Karas Ukrainoje. Keturi šimtai keturiasdešimtoji (Gegužės 9 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

„Vietoj to, kad panaudotų sviedinį nužudyti priešą, išsaugoti mūsų kario gyvybę, žudo mūsų karius. O laimingas senelis galvoja, kad jam gerai. Kas bus jei paaiškės, jei tas senukas – visiškas mulkis?” – tai dar vienas y. prigozhin pareiškimas. Ir nebetiek svarbu, ar turėtas omenyje shoigu (gimęs 1955 m.), gerasimov (1955 m.) ar putinas (gimęs 1952 m.). „Jaunikaitis“ (y. prigozhyn gimęs 1961 m.) ne tik kaltina rusijos valdantį elitą karinėmis nesėkmėmis, bet ir viešai juos žemina. Mafijiniame „pacanų“ režime tai didesnis įžeidimas nei kaltinimas valstybės išdavimu 🙃 Tai visiškai nebepanašu į gudrų kremliaus planą, tarpusavyje kiršinant ir taip valdant galios centrus. Tai greičiau visų karas prieš visus, siekiant nusimesti pralaimėjimo kaltę 🙃

Jau kelinta diena tęsiasi rusų raketų smūgiai Ukrainos miestams. Šiandien daugiau naudota iš laivų kylančių „Kalibr“ ir iš strateginių bombonešių Tu95 paleidžiamų raketų Kh101 ir Kh555. Iš 25 paleistų raketų, Ukrainos oro gynyba numušė 23. Tad galime teigti, jog jei vakarykščiai rusų smūgiai dronais – savižudžiais buvo siekis identifikuoti Ukrainos pajėgų oro gynybos spragas, tai po šiandienos panašu, kad toks okupantų planas žlugo. Netgi nežiūrint į tai, kad rusai atakuodami didmiesčius, priverčia ukrainiečius kažkiek oro gynybos priemonių laikyti arti savo miestų, su tikslu apsaugoti civilius, o ne dengti fronto kontaktinę liniją. Kurioje šiandien kaip tik ir buvo fiksuojamas rusų aviacijos suaktyvėjimas.

Metas naujienoms iš fronto 👇

📌Luhansko kryptis. Panašu, kad ukrainiečių dėmesys nuo Briansk persiorientavo link Belhorod srities. Jie čia naktį atakavo strategiškai svarbų Valuiki miesto komunikacinį mazgą. Čia susikerta geležinkelio keliai iš Voronezh ir Kursk. Tai tiesioginis, patogiausias ir vienintelis maršrutas geležinkeliu iki Starobelsk, kur yra viena iš pagrindinių agresoriaus aprūpinimo vietų (bazių). Valuiki geležinkelio mazgas yra 25 km nuo sienos, tad šiuo metu gali būti pasiekiamas Ukrainos artilerijos vienetų haubicomis (pvz. 155 mm), ką jau kalbėti apie MLRS, raketas ar dronus. Tikėtina, tokie smūgiai tik dažnės, ypač, jei ukrainiečiai planuoja puolamuosius veiksmus vystyti Svatove sektoriuje.

📍Svatove. Kontaktinėje linijoje be pakitimų. Rusų aviacija smogė Masiutivka ir Zapadne. Masiutivka, esanti ruože tarp kontaktinės linijos ir Oskil upės (1,7 km į gylį) bei kitoje Oskil upės pusėje esanti Zapadne galėtų būti nebent ukrainiečių SOP, žvalgybos ir lengvųjų pėstininkų koncentracijos vieta (susitelkimo rajonas) prieš artėjantį puolimą. Kokį efektą šie vienetai davė per Izyum puolimą jau matėme. Dėl to visiškai atmesti to, kad rusai bando naikinti ukrainiečių puolimo galimą placdarmą, negalime. Tačiau taip pat gali būti, kad pasinaudodami aviacija okupantai ruošia dirvą savo lokaliems puolimo veiksmams Masiutivka, su tikslu išlyginti kontaktinę liniją, užimti patogesnias gynybai pozicijas palei Oskil upę. Kaip bus – matysime.

