Karas Ukrainoje. Keturi šimtai septyniasdešimt penktoji (Birželio 13 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Mažasis pu viename iš savo pasisakymų šiandien pareiškė, kad „parketiniai generolai nepasiteisino”. Panašu, gali būti ruošiama dirva paaukoti bent du atpirkimo ožius – shoigu ir gerasimov. Tai būtų logiškas finalas po y. prigozhyn shitstorm’o, tačiau ar atpirkimo ožiai nuolankiai pasitrauks ir ar tai ką nors pakeis – pagyvensim pamatysim 🙂

Žiūrim ką turim 👇

📌 Luhansko kryptis. Sprogimai giliame agresoriaus užnugaryje. Beveik 140 km nuo kontaktinės linijos apšaudyti kariniai taikiniai Krasnodon. Iš rusijos teritorijos per šį miestą eina kelias į Luhansk, šalia – ten pat vedantis geležinkelis. Taigi, panašu į dar vienos rusų aprūpinimo arterijos pjaustymą. Po pietų griaudėjo sprogimai ir pačiame Luhansk. Tikėtina, smogta agresoriaus logistiniams centrams arba pajėgų susitelkimo rajonams.

📍 Svatove. Be pakitimų, mūšių intensyvumas gerokai sumenkęs.

📍 Kremina. Kartais įsiplieskia lokalūs susidūrimai pietiniame flange, tačiau iš esmės sektoriuje sąlyginė ramybė.

📍 Lysychansk. Agresorius tęsia atakas Vesele link, taip pat čia aktyviai naudoja aviaciją siekdamas užkirsti kelią Ukrainos vienetų galimiems puolamiesiems veiksmams Bakhmut šiauriniame flange (Rozdolivka – Vesele – Spirne). Nepatvirtintais duomenimis ukrainiečių judesiukas čia prasidėjo, bet dar kažko apčiuopiamo užfiksuoti nepavyko.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Kaip ir minėjome auksčiau atskiri kanalai praneša apie prasidėjusį Ukrainos pajėgų judesį šiauriniame flange (Rozdolivka – Vesele – Spirne), tačiau dar sunku spręsti ar tai tiesiog pajėgų rotacija ar kažkas rimtesnio. Ukrainiečiai toliau vykdo lokalias atakas Yahidne – Berhivka – Orohovo Vasylivka ruože.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose be pakitimų.

📎 Pietinis flangas. Ukrainiečiai čia taip pat atakuoja prie Klishiivka ir Kurdiumivka, bando stumti rusus už kanalo.

📍 Avdiivka – Mariinka:

📎 Lokalios abipusės atakos vyksta šiauriniame Avdiivka flange ir Pervomaiske ruože.

📎 Mariinka toliau tęsiasi sunkios kautynės, Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas.

📍 Vuhledar. Nepatvirtintais duomenimis, remiami atakos sraigtasparnių agresoriaus manevriniai vienetai ėmė atakuoti Vuhledar gyvenvietę. Tai yra bandymas mūšiu sukaustyti čia esančias ir galimai, link Volnovakha galinčias pulti ukrainiečių pajėgas, tačiau tokie veiksmai labiau primena desperaciją, nei apgalvotus ir suplanuotus veiksmus. Pradėję pulti link Vuhledar rusai kiša pajėgas į ukrainiečių per ilgus mėnesius prišaudytus ruožus, ko pasekoje: 1) šių pajėgų jiems gali prireikti atremiant galimą Ukrainos vienetų ataką link Volnovakha ir 2) jei/kai ukrainiečiai, nukirtę pleištą prie Velyka Novosylka, ims stumtis į pietryčius ir grasinti užeiti rusų Vuhledar grupuotei iš užnugario, jie neturės kaip to atremti. Kaip bus – matysime.

📌 Zaporizhia kryptis. Agresoriaus 35-osios armijos štabo viršininko sunaikinimas tikėtina tėra dalis netekčių, kadangi tokio rango karininkas vienas nevaikšto. Galimai, gilėjant problemoms Velyka Novosylka ruože, agresorius galėjo į kokią divizijos ar brigados vadavietę atsiųsti aukštesnės vadovybės delegaciją. Čia galimai juos ir prigavo ukrainiečių raketos. Kitas variantas, Ukrainos pajėgos turi įrankių smūgiuoti okupantų gynybos gilumoje (HIMARS, Hrim2, Storm Shadow), tam neatmestina jog generolą su kompaniją raketa pagavo „namuose”, t.y. 35-osios armijos štabe. Agresorius į tai atsakė taip kaip moka, raketomis apšaudytas gyvenamasis namas Krivyi Rih mieste, yra nuostolių civilių tarpe.

