Karas Ukrainoje. Keturi šimtai keturiasdešimt devintoji (Gegužės 18 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresoriaus intensyvūs raketų smūgiai ir dronų savižudžių atakos tapo kasdienybe. Ir vėl intensyviai atakuotas Kyivas, taip pat smūgiuota Cherson ir Odesa. Ukrainos oro gynybininkai veikia puikiai, numuštų raketų ir dronų procentas apie 90.

Panašu, kad rusų siekis smūgiuoti kariniams taikiniams buvo gana trumpas, jie vis dažniau grįžta prie sau įprastos taktikos atakuoti civilinę infrastruktūrą. Galimai taip jie tikisi, kad čia Ukrainos oro gynyba bus silpnesnė ir bent kažkuri raketa pasieks tikslą, kad ir koks karine prasme jis bus bevertis. Tuomet bus galima vadovybei ir savo vatagalvei visuomenei praneši apie „sėkmingai“ sunaikintus 4879 Leopardus, 2478 HIMARS‘us, ir 1749 Patriotus.

Luhansko kryptis

Svatove. Tęsiasi susidūrimai šiauriniame flange prie Masyutivka. Rusams pavyko įsitvirtinti kaimelyje, tačiau toliau pasistūmėti jie negali. Centre prie Novoselivske lokalūs susidūrimai, kontaktinė linija nejuda. Rusų spaudimas ir intensyvus aviacijos naudojimas indikuoja 1) rusų bandymą atgrasyti ukrainiečius nuo puolimo įveliant juos mūšius, arba 2) rengia savo didesnio masto puolimą siekiant pasiekti Oskil upę ir priartėti prie Kupjansk iš šiaurės.

Kremina. Be pakitimų.

Lysychansk. Šiandien sektoriuje ramiau, abi pusės smūgiuoja artilerija, rusai toliau kontaktinėje linijoje naudoja aviaciją.

Donecko kryptis

Bakhmut

Šiaurinis flangas. Rusams nepavyksta susigrąžinti prarastų pozicijų, jie perėjo į gynybą. Ukrainiečiai niekur neskuba – vykdo žvalgybą ir lokalias atakas.

Bakhmut mieste agresorius labai intensyviai atakuoja, siekia perimti visą Yuvileinaya gatvės kontrolę ir galutinai išstumti ukrainiečius iš vakarinių miesto pakraščių. Gynėjai neužleidžia pozicijų.

Pietinis flangas. 3 – ioji šturmo brigada (buvęs “Azov” pulkas) toliau daužo rusų gynybą ir stumiasi priekin. Rusai jau ryte soc.tinkluose pranešė, kad jų pajėgos vėl prarado pozicijas į šiaurės vakarus nuo Klishiivka. Tokiu būdu dalis taktine prasme svarbių aukštumų jau yra ukrainiečių rankose. Agresoriaus popieriai šiame ruože sistemingai prastėja. Jie dar atakuoja Ivanivske link, tačiau tai situacijos iš esmės nekeičia. Anksčiau esame minėję, kad rusai iš kitų sektorių permetinėja papildomus vienetus į Bakhmut flangus. Šiandien paaiškėjo, kad gegužės 13 d. rusai iš Avdiivka sektoriaus į Ozarinivka permetė 10 – to tankų pulko vienetus. Ozaranivka yra:

-išsidėsčiusi aukštumoje, o jos užnugaryje teka Bakhmutovka upė

-yra beveik vienodu 6 km atstumu tiek nuo Klishiivka, tiek Kurdiumivka;

-eina kelias, kuriuo būtų patogu permesti vienetus tiek į šiaurę (paremiant Klishiivka), tiek į pietus (paremti Kurdiumivka).

Įvertinus šiuos faktorius galima daryti prielaidą, kad agresorius formuoja mobilų rezervą 1) siekiant išlaikyti esamas pozicijas aplink Klishiivka, tame tarpe kontratakomis, 2) kontratakuoti jei ukrainiečiai vystys puolimą nuo Klishiivka ir Kurdiumivka ir 3) nesėkmės atveju pridengti už Bakhmutovka upės į naują gynybos ruožą persikeliančias rusų pajėgas. Kad ukrainiečiai gali žengti kitą žingsnį prie Kurdiumivka rusai jaučia, kadangi aplink šią gyvenvietę kasdien smūgiuoja agresoriaus aviacija.

