Karas Ukrainoje. Keturi šimtai šešiasdešimt devintoji (Birželio 7 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Sveiki. Agresorius tęsia raketų ir dronų smūgius Ukrainos teritorijoje. Nieko naujo, toliau didžioji dalis raketų nutaikyta į Kyivą.

📌 Luhansko kryptis. Nėra duomenų, ar RSK ir RLL vis dar išlaiko pajėgas Nova Tavolzhanka, tačiau artilerijos ir dronų smūgiai tęsiasi (tiesa mažesniu mastu nei prieš keletą dienų).

📍 Svatove. Poziciniai susidūrimai šiauriniame flange prie Masyutivka, čia rusams puolimo potencialo atstatyti nepavyksta. Tuo pačiu agresorius atakuoja centre (Berstove – Novoselivske), tačiau ir čia jam kažko rimtesnio nuveikti nepavyksta.

📍 Kremina. Rusai surengė atakas siekdami išplėsti savo kontroliuojamą teritoriją aplink kelią Kremina – Dibrova. Ukrainos vienetai apsigynė. Kituose sektoriaus ruožuose sąlyginė ramybė.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Ukrainietiškas zondas (pavadinkime jį taip, nes mus juk ir damos skaito 😊) vis giliau skverbiasi tarp Berhivka ir Yahidne. Rusai buvo priversti palikti dar vieną būrio dydžio atramos punktą. Tuo pačiu vis didėja Ukrainos pajėgų spaudimas Orihovo Vasylivka, Zeleznianske ir Vasiukivka – Rozdolivka. Nors okupantai dar kontroliuoja aukštumas Berhivka – Orihovo Vasylivka ir Blahodatne, panašu Ukrainos gynėjai ruošiasi supjaustyti šiaurinį flangą, o šiomis dienomis testuoja kuriose vietose patogiausia pjauti.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose abi pusės stovi pozicinėje gynyboje.

📎 Pietinis flangas. Ukrainiečiai toliau spaudžia okupantų pozicijas prie Klishiivka ir prie kanalo, rusai bando kontratakuoti. Jie ir toliau bando gelbėtis su aviacijos smūgiais – rusų orlaiviai tradiciškai bombardavo Bila Hora. Wagner „komercijos direktorius“ y. prigozhyn pradėjo kalbėti apie Ukrainos pajėgų puolimo link Kurdiumivka – Ozarinivka tikimybę. Pastaruoju metu „komercijos direktorius“ gana tiksliai įvardija probleminius rusų gynybos taškus. Mes kukliai priminsime, jog apie galimą Ukrainos vienetų puolimą Kurdiumivka ruože kaip vieną iš VEV, jus informavome dar prieš gerą mėnesį. 😉

📍 Avdiivka – Mariinka.

📎 Šiauriniame Avdiivka flange be pakitimų.

📎 Pervomaiske ruože ukrainiečiai pastūmė rusų pozicijas prie Vodyany. Priminsime, kad vakar tie patys Ukrainos vienetai sėkmingai išmušė okupantus prie Nevelske, o dar anksčiau ir prie Opytne. Atsižvelgiant į ilgalaikes bevaises rusų pastangas pasistūmėti šiame ruože, tikėtina agresoriaus pajėgos (daugiausia sudarytos iš buvusių „separų“ vienetų, kurių rf negaila) čia yra išsekusios. Papildymo šiame ruože dėl Ukrainos pajėgų suaktyvėjimo Zaporizhia kryptyje ir Bakhmut sektoriuje, vargu ar okupantai gali tikėtis. Pastarosios savaitės Ukrainos vienetų taktinės pergalės leidžia tikėtis, kad ir šiame ruože greitu metu įvyks lūžis. Stebėsime situaciją.

📎 Mariinka ruože sunkios kautynės, Ukrainos gynėjai didvyriškai laikosi, neleidžia rusams prasiveržti link Kurachove ir taip: 1) išeiti ukrainiečių grupuotei Vuhledar į užnugarį, 2) lokalias atakas Velyka Novoslyka ruože vykdančiai ukrainiečių grupuotei į rytinį flangą, 3) stabilizuoti agresoiaus padėtį prie Pervomaiske.

📍 Vuhledar. Kontaktinėje linijoje pozicinės kautynės, rusai naudoja aviaciją siekdami trikdyti Ukrainos pajėgų pasiruošimą tolimesnėms operacijoms.

📌 Zaporizhia kryptis.

