Karas Ukrainoje. Keturi šimtai penkiasdešimt septintoji (Gegužės 26 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Gerą penktadienį, mielieji ir mielosios. ☺️ Rusų karo propagandistams šiandien neberūpi „pergalė“ prie Bakhmut ar Ukrainos kariuomenės vado gen. V. Zalužno tariama „žūtis”. Šiandien jie visą dieną užimti bandydami parodyti, kad žvalgybinis laivas Ivan Kurs „tikrai nepažeistas“, „nė įbrėžimo“ ir „saugiai grįžo į Sevastopol“. Labai jau keistas aktyvumas. Panašus buvo ir kai kreiseris „Maskva“ gudriai visus pergudravo ir išsikasė apkasą Juodosios jūros dugne. 😃

Agresorius tradiciškai surengė raketų ir dronų-savižudžių smūgius. Ukrainos oro gynybininkai per naktį numušė visas 10 sparnuotųjų raketų ir 23 iš 31 iranietiškų dronų-savižudžių. Tiesa, septynios S300/S400 raketos Zaporizhia kryptyje „praėjo“, tačiau sunku pasakyti ar pasiekė taikinius. Tačiau dieną rusai dar kartą smogė raketų smūgį, pataikyta į Dniepro polikliniką, yra žuvusių ir sužeistų. Rusai per soc. tinklus skalambija, jog atakuota ukrainiečių karo ligoninė, tačiau netgi jei tai ir tiesa, vis tiek karo nusikaltimas.

📌 Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Tęsiasi intensyvūs susidūrimai šiauriniame flange, rusai taip pat atakuoja centre (Novoselivske), tačiau gynėjai išlaiko pozicijas.

📍 Kremina. Be pakitimų.

📍 Lysychansk. Ukrainiečiai atmušė rusų bandymus pasistūmėti link Bilohorivka, agresoriui nepadėjo ir aviacijos smūgiai.

📌 Donecko kryptis. Ukrainiečių dronai aktyvūs prie Morozovsk (Rostovo prie Dono sritis), kuris yra komunikacinės linijos Volgograd – Gukovo – Debalceve dalis. Tokiu būdu trikdoma esminė rusų logistinė arterija Donecko kryptyje.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Ukrainos vienetai įsitvirtina atsiimtose pozicijose prie Orihovo Vasylivka, agresoriaus bandymas atsiimti prarastas pozicijas gana vangus. Panašu, jie imasi pereidinėti į gynybą.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose pozicinės kautynės, mūšių intensyvumas gerokai sumenkęs.

📎 Pietinis flangas. Ir čia ukrainiečiai įsitvirtina vakar atsiimtose pozicijose, okupantai pereina į kalvų prie Klishiivka gynybą. Tuo pačiu, siekdami trikdyti Ukrainos pajėgoms pasiruošti puolimui, jie bando kontratakuoti Predtechne link. Ukrainiečiai apsigynė.

📍 Avdiivka – Mariinka.

📎 Šiauriniame Avdiivka flange lokalūs susidūrimai. Tikėtina, agresorius persigrupuoja ir netrukus gali vėl atnaujinti atakas.

📎 Ukrainiečių ginamo Pervomaiske ruožo gilumoje agresorius susprogdino Karlivka vandens užtvanką. Išsiliejęs vanduo ne tik privertė evakuoti čia gyvenančius žmones, bet ir apsunkina Pervomaiske ruožo gynėjų pajėgų rotacijas ir logistiką. Kol kas nefiksuojame intensyvesnio rusų puolimo, tačiau neatmestina, kad artimiausiu metu agresorius bandys pasinaudoti šia padėtimi.

📎 Mariinka ruože. Rutiniškai sunkios kautynės prie Mariinka, Ukrainos vienetai išlaiko pozicijas.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis. Kabūm festivalis šioje kryptyje tęsiasi. Šią naktį ukrainiečiai smogė Berdyansk, į molekules ištaškytas rusų karinis objektas (tikėtina, šaudmenų sandėlis). Šiame pasirengimo puolimui etape kritiškai svarbu traukyti logistines grandines, kad agresoriaus pajėgos kontaktinėje linijoje imtų jausti šaudmenų ir degalų trūkumą. Tuomet jų pasipriešinimas būtų mažesnis ne tik dėl faktinio amunicijos trūkumo, bet ir dėl kritusios moralės („artėja puolimas, o mums vadai jau savaitę šaudmenų neatveža, su dviem koviniais komplektais tupime“).

