Karas Ukrainoje. Keturi šimtai penkiasdešimt šeštoji (Gegužės 25 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Vakar buvo pasirodžiusi informacija, kad prie Bosforo sąsiaurio jūriniais dronais atakuotas rusų žvalgybinis laivas Ivan Kurs. Agresoriaus “gynybos” ministerija suskubo parodyti neaišku kur filmuotą vaizdą kaip didvyriškai sunaikina kažką panašaus į jūrinį droną, o šiam laivui esą nieko nenutiko. Šiandien pasirodė vaizdas iš jūrinio drono kaip jis smogia minėtam laivui:

Rusų propagandistų pajėgos reagavo žaibiškai bandymami įteigti, kad gal laivas ir gavo smūgį, bet sėkmingai grįžo į Sevastopol. Tuo pačiu abejojama, ar grįžęs laivas nėra kitas panašus laivas. Atrodo, kad propagandistai yra pasimetę.

Tuo pačiu įvyko apsikeitimas karo belaisviais, namo grįžta 106 Bakhmut gynėjai.

 Luhansko kryptis

 Svatove. Ukrainiečiai atmušė nesibaigiančias okupantų pastangas prie Masyutivka pasiekti Oskil upės krantą ir čia išplėsti savo placdarmą.

 Kremina. Abi pusės nepraneša apie didesnius susirėmimus, tačiau fiksuojamas agresoriaus aviacijos aktyvumas prie Dibrova. Neatmestina, kad čia Ukrainos vienetai gali imti veikti aktyviau, todėl rusai naudoja aviaciją ir bando užkirsti tam kelią.
 Lysychansk. Be pakitimų.

 Donecko kryptis

 Bakhmut. Y. prigozhyn teatrališkai (kas jau tapo įprasta) paskelbė apie prasidėjusį rusų samdinių vienetų atsitraukimą. Jo teigimu, iki birželio 1 d. iš Bakhmut atsitrauks visi Wagner vienetai. Kaip visada, virėjas nepraleido progos įgelti reguliarams. Video medžiagoje jis reguliariems rusų vienetams nurodo palikti ne tik šaudmenis, bet ir muilą (kam jis gali būti skirtas, kiekvienas galime pagalvoti pagal savo sugedimo laipsnį).

Tuo pačiu pažadėjo su reguliarais palikti du toli gražu ne įkvepiančios išvaizdos kareivas, teikdamas, kad jie padės jei reikės pagalbos ir nurodė reguliarų neskriausti:

Neatmestina, kad tokiais veiksmais rusai siekia išprovokuoti ukrainiečius pabandyti atsiimti miestą, įsivelti į gatvės mūšius ir nebetęsti sėkmingo judėjimo flanguose. Tačiau ukrainiečiai dalyvauti šiame cirke nelinkę. Ir apskritai, ar šis cirkas yra tik akių dumimas ar realybė, vėlgi sunku pasakyti. Juk realūs, kariniai veiksmai norint sėkmės, visada daromi paslėptai ir tyliai, o nerėkiant per visą internetą.

 Šiaurinis flangas. Ukrainos teritorinės gynybos vienetai kontratakavo prie Orihovo Vasylivka, nustūmė rusus nuo dominuojančios kalvos ir dar labiau suspaudė agresoriaus pozicijas prie kelio Bakhmut – Slovyansk.

 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose sąlyginė ramybė, daugiausia darbo artileristams.

 Pietinis flangas. Ukrainiečiai atnaujino „pyrago pjaustymo“ operacijas link Klishiivka. 3-iosios šturmo brigados (aka Azov) vienetai pasistūmėjo apie 600 m. ir plečia placdarmą rytinėje kanalo pusėje. Iš rusų pleišto nusidriekusio link Chasiv Yra liko tik paauglystės spuogas, kurį tikėtina Ukrainos pajėgos taip pat nurėš.

 Avdiivka – Mariinka:

 Šiauriniame Avdiivka flange agresorius intensyvino aviacijos smūgius, atnaujino atakas link Novokalynove, tačiau jam pajudėti nors kiek į priekį nepavyko. Gynėjai išlaiko pozicijas.

 Prie Pervomaiske tęsiasi savižudiškos rusų atakos. Jie šarvuotos technikos pagalba bandė pralaužti ukrainiečių gynybą, tačiau neteko iki kuopos dydžio vieneto ir atsitraukė (tankas, 2 PKM ir neaiškus kiekis pėstininkų minus).

 Mariinka ruože. Ukrainos vienetai toliau neužleidžia pozicijų pačioje gyvenvietėje, agresorius ir čia ėmė intensyviau su aviacija smūgiuoti gynybos gilumoje esančiam Kurakhove, taip tikėdamasis sutrikdyti ukrainiečių vienetų rotacijas ir aprūpinimą.

 Vuhledar. Be pakitimų.

 Zaporizhia kryptis. Melitopolio oro uoste buvo priverstas leistis iš MANPAD pamuštas rusų Su-25. Oro uoste girdėjosi sprogimai, kilo dūmai, tad labai tikėtina, nusileidimas buvo kietokas. Klausimas, ar šis skraiduolis nukaltas partizanų okupuotoje teritorijoje, ar į snukį gavo kontaktinėje linijoje ir spėjo grįžti, yra atviras. Pirmuoju atveju tai gali tapti svarbiu reiškiniu, nes rusų aviacija nebegalės jaustis saugi net virš okupuotų teritorijų. Aišku, žinant rusus, visada yra “blue on blue” tikimybė. Bet kokiu atveju, vienu agresoriaus naikintuvu mažiau.