Avdiivka – Mariinka. 10 – o tankų pulko permetimas iš Avdiivka indikuoja, kad rusai šiame sektoriuje didelių pergalių nebesitiki. Išskyrus Mariinka ruožą, kur mūšiai vis dar labai intesyvūs, kituose ruožuose susidūrimai įgauna pozicinį pobūdį.

Vuhledar. Be pakitimų.

Zaporizhia kryptis. Rusų karo propagandistai soc.tinkluose ir toliau atkreipia dėmesį į sektoriuje stiprinamą ukrainiečių grupuotę. Vis dažniau pasigirsta vertinimų, kad įsikibę į Bakhmut jie praras Tokmak, o gal ir daugiau. Sveikinam praregėjus, tik tikėtina jau per vėlu – kovingiausi rusų vienetai ju patręšė Bakhmut, Avdiivka ir Kremina sektorių žemę .

Pietų kryptis. Ukrainiečių partizanai susprogdino bėgius geležinkelio atkarpoje Simperopol – Sevastopol, nuo bėgių nulėkė traukinys. Koks krovinys buvo traukinyje nėra iki galo aišku, tačiau gal net svarbiau pačios strategiškai svarbios logistinės linijos sutrikdymas.

2 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
156 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tegyvuoja "Laisvė"

Lietuvos žiniasklaidos nuvalkiota sąvoka ir tiek. Tiesą pasakius, taip įkyriai kartojama, kad net kraujas verda… Lietuvos gyventojų mažėja sulig kiekvienais metais (2.6 mln. beliko), naujos technologijos, populiacijos išsimokslinimas tikrai padidėjo per kokius 200 metų – švietimas tapo prieinamas beveik visiems… Tad, kodėl be valstybės leidimo negalima: *Pasistatyti namo. *Išsikasti vandens gręžinio ir jį eksploatuoti. *Rinkti lietaus vandens. *Eiti žvejoti/medžioti (nekalbu apie pramonę). *Turėti nuosavybės teisę (reikia notaro, registrų centro, žemei įsigyti – valstybės leidimo). *Pradėti ir įkurti verslą. *Susituokti (kam čia reikalinga valstybė?). *Protestuoti (visiškas nonsensas). *Pardavinėti maisto produktus (jei pardavinėsi supuvusį maistą, tai nieks nepirks). *Laisva rinka – mitas! JAV laisvos rinkos ekonomika mirė dar 1913 metais įsteigus FED (centrinį banką). Jokios “laisvės” – nėra. Be valstybės leidimo faktiškai… Skaityti daugiau »

gal kam padės prasikrapštyti akis
Puikių rusiškų straipsnių rinkinys
Klausiu konkrečiai

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Patriotas

O kam jas vardinti? O ką ruseliai? Is Xersono tepe slides,kad net dūmai rūko))) Iš Limano ko tau dar reikia? Kieva per tris dienas ėmė bet tik į burną paėmė))) Kur kreiseris Moskva? Ką Krymo tiltas? Ką Kremliaus bokštai?

prigožinas

Домой, домой Бахмут домой.

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Patriotas

Ukrainoje

Babushka s ukrainskim flagom

Zelenskos vaginoje vyksta!

Singeris

IEŠKOKIT ZALUŽNO.

Patriotas

Главком ВСУ Валерий Залужный впервые появился на публике после слухов о его гибели и дал интервью украинскому журналисту Дмитрию Комарову, которое было показано в эфире телеканала «1+1».

Vajėtau

Per ukropų televiziją pradėjo nabašnykus rodyti!?! Čia panašiai tas pat, kaip ir mūsų LRTė pezalus kasdien skleidžia …

Patriotams-idiotams

Dar iki kontrpuolimo kiekvienas lietuvis tikras patriotas-idiotas privalo padaryti šimtą popierinių lėktuvėlių ir skubiai perduoti Ukrainos ambasadai.

Patriotas

Даже Кремль не удержим, со временем. Если уж, извините, Кремлевский дворец обстреляли, а у нас никакой реакции на это. Если даже это не заставило президента, как верховного главнокомандующего, стать исполнителем своих, возложенных по Конституции, функций, то чего уж говорить дальше”, – указал Гиркин.

