Karas Ukrainoje. Keturi šimtai šešiasdešimt pirmoji (Gegužės 30 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresorius tęsia raketų ir dronų smūgius. Pasirodė informacija apie atakuotą oro uostą, kuriame galimai pažeisti keletas Ukrainos pajėgų naikintuvų. Tiesa, CIT vertinimu, tai gali būti neveikiantys orlaiviai, kadangi smūgiuota į iki 2022-02-24 čia buvusią Ukrainos oro pajėgų bazę. Mažai tikėtina, kad ukrainiečiai iki šio ją naudotų. Taip pat, agresorius stengėsi sunaikinti ar pažeisti ukrainiečių naudojamas oro gynybos sistemas Patriot. Šis uždavinys liko neįgyvendintas.

Tuo tarpu apie 30 dronų atakavo taikinius Maskvoje. Pagal jau tradiciniais tapusius smūgius, tai labiau panašu į žvalgybą mūšiu siekiant identifikuoti rusų oro gynybos spragas, pamatyti kaip reaguoja ir suprasti jų standartines procedūras arba jų nebuvimą. Tik priminsime, kad rusai fronte turi bėdų su oro gynybos priemonėmis, todėl tikėtina ukrainiečiams įdomu jų statusas prie kremliaus durų. Pastarosiomis savaitėmis fronte ukrainiečiai gerai prašienavo okupantų oro gynybą (tikėtina labiausiai Luhansk ir Zapoirizhia kryptyse). Tad jei ateityje šie dronų smūgiai Maskvoje ar kituose didžiuosiuose rusijos miestuose (pvz. Sankt Peterburge) bus dažnesni ir efektyvesni, agresoriui kils dilema ką saugoti – pajėgas kontaktinėje linijoje ar rusijos miestus.

Kad gilus rusijos užnugaris nėra saugus, demonstruoja šiandien ir nuo bėgių „pabėgęs“ traukinys prie Uljanovsk. Svarbu pasakyti, kad ši pažeista geležinkelio atšaka išsišakoja 1) link Voronezh ir 2) link Volgograd, tad tokiu būdu trikdomas agresoriaus aprūpinimas visomis logistinėmis klasėmis (amunicija, technika, ginkluotė, maistas, degalai ir t.t.) Luhansk, Doneck ir Zaporizhia kryptis. Ypač žinant, kad rusų logistika yra iš principo paremta geležinkeliais, kuriuos kaip linijinius objektus, nusidriekusius šimtus km yra praktiškai neįmanoma apsaugoti nuo diversijų.

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatove. Agresorius intensyvina atakas šiauriniame (Masyutivka) ir pietiniame (Stelmahivka) flanguose, taip pat atakuoja centre (Novoselivske). Šiuos puolamuosius veiksmus aktyviai remia rusų aviacija. Atsižvelgiant į tai, kad nemažą dalį puolime dalyvaujančių vienetų sudaro agresoriaus „gynybos“ ministerijos suformuoti vienetai iš kalinių (vadinamieji „Shtorm Z“ batalionai), tai tik patvirtina prielaidą, jog agresorius nesiskaitydamas su nuostoliais, drastiškai bando įvelti ukrainiečius į mūšius, taip neleidžiant jiems vykdyti pasiruošimo puolimui.

📍 Kremina. Tęsiasi lokalūs susidūrimai pietiniame flange, rusams pasistūmėti nepavyksta. Tuo pačiu, agresoriaus karo propagandistai praneša, kad Ukrainos vienetai vis dažniau pereina į kontratakas.

📍 Lysychansk. Šiandien kontaktinėje linijoje ramiau, dominuoja pozicinės kautynės. Tikėtina, okupantai persigrupuoja ir bandys vėl atnaujinti puolimą.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Tęsiasi pozicinės kautynės, abi pusės pereina į kontratakas. Kontaktinėje linijoje ant kelio Bakhmut – Slovyansk liko agresoriaus būrio dydžio atramos punktas. Tikėtina, Ukrainos gynėjai ruošiasi jį sunaikinti. Tada bandys pjaustyti šiaurinį flangą, su tikslu užeiti gynyboje įsitvirtinusioms rusų grupuotėms Berhivka ir Blahodatne į flangą ir/ar užnugarį bei pasiekti Krasna Hora.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose tęsiasi pozicinės kautynės. Tiesa, ukrainiečiams pavyko pastumti kontaktinę liniją prie Khromove apie 300 m. Aukštumose pozicijas įsirengę ukrainiečiai turėjo puikias galimybes talžyti žemiau buvusius rusus. Tad neatmestina, kad vysktant pajėgų reorganizacijai ir pats agresorius ne itin kabinosi už šių, beverčių pozicijų.