📍 Lokalūs susidūrimai išsplėtė į kitus kontaktinės linijos sektorius (pvz. Orihiv), tačiau panašu, kad jie intensyviausi Velyka Novosylka sektoriuje. Rusai praneša apie eilinę „grandiozinę pergalę ir galutinį fašistų sutriuškinimą“, o ukrainiečiai vėl ima baksnoti kitoje vietoje. Svarbu suprasti, kad tai ne lengvas pasivaikščiojimas – verda sunkūs mūšiai, tačiau į plataus masto puolimą tai dar nepanašu, nes viešų šaltinių duomenimis: 1) toliau puolama būrio – kuopos dydžio vienetais, 2) dominuoja šarvuotais visureigiais veikiantys pėstininkai (angl. light infantry), o tankų ir PKM mažai (ką jau kalbėt apie vakarietiškus), 3) ukrainiečių artilerijos darbas kontaktinėje linijoje kiek padidėjęs dėl išaugusių lokalių atakų, tačiau bent jau rusai nepraneša apie gerokai suintensyvėjusius apšaudymus (kaip tai buvo savo laiku prie Cherson bei visai neseniai prie Bakhmut).

📍 Ukrainiečiai toliau metodiškai apšaudo rusų komunikacinius mazgus. Antai, vėl smūgiuota Melitopol.

📍 Pranešama, kad rusai susprogdino vandens rezervuarus netoli Melitopol ir taip užliejo kelius į Cherson ir Krymą. Koks to tikslas – sunku pasakyti. Galimai tam, kad sudaryti ukrainiečių technikai nepravažiuojamas sąlygas tam tikrose vietose, su tikslu kanalizuoti ukrainiečių puolimą ir susiaurinti savo kontroliuojamą kontaktinę liniją.

📌 Pietų kryptis. Matomos katastrofiškos Kahovka užtvankos susprogdinimo pasekmės. Viešoje erdvėje verda diskusijos kaip ji sugriuvo. Vieni kelia versiją, jog ji griuvo dėl rusų nusikalstamo (arba sąmoningo) aplaidumo. Kiti teigia, jog sprogimai buvo užtvankos viduje. Neturime kompetencijos prisidėti prie šių analizių. Galime tik pabrėžti, jog mūsų vertinimu visapusiška ir akivaizdi kaltė dėl šios katastrofos tenka agresorei rusijai, kuri daugiau nei metus kontroliavo šį objektą.

1.7 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
284 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Ukrainą lydės sėkmė!

….

Ukrainą lydės sėkmė!

Старший офицер ВСУ: украинская армия получит десятки батарей западных систем ПВО, таких как Patriot
Помимо комплексов ПВО, в украинской армии появятся и истребители F-16, заявил официальный представитель ВВСУ Юрий Игнат

Ukrainą lydės sėkmė!

The Armed Forces of Ukraine eliminated about 211,150 Russian troops in Ukraine from February 24, 2022 to June 6, 2023, including 800 invaders in the past day alone.

Ukrainą lydės sėkmė!

AFU eliminate 800 Russian invaders, destroy 12 tanks, 1 helicopter in past day

Ukrainą lydės sėkmė!

Вчера моих предков называли „предателями”, сегодня на нас вешают ярлыки „террористов”
Как российские власти преследуют крымских татар

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS?

Kukis

Vyksta , Vania , vyksta.

jo jo

Zelenskos vaginoje vyksta! 🫶

Ukrainą lydės sėkmė!

Rusai padarė didelę klaidą susprogdinę Kachovkos hidroelektrinę, nes pasekmės jiems bus skaudžios. Igoris Girkinas, buvęs „DLR“ lauko vadas ir buvęs Rusijos specialiųjų tarnybų karininkas, savo „Telegram“ kanale praneša, kad Rusijos Federacijos okupacinės pajėgos sulauks mažiausiai trijų rimtų pasekmių.

Nagi, tvartelio utėlės, klausiu konkrečiai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Prašymas

Debilų, prašau, neatsakinėti. Įsiskaitykite gerai į klausimą. Klausiu konkrečiai, – būtent “nuo Rugsėjo 2022 metų”!

Ukrai F-16 lėktuvų dar negavo, o aerodromų nebėra

Pagoglinkit – “В Минобороны отчитались о групповом ударе по военным аэродромам Украины”. 
https://lenta.ru/news/2023/06/04/grupudar/ 
В МО заявили о групповом ударе высокоточным оружием по военным аэродромам Украины. «Цель удара достигнута», — подчеркнули в министерстве.

Lašiniai Ukrainai

saloreichui kaput

Ukrainą lydės sėkmė!

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

Ukrainą lydės sėkmė!

Arestovyčius apšalęs, ką padarė rusai. „Jokios karinės prasmės. Tai savižudybė. Dabar galėsime juos daužyti!“

Jadzė

Liusė Arestovičius yra prosto PI-DE-RAS!

Ukrainą lydės sėkmė!

Моцква на дне ! ЛилиПутин в гавне ! )))Дисантние корабли пасут гусей ! А а путин гей !😂😂😂😂😂Д

nelydės

skaityk „Karo menas”

Ukrainą lydės sėkmė!