 Pietų kryptis. Ukrainiečiai surengė dar vieną žvalgybą mūšiu naudojant dronus. Rusų oro gynybą buvo priversta dirbti Sevastopolyje ir Dzhankoi. Pagal žanro klasiką artimiausiu metu Ukrainos pajėgos turėtų pagal identifikuotas silpnąsias gynybos vietas išvengti rusų oro gynybos ir smogti pasirinktiems taikiniams. Kaip bus – matysime.

2.1 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
259 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

RuZZkyi mir gavo dovanų

Обильно летит по Васильевке, Токмаку. Это помимо Бердянска.

Впечатление, что вырубают инфраструктуру и штабы. Как будто перед чем-то.

DD plius DD

Hmm.
Patikslinkite kurių patriotų-idiotų klausiate. Ruskyne jie yra dviejų rūšių. Z patriotai ir turbopatriotai. Z patriotai- valdininkija, kuri vykdo paliepimą, plius šiaip idiotai. O turbopatriotai- daugiausia karingi radikalai, kurie irgi ne itin protingi.

dzin

landsberginė nuopisa

taigi

,,Tlava Ukranuju,,Minedu ,,tslava,, banderam ,,tslava,, Tik nepavarkite buti ,,ukrainaja,,

Singeris

ATSIRADO ZALUŽNAS.

Va taip, va…

Pagoglinkit -“Стали известны подробности ранения главкома ВСУ Залужного”. https://lenta.ru/news/2023/05/24/zalujniy/ 
Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу после ранений и трепанации черепа. Главнокомандующий Вооруженными силами Украины (ВСУ) Валерий Залужный был ранен во время ракетного удара, который нанесли российские военные по командному пункту украинской армии в районе населенного пункта Посад-Покровское под Херсоном в начале мая. Об этом сообщает РИА_Новости со ссылкой на представителя российских силовых структур, который получил информацию от своих источников в ВСУ. Уточняется, что Залужный получил закрытую черепно-мозговую травму и множественные осколочные ранения. Как утверждает собеседник агентства, главкому ВСУ сделали трепанацию черепа, он не сможет продолжать службу.

Laimis

Zalužnas savo raketą jau gavo, dabar eilė Zelenskio.

Patriotas

Украинцы опубликовали видео с загорелым Залужным, так что вопрос о его жизни и смерти, который дружно обсуждался, вплоть до того, что некие авторитетные источники самых официальных российских СМИ сообщали о ранении и растительном существовании украинского главкома – в общем, вопрос снят.

patriot – idiot

Susikišk į subinę savo feikus.

RuZZkyi mir gavo dovanų

Когда ебут тебя рачком – притворися дурачком!

RuZZkyi mir gavo dovanų

I tavo teks sukišti ir tave patį įkišti.

IDIOTE, PAVASARINIS SUAKTYVĖJIMAS?

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

Pagarba

Zalužnas dėkoja ukrainiečiams ir pažymi, kad Ukraina laimės. „Nuoširdžiai dėkoju visiems ukrainiečiams. Kartu mes tikrai laimėsime. Ir ne tik šiandien, bet visada“, – sakė Ukrainos kariuomenės vyriausiasis vadas.

Putinui

Взял Киев за 3 дня и уснул

Smagu

Rusai Ukrainos kariuomenės vadą Valerij Zalužnyj anksčiau laiko “išleido” į pensiją :))))

Patriotas

Украинцы опубликовали видео с загорелым Залужным, так что вопрос о его жизни и смерти, который дружно обсуждался, вплоть до того, что некие авторитетные источники самых официальных российских СМИ сообщали о ранении и растительном существовании украинского главкома – в общем, вопрос снят.

RuZZkyi mir gavo dovanų

Rusų liaudies pasakos vaikams

Kvaily

Zalužnas dėkoja ukrainiečiams ir pažymi, kad Ukraina laimės. „Nuoširdžiai dėkoju visiems ukrainiečiams. Kartu mes tikrai laimėsime. Ir ne tik šiandien, bet visada“, – sakė Ukrainos kariuomenės vyriausiasis vadas.

PUTINAS pasakė

PUTINAS padarė.

Patriotas

Prisisiko į kelnes putleris

blue yellow zov marinie

..padare a a i ciumodaaana….taip nieks nemoooka..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Šaunuolis Prigožinas

Valio!!! Prigožino “Wagner” privačios grupuotės kariai Artiomovske, o prieš tai ir Soledare išdaužė vienos iš stipriausių pasaulyje ukrainiečių armijos kariams snukius bei išspardė subines. Rezultatas – vien tik mūšiuose dėl Artiomovsko Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado daugiau nei 50 000 žuvusiųjų ir dingusių be žinios bei 120 000 sužeistųjų. Šlovė “Wagner”grupės rusų kariams!!! Šlovė Rusijos ginklams!!!

