Karas Ukrainoje. Keturi šimtai penkiasdešimt trečioji (Gegužės 22 diena)

Įdomūs dalykai vyksta Belhorod srityje, rusijoje. Teigiama, kad Ukrainos pusėje besikaunančio „Rusijos savanorių korpuso“ vienetas (rusų soc. tinkluose karo propagandistai įvardina kuopos ar net bataliono taktinę grupę) su šarvuotais automobiliais, PKM ir keliais tankais atakavo kelis agresoriaus pasienio punktus, kirto sieną ir juda gilyn į rusijos teritoriją. Mūšis vyksta Graivoron gyvenvietės apylinkėse (8 km nuo sienos), tačiau detalės nėra aiškios. Savo ruožtu, agresorius jau paskelbė, kad ši operacija – tai britų SAS rankų darbas. 😃 Reiškia skauda ir net labai. 😊 Ar tai dėmesio atitraukimas ar reali puolimo operacija, pagyvensim pamatysim. Neabejotinai, visiškas sutapimas, kad būtent šiandien pasirodė Ukrainos karinės žvalgybos vado K. Budanov oficialus kreipimasis į rusijos kariškius, raginant pasiduoti. Jis perspėjo: „Bus tik blogiau. Turite pasirinkimą – mirti arba išsigelbėti.“ Tuo tarpu agresoriaus raketų ir dronų savižudžių smūgiai jau tampa rutina. Šį kartą pagrindiniai taikiniai – Ukrainos pajėgų logistikai kritiškai svarbūs Charkiv, Dnipro, Zaporizhia ir Odesa miestai. Ukrainiečių oro gynyba ir toliau veikia efektyviai. Jie ne tik numušė beveik visas šias rusų siųstas „dovanėles“, bet ir į Juodąją jūrą nutupdė Su-35. Kreiseris „Maskva“ Juodosios jūros dugne turės gerą kompaniją. 🙃

Dabar žiūrim ką turim fronte.

📌 Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Susidaro įspūdis, kad mūšiai šiauriniame flange intensyvėja. Rusai gana desperatiškai puola, tai juos verčia į ruožą permesti šviežių nenustatyto dydžio manevrinių vienetų (galima spėti, kad vieną arba du batalionus). Tuo pačiu, okupantai lokaliomis atakomis centre (Novoselivske) ir pietuose (Stelmahivka) siekia sukaustyti ukrainiečių pajėgas. Tokiais veiksmais agresorius intensyviai bando išstumti Ukrainos vienetus prie Masyutivka ir išplėsti savo placdarmą iki Oskil upės. Kaip ir minėjome anksčiau, tai sudarytų sąlygas rusams ne tik sustiprinti savo gynybą (ukrainiečių puolimo Svatove link tikimybė po šiandienos veiksmų Belhorod srityje tik didėja), bet tuo pačiu pasiruošti galimoms puolimo operacijoms Kupjansk link.

📍 Kremina. Be esminių pakitimų. Tiesa, sektoriuje aktyviau ėmė veikti rusų aviacija. Ji tikėtina bando nudirbti darbą, kurio neįstengia padaryti rusų manevriniai ir artilerijos vienetai.

📍 Lysychansk. Agresoriaus pajėgos aktyviai atakuoja Spirne ruože, rusai bando prasimušti link Ivano Darivka (3,5 km į vakarus nuo Spirne). Sunku pasakyti iš kur jie tiksliai puola. Jei nuo Spirne, tai jie visiški idiotai (kas jau ne kartą pasitaikė 😃). Kadangi net pasiekus tikslą ir užėmus gyvenvietę, ji yra apjuosta upeliu, o kitame krante miškingos kalvos. Kas būna, kai rusai lieka žemumoje matėme prie Chasiv Yra ir Ivanivske. Žinoma, neatmestinas ir logiškesnis variantas, kad rusai link Ivano Darivka puola nuo Verkhnokamyanka. Šiuo atveju, puolimo tikslas – užimti prieš tai minėtas miškingas aukštumas. Bet kuriuo atveju, šis sumanymas neišdegė – ukrainiečiai atmušė šiuos okupantų bandymus.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut. Apie rusų „pergalę“ Bakhmut jau rašėme šiandien diena: https://www.facebook.com/Parakomanai/posts/270591058693545

📎 Šiaurinis flangas. Tęsiasi abipusės lokalios atakos Bohdanivka – Khromove ruože. Ukrainos gynėjai taip pat aktyvūs prie Vasyukivka, tačiau nustumti priešą už Bakhmutovka upės jiems dar nepavyko.

📎 Bakhmut mieste vyksta susidūrimai vakariniame miesto pakraštyje, rusai įsitvirtina naujai užimtose pozicijose.