📎 Pietinis flangas. Mažais ir elegantiškais 3-iosios šturmo brigados (buvęs „Azov“ pulkas) žingsneliais ukrainiečiai artėja link Klishiivka: https://t.me/ab3army/2621. Maža to, didėja Ukrainos pajėgų spaudimas šios gyvenvietės flanguose, sunku pasakyti kiek ryžto ir resursų turės rusai laikyti šias pozicijas. Neatmestina, kad jų nervai neatlaikys ir jie skyles ims kamšyti prie Odradivka sutelktų savo rezervu, mechanizuotais vienetais. Tai būtų puiki žinia, kadangi tokiu atveju šis rezervas sudegtų pozicinėse kautynėse ir nebūtų panaudotas kaip kumštis kontratakų metu.

📍 Avdiivka – Mariinka:

📎 Šiauriniame Avdiivka flange toliau vyksta pozicinės kautynės.

📎 Pervomaiske ruože okupantai pabandė atakuoti prie Vodiane, tačiau gavo į skūrą ir atsitraukė.

📎 Mariinka ruože ukrainiečiai toliau laiko pozicijas ir neleidžia rusams pasistūmėti.

📍 Vuhledar. Rusai suintensyvino smūgius Vuhledar ir Prechistivka. Neatmestina, kad jie siekia atgrasyti Ukrainos pajėgas formuoti puolimo grupes lokalioms atakoms ar platesniam puolimui (pvz. link Volnovakha).

📌 Zaporizhia kryptis. Ukrainiečiai toliau atakuoja agresoriaus logistinę sistemą. Šį kartą jų raketos pasiekė taikinius Melitopol, be to tęsiami smūgiai Mariupol. Tuo pačiu agresorius soc. tinkluose skundžiasi padažnėjusiomis Ukrainos vienetų lokaliomis atakomis ir žvalgyba mūšiu.

📌 Pietų kryptis. Kartu su raketų smūgiais Zaporizhia kryptyje, atsinaujino Ukrainos pajėgų smūgiai Kryme. Ukrainiečiai atakavo karinius taikinius Sevastopol, mieste girdėjosi sprogimai.

https://www.facebook.com/watch/?v=923713542040772

2.2 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
246 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Dovanų ruzzkyi mir

Košmaras Rusijai! Visa Ukraina skamba, ką padarė „Storm Shadow“ raketos

ZZruzz

Главнокомандующий вооруженными силами Украины Валерий Залужный объявлен в России в розыск.

Хотят предложить ему должность начальника Генерального штаба? Или сразу министра обороны? Надо брать.

ZZruzz

Jau Donecke vyrų nebeliko visus Putinas po velėna pakišo. Aišku negaila jam žmonių nei savų nei svetimų.

nu jo

žydas zelenskis su žydu putinu siautėja

DD plius DD

Kurgi ne…. Išprotėjęs ruskynas užpuolė Ukrainą, bet kalti žydai.

ZZruzz

Губарев признался, что в ДНР была уничтожена значительная часть мужского населения, используя мужчин в „мясных штурмах.”
Всех мужчин Донбасса возраста 25-55 „стачивают в бессмысленных лобовых мясных штурмах”, — напрямую заявил он.

na kam

na kam dar neaišku kad naikinami vyrai, kad nebūtų kam pasipriešinti žydo švabo ištransliuotai korporacizacijai?

na kam

na kam dar neaišku kad valdys negras iš PSO, bus PSO pasai ir PSO skiepai ir PSO utilizuos septynis milijardus dėl auksinio milijardo žydo švabo?

Rusų liaudies pasakos

Jie nori to bet jei visi priešinsis ne faktas jog tai bus.

na kam

na kam dar neaišku kad dauguma nesipriešins?

Patriotas

Kaip čia pasakius….kaip su karo ragavusiais tvarkysis? Tokių lengvai nepastumdysi. Na ir musulmonai bus tikrai problema.