📍 Velyka Novosylka. Rusų vakarykštės kontratakos Makarivka link baigėsi nesėkme, ukrainiečiai čia įsitvirtino. Ukrainos vienetų spaudimas Staromayorske – Urozhaine – Staromlinivka trikampyje tęsiasi, tačiau jie per daug reikalų neforsuoja. Tai yra natūralu, kadangi pajėgoms prie Makarivka reikia įsitvirtinti, apsaugoti savo flangus bei patiems paieškoti atsiveriančių galimybių. Dabar ukrainiečiams mažais kąsneliais nupjauti Rivnopol ar Novodonetske gali būti lengviau. Kadangi šiose gyvenvietėse įsitvirtinusiems rusams nuo Storozheve – Blahodatne – Makarivka ukrainiečiai gali smūgiuoti į flangus. Darbą palengvina Ukrainos gynėjų pasistūmėjimas vakariniame flange (Novodariivka – Levadne). Toks nuoseklus veikimas labiau atitiktų ukrainiečių veikimo algoritmus, nei karštakošiškas daužymas galva į pagrindinę gynybos liniją (prisiminkime operacijas dešiniajame Dniepro krante).

📍 Orihiv. Ukrainiečiai įsitvirtino Lobkove, tačiau toliau pasistūmėti jiems nepavyksta. Tiesa, neatrodo, kad jie tai bando daryti strimgalviais. Panašu, kad Lobkove ir Mala Tokmachka šiuo metu jie pasirinko rusų pajėgų kaustymo taktiką ir laukia tolimesnio veiksmų eigos vystymosi Velyka Novososylka sektoriuje. Tam ruošiasi ir agresorius – fiksuojamas jo vienetų permetimas iš užlieto kairiojo Dniepro upės kranto į Zaporizhia kryptį.

📌 Pietų kryptis. Ėmė ir užsidegė degalų saugykla Krasnodar mieste. Tai įvyko šiauriniame Kuban upės krante prie pat geležinkelio tilto, per kurį tikėtina ir buvo išgabenami degalai link Kerch, o po to į Krymą. Sutapimas, ne kitaip 😊

2.2 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
190 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dzeikas

Jeigu kam idomu, kas realiai vyksta Ukrainos – Rusijos fronte , orienuokites pagal ruso troliu hiperbolini suaktyvejima: rusai gauna i skura ir traukiasi.
Ne septynmyliais zingsniais, bet pagal zviegimo tona sprendziant rusai nustebinti, kad ZSU iveikia ir paima rusu itvirtinimus.

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Uždrausta tiesa
Dzeikas

Kiek man susidare ispudis ZSU stumiasi pirmyn po biski varzydama rusus. Sie isitvirtine ir ismust taip staigiai kaip is Harkovo 22m rudeni nepavyks.
Bet visdelto po biski ukrainieciai stumiasi pirmyn.Per savaite daugelyj vietu frinto linija stumteleta 1-5 km. Negreitai.Bet rusai tiek pajudedavo kai sturmavo Soledara ir Bahmuta per menesi-du.
Turint omenyj , kad rusai ten pristate kelias eiles betoniniu itvirtinimu ir tenka juos is ten ismusinet – neblogai.
Geras rezultatas bus jeigu ZSU iki rugsejo pasieks Azovo juros kranta. Tada amerikieciai garantuotai pateiks papildamai ginklu. Jie dosnus jeigu mato, kad ju ginklai tinkamai naudojami.

Dzeikas

Kas netingi paziurekite the Sun tinklapi kur nufilmuota kaip ukrainieciai ismusineja rusus is apkasu: mazdaug su Humvee vaziuoja pliekdami is 12.7mm kulkosvaidzio.Rusai slepiasi ir bijo nosi iskist , – 12.7 mm kulka bet kur pataikiusi daro is zmogaus arba lavona, arba luoši,- ukrainieciai priselina ir apmete granatom isvalo apkasus.
Kaip sake vienas komentatorius, amerikieciai apmeto 2000 svaru bombomis , ir kai niekas nebesaudo seda i sarvuoti ir puola. Na ukrainieciai neturi aviacijos tai sukasi savaip😄😄😄👍

Nagi, išpistgalviai beretiniai, klausiu konkrečiai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Kaput okupantams

Заместитель министра обороны Украины Анна Маляр 12 июня отметила в телеграм-канале, что «государственный флаг снова поднят над селом Сторожевым» – в Донецкой области.

Sapne tu

sapne.

Ir dabar

gali susidegint už Ukrainą!

