Karas Ukrainoje. Keturi šimtai šešiasdešimt trečioji (Birželio 1 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

„Rusijos savanorių korpuso“ ir „Rusijos laisvės legiono“ (toliau – RSK ir RLL) vėl surengė reidą į rusijos teritoriją. Schebekyne gyvenvietė jau kelis mėnesius buvo artilerijos smūgių taikiniu, o pastarosiomis dienos jie gerokai suintensyvėjo. Šiandien RSK ir RLL manevriniai vienetai (tikėtina iki bataliono dydžio, remiami tankų ir atakos sraigtasparnių) vykdė pasienio punkto ataką, įžengė į rusijos teritoriją ir tęsė operaciją į pietus/pietvakarius nuo Schebekyne. Patvirtinta, kad RSK ir RLL sunaikino rusų 240 mm minosvaidį “Tulpan”. Kremlinai jau nuo pietų visais kanalais skelbia apie “triuškinančią pergalę”, tačiau panašu operacija tęsiasi. Akivaizdu, kad ukrainiečiai siekia pritraukti rusų pajėgas bei dėmesį nuo kontaktinės linijos. Tikėtina, siekdami atgrasyti tokius veiksmus, okupantai ėmė S300 raketomis atakuoti Charkiv.

Tuo pačiu agresorius surengė dar vieną raketų smūgį į Kyivą. Deja, civilių tarpe yra žuvusių, tame tarpe ir vaikų.

Luhansko kryptis

 Svatove. Kontaktinėje linijoje rusai toliau puola šiauriniame flange, kituose ruožuose vykdo lokalias atakas. Kaip ir minėjome anksčiau, tikėtina, kad okupantai reaguoja į ankstesnes ir dabartines RSK ir RLL operacijas Belhorod srityje, telkiamas Ukrainos pajėgas Kupjansk – Charkiv apylinkėse ir puolimo veiksmais Svatove sektoriuje siekia: 1) pasigerinti savo taktinę situaciją prieš galimai artėjantį ukrainiečių puolimą ir 2) mūšiu sukaustyti Ukrainos vienetus bei neleisti jiems ruoštis puolimui.

 Kremina. Ukrainiečių artileristai toliau smūgiuoja rusų vienetams ir vadavietėms, su tikslu trikdyti jų pasiruošimą vykdyti lokalias atakas bei suplanuotą gynybą.

 Lysychansk. Ukrainos gynėjai atmušė rusų bandymus pasistūmėti prie Bilohorivka.

 Donecko kryptis

 Bakhmut:
 Šiaurinis flangas. Okupantai toliau bando susigrąžinti prarastas aukštumas Orihovo Vasylivka apylinkėse, tačiau