Patriotas

Nelabai jie ir galės suvaldyti tokį kiekį vyrų kurie valdo ginklą. Jiems patiems tai labai pavojinga.

na kam

na kam dar neaišku kad valdantys ginklą sunaikinti ir naikinami o kas liks ant tų žydai zelesnkis su žydu medvedevu mėtys atomines bombas, žydas zelenskis tupės Izraelyje arba pas drakulą, o meškinas logovoj

Ruzzu pasakos

„Надо взять Кривой Рог, потому что это равносильно взять Киев”

Ослоебы начали мечтать и на этот раз собрались брать Кривой Рог, но все мы знаем, что они любят брать в рот

RuZZkyi mir gavo dovanų

Результаты прилета ракеты Storm Shadow по российской базе в Юрьевке возле Мариуполя несколько дней назад.

Счет раненных и погибших российских оккупантов там перевалил за 100.

RuZZkyi mir

Сырский тоже в розыске МВД РФ

Их с Залужным на парад победы Украины в Москве приглашают?

ainio

https://www.youtube.com/watch?v=ThfX4hw0RsY
perspektiva nuo žydo satanovskio. Armagedonija.

RuZZkyi mir

Xuina tas Satanovskis

RuZZkyi mir

От „Киев за три дня”- до атаки на Москву…

А точно всё идет по плану?
План точно был таким?

Посмотрите это видео без звука. Сразу бросается в глаза путинское недоумение, смятение, пожимание плечами, на лице потерянность и неуверенность.
А что случилось?
А кто виноват?

jei

Valstybių nebus – žydo švabo ištransliuota, žydų putino ir žydo zelenskio vykdoma

Dovanų ruzzkyi mir

Gali būti. Tikiu.

jei

žmonių turi likti tik auksinis milijardas todėl žydai zelenskis, žydelka litvakė, žydas medvedevas svaigsta apie atominių bombų mėtymą ir gyvų žmonių sudeginimą atomine bomba

Patriotas

Ten ne žmonių milijardas o zmogystu….be tradicijų be sąžinės, garbės be šeimos tradicijų. Viskas naikinama.

jei

žmogai

Patriotas

Kažkas panašaus.

jei

tuoj reikės valgyti tarakonus, kurių nėra.

Patriotas

Tikriausiai

bobikas nustipo

satanovskis  „45: 43 kam reikalinga Lietuva? Terliotis su ja? Partizanus eilinius gasit miškuose, jeigu jie žinoma bus?, atstatyti sugriautą pramonę?atstatinėti žemės ūkį? Uostus? Kam? Lietuvos kaip valstybės kažkuo svarbios nėra. Jei jos nėra, dėl ko kažkam kėsintis į tai ko nėra, pas ką nėra jokios vertybės? Aš labai atsiprašau, bet tai faktas. Na kokia vertybė Lietuvos ES rėmuose? Ko verta Lietuva šiandienai Kinijai…? Ko verta Lietuva šiandienai Amerikai?… Iš saugumo sumetimų dėl to kad ten nebūtų placdarmo užpulti Rusiją? Nu gerai. Tai kam tada užimti tą teritoriją? Galima ją pavyzdžiui sunaikinti… Greičiau pirma Esiją ir Latviją nei Lietuvą. Bet principe jei tai  placdarmas vadinasi placdarmas. Placdarmas sunaikinamas…. Ir aš nieko padaryti negaliu, tai pasirinkimas kurį padarė lietuvių liaudis, prabalsavę už savo vyriausybę… Skaityti daugiau »

Rusų liaudies pasakos

Jau Chazinas šnekėjo niekus panašius į Satanovskio))) pas save ubagais lai pirmą pasirūpina o ne į kitus žiūri.

bobikas nustipo

guglink „Nausėdos pastangomis, Lietuvoje jau greitai suklestės gynybos pramonė”. Štai ir placdarmas minimas satanovskio, kuris bus sunaikintas.

Patriotas

Кроме того, Шваб подарил Путину свою книгу «Четвертая промышленная революция».

jei

Ketvirta pramoninė revoliucija tai žmonių naikinimas ir naikinamų žmonių susimokėjimas už naikinimą

Patriotas

Teisybė

Patriotas

Lai rusai savęs žiūri…. braška per kraštus. Jei jų centrinė TV nerodo tokių naujienų tai nereiškia jog taip nėra.

bobikas nustipo

jei kas, vieną drakoną pakeis kitas drakonas

Patriotas

Tuščia vieta ilgai nebūna.

lansberga

pilėnai

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI KUR KONTRPUOLIMAS???

lansberga

dronai virš maskvos ir guglink „Nausėdos pastangomis, Lietuvoje jau greitai suklestės gynybos pramonė”

Nagi, sušikti beretagalviai, pakartotinai klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Prašymas

Debilų, prašau, neatsakinėti. Įsiskaitykite gerai į klausimą. Klausiu konkrečiai, – būtent “nuo Rugsėjo 2022 metų”.