Tikroji,nesuklastota pasaulio istorija

Kodėl dabar vykdomas masinis dar likusių baltųjų europiečių genocidas-priežastys ir pasekmės:

http://www.wearswar.com

Pranešimas

Prie Avdejevkos ukrainiečių dviejų šarvuočių ekipažai laisvanoriškai evakavosi į rusų nelaisvę. Zaporožės rajone rusai perėmė kelis veikiančius „Leopard” tankus bei „Bradley” kovines mašinas, kas rodo ukrainiečių skubų pasitraukimą iš mūšio lauko. Tuo tarpu Boris Pistorijus pareiškė, kad Vokietija negali pakeisti naujais tankais kiekvieną Ukrainoje prarastą „Leopardą”.

Laisvalaikio skaitiniai

Pagoglinkit – “350 тысяч убитыми: в США озвучили потери ВСУ” https://www.mk.ru/politics/2023/06/06/350-tysyach-ubitymi-v-ssha-ozvuchili-poteri-vsu.html

Ukrainos nuostolių suvestinė

Всего с начала проведения специальной военной операции российскими военными уничтожено: 
-441 самолет, 
-238 вертолетов, 
-4563 беспилотных летательных аппарата, 
-424 зенитных ракетных комплекса, 
-9841 танк и других боевых бронированных машин, 
-1122 боевые машины реактивных систем залпового огня, 
-5071 орудие полевой артиллерии и минометов, 
-10 856 единиц специальной военной автомобильной техники.

Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

Putinas įlindo I būdą.

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

Pūva rusas

Birželio 10 d. paskelbta, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos eliminavo Rusijos papulkininkį Vladimirą Butenko.

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Rusijos nuostoliai

13.06.2023
Танки — 3935 (+4)
ББМ — 7642 (+6)
Артиллерия — 3766 (+20)
РСЗО — 601
Средства ПВО — 363 (+1)
Самолеты — 314
Вертолеты — 300 (+1)
БПЛА — 3309 (+2)
Крылатые ракеты — 1183
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 6473 (+2)
Специальная техника — 511 (+1)
Личный состав — около 216650 человек (+470)

Prašalietis

Koks čia Kremliaus vatinką užsivilkęs runkelis skaičiuoja Rusijos nuostolius… Kodėl 13.06.2023 „levitano pranešime” yra „nusukti” dar prieš metus ukrainos Zelio buvusio „dešinės kojos” Aristovičiaus skelbti Rusijos „nuostoliai”. Aristovičius skelbė, kad tuomet jau buvo sunaikinta 4 Rusų armijos iš turimų viso 10 armijų. 1 armija mažiausiai 100000 karių, 4 armijos būtų mažiausiai 400000 rusų. Buvo skelbta apie prie Marijupolio sunaikintus šimtus Rusijos tankų ir lėktuvų…

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Tikroji,nesuklastota pasaulio istorija
Svarbu stabilumas

“Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

Žiūrėjau

Gražiai tie Leopardai dega, čirkšt ir ugnis iki dangaus. Turbūt mediniai.

kaput

nepadėjo tigrai nepadės ir leopardai

Putinas įlindo I būdą.

Padėjo kreiseris Moskva krabus šerti

Putinas įlindo I būdą.

Lygiai taip pat kaip ruskiu tankai.

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Kibaldžiukas

Fronte vartosi Leopard 2A6, Bradley MM2A2, AMX-10RC, MaxxPro liekanos. Kodėl nerašote – gėda?! Rusija išdaužė per 170 vnt. NATO moderniausios karo technikos! Bradley jau neliko! :))))

Juozapas

Jei trumpai, tai visas NATO + Ukraina per pusantrų metų gavo nuo vienų Rusų per visas skyles.

Kaput okupantams

NATO dar nei piršto nepajudino durniau. Sutrupetu per tris dienas ruskynaz

Putinas įlindo I būdą.

Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų grupėse vyksta masinis girtavimas ir tvyro pralaimėjimo nuotaikos.

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

dega tie Leopardai

Jei pamuštų pradėtų veźti į Lietuvą demonstruoti, tiek kaimų neužtektų.

Remigijus

Didieji ir Galingieji Ukrai! Jūs gal daugiau tų rusų nepulkite, nes po kiekvieno jūsų puolimo tos Ukrainos vis mažiau lieka!

Akivaizdu

Nacių kontrpuolimas baigsis jų kapituliacija.

Putinas įlindo I būdą.

Rusijos karo propagandistai pripažįsta, kad, stiprėjant Ukrainos kontrpuolimui, padėtis Rusijos ginkluotosiose pajėgose kelia vis didesnį nerimą.

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Ha-ha-ha !

Kodėl nėra reportažų, kaip dega Leopardai? Prasidejo “didysis kontrpuolimas”, o rusai alkani, ginkluoti kastuvėliais, nepasiduoda… 🙂

cegevara

MŪSŲ ARMIJA PERGALINGAI TRAUKĖSI, RUSAI NETVARKINGAI BĖGA IŠ PASKOS! 😀

Atsargiai klausiu

Kur dingo klouno vapalionės? Nutilo Zelia, gal neberūko? Gal fronte prastai?