📍Kremina. Pakitimų nėra, kontaktinėje linijoje sąlyginai ramu.

📍Lysychansk. Rusai vėl surengė puolimą Bilohorivka link, ukrainiečiai apsigynė. Sektoriuje taip pat aktyviai veikia rusų aviacija. Ji kaip ir Svatove atveju, taip pat smūgiuoja kontaktinėje linijoje, t.y. rusų tikslas padėti savo pajėgoms ant žemės, o ne siekti operacinių tikslų (pvz. atakuoti aplink Syversk esančius ukrainiečių rezervus ar jų komunikacinius mazgus). Tikėtina, to jiems daryti neleidžia Ukrainos oro gynyba bei praretintas pačių rusų oro gynybos skėtis, kuris galėtu pridengti aviacijos veikimą (apie tai rašėmė savaitinėje apžvalgoje).

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Khromove – Bohdanivka ruože rusai tęsia puolimą, tačiau šį kartą jiems nepavyko pasiekti net minimalių rezultatų. Ukrainos vienetai pereidinėja į kontratakas.

📎Bakhmut mieste be pakitimų. Rusų puolimas įstrigęs, karščiausia ir toliau aplink Chaikoskogo gatvę vakarinėje miesto dalyje.

📎Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje okupantai be sustojimo bando atkirsti Chasiv Yar. Jų puolimas ir vėl baigėsi nesėkme. Vakar šią gyvenvietę atakavę MLRS ir raketomis, rusai šiandien taip pat naudojo aviaciją. Panašu, nepavykus atkirsti Bakhmut gynėjų grupuotės per šiaurinį flangą, rusai bando šį uždavinį įgyvendinti pietiniame flange.

📍Avdiivka – Mariinka.

📎Šiauriniame Avdiivka flange agresoriaus atakos kiek aprimo.

📎Pervomaiske ruože toliau tęsiasi pozicinės kautynės.

📍Mariinka ruože ukrainiečiai toliau didvyriškai atmušinėja nesibaigiančias okupantų atakas. Agresorius vėl sutelkė savo pastangas pačiame mieste bei bando išstumti gynėjus iš gyvenvietės, tačiau mažasis Bakhmut ir toliau laikosi.

📍Vuhledar. Be pakitimų, daugiausia darbo abiejų pusių artileristams.

📌Zaporizhia kryptis. Nedideli susidūrimai kontaktinėje linijoje, dirba žvalgai ir artileristai. Mums pasirodė įdomi ši, OSINT paremta informacija, apie agresoriaus gynybines pozicijas nuo Orihiv iki Tokmak: 🔗https://twitter.com/Inkvisiit/status/1655584386601951238…

Sėdint ant sofos, galima pabandyti savo trigrašį įkišti ir mums. Analizuojamas operacinis rajonas yra apie 15 km į plotį ir 25 km į gylį. Viešų šaltinių duomenimis, čia veikia rusų motošaulių pulkas, desantininkų brigados (tikėtina 11-osios) vienetai ir Wagner samdinių bataliono dydžio padalinys. Gynybinės operacijos tikslas akivaizdus, neleisti Ukrainos pajėgoms priartėti ir įsitvirtinti darbiniu artilerijai atstumu iki Tokmak (10-15 km). Penkios gynybinės linijos išdėstytos susloksniuoto pyrago principu:

📍Pirmoje linijoje veikia priešakinės pajėgos (būrio, kuopos dydžio atramos punktai), kurios turi stabdyti ukrainiečių lokalias atakas, žvalgus ir perspėti apie prasidedantį Ukrainos pajėgų puolimą.

📍Antroji linija, tai gerai įtvirtinta tranšėjų sistema, kuri skirta ginti Robotyne gyvenvietę.