Patriotas

Tave ukrainiečiai tris kartus per sikna atpiso.

Patriotas

Ответ на вопрос, кто на самом деле убил больше всего жителей Донецка за последние 8 лет, дает несостоявшийся губернатор Новососсии Губарев

Он открыто признает, что россия уничтожила большую часть мужского населения оккупированного города, используя их в „мясных штурмах” на украинские позиции

Наговорил лет на 15

buvo

trys broliai, du protingi, o trečias patriotas.

Laukiam laukiam

Jau 250 dienų, kaip nuo 2022 m.rugsėjo 22 d., laukiam nesulaukiam žadėto banderų kontrpuolimo ir jų peremogų.

Patriotas

«Российские каналы подтверждают уничтожение российского истребителя над Чёрным морем и приписывают эту операцию действиям зенитно-ракетной системы Пэтриот. 21 мая украинские источники заявили о ликвидации новейшего истребителя Су-35С ВС РФ над Чёрным морем, однако информация не была подтверждена МО РФ. Экспортная стоимость Су-35 по контракту с Китаем составляет 100 миллионов долларов».

Если помните, то мы на Newsader тогда сразу так и сказали: Patriot. Ну а что ещё? Samp-T? Немного не дотягивает по дальности.

Юг прикрыт, как и говорилось. Можно наступать.

Vadimas iš Norvegijos

Kada pagaliau prie Bachmuto ukrosvinų lavonus susirinksite???🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖

Eduardas

Žiauriai, bet teisingai. Ar teisybė žeidžia ?

Ukraina F-16 dar negavo, tačiau aerodromų jau nėra

Pagoglinkit – “ВС России ударили по украинским аэродромам высокоточным оружием”. 
https://ria.ru/20230529/udar-1874828939.html
Российские Вооруженные силы ночью нанесли ракетный удар по украинским аэродромам, сообщило Минобороны в сводке о ходе спецоперации.
„Цель удара достигнута. Все назначенные объекты уничтожены”, — уточнили в ведомстве.

yell…Z.O.V.marine

rekomenduoju visiems mąstantiems ir morališkai higieniškiems, pažiūrėti paskutinę/šviežiausią „бесогон” laidą …, kam tikrai įdomu, tas susiras…, – nelinkinu 🙂

Fantastika
Patriotas

Nesąmones

Zelenskio teroristai gavo raketų smūgį

Pagoglinkit – “Минобороны сообщило о поражении центральных пунктов принятия решений на Украине”. https://lenta.ru/news/2023/05/30/punkty/
Минобороны: ВС России поразили центральные пункты принятия решений на Украине.
В указанных пунктах под руководством сотрудников западных спецслужб планировались теракты на территории России, отметили в военном ведомстве.
Удар был нанесен высокоточным дальнобойным оружием. «Все назначенные объекты поражены», — добавили в Минобороны.

kaput

zelionij hitler

Patriotas

Šiaip aš suprantu, kad kaholams jau kapiec, bet nesinori kažkaip dar pripažinti…

Jadzė

Už tai ir smaukaisi čia, kaip b.y.b.i.s. nerasdamas sau vietos

Patriotas

Когда ебут тебя рачком – притворися дурачком!

Patriotas

RuZZams pizdec

Romualdas

Vis dėlto prie Bachmuto ukrosvinų lavonus susirinkit. Dvokia jau…🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖

Na, patriotai-idiotai

Jau greitai subines valysimės su mėlynai geltonu skuduru 😀😂🤣 Ane???

Patriotas

Pydere greitai bybi grausi

Patriotas

😡«Выплаты не нужны, тело бы с поля забрать»

Прокремлёвская блогерша Анастасия Кашеварова возмутилась, что погибшие лежат на полях сражений, а матерям приходится самостоятельно их искать.

Матери пропавших военных отсматривают каждое видео и не находят своих сыновей. Они ждут и ищут, и могут искать годами. Нужно помогать, а не бросать женщин наедине с их болью, пишет Кашеварова.