Jau pabaiga banderoms

Pagoglinkit – “Боец „Вагнера”: под контролем ВСУ осталось 800 квадратных метров Артемовска”.
https://ria.ru/20230518/artemovsk-1872778081.html

Порядка только 800 квадратных метров территории остаются под контролем украинских военных в Артемовске, сообщил боец группы „Вагнер” РИА Новости на месте событий. 

Ранее корреспондент РИА Новости сообщал, что бойцы „Вагнера” практически зачистили западные кварталы Артемовска. 

„Сейчас идут боестолкновения с силами противника (на западных окраинах Артемовска – ред.) их зажимают. Там осталось 700-800 метров (квадратных метров – ред.) до полного взятия города под контроль нашими бойцами”, – сказал боец „Вагнера”.

Patriotas

Ruskiu propaganda))

Kindziulis

Čia tas pat, kaip ir Ukrainos kariai nežūna, juos miegančius šunes apgriaužia, o Zelenskiui jie yra dingę be žinios.

Patriotas

Žuna visi. Tik pas rusus oficialiai žuvo jei neklystu apie 5000 tūkstančius nu fantastic 😊

Saulė saulutė

Rusai niekur neskuba, kad užimti kuo daugiau teritorijos, jų tikslas išnaikinti kuo daugiau fašistų ir jie tą daro sėkmingai.

Patriotas

Labai sėkmingai))) pilni laukai ruskiu prilaidotu….

Aleksas

Nebesekit čia kaholų pasakėčių, nusivalykit ašaras ir eikit geriau, mulkiai, rinkti pinigus naujam PATRIOT, visgi milijardą dolerių kainuoja.

Patriotas

Зенитно-ракетный комплекс Patriot, который получил повреждения во время ракетной атаки на Киев 16 мая, уже отремонтирован и снова полностью в рабочем состоянии. Об этом заявила спикер Пентагона Сабрина Сингх на брифинге в Вашингтоне.

Vytautas

“Šiandien Vyšyvankos dieną švenčia ir puošiasi vyšyvankomis premjerė Ingrida Šimonytė, pirmoji valstybės ponia Diana Nausėdienė, beveik visi Seimo nariai…” Kartu pikti liežuviai plaka, kad gegužės 16tą, po ilgos komos pas savo patroną Stepaną Banderą į dausas su reikalais išlėkė pats ukroreicho feldmaršalas Zalužnas. Visi norintys, galintys ir žinoma pasipuošę naujomis vyšyvankomis, gali jį aplankyti Kijevo morge Nr.1. Oranzereinaja 9. P.S. Jeigu pikti liežuviai nemeluoja, tai šventė gali būti dviguba…

Jadzė

Tai kapiec Zalužnyj, jau suklijavo ląstus. Dabar galės nabašnykas su sliekais kortomis lošti.

Patriotas

Главком ВСУ Валерий Залужный впервые появился на публике после слухов о его гибели и дал интервью украинскому журналисту Дмитрию Комарову, которое было показано в эфире телеканала «1+1».

Jokimas

Tamsta pasitikrink, aišku jei sugebi, ar kartais ne dirbtinio intelekto skaitmeninę kopiją Zalužno per TV matei???

blue yellow zov marinie

jadzyt…ar tu duodi….

Jau žuvo per 300 tūkst. ukronacių

Prieš keletą savaičių demokratų partijos kandidatu į JAV prezidentus pasiskelbęs Kenedžių klano atstovas Robertas Kenedis – jaunesnysis, savo kalboje banderovcų nuostolius įvertino 300000 nabašnykų!!!
P.S. Tiketina, kad tas žmogus žino ką sako. Jo nuosavas sūnus, ten irgi Ukrainoje prie Charkovo kurį laiką „pasavanoriavo”…

yell…Z.O.V.marine

tas skaičius buvo aktualus dar metų pradžiai, apie ką buvau minėjęs ne kartą, apibendrinęs daugybę šaltinių …, – nuo to laiko kasdieniniai dušimtiniai(dvuchsotiniai) šizukrikų ir ukronacikų nuostoliai, dėka bachmutinio ultradebilizmo, vidurkiškai stabilizavosi ties 400+ reikšme ježesutočno 🙂 – todėl iki devintomajaus, zelionkiški ir natiški gyvuliai garantuotai užtikrintai jau “šventė” ir 350-tūkstantinį (350000) jubiliejų…..