📍Trečioje linijoje koncentruojama artilerija, bei mechanizuotas rezervas. Jo paskirtis, vykdyti kontratakas į antrą liniją ir/ar pereiti į kontrpuolimą. Kontratakuojančioms rusų pajėgoms reikalingas mobilumas, nes šioje linijoje įtvirtinimų ir kliūčių gerokai mažiau nei antrojoje.

📍Ketvirtoji linija yra gyvybiškai svarbi vieta rusijos pajėgoms, kurios praradimas nulemtų agresoriaus gynybos žlugimą šiame ruože iš principo. Tam tikra galutinė gynybinė linija. Jos esmė – Solodka Balka išlaikymas (15 km iki Tokmak).

📍Penktoji linija skirta pereiti į Tokmak gyvenvietės ir prieigų gynybą jei rusų gynybinė operacija žlugtų pačiame ruože.

Neabejotina, kad šie duomenys ir mūsų trumpa analizė, nėra pilnas vaizdas. Tačiau iš to ką matome, galima spėti, kad lengvo pasivaikščiojimo nebus 😑

📌Pietų kryptyje. Ukrainiečių dronai toliau aktyvūs Krymo pusiasalyje. Tiesa, apie didesnio masto sėkmingus smūgius nepranešama. Tuo pačiu, Ukrainos pajėgų dronai vėl virš Kerch tilto. Vienas tokių nukrito ar buvo numuštas Taman (rusijos teritorijoje). Ten pat praeitą savaitę ukrainiečiai jau buvo sėkmingai smogę degalų saugyklai.

1.3 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
125 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
ieškantiems tiesos
vakarietiško "išsilavinimo" ypatumai
Kukis

Rusiski kuiliai apkasus knisa . Gynybai ruosias. O keli kremliaus troliai aiskina apie ruskiu pergales. Paradas – mirk is juoko !! Apdriskusios ruskio ordos prasliauze nusimine , nes aisku tiems balvonams , kad sekantys butent jie , kurie patres ukrainietiska juodzemi.
Bravo ukrainieciams !!!

Kaput Ukraine!

Rusijos pergalė yra neišvengiama!

Kuki,

Na, o dabar tabletę ir atgal į palatą.

blue yellow zov marinie

..nu ir kam tu kvieti visus pas save….gulek istykiai,visas suvystytas,su pampersais,sesele laiku atnesa xanaxo….rojus tau,ko nerimsti,varguoli…

Kukis

Kaip su Kievu ?? Raudonskuriai !! Paemet ?? Zadejot per 3 dienas .

Eik

toliau miegoti , D U R N E L I…

blue yellow zov marinie

..kvaileli,viskas gerai,nurimk,tuoj vaistai ims veikti….paskui tave aplankys palatu kaimynai….karsincius vadalazas,abu zaykos,prof.prasalieioitis,da kelios izimybes ir EZYS…sio bijok,anas labai agresyvus,gali ir papjaut…

blue yellow zov marinie

..jau ner kada beprisiminti,anys galvoja,kaip cia pralaimejima graziau pavadinti,tipo,…atriecatielna pabieda….xa xa xa

Viktoras

Pas vagis ir globalinės mafijos klounus net karas neišėjo, kaip neišėjo ir covido epidemija, kur jie planavo užmušti 70% planetos žmonių.

blue yellow zov marinie

..o tau kakis iseina,ar ji rankom issitrauki,avigalvi…

Faktas

Ukraina pralaimėjo karą, prarado teritorijas ir pražudė šimtus tūkstančių žmnių. Ir kokia nauda iš to? Zelenskis pabėgo. O galėjo jis pasitraukti iš pat pradžių ir būtų neprarastos žemės ir nežuvę žmonės be reikalo.