Вот только господам чиновникам, к которым обращается блогерша, абсолютно наплевать на пропавших, на погибших и на боль матерей. Их дети никогда не окажутся на передовой в грязном окопе под обстрелом.

jubiliejus

Prabėgo 20 metų, kai JAV valstybės sekretorius Kolinas Pauelas (Colin Powel) JT Saugumo Taryboje kratė mėgintuvėlį, kuriame, neva, buvo Saadamo Huseino valdomame Irake pagamintos juodligės sporos. Po to sekė Irako valstybės sunaikinimas ir okupacija. Nužudyta virš milijono šios šalies gyventojų, sunaikinti ir pagrobti vertingiausi istoriniai artefaktai, nafta ir kiti nesuskaičiuojami šios šalies turtai – išvogti. Vėliau paaiškėjo, kad jokių juodligės sukėlėjų ir masinio naikinimo ginklų Irake nebuvo, o JAV bjauriai melavo pasauliui.

Patriotas

Teisybė.

Ukrainoje

Jau 12 mobilizacija ???? Kur kitos 11 mobilizacijų ????

Ten

iš kur banderos nebegriš niekada.

Patriotas

Mažiau rupinkis gaidy.

Na, ukrai piderai

Na, vaivorykštiniai, ar atbuli pulsit? 🌈

Patriotas

Apžiok kušį mažiau uši

Diedas

Aišku atbulom ukronaciai puls, taip parūrinti juos geriau…

Patriotas

Su liežuviu rurinti galėsi ožy.

Na, banderos

Ar apsišikę prie savo šūūūdo prilipot? Tai kada kontrpuolimas?

Patriotas

Когда ебут тебя рачком – притворися дурачком!

Ką tik

Ilgojo nuotolio tiksliosiomis raketomis sunaikinti Ukrainos sprendimų priėmimo centrai, kur buvo planuojami teroristiniai išpuoliai Rusijos teritorijoje, kuruojami užsienio spec. tarnybų.

Patriotas

Nebesvaik durniau

Patriotas

Pagoglinkit – “Арестович предрек ВСУ огромные потери при контрнаступлении”. https://lenta.ru/news/2023/03/27/arestovich_poteri/
Алексей Арестович предрек провал наступления ВСУ при отсутствии дальнобойных орудий.

Okrainoje

Ukrainos vyrai į grabus, moterys į vergus: „Po bombardavimų – į seksualinę vergiją: štai kas daroma su ukrainietėms Europoje ”
https://www.delfi.lt/plius/pasaulis/po-bombardavimu-i-seksualine-vergija-stai-kas-daroma-su-ukrainietems-europoje.d?id=92238333

va va

dėkitės į galvas karo troškuliai Lietuvoje.

Patriotas

17 марта 2023 года Международным уголовным судом в Гааге был выдан ордер на арест президента РФ Владимира Путина. В отношении действующего президента России были выдвинуты обвинения в военном преступлении — незаконной депортации детей с оккупированных территорий Украины в Россию в ходе вторжения России на Украину

Patriotas

Kas pradėjo karą tas ir trokšta jo. Putinas

eik jau eik

pilietinį karą pradėjo rados žydai su žydu porošenka ir žydu zelenskiu, o putins gelbėtojas ukrainos nuo pilietinio karo

Patriotas

Rusijos vyrai Ukrainoje po velėna o jų žmonos su dzigitais iš Kaukazo linksminasi

Alina Lipp

“В шоке от зверств украинских солдат”: немка Алина Липп говорит правду об СВО
https://www.youtube.com/watch?v=6yGMZvYrTuI&ab_channel=%D0%A6%D0%B0%D1%80%D1%8C%D0%B3%D1%80%D0%B0%D0%B4%D0%A2%D0%92

Patriotas

17 марта 2023 года Международным уголовным судом в Гааге был выдан ордер на арест президента РФ Владимира Путина. В отношении действующего президента России были выдвинуты обвинения в военном преступлении — незаконной депортации детей с оккупированных территорий Украины в Россию в ходе вторжения России на Украину

Singeris

ATSIRADO ZALUŽNAS.