📎 Pietinis flangas. Okupantai toliau atakuoja Ivanivske link, čia dirba ir jų aviacija. Tačiau nei aktyvia gynyba, nei kontratakomis jiems iniciatyvos susigrąžinti nepavyksta. Ukrainiečiai tęsia išsikišusio rusų pleišto link Chasiv Yra spaudimą ir stengiasi dar labiau pasistūmėti prie Klishiivka. Taip pat fiksuojamas ukrainiečių aktyvumas prie Kurdiumivka. Rusams pavyko apsiginti. Tuo pačiu, Ukrainos pajėgos apšaudė Yenakiieve esančius okupantų karinius objektus. Čia yra viena iš Debalceve einančių geležinkelio atšakų, todėl tikėtina, kad smogta pietiniam Bakhmut arba šiauriniam Avdiivka flangui skirtam agresoriaus aprūpinimui.

📍 Avdiivka – Mariinka. Ukrainiečiams pavyko susigrąžinti dalį pozicijų Avdiivka šiauriniame flange (1,5 km į šiaurės vakarus nuo Krasnohorivka). Tuo pačiu rusai toliau bando su galva pramušti Ukrainos vienetų gynybą prie Pervomaiske, tačiau ir toliau nesėkmingai. Sunkūs mūšiai taip pat tęsiasi prie Mariinka, čia irgi aktyviai dirba rusų aviacija. Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis. Vakar ukrainiečiai apšaudė taikinius esančius Berdyansk apylinkėse. Rusai suka uodega sakydami, jog žalos nepadaryta, tačiau visgi negali nuslėpti paties fakto. Kontaktinėje linijoje artilerinė rutina.

📌 Pietų kryptis. Be pakitimų.

1.9 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
185 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Patriotas

Парламентская ассамблея НАТО признала геноцидом преступления России против Украины

akivaizdi

hūcpa

trumpas

ateis trumpas užbaigs ukros karą per 24 val ir išmontuos nato, tai bus dantų griežimo

Patriotas

Bus gerai tada 🎉

xa xa xa

dantistai turės darbo

Patriotas

Dar geriau

Tomas

Vėl išlindai iš pindoso šiknos pasmirdėti?

Patriotas

O tau kas bybiagalvi?

yell…Z.O.V.marine

pasirodo, agresyvaus rusofobiško debilizmo išbujojimui użtenka net tų keleto ir vienintelių neuronų, kuriais labai didžiuojasi lasbergidės patriotai-idiotai, o taip pat ir viso jungtinio pindonatyno moliuskai :)))

Patriotas

Prie ko tas Landsbergis? Man jis neegzistuoja.
„Pindosai” čia grynai rusų žargonas,matyt turi šaknų su Velykaja rodina?
Tai jei žmogus turi įsitikinimą kad rusai pradėjo karą tai jis arba su landsbergiu arba su amerikiečiais?

Viktor Uspaskich

Nu ir tūpas tu, patriote.

Patriotas

Iš tokio girdžiu

Glušiau, čia tavo diagnozė

Кретинизм (врожденный гипотиреоз) – эндокринное заболевание, характеризующееся врожденной гипофункцией щитовидной железы. Кретинизм проявляется в задержке физического и психического развития, слабоумии.

Patriotas

За такой ответ хуй тебе в обед)

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

shut up bitch!

Patriotas

Также в резолюции парламентарии стран НАТО признали российский режим террористическим и назвали его „рашизмом”. Кроме того, в резолюции Парламентская ассамблея НАТО призывает правительства стран – участниц Североатлантического альянса пригласить Украину в НАТО на саммит в Вильнюсе и согласовать для нее четкий алгоритм вступления в организацию

Naivi blondinė

O kas tas NATO?

Patriotas

OTAN

Naivi blondinė

O čia NATO per subinę ištraukta? Taip?

Patriotas

Pasitikrink gal per tavo ir ištraukė))) ar didelė pas tave?

Naivi blondinė

Tu čia apie savo išdraskytą išangę klausi, pedryla?

Patriotas

Čia tu klausi)))

Patriotas

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу?

Naivi blondinė

Pažymą, jog durnius esi, iš Vasaros gatvės psichdispancerio turi? A?

Patriotas

Я не поэт но я скажу тебе стихами пошла ты нахуй мелкими шагами.

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

19 января 2023 года Европарламент проголосовал за резолюцию по созданию трибунала, который будет судить политическое руководство России во главе с Путиным за военную агрессию против Украины. В свою очередь, глава Еврокомиссии Урсула фон дер Ляйен заявила о необходимости создать специализированный суд при поддержке ООН для расследования и судебного преследования из-за действий России в Украине. Она также сообщила, что ЕС создаст в Гааге координационный центр для сбора доказательств российских преступлений. А заместитель Госсекретаря США по политическим делам Виктория Нуланд сообщила, что трибунал для России может появиться уже к лету.

akivaizdi

kagotė su iš skruostų augančiom ausim – kita rūšis,žmonijos priešai,nuo žmonių skiriasi iš skruostų augančiomis ausimis ir sklindančia smarve.