Patriotas

Как, отсидев 10 лет за разбой и мошенничество, Евгений Пригожин стал сначала ресторатором, а потом поваром Путина и создателем ЧВК „Вагнер”? И почему после скандала с отравлениями детей, когда его снова поймали на мошенничестве, на него не было заведено уголовное дело?

История Пригожина – в эпизоде нового проекта „Главные фигуры” о людях вокруг Путина.

Vidmantas

Bet tai Prigožinui visiškai netrukdo naikinti brudus ukronacius ir banderas.

RuZZkyi mir gavo dovanų

Savus rusų zekus utilizuoja tręšia Ukrainos žemę.

Pagarba suteneriui vaikų tvirkintojui

материал «Медузы») стала формулировка статьи 210 УК РСФСР, по которой судили Пригожина: «Вовлечение несовершеннолетних в преступную деятельность, в занятие попрошайничеством, проституцией, азартными играми, а равно использование несовершеннолетних для целей паразитического существования». Узнать, в чем конкретно обвиняли Пригожина по этой статье, можно из документов: речь там идет о «пьянстве» и «попытке квартирной кражи».

PAGARBA

PRIGOŽINUI.

Pagarba suteneriui vaikų tvirkintojui

Пригожин был осужден за «вовлечение несовершеннолетних в проституцию»,

dzin

ožio nuopisa

Patriotas

Prigozinas

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Zalužno dainos jau sudainuotos

Pagoglinkit – “Врач назвал возможные последствия ранения главкома ВСУ”. https://lenta.ru/news/2023/05/24/doctorglavk/
Военный врач Владимир Хорошев предположил, что восстановление главкома ВСУ Залужного после полученной травмы, из-за которой пришлось проводить трепанацию черепа, невозможно. 

Хорошев уточнил, что подобные травмы очень опасны, так как могут привести к дефектам дыхательного и двигательного центров вплоть до летального исхода. «Сказать в этом случае, можно ли восстановиться будет — очень сложно. Только после множества обследований поймут, насколько поражены структуры головного мозга и можно будет примерно спрогнозировать сохранность когнитивных функций», — сказал врач.

kaput zalužnyj

Трепанация черепа (лат. trepanatio; фр. trépanation) — хирургическая операция образования отверстия в костной ткани черепа с целью доступа к подлежащей полости. Это грубое хирургическое вмешательство, при котором в черепе живого человека проделывают отверстие. Эта операция осуществлялась посредством сверления, разреза или выскабливания острым инструментом.

Patriotas

Rusų liaudies pasakos vaikams ir paaugliams)))

Opa

Jau denacifikavo 🙂

Rusų liaudies pasakos

На этот раз пропагандист Соловьева Карнаухов опубликовал фото якобы убитого Залужного, однако этим „Залужным” оказался мертвый оккупант с георгиевской ленточкой на груди и в типичной для россиян военной форме.

После публикации 25 мая нового видео, на котором Залужный приветствует украинцев, сидя в своем кабинете, россияне, оправдываясь, начали делать „вбросы”, что украинский генерал, мол, все же не „убит”, но якобы ранен.

IŠVADA

Восстановление главкома ВСУ Валерия Залужного после полученной травмы, из-за которой пришлось проводить трепанацию черепа, невозможно.

Rusų liaudies pasakos

Rusų liaudies pasakos

Kindziulis

O kaip dabar kontrpuolimas be Zalužno??? A???

RuZZkyi mir gavo dovanų

Террорист Игорь Стрелков-Гиркин в панике из-за ударов дальнобойными ракетами Storm Shadow по Луганску. Прогноз террориста на будущее не очень оппимистичен для россиян. По его убеждению, украинцы будут применять теперь все вооружение, которое накопили в своем арсенале.

„Ростов на очереди. И не только Ростов”, – коротко прокомментировал Гиркин.

patriot – idiot

girkin – birkin

RuZZkyi mir gavo dovanų

Nors vieną kartą teisybę pasakei

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Naivi blondinė

O tai dabar generolas durneliu liks ?

RuZZkyi mir gavo dovanų

Нечем крыть? Полезай в пизду картошку рыть!

patriot – idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

RuZZkyi mir gavo dovanų

Когда ебут тебя рачком – притворися дурачком!

patriot – idiot

Čia apie save kalbi?

RuZZkyi mir gavo dovanų

Fuck you

trumpai

patriot – idiot

Ruskiai melagiai

Роспропаганда опозорилась фейком о Залужном: показала фото мертвого оккупанта

trumpai

patriot – idiot

Ruskiai melagiai

Великобритания признала Голодомор 1932-1933 годов геноцидом украинцев

Denacifikuotas

Pagoglinkit – “Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу, сообщил источник”.
https://ria.ru/20230524/zaluzhnyy-1873877146.html
Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу из-за травмы головы и осколочных ранений.
Военный получил закрытую черепно-мозговую травму и множественные осколочные ранения в результате ракетного удара по командному пункту в районе села Посад-Покровское в Херсонской областИ в начале мая. 

В Николаеве Залужному была оказана первая помощь с целью остановить кровотечение. В киевском военном госпитале ему была сделана трепанация черепа. 

„Прогноз такой: жить будет, но выполнять свою работу не сможет”.