Putinas įlindo I būdą.

Apziok kusi mažiau usi

kaput

kaput ukrainai bet kokiu atveju

LŪZERIAI, paklausykite

Ką tik Putinas šiandienos spaudos konferencijoje patvirtino, kad rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10:1
O vien nuo birželio 4d. nuo kontrpuolimo pradžios Rusijos ginkluotosios pajėgos sunaikino 160 NATO tankų, 360 NATO šarvuočių ir daug kitos modernios NATO karinės technikos.

100%

kaput ukrainai kaput!

Ukrainą lydės sėkmė!

…..

Putinas įlindo I būdą.

Путин ни разу не выезжал из России после того, как получил ордер на арест от Международного суда

А чего так?

Скрепоносцы

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Ei, landsbergio mandavoškės

Ir nežinote, kur išvykęs Bartoševičius ?

Kostas

Ar ožio myžalo nepritrūkstat, tvartagalviai ? 🐐🐐🐐

Ukrainą lydės sėkmė!

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу)))

nelydės

100%

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina .

kaput

kaput praktiškai:
„Экс-советник главы Пентагона Макгрегор заявил, что ПВО Украины практически уничтожена“
https://lenta.ru/news/2023/06/04/macgregor/

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

Ukrainą lydės sėkmė!

….

nelydės

100%

V.TOMKUS

Rusijos 2% pasaulio bvp priešinasi prieš 50% Vakarų koalicijos bvp ir niekaip tie Vakarai negali laimėti. Kyla įtarimas, kad su kažkieno bvp kažkas yra ne taip.

Aha!

Ir raketos pas juos “baigėsi” praeitų metų pavasarį :))))

Ukrainą lydės sėkmė!

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainiečiai parodė, kaip vadavo Makarivkos kaimą: Rusijos kariai išsilakstė laukais

Ukrainą lydės sėkmė!

Klysti) Antroji armija pasaulyje 16 mėnesių negali nugalėti Ukrainos. Norėjo Kijevo per tris dienas o paėmė I burną. Ir prapiso kreiseri Moskva

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

kaput

Per šešias dienas buvo sunaikinta beveik pusė banderitų kariuomenės sukauptos vakarietiškos ginkluotės. Jau sunku suskaičiuoti, kiek žmonių aukų pareikalavo šis katastrofiškas atsakomasis puolimas. Ukrainos kariuomenė sugriuvo pirmoje Rusijos gynybos linijoje ir negalėjo pasiekti antrosios linijos. Nors buvo septynios ukrų puolimo bangos. Paskutinis nacistų puolimas birželio 9/10 naktį baigėsi niekuo. NATO ir ukrų kariuomenių vadai kaltina vieni kitus dėl šio siaubingo pralaimėjimo.

Gerardas

Ne tik prancūzų žiniasklaida, bet ir italų MIP praneša, jog po tokio nesėkmingo ukrų kariuomenės puolimo baigėsi Vakarų arogancija.

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainiečiai likvidavo rusų generolą, vadovavusį kariniam kontingentui Uždniestrėje

Rusų nuostolių suvestinė

13.06.2023
Танки — 3935 (+4)
ББМ — 7642 (+6)
Артиллерия — 3766 (+20)
РСЗО — 601
Средства ПВО — 363 (+1)
Самолеты — 314
Вертолеты — 300 (+1)
БПЛА — 3309 (+2)
Крылатые ракеты — 1183
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 6473 (+2)
Специальная техника — 511 (+1)
Личный состав — около 216650 человек (+470)

Gerardas

Ne tik pancūzų žiniasklaida, bet ir italų MIP praneša, jog po tokio nesėkmingo ukrų kariuomenės puolimo baigėsi Vakarų arogancija.

Kaput okupantams

Моцква на дне ! ЛилиПутин в гавне ! )))Дисантние корабли пасут гусей ! А а путин гей !😂😂😂😂😂Д

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

CNN

Per savaitę puolimo ukrai neteko net 16 JAV gamybos “Bradler” (šarvuotų tankečių) iš 60 turimų.
Kijeve taiko griežtą cenzūrą apie nesėkmingą puolimą. Daugiausia rašoma apie atgautus 4 kaimus.
Ukrainos pajėgos jokių būdu nepralauže rusų gynybos. Kuri šioje zonoje yra apie 10 km gylio.

kaput Leopard

Pagoglinkit – “СМИ: ВСУ потеряли половину переданных Финляндией БМР Leopard”.
https://ria.ru/20230613/leopard-1877700284.html
Финская газета Helsingin Sanomat: ВСУ потеряли три из шести переданных им Финляндией БМР Leopard 2R.