Patriotas

❗️”Легион и РДК полностью  освободили н/п Козинку, Белгородской области. В Грайворон зашли передовые отряды. Двигаемся дальше”, — Легион „Свобода России”

Neramu ruseliams

Čia apie rusus?

apie kagotus

apie kitą rūšį – iš skruostų augančiomis ausys, sklindanti smarvė ir mažas ūgis

Patriotas

😡Z-пропагандист Красовский признался, что не изменил своего мнения — украинских детей «надо жечь и топить». Об этом он рассказал на стриме у националистов из «Обыкновенного царизма». — Насколько сильно ты любишь хохлов? — Хохлов? Да я их в рот *бал. — То есть ты либо не христианин… — Я же не сказал, что их надо убивать, хотя я однажды сказал, что надо топить и жечь… — Да, было такое! — А у тебя изменилось с тех пор отношение к украинским детям? — Нет. После ответа ведущие начали хохотать. Веселье бл@… Пока эта жуть происходит в России, пока это считается допустимым, пока это несётся на массы и это могут видеть дети и подростки, очень легко управляемые,- страна будет всё глубже и… Skaityti daugiau »

Laima

O kodėl ewrosojūzo vyriausioji ginekologė uršula von der lerva nuo metų pradžios iki šiol dar nieko nesukūrė? Slabo?? Kinkos iš baimės dreba???

Patriotas

Laima tu geriau žinai ginekologijos aspektus pati sau ir atsakyk. Nieko nesuprantu kas liečia moterų daktarus.

Pastabus

Kur žiūrėjo visą gyvenimą vyr.ginekologė Uršula von der Leyen, ten ir nuvedė Europą ta qurwa.

Osvencimas: mitai ir faktai

Markas Veberis    Beveik kiekvienas yra girdėjęs apie Osvencimą (vakaruose Osvencimas dar vadinamas Ausšvicu), stovyklą, kurioje, kaip yra teigiama, antrojo pasaulinio karo metais buvo sunaikinta daug kalinių. Tikint plačiai išsikerojusia nuomone, Osvencimas buvo pats didžiausias žydų žudymo centras. Tačiau ši žiauri Osvencimo reputacija neatitinka faktų.     Mokslininkai nesutinka su holokausto istorija  Daugumos nuostabai, vis daugiau ir daugiau istorikų ir inžinierių paneigia šiandien pripažintą, visuomenėje nusistovėjusią Osvencimo istoriją. Šie mokslininkai neneigia fakto, kad dauguma žydų buvo deportuojami į Osvencimo stovyklą ir kad ten jie dažniausiai mirdavo nuo infekcinių ligų. Be to, dar egzistuoja įtikinami faktai, kad Osvencimas visiškai nebuvo žydų žudymo centru, o ir dujų kameros yra tik mitas.   Osvencimo stovyklos    Stovyklų kompleksas Osvencime buvo įkurtas 1940m. centrinėje… Skaityti daugiau »

Patriotas

⚡️Украина не имеет непосредственного отношения к событиям в в Белгородской области, — Подоляк

„Украина с интересом наблюдает за событиями в Белгородской области России и изучает ситуацию, но не имеет к ней непосредственного отношения. Как известно, танки продаются в любом российском военноторге, а подпольные партизанские отряды состоят все-таки из граждан России”, — заявил советник главы ОП.

Patriotui

O kodėl tu rusų kalba rašai, tu ką kacapas esi, ar šiaip durnius, nemokantis klavatiūroje net lietuviško raidyno įsijungti???

Patriotas

Kaip noriu taip rašau. Laisvoje šalyje gyvenu. Nepatinka neskaityk.

Singeris

Tai tu visgi kacapas, šlykštus ruskis?! Tfiu, ant tavęs, brude!…

Patriotas

Oi kaip iskaudinai))) nu jo rusams nepatinka tikriausiai. Dar parašyk ką nors apie rusus.

Babushka S ukrainskim flagom

O tu, kacape, gal google vertėju naudotis nemoki???

Patriotas

fuck off

Neramu ruseliams

⚡️«Передайте Гладкову, что он п**орас! На нас бомбы падают!  За что он деньги получает?» ©

Жители Белгородской области проводят «спецоперацию» по взлому двери в бомбоубежище при воздушной тревоге. И передают «приветы» местному губернатору.

tai

tai esmės nekeičia

Neramu ruseliams

🤣Пока ДРГ разгуливает по Белгородской области, у Соловьева обсуждают госдолг США🤦‍♀️

tai

esmės nekeičia

Patriotas

Būtent

xa xa xa

bidonas pas komunistą ci prašo

Patriotas

Gerai daro bet man neįdomu.

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

Netgi taip)

Va taip, va…

D U R N E L I…

Patriotas

Lok Lok tik nesikandziok)

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

Fuck of bitch!

Neramu ruseliams

Путин напомнил Кадырову, кто его хозяин.

Он сказал Рамзану, что его борода стала больше. Это метафора, которая значила примерно „ты себе много позволяешь”. Это можно понять и по растерянному лицу пехотинца Путина.

Не понравилась Путину агрессивная риторика Кадырова в последнее время, который то и делал, что добавлял себе политического веса своими громкими заявлениями относительно Бахмута. Обратите внимание, что два дня назад Пригожин заявил о взятии под контроль этого города, но никакой реакции от „великого стратега и полководца” не последовало. Вот вам и ответ почему.

patamū

patamū kad putkos koko tikslai nesutampa su kremliaus maltos ordino kavalieriaus tikslais

Neramu ruseliams

❗️Вертолёт Ми-8 упал рядом с Прохоровкой в Белгородской области — СМИ.

⚡️Тем временем, В МВД Белгородской области ввели план «Эдельвейс», объявлен общий сбор сотрудников во всех отделах полиции региона.

Не очень приятна, однако, схожесть названия плана с планом Гитлера в 1942 (👆 скрин) Зачем так назвали?🤔

Alach akbar

Ar spės Zelia įsikabinti dantimis į paskutinio jankių lėktuvo padangą? Kaip jums atrodo?

Patriotas

Čia putlerio svajonė buvo kai tik karas prasidėjo kad taip būtų bet nebuvo….o dabar tai tuo labiau nebus.

Nu jo…

Jankiai irgi taip negalvojo, pakol juos iš Afganistano talibai šlepetėmis išvijo :)))

Patriotas

СССР taipogi tepe slides is Afganistano kaip ir rusai teps slides is Ukrainos.

Patriotui

Geriau ukrosvinų lavonus nuo Bachmuto slavaukrainičiams padėtum susirinkt, nors ant juodų plastikinių maišų su Tapkinu susimeskit :)))

Patriotas

Yra ir be manęs norinčių. Galės rusų belaisviai viską tvarkyti.

trumpai

patriot – idiot

Patriotas

shut up bitch

Kukis

Adekvatus ruskeliai sukilo pries Cara ir uzpuole Belgorodo apskriti. Zelenskis populiarus kaip niekad. Kalbasi su visais pasaulio lyderiais. Vovanas dinges ir nieko nesigirdi , isskyrus tai kad viskas vyksta pagal plana. Cia keli kremliaus liurbiai aiskina apie ordu pergales , nors negali ruskiai jau pusmetis Bachmuto paimt. Vakarykstes naujienos – visiskas feikas. Slove Ukrainai !!

Patriotas

Būtent norėjo Kijevo per tris dienas. Dabar džiaugiasi bažnytkaimiu per neaišku kiek dienų imta.

Kuki,

Durnyno palatoje internetą psjungė?

Kur kontrpuolimas???

NA, BERETAGALVIAI IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Baisiau, nei baisu

preliminarūs bachmuto mėsmalės rezultatai – virš 55000 , iškeliavusių į dausas pas banderą…,dar 85000 sužeistų – tai ukronacistai, samdiniai iš viso pasaulio, ir , didžiąja dalimi , priversti kariauti už nacistinę chuntą , buvusios ukrainos vyrai…, —– klaiku pagalvoti, tiesiog baisu ——-

Visiškas dugnas

Neina naciams paskutiniu metu, bachmutą prašiko, prezidentas pabėgo, kariuomenės vadą ištaškė, dar lenkai už volynės žudynes, už kurias tikrai niekada neatleis, atsiprašyti reikalauja.

Patriotas

Katỹnės žudynės. …
Ruseliu darbas

Nebegerk

iš plastikinių butelių.

Patriotas

Shut up

Pagal Ž.Verną

Neužauga žydera Zelenskis bėga nuo likimo, aplink pasaulį sukdamas ratus. Ar besugrįš Kijevan į savo rezidenciją, ar taip ir suks?

Kita vertus

O koks likimas laukia narkomano tragikomiko, pražudžiusio arti 350000 buvusios Ukrainos vyrų, sugriovusio milijonų šeimų likimus, išžaginusio savo senelį, kovojusį antrajame pasauliniame kare prieš hitlerinį fašismą, morališkai, ir pavertusio žydinčią šalį nacistiniu mėšlynu (visomis prasmėmis)?!

Patriotas

Putino likimas tribunolas jau visi nusprendė.

???

Kas tie visi? Ar tie iškrypėliai, galu varomi???

Patriotas

Pamatysi

Patriotui

Ką pamatysiu, PEDERASTE ?

Patriotas

Bybi balto arklio savo burnoje

Patriotui

Nebegerk po pilną, jau “balti arkliai”…

Patriotas

shut up bitch!

Ukrosvinų krachas

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Patriotas

Депутат Гурулев допустил введение режима КТО во всех приграничных регионах России.                                                     

Режим контртеррористической операции (КТО) в будущем может быть введен на территории всех регионов России, граничащих с Украиной. Об этом сообщил депутат Госдумы Андрей Гурулев.                                                                                                                       Соответствующая мера необходима для устранения разведывательно-диверсионных групп (ДРГ), а также для контроля передвижения транспорта и людей, пояснил депутат.

Он также призвал тщательнее заняться территориальной обороной. По словам Гурулева, в каждом приграничном и новом регионе России должен быть сформирован местный отряд сопротивления.

Короче, народ, берём вилы и лопаты, и идем караулить границу. А генералы и депутаты в Москве будут вас за это официально благодорить и душевно поддерживать.

Patriotas

В понедельник, 22 мая, стало известно, что представители „Легиона „Свобода России” и „Российского добровольческого корпуса” зашли на территорию области и взяли под контроль несколько населенных пунктов.

labas

MINEDAI, apie ką čia tu, kvaily ?

Patriotas

shut up bitch!

Ekspertas

Aš matau karo baigties keturis scenarijus.
1. Miršta Zelenskis – JAV pralaimi.
2. Miršta Baidenas – JAV pralaimi.
3. Miršta Zelenskis ir Baidenas – JAV pralaimi.
4. Nemiršta nei Baidenas, nei Zelenskis – JAV pralaimi.

nugi

tai kaput jav bet kuriuo atveju

Patriotas

Прекрасно!

Patriotas

Valio! Ура!

trumpai

patriot – idiot

Bachmuto kritimas

Tai tik laipsninis kaholų armijos perėjimas iš pastovios “perimogos” stadijos į kapituliaciją…

Patriotas

В Белгороде нанесли удар по зданию Федеральной службы безопасности Российской Федерации.

trumpai

patriot – idiot

MYKOLAS

Gerai yra tai, KAD dauguma Lietuvoje gyvenančių žmonių žino, KAD jų tikslai TIKRAI ne juos valdančių tikslai. Nesidėk Viešpačiu , žmogau, ir būsi Viešpaties išganytas – pasakė Prūsas paskutiniam vokiečiui.

Patriotas

Gerai pasakyta

trumpai

patriot – idiot

Kęstas

Yra posakis – „Kai katinas neturi ka veikti, jis kiaušus laižo”. Panaši situacija yra ir su ukrų ir mūsų lietuviškos žiniasklaidos rusofobiška karo propoganda :))) Asmeniskai man, visa tai iki lempos, kad jie p.i.s.a. visiems smegenis, bet siutina tai, kad visi tie „mastur*buojantys” propogandistai nebeturi ką rašyti, o tik tuščiai drebina orą. Juk jau daugiau kaip pusmetis nebėra ką teigiamo parašyti iš “fronto linijos”, nesant jokių ukrufašistų peremogų mūšio lauke. O dabar dar Artemovskas krito. Varykit toliau iš tuščio į kiaurą, „mastur*buokite” ten ir toliau visiems patriotams-idiotams smegenis.

Patriotas

В студии у Соловьева наивно предлагают раздать оружие простым людям , жителям приграничных регионов.

Реально кто-то верит, что кремлёвское руководство даст добро на раздачу оружия народу?😅
Чтоб гражданские с автоматами на свободную ногу бегали? Опасненько для Кремля такое сегодня делать…..
Глядишь, чего доброго надумают неладное….

trumpai

patriot – idiot

Kur kontrpuolimas ???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Patriotas

Ukrainoje

Aldutė

Zelenskos vaginoje vyksta :)))

Patriotas

shut up bitch!

yell…Z.O.V.marine

reto šlykštumo snukiai tie patriotai-idiotai ir visos tos jų vyšyvankės su visais mėšlo gabalais šurajevais :))) – įdomu, ar tie klounai mato esminį skirtumą tarp ukrainietiškų ir rusiškų, siuviniais dekoruotų , liaudiškų marškinių ? —- nu3,14stos pindosų kekšės, ir tik taip !

Suvestinė

Mūšiuose prie Bakhmuto ir mūšyje dėl Bakhmuto Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado daugiau nei 50 000 žuvusiųjų ir dingusių be žinios bei 120 000 sužeistųjų. Čia buvo sunaikinta daugiau nei 100 tankų, mažiausiai 200 pabūklų ir MLRS bei daugiau nei 1000 šarvuočių, šarvuočių ir kitų transporto priemonių“, – savo kanale statistiką apibendrina ekspertas. Ivanas Kozlovas.

Kaput Ukraine!

Herojam pi-Z-dec!

Saugokitės

RADIOAKTYVUS URANO GRYBO DEBESIS, DREIŽANTIS VIRŠ EUROPOS ………………………………………… ……………….Internete sklindantis gandas teigia, kad virš Europos slenka didelis radioaktyvus debesis. Pranešama, kad vaizdo įraše, kuriame užfiksuotas didžiulis sprogimas vakarų Ukrainoje Cmelnickyje, matyti grybų debesis virš nusodrintojo urano saugyklos, į kurią pataikė Rusijos raketos. Yra pranešimų, kad po streiko kyla radiacijos lygis. Tarptautinė atominės energijos agentūra atmetė teiginius apie radiaciją kaip melagingus (?).

Vacys

Parduodu žvyrą. 8 670 70986

Tadas

Greitai joks Stoltenbergas ar Baidenas be Rusijos vizos negalės apsilankyti Kijeve.

Patriotas

Greitai tu durnyne gulesi)))

Nepergyvenk

tikrai negulėsiu, ir pačiam kompanijos nesudarysiu 🙂

Tai agonija

Kaholų kontrpuolimas – tai agonija. Prieš griūnant TSRS irgi buvo daug kalbų, kad komunizmas nugalės.

Diedas

Bachmutas daugiausisi kartų rusų užimtas miestas.
Vakar „užėmė” 18 tą kartą.
Dabar jau tikrai tikrai.
Sam pūūūtin skazal
:):):):):):)

Oi, oi, oi

Pabudai ir vaistukus pamiršai išgerti? Ane?

Prašalietis

Lokced-Šmokcked runkeliai informojuo-„Įdomūs dalykai vyksta Belhorod srityje, rusijoje. Teigiama, kad Ukrainos pusėje besikaunančio „Rusijos savanorių korpuso“ vienetas…„ Komentuojantis pasivatinantis „Patriotas”,tai yra „tautiškai” užsivelkantis fufaikę „intelektualas” ( runkeliams komentaruose pavarantis ką nors ir „fufaikine” rusų kalba copy paste), „vakarietiškai smarkiai pacivilizuotas” runkelis, komentatorių erdvėje visiškai nukonkuruojantis tik „tautiniais” runkeliaispajėgiančius pabūti kaip „mėlynai geltonas riaumojantis marinatas”, kelis senatvės dimensijos „pagraužtus” sakinius surezgantis „Diedas”…, „profesionaliai formuoja”(kiekvienam runkeliui „diskusijos ir atsakymų forma” gausiai atsako į bet kokį klausimą) dar neišsivaikščiojusiai vietinei publikai „patriotiškai” runkelišką nuomonę apie JAV ir jos vadovaujamų kolektyvinių vakarų bei Ukrainos „peremogų” reikalus… Tik realiame pasaulyje yra vienas „niuansas”, net ir lansberginiame durnių laive galioja gamtos dėsniai. Vienas iš jų sako- kad net ir nuo „galingiausio, protingiausio”, įtakingiausio… runkelio, idioto… nuomonės… Skaityti daugiau »

Patriotas

Fuck off bitch)

Šalis einaį pragarą?

Radioaktyvių dūmų ir pelenų stulpas, pakilęs iš Chmelnyckio britų nusodrintojo urano artilerijos sviedinių saugyklos Vakarų Ukrainoje po Rusijos raketos smūgio, kaip ir didžiulė Rusijos hipergarsinės raketos „Kinzhal“ padaryta žala oro gynybos įrenginiui „Patriot“ netoli Kijevo, koks bus būsimų Vakarų ginklų tiekimo į Ukrainą likimas? Įdomus klausimas, kiek dar Ukrainos kariškiai ar politikai ištvers savo aukštai skraidantį, gerą prezidento gyvenimą, kol šalis eina į pragarą?

BRITŲ DOVANA - urano ginklai

BRITŲ DOVANA, KURI NUOLAT DOVANOJA – URANO APŠVIRTINTA VĖJĄ IR LIETŲ LENKIJAI, VOKIETIJAI, DANIJAI, NYDERLANDAMS IR PAČIAM LONDONUI. Radiacija taip pat nuslinko link Moldovos ir Rumunijos. Ir, kaip pažymėta Simpliciaus straipsnyje, Europos Komisijos viešas radiacijos lygių Europoje žemėlapis staiga ir „paslaptingai“ neveikia ir yra nuolatinio „pakrovimo“ režimu. ………………………………………..https://remap.jrc.ec.europa.eu/Simple.aspx…………………………………..GAL IR MŪSŲ DANGUJE SKLAIDO RADIJACIJA, PŪČIA URANU APVIRKŠTAS VĖJAS IR LYJA URANO LIETUMI?

Ayn Rand

Visas linksmumas startuos kai sukaks du metai nuo procedūros…..Grafeno oksidas suaktyvėja po dviejų metų.

Patriotas

Демилитаризация приграничных областей РФ только начинается – боец Легиона „Свобода России”

Stebuklas

Durnyne vėl internetą įjungė?!!

Patriotas

Rusijoje įjungė. Rusija durnynas. Bet greitu laiku žada išjungti.

rimtai

tu durnas.

blue yellow zov marinie

…kazi,ar ne atvirksciai,nabage….

Diedas

Rūūūūsai pergalingai žygiuoja per Ukrainą užimdami Bachmutą po Bachmuto, o tuo metu Belgorode:
https://youtu.be/jqKjfF-tItI
.

Klausiu konkrečiai

Ir ką tai keičia fronto linijoje, kur rusai jau seniai spardo banderoms subines???

blue yellow zov marinie

…kam klausi,atsakymo nesuprastum vis vien….

Diedas

Apie Belgorodą trumpai:
https://youtu.be/pESqMytoIBQ
.

cha cha cha…

Xoxolai feikais bando nugalėti Rusiją??? Juokiuosi garsu…cha cha cha

blue yellow zov marinie

…bobikai,tu ..loji garsu…suneeeeke..

Tikra naujiena

3 pasaulinis karas įkaista. Sunkiai ginkluota ukrainiečių komandų grupė šiandien, geguzes 23d., kirto sieną ir pateko į Rusijos Belgorodo sritį. Mūšiai įsiplieskė keliuose Rusijos miestuose. Regiono gubernatorius sakė, kad Rusijos karinės pajėgos ieško teroristų. Ukraina neigė atsakomybę už ginkluotą įsiveržimą ir nurodė, kad atakas surengė Rusijos sukarintos grupuotės.

Vėl eilinis ukrufašistų pravalas

Pagoglinkit – “Колонна ВСУ до нападения на Белгородскую область попала на видео. Диверсанты вторглись на американской бронетехнике“. https://lenta.ru/news/2023/05/23/apc/
RusVesna опубликовала видео колонны бронетехники ВСУ до нападения на Белгородскую областьl
На ролике видны стоящие вдоль обочины американские бронетранспортеры (БТР) MRAP International М1224 MaxxPro и внедорожники Humvee. Рядом с техникой стоят бойцы с желтыми повязками на шлемах и рукавах. Поясняется, что съемка велась «неонацистской группировкой, находящейся в подчинении Главного управления разведки» (ГУР) Украины.
Также стало известно, что российские военные захватили у украинских диверсантов как минимум одну MRAP MaxxPro. Машина была обнаружена в поселке Глотово Грайвороновского района. По утверждению военкоров, диверсанты бросили БТР при отступлении.

cha cha cha…

Eurodiplomatijos vadovas Žozepas Borelis, atsakynėdamas į žurnalistų klausimus, supainiojo serbų Belgradą su rusų Belgorodu. Būna, pasitaiko…

blue yellow zov marinie

…rf kaput…

New York Times

Pagoglinkit – “„Зеленский уже в гробу?” Читатели NYT удивились странному фото с Украины”.
https://ria.ru/20230523/grob-1873525260.html

Читатели New York Times обратили внимание на странное сочетание текста публикации издания об отъезде президента Украины Владимира Зеленского и сопровождающей его фотографии.

Согласно материалу, опубликованному газетой в официальном Twitter-аккаунте, Зеленский покинул саммит G7 с „обещаниями об обучении его пилотов управлять F-16 и отрицанием заявлений перехода Бахмута под российский контроль”. Но в качестве иллюстрации для поста журналисты выбрали изображение с шестью мужчинами, несущими гроб.

Violeta

Stebime JAV diktatūros agoniją. Hegemonas dvesia.

blue yellow zov marinie

…vyyyljka,davai zadom,sliuska kacapskaja

Ką tik

JAV Atstovų rūmų pirmininkas Kevinas Makartis informavo apie šalyje už kelių dienų įvyksiantį defoltą, o dėl to kaltas yra Džo Baidenas. 

Diedas

Miasnoj šturm:
https://youtu.be/WOFvXrm2H5A
.

Nu.

Gavnovozai, kada ukrosvinų lavonus iš Bachmuto susurinksit, dvokia baisiai…

blue yellow zov marinie

…kacapistai dvooookia net gyvi…..xa xa xa

blue yellow zov marinie

..nu jus,kacapai ir pavaaarot,….cia is beviltiskumo,matyt….uzuojauta,…….

Keista,

kad kažkur prapuolė nezabutkės. O dėl vyšyvankų pasidomėjau, iš istorinių duomenų paaiškėjo, kad iki TSRS tokios masinės vyšyvankų kultūros iš nebuvo. Pasirodo Chrušiovas mėgindamas išsiskirti tokią vyšyvanką pradėjo naudoti kai kuriuose savo pasirodymuose. Nuo to laiko vyšyvanka pradėjo naudoti ir TSRS komunistai. Dabar, kai žiūriu į mūsų valdžios atstovų lyberal-pedofilų-komunistų nuotraukas darosi dar linksmiau.

U-2

Dar viena nugalejusio landzbergizmo, pe4erastizmo ir satanizmo pergale Lietuvoje. Jeigu anksciau landzberginiai TS-LGBTpistai b-ybius vienas kitam ir hegemonui jobidonui (cia jeigu pavykdavo rasti) grauzdavo pasislepe, droviai dairydamiesi y salis ir po to skubiai valydavosi hegemono meiles likucius nuo savo darbiniu lupu. Tai dabar, jie gales apžioti ir čiulpti oriai atsiklaupe, viesose vietose ir gal net salia vaiku darzeliu ir baznyciu. P.S. Viska apibendrinus, landzberginis pedofilas ir LR Seimo narys nuo TS-LGBT nukentejo beveik be reikalo ir turetu buti reabilituotas su teise įvaikinti…

blue yellow zov marinie

..nusivalyk xuilo isskyras nuo savo parsidavelisku gliciu ciulpmenu….bhweeeeeee,slyyyyksciau….

blue yellow zov marinie

..ale ot,durnius..,tau nera net ka atsakyt….apie musu tautiskus rubus…niekumiekajies,mankurte,a…

mėlynai geltoni lt. buduliai

Kur kontrpuolimas?

blue yellow zov marinie

…xui v rot

Singeris

IEŠKOKIT ZALUŽNO.

blue yellow zov marinie

…ieskokit daininyko…rade,imkites pagaliuko/nunciako/.

Įdomu

O neūžauga niūchas jau grįžo namo, ar dar suka ratus po pasaulį, bėgdamas nuo jau skirto Kinžalo?

Zelenskio banditams

Сила есть в правде. А когда нету правды, тогда нет и силы?

Patriotas

Putleris matyt Sabonis palei tave.

Belgorode sunaikinta virš 70 teroristų ukronacių

Pagoglinkit – “Минобороны заявило о разгроме диверсантов в Белгородской области. Как отражали атаку?” https://lenta.ru/news/2023/05/23/minobrblg/
Вооруженные силы (ВС) России ударами авиации, огнем артиллерии и активными действиями подразделений Западного военного округа разгромили и заблокировали группу диверсантов, которая проникла на территорию Белгородской области заявили журналистам в Минобороны России.

По информации военного ведомства, уничтожены более 70 украинских диверсантов. Также диверсионно-разведывательная группа потеряла в боях четыре боевые бронированные машины и пять пикапов. Остатки диверсантов отбросили на территорию Украины  — там по ним продолжали наносить удары до полной ликвидации

Tie ukrai

savižudžiai ar šiaip daunai, juk žinojo, jog bus utilizuoti?

Patriotas

Ten Rusijos piliečiai buvo.

nuu

Bet ir daunas tu…

Patriotas

Fuck off

Patriotas

Rusijos piliečių.

Gintas

Jau nebe juokingas darosi tas anekdotas apie kontrpuolimą, pasakojamas kožną dieną.

Patriotas

Tai verk tada kokios problemos?

Uždanga nuleidžiama

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

Patriotams-idiotams, čia jūsų diagnozė

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

Patriotas

Жуй опилки северный олень)

Patriotui

Panašu, kad, garbusis, kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių.

Patriotas

„fuck off”

Klausimas konkretus

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Nebuvo tokios šalies, kaip Ukraina

Pagoglinkit – “Путин заявил об отсутствии Украины в истории до появления УССР“.https://lenta.ru/news/2023/05/23/sozdaniee/

До создания Украинской Советской Социалистической республики (УССР) Украины не было в истории человечества. Об этом во время встречи с председателем Конституционного суда страны Валерием Зорькиным  заявил президент России Владимир Путин, пишет ТАСС.

Зорькин показал Путину карту, которая была составлена в XVII веке во Франции. На ней обозначены земли, входившие в состав Российского царства, Казакии и Речи Посполитой. При этом Зорькин отметил, что на карте нет Украины.

«Советская власть создала советскую Украину, это хорошо известно. А до этого никакой Украины не было в истории человечества», — сказал глава государства.

Amžinųjų vergų tauta

DIDŽIOSIOS” OKRAINOS ISTORIJA.
ИСТОРИЯ «ВЕЛИКОЙ» ОКРАЙНЫ
VI – IX рабы Хазарии 
IX – XIII рабы России 
XIII – XIV рабы Золотой орды 
XIV – 1569 рабы Литвы 
1569 – 1657 рабы Польши и Крымского ханства 
1657 – 1708 рабы России и Польши 
1709 – 1917 рабы России, Польши и Австро-Венгрии 
1917 – 1919 рабы Германии 
1919 – 1941 рабы России и Польши 
1941 – 1944 рабы Германии 
1944 – 1991 рабы России 
1991 – … рабы Пиндосов 
ИСТОРИЯ ВЕЛИКОГО РАБСТВА.

Patriotas

Kliedesiai)))

Istorikas

Šiaip rimtesnę vidurinę mokyklą baigęs žmogus gali pasakyti, kad Antikos laikais „ukrainiečiais” buvo graikai, kurių gyvenimas įrodomas esančiomis archeologinės liekanomis, kurio yra randamos tik Krymo pusiasalyje. Po to šiandieninės Ukrainos teritorijoje kelis šimtus metų gyveno “ukrainiečiai”, kurie vadinosi totoriais. 1399 metais Lietuvos Didysis Kunigaikštis Vytautas”ukrainiečius”, kurie kalbėjo kaip totoriai, atrodė kaip totoriai, kariavo kaip totoriai „sutiko” Vorsklos mūšyje. Rusijos carienė Jakaterina užkariavusi tuo laikotarpiu priklausiusią Osmanų imperijai „Ukrainos” teritoriją, sutiko „ukrainiečius”, kurie buvo turkais… Užėmus šios teritorijos dalį Lenkijai ir Austro-Vengrijai šiose teritorijoje buvo pagimdytos „tautos”, kurios Lenkijoje buvo vadinama chalopais, Austro-Vengrijoje teritorijoje gyvenusi dalis žmonių pasidarė „ukrainiečių tauta”, kita Užkarpatėje gyvenusi dalis pasidarė „rusinais”…Toliau tęsti apie „baltąją ukrainos tautą” tenka palikti „geopolitikos ir politikos mokslininkams”.

Patriotas

Buvo klysti.

Patriotas

O Baltarusija buvo?

Nieko naujo

Hitleris 1945 m., kai buvo apsuptas Berlyne, irgi kliedėjo apie rengiamą kontrpuolimą.
Nieko naujo.

Patriotas

Neskubėk. Zelenskio niekas nė apsupo. O Putinas jau turi arešto orderį.

Sąmoningumas

Pas mane prie durų kilimėlis yra ukrainiečių vėliava. Labai padeda – žmonės bando kuo geriau batus nusišluostyti.

Patriotas

Žiūrėk,kad į tave kas nenusisluostytu kojų))) paskui be dantų būsi.

blue yellow zov marinie

NA,KACAPISKOS BEZDZIONIKES,PASILINKSMINOT…IR GANA….MARS I MEDZIUS…..

185
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top