimi; – visi nacistų „prisipažinimai” išgauti kankinimais ir taip pat prieštarauja gamtos dėsniams; – pačiame holokausto įkarštyje JAV žvalgybos iš lėktuvų darytose Aušvico nuotraukose nėra jokių holokausto pėdsakų … )   Žodžiu, visa ta holokausto isterija stipriai paduoda šūdu; verkiant reikia rimtų nepriklausomų tyrimų, kurie leistų nustatyti tiesą.   Bet sionistai turi laikytis šio melo iki paskutinio kraujo lašo – holokaustas yra jų skydas ir kardas,… Skaityti daugiau »

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių. _
– LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.
– Visi ruskiai, dinkit iš Lietuvos.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS
???

O tai kaip su ,,broliais,,ukrainieciais susikalbesi?Juk jie visi tik rusiskai tekalba.

Rusijos pergalė yra neišvengiama

Rusijos Federacija nepradėjo karo, o buvo į jį įtraukta.
Rusijos Federacija yra teisingumo pusėje, ji bando apsaugoti Ukrainą.
Rusijos Federacija kovoja ne su Ukraina, o su Vakarais.
Ukraina ginasi, ne nuo Rusijos Federacijos okupacijos, o yra apgauta Vakarų.
Ukraina yra užvaldyta Vakarų, Rusija ją bando išlaisvinti.
Rusijos pergalė yra neišvengiama.

Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

Ekspertas

Aš matau karo baigties keturis scenarijus.
1. Miršta Zelenskis – JAV pralaimi.
2. Miršta Baidenas – JAV pralaimi.
3. Miršta Zelenskis ir Baidenas – JAV pralaimi.
4. Nemiršta nei Baidenas, nei Zelenskis – JAV pralaimi.

Murzilka

Vienos toks tankas važiavo nuo kalniuko ir nusilaužė bokštelį su patrankėle. Matyt choholas buvo girtas.

Tas slaptų dokumentų nutekinimas

Tai tik laipsninis kaholų armijos perėjimas iš pastovios “perimogos” stadijos į kapituliaciją…

MYKOLAS

Kontrpuolimas bus banderų LAIDOTUVIŲ PROCESIJA.

Kęstas

Yra posakis – „Kai katinas neturi ka veikti, jis kiaušus laižo”. Panaši situacija yra ir su ukrų ir mūsų lietuviškos žiniasklaidos rusofobiška karo propoganda :))) Asmeniskai man, visa tai iki lempos, kad jie p.i.s.a. visiems smegenis, bet siutina tai, kad visi tie „mastur*buojantys” propogandistai nebeturi ką rašyti, o tik tuščiai drebina orą. Juk jau daugiau kaip pusmetis nebėra ką teigiamo parašyti iš “fronto linijos”, nesant jokių ukrufašistų peremogų mūšio lauke. Varykit toliau iš tuščio į kiaurą, „mastur*buokite” ten ir toliau visiems patriotams-idiotams smegenis.

ligoniukui JUNGTINĖS PAJĖGOS

Vaikeli,greitai eik į tualetą ir gerai apžiūrėk klozetą-jei gerai žiūrėsi, rasi ten rusą su kalašu ir deguonies kauke,jis ten tavęs tyko,nori už kiaušų pagriebęs nužudyt.Dar vienas yra po tavo lova,trečias spintoje,ketvirtas įsirangė į tavo tuščias smegenis,nes ten yra daug vietos.Siūlau puikų receptą-eik į kokio namo 9 aukštą,užlipk ant balkono turėklų,rėk visa gerkle „landsberga ahbar-rusai puola ” !!! tik labai garsiai,ir šok…po šios procedūros rusai tavo lovoje nebesivaidens.

Rimantas

Rytuose sako – „šunys loja, karavanas eina.” Sunku pasakyti, kokia liks, buvusios Ukrainos, teritorija. Is tiesu, sia problema reikejo spresti dar 1991 metais. Bet kokiu atveju neabejoju – Krymas, Donecko sritis, Lugansko sritis, Zaporozes sritis ir Chersono sritis liks Rusijos sudetyje. Galima vapseti iki pazaliavimo, bet tai negincyjama. Jeigu kariniai veiksmai uzsites, itariu, bus islaisvintos sekancios sritys. Padarysiu prielaida – Charkovo sritis, Dnepropetrovsko sritis, Sumu sritis, Nikolaevo ir Odesos sritys. Tai butu visiskai logiska.