Eik tu naxui. Tau reikia tu ir skaityk. Kremliaus ispera.

kaput

zelionij hitler kaput

pystelėjo

Pagoglinkit – “ Российские военные поразили цех сборки украинских БПЛА под Днепропетровском”.
https://ria.ru/20230604/spetsoperatsiya-1876076499.html
Минобороны: ВС России высокоточным оружием поразили под Днепропетровском цех сборки БПЛА.

Ukruose organų juodas biznis

2 Billion Per Month Earned By Black Transplantologists During Ukraine War (Video) 2 milijardus dolerių per mėnesį per Ukrainos karą uždirba ”juodieji” transplantologai (vaizdo įrašas), šimtai tūkstančių dingusių Donbaso žmonių, tūkstančiai tūkstančių dingusių Ukrainos ir Rusijos sužeistų kareivių, momentaliai pristatytų į Ukrainoje pilnu tempu veikiančius organų transplantacijos punktus. O jų kūnai sudeginami. Ir kaip sako video atsakingi žmonės, visa tai ten vykdoma su jų vyriausybės žinia!

pasakojo

Pederastas Liusė Arestovičius prieš metus dar pernai gegužę pasakojo, kad ukrainiečiai jau sumušė 4 rusų armijas iš 10ties… Pasakojo , kad tuoj tuoj ir jau per binoklius kaholai matys Kremliaus bokštų žvaigždes… Pasakojo, kad ukrų bobutė su trilitriniu agurkų sloviku visus rusų dronus numušė… Pasakojo, kad lakūnas vaiduoklis iš Kijevo (kurio iš viso niekada nebuvo) numušė per 30 rusų naikintuvų… Ką dabar dar Liusė Arestovičius pasakoja, Izraelyje sėdėdamas? Kodėl jis ne fronte???

kaip bebūtų

kaput ukrainai bet kokiu atveju

Ukrainą lydės sėkmė!

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

Kukis

Kremline vatinka , tau to niekad nesuprast. Arestovicius – genijus. Panasiai kaip Prezidentas Landsbergis. Kol kas viskas atitinka , kas buvo pasakyta. . ne tik kad kremlius matos ziurint ziuronu , bet ir Putinas xuilo ieskomas pasaulio teisesaugos. Ar supratai ?? Netikiu -.-.-

Kuki,

Baik ėsti senio lanzbergio šūdą ir dar girtis, jog pačiam už tortą skaniau…

7 : 1

Rusai užmuša ukrainiečius santykiu 7:1”, Kenedis jaunesnysis
https://youtu.be/hrojR6yP6dk
Kenedis jaunesnysis nuo 17: 09 „ Mes pavertėm Ukrainą į gyvulių skergyklą kurioje žuvo 350 tūkstančių jaunų ukrainiečių. Jie meluoja apie tai kiek žmonių žuvo. Pentagonas slepia nuo amerikiečių tautos, o Ukraina tuos skaičius slepi nuo ukrainiečių tautos. Bet žuvo 350 tūkstančių. Rusai užmuša ukrainiečius santykiu 7 : 1. Ir mes pavertėm tą vargšę šalį lauku žudynių, tuos idialistiškai nusiteikusius jaunus žmones, kad prastumti geopolitinę dienotvarkę, kuri neturi nieko bendra su Ukraina

Потери российской армии в Украине

07.06.2023
Танки — 3873 (+13)
ББМ — 7560 (+17)
Артиллерия — 3640 (+37)
РСЗО — 594 (+4)
Средства ПВО — 352 (+1)
Самолеты — 314 (+1)
Вертолеты — 299
БПЛА — 3219 (+7)
Крылатые ракеты — 1171
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 6349 (+17)
Специальная техника — 492 (+3)
Личный состав — около 212030 человек (+880)

Putinas nusikaltėlis

Tai rusai ir žudo ukrainiečius. Rusai užpuolė Ukrainą vasario 24.

Singeris

Dar mažai tų brudų išžudė. Būtina paspartinti!

Ukrainą lydės sėkmė!

Reikia jog tavimi VSD užsiimtų. Skatini žudynes šlykštyne. Suras tave

tuu

padla, pasirodo dar ir stukačius esi… tfu, ant tavęs, brude!

Ukrainą lydės sėkmė!

Tu čia neskatinsi žudynių! Kremliaus išgama!

geniuk

tuk tuk… tuk tuk…

Ukrainą lydės sėkmė!

….

nelydės

skaityk „Karo menas’

Ukrainą lydės sėkmė!

….

nelydės

100%

Realybė

Per birželio 4,5 ir 6 dienas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nuostoliai – 3715 žuvusių ukrainiečių karių. Sunaikinti 52 Ukrainos armijos tankai, tame tarpe 8 Vokietijos Kijevui perduoti tankai “Leopard”, taip pat 3 ratiniai prancūzų tankai AMX-10RC. Rusijos kariai taip pat sunaikino 207 šarvuočius, 150 kitos karinės technikos, 48 artilerijos sistemas, numušė 5 ukrainiečių naikintuvus ir 2 karinius sraigtasparnius bei 53 bepiločius skraidymo aparatus.