JAV kovos mašinos

Bradley jau atsikovojo ir riogso okrainos laukuose.Kadangi jos turėjo kovoti kartu su Abramsais,tai kazin ar Abramsus apsimoka atgabenti i okrainą,kad ištiktu juos tokia pati lemtis.

100%

kaput ukrainai

Kaput okupantams

Ukrainos pietuose nukautas Rusijos kariuomenės generolas-majoras Sergejus Goriačevas, vadovavęs 35-osios armijos štabui. Skelbiama, kad tai jau 10-asis rusų generolas, žuvęs kare Ukrainoje nuo 2022-ųjų.

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Eilinė ukronacių nesėkmė

Pagoglinkit – “Российские военные уничтожили отступающую технику ВСУ в районе Артемовска”. 
https://ria.ru/20230612/spetsoperatsiya-1877697620.html

Supisti pagyrūnai

Ar Artiomovską apsupot??? A??? Slabo?!

Algimantas

Kaholai greičiau storą į pampersus sau įstums, nei Bachmutą apsups… supa nuo gegužės 12d., o rezultatas yra garsus pirst…

Supisti pagyrunai

Klysti) Antroji armija pasaulyje 16 mėnesių negali nugalėti Ukrainos. Norėjo Kijevo per tris dienas o paėmė I burną. Ir prapiso kreiseri Moskva

Supisti pagyrunai

Klysti) Antroji armija pasaulyje 16 mėnesių negali nugalėti Ukrainos. Norėjo Kijevo per tris dienas o paėmė I burną. Ir prapiso kreiseri Moskva

Ukrainą lydės sėkmė!

Karas Ukrainoje. Po Putino pareiškimo – Zalužno atsakymas: „Judame į priekį“

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Bėga banderos neatsisukdami

Pagoglinkit – “Российская армия взяла контроль над высотами Времевского выступа”. https://lenta.ru/news/2023/06/13/kontrol/ 
Владимир Рогов: российская армия контролирует высоты Времевского выступа на запорожском направлении. На севере Макаровки противник был выбит в результате быстрой и эффективной контратаки 127-й дивизии. 
Села Левадное и Новодаровка, по словам общественного деятеля В.Рогова, превратились в «серую зону» — украинские войска, понеся большие потери, «бежали из них» и рассредоточились в «зеленной полосе»

kaput ukrainai

rusai užmuša santykiu 10:1

Rusijos nuostoliai

Ukrainiečiai pastarąją parą surengė naujus smūgius okupantams. Smogta vadavietei, sandėliams ir kitiems svarbiems objektams bei technikai.

Rusijos nuostoliai

Birželio 13 d. duomenimis, Rusija Ukrainoje neteko 216 650 karių. Rusai taip pat neteko 3 935 tankų, 7 642 šarvuočių, 314 lėktuvų, 300 sraigtasparnių, 3 309 dronų, 18 laivų ir daugybės kitos technikos. Plataus masto karą prieš Ukrainą Rusija pradėjo 2022-ųjų vasario 24-ąją. Kremlius savo kruviną agresiją Ukrainoje atsisako vadinti tikruoju vardu ir nuo pat karo pradžios teigia, kad vykdo „specialiąją karinę operaciją“, kurios tikslas, be kita ko, yra „denacifikuoti“ ir „demilitarizuoti“ Ukrainą.

kaput

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina .

Kaput okupantams

🌎
🤣 🇷🇺 На сросії не геї
∫\ \___🐷 лише ПІДОРАСИ!
_∫∫ _∫∫ \ \ .
русня – недонація підорасів!

путлір .в.в

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Pūva rusas

Jokių problemų, pasiruošę suteikti 3 mln. kovotojų ginti Haishenwai (kiniškas Vladivostoko pavadinimas)“, „Į Šiaurę, į Šiaurę. Grąžinkite mūsų jūras ir kalnus!“, „Kinijos kariai gina kinų tautą ir Kinijos žemę. Ar Rusija tikrai nori grąžinti mūsų teritoriją?“ – atsakė Kinijos piliečiai.

Svarbu stabilumas, naikinant ukrufašistus

“Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

blue yellow zov marinie

NA,KACAPU PIDERASAI,PAKALBAM RIMTAI……..RIUZZKIU PIDERACIJAI BELIKE PORA MEN.TAIP VADINTIS…..BUS CASTJ VIELYKOGO KITAAAAJA……….

Kaip sakoma

Eik eik, durniau, šieno ravėt!