Kęstas

Ukrainos valstybingumo teatrui, bei ukrainiečių gyvybėmis kūrenamai karininei programai prie Rusiją vakarai išleidžia krūvas pinigų. Kuo toliau, tuo labiau vakarai suvokia, kad „demokratijos palaikymo” Ukrainoje investicijos pasiekė tašką, kai jų efektyvumas krenta ir virsta milžiniškais nuostoliais su minimaliais šansais, kada nors iš Ukrainos visa tai atgauti. Ateina laikas vakarams pasakyti Ukrainai, „nesigavo” ir toliau žaisti į geležinės uždangos žaidimą. Nors esu įsitikinęs, kad JAV jokios pergalės prieš Rusiją ir nesitikėjo. Jie ne tokie durni, kaip išresiruoti politiniai teletabiai Europoje. Savo strateginius tikslus JAV jau pasiekė. Rusija destabilizuota, Europa irgi destabilizuota. Dabar jankiams reikia gražiai uždaryti projektą. Ne taip, kaip buvo Afganistane.

Vakarų barbarai

Kinijos civilizacija siekia 5000 metų, tuo tarpu JAV neokoninei civilizacijai sukako 247 metai. Vakarų barbarai pasisavino senovės indų, kinų, arabų unikalius išradimus ir uždėjo jiems patentus, kad niekas nepavogtų. Patentų sistema – tai vienintėlis autentiškas barbarų išradimas. 🙂

sveiki stribvaikiai pedofilai

kaip sekasi ruskiams šiknas laižyti?

petras

P*sk na*ui iš čia, minedai, į delfidę. Portalus musėt sumaišei?

blue yellow zov MARINIE

Qrva piotrai,kaip tu nusibodai,varyk nagui is cia.

Ligoniui Minedui

Galiu klysti, bet Minedas iš snukio ir kliedesių labai panašus į nesantuokinį senės Bestijos ir kuprotojo Ožio Vyckos sūnų, kurį jie darė būdami girti, labai skubėdami ir labai iškreiptu būdu. Per kavos pertraukėlę TSKP XXVII suvažiavimo metu, vyrų tualete. Gavosi tas,kas gavosi…

blue yellow zov MARINIE

..tu,kacapuase,pirma issiblaivyk,tada pastink savo dvieju metu senumo ‘sedevra’.

Negerk

iš plastikinių butelių

Mūsų - legionai

Zelenskio ZSU armija kasdien praranda karius (įskaitant užsienio legionierius) santykiu 8:1. Kovose už Artiomovką, Zelenskis prarado per 4000 savo karių. Vien tik šiandien žuvo 600 vnt.

Demokratų susidorojimas

Tucker Carlson, eteryje skleidęs pasauliui teisybę, atleistas iš „Fox News” telekanalo.

ir fox

Akcijos biržoje krito. Nuostolis 950 milijonų. Sveikinimai.

blue yellow zov MARINIE

MARAMOJAI MARAZMATIKAI,RIUZZKIU DUXO DUXAI,KELKIT RIUZZKAI PEEEERST….

Ei tu, WC eketė

Vėl atėjai prišikt komentaruose. Von NX, rudas brude!

blue yellow zov MARINIE

..nu matai,moki peeerst pagal komanda..,varguoli,zirniu pripampes.

aha, ruskių garbintojai - iškrypėliai

žinosime
už vaikų prievartavimą – pragaras garantuotas
už kolaboravimą – irgi
—–
labai gerai, kad ruskių garbintojams ir vaikų prievartautojams Dievulis proto nedavė 🙂

blue yellow zov MARINIE

…NE tik kad proto nedave,bet i tuscias puodynes prikrove rudos substancijos,liaudy sudu vadinamos.Todel,vos tik anys praveria zabtus,pasklinda nenusakomas dvokas,o kai ka pasako,tai buna sudo gaminys,isvarvejes is tos sudu puodynes.Tokie gyviai todel ir vadinami skambiu suuudziu vardu.Vot.

Darijus

Patriotui-idiotui smidaliuksxui: iškiši tik galvą ar išlendi visas iš amerikono šiknos, smirdi vienodai.

blue yellow zov MARINIE

‘smidaliuksxujis esi tu,puodyne su exkrementais,net nezinia,kokia cia kalba siki per zabtus,varliagyvi kacapskas..