Потери российской армии в Украине

07.06.2023
Танки — 3873 (+13)
ББМ — 7560 (+17)
Артиллерия — 3640 (+37)
РСЗО — 594 (+4)
Средства ПВО — 352 (+1)
Самолеты — 314 (+1)
Вертолеты — 299
БПЛА — 3219 (+7)
Крылатые ракеты — 1171
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 6349 (+17)
Специальная техника — 492 (+3)
Личный состав — около 212030 человек (+880)

Realybė

Per birželio 4,5 ir 6 dienas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nuostoliai – 3715 žuvusių ukrainiečių karių. Sunaikinti 52 Ukrainos armijos tankai, tame tarpe 8 Vokietijos Kijevui perduoti tankai “Leopard”, taip pat 3 ratiniai prancūzų tankai AMX-10RC. Rusijos kariai taip pat sunaikino 207 šarvuočius, 150 kitos karinės technikos, 48 artilerijos sistemas, numušė 5 ukrainiečių naikintuvus, 2 karinius sraigtasparnius bei 53 bepiločius skraidymo aparatus.

Dar vienas rusų smūgis

Pagoglinkit – “ВСУ сообщили о ракетном ударе по аэродрому близ Кропивницкого”. 

Под удар ночью попал аэродром близ Кропивницкого в Кировоградской области, сообщил спикер Воздушных сил ВСУ Юрий Игнат в эфире телемарафона, передает УНИАН.

Кроме того, в результате обстрелов повреждена инфраструктура в Сумской области.

Минувшей ночью по всей Украине вновь объявлялась воздушная тревога. Издание ZN.ua сообщало о взрывах и работе ПВО в Кропивницком и Днепропетровской области. Средства ПВО также работали в украинской столице и Киевской области.

https://www.rbc.ru/politics/04/06/2023/647c3a7f9a7947aaf9ee80b9?from=from_main_9

tūzas

rusija nugales benderovcus

Ukrainą lydės sėkmė!

Шо Алкашня, как там Киев за 3 дня?!😁😁😁Уёбки путинские😁😁😁

petras

Ar turite ukrai pakankamai juodų plastikinių maišų lavonams susirinkti? :))))

Ukrainą lydės sėkmė!

Mirusiųjų okupantų komplekso statybos Rostove prie Dono kainuos 600 mln. rublių, o Kurske – daugiau nei 800 mln. rublių. Kiekvieno komplekso šaldymo įrangos kaina siekia milijardą rublių.

nuu

turtingi tie rusai

Putinas nusikaltėlis

neišpasakytai

nuu

smsgu

Ukrainą lydės sėkmė!

nelydės

skaityk „Karo menas’

Ukrainą lydės sėkmė!

….

nelydės

100%

kaput

kaput praktiškai:
„Экс-советник главы Пентагона Макгрегор заявил, что ПВО Украины практически уничтожена“
https://lenta.ru/news/2023/06/04/macgregor/

Ukrainą lydės sėkmė!

Эксперты заявили, что Минобороны РФ вместо танков Leopard уничтожило два комбайна и один трактор

pamename

Chocholai su raketa Lenkijoj į taikaus Nato traktoriaus priekabą pataikė :))))

avinų skerdykla

O tuo tarpu Ukrainoje po vakarų „demokratijos” priedanga netoli fronto linijos, išsijuosę darbuojasi NATO transplantologų-mėsinėtojų cechai. Nelegali prekyba vergų organais klesti, visai, kaip Jugoslavijos karo metu. Tylu, ramu, visiems gerai. Žurnalistai nieko “nemato”. Politikieriams ir teisėsaugos institucijoms neįdomu. Nematoma “laisvos rinkos” ranka tvarkosi nepastebimai:
http://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

Ukrainą lydės sėkmė!

Rusija nebesusitvarko su lavonais. Skelbiama apie gigantiškus kompleksus

kaput

kaput 350 000 ukrainiečių :
17: 09 „ Mes pavertėm Ukrainą į gyvulių skergyklą, kurioje žuvo 350 tūkstančių jaunų ukrainiečių. Jie meluoja apie tai kiek žmonių žuvo. Pentagons slepia nuo amerikiečių tautos, o Ukraina tuos skaičius slepia nuo ukrainiečių tautos. Bet žuvo 350 tūkstančių.”,
Kenedis Jaunesnysis
https://youtu.be/hrojR6yP6dk

Потери российской армии в Украине

07.06.2023
Танки — 3873 (+13)
ББМ — 7560 (+17)
Артиллерия — 3640 (+37)
РСЗО — 594 (+4)
Средства ПВО — 352 (+1)
Самолеты — 314 (+1)
Вертолеты — 299
БПЛА — 3219 (+7)
Крылатые ракеты — 1171
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 6349 (+17)
Специальная техника — 492 (+3)
Личный состав — около 212030 человек (+880)

Realybė

Per birželio 4,5 ir 6 dienas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nuostoliai – 3715 žuvusių ukrainiečių karių. Sunaikinti 52 Ukrainos armijos tankai, tame tarpe 8 Vokietijos Kijevui perduoti tankai “Leopard”, taip pat 3 ratiniai prancūzų tankai AMX-10RC. Rusijos kariai taip pat sunaikino 207 šarvuočius, 150 kitos karinės technikos, 48 artilerijos sistemas, numušė 5 ukrainiečių naikintuvus ir 2 karinius sraigtasparnius bei 53 bepiločius skraidymo aparatus.