Zalužnas denacifikuotas

Pagoglinkit -“Стали известны подробности ранения главкома ВСУ Залужного”.
https://lenta.ru/news/2023/05/24/zalujniy/ 
Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу после ранений и трепанации черепа. Главнокомандующий Вооруженными силами Украины (ВСУ) Валерий Залужный был ранен во время ракетного удара, который нанесли российские военные по командному пункту украинской армии в районе населенного пункта Посад-Покровское под Херсоном в начале мая. Об этом сообщает РИА_Новости со ссылкой на представителя российских силовых структур, который получил информацию от своих источников в ВСУ. Уточняется, что Залужный получил закрытую черепно-мозговую травму и множественные осколочные ранения. Как утверждает собеседник агентства, главкому ВСУ сделали трепанацию черепа, он не сможет продолжать службу.

Laimis

Zalužnas savo raketą jau gavo, dabar eilė Zelenskio.

Patriotas

Из дрон-атаки на Москву ясно, что, если НАТО захочет уничтожить любые её военные объекты, то с лёгкостью это сделает. Путина НАТО тоже уничтожит без особого труда. И никакие ПВО, никакое ядерное оружие, никакие бункеры это ничтожество не защитят.

Smagu

Rusai Ukrainos kariuomenės vadą Valerij Zalužnyj anksčiau laiko “išleido” į pensiją :))))

Patriotas

Из дрон-атаки на Москву ясно, что, если НАТО захочет уничтожить любые её военные объекты, то с лёгкостью это сделает. Путина НАТО тоже уничтожит без особого труда. И никакие ПВО, никакое ядерное оружие, никакие бункеры это ничтожество не защитят.

Patriotas

Debile jau 40 kartą kartoji

PUTINAS pasakė

PUTINAS padarė.

Patriotas

Apsisiko Putinas

Patriotas

17 марта 2023 года Международным уголовным судом в Гааге был выдан ордер на арест президента РФ Владимира Путина. В отношении действующего президента России были выдвинуты обвинения в военном преступлении — незаконной депортации детей с оккупированных территорий Украины в Россию в ходе вторжения России на Украину

Zalužno dainos jau sudainuotos

Pagoglinkit – “Врач назвал возможные последствия ранения главкома ВСУ”. https://lenta.ru/news/2023/05/24/doctorglavk/
Военный врач Владимир Хорошев предположил, что восстановление главкома ВСУ Залужного после полученной травмы, из-за которой пришлось проводить трепанацию черепа, невозможно. 
Хорошев уточнил, что подобные травмы очень опасны, так как могут привести к дефектам дыхательного и двигательного центров вплоть до летального исхода. «Сказать в этом случае, можно ли восстановиться будет — очень сложно. Только после множества обследований поймут, насколько поражены структуры головного мозга и можно будет примерно спрогнозировать сохранность когнитивных функций», — сказал врач.

kaput zalužnyj

Трепанация черепа (лат. trepanatio; фр. trépanation) — хирургическая операция образования отверстия в костной ткани черепа с целью доступа к подлежащей полости. Это грубое хирургическое вмешательство, при котором в черепе живого человека проделывают отверстие. Эта операция осуществлялась посредством сверления, разреза или выскабливания острым инструментом.

treplo

trepačka kaukuolis trepačka, sudrapalytas

Patriotas

Суд в Гааге выдал ордер на арест Владимира Путина. Что это значит?

atsakymas

gaga okupuota žmogų

Patriotas

Суд в Гааге выдал ордер на арест Владимира Путина. Что это значит?

pyst

ir denacifikavo ⚡️⚡️⚡️

Patriotas

А ты, оказывается, басник. Знать, ебал тебя колбасник!

Rusijos nuostoliai

Tarptautinė žvalgyba dėkoja A. Voločkovai už karinio dalinio, esančio prie Maskvos, koordinates. Gegužės 30 d. Maskvoje ir regione pirmą kartą nuo 1943 metų birželio, kai vokiečiai ant SSRS sostinės numetė paskutinę bombą – įvyko bombardavimas. Šis įvykis sukėlė visuomenės pasipiktinimą ir dėl to, kad keli dronai įskrido į elitinius Maskvos srities kaimus, kuriuose gyvena politikai, šou verslo „žvaigždės“ ir verslininkai.

Viena iš liudininkų buvo balerina Anastasija Voločkova. Praėjus dviem valandoms po sprogimų, ji vaizdo įraše pasakė, kad netoli nuo jos namų yra karinis dalinys.

IŠVADA

Восстановление главкома ВСУ Валерия Залужного после полученной травмы, из-за которой пришлось проводить трепанацию черепа, невозможно.

Kindziulis

kaip dabar kontrpuolimas be Zalužno??? A???