IR IŠLINDO JANKIŲ PADUGNĖ

per visą gyvenimą neišmokusi nei vieno teisingo žodžio – akivaizdus degradas.

blue yellow zov MARINIE

…nekrofile,eik padraugaut su pedofilijum bartosievicium..

dzin

tvartinis dalbajobas.

blue yellow zov MARINIE

..dzin ant tou,kacapskas xuilososas

Nieko keisto

Gali ir nesąmones komentaruose rašinėti, nes tu, kvaily, ir tavo analitinė analitika ir ypač paties lūpos siaubingai dvokia nepraustu Landzbergio bybiu ir senpizda Grybauskaite iš dalies…

blue yellow zov MARINIE

..tu tai is vis puckos xuilo is zabtu neissitrauki,xa xa xa

blue yellow zov MARINIE

..xa xa xa i parada atvaziuos ti vienas ‘uzsienietis’ is kyr gix taaaaano…oi,prijuokino…vielykaja i maguciaja dierzava……dzierzytie mienja,upadu so smiexu…

Anonimas

Žirniuk, ar morkas mėlynais galais mėgsti? 🥕🥕🥕 Galiu pasiūlyti, še imk, – pačmokinsi, vaflių gausi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

zgynj,simtabybi..

CIVILIZUOTAS PASAULIS, TAI TIE, KURIE

1.Vietname JTO uždraustu napalmą degino gyvus vaikus, moteris ir senelius.
2.Japonijoje numetė dvi branduolinės bombas ant civilių gyventojų.
3.Nužudė pusę milijono Irako gyventojų.
4.Sunaikino Libiją ir sugriovė Siriją.
5.2021 m., po 20 metų okupacijos ir 150 tūkst. civilių nužudymo, gėdingai pabėgo iš Afganistano.

blue yellow zov MARINIE

…prrrrrrrrrrrrrr…

Ėėė

Glušiau! Nustok žiūrėt LRT, ir po pilną negerk.

blue yellow zov MARINIE

..durniau,neziurek liekstucio ir nerukyk zoles.

labas

Minedai, apie ką čia tu, kvailiuk?

blue yellow zov MARINIE

..tavo sifili,puvesi//

dzin

tvartelio tvarius…

blue yellow zov MARINIE

..dzin,xuilo soska..

žydo Zelės kaltė

Ukrainos ginkluotosios pajėgos Artiomovske (buvusiame Bachmute) patiria didžiulius nuostolius, nes miestas nebuvo pasirengęs gynybai, sakė SS generolas majoras Serhijus Krivonosas. Ukrainos televizijos eteryje nacistas atkreipė dėmesį į Kijevo ir Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vadovybės klaidas, kurios, anot jo, turėjo palikti miestą vasarį: „Kiekvienas žemės gabalas Bakhmute jau aplaistytas ukrainietišku krauju. Ir tai yra didelė problema: mes mokame siaubingą kainą.” Jis pabrėžė, kad problema, susijusi su prastu mobilizuotų neonazių naujokų rengimu, atsispindi situacijoje Artiomovske. Anksčiau Vakarų žiniasklaida rašė, kad Ukrainos kapų kasėjai turėjo dirbti viršvalandžius dėl daugybės „žuvusiųjų“ iš Artiomovsko.

blue yellow zov MARINIE

RF KAPUT IR NEAUSINKIT ZABTU,VARLIAGYVIAI KACAPSKI.

nuu

D U R N E L I, ką rūkai?

blue yellow zov MARINIE

.zz a yk yk ka,gydykis.

cha cha cha...

greičiausiai esi galu varomas…

blue yellow zov MARINIE

…bobik,golos,sluzytj..umnica

ežiukas

Tamsta nabagėli, visgi esi toks biški gėjiškas, matomai ir rožinį laikroduką nešioji, kaip Gabriukas Anūkas? Abu jūs esat, galu varomi?

blue yellow zov MARINIE

…kam kam apie riuzzava spalva kalbet,o tau tik tylet…xa xa xa

Zelios armijai senai pizdiec

Ko jūs, patriotai-idiotai dar tikitės, visur bliaaat geltonai melynų skudurų prisikabinėję? Nebėra žyderos niūcho armijos jau seniai, stumdo narkomanas, kaip Hitleris prieš galą, savo nesamas armijas popieriuje ir tai, kada kokso takelį padvigubina…

blue yellow zov MARINIE

…kai tik padvigubina,taip ir sprogsta krasnuxoj,kacapai jau isibaimina sventes svest,xa xa xa