📌 Pietų kryptis. Po žvalgybos mūšiu naudojant dronus Kryme, ukrainiečiai savo dėmesį perkėlė į rusijos teritoriją. Smūgiuota taikiniams prie Krasnodaro. Iš čia per Kerch tiltą eina tiesioginė ir labai svarbi aprūpinimo linija į Krymą.

1.9 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
376 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Tikroji,nesuklastota WW2 istorija
kinziul

tikroji istorija raktu lietuvių kalba, lotynų, kinų – balti atėjo iš šiaurės – avetsa, pavadinimas lotynų, heroglifas kinų, kelias- perėjims iš šiaurės į pietus – šiaurę pietus jungiantis perėjimas/ „siena” vietovėje siberia /lietuviškai – požeminis perėjimas ( ažuolinis tunelis apkastas žeme), draudžiamas mokslininkams tyrinėti ir susijungiantis su Naująją žeme šiaurėje, kuriai paskelbta O/Z ( ypatinga zona) tipo/oficialioji versija dėl branduolinių bandymų draudžiama patekti, virš Naujosios žemės, paskelbtos O/Z – kur draudžiama patekti, yra praėjimas- įėjimas į Išėjimo žemę – Merkatoriaus žemėlapis

Siono išminčių protokolai
biblijus

žemė pragaras, valdovas velnias, tarnaujantis dievui – skaitykit bibliją

biblijus

pasąmonei užglušinti mums padarė mėlyną dangų ir geltoną saulę – dviejų besipjaunančių spalvų kombinaciją, tas pats mechnizmas panaudotas ocrino, o dabar naudojamas ir lcvo

Nagi, patriotai-idiotai, klausiu konkrečiai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Pagarba suteneriui vaikų tvirkintojui

Yra

Lora

Zelenskos vaginoje yra.

Va kaip

Žiūriu gerai informuota.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANZBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Va kaip

Ukrainoje

Lora.

Zelenskos vaginoje vyksta.

Va kaip

O tu ką ?

Kvaily

Ką vaginoje veiki?

Singeris

ATSIRADO ZALUŽNAS.

Va taip, va…

Pagoglinkit -“Стали известны подробности ранения главкома ВСУ Залужного”. https://lenta.ru/news/2023/05/24/zalujniy/ 
Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу после ранений и трепанации черепа. Главнокомандующий Вооруженными силами Украины (ВСУ) Валерий Залужный был ранен во время ракетного удара, который нанесли российские военные по командному пункту украинской армии в районе населенного пункта Посад-Покровское под Херсоном в начале мая. Об этом сообщает РИА_Новости со ссылкой на представителя российских силовых структур, который получил информацию от своих источников в ВСУ. Уточняется, что Залужный получил закрытую черепно-мозговую травму и множественные осколочные ранения. Как утверждает собеседник агентства, главкому ВСУ сделали трепанацию черепа, он не сможет продолжать службу.

Laimis

Zalužnas savo raketą jau gavo, dabar eilė Zelenskio.

zelis

bankovskaya 11

Pagarba suteneriui vaikų tvirkintojui

O tu bybi balto arklio į burną gavai)))

Smagu

Rusai Ukrainos kariuomenės vadą Valerij Zalužnyj anksčiau laiko “išleido” į pensiją :))))

PUTINAS pasakė

PUTINAS padarė.

Va kaip

Kad tu Gaidys 🐓))) ir padarė tave gaidžiu

Va kaip

Valio

Šaunuolis Prigožinas

Valio!!! Prigožino “Wagner” privačios grupuotės kariai Artiomovske, o prieš tai ir Soledare išdaužė vienos iš stipriausių pasaulyje ukrainiečių armijos kariams snukius bei išspardė subines. Rezultatas – vien tik mūšiuose dėl Artiomovsko Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado daugiau nei 50 000 žuvusiųjų ir dingusių be žinios bei 120 000 sužeistųjų. Šlovė “Wagner”grupės rusų kariams!!! Šlovė Rusijos ginklams!!