Pūva rusas

Rusijos propagandistai mano, kad Kinija turėtų atsiųsti kelias dešimtis milijonų savo karių prie sienos su Ukraina. Tai viename iš Rusijos televizijos kanalų pareiškė viena ištikimiausių Kremliaus propagandisčių, laidų vedėja Olga Skabejeva.

blue yellow zov marinie

…o jau siandie tave aplanke surajevas,ar da tik lauki,issiziojes,pedalencijau….

pyzda ukrainai

100%

Kęstas

Tvartelio ožiai taip aktyvavosi komentaruose, matyt rusai vėl gerai naktį banderlogus patrupino.

Gintas

Vieno nesuprantu, kam patriotams-idiotams reikia demonstruoti savo bukumą?

Pūva rusas

❗️”Правую руку” Кадырова ликвидировали, — сообщает воюющий в ВСУ политолог Сазонов

По его словам, „задвухсотили” Делимханова в Приморске бойцы группы ССО „Бандерлоги” вместе с группой Горизонт. Кортеж приспешников Кадырова двигался на внедорожниках и в результате по ним успешно отработала наша арта.

Вместе с Делимхановым погибло ещё около 200 человек личного состава. Предварительно, раненых не было, а через полчаса на место прибыли аж 12 вертолетов, чтобы секретно и оперативно вывезти тела.

blue yellow zov marinie

per savo bukuma nieko nebesupranti,nelaimeli..

Pūva rusas

Apžiok kušį mažiau uši))))

blue yellow zov marinie

…varguoli,gal jau eik ant tilto…..strykt,ir visos tavo kancios pasibaigs….

Lora

Kodėl tokia panika lietuviškų terbaklynių tarpe? Fronte labai blogai???

blue yellow zov marinie

lora,tai kad tau tik klynas terupi,keksele

pyzda ukrainai

100%

blue yellow zov marinie

supainiojei su rf

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų generalinio štabo, numuštas sraigtasparnis yra maždaug 16 milijonų dolerių kainuojantis Ka-52.

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Ukrainą lydės sėkmė!

Čiulpk bybi balto arklio)

kaput

kaput Ukrainai bet kokiu atveju

Justinas

Tai ką? Užspringo puolimas! Tiek pūtėsi, tiek pūtiesi, per savaitę pora kaimų užėmė, pusės Breadlių neteko. O juk sakė nabašnikas Zalužnas – be aviacijos pulti yra suicidas. Turėkite.

cholopams

23 leopardai jau padžiovė kailius, reiškia dar šį t ą sugeba ruselis, ane 😊😊😊

blue yellow zov marinie

nea

blue yellow zov marinie

durake,jis dar net neprasidejo..

sakė

Zelenskos vaginoje senai prasidėjo.

blue yellow zov marinie

tamista vaginofilas….

kaput

kaput Ukrainai bet kokiu atveju

Ko taip panikuojate, tvartagalviai?

Tvartelio ožiai taip aktyvavosi komentaruose, kad patys pradėjo juos rašyti ir po to patys atsakinėti į juos. Visiškas dugnas.

blue yellow zov marinie

issiplauk savo dugna,bais smirdi..

100%

kaput ukrainai bet kokiu atveju

blue yellow zov marinie

visais atvejais rf kaput.

cha cha cha...

cha cha cha…..

Ukrainą lydės sėkmė!

…..

Ukrainą lydės sėkmė!

Шо Алкашня, как там Киев за 3 дня?!😁😁😁Уёбки путинские😁😁😁

kaput

rusai užmuša santykiu 10:1

Pūva rusas po velėna

2022 metų modelis T-80BVM yra pirmasis trofėjinis tankas Zaporižios kryptimi, kurį „antroji armija Ukrainoje“ paliko pirmajai armijai netoli Neskučnės kaimo. Nebloga pradžia. Rusiškas Lend-Lease tęsiasi“, – vaizdo įrašo komentaruose rašo Butusovas.

Didysis kontrpuolimas žlugo

Dabar belieka slavaukrainiečiams ir kitokiems naudingiems idiotams patiems iš gėdos susideginti, apsivyniojus mėlynai geltonu skuduru.

Pūva rusas

Ukrainos kariuomenėje, paskelbė, kad Primorske buvo nukautas Ramzano Kadyrovo vienas artimiausių parankinių, čečėnų padalinių okupuotose teritorijose vadas Adamas Delimchanovas. Rusijos propagandinė žiniasklaida skelbia, kad jis buvo sužeistas.

Jūs

propagandos auka.

Ukrainą lydės sėkmė!

Klysti

Ukrainą lydės sėkmė!

Man ne gėda ir degintis nesiruošiu

tuu

durnius esi, todėl tau negėda …

Ukrainą lydės sėkmė!

