Karas Ukrainoje. Keturi šimtai penkiasdešimtoji (Gegužės 19 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Rusai tęsia smūgius prieš Ukrainos miestus, šį kartą daugiausia naudoti dronai-savižudžiai. Pastaroji agresoriaus taktika jau naudota ne kartą – dronų pagalba identifikuojamos ukrainiečių oro gynybos sistemų pozicijos ir tada smogiama raketomis arba po jų skrendančiais kitais dronais.

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatove. Agresoriaus atakos šiauriniame flange aprimo, mažiau naudojama ir aviacija. Šią savaitę jau buvo tokių ramesnių dienų, tačiau po jų sekė intensyvesnis, nors ir nerezultatyvus rusų puolimas. Tikėtina, pauzes rusai išnaudoja žvalgybai ir persigrupavimui. Neatmestina, kad savaitgalį mūšiai vėl gali suaktyvėti.

📍 Kremina. Dominuoja pozicinės kautynės ir artilerijos dvikovos.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atstovas plk. S. Cherevaty pareiškė, jog gynėjų pajėgos perėmė taktinę iniciatyvą prie Bakhmut ir verčia rusus reaguoti į Ukrainos vienetų veiksmus (kontratakas flanguose). Agresoriaus pajėgos prisitraukia papildomus rusų vienetus į flangus. Tam, kad tinkamai mūsų skaitytojai suprastų šiuos žodžius, norėtume paaiškinti. Tai nereiškia, jog ukrainiečiai prie Bakhmut jau pasiekė pergalę. Ukrainos vienetų veiksmai yra taktinio pobūdžio ir kol kas nesukelia operacinio lygmens efekto. Skaitėme j. prigozhyn žodžius, kad rusų pajėgos nebegali tęsti Bakhmut apsupimo, nes ukrainiečiai atsiiminėja pozicijas flanguose (miesto šiaurėje bei pietuose), tačiau okupantai ir toliau iš savo artilerijos rajonų (ugnies pozicijų) gali netiesiogine ugnimi apšaudyti Ukrainos manevrinių vienetų naudojamus kelius bei kritiškai svarbius gynybos taškus (Chasiv Yra, Ivanivske, Khromove, Bohdanivka). Manytume, kad tik atėmus šią galimybę galima būtų kalbėti apie iniciatyvos perėjimą į ukrainiečių rankas bei realių operacinių tikslų (pvz.: Bakhmut atsiėmimo perspektyvą) pasiekimą. Tai galima būtų padaryti: 1) šiauriniame flange išėjimu į ruožą Berhivka – Krasna Hora – Blahodatne (tokiu būdu apsaugant Bakhmut logistinius kelius) ir 2) pietiniame flange išėjus į ruožą Klishiivka – Andriivka – Kurdiumivka (tokiu būdu apsaugant Ivanivske ir Chasiv Yar).

📎 Šiaurinis flangas. Vakar ukrainiečiai suintensyvino savo atakas. Šį kartą rusai buvo priversti nežymiai atsitraukti prie Sakko Vintseti kaimelio. Nesame tikri, ar Ukrainos pajėgų 10-oji kalnų brigada vis dar veikia šiame ruože. Tačiau šis vienetas tikrai yra prie Bakhmut, tad įspūdžio susidarymui, galima pažiūrėti kaip atrodo viena iš jų lokalių atakų: https://t.me/edelweiss10tg/588.

Sakko Vintseti gyvenvietė yra aukštumoje, iš pietų pridengta Bakhmutovka upės, tad tikėtina čia įsitvirtinę ukrainiečiai gerina savo taktinę padėtį Vasyukivka – Rozdolivka – Vesele ruože. Maža to, įsitvirtinus aukštumose jiems galimai atsivers geri stebėjimo ir šaudymo sektoriai, kurie leis efektyviau ugnimi apšaudyti rusų kontroliuojamą kelio Rozdolivka – Soledar ruožą.

📎 Bakhmut mieste tęsiasi sunkūs mūšiai aplink Yuvileiaya gatvę, padėtis neaiški.

📎 Pietiniame flangas. Ukrainiečiai įsitvirtina vakar atsikovotose pozicijose į vakarus nuo Klishiivka, persigrupuoja. Savo ruožtu rusai kontratakuoja, tačiau pozicijų susigrąžinti jiems nepavyksta.