PAGARBA

PRIGOŽINUI.

veda

prigožinas – pirmas gožina/eina

Patriotas

Зэки, воюющие за РФ, улизнули из части с оружием: их нашли пьяными на Луганщине

taip taip

Girtas rusas – mirtis banderai.

Zalužno dainos jau sudainuotos

Pagoglinkit – “Врач назвал возможные последствия ранения главкома ВСУ”. https://lenta.ru/news/2023/05/24/doctorglavk/
Военный врач Владимир Хорошев предположил, что восстановление главкома ВСУ Залужного после полученной травмы, из-за которой пришлось проводить трепанацию черепа, невозможно. 

Хорошев уточнил, что подобные травмы очень опасны, так как могут привести к дефектам дыхательного и двигательного центров вплоть до летального исхода. «Сказать в этом случае, можно ли восстановиться будет — очень сложно. Только после множества обследований поймут, насколько поражены структуры головного мозга и можно будет примерно спрогнозировать сохранность когнитивных функций», — сказал врач.

kaput Zalužnyj

Трепанация черепа (лат. trepanatio; фр. trépanation) — хирургическая операция образования отверстия в костной ткани черепа с целью доступа к подлежащей полости. Это грубое хирургическое вмешательство, при котором в черепе живого человека проделывают отверстие. Эта операция осуществлялась посредством сверления, разреза или выскабливания острым инструментом.

treplo

trepačka kaukuolis trepačka, sudrapalytas

Opa

Jau denacifikavo 🙂

Šis tas apie islamą
norintiems žinoti

leidykla obuolys priima užsakymus koranui, kas norit įsigykit, galit skaityti tik paskutinę – ilgiausią ir veikiančią nepanaikintą sūrą, dėl suvokimo su kuo gali tekti susidurti

IŠVADA

Восстановление главкома ВСУ Валерия Залужного после полученной травмы, из-за которой пришлось проводить трепанацию черепа, невозможно.

Kindziulis

O kaip dabar kontrpuolimas be Zalužno??? A???

Va kaip

Koks nuostolis.

kažin

labiau tikėtina kad amerikoje plastinę operaciją darosi, ba jau visai durnas būtų jei turėdamas tiek milijonų kariautų

Va kaip

Dar daugiau turės kai ruskiai reparacijas pradės mokėti.

cha cha cha....

Zalužnui jau nebeprireiks.

Va kaip

Закрой ебало, чтоб не поддувало!

Naivi blondinė

O tai dabar generolas zalužnyj durneliu liks ?

Patriotas

tu buvai ir liksi kaimo durnele.

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

Denacifikuotas

Pagoglinkit – “Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу, сообщил источник”.
https://ria.ru/20230524/zaluzhnyy-1873877146.html
Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу из-за травмы головы и осколочных ранений.

Военный получил закрытую черепно-мозговую травму и множественные осколочные ранения в результате ракетного удара по командному пункту в районе села Посад-Покровское в Херсонской областИ в начале мая. 
В Николаеве Залужному была оказана первая помощь с целью остановить кровотечение. В киевском военном госпитале ему была сделана трепанация черепа. 

„Прогноз такой: жить будет, но выполнять свою работу не сможет”.

Sekantis

vaikščiojantis lavonas Zelenskis bus.

pažymęjo

sako, kad Rusija zelenskį kryžiuku pažymėjo :))) taigi, jis žymėtasis :)))

kažin

labiau tikėtina kad bus nukaltas dronu kaip suleimany

tai lad

zelianskis išsileido įstatymus draudžiančius derybas tai daugiau nieko ir nebelieka

koks

durnas

Va kaip

Su dalbajobais niekas niekada derybų neveda.

Va kaip

Sako,kad tu Gaidys 🐓))) pradėk giedoti

Va kaip

Tu jau dabar toks esi)

trumpai

patriot – idiot

Ką JIE išdarinėjo okupuotoje Vokietijoje

http://www.exulanten.com/hell.html

justice4germans.wordpress.com

zelenskis

dabar taikinys nr 1 pasaulyje

nuu

zelenskiui mišios…

Bus proga

Kalibrui įskrist į Zelios lango fortkę

Va kaip

Putleris ant kalibro I mėnulį lėks žvaigždžių rinkti.

Va kaip

Klysti žmogiška. Putleris nr1 Hague Tribunal
Jau bilietą turi į vieną pusę.