Sekantis

vaikščiojantis lavonas Zelenskis bus.

pažymėjo

sako, kad Rusija zelenskį kryžiuku pažymėjo :))) taigi, jis žymėtasis :)))

RuZZkyi mir gavo dovanų

Zelenskis bybi dėjo ir ant kryžiuko ir ant Putino)

babushka s ukrainskim flagom

Neturi jis bybio, mažapimpis yra Zelenskis, kaip ir Anūkas 🙂

RuZZkyi mir gavo dovanų

Gal matei?

babushka s ukrainskim flagom

Ne. Tu čiulpei apžiojęs, tai nesimatė… 🙂

RuZZkyi mir gavo dovanų

Я ебал тебя в окне – вот и справочка при мне!

IDIOTE, ČIA TAVO DIAGNOZĖ

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

RuZZkyi mir gavo dovanų

Пососи хуй у пожилого зайца!

dzin

vafliuotas bybčiulpys

Patriotas

Что такой грустный, хуй сосал невкусный?!

ežiukas

Čiulpk pats bybį, pakol nekainuoja, senas pidere

Putinui

Закрой ебало, чтоб не поддувало!

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

RuZZkyi mir

Проголосовав за признанием Голодомора геноцидом, мы отправим Путину и всему миру доходчивое послание, что британский парламент поддерживает Украину, и что мы не потерпим военные преступления, прошлые или нынешние”, – отметила Летхэм.

patriot – idiot

Nu ir ką???

RuZZkyi mir gavo dovanų

Tą patį… istorija kartojasi kraugeriu tautą su Putinu priešakyje. Jo laukia tribunolas.

Jonas

Visgi, garbusis, matau kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių.

Putinui

Fuck you

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

zelenskis

dabar taikinys nr 1 pasaulyje

nuu

zelenskiui mišios…

RuZZkyi mir gavo dovanų

Po visą pasaulį važinėjasi atsiputes) o xuylo bunkeryje sėdi sutraukęs subine.

Bus proga

Kalibrui įskrist į Zelios lango fortkę

RuZZkyi mir gavo dovanų

⚡️Сообщают об атаке на военный аэродром в Морозовске Ростовской области

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

RuZZkyi mir gavo dovanų

Хуй тебе в сраку вместо маку!

dzin

panaudotas mėnesinių įklotas

Patriotas

Что свищешь или хуй ищешь?!
 

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

tuu

zelenski bbbbbbėėėėėėkkkkkk !

RuZZkyi mir gavo dovanų

Po visą pasaulį važinėjasi atsiputes) o xuylo bunkeryje sėdi sutraukęs subine.

RuZZkyi mir gavo dovanų

Хуй тебе в сраку вместо маку!

dzin

aborto liekana

RuZZkyi mir gavo dovanų

В Ростовской области сбита украинская ракета. Пишут, что она летела в военный аэродром.

Это означает, что дальность полета ракет уже вполне достаточная, чтобы угрожать и Крымскому мосту, и базе Черноморского флота. С единичными пусками ПВО справляется, однако в случае массированного ракетного удара возникают варианты.

babushka s ukrainskim flagom

Skrido, skrido ir nedaskrido… Gal b.y.b.i.a.i.s. dar pasimatuokit, durneliai, kurio ilgesnis…

RuZZkyi mir gavo dovanų

Su savo burną paimk ir pamatuok.

Kęstas

Rašyt lietuviškai išmok , kahole… „burną”…”burną”…kam ta nosinė gale?..Debilas…

RuZZkyi mir gavo dovanų

За такую враку – хуй тебе в сраку!

RuZZkyi mir gavo dovanų

Fuck you

cha cha cha…

Debilas…cha cha cha…

Kas ir kodėl visa tai organizuoja?

Kodėl dabar vykdomas masinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas-priežastys ir pasekmės:

http://www.colchestercollection.com/titles/B/bad-war.html

Štai už ką JIE kovoja

Kokį pasakišką vergų „rojų”mums visiems ruošia draugo švabo berniukai:

http://www.youtube.com/watch?v=vWkepoLUZfs

RuZZkyi mir gavo dovanų

Putinas Švabo draugas. Net knyga jam padovanojo.

cha cha cha....

Gal su poNuliu Nausėda sumaišei, kvailiuk?

RuZZkyi mir gavo dovanų

Соси ты хуй у пьяной обезьяны!

RuZZkyi mir gavo dovanų

Президент России Владимир Путин встретился с президентом Всемирного экономического форума Клаусом Швабом

RuZZkyi mir gavo dovanų

На встрече российский президент отметил востребованность и значительную пользу Всемирного экономического форума в Давосе как международной площадки для поддержки людей в стремлении работать открыто в рамках действующего международного права и установления контактов между деловыми людьми и представителями власти.

RuZZkyi mir gavo dovanų

Мы всегда поддерживали отношения с Вашим Форумом, основателем которого Вы являетесь, и будем поддерживать. И конечно, российские представители всегда принимали и будут принимать участие в проводимых Вами мероприятиях. Мы, со своей стороны, проводим аналогичные мероприятия, которые, конечно, нацелены прежде всего на установление деловых контактов с партнерами России. Вы знаете, и здесь, в Петербурге проводим Петербургский экономический форум, и на Дальнем Востоке, и в Сибири, и на Юге России», – сказал Владимир Путин.