📍 Avdiivka – Mariinka. Agresorius atnaujino operacijas Pervoimaiske ruože, tačiau jis patyrė didelius nuostolius ir tikslų nepasiekė. Rutiniškai tęsiasi labai sunkios kautynės Mariinka. Tuo pačiu okupantai atnaujino puolimą prie Novomykhailivka. Ukrainos gynėjai nelieka skolingi – taip pat kontratakuoja.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis. Ukrainiečiai tęsia atakas Kryme. Jų žvalgybos dronai ir dronai-savižudžiai aktyvūs aplink rusų komunikacinį ir logistinį mazgą Dzhankoi. Tik priminsime, kad ukrainiečiai užvakar atakavo geležinkelio atkarpą Simferopol – Sevastopol, kuri yra sudėtinė geležinkelio atkarpos Dzhankoi – Sevastopol dalis. Dabar smūgiuojama Dzhankoi, tad tikėtina ukrainiečiai siekia keliose vietose pažeisti geležinkelį ir taip sumažinti Dzhankoi komunikacinio ir logistinio aprūpinimo mazgo pralaidumą.

1.4 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
112 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Patriotas

Бегут! «За последние 5 лет из России ушли 50 тысяч ученых», – заявил академик Валентин Пармон, председатель Сибирского отделения РАН.
Никто, ни одна страна в мире, не потерял такое количество умов, прекрасно образованных людей, как Россия.
И о том, как выправить эту ситуацию, никто не говорит.
Кроме академика Пармона.

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo nors kokį mąstymo gebėjimą turintis „idiotas, variotas…”, paskaitęs „Sibiro akademiko” Parmon „Rosijos protų nutekėjimą” , „patriotiškai” viliuosi, kad jis nėra užpoliarės čiukčių „akademijas baigęs ir ten įgijęs čiukčių mokslų mokslinius laipsnius”, įvertinimui ar tai „daug” turėtų užsiduoti klausimą – ar yra „protų nutekėjimo matas”. Jei jo nėra, tai su kuo duodamą „daugumą” galima palyginti…. Akivaizdu, kad palyginimui geriausia tinka- kiek per tokius pačius laiko periodus Rosijos „protų nutekėjo” kitais istoriniais periodais kaip 1990-1995, 1918-1923… Po šitokių „mokslinių” paprastų palyginimų joks nuo ukrainietiškų lašinių perdozavimo supuvęs runkelis, iki panagių išlikęs tarybiniu vatnykas, vietinis vatnykas iki pakaušio susicivilizavęs eurovatnyku, iš vietinio čiabuvio niekaip pilnai homoseksuališkai nedasicivilizuojantis vietinis homoseksualas, mistinis vietinis liberalas, 75 metams užslapstintas tremtinys truputį kartais lageryje, po… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…ybytute,tai viena zymiausiu akademiko PRASALIEIOICIO kada nors pasakytu kalbu….savo vingrumu ir nesuprantamumu pranokstanti net beviltisko sizofreniko kliedesi….ui vei….kevendysch….

Patriotas

Protingas-durnius.

Patriotas

Kažkoks kratinys…. žodžių ir posakių. Demagogija ir tiek.

Tikrieji mūsų pasaulio šeimininkai

Kad ir ką mums toliau meluotų taip vadinami „oficialieji istorikai”, kad ir kokius makaronus mums kabintų ant ausų pasaulinio elito užsakymu „melasklaida”, tikroji žmonijos istorija nesulyginamai skiriasi nuo tų proto fantazijų rašliavų, kurios sudėtos į dabartinius istorijos vadovėlius ir kuriomis aklai tiki tik tie žmonės, kurie nesugeba savarankiškai mąstyti.
Žmonija gyvena visiškoje iliuzijoje ir ignoracijoje apie tai, kas iš tikrųjų vyksta pasaulyje:

http://user1252122.sites.myregisteredsite.com

Laisvalaikio skaitiniai
Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

..tai kad ir be jo kacapams kirdyk…

Garbusis,

Nusipirkite žvakučių, kad užtemusį protelį apšviestų 🙂

blue yellow zov marinie

…garbusis,jau turbut pats nujauciate,kokiu zvakuciu jums pasiulysiu nusipirkt……ten,kur saule nesviecia…ir koks tai,sakyc,….riuzzko duxo kvapelis…..

Ei tu, WC eketė

Pasakyk šetono vardą (įvardink jį tikruoju jo vardu), ir šetono galybė sunyksta. Taip byloja tautosaka…
Užteko WC eketę įvardinti žydu komunistu ir tas brūdas dingo.

blue yellow zov marinie

saitan xuilo,berasti..

Ei, dvasios ubage

Kada viešinsime Seimo dar 75 metams užslaptintų KGBistų sąrašus? A?

blue yellow zov marinie

..oi oi ui vei,tik nereikia…bijau viesuju..tualetu

Singeris

IEŠKOKIT ZALUŽNO.

blue yellow zov marinie

..ir tave surasim.Ir pagydysim.Skaudes,bet niekis.Busi tylus,kaip isromytas aniuolas,daininyke kacapskas.