Потери российской армии в Украине

07.06.2023
Танки — 3873 (+13)
ББМ — 7560 (+17)
Артиллерия — 3640 (+37)
РСЗО — 594 (+4)
Средства ПВО — 352 (+1)
Самолеты — 314 (+1)
Вертолеты — 299
БПЛА — 3219 (+7)
Крылатые ракеты — 1171
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 6349 (+17)
Специальная техника — 492 (+3)
Личный состав — около 212030 человек (+880)

Uždanga nuleidžiama

Ukrainos dainos jau sudainuotos, lokio tik stalą nukraustyt! 🤧

Ukrainą lydės sėkmė!

Ko lauki?

Laukiam

pakol vergai xoxolai patys nukraustys

Потери российской армии в Украине

Ilgai laukus dar palauksi.

Palauksim

kaput ukrainai bet kokiu atveju

Ukrainą lydės sėkmė!

….

nelydės

……

Ukrainą lydės sėkmė!

….

nelydės

skaityk „Karo menas’

Ukrainą lydės sėkmė!

….

nelydės

100%

Kur kontrpuolimas???

NA, LŪZERIAI KLUMPIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

???

Kur Zaluznas?Koks dar gali buti ,,kontrpuolimas,, be vyriausio banderovco Zaluzno, kuris privalo vadovauti tam banderu ,,kontrraperdimui,,..ar paskutiniam ju nusiperdimui pries gala ,,,???

Kukis

Vyksta , vania , vyksta

jo jo

Zelenskos vaginoje vyksta! 🫶

Ukrainą lydės sėkmė!

Viskas aplink yra įtvirtinta teritorija. Jie pastatyti kapitališkai.“ Ukraina pradeda puolimą, proveržis iki 1,1 km

Jadzė

Nesvaik, IDIOTE!

Ukrainą lydės sėkmė!

Не спалось оккупантам и сегодня вплоть до двух часов ночи. Подсчитываем сколько оккупантов навеки устали от летней жары”, – отметил мэр.

100%

Ukrainai pyzda

Nagi, lanzbergio mandavoškės, klausiu konkrečiai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Prašymas

Debilų, prašau, neatsakinėti. Įsiskaitykite gerai į klausimą. Klausiu konkrečiai, – būtent “nuo Rugsėjo 2022 metų”!

Putinas nusikaltėlis

Русня и Вата 👌 у вас еще ракета осталась ! Все садитесь на нее и на марс, 100%захватите ! Там хохлов нет .😄Кацап тримай валюту в рублях 👍

Juk

buvo prašoma debilų neatsakinėti

Потери российской армии в Украине

Dalbajobe! Tu ir esi tas debilas))) kuris 100 kartų klausi to pačio asile nedapistas

Kartoju visiškai tūpiems

Juk buvo prašoma debilų neatsakinėti!

Ukrainą lydės sėkmė!

Tu ir esi debilas

nelydės

l i g o n i …

Ukrainą lydės sėkmė!

Три британца прилетели в Луганск и как я понял по сообщениям с места, прилетели достаточно точно

nelydės

…..

Ukrainą lydės sėkmė!

Mums buvo pranešta apie 1009-ojo motorizuotųjų šaulių pulko vado, kovojusio su šaukiniu „Ulanas“ žūtį… Pulko 8-oji ir 9-oji kuopos patyrė didelių nuostolių. Naujausiomis žiniomis, 8-oji kuopa buvo apsupta. 1009-ojo pulko 3-iojo bataliono vadas su šaukiniu „Strannik“ sužeistas“, – pranešė rusai.

nelydės

100%

Ekspertas

Užsipylė savo gynybines pozicijas, prisidarė problemų dėl to kad pavargo laukti kontrapuolimo? Žinote, galima mėgti ukrainiečius ar nekęsti rusų, bet būti atvirais debilais – čia jau gaunasi kažkokia visuotina ukra-lietuvių psichozė. Kas jums yra? Ar jūs jaučiate kažkokį pasitenkinimą būdami protiškai neįgaliais? Ar čia gynybinė forma bandant slėptis nuo realybės? Ta visą jūsų kova už „laisvę“ jau senai yra šiknoj ir ne todėl, kad trūksta tankų ir lėktuvų, o todėl kad esate patologiniai debilai.