Jonas

Akivaizdu, kad garbusis kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių.

švabo citata-be komentarų

Ateityje gyvensime aukštųjų technologijų stebėjimo valstybėje, kur kiekvieną mūsų judesį, žodį ir net mintį stebės implantuotos mikroschemos, perduodančios mūsų duomenis į planetos tinklą, kurį sudarys gausybė į tinklą sujungtų dronų, jutiklių ir palydovų, nuo kurių niekas nebus nematomas. Mūsų miestai bus antiseptinės daugiatautės utopijos… Gyventojai bus androgeniški (beveisliai) veganai ir vabzdžiaėdžiai, o jų psichologija bus kruopščiai kuruojama pagal moksliškai sukurtas mokymo programas, socialinio kredito ir kognityvinio skatinimo sistemas bei psichofarmakogenetines terapijas, kurios visos bus suderintos taip, kad pašalintų visus antisocialinių bruožų, tokių kaip tautiškumas, vyriškumas, seksualinis pavydas ar savanaudiškas noras turėti daiktus, pėdsakus. Žemės ūkis taps praeities dalyku, nes sojos, augmenijos ir vabzdžių baltymai, kuriais bus maitinami postžmonės, bus gaminami žemės ūkio bokštuose, kuriems veikti nereikės nei dirvožemio, nei lietaus… Skaityti daugiau »

linkėjimai kovydo zombiams
gyvenimiška išmintis

1.„Jei laisvė iš viso ką nors reiškia,tai ji reiškia teisę pasakyti žmonėms tai, ko jie NENORI girdėti“ (Dž.Orvelas) 2.“ 5 procentai visuomenės mąstantys, 15 procentų galvoja, kad mąsto, o likusieji 80 procentų net bijo mąstyti“ (Bernardas Šo) 3.Visiškai nesvarbu,kas balsuoja ir kaip balsuoja- svarbu, kas balsus skaičiuoja. 4.Lojalumas-nebuvimas būtinybės mąstyti. 5.Mirti už kažkieno idealus yra daug lengviau,nei gyventi pagal juos. 6.Auksinė taisyklė-kieno auksas, to ir taisyklės. 7.Jei nori nugalėti priešą-išauklėk jo vaikus. (Kinų patarlė) 8.„Revoliucijas pradeda idealistai, tęsia kriminalistai, o baigia karjeristai.“(Dantonas) 9.Kas kovoja,gali pralaimėti, kas nekovoja—tas jau pralaimėjo. 10.Geriausias būdas pavergti žmogų-be paliovos jį laisvinti. 11.„demokratija yra blogiausia iš visų galimų santvarkų,kurioje hienos valdo asilus.“(Aristotelis) 12.Propaganda yra veiksminga, jei klausome, kas ką čiulba ir tampa bereikšmė, kai pamatome, kas… Skaityti daugiau »

Kinas laisvalaikiui
RuZZkyi mir gavo dovanų

Террорист Игорь Стрелков-Гиркин в панике из-за ударов дальнобойными ракетами Storm Shadow по Луганску. Прогноз террориста на будущее не очень оппимистичен для россиян. По его убеждению, украинцы будут применять теперь все вооружение, которое накопили в своем арсенале.

„Ростов на очереди. И не только Ростов”, – коротко прокомментировал Гиркин.

labas,ligoniuk

konservatorių pamoika,atsiknisk tu nuo mūsų.Esi kaip mandavoškė,nei nukratysi,nei apspjausi.Esi apgailėtinas dvasios ubagas,kuriam jau nieks nebegali padėti.Po kiekvieno komentatoriaus išreikštos nuomonės,kiši savo susmirdusių smegenų nuovalas.Man esi tik didelis šūdo gabalas ,todel ridenkis į išvietę ir ten vartykis tarp baltų sliekų.Konservai turi savo spaudą,ten ir reikškis,VSD pasamdytas šunpalaiki…

RuZZkyi mir gavo dovanų

Прежде чем блатовать – научися хуй сосать!

RuZZkyi mir gavo dovanų

Kremliaus utėlė čia tavo spauda? Комсомольская Правда tavo spauda. Pirk bilietus ir dumk į Maskvą saulės Lietuvai parvežti.

RuZZkyi mir gavo dovanų

Tavo nuomonė niekam neįdomi.

???

Kas atsitiko, kad čia skystą trydą paleidai net 3 kart iš eilės???

Patriotas

Что ты, друг, невесел, что ты хуй повесил?!
 