Jeigu

nuotraukoje narkoša su kostiumu ir nusiskutęs, vadinasi tai jau laidotuvės.

blue yellow zov marinie

maziau vartok…,nors ne,nebepadeeees…

blue yellow zov marinie

zmniu zmniu,durnas kacapuase..

Didvyriams šlovė

Kijevą paėmė Putinas. Landsbergis pasikorė iš nevilties. Labai smirda. Nes niekas nenukabino. Nes visi litovcai išvažiavo į Maskvą tankų plaut.

blue yellow zov marinie

…apsiciupinek…smirda is tavo siknos….arba zabtu…

Tai kokio by bio

Mes mokam už tą supistą NATO, juk vis tiek negins. Geriau išeitumėte na chui iš ten, o sutaupytus pinigus nekreiptume į pieno ūkį, ir gyventume ramiai, kaip Šveicarija.

Tas

NATO gauna į kaulus ir net nuo Prigožino zekų bėga.

blue yellow zov marinie

tu taip gavai i kaulus,net mesos atsoko…todel nekeista,kad nukalbi…

Artiomovske

Rusai pradėjo paskutinės ZSU/NATO citadelės šturmą.

Lašiniai Ukrainai

saloreichui kaput!

blue yellow zov marinie

neiperki lasiniu,tai taip ir sakyk….

blue yellow zov marinie

kacapu paskutinis koju kratymas prasidejo,paskui….amen…

Tomas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

Įdomu…

Sadamą Huseiną pakorė. Įdomu, kaip karjerą baigs Landzbergys, ar kaip baigė Rumunijos tėvas Čausesku?

blue yellow zov marinie

…kaip ir xuilo…abu kybos,kaip vynuogiu keke..

Aš tai stebiuosi

Kam seniui Landsbergiui tas vadovo vardas??? Dievuli, senis jau sukriošęs, pampersas prisysiotas kabo iki žemės, susuktas į kuprą visas, balsas dreba, vemt verčia nuo jo. Šlykštu žiūrėti!…Ar ne, ponai konserVatnikai?

Kada pagaliau?

Į dangų nepriima,o velnias konkurento nenori?

Malonaus pažiūrėjimo!

Pagoglinkit – “Парад Победы на Красной площади. Онлайн-репортаж”.

https://ria.ru/20230509/parad-1870561325.html

Rusai

greit paradus organizuos Kijeve, Vilniuje ir Berlyne.

blue yellow zov marinie

tu,durake,gulek ant prozektoriumo stalo ir nespurdek,tuoj busi operuojamas…studiozams idomu,kiek tavy ras kuju,pjautuvu,kuvaldu ir gviazdu…

Puikios nuotraukos

Парад победы на Красной площади. Фоторепортаж.
https://www.rbc.ru/photoreport/09/05/2023/6459ef8d9a7947327c86d545?from=from_main_13

Žiūrėjau

Gražus paradas buvo.

Kodėl nėra kontropuolimo ???

Propoganda trimituoja -rusams amunicija pasibaigus valgyti neturi, raketos seniai pasibaigė, tankai iš kartono. Čia gi visa NATO kovoja su rusais ir nelaimi.

cha cha cha…

Ar tik nebus, kad vietoj masinio kontrpuolimo gausis masinis bėgimas 🙂

blue yellow zov marinie

…bobik,tarnaut…

Laikas neribotas

Lietuvoj puolimo laukiam jau 33 metai.

Kaip

Vienas mano pažįstamas pajuokavo, sakydamas, kad štai tu iš tos šalies, kurią jau 30 metų “puola rusai” ;))))

blue yellow zov marinie

teisybe pasake…pultu,ale prisibijo,kad bus kaip Ukrainoj…

blue yellow zov marinie

..laukiam herbicidu…

blue yellow zov marinie

siaip sau…kada nores,tada ir puls,asile

Dzeikas

Visa NATO?
Kondome, „visa NATO” bus kai Abramsai akes Rytu Prusija, suomiai sturmuos Vippuri ir gamins skalda Peterburge, o turkai skandins černomorskij flot😄

Juokiuosi garsu

50 Vakarų šalių jau penkioliktas mėnuo negali įveikti 1 Rusijos! :)))))

Dzeikas

🤣🤣🤣
Atsip., negrazu is ligonio juoktis, bet nesusilaikiau.