Vytautas

Tavo lemputės jau senai perdegė, nebešviečia, senas KGBiste!

blue yellow zov marinie

..vyyycka,as turiu zydiska fanarika..viskas dega….rasiejuska matuska dega….sachtos deeeega……gary fsio syniem plamieniem…..

Vadimas iš Norvegijos - dabar BACHMUTE

Ei, banderos, kas jūsų fronte naujo????
Kur jūsų pergalės mūšio lauke???
Seniai beskaičiau.
Kada pagaliau išmuš ta “Krymo valanda””?
Kada imsit Donecką???
Ar Mariupolį jau išvadavot?
O prie Bachmuto ukrosvinų lavonus susirinkot???
Ar Patriot po Kindžalo smūgio jau suremontavot?

blue yellow zov marinie

..ar ne perdaug smalsaujate,negerbiamasis…

Faktas

Viskas laikina. Xoxolų naciai bus greitai sunaikinti.

blue yellow zov marinie

…as viska pasakysiu fainuskai ku ku klianskei….

blue yellow zov marinie

VISU SALIU KACAPUASAI,VIENYKITES….taip lengviau bus jus spieciuje nudauzti…..

Sveikinu

Pagaliau pas visus ateina supratimas, kad tas zovas šūdas yra žydas, komunistas, nekenčia kitataučių (rašo lietuviškai bet be lietuvybių), ir nekenčia Putino, nes į vietą pastatė Rusijos žydus oligarchus. O šiame portale tik kelia sumaištį… Viskas pagal pilną programą gojams durninti… Visi jo komentarai yra parašyti, kaip saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus…

blue yellow zov marinie

….xa xa xa…ale tikrai…graziai gi asei tave,durniau,durnyju….man taip liepe Auksciausias,is …dungaus,mause goooojau…aik pasimelst tokiam pat,kaip ir tuei,durniui xuiliui…

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…girdejote FSB agenta..

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

..pastabus yra kvailys..

Diedas

Kijev za tri dnia, za niedueliu do lamanša baigėsi.
Kvaštelėjęs cariūkštis patikėjo pats savo pagyromis ir sugalvojo pakariaut.
Ačiū jam
Sužlugdė imperiją.
Bet tik viena bėda, iš visų pusių jo nebeapkenčia savi.
Greit galbys.
Gal jau ir būdas sugalvotas.
Razumnesni ruseliai jau verčia kailį.
Vata ir jūs dairykitės iš kur vėjas pučia.
Neužilgo teks kitus myžalais aptaškytus kerzokus bučiuot.

Pasirodo idiotizmas

yra užkrečiamas?

blue yellow zov marinie

…o kur tu uzsikretei,nabage…….ar bent supranti,ko taves klausiu,a..varguoli….

Diedas

Analo govniet :):);)
(I niebūdiet)
:):):)
https://youtu.be/34jDvuw7WsM
.

Didžiai gerb. Diedai,

Prisirinkau visą maišą akmenų. Kada jau galėsiu pradėti juos mėtyti į Tamstą?

Fui

Šitam brudui ir viso sunkvežimio akmenų negaila…

blue yellow zov marinie

…man negaila nei kacaaapu,man negaila nei kretinu…nie ko negai la visaaaaai……

blue yellow zov marinie

…prisiduoti i Ziegzdrius siulau paciam….gal ne tiek daug aminezino israsys….Akmenus nugabenkit i soda,susilipdysit budeles pamatus,kai paleis..

FAKTAS

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

blue yellow zov marinie

…o kas jus,garbusai,uzbuuuuure,a….

Ayn Rand

Pas vagis ir globalinės mafijos klounus net karas neišėjo, kaip neišėjo ir covido epidemija, kur jie planavo užmušti 70% planetos žmonių.

blue yellow zov marinie

.o kada tu,kacape,iseisi is sio svieto..

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

..na,glinda,kada issipereeeejei savo meslyne…

Patriotas

Wagner“ tyliai atsitraukia iš Bachmuto. Ne visi – tik labiausiai patyrę, geriausiai apmokyti kariai išvedami. Karas Ukrainoje jiems greičiausiai baigėsi – jie bus siunčiami į Sudaną, kur darys tai, ką darė prieš Rusijos invaziją į Ukrainą.

blue yellow zov marinie

..bandiuganas ir Afrikoj bandiuganas..