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

juoktis sveika

Lietuvos televizijų ir radijų (bet kokių) ĮPRASTINĖ PROGRAMA 6:00 – Sveiki, jeigu dar gyvi. 7:00 – Labas rytas, Lietuva. Rusai puola! 8:00 – Svarbus pranešimas. Suįžūlėjusi Rusija atsakė į mūsų demokratiškas sankcijas – sūrio nebeperka. 9:00 – Ramanausko-Užkalnio žinios. 18+ 10:00 – Rytų Europos pornostudijų centro įžvalgos „Anal‘itika“. 11:00 – Labai nuobodi laikraščių apžvalga „Putinas kaltas dėl visko pasaulyje“. 12:00 – Himnas, snargliai,ašaros, miško broliai vis dar bunkeryje – duokite pinigų. 13:00 – Karinė programa. Lietuvos kreiseris „Aukštaitis“ pervadintas į „Š…“ (kad nenuskęstų). 14:00 – Tapkino laida – pinigų nėra, bet jeigu atimti iš visų Lietuvos ubagų terbas, keli liberalai galėtų pasistatyti po pilį. 15:00 – Vaikams. Kasparas apie dėdulę Vytuką, žiaurius sovietus ir nepriklausomybę. 16:00 – Laida „Sveikata” .… Skaityti daugiau »

myliu koncervus

Apduję lyg musės nuo landsbergio dvoko,
Beretės prieš Lietuvą myžti išmoko.
Kaip daiktą bevertį jie pardavė šalį-
Be jankių jau net nusišikt nebegali.
Ir verkia Tėvynė, nes jankiai ją trypia
Kaip erkės jos kruviną kūną aplipę.
Tik landsbergio šunys to siaubo nemato-
Į šūdą įmynę gyventi įprato.
Beretės negali žiūrėti į tiesą-
Nors šuns būdoje susiranda sau priešą.
Bet kur per žiūroną užžlibinę rusą,
isteriškai klykia,kad puola,kad muša.
Tokie jau tie mūsų beretės nupušę
Pardavę jankynui ir kūną, ir dūšią.
Ir ponai laisvai žudyt Lietuvą gali,
Nes bailūs vergai – bijo gint savo šalį!
Pamiršo jie Blindą ir garsią jo pušį,
Ir dreba po vieną,apžioję po kušį…

nuosėdai ir šungrybiui

Dašenka, motule,
Man žadėjai rojų,
O dabar iš šūdo
Neištraukiu kojų…

Mūsų šungrybis putoja,
kad į karą jau žygiuoja.
Turi bombą ir granatą,
ir dešrinį automatą.

Mes su šungrybiu į saulę,
mes su nuosėda kovon.
Mes uždrausim internetą,
ir išmesim visus von!

Mūs Dalytė kai pasiuto,
pusę kušio nusiskuto.
Kai tik jankis sužinos,
rūrą pančiu išvanos!

Pastatys mūs tata klėtį,
bus dalytei kur smirdėti.
vieno lango neužmūrys,
kas norės,tas ją parūrys.

Lietuva,tėvynė mūsų
dabar žydų-buvo rusų,
vien sintetinės dešrytės
ir pedalų vėliavytės!

Jau pasaulis visas mato,
Kaip europa kojas krato.
Jos stiprybė-lygi nuliui,
Prasižergusi tik guli…

Tatai šūdkalniui

Sėdi vycka ant mėšlyno
krapšto utėles iš klyno.
krapštė,krapštė kol supyko
nes bekrapštant apsišiko.
apsišikęs garsiai bliovė,
kad nieks kelnių nenumovė…

bliovė

pilėnai

Beretyno himnas

Beretinę Lietuvą vagys sukūrė, Už valdžią ir turtą kovojo ilgai. Kur Vilnius, kur Nemunas, Baltijos jūra, Ten nyksta mūs miestai, parduoti laukai. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp bomžų klūpinti , biedna Gyvuok kaip vergė, būk išmirus, Brangi Buržujų Lietuva! Į skurdą mums landsbergis nušvietė kelią, Padėjo kovoj didi žydų tauta. Mus nuosėda grūda į žopą totalią, Mūsų vergystė kaip plienas tvirta. Europos Sąjungoj šlovingoj, Tarp lygių lygiai pavergta, Gyvuok per amžius, būk laiminga, Brangi pedrylų Lietuva! Tėvynė parduota, nebijom maskolių, Teskamba mūs gatvėj pindosų kalba. Mes prievarta bruksim iškrypėlių rojų Kol žemę nušluos sodomitų banda. Europos Sąjungoj šlovingoj, praradus tautą ir tuščia, Vergauk per amžius, būk niekinga, Brangi bevalių Lietuva! Prigrūsim čia negrų, babajų, beždžionių, Paruošim indėnų likimą baltiems, Padėsim ant… Skaityti daugiau »

Prisikarksėsite

A. Lukašenka paskelbė branduolinio ginklo pervežimo į Baltarusiją startą.

RuZZkyi mir gavo dovanų

Lukašenkai pauostyti davė raketą. Čia visi ahuenai bijo bulvinio Pinočeto

cha cha cha…

Greitai bučiuosite Batkai batą…cha cha cha…

RuZZkyi mir gavo dovanų

Tu jau dabar subine bučiuoji)

labas

l i g o n i …

Pagarba suteneriui vaikų tvirkintojui

Fuck off

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

čia

atsakas dūdoriams besiruošiantiems daryti perversmą baltarusijoje po zelianskio pergalės ukrainoje

Uždanga nuleidžiama

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Justas

Kaholai jau senai nebegali pasigirti pergalėmis mūšio lauke, tai kas belieka, – tik teroristinius aktus organizuoti. Visiškas dugnas.