Patriotas

Pas ruselius tas pats) nejau tu toks naivus ir manai jog rusai nežūva? Kur reguliari armiją? Jos tiesiog nebėra jin sumalta. Todėl Putleris buvo priverstas skelbti mobilizaciją))) nors žadėjo visiems jog jos nebus.

blue yellow zov marinie

…tuoj studentai atliks tau trepanacija,tau palengves,riuzzocefale..

blue yellow zov marinie

..tai vel surajevo organa pamatei….tuoj gausi…issiziok..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Aleksas

Šiuo metu Rusija užmuša du zuikius, pirma naikina Ukrainos kariuomenę, antra, ukrainiečių pabėgėlių pagalba vykdo Lietuvos slavizaciją, augina sau lojalią valstybę. Nes tie kas bėga į Lietuvą už Zelenskį mirti nesiruošia, o reiškia simpatijas Putinui.

Yankee go home

90% lietuvių remia Rusiją ir linki sėkmės.

Patriotas

Melas)))

Patriotas

Ypač tie lietuviai remia kurių giminės Sibire gavo galą.

Patriotas

Melas jei reikštų ruskynui ten ir bėgtų.

blue yellow zov marinie

…nesinervink,riuzzas negali nemeluoti…

Patriotas

O kiek dešimčių tūkstančių rusų pabėgo ar tau žinoma? Ir tikrai jie Putleriui simpatijų nejaučia.

labas

Minedai, ar kad 4 kartus apie tą patį parašai, pačiam aiškiau tampa, kvailiuk?

Patriotas

Ko tu kitiems nerasai kurie 10 kartų tą patį rašo? Tu pasižiūrėk ten viso labo atsakymai. Ir prie ko tas Minedas? Tu kita žemindamas gal labiau gerbiamas tampi? Ar taip nori susireiksminti?

blue yellow zov marinie

..tas glusas ismoko si sakini,todel ir rasineja…antra sakini jam padiktuos kitais metais..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Kindziulis

Kiek ankščiau lietuviai besusilaukdavo vaikų su ukrainietėmis – vis tiek gimdavo rusas.

blue yellow zov marinie

…taip ir tu uzgimei,kacape kin dza dza…

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Vadimas iš Norvegijos - dabar BACHMUTE

Ei, banderos, kas jūsų fronte naujo????
Kur jūsų pergalės mūšio lauke???
Seniai beskaičiau.
Kada pagaliau išmuš ta “Krymo valanda””?
Kada imsit Donecką???
Ar Mariupolį jau išvadavot?
O prie Bachmuto ukrosvinų lavonus susirinkot???

Xoxolams xana

Pagoglinkit – “Украинские военные начали массово сдаваться в плен в районе Авдеевки”.

https://ria.ru/20230411/plen-1864594673.html

Советник врио главы ДНР Игорь Кимаковский сообщил о массовой сдаче в плен бойцов ВСУ у Авдеевки.

Patriotas

Rusų pasakos)))

Patriotas

Kada kreiser Moskva iš dugno istrauksit nors jūreivius palaidotų tai dabar šneka su krabais

blue yellow zov marinie

..skusk silkes cia nepostringaves,dienos norma dar toli..

Lora

Zelenskis tegul į Mišą Gruzijoje pasižiūri ir pagalvoja, koks likimas laukia, kai tampi JAV nereikalingas.

Patriotas

O Kadyrovas irgi žino kai jo tėvas tapo nereikalingas Putleris į orą pakėlė stadione))) tai va kokia istorija

Pasakykit

Nors vieną Ukrainos kunigaikštį, carą, imperatorių, karalių. Tokios šalies kaip Ukraina nebuvo. Leninas įkūrė Ukrainą. Po to Stalinas dalį žemių atidavė Ukrainai. Chruščiovas Ukrainai dar padovanojo Krymą.

Patriotas

Ir kas iš to? Tai gal Baltarusiją buvo? Apie ją išvis nieko negirdėti)))
Kas liečia Rusija tai buvo Киевская Русь….čia tikroji Rusija o dabartinę tai Мордва – Татарская

Tadas

Aš suradau net du buvusius Ukrainos “kunigaikščius”, – tai dabartiniai ukronacių patronai, nacionalistai ir nusikaltėliai banditai, 1939-1945 m. bendradarbiavę su nacistine Vokietija – Stepan Andrejevič Bandera ir Roman Josifovič Šukevič !!!