Patriotas

penktoji kolona vel siuksliu prirase))) idiotai nedapisti))) ir taip kiekviena diena. vakar tas pats uzvakar tas pats. piskit naxui is Lietuvos siuksles kremliaus

VSD samdytam ligoniukui

Tai išvaryk mus iš čia-na,drąsiau,susmirdęs Tvarto šūdžiuk!

Va kaip

А ты говорливый… Полижи мой хуй сопливый!

Va kaip

VSD su tokiais brudais vėliau ar anksčiau susitvarkys. Laiko klausimas.

tuu

zelenski bbbbbbėėėėėėkkkkkk !

bėgikui

čemodan, vokzal, izrael – mama su blynu moja

Va kaip

Putleris žydas palei motina.

va kaip

kremliuje žydai

Pakartotinai klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Va kaip

Yra

jo jo

Zelenskos vaginoje yra! :))))

Uždanga nuleidžiama

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

Pagarba suteneriui vaikų tvirkintojui

Tai kraustyk durniau

Va kaip

Fuck you

trumpai

patriot – idiot

Tiesos lašas totalinio melo jūroje
Kibaldžiukas

Kalbama, kad tikslias Ukrainos kariuomenės vado Zalužno koordinates, kur jis randasi, kad sunaikinti, rusams perdavė pats Zelenskis, kuriam Zalužnas dėl savo populiarumo buvo rimtas konkurentas politiniame ringe ir artėjančiuose prezidento rinkimuose. Va taip, va…

Va kaip

Kalbama,kad tu bybi gerai čiulpi.

trumpai

patriot – idiot

Laukiam laukiam

Jau 247 dienos, kaip nuo 2022 m.rugsėjo 22 d., laukiam nesulaukiam žadėto banderų kontrpuolimo ir jų peremogų.

Va kaip

Sulauksi

Kokia garbę

žydas narkomanas zelenskis greičiausiai bus sunaikintas СДАБ-500П bomba arba didelio tikslumo raketa, po tokio smūgio nebebus net ką į karstą įdėti.

Ką narkotikai

su žmogumi padaro, galėjo zelenskis su pavogtu iš ukrų milijardu į amerikes pabėgti, o dabar bus ištaškytas kaip varlė po fūros ratu.

yell…Z.O.V.marine

tai kad čia net narkotikai ne prie ko :)))) – tokia žadnostis ir tūpostis, kaip to gyvulio zelionskio, gubilina net visiškus narko ir alko abstinentus :)))) – narkotikai “įėjo“ į to gnydos mitybos racioną jau gerokai po to, kai tas išmatų ekstraktas suprato, jog per savo debilumą ir žlobizmą , “nusipirko“ bilietą tik į vieną pusę:))), – ir grąžinti tą bilietą jau niekaip nepavyks …

Va kaip

I tavo mitybos racioną mėšlas įėjo

Va kaip

Gal tu jį už rankos vagianti pagavai? Ar šiaip fantazuoji.

panašu

panašu bus kaip dudajevui

Va kaip

Žydų nekenti? Hitleris ir jų nekentė liūdnai baigė.

va kaip

hitlerio tėvukas buvo žydas – rodšildo rodšildukas

Kvaily

O tu kas?

trumpai

patriot – idiot

jaša auksinis protas

https://youtu.be/llKdhUauIXw
apie branduolinį ginklą
nuo 2 : 20
„…Iš nato šalių branduolini ginkla turi tik trys šalys – prancuzija, britanija, jav.
…Nato neturi branduolinio ginklo.
…Branduolinis ginklas, kuris yra Europoje – jis amerikiečių rankose…”

Va kaip

Na ir kas? Neturi ir neturi.

va kaip

žydas medvedevas turi

Kvaily

Tai gerai.

trumpai

patriot – idiot

Cirkas

Baidenas kaip beždžionėlę tampo po pasaulį vargšą Zelenskį, viešai visiems demonstruodamas, pažiūrėkit, kas jums bus, jeigu nepirksite mūsų ginklų ir neleisite steigti pas save jankių karo bazių. Apgailėtinas vaizdelis.

Va kaip

Kodėl jis vargšas? Visai ne vargšas. Gerbiamas žmogus visur priimamas. Ko negalima pasakyti apie Bulvių fiureri Lukašenka Ir Putleri jiems visur durys uždarytos. Nebent kinieciams subine bučiuoti gali.

blue yellow zov marinie

..cirkaciau,tavo koronnas numeris cirke…nugelltusio llavono be smegenu pasirodymas..