Kaip

mano kiaušiai priklauso man, taip Taivanas priklauso Kinijai. Ar dabar visiems aišku?

blue yellow zov MARINIE

..tavo kiausai priklauso kitajui.Xuilo juos prakale tau nezinant.Mokykis cypaut po kitaisku,xolope.

blue yellow zov MARINIE

..kacapai,prasau papeerst pagal mano komanda…PUCKA XUILO..

petras

Iš kur atsiranda tokių idiotų??? Tipiškas tvartelio gyventojas…

blue yellow zov MARINIE

….SVEIKINU,PIOTRAI,TU PIRMASIS KLIENTAS…TIPISKAS XUILOSOSAS.PASIPASAKOK,A LABAI MYLI XUILO..

blue yellow zov MARINIE

..ponai tavarisciai riuzzofasistai,a sveeesite majaus9 farsa su broliais kacapais..maskvitanijoj visi bijo,bo bus bum…didieji asvabadytieliai dreba ir cypia kaip ziurkes kampe…..za tri dnia,xa xaxa

ežiukas

tai kaput okrainai bet kuriuo atveju, švęs rusai ar nešvęs, koks tau skirtumas

blue yellow zov MARINIE

..ezy,….sol ty by liesom..

Lavrovas
blue yellow zov MARINIE

..lavrusa apsipazorino juodai,o propagandonu visai neileido i javus…,kaip siuksles ismete,xa xa xa

Nieko keisto

Esi tvartelio eilinis propaGANDONAS!

blue yellow zov MARINIE

.nieko keisto,kad esi apsvaiges nuo xuilo duju…

GANDONE,

Nieko stebėtino, ožio myžalas gerai tave “veža”…

blue yellow zov MARINIE

..xuilo vafliai tave maitina,riuzzkas prostitute keeeksiau..

Apgailėtina…

kiekvieną dieną išlendi iš amerikono šiknos pasmirdėti, toks jau tavo nelengvas darbas.

blue yellow zov MARINIE

…TAVE XUILO HAZZAS VEEEZA

petras

Kas atsitiko? Šūdžius driokstelėjo.Tai liaudiškai apsišiko?

Kartais paklausau jo

Lavrovas neblogiau už Putiną ištrina nosytes vakariečiams į tą, kuom jie bando teplioti jų šalį.

Marius

Kokia čia kalba surašyti vietovardžiai? Antra, tiesos.lt portalo redaktoriau, ar nemanote kad jūs mažų mažiausiai esate nenuoseklus? Daugelyje straipsnių kovojate už lietuvių kalbą, tačiau čia tikrai nelietuviškai užrašyti vietovardžiai.

U-2

Pagoglinkit – “Negeri signalai iš Vakarų dėl Zelenskio” /video/.

https://ekspertai.eu/negeri-signalai-is-vakaru-del-zelenskio/?comm=1

Na, jau jeigu nedamustas banderovcas šarijus sako, kad Gnydai-Zeliai pilnas pisiecas, tai as juo tikiu…

Hitlerio simbolis

https://s2.cdnstatic.space/wp-content/uploads/2023/04/nazi-1.mp4?_=1…………………………………………………….Ukrainos nacis su JAV ševronu, sveikinantis Hitlerį važiuojant vokiečių tanku Leopard-2, tai tikras Vakarų karo prieš Rusiją simbolis. Palaukime ir pamatysime tokių sunkių ir plonų vikšrinių vakarų tankų rezultatus ir našumą giliuose juodžemio purvuose, labai jau iškalbingi, minkšti ir purvini ukro peizažai. Jie taip pat turės problemų su dauguma ukro tiltų, pastatyti nešti max 45-50 tonų, o dauguma vakarietiškų tankų sveria nuo 55 iki 68 tonų.

blue yellow zov MARINIE

ALE,KAIP ARTEJA PUCLERIO GALAS,OHO.O UKRAI DAR NET NEPRADEJO….KAPUT RF NEIZBIEZIEN,PLACTIE,DRUZZJA,PLACTIE…

dzin

tvartelio dalbajobas

blue yellow zov MARINIE

..BLOGASIS ZMOGA,EIK SIKT.

dzin

tvartelio tvarius…

Vadimas iš Norvegijos - dabar Bachmute

Viskas vyksta gerai. Denacifikuosime Ukrainą, – po to Pribaltiką su pšėkais.

88
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top