Gerardas

Kompozitoriau, ramsus sumaišei ar šiaip stogelis pavažiavo?

Dzeikas

PS. Nusiauk akis.Auksciau parasiau kaip atrodytu, jeigu NATO salys pultu.
Kol kas viena Ukraina rusams griušiu israso.

Glušiau,

nebeskaityk SAPNININKO !

ogi

Sapnavau sapnavau, kad mėnulyje buvau, teka upės limonado, stovi kalnai šokolado…

Šiaip jau

Ukrainos pusė turėtų sudėti ginklus, pailsėti dieną kitą, ir tuomet traukti link Kijevo, į svečius pas zeliabobą, kolomojskį, poroshenko, timoshenko ir kitus neukrainiečius.

blue yellow zov marinie

siaip jau laikas tau nuvysti…

V.TOMKUS

Ukrų fašistus banderas reikia sunaikinti!

blue yellow zov marinie

ant taves reik uzleist tikra Tomku…gautum jureivisko dirzo sagtim per maumuoneli…

O kas

ten puls, juk chocholai išsilakstė po ES, nebent zelionka, kuris dabar ten pat slapstosi, juos surinks…

Iš karto užsipirkit

Raminamųjų, banderos nepraeis.

blue yellow zov marinie

..majaus prazdnykas baigtas,nesipaxmielyk,bo gersi iki ruskiu kapituliacijos,po to vel gersi z goooooria….

Garsus aktorius

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

blue yellow zov marinie

..ir tavo snuki is olivje istraukt..

blue yellow zov marinie

atpigs,vatufke,atpigs…

blue yellow zov marinie

aik praustis,zyyyde kacapskas.

Diedas

Ei, vata, žiūrėjot paradą???
Vienas tankas pravažiavo
:)):):):):):):)
A kur kiti?

Diedas

Ar ti paradas buvo ar pakasynos???
Kodė visi tokie surūgę????

blue yellow zov marinie

..metalolome…tai buvo paskutinis,kuri pionieriai siaip taip prastuuuume rankytem..

kiti

traiško zielianskinius

blue yellow zov marinie

..o visi xuilinius..

Diedas

Parrrradas:):):)
https://youtu.be/Kb0LN5GoaSk
.

blue yellow zov marinie

..sito ziuret kacapams nervai neisnestu…xa xa xa

Siaubas

Beretastrigagalviai pasiruošę geriau sau kiaušius nusikąsti, nei teisybę pripažinti.

blue yellow zov marinie

..laikas tau herbicidu atviedatj,kacapiskas vasilijau..

Nu.

O tu, žiūriu, asilas lektyninis…..

blue yellow zov marinie

nuu

Tadas

Kuo greičiau kaholai kontratakuos, tuo greičiau Ukraina subyrės.

blue yellow zov marinie

vel zongliruoji pavogta rankena,beprooooti…

Ar.

Pats bent supranti, ką parašei, ligoni?

blue yellow zov marinie

nuu

T0mas J.

Visu pirma, ukrainiečiams visiskai nereikalinga jokia Europos sajunga, o Ukrainos naciai bus sunaikinti, tame neturiu jokiu abejoniu. Galimai kas nors spes pabegti, vat tie isgamos ir bus ES. Antra – tai tesis neilgai, nebus jokios Europos sajungos, tokia kokia ji dabar. Tas grobuoniu lizdas bus sunaikintas. Galimai susikurs nauja Europos sajunga, bet visiskai kitu pagrindu. Bet kokiu atveju, pradziai reikia isvalyti Europos salis nuo nacistinio mešlo.

blue yellow zov marinie

pirmiausia,reik pakaaaart tave..