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Va kaip

Потери РФ в Украине – детали
По данным Генштаба, с начала полномасштабного вторжения по 26 мая этого года общие боевые потери врага среди личного состава ориентировочно составили около 205 тыс. 720 человек. Это +460 убитых за сутки.

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

blue yellow zov marinie

..jo,llavonide,tai tuei..Kasarai tavo smegenis surijo..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Pasakos neįgaliems

Briedas.

Va kaip

Rusų liaudies pasakos

trumpai

patriot – idiot

blue yellow zov marinie

..pastaba autoriui….kreipinys …mielieji ir mielosios….yra bjauriosios vaicekauskienes kalbos gairiu produktas.Mielieji…sutalpina savyje ir vyr.,ir mot.gimine,todel dar karta ivardint…mielosios…yra durnas leftistinis absurdas.Prasyciau cia nevarineti leftistiniu nesamoniu ir nebepateikineti to sudo kaip normos.Da nesam tokie iskrype,kad nesuprastume mums iprasto kreipinio…mielieji…..Labai suerzino toks iskrypes kalbos vartojimas,taigi,biski…..sliedytie za bazarom….

Va taip, va…

zaluznas denacifikuotas, kontrapuolimaas atidedams.

Ir dar kartą klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Kvaily

Yra

babushka s ukrainskim flagom

Zelenskos vaginoje yra! :))))

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

..kada issiperejai is glindos..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Prašalietis

Su „giliu liūdesiu” galiu džiaugsmingai konstatuoti, kad vaidinančiame „labiausiai gerbiančius žmogaus teises žodžio, tikėjimo, savo nuomonių skelbimo laisves… ir demokratijos gynimo” lansberginiame durnių laive „Tiesos. lt”, Locked N’ Loaded | Veidaknygė straipsnelyje komentaras laukia vietinio cenzoriaus demokratinio patvirtinimo publikavimui(kaip gerais visiems žinomais laikais), ne dėl turinyje kokių ne cenzūrinių žodžių(juos peckioja „patriotiškai” kas netingi), karo kurstymo…, bet dėl palyginimų ir nuotaikingo juoko….

Prašalietis

P.S. Ką tik parašytą ilgoką „baiką”, gal nepatiko komentaro „ilgis”, paminėjimas „lansberginis durnių laivas”, „sala ukraini”, „patriotinio vilkėjimo Okrainos višivankių”, kaip ir pacitavimas ką pasakoja LRT TV, buvusi Komjaunimo Tiesa su palyginimu ką rašo Locked N’ Loaded | Veidaknygė (Locked Šmoked Š..skylės „karo eksperati”)

blue yellow zov marinie

..oi ei..

blue yellow zov marinie

..ne cenzuriniu……xa xa xa

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

NU KĄ , XOXOLAI

APSIŠIKOT IR APSITAPŠNOJOTE SU TUO KONTRPUOLIMU ?..

blue yellow zov marinie

..su apsitapsnojusiu xuilososu nekalbam..

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Kaholams pyzda artėja

Pagoglinkit – “Čekijos generolas paragino ruoštis ir „blogam“ Ukrainos kontrpuolimo scenarijui”.

Čekijos generalinio štabo vadas generolas Karelas Řechka paragino visuomenę ruoštis ir „blogam“ Ukrainos kontrpuolimo scenarijui.
Interviu Vokietijos leidiniui „Bild“ jis pareiškė, kad dabar niekas negali numatyti, kuo baigsis Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontrpuolimas.
“Karo baigtis priklauso ne tik nuo tankų ir šarvuotųjų transporterių. Čia pernelyg daug nežinomųjų“, – sakė generolas.