Singeris

Nu jo…tik, kad įžymiausias Ukrainos karalius Stepanas Bandera buvo labai žiaurus ir iki pat 1945 m.buvo pagrindinis žydų žudikas.

Nu.

Stepanas Bandera ir šimtą dvidešimt tūkstančių lenkų nužudė, bet lenkai jam ir jo benderovcams atleido ir dabar pšėkai juos myli. Tai Dūdorius Varšuvoje narkomanui Zeliai pasakė. Dabar jų priešas bendras. Rusai.

Patriotas

O as suradau rusų Vlasovas ir atamanas Krasnovas. Bandera rusams priesaikos nedavė ir nieko nežadėjo,o Vlasovas generolas davęs priesaiką pirmą Stalinui o po to Hitleriui.

Durneli,

Dar kartą klausiu, jei istorijoje tokia šalis kaip Ukraina buvo, įvardink nors vieną Ukrainos kunigaikštį, carą, imperatorių, karalių???

Patriotas

Игорь Рюрикович (912-945) – первый правитель Киева, называвшийся «великим князем киевским» Ольга (945-964) – Вдова князя Рюрика, убитого в 945 году племенем древлян. Возглавляла государство, пока сын, Святослав Игоревич, не стал совершеннолетним. Неизвестно, когда именно передала власть сыну. Ольга приняла христианство первой из правителей Руси, в то время как вся страна, войско и даже ее сын все еще оставались язычниками. Владимир Святой (978-1015) – киевский князь, наиболее известный крещением Руси. Был новгородским князем с 970 до 978 года, когда захватил киевский престол. За время правления непрерывно проводил походы против соседних племен и государств. Покорил и присоединил к своей державе племена вятичей, ятвягов, радимичей и печенегов. Провел ряд государственных реформ, направленных на укрепление власти князя. В частности, начал чеканку единой государственной монеты, заменившей… Skaityti daugiau »

Patriotas

Dar reikia ar gana?

Istorikas

Nu, ir tūpas, Tamsta. Kam tu čia rusų kunigaikščius vardini? Ar nori patvirtinti, jog ukrainiečiai visada buvo rusų valdomi?

Patriotas

Киевская Русь это Украина))) а вы Мордва – Татарская. Istorike

Patriotas

Anaiptol rusai buvo ukrainiečių valdomi.

Nebegerk

po pilną, nes jau “balti arkliai”…

Istorikas

Sergi, tamsta. Sergi…

Ei tu, WC eketė

Pasakyk šetono vardą (įvardink jį tikruoju jo vardu), ir šetono galybė sunyksta. Taip byloja tautosaka…
Užteko WC eketę įvardinti žydu komunistu ir tas brūdas dingo.

blue yellow zov marinie

saitan xuilo

O tai kas dabar kuops pristovėtą Lietuvą?

Ateinant rusams, niekur landsberginių neišleist. Blokuot upelį.

blue yellow zov marinie

..kaip tie duxai ateis,jei ant koju nebepastovi…..nnebent atsliaus ir susvogz…..pytj,daitie pytj……

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrr

Patriotas

Российская церковь решила проблемы безработицы. Раз и навсегда!
Сегодня Синод утвердил молитву для безработных. Они спасены.
Скрытое влияние Блиновской?

Siaubinga kaina

Ukrainos pasiuntinys D Britanijoje Vadim Pristaiko perspėjo, kad prasidėjus ZSU kontrpuolimui, bus milžiniškos ukrainiečių karių aukos.

MYKOLAS

Tas ukrų kontrpuolimas bus jų LAIDUOTUVIŲ PROCESIJA.

blue yellow zov marinie

…myyykuolai,aniuole,o taves da nepalaidojo….

blue yellow zov marinie

.logika gelezine….ka dar perspejo,kvaily..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrr

UGA

„Ukrainos Gelbėjimo Armijos” pogrindžio specialistai įsilaužė į šalies oficialius tinklalapius, ir iš ten pakvietė gyventojus kovai prieš Kijevo režimą.

blue yellow zov marinie

..kur dar pakviete,kretine..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Kur kontrpuolimas???

NA, LŪZERIAI KLUMPIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

kacapuase,tau bus pranesta atskirai,kad nurimtum.