Patriotas

Хуй тебе в жопу вместо укропу!

Patriotas

Хуй тебе в сраку вместо маку!

Naivi blondinė

O tai dabar generolas zalužnyj durneliu liks ?

Patriotas

Ne

Denacifikuotas

Pagoglinkit – “Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу, сообщил источник”.
https://ria.ru/20230524/zaluzhnyy-1873877146.html
Главком ВСУ Залужный не сможет продолжить службу из-за травмы головы и осколочных ранений.
Военный получил закрытую черепно-мозговую травму и множественные осколочные ранения в результате ракетного удара по командному пункту в районе села Посад-Покровское в Херсонской областИ в начале мая. 
В Николаеве Залужному была оказана первая помощь с целью остановить кровотечение. В киевском военном госпитале ему была сделана трепанация черепа. 
„Прогноз такой: жить будет, но выполнять свою работу не сможет”.

nuu

Sekantis vaikščiojantis lavonas Zelenskis bus.

Patriotas

Пососи хуй у пьяного eжика!

pažymęjo

Rusija zelenskį kryžiuku pažymėjo :))) taigi, jis žymėtasis :)))

Patriotas

Bybi dėjo ant tavęs ir kryžiuko su putinu

Bus proga

Kalibrui įskrist į Zelios lango fortkę

Patriotas

Bus proga į burną tau duoti

zelenskis

dabar taikinys nr 1 pasaulyje

alach akbar

zelenskiui mišios…

Patriotas

Ukrainos generolas Mykola Malomužas mano, kad susiklosčius tinkamai situacijai Rusijos prezidentas bus likviduotas, o ir „Wagner“ savininkas gali žūti.

paaukojo

vašingtonas zelionkę, kaip ir sakašvilį ar navalną, tie bent gyvi liko, o šitam jau paskutinės valandos dabar tiksi…

tuu

zelenski bbbbbbėėėėėėkkkkkk !

Patriotas

Lisičanske, Luhansko srityje, dezertyravo apie 80 žmonių iš Rusijos okupacinių pajėgų dalinio „Štorm-Z“. Jie savo noru paliko savo kovines pozicijas. Taip pat Bachmuto rajone dezertyravo apie 30 žmonių iš „Wagner“, kurie taip pat savo noru paliko savo kovines pozicijas, pavogę karinę techniką“.

Tomas

Jeigu nuotraukoje narkoša su kostiumu ir nusiskutęs, vadinasi tai jau laidotuvės.

Patriotas

Nors Rusijos propagandos mašina stengiasi sumenkinti būsimą Ukrainos kontrpuolimą, akivaizdu, kad vien kalbos apie jį rusus erzina. Modernūs vakarietiški ginklai plūsta į Ukrainą, ukrainiečių kariai ruošiami NATO šalyse, ilgo nuotolio raketų tiekimas jau nieko negąsdina, o ir F-16, regis, gali būti pakeliui. Mintis pasiduoti rusams tikriausiai dabar atrodo kaip tiesiog racionali idėja.

Kibaldžiukas

Kalbama, kad tikslias Ukrainos kariuomenės vado Zalužno koordinates, kur jis randasi, kad sunaikinti, rusams perdavė pats narkoša Zelenskis, kuriam Zalužnas dėl savo populiarumo buvo rimtas konkurentas politiniame ringe ir artėjančiuose prezidento rinkimuose. Va taip, va…

Nėra ko čia stebėtis

Pas tragikomiką jau seniai nuo kokso galvoje kralikai pisas…

Patriotas

Pasak Malomužo, fizinis Putino ir Prigožino eliminavimas yra viena pagrindinių Ukrainos žvalgybos pareigūnų užduočių, tačiau dabar Putino likviduoti neįmanoma. Jis turi stiprią apsaugos sistemą, tam nepritartų ir Ukrainos sąjungininkai Vakaruose. Vakarai norėtų, kad Rusijos prezidentas būtų patrauktas teisinėn atsakomybėn už karo pradžią ir karo nusikaltimus Ukrainoje.

Patriotas

Vakarų sąjungininkai gali leisti Ukrainai pašalinti Vladimirą Putiną, bet tik tuo atveju, jei jis nuspręstų panaudoti branduolinį ginklą. Tuo tarpu Jevgenijų Prigožiną jau galima likviduoti, nes jis laikomas teroristu, teigia buvęs Ukrainos užsienio žvalgybos tarnybos vadovas generolas Mykola Malomužas.