Ukrainą lydės sėkmė!

Rusijos kariuomenė patyrė didelių nuostolių mūšiuose dėl Novaja Tavolžankos, esančios Belgorodo srityje. Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų 1009-ojo motorizuotųjų šaulių pulko vadas Vladimiras Kuznecovas su šaukiniu „Ulanas“ žuvo mūšiuose prieš „Rusijos savanorių korpusą“ („RSK“) ir legioną „Rusijos laisvė“.
Rusijos žiniasklaida paskelbė informaciją apie atsisveikinimą su aukšto rango kariškiu. Šiuos pranešimus atrado tinklaraštininkas Necro Mancer.

100%

Ukrainai pyzda

Ukraina neturi jokių šansų

Ukraina šiam kontrpuolimui geriausiu atveju surinko apie 100 000 vyrų. Tai yra gyvuosios jėgos rezervas, kurį, aišku, galima išsekinti ir sunaikinti. Paprastai užpuolikui reikia 3:1 pranašumo prieš gynėją, kad galėtų pralaužti gynybos linijas. Kadangi Rusija turi daug didesnę, daug geriau parengtą kariuomenę, daug modernesnę ginkluotę ir taktiką, o jos oro pajėgos nuolat didina artimos oro paramos (angl. c lošė air support, CAS) pajėgumus, šis santykis turi būti daug didesnis. Ukrainai reikia maždaug 10 karių, kad įveiktų kiekvieną rusą. Iš kur Ukraina paims tiek karių? Taigi, Ukraina neturi jokių šansų. Ukraina pasmerkta. Ukraina jau pralaimėjo.

Ukraina pasmerkta

Paaiškinimo dėlei supaprastinkime. Tarkime, kad Ukrainos kariuomenė Zaporožėje surenka visus 100 000 vyrų ir bando vykdyti koncentruotą puolimą Melitopolio kryptimi. Jei Rusija panaudotų 10 000 vyrų, žūtų visi rusai ir visi ukrainiečiai. Vėlgi, tai tik iliustracija. Vadinasi, Rusija, norėdama sustabdyti puolimą ir sumažinti savo nuostolius, būtų priversta pasitelkti kur kas daugiau nei 10 000 karių. Sakyčiau, kad jei Rusija savo gynybines pozicijas Zaporožėje sutvirtintų 50 000 karių, santykis prieš Ukrainą šoktelėtų nuo 1:10 iki 1:20. Esant tokiam santykiui ir tokiai mūšio lauko konfigūracijai, Ukrainos puolimas žlugtų, o rusai greičiausiai patirtų kur kas mažiau nei 10 000 nuostolių.

Ukrainą lydės sėkmė!

Be to, Prigožinas teigia, kad Rusijos armija gali būti visiškai apsupta po to, kai Ukrainos ginkluotųjų pajėgų daliniai sugebės pakirsti Rusijos pozicijas iš Ozarianivkos, Kurdiumivkos ir Torecko.

 
„Jei pradėsime trauktis, tada ir toliau trauksimės, pirmiausia iki „Vagnerio linijos“, o po to – niekas nežino, kiek toliau“, – sakė jis.

100%

Kaput Ukraine!

Ukraina jau pralaimėjo

Kodėl žaidžiu su tokiais skaičiais? Tai labai paprasta: Rusijai tereikia investuoti tik 10 000 vyrų ir ukrainiečių puolimas bus pasmerktas, tiesa? Visi jie žus, bet Ukraina praras 100 000 vyrų ir nepasieks savo tikslų, tiesa?

Supratote mano mintį? Ukrainos kariai yra pasmerkti. Dauguma jų žus; jie tai žino. Bet jei taip yra, kodėl nepasiekus didžiulio smūgio prieš „Putiną”, nužudžius gal kelis tūkstančius rusų karių, kad tik galimai prisidėtų prie Rusijos pozicijų destabilizavimo?

Ukrainą lydės sėkmė!

Wagner“ vadovas Prigožinas sakė, kad Ukrainos armijos daliniai toliau puola Bachmuto srityje, naikindami rusų dalinius. Jis sakė, kad rusai antradienį prarado pozicijas netoli Razdolivkos į šiaurę nuo Bachmuto, o antrasis rusus gaubiantis flangas artimiausiu metu gali pajudėti į priekį iš pietų.

100%

Pyzda Xoxolams

Ukrainą lydės sėkmė!

Дохли, как мухи”: ВСУ устроили „взрывную ночь” оккупантам в Токмаке

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti….

Ukrainą lydės sėkmė!

….

blue yellow zov marinie

ekspeeerdas,mat,papeeerde….rf kaput

Ukrainą lydės sėkmė!

Asile ne tau linkiu sėkmės taip,kad ne viauksek čia o pisk naxui I savo burliokyna.

Ukrainą lydės sėkmė!