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Geros žinios

Pagoglinkit – “Žiniasklaida: Pranešama apie sprogimus Lvove” /lrytas/.

Gegužės 19 d. naktį Lvove nugriaudėjo sprogimai, pranešė „Radio Svoboda“ per „Telegram“.

Apie sprogimus taip pat pranešė vietos stebėjimo grupės Černigovo, Mykolajivo ir Dniepropetrovsko srityse, įskaitant Kryvyj Riho miestą.

blue yellow zov marinie

gera zinia,kad tuoj rf kaput.

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Tiesiog smagu

Pagoglinkit – “Naktį Rusija dronais-kamikadzėmis atakavo Kijevą ir kitus miestus: aidėjo sprogimai”.

2023 metų gegužės 19-osios naktį per aviacijos antskrydį okupantai iš Rusijos vėl atakavo Kijevą iš oro. Šį kartą, pasak vietos valdžios, priešas paleido Irano dronus-kamikadzes „Shahed“.
Anot regiono karinės administracijos spaudos tarnybos, Rusijos Federacija taikė „kelių bangų“ taktiką su trumpais intervalais tarp atakų.
Tokia taktika rusai bando išsekinti sostinės oro gynybos sistemą ir psichologiškai paveikti civilius, pažymi administracija.

blue yellow zov marinie

..tiesiog durakas

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

blue yellow zov marinie

..da karta pagarbint xuiliu pabezdant,ne prosal,xa xa xa

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrr

blue yellow zov marinie

o jei dar karta,jei labai…labai myli xuiliu….

Ei tu, WS eketė

nenuleisk iš malonumo…

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrrrr

blue yellow zov marinie

….pagarbinkim kacapuasu fiureri pabezzdedami….3,4……f periot..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrrrr prrrrrrrr prrrrrrrrr

blue yellow zov marinie

…nu va,dabar gerai…..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrr

blue yellow zov marinie

..nu i jiescio….prrr prrr prrrr

ežiukas

D e b i l a s…

blue yellow zov marinie

..nu kodie tu apsivardziuoji,pederaste..

babushka s ukrsinskim flagom

Kad tu toks esi…

Dar kartą

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

blue yellow zov marinie

..ir tavo snuki is olivje viedro kazkaip istraukt..

babushka s ukrsinskim flagom

Ar į veidrodį pasižiūrėjai, kad taip snukiu padibaisėjai?

Pindosai įklimpo Ukrainoje

Kodėl galingiausieji pasaulyje 20 metų klimpo Afganistane?

blue yellow zov marinie

..siaip sau..

babushka s ukrsinskim flagom

Ne šiaip sau…o taip užstrigo, kaip į kumelės pyzdą įkrito…

Regimantas

Pagoglinkit – “Пригожин похвастался захваченным в Соледаре оружием”.
https://lenta.ru/news/2023/05/01/million/
Пригожин заявил, что может вооружить боеприпасами из Соледара миллион человек.
«Я уже всем рассказал о том, что у меня хранится вооружение на миллионную армию. Я могу вооружить миллион человек», — похвастался Пригожин. Основатель ЧВК отметил, что захваченное в Соледаре оружие пригодно к употреблению.
Ранее Пригожин поздравил президента Украины В.Зеленского и командующего Сухопутными войсками Вооруженных сил Украины (ВСУ) генерал-полковника А.Сырского с 1 Мая. По его словам, город Соледар, откуда основатель ЧВК «Вагнер» записал видео, является лучшим местом для поздравления с Днем международной солидарности трудящихся.

Kaput Ukraine!

Skaitykite laisvam laikraštyje: „Triuškinantis kontrpuolimas atidedamas”. 
Zeliai visiśkas pizdiec, greit su Reznikovu abu kabės už kiaušių žemyn galva nuo Krymo tilto!

Zelenskio banditams

Сила есть в правде. А когда нету правды, тогда нет и силы?

blue yellow zov marinie

…i syly niet,i uma….jiest kuvalda,loma nietu….

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

blue yellow zov marinie

..a cto,i kuvaldu spyzdyli..

labas

MINEDAI, apie ką čia tu, kvailiuk???

Kažkaip

Nesigirdėjo NATO atsako, kai „Kinžalas” pataikė į NATO generaliteto bunkerį, ar kai virš Juodosios jūros netyčia buvo nukaltas amerikonų kopteris.