Kvaily

O tu numatei? Kvaily

trumpai

patriot – idiot

Naivi blondinė

Suprantu, jog zalužnas denacifikuotas, tai ir kontrapuolimaas atidedamas? Ar taip???

blue yellow zov marinie

..naivios blondines zadacia yra…ciulpti…

Va kaip

Kreiseris Moskva denacifikuotas. Ar rusai palaidojo savo jūreivius ar su skumbrėm kortom žaidžia.

blue yellow zov marinie

..nea,su krabais…

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Nagi, lūzeriai klumpiai, pakartotinai jūsų klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov marinie

…uzgrobe Belgrada is riuzzu…grynai siaip sau,ant juoko,bo is riuzzkio atimt miesta,kaip is vaiko zaisla…

Vaidotas

Ką tu čia nesąmones rašinėji, debile? Jei neturi ką parašyti, tai taip ir sakyk. Kokį dar “užgrobė Belgradą iš rusų”? Durniau, tu, – čia apie Jugoslavijos karą ir amerikonų vykdytą Belgrado bombordavimą atsiminei? Nu, visiškas dugnas – kretinas tu visiškas!

KRETINE, ČIA TAVO DIAGNOZĖ!

Кретинизм (врожденный гипотиреоз) – эндокринное заболевание, характеризующееся врожденной гипофункцией щитовидной железы. Кретинизм проявляется в задержке физического и психического развития, слабоумии.

NA KĄ , PATRIOTAI - IDIOTAI

APSIŠIKOT IR APSITAPŠNOJOTE VISIŠKAI SU TUO KONTRPUOLIMU?ANE?

blue yellow zov marinie

.nea,jam net neprasidejus,jus jau apsisikot ir apsitapsnojot…xa xa xa

Simonas

Debilai, galit iš nevilties pradėti galvas jau dabar vyniotis tualetiniu popieriumi, gal mąstyt vienąkart pradėsit, jog banderoms jau paskutinioji ateina. Paksius sakė, kad padeda… Kreipkitės pagalbos į būrėją Leną Lolišvilį

https://www.lrytas.lt/bustas/nekilnojamasis-turtas/2016/02/13/news/burejos-lenos-lolisvili-tualetinio-popieriaus-burtai-veikia–744633

blue yellow zov marinie

…simai,kiba drigniu apsiedei…

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

baisu

„NATO kelia mirtiną grėsmę Lietuvai ir pasauliui”
https://laisvas.info/nato-kelia-mirtina-gresme-lietuvai-ir-pasauliui/\
nato lauk iš Lietuvos

RuZZkyi mir gavo dovanų

Пригожин получил от Путина „черную метку” за Бахмут, его „уберут” – эксперт

trumpai

patriot -idiot

blue yellow zov marinie

xujasos kretino,tai tu.

Naivi blondinė

O kas tas xujasos ?

blue yellow zov marinie

tai tu,kurweska.

nea

feikas

apie koką

kokas valdo putiną, pas ką samtis tas ir vadovauja, ant kilimėlio pas koką in leningradą lėkė putinas, o ne kokas pas putiną in maskvą

Nagi, lanzberginiai bybčiulpiai, jūsų klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov marinie

Belgorodas

babushka s ukrainskim flagom

B.y.b.i.s. tau į akį, o ne Belgorodas, kretine!

blue yellow zov marinie

Belgorodas jau ukru amziams

KRETINE, ČIA TAVO DIAGNOZĖ

Кретинизм (врожденный гипотиреоз) – эндокринное заболевание, характеризующееся врожденной гипофункцией щитовидной железы. Кретинизм проявляется в задержке физического и психического развития, слабоумии.

Kur kontrpuolimas???

NA, NUOKRUŠOS BERETAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

palauk

kai karo caras gaus raketų 500 km. nuotolio tai ir bus

Laukiam laukiam

Jau 247 dienos, kaip nuo 2022 m.rugsėjo 22 d., laukiam nesulaukiam žadėto banderų kontrpuolimo ir jų peremogų.

Patriotas

Tu labai skubi. Tu nori dabar šiandien?

Mes tikrai gyvename skirtingose dimensijose

Ką gi – Ukraina. O štai čia turime dėl šalies sienų tragediją. Išskyrus sieną su Baltarusija (senoji istorinė siena tarp Lenkijos karalystės ir Lietuvos Didžiosios kunigaikštystės po Liublino unijos) ir senąją istorinę sieną su Lenkija (kuri maždaug sutampa su siena tarp Kijevo Rusios/vėliau Haličio-Voluinės kunigaikštystės ir Lenkijos X-XII amžiuose), visos kitos dabartinės Ukrainos valstybės sienos yra dirbtinės. Tai – sienos, gimusios iš Lenino beretės, Stalino pypkės ir Chruščiovo kukurūzų. Tai – sienos, gimusios be kraujo, o vien tik iš komunistų politinės valios užgaidų.