Предварительно прилет в завод в Луганске.

«Демилитаризация»?

100%

Herojam piZdec!

blue yellow zov marinie

..nu argi…

blue yellow zov marinie

LAUKINIAI KACAPINAI BABUINAI…,A NE LAIKS JUMS SULIPT I MEDZIUS……IR NEBEISLIPT……RF KAPUT.

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

kspyt

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainą lydės sėkmė!

Зеленский посетил подконтрольную Украине часть Херсонской области, провел совещание по ликвидации последствий обрушения плотины Каховской ГЭС.

Довольно разительно отличающееся поведение. Наше величество не то что не стало посещать зону масштабной катастрофы на территории, которая теперь по конституции российская, но и не особо-то соизволил обратить на нее внимание. Разве что дал дежурное указание МЧС на тему – ну вы там посмотрите, чё-как.

Возникает логичный вопрос – а на фига тебе эти территории, если тебе плевать на них?

Ukrainą lydės sėkmė!

Mes skęstame, bet išeiname“, – internete pasirodė vaizdo įrašas apie įsibrovėlių bėgimą Chersono regione. Okupantai iki juosmens brenda per vandenį iki evakuacinio laivo. Jie skubinami bendrų iš valties, kurie matyt, baiminasi, kad iš dešiniojo upės kranto juos apšaudys ukrainiečių gynėjai.

Ukrainą lydės sėkmė!

Neįtikėtini vaizdai. Rusai nufilmavo, kaip nešdinasi iš fronto linijos

Nagi, išpistgalviai beretiniai, klausiu konkrečiai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Prašymas

Debilų, prašau, neatsakinėti. Įsiskaitykite gerai į klausimą. Klausiu konkrečiai, – būtent “nuo Rugsėjo 2022 metų”!

blue yellow zov marinie

…malciaaaaat,debile…

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

…kspyt…

Laukiam laukiam

Jau 259 dienos, kaip nuo 2022 m.rugsėjo 22 d., laukiam nesulaukiam žadėto banderų didžiojo kontrpuolimo ir jų peremogų.

Ukrainą lydės sėkmė!

Prigožinas praneša, kad artimiausiu metu Rusijos kariškiams gresia įkristi į katilą Bachmuto srityje.

100%

Zelenskos pyzdoje lydės…

blue yellow zov marinie

dzyke,mars ….v vigriebnuju jamu,na roooodynu..

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

…kspyt…

skaityk

” Raudoną knygelę”

100%

Ukrainos kaip valstybės nebėra…

Realybė

Per birželio 4,5 ir 6 dienas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų nuostoliai – 3715 žuvusių ukrainiečių karių. Sunaikinti 52 Ukrainos armijos tankai, tame tarpe 8 Vokietijos Kijevui perduoti tankai “Leopard”, taip pat 3 ratiniai prancūzų tankai AMX-10RC. Rusijos kariai taip pat sunaikino 207 šarvuočius, 150 kitos karinės technikos, 48 artilerijos sistemas, numušė 5 ukrainiečių naikintuvus, 2 karinius sraigtasparnius bei 53 bepiločius skraidymo aparatus.

Uždanga nuleidžiama

Ukrainos dainos jau sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

Ukrainą lydės sėkmė!

Rusijos armija patenka į spąstus, praradome pozicijas.“ Prigožinas skelbia pavojų, gresia visiškas apsupimas 

kaput

bet kuriuo atveju ukrainai kspyt

blue yellow zov marinie

…kspyt,lavooone

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

…kspyt…

kaput

bet kuriuo atveju ukrainai kaput

Ukraina neturi jokių šansų

Ukraina šiam kontrpuolimui geriausiu atveju surinko apie 100 000 vyrų. Tai yra gyvuosios jėgos rezervas, kurį, aišku, galima išsekinti ir sunaikinti. Paprastai užpuolikui reikia 3:1 pranašumo prieš gynėją, kad galėtų pralaužti gynybos linijas. Kadangi Rusija turi daug didesnę, daug geriau parengtą kariuomenę, daug modernesnę ginkluotę ir taktiką, o ir jos oro pajėgos nuolat didina artimos oro paramos (angl. c lošė air support, CAS) pajėgumus, šis santykis turi būti daug didesnis. Ukrainai reikia maždaug 10 karių, kad įveiktų kiekvieną rusą. Iš kur Ukraina paims tiek karių? Taigi, Ukraina neturi jokių šansų. Ukraina pasmerkta. Ukraina jau pralaimėjo.

Ukrainą lydės sėkmė!

⚡️За сутки в районе Бахмута Третья штурмовая бригада отбросила оккупантов с территорий в 1,8 км вдоль фронтовой линии и на 1,2 км в глубину фронта

100%

Ukrainos kaip valstybės nebėra…

blue yellow zov marinie

…tavo mesu nebera,laikas graban..

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

ot ir nea

prigožinas

ir nebuvo

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…..