Tomas

160 JAV generolų lavonų laukia bunkeryje kol juos paims Bidonas.

blue yellow zov marinie

161 kacapu juodi maisai su generolu lavonais voliojasi gatvese.Nieks nejama.

petras

Nebegerk po pilną, jau ir taip “balti arkliai”…..

blue yellow zov marinie

piotrai,uzsimauk kelnes ir daugiau po zirgynus kad man nevaiksciotum,arkliai taves baidosi..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrr

blue yellow zov marinie

..kinzalas ismigo xuilo siknon ir net nesprooooogo.Sugedo.

ežiukas

Pamiršai vaistus išgerti, kvaily?

blue yellow zov marinie

..kvaily,taigi tau ju labiau reik….eik namo,durxaton,ant tavo iseiginiu tramdomuju padeta…

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Laukiam

Ei, klumpiai pedofilai, staigiai įvardijat nors vieną niūcho Zelios banditų peremogą

blue yellow zov marinie

staigiai varai i savo darbo vieta….Viesnami…

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Šlykštus žydas

Pažiūrėkit į to neūžaugos žydo Zelenskio paskutines nuotraukas, kaip jis atrodo, koks jis susenęs, užpakalis jau storesnis ir platesnis už pečius patapo, o ir iš veido atrodo gana šlykštus žydera. Brrrr……

blue yellow zov marinie

llavonidai,paziurek i veidrodi….tik neapalpk…..kriugeris,palyginus su tavim,grazuoliukas…

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

ot ir nesakysim.Pats,durake,pamatysi…

babushka s ukrainskim flagom

Zelenskos pyzdoj vyksta!

blue yellow zov marinie

..kaip pasakysi….,iskrypeli..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

ČŽV

Vašingtonui ta Ukraina kaip Bikfordo virvutė padegimui, kad susprogdinti Rusiją. JAV nuo 2010 metų pasitvirtino doktriną, pagal kurią ne savo karių rankomis naikins kitas valstybes, o pasitelks vietinę opoziciją bei samdinius teroristus. Artimuosiuose Rytuose amerikonai planavo sunaikinti dar 7 arabų valstybes, bet Sirijoje 2015 metais netikėtai nuo rusų gavo per kepurę.

blue yellow zov marinie

..jo,amerikonai labai riuzzo baidosi…vis tik ftaraaaaja armija…..ne juokai…..xa xa xa

Juokiuosi garsu

50 Vakarų šalių jau penkiolika mėnesių negali įveikti 1 Rusijos.

blue yellow zov marinie

jau penkiolika menesiu rf nesugeba uzimti vieno baznytkaimio….ftaraaaaja….xa xa xa

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Taip ir nesupratau?

Tai kieno tas Krymas? Sako, kad Ukrainos, bet į jį patekti reikia Rusijos visos. Tai kieno?

Geras klausimas

Matijošaitis atsakė, – kad ne jo.

blue yellow zov marinie

blogas atsakymas.Matijosius visada smugeliuoja bile ka,kad tik biznis butu.

blue yellow zov marinie

…i ji gali nuvykti be vizos,durniau.Sedi ant Atackams ir tu jau te.Kacapai pasitinka su siaubo klyksmais.

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Kolia Vatutinas

Atpis rusai Ukrainos nacius, po to atpis ir lenkų nacius. Anokia čia problema. Apie Baltijos tigrus net nekalbu, seniai išpisti ir niekam nebeįdomūs.

blue yellow zov marinie

..nu atpigs tie ruskiai,atpigs…/damn pigs those russians/..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

blue yellow zov marinie

..viskas fiksuojama,draugas sralinieti,viskas…

petras

O tamsta,pasirodo, esi stukačius, tų Seimo 75 metams užslaptintų KGBistinių stribų anūkas???

blue yellow zov marinie

piotrai,a ne tavo senoliai cia yra atsigrude is padmaskovjes meslyyyyno…

Patriotas

Бегут! «За последние 5 лет из России ушли 50 тысяч ученых», – заявил академик Валентин Пармон, председатель Сибирского отделения РАН.
Никто, ни одна страна в мире, не потерял такое количество умов, прекрасно образованных людей, как Россия.
И о том, как выправить эту ситуацию, никто не говорит.
Кроме академика Пармона.

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

156
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top