Ir dar

Ir štai dabar politinė valia Ukrainos žemėje lieja kraują. Nes kitaip šitoje pasaulio vietoje nebūna. Sienos čia braižomos pralieto kraujo ir politinės valios kombinacijos būdu. Politinė valia iš už Atlanto vandenyno neatsitiktinai pasirinko Ukrainą – kaip valstybę su labiausiai anti-istoriškomis sienomis.

Ukraina kariauja ne už Lietuvą – kaip aiškina antilietuviško kompradoriško Lietuvos režimo propaganda. Ukraina kariauja už ISTORIJOS PABAIGĄ. Už tą filosofinę „istorijos pabaigą“, kurią 1989 metais paskelbė amerikiečių sociologas ir filosofas Frensis Fukujama (Francis Fukuyama). Už pasaulinį Vakarų liberalizmo ir kapitalizmo viešpatavimą. Už vienpolį JAV hegemonijos pasaulį.

Ir pabaigai

Problema ta, kad Ukrainos dirbtinių sienų klausimas atvedė pasaulį prie ne tik filosofinės, bet ir prie realios istorijos pabaigos (branduolinio Armagedono) grėsmės.

Ir man baisu ir pikta, kad Lietuvos režimas, sumažinęs lietuvių tauta 1/3 per 32 „nepriklausomybės“ metus, sėdintis už 20 kilometrų nuo dirbtinės sienos su Baltarusija, kviečia nugalėti Rusiją „mūšio lauke“.

Mes tikrai gyvename skirtingose dimensijose.

Patriotas

Įdomios mintys. O kaip tu matai viską?

Patriotas

Bet Rusija pasirašė Budapešto memorandumą.
Pripažino teritorinį vientisumą. Tai kam dabar atsukineti istorija atgal?

trumpai

patriot – idiot

Nagi, išpistgalviai beretagalviai, jūsų klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

baisu

„NATO kelia mirtiną grėsmę Lietuvai ir pasauliui”
https://laisvas.info/nato-kelia-mirtina-gresme-lietuvai-ir-pasauliui/\
nato lauk iš Lietuvos

Patriotas

Jei NATO nebūtų senai jau mūsų prezidentas Putinas būtų.

Rusijos pergalė yra neišvengiama

Rusijos Federacija nepradėjo karo, o buvo į jį įtraukta.
Rusijos Federacija yra teisingumo pusėje, ji bando apsaugoti Ukrainą.
Rusijos Federacija kovoja ne su Ukraina, o su Vakarais.
Ukraina ginasi, ne nuo Rusijos Federacijos okupacijos, o yra apgauta Vakarų.
Ukraina yra užvaldyta Vakarų, Rusija ją bando išlaisvinti.
Rusijos pergalė yra neišvengiama.

Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

Kaput Ukraine!

Herojam pi-ZZZ-diec!

Patriotas

Zalupa V rot.

Lora.

Ką dar „gražaus” moki, kvaliuk?

Patriotas

Девушка, зачем вы кушаете столько шоколада? Думаете, поможет?

Patriotas

Demagogija

Patriotas

Nuo ko? Nuo Krymo, Donbaso ir Lugansko išvaduoti Ukrainą nori? Dar Xersono nori ir Zaporožės. Gera pagalba.

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

J.Stalinas:

Наше дело правое, враг будет разбит, победа будет за нами!”.

Patriotas

Istorija

Lora

Istoriją rašo NUGALĖTOJAI.