Ukrainą lydės sėkmė!

nelydės

109%

blue yellow zov marinie

110 lydes

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

…bul bul bul

100%

Ukrainos kaip valstybės nebėra…

blue yellow zov marinie

…narsieji kacapuasai didvyriskai subombino plesruji ukru kombaina ir nezmoniskai siaubuuuuniska purkstuva,kelusi tiesiogini pavoju kremliaus egzistavimui……slava wranglioram ir xuiliui,lakstanciam kremliaus uzkaboriais ir metant molotovo kokteilius i prigozeli……..ura,slawianie,ruzzkyj dux fsiex zaduuuusyt..

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

…o tu ,kartais,a nepizdys…

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

pizzdys,daragusa,pizzdys….

Ukrainą lydės sėkmė!

Пушилин заявил о необходимости освободить всю территорию Украины, а не останавливаться на освобождении только ново-присоединённых республик.
По его мнению, полное освобождение Украины важно для счастливого будущего России.

Помнится, Гитлер говорил, что для счастливого будущего Германии нужно освоболить весь мир от евреев и большевиков…

Что-ж, освобождение Херсонской области, как мы видим, уже удалось на славу. Если это называется освобождением, то всё понятно.

nelydės

Ukrainai kaput bet kokiu atveju

blue yellow zov marinie

..ot ir lydes

Ekspertas

Zelenskos vaginoje jus lydės. Mėnesinėse jūs paskęsite!

blue yellow zov marinie

jo,rf piexota jau bul bul

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…..

100%

Ukrainos kaip valstybės nebėra…

Ukraina neturi jokių šansų

Ukraina šiam kontrpuolimui geriausiu atveju surinko apie 100 000 vyrų. Tai yra gyvuosios jėgos rezervas, kurį, aišku, galima išsekinti ir sunaikinti. Paprastai užpuolikui reikia 3:1 pranašumo prieš gynėją, kad galėtų pralaužti gynybos linijas. Kadangi Rusija turi daug didesnę, daug geriau parengtą kariuomenę, daug modernesnę ginkluotę ir taktiką, o ir jos oro pajėgos nuolat didina artimos oro paramos (angl. c lošė air support, CAS) pajėgumus, šis santykis turi būti daug didesnis. Ukrainai reikia maždaug 10 karių, kad įveiktų kiekvieną rusą. Iš kur Ukraina paims tiek karių? Taigi, Ukraina neturi jokių šansų. Ukraina pasmerkta. Ukraina jau pralaimėjo.

blue yellow zov marinie

.kadangi tu ablius,pletotis nebeverta,xuilius kaputandas..

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

..girdejot aimana is virsaus..

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…..

blue yellow zov marinie

expeerde,nebezdek taip siaubingai,tavo ruzzkas duxas smirdz..

Ukrainą lydės sėkmė!

….

kaput

kaput 350 000 ukrainiečių :
17: 09 „ Mes pavertėm Ukrainą į gyvulių skergyklą, kurioje žuvo 350 tūkstančių jaunų ukrainiečių. Jie meluoja apie tai kiek žmonių žuvo. Pentagons slepia nuo amerikiečių tautos, o Ukraina tuos skaičius slepia nuo ukrainiečių tautos. Bet žuvo 350 tūkstančių.”,
Kenedis Jaunesnysis
https://youtu.be/hrojR6yP6dk

blue yellow zov marinie

..jo,xuiliui kaput..

Naivi blondinė

O kas tas xuilo ?

blue yellow zov marinie

o kas ta blondine…,gal cia tu,garmonaite…

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

..o kas tas …pastabus…

100%

Ukrainos kaip valstybės nebėra…kaput

Landsbergis:

pilėnai

blue yellow zov marinie

…mesk siercikus,durniau..

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

..girdejot bebro inkstima….

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

…o kas tas…pastabus…

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…..

sakė

kaput ukrainai bet kokiu atveju!

blue yellow zov marinie

..viena boba saaake….turbut,skarabejeva..

sakė

boba zelenska

blue yellow zov marinie

…o napoleonas is gretimos palatos,nieko nesake tau….

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

kspyt…

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…..

petras

Ar turite ukrai gavę pakankamai juodų plastikinių maišų lavonams susirinkti? :))))

blue yellow zov marinie

piotrai,neperezyvai tak bolno,jums ir maisu net nereik….bul bul bul…..i paplyly,kak gavno po teceniju……

blue yellow zov marinie

KACAPUASAI,MARS I MATUSKA RAZZIEJA,TEN JUS OBOGRIEJIET GAVNOM IR PRIJUTYT RIUZZKYM DUXOM…

prigožinas

matuska pati ateis jei natai sugalvos paaukoti pribaltiką po liepos 12

Ukrainą lydės sėkmė!

I subine sunies ateis.

prigožinas

kieno Ignitis?

blue yellow zov marinie

..marsyjanynu..