T0mas J.

Kažkoks snarglėtas smirdantis ruskis sumanė T0mu J. apsimesti. Bet labai lengva atpažint apsimetėlį – rašyt be klaidų nemoka! :))
Rusas pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių svetimų
– gavo mirtį dovanų !! 🙂

blue yellow zov marinie

…taigi cia iprastas kacapu sposas,neverta net demesio kreipt…viskas is karto matyt..

cha cha cha...

Pasmaukyk, gal smegenis atleis…

blue yellow zov marinie

bobik,ciu ciu ciu..

V.TOMKUS

Įdomios mintys: juridinis darinys – komercinė įmonė „Lietuvos Respublikos vyriausybė“, kodas – 111105555, įregistruota JAV 1997 metais, kuri vėliau buvo pervadinta į „Lietuvos Respublikos vyriausybės kanceliariją“ yra tarptautiniame įmonių registre „Dun and Bradstreet“ ir traktuojama kaip pelno siekianti organizacija (angliškai – Company, vokiškai – firma), tuo pačiu kodu įregistruota ir Valstybės Įmonės „Registrų Centre“ siekiant sumėtyti pėdsakus, – pagal savo statusą yra juridinis asmuo, o tai visiškai neatitinka Valstybės institucijai Konstitucijoje keliamų reikalavimų ir rodo jos neteisėtą, kaip užsienio valstybės įkurto agento, veiklą Lietuvos valstybės teritorijoje.

Tvartelio utėlės

Kam tarnaujat ???

blue yellow zov marinie

..jusu net klaust nereik…

įdomu

įdomu Ukrainos vyriausybė irgi komercinė įmonė įregistruota JAV?

Ukrosvinų krachas

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Diedas

A tu įvardink bent vienų savą pergalį!!!
Daug nukariavot Europos?
:):):):):)

blue yellow zov marinie

neee,anys gi da net nepradejo…o jau ir ..baigiasi..

blue yellow zov marinie

vatnike,…ateis laikas ir Ukrainoj riuzzkiai labai atpigs…

Tu jau nesulauksi

degradavęs jankių šliuže!

blue yellow zov marinie

tai kad tu riuzzkiu ismata..

Kukis

Primuse kruvas ruskiu !!

Pastabus

Žiūriu, šūdą gamini geriau už subinę!

blue yellow zov marinie

..o kaip tu ta savo subine gamini,kretine..

ku ku

vafliuotas debile

blue yellow zov marinie

kukuok nekukaves,bet vafliuzino megejas esi tu ir tavo tevas su mocia….vafliooooru familija,nekalbant,kad kacapai.

Lėlių teatre

naujo spektaklių sezono afiša – KAPUT UKRAINE.

blue yellow zov marinie

o tu zodziu derinimo elementariu taisykliu is principo nesilaikai….ar del igimto kacapiskumo….

Bachūras

Tavo vieta prie parašos, gaidy!

blue yellow zov marinie

..o kiek tau metu dave….pz

T0mas J.

Mirtis ruskių okupantams! :)))

cha cha cha...

Lauk, šuneli, kol pastips kumelė…

blue yellow zov marinie

bobik,o tu kale,turbut…

T0mas J.

Smirdintys Turkijos ir JAV okupantai! Lauk iš Sirijos!

T0mas J.

Šįkart be klaidų, ruskeli.
Nes nukopijavai mano tekstą iš respublika.lt :))) Va taip ir daryk. Aš parašau, o tu kopijuok ir platink. Būsi mano neapmokamas tarnas.
Geriau aišku būtų, kad „į temą”, ne taip kaip čia.. Bet gerai, bus gerai!

prisiminkim

Зеленский о том, как вел бы переговоры с Россией
https://youtu.be/dE8fUyS4Dd8

Krymo ir Donbaso žmonės referendumuose pasisakė kad nenori tavo zelenski diktatūros ir pasirinko Rusiją. Kame problema zelenski?

blue yellow zov marinie

pamirskim ant visai..