Būčiau toks į tave panašūs būčiau nabage Kremliaus

Rusai “pagaidino” NATO

Pagoglinkit – “Российские военные захватили Leopard и Bradley. Почему западная техника пока не помогает ВСУ в контрнаступлении?“ https://lenta.ru/news/2023/06/13/leo_bradley/
Военнослужащие подразделений группировки «Восток» захватили танки Leopard 2 немецкого производства и боевые машины пехоты (БМП) Bradley производства США на запорожском направлении. Об этом сообщает Минобороны России.
В ведомстве отметили, что у нескольких захваченных машин работали двигатели.

GĖDA

Tvartagalviai, dabar galit susidegint už Ukrainą!

Ukrainą lydės sėkmė!

Man ne gėda. Gėda rusų okupantams kurie žudo žmones.

Pūva rusas po velėna

Neįtikėtina sėkmė! Ukraina užėmė tik 2022 m. pagamintą Rusijos tanką. Laimikis aptiktas netoli Neskučnės kaimo Donecko srityje.

ACHU*JET!!!

Per 10 dienų ukroreichas sugebėjo prarasti 7500+ žuvusiais! VISIŠKAS NATO KRACHAS!!!

The Washington Post

Pagoglinkit – “В США назвали ключевые заявления Путина на встрече с военкорами“. https://lenta.ru/news/2023/06/14/smi/Американские СМИ The Washington Post, The New York Times, The Wall Street Journal, Newsweek, USA Today назвали слова о катастрофическиx потерях Киева и горящих западных боевых машинах пехоты (БМП) ключевыми заявлениями в речи президента России Владимира Путина на встрече с военкорами, состоявшейся 13 июня.

Pūva rusas po velėna

Situacija okupantams ten labai pavojinga. „Wagner“ lyderis Jevgenijus Prigožinas, supratęs grėsmę įkristi į „katilą“, skubiai ištraukė savo kovotojus iš miesto ir pasiuntė į užnugarį.

KATASTROFA!!!

Per 10 dienų ukroreichas sugebėjo prarasti 7500+ žuvusiais! KATASTROFA!!!

Stalingrado aidas

Pagoglinkit – “Эхо Сталинграда: ФРГ в шоке от потерь „Леопардов” и ищет пути отступления“. https://ria.ru/20230614/germaniya-1877907101.html

Remigijus

Vokiečius galima suprasti: jie siaubingai nenorėjo siųsti savo tankų į Ukrainą ir priešinosi iki paskutinio, puikiai žinodami, kad Ukrainos laukuose degantys „leopardai“ yra pati blogiausia jų vundervafės reklama.

Ukrainą lydės sėkmė!

Karą Ukrainoje pradėjęs Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė, kad Rusijos pajėgos „kenčia“ dėl ginkluotės trūkumo fronte ir tai gali lemti rusų nesėkmes kare Ukrainoje.

Ukrainą lydės sėkmė!

🇩🇪🇺🇦Посольство Германии в Украине сообщило о готовящейся поставке 20 БМП Marder для ВСУ.

Ukrainą lydės sėkmė!

Prie Bachmuto sugriuvo Rusijos gynybos linija. Prigožinas deda į krūmus

KATASTROFA!!!

Per 10 dienų ukroreichas sugebėjo prarasti 7500+ žuvusiais! VISIŠKAS NATO KRACHAS!!!

Pūva rusas po velėna

Visas frontas pasipils kaip domino kauliukai. Mes atliekame savo darbą, šiek tiek sulaikome priešą į šiaurę nuo Bachmuto, o tie vaikinai, kurie pasirengę žengti šarvuočiais, daryti žygius, didžiulius 10 – 15 – 20 kilometrų proveržius – taip pat laukia. Visi laukia kažko didelio“, –

KATASTROFA!!!

Per 10 dienų ukroreichas sugebėjo prarasti 7500+ žuvusiais! VISIŠKAS NATO KRACHAS!!!

Kur delimhanovas?

Шойгу! Герасимов!
Где блять Делимханов?

Singeris

IEŠKOKIT ZALUŽNO.

Ukrainą lydės sėkmė!

Шойгу! Герасимов!
Где блять Делимханов?

Kur kadyrovcai kur kadyrovo šuo?

💪💪 Координаты Делимханова и кадыровцев слили наемники ЧВК «Вагнер»

Об этом заявил бывший командир 72-ой бригады ВС РФ Роман Веневитин. Также по его данным, Делимханов тяжело ранен, а потери среди прочих кадыровцев – существенны.

VISIŠKAS NATO KRACHAS!!!