Akivaizdu

VISKAS TEISINGAI, BACHMUTAS KRITO, WAGNER KARIAMS NEBĖRA TEN KAS VEIKTI, – PASITRENIRAVO ANT XOXOLŲ, DABAR VAŽIUOS Į SUDANĄ PAKARIAUTI.
ŠAUNUOLIS PRIGOŽINAS, – JAM 3 KART VALIO!!!

blue yellow zov marinie

…pakariavo,pralose,daba vaziuos namo,…i kalejima..

Bachmut kaput

Pagoglinkit – “Боец ВСУ заявил о падении Артемовска“ /видео/.https://lenta.ru/news/2023/05/20/pal/
Боец Вооруженных сил Украины (ВСУ), находящийся в Артемовске (украинское название — Бахмут), заявил о падении обороны города. Об этом пишет Telegram-канал «Военкоры русской весны».

«Что я хочу сказать. Бахмут пал. Если что, не поминайте лихом», — сказал военный на видео. При этом его речь сопровождалась звуками взрывов от артиллерийских обстрелов.

Lašiniai Ukrainai

Kaput Ukraine!

Herojam piZZZdec!

blue yellow zov marinie

..daitie salo pakusatj,my rusaky,viecno galodnyjie gandony..nem nem xatym…

Šlovė Wagner kariams!

Pagoglinkit – “Российские силы взяли под контроль Артемовск”. https://lenta.ru/news/2023/05/20/artemovsk_control/
РИА Новости: российские силы 20 мая полностью установили контроль над Артемовском.
«Пополудни 20 мая полностью был взят Артемовск, последний участок так называемой многоэтажки-самолета», — сообщил основатель частной военной компании «Вагнер» Евгений Пригожин.

blue yellow zov marinie

wrangleriams kaput

cha cha cha…

cha cha cha…,d u r n e l i,…cha cha cha…

blue yellow zov marinie

…bobikai,tai tave jau isveze…..kurioj palatoj cia linksminiesi….tuoj atnes tau vaistu..

prigožinas

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

blue yellow zov marinie

…sek,sesute,ir bijuuuna,kad nebutu atejuuunu…

GĖDA

Prigožino zekai sudaužė profesionalus NATO samdinius ir banderas!

blue yellow zov marinie

..vor dolzien…sidietj…

Patriotas

Tikrai))) gėda rusų vdv jie matai nesusitvarko)) nei jūrų pėstininkai nei desantas tai ko verta ruskiu armija? GĖDA! Ruskiu zekai osvabaditeliai tokie Šaunuoliai!
Galėtų ruskiai zeka prezidentą išsirinkti ot būtų puiku.

Patriotas

🙄 Как оказалось, фраза «Шойгу, с*ка, где снаряды?» «дискредитирует» российскую армию, но оштрафуют за нее не автора — Пригожина, а рандомного москвича, который разъезжал с этой надписью на джипе

Силовики составили протокол на 51-летнего Алексея из Москвы — слова «Шойгу, с*ка, где снаряды?» он написал белой краской на заднем стекле машины, пишет Baza. С него теперь требуют до 50 тысяч рублей штрафа.

Z болваны с надписями на машинах можен начнуть хоть что-то понимать…
А может так и не начнут😅🙈

D u r n e l i,

Ar turi dar anekdotų? Smagiai pasijuokiau…

blue yellow zov marinie

..na ja,susede beprotnamy, juokesi durniu burelis…..Paskui atejo daktaras ir liepe skirstytis…

Patriotas

На 51-летнего владельца Jeep Grand Cherokee составили протокол о дискредитации ВС РФ за наклейку на машине с цитатой Евгения Пригожина: «Шойгу, с*ка, где снаряды?». А коммуниста Соболева угрожают исключить из партии за критику ЧВК Вагнера. У самого повара, видимо, плащ-невидимка.

Страна мертвой логики.

Klumpiai

Eikit geriau su tais mėlynai geltonais skudurais, kurių esate pilna visur prisikabinėję, ašaras nusivalyt. Juk gedulas pas jus šiandien – BACHMUTAS RUSAMS PASIDAVĖ !

blue yellow zov marinie

..nuplauk savo zaliais snargliais paskutini kacapuasu griuvena,T34

Patriotas

Kam jas valyti jei niekas neverkia? O tau geriau būtų ruskyne gyventi?
„Aš važiuoju autobusu ,autobusas pilnas rusu) nei duonytes nei mesytes tik raudonos veliavytes.. ot būtų puiku

Simboliška ir smagu

Mariupolį rusų kariai iš ukronacių išvadavo 2022 m. gegužės 20 d.
Dabar Bachmutą rusai irgi išvadavo 2023 m. gegužės 20 d.

blue yellow zov marinie

..oi,nemaguuuuuuu…..isvadavo….xa xa xa

Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

blue yellow zov marinie

kos kos kos…gyvuly.