Xoxolai

šiukšlės visiški, greit savo šūdą bus priversti ėsti…

Pagarba suteneriui vaikų tvirkintojui

Rusai jau dabar suda griaužia ir Putinui dėkoja

cha cha cha…

Nusivalyk šūdinus žabtus ir tada kalbėk…cha cha cha…

blue yellow zov marinie

..pjiosyk,apjetj gavna naielsja,niexarosyj sabaka…

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Nagi, patriotai-idiotai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

RuZZkyi mir gavo dovanų

Yra. Kreiseris Moskva jau dugne. Nespėjo pamatyti lėktuvnešių))) o tiek rekavo lėktuvnešių žudikas NATO dreba. Kur kreiseris? Tai ruskiai sakė trys dienos ir Kievas kris…kur jų pergalės? Ai bažnytkaimį paėmė per didžiausius vargus))) tai čia jų pergalė? Nabagai..nei vieno centro nepaėmė Chersona ir tą prapiso raudonieji šunys. Ukraina ginasi ir rodo puikius rezultatus.

cha cha cha…

Senas kaholų pasakas prisiminei?…cha cha cha…

blue yellow zov marinie

..glupyska pjiosyk..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Sakykite

Kodėl neūžauga narkomanas zelia slapstosi, bijosi rusų “kinžalo” į užpakalį?

RuZZkyi mir gavo dovanų

Važinėjasi po visą pasaulį. Skaityk spauda ir pamatysi.

cha cha cha…

Bijo grįžt net į savo bunkerį…cha cha cha…

blue yellow zov marinie

..bobik,sluzytj,k nagie,golos…..uuuumnyca pjiosyk..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

Už sausainiukus užjūrio…

Ukraina pralaimėjo dar 2014 m. Euromaidane, kada už Viktorijos Nuland sausainius susigundė tapti Antirusija, nors tuo metu rusai nieko blogo ukrainiečiams nebuvo padarę. Atvirkščiai, dėka rusų, Ukrainos TSR ekonomika pasaulyje buvo 10-vietoje. O dabar kuo jie patapo? Visiški ubagai, laksto ištiesta ranka po pasaulį kalėdodami…

RuZZkyi mir gavo dovanų

Dėka rusų golodomora turėjo

blue yellow zov marinie

..llavonide,tavo smegenus katinai surijo….ir eme riuzzkai miaukseti…

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

Pakartotinai klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

RuZZkyi mir gavo dovanų

Yra

cha cha cha…

Zelenskos vaginoje yra! 🙂

blue yellow zov marinie

..bobikai,ne tik loji,bet da ir blevyzgoji,durnas sabaka

blue yellow zov marinie

yra,tik tau nesakysim,bo dar pro langa soksi is skausmo..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

RuZZkyi mir gavo dovanų

Сильная Украина – щит Европы и гарант безопасности в будущем.

Победа Украины в этой войне является демонстративным примером того, что Запад верен своим ценностям и выполняет взятые на себя обязательства перед союзниками.

Поэтому нам передают современные танки, ракеты и самолёты.

Сам факт того, что принято решение обучать украинских пилотов на западных самолётах, с дальнейшей передачей боевых машин, свидетельствует о том, что Запад с нами не до результатов ожидаемого контрнаступления, а отсюда и навсегда.

Это кровная заинтересованность в сильной Украине.

👉 Полное интервью израильскому парламентскому телеканалу «Кнессет» на канале YouTube.

Ir dar kartą klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov marinie

yra yra,kvaileli..

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

blue yellow zov marinie

KACAPINCIAI,PALINKSMINKIT SAVO BERAZUMYSTE…

Prašalietis

Locked N’ Loaded | Veidaknygės ukrainietiškas višivankes apsivilkę, bunkerines ušankes užsimaukšlinę „intelektualiniai” runkeliai eiliniams runkeliams praneša, kad „Agresoriaus “gynybos” ministerija suskubo parodyti neaišku kur filmuotą vaizdą kaip didvyriškai sunaikina kažką panašaus į jūrinį droną,…” Kad lansberginio durnių laivo visi ukrainietiškom višivankėm apvilkti ir po brizą ukrainietiškų lašinių rankoje turintys runkeliai galėtų Okrainos Zalupenskio eiline peremoga dar labiau „patriotiškai pasidžiaugti” , galėjo Locked-šmoked ideologinio fronto „spec. pajėgų kovotojai” įkelti palyginimui su duotu peremogos vaizdeliu ir Agresoriaus gynybos ministerijos neaišku kur nufilmuotą vaizdą… Šiuo atveju visiems pasidarytų Zalupenskio eilinė peremoga „dar reikšmingesnė”, ir, sutinkamai su kiekvieno mėgstama ar vilkima višivanka, dėvima ūšanke…, lansberginiame durnių laive juoko būtų dar daugiau… Matomai, kad lansberginio durnių laivo ukrainietiškas višivankas vilkintys, bunkerines ušankas paruošę užsidėti, kai… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..akademike oi ei,tai kad tu brizo nuo bryzo neskiri,durake kacapiskas…..Tavo trik trak yra tiek nikciemni,kad seniai ju neskaitau,tik i akis iskart soka tavo kretiniskos nesamones….nors prijuokini,kvaileli raudonasis……ui vei oi ei…xa xa xa