Per 10 dienų ukroreichas sugebėjo prarasti 7500+ žuvusiais! KATASTROFA!!!

blue yellow zov marinie

issixziok placiau…..prisisauksi valstybes kureja be kelniu….

blue yellow zov marinie

..SEK,SESUTE,IR BIJUUUUNA,KAD NEBUTU ATEJUUUUNU…..

ateina

ateina blac roks su kuklianskos tautiečiu

ss,

ss atsiveda per igną

blue yellow zov marinie

nuu

NA, KLUMPIAI

Na., dalbajobai patriotai, esate šoke???
Nebesvaikit, didysis kontrpuolimas žlugo!!!
Per 10 dienų ukroreichas sugebėjo prarasti 7500+ žuvusiais!
KATASTROFA!!! VISIŠKAS NATO KRACHAS!!!

blue yellow zov marinie

..durniau,tau bus kraxas siknoj,kai pabendrausi su surajevu…nebenulaikai rududu jau dabar,o kas po to….geriau ir negalvok,pederaste….

Labai jau gražiai

dega tiek Bradleyjai,tiek Gepardai,kaip ir prieš 75 metus.Ir kuo daugiau ju sudegs tuo geriau,karas ir zmoniu zudynės greiciau baigsis.Gal ir pendosu viešpatavimui bus hana ir iš kolonizuotu šaliu marionetės kazkur dings.Panašu,kad tas viskas i gera.

Ukrainą lydės sėkmė!

Pochui visi dega padarys naujų.

Ukrainą lydės sėkmė!

O rusai ar dings iš kolonizuotų šalių? Kaukazas, Kazanę,Buriatija,Udmurtija, Kareliją, Jakutiją.

Ukrainą lydės sėkmė!

🇩🇪🇺🇦Посольство Германии в Украине сообщило о готовящейся поставке 20 БМП Marder для ВСУ.

blue yellow zov marinie

labai graziai dega visa maskvitanija,debile xa xa xa

Baltarusijos vadovas

na ne ta,kuri galimai prisisiuvo papus,bet tikras apgailestavo,kad neduok Dieve tektu paaukoti branduolini iš Baltarusijos,kurio vienas vienetas triskart galingesnis uz Hirosimoj panaudotą.Tokiu atveju zutu iš karto beveik ml-nas.Taigi jeigu papultu i Zoknius,kas iš musu liktu?Net ligonis anukėlis iššsigandusiu snukeliu,dar energingiau pradėjo prašyti,kad atsiustu kas nors kariu,kurie galėtu ji apginti.

Ukrainą lydės sėkmė!

Tegul eina šeko pjauti bulvinis Pinočetas.

blue yellow zov marinie

tu,idiote,girtas dar neivakarejus…nakti jau busi komoj,alxasiau..

Ukrainą lydės sėkmė!

Šį atsako Rusijai scenarijų, kai įvyks kažkas kita, konvenciškai baisesnio, amerikiečiai ir NATO struktūros jau perdavė Rusijos vadovybei. Kur skris „Tomahawks“, jie jau žino, ir net Lukašenka žino, kur skris „Tomahawks“,

Ukrainą lydės sėkmė!

Maskva gavo „juodą ženklą“. NATO perspėja Rusiją dėl „Tomahawks“ atakos

Sakyk

Ką rūkai?

blue yellow zov marinie

sakyk,kas tavo siknoj,a……..a ne xuilo…

Kaput okupantams

Fuck you

Kontrpuolimą

Banderitai pratęs po eilinio Zelenskio ubagavimo world tour

Žalias visiems jau atsibodo

Greitai numes velniop tą jankių paspirtuką!

blue yellow zov marinie

greit xuilo tabalai makalai

Naivi blondinė

O kas tas xuilo ?

blue yellow zov marinie

o kas ta bliondine….kuuurwa turbut kokia tai…

Ukrainą lydės sėkmė!

Putinas xuilo

Ukrainą lydės sėkmė!

Освобождено семь населенных пунктов:
Лобковое;
Левадное;
Новодаровка;
Нескучное;
Сторожевое;
Макаровка;
Благодатное.

blue yellow zov marinie

..geriausiai riuzzkiai ubagauja is iraaaano ir sekorejos ….xa xa xa..ubagai is ubagu….,nieks taip nesugeba,tik nuskares kacapuasas..

100%

rusai užmuša santykiu 10:1

blue yellow zov marinie

pasantykiauk su riuzzkiu xuilo.

Ukrainą lydės sėkmė!

Освобождено семь населенных пунктов:
Лобковое;
Левадное;
Новодаровка;
Нескучное;
Сторожевое;
Макаровка;
Благодатное.

Ruzzkyi mir

После начала войны в Украине Россию покинули около 8,5 тысячи долларовых миллионеров

blue yellow zov marinie

riuzzkas duxas dvoooookia

190
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top