Rusai “nukalė” pagrindinį ukrufašistų vadą Zalužną

Kaip rašo Strana.ua, gegužės 10 d. ryte Rusijos telegramų kanaluose pradėjo pasirodyti informacija apie vyriausiojo Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vado Valerijaus Zalužno mirtį.

Tą pačią dieną tapo žinoma, kad Zalužnas negali dalyvauti NATO karinio komiteto posėdyje net per vaizdo kanalą. Pasak komiteto vadovo Robo Bauerio, dieną prieš tai jis gavo vyriausiojo vado laišką, kuriame jis informavo, kad „dėl įtemptos operacinės situacijos vietoje“ negalės dalyvauti renginyje, įskaitant nuotolinį.

https://www.rbc.ru/politics/10/05/2023/645b94339a794742cb9defdf?from=from_main_10

blue yellow zov marinie

..o kas daaar tavo paxmielnam kause susisviete…..ka vakar gerei…rasala su zaibu…ar bojara su zibalu…..

Labas, KRETINE,

Кретинизм (врожденный гипотиреоз) – эндокринное заболевание, характеризующееся врожденной гипофункцией щитовидной железы. Кретинизм проявляется в задержке физического и психического развития, слабоумии.

blue yellow zov marinie

..dasvydanijie,tavarisc kacap..

S400

Tai tavo vaginos Diametras ?

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrrrrrr

Zdorovenki buly!

СОЗДАЙТЕ МАЙДАН ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ! – Витаутас Ландсбергис

Imagine

A. Lukasenka Lukiskiu aiksteje lietuviams: – СОЗДАЙТЕ МАЙДАН ПО ВСЕЙ ЛИТВЕ!

blue yellow zov marinie

…jis paklaustu lukiskese….tak hzie vas pliaz,xaciu pazagaratj…

Laukiam laukiam

Pakol, OŽY, maišysi smalą pekloje su savo draugeliais Dušanskiu ir Slavinu.

blue yellow zov marinie

..djakui,sjabry,jus netrieba..

Peremoga

Gegužės 10 d. ZSU armijos vyr. vadas Valerij Zalužnyj nepasirodė net nuotoliniu ryšiu NATO genštabo pasitarime. Gegužės 7 ir 8 dieną rusai surengė grandiozinę ataką į ZSU/NATO karinę infrastruktūrą, tame tarpe ir į vadavietę. Manoma, kad vyr. vadas Valerij Zalužnyj ir generolas-pulkininkas Aleksandr Syrskij per ataką buvo nukauti.

blue yellow zov marinie

..manoma,kad xuilo del bulbasiaus pabegimo apsirgo..ir numiro…

nuu

mulkis per užpakalį varomas…

Bigg Boss Tamil 7 Vijay Tv Show

 

Labanaktis

Rusai balistinių raketų ir dronų-kamikadzių smūgiais šįvakar vėl suvarė kaholus miegoti į slėptuves, kaip žiurkes į tamsius urvus. Smagu! Galime ir mes eiti ramiai miegoti. Saldžių sapnų! Labanaktis.
Pagoglinkit – “В нескольких областях Украины объявлена воздушная тревога“. https://lenta.ru/news/2023/05/11/trevoga/
Pagal Ukrainos skaitmeninės transformacijos ministerijos internetinį žemėlapį, oro pavojus šįvakar paskelbtas Dnepropetrovsko, Kirovogrado, Nikolajevo, Odesos, Poltavos, Sumų, Čerkasų, Černigovo ir Charkovo srityse. Sirenos taip pat kaukę ir Kijevo kontroliuojamose Zaporožės srities rajonuose.

125
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top