Prašalietis

P.S. Rusiški „propagandistai” nepavargdami „varo pletką”, kur jau mėnesis dingo smarkiai išreklamuotas Ukrainos vyriausias kariuomenės vadas Zalūžnas… Galėtų suinteresuotiems Ukrainos reikalais vietiniams runkeliams ką nors „patriotiškai pergalingo” „suriesti” Zalūžno „užsimaskavimo, užslapstinimo…” klausimu Locked Šmoked propagandistai… O tai Rusijos „antitarybinės agitacijos ir propagandos pletkininkai” savo laidose „rūpinasi”-kur Zalūžnas, kur Zalūžnas? Ar jau reikia pasiūsti užuojautą artimiesiems? Kam slėpti Zalūžno sveikatos būseną. Jei dėl kokių sužeidimų Zalūžnas yra netinkamas vadovauti Okrainos armijai ( „dėl kokios ekstraordinarios situacijos” Zalūžno kaukolė per daug deformavosi, nuo kontūzijos Zalūžnas sukvailėjo, koks vienas kitas Zalūžno smegeninės „varžtas atsisuko”….), nieko baisaus, juk visų vadų vadas Zelenskis gyvas, po Euoropą važinėjasi,”peremogų reikalus tvarko”, Okrainos kariuomenė ir be Zalūžno kariauja, net padarė reidą į Belgorodą… Duokit kokių nors „gerų žinių”… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..kvailas jieti prasalieioiti,kas tai butu…uzslapstinimas…..ir kodel tau taip parupo Zaluzno sveikata….Ukrainoj da 40mln.tokiu Zaluznu yra,kvaileli,……tuei geriau rupinkis savo smegenu funkcionavimu,nes paprasciausios minties nesugebi isreikst……pasikartosiu,tai nuo lasiniu trukumo tavo geibiam kuneliui….ei oi……kaukole…xa xa xa

Putinui

К списку атакованных дронами городов добавился Краснодар. Ничего серьезного не случилось, но сам факт того, что еще один город-миллионник доступен для ударов, в очередной раз вынуждает задаться вопросом к человеку, затеявшему всю эту авантюру – в чем ее смысл, кроме того, что страна перестала быть безопасной, а ты прячешься по подвалам?

Diedas

Niet analo govmirie
https://youtu.be/UXacPR8C__w
:):):):) l

Ir vėl klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Putinui

Yra durneli

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

tvartelio propaGANDONAI

isterikuoja. Visi suprato, kad jokio išreklamuoto kontrpuolimo nebus. Terorizmo aktai čia pirmas silpnumo ir desperacijos požymis, į kurį atsiranda proga duoti mirtiną atsaką (pvz. zeliai Kinžalą į subinę). Tad laukiame greito ukroreicho žlugimo.

Putinui

Lauk,lauk šuneli kol nudves kumelė gal tau kas liks.

patriot -idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

blue yellow zov marinie

…nu kam tu giriesi savo apsirgimu,ligoni..

blue yellow zov marinie

..per giliai ikisai nosi xuiliui siknon…..apsinuodijai haaazu..

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Ayn Rand

Kai praneš, kad Zelenka ruošia asmeninį lėktuvą skrydžiui bei pakuoja lagaminus su doleriais skrydžiui į JAV, tai bus pirmas pradidedančio “kontrpuolimo” požymis.

Saulius

Po kontrpuolimo seks kapituliacija.

blue yellow zov marinie

,,,jo,rf iskart kapituliuos..

blue yellow zov marinie

..pradidedancio…..tu,durniau,cia apie dantis…ar ka…

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Beraštis stalius

Šiuo metu Rusija užmuša du zuikius, pirma naikina Ukrainos kariuomenę, antra, ukrainiečių pabėgėlių pagalba vykdo Lietuvos slavizaciją, augina sau lojalią valstybę. Nes tie kas bėga į Lietuvą už Zelenskį mirti nesiruošia, o reiškia simpatijas Putinui.

blue yellow zov marinie

…eik pjaustyt lobziku kinzalo..

Putinui

Ne nu tu nusisnekejai konkrečiai))) iš kur tokių debilu atsiranda?

patriot - idiot

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

Iš naujo klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov marinie

…ne,yra

Kibaldžiukas

Kalbama, kad tikslias Ukrainos kariuomenės vado Zalužno koordinates, kur jis randasi, kad sunaikinti, rusams perdavė pats Zelenskis, kuriam Zalužnas dėl savo populiarumo buvo rimtas konkurentas politiniame ringe ir artėjančiuose prezidento rinkimuose. Va taip, va…

blue yellow zov marinie

..kalbama,kad prigozelis kuvalda kasdien tranko xuiliu per galva.Todel tas toks durnas.

Naivi blondinė

O kas ta kuvalda ?

Laukiam laukiam

Jau 246 dienos, kaip nuo 2022 m.rugsėjo 22 d., laukiam nesulaukiam žadėto banderų kontrpuolimo ir jų peremogų.

blue yellow zov marinie

..nu da palauk,kad jau toks kantrus.

vyksta, vyksta

banderlogai puola, leopardai vaikšto

babushka s ukraiskim flagom

Zelenskos vaginoje vyksta! :))))

Kokia garbė

žydas narkomanas zelenskis greičiausiai bus sunaikintas СДАБ-500П bomba arba didelio tikslumo raketa, po tokio smūgio nebebus net ką į karstą įdėti.

blue yellow zov marinie

..leciau negu xuilius