Patriotas

Būtent nugalėtojai…tik ne Putleris jo laukia tribunolas

Patriotui

Uršulės von der Lervos pyzdoj tas tribunolas, įkišk galvą ir pamatysi 🙂

Patriotas

Tau reikia tu ir kišk

trumpai

patriot – idiot

Praeivis

Rusijos sėkmė specialiosios operacijos Ukrainoje metu sukels ekonominę katastrofą pagrindinėse Vakarų biržose. Izraelio ekspertas Yakovas Kedmi teigia, kad JAV ir Europa bijo apie tai net pagalvoti. Vakarų analitikai daug kalba apie Ukrainos kontrpuolimą, tačiau jų „ekspertų“ skaičiavimuose trūksta vieno dalyko – Rusijos pergalės scenarijaus. Pasak Kedmi, amerikiečiai ir jų NATO sąjungininkai „bijo net pagalvoti“ apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nesėkmę ir Rusijos Federacijos per NWO užsibrėžtų tikslų pasiekimą. Ekspertas siūlė pagalvoti, kaip Rusijos pergalė paveiks vadinamojo pirmojo pasaulio ekonomiką – daugiausia pirmaujančiose biržose. „Jie daug kalba, bet neatsižvelgia į pagrindinį dalyką: o jei iki vasaros karinės operacijos Ukrainoje baigsis Rusijos armijos pergale, nesvarbu, kuri? Mano klausimas toks: kas kitą dieną bus su Niujorko vertybinių popierių birža, Londono birža, Tokijo birža? Kas… Skaityti daugiau »

Patriotas

Kedmis nieko vertas. Aš klausiau ką jis sakė niekas neišsipildė. Tauskalius

babushka s ukrainskim flagom

Išdykėli, kodėl klausaisi Kedmio, gi tvartelyje uždrausta jį klausytis.

Patriotas

Nežinau kas ten uždrausta manęs tai neliečia.

Nu, kaipgi

Tvartelio gyviams galima tik valatkodelfinę žiniasklaidą skaityti ir klausytis :)))

Patriotas

Tai klausykis jei nori…jei nenori neklausyk man kas))))

trumpai

patriot – idiot

Ha-ha-ha !

Jeigu nuotraukoje narkoša su kostiumu ir nusiskutęs, vadinasi tai jau laidotuvės.

Šlovė našim

Сводка Минобороны России:

  • На Купянском направлении нанесены удары по ВСУ в Харьковской области, в ЛНР пресечена деятельность ДРГ. У Стельмаховки (ЛНР) уничтожен склад боеприпасов.
  • Другой склад боеприпасов ВСУ уничтожен у Авдеевки в ДНР. Еще два стали мишенью ударов у Новомихайловки в ДНР и у Степового в Запорожской области.
  • У Верхнекаменского и Торецка в ДНР войска нанесли удар по пунктам управления 24-й и 54-й механизированных бригад ВСУ.
  • Силы ПВО перехватили две ракеты Storm Shadow, 19 снарядов HIMARS и две ракеты HARM. Уничожены 12 беспилотников.
Patriotas

Напомним, общие боевые потери России в Украине с начала вторжения ориентировочно составили уже 206 200 человек личного состава. За последние сутки украинские бойцы ликвидировали около 480 российских оккупантов.

Также Россия потеряла на бое боя в Украине: 3799 танков, 7442 боевых бронированных машин, 572 РСЗО, 329 установок ПВО, а также 2941 БПЛА оперативно-тактического уровня.

nea

feikas

Patriotas

Laikas parodys.

taip

Laikas parodys. Parodys ir tuos iki šios dienos per 350 000 žuvusių ukrainiečių karių ir dar 50 000 dingusių be žinios, kurių laukia nesulaukia Ukrainos motinos, žmonos, seserys ir broliai bei vaikai.

Va kaip

Nu jo ….tik ne jie puolė ant rusu o rusai puolė Ukrainą. Neveltui Putinui išduotas arešto orderis.

Gintas

Pedofilai orderį Putinui išrašė, supykę, jog nedavė jiems mažamečių vaikų patvirkinti, o iš tiesų Putinas išgelbėjo vaikus nuo to siaubo. Ateis laikas, tie patys pedofilai ir nuims tą feikinį orderį, o jei nenuims, – tai Putinas juos nuims. Ir taškas.

Va kaip

Nebeziurek rusu TV. Dar ne tokių pasakų išgirsi. Tarp kitko pasakiau o šiaip daryk ką nori.
Putinas nusikaltėlis.

Va kaip

Putino kraugeriai juos nužudė ir Putinas atsakys už tai

nea

Neatsakys Putinas. Jau vėlu. Dabar jau atsakys už Donbaso žmonių žudymą nuo 2014 m. Zelenskio banditų chunta. Jau greitai ateis tiems brudams nusikaltėliams atpildo valanda.

Va kaip

Donbasas -Ukraina..

Nu ir tūpas tu, patriote-idiote

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).