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Patriotas

Tris kartus tave jau ukrainiečiai atpiso tave

Nagi, lūzeriai klumpiai, dar kartą klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Patriotas

Yra

Prašymas

Debilų, prašau, neatsakinėti. Įsiskaitykite gerai į klausimą. Klausiu konkrečiai, – būtent “nuo Rugsėjo 2022 metų”.

Patriotas

Davė tau į burną ukrainiečiai

baisu

Генерал ФСБ Михайлов: „Украинский военный живет на фронте 3 часа”
https://youtu.be/DG3ssxNzidQ
17 : 27 kariai fronte gyvena 3- 4 val. .
pėstininkui – pusantros atakos ir kaput
tankistui – trys atakos ir kaput
lėktuvui keturios atakos ir kaput

Kaput Ukraine!

Hetojam pi-Z-diec!

RuZZkyi mir

Putinu piZZda

RuZZkyi mir

Ruzzkyi zivet 10 minut

RuZZkyi mir

Кадыров грозит «отомстить» в «зоне СВО» за дроновый налёт на Москву. Этот тот же самый Кадыров, который обещал взять сначала Киев, потом – когда стала очевидна бесперспективность этой затеи – грозился взять Одессу, а потом – когда ВСУ освободили Харьковскую область – публично проклял Лапина. Теперь, когда у ВСУ есть как минимум 60 тысяч подготовленных странами НАТО бойцов с двумя тысячами единиц тяжёлой западной техники, ожидающих приказа Залужного порвать в хлам всё, что шевелится в радиусе 100 километров от фронта, Кадыров грозит местью она поле боя. То есть до этого 15 месяцев россияне чего-то ждали, а тут, когда ВСУ сформировали паритет в огневой эффективности с бензоколонкой, которая до 2022 года превосходила Украину по мощи в 20 раз, вдруг проснулись и вот… Skaityti daugiau »

Kur kontrpuolimas???

NA, LANZBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

V.Putinas

Apie dronų ataką ant Maskvos: “Tie uodai taip ir skraidys, pakol mes neišsausinsime tos pelkės”.

Nagi, išpistgalviai klumpiai, dar karta klausiu

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Prašymas

Debilų, prašau, neatsakinėti. Įsiskaitykite gerai į klausimą. Klausiu konkrečiai, – būtent “nuo Rugsėjo 2022 metų”.

Patriotas

Konkrečiai tau į burną ukrainiečiai davė.

Uždanga nuleidžiama

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Patriotams-idiotams, čia jūsų diagnozė

Идиот — человек, страдающий глубокой формой умственной отсталости (олигофрении).

Sigitas

Kada prie Bachmuto ukrosvinų lavonus susirinkit? Dvokia jau…🐖🐖🐖🐖🐖🐖🐖

Tik skaičiai

Mūšiuose prie Bakhmuto ir dėl Bakhmuto Ukrainos ginkluotosios pajėgos prarado daugiau nei 50 000 žuvusiųjų ir dingusių be žinios bei 120 000 sužeistųjų. Čia buvo sunaikinta daugiau nei 100 tankų, mažiausiai 200 pabūklų ir MLRS bei daugiau nei 1000 šarvuočių, šarvuočių ir kitų transporto priemonių“, – savo kanale statistiką apibendrina ekspertas. Ivanas Kozlovas.

Patriotas

Asile tu susikisk I subine ruskiu propaganda

Bachmuto kritimas

Tai tik laipsninis kaholų armijos perėjimas iš pastovios “perimogos” stadijos į kapituliaciją…

Patriotas

Зампред Совбеза РФ Медведев в своем Twitter заявил, что любое должностное лицо Великобритании может рассматриваться как законная цель, поскольку страна де-факто ведет войну с РФ

Я думаю, можно больше не пугать, они и так жутко боятся. Твиттера Зампреда Совбеза РФ Медведева.

Patriotas

Шесть суток прошло с момента заявления Минобороны РФ об уничтожении «более 70 участников ДРГ» из «Легиона Свободы России».

Ни одной фамилии ни одного погибшего российской стороной до сих пор не озвучено.

Я утверждаю – Минобороны РФ и российская власть солгала.

Никаких 70 трупов нет и не было.

Видео с лежащими в ряд «убитыми участниками ДРГ» – постановочное и фейковое.

246
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top