Kur kontrpuolimas ???

NA, LŪZERIAI KLUMPIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

…jokiosi garsu…jok jok jok

prigožinas

Домой, домой Бахмут домой.

blue yellow zov marinie

..v tiurmuu,v tiurmuuu,tiuriagon xaciuuuuu……

zaluznika

dingo

blue yellow zov marinie

atsirado

kaput

bus zelionij hitler

blue yellow zov marinie

putler ubliudok

S400

Čia Zelenskienės vaginos Diametras. Simboliška.

blue yellow zov marinie

tavo durnumo matas kilometrais

Kaput Ukraine!

Rusijos pergalė yra neišvengiama!

Nu jo...

Banderoms jau pyzda, greit ir Lietuvoj reikės tuos ukrainietiškus skudurus nusikabinti…

blue yellow zov marinie

nea

blue yellow zov marinie

per daug rukei

V.TOMKUS

Norit tamstos, ar nenorit, tačiau reikia pripažinti, kad tie chocholai kare yra beviltiški. Ukrainos armijos nebeliko nuo tada, kai rusų kariai prieš metus dar praėjusį gegužį sudaužė elitinius “Azov” ukronacių dalinius Mariupolyje. Apgailėtina buvo žiūrėti, kada iškeltomis rankomis virš 2 500 nesipraususių, apšepusių, alkanų, apsimyžusių ir apsišikusių azoviečių nacių buvo rusų “išrūkyti” iš “Azovstalio” metalurgijos gamyklos katakombų ir po to, pasak Zelenskio, sėkmingai “evakavosi” į DLR ir Rusijos kalėjimus.

blue yellow zov marinie

be reikalo tave paleido…

Patriotas

Nu jo per tris dienas ))) Rusai I burną paėmė o buvo viltis Kieva paimti)))

kaput

Bahmut

https://youtu.be/mwnsz46gnY0
 
0: 27

Tai

Į Krymą atostogauti nebevažuosime? (:

blue yellow zov marinie

..jus…nea

Naivi blondinė

O kontrpuolimas jau buvo?

blue yellow zov marinie

nea,bet kacapai jau skuodzia is Baxmuto ir Krymo,kvailele.Laikas ir tau trauktis i Uzurale..

Žemaitis

Bachmute rusų tankai stovi su užrašu На Zaпад!

Va taip, va...

Tai NATO pralaimėjo prieš Vagnerius?

Patriotas

Jei NATO pultu tai per 10 minučių ruskynaz. Sutrupetu

blue yellow zov marinie

..da greiciau…jiems is baimes tryda sukiltu i tuscias puodynes ir visi kristu nuo sudu infarkto..

Patriotas

Jau krito vagner profesionalai Sirijoje padarė iš jų faršą))) tokį kad ziopciojo ilgai

Patriotas

Kur kreiseris Moskva?

blue yellow zov marinie

..nea,laimejo

MYKOLAS

Dabar Zelia tikrai nebesirodys Okrainoje, Zalužnyj nudvėsė, ar Zelia jį pašalino.
Tai kur tas kontrpuolimas? :)))
Ei, geltoni mėlyni lt. buduliai, kur jūsų kontrpuolimas? :)))
Net budulių propagandistai tv3 šiandien užduso :)))

Patriotas

Ukrainoje

blue yellow zov marinie

…suprantu,tau priepuoliai kartojasi vis dazniau..greit bus aTa,kaip ir visai rf…..net pult nereikia,patys is baimes nugaisit.xa xa xa

blue yellow zov marinie

..jo,tik visi pamusti..

Patriotas

Ну и флаг в руки! А ты жопу русским целуй

Ei, geltoni mėlyni lt. buduliai

Kur jūsų kontrpuolimas? 🙂

Jadzė

Šiandien net budulių propagandistai tv3 užduso…

blue yellow zov marinie

…jadzyt,raudona sliuske,kiba apsirgai sifiliu ir niezais,kad darban,i viesnami,neini…

tas kontrapuolimas

zombių zombinimas

tuo kontrapuolimu

prizombinta visas zombistanas

Patriotas

Kremliaus zombiai makaronai netrukdo?

blue yellow zov marinie

JAUNIEJI KACAPISTANIECIAI,A VIS DA LAUKIAT KONTRPUOLIMO…….nagi,paverkit,pavemkit,patrydaliokit…..labai juokinga jusu sapalioniu paklausyt,palata Nr.6…..xa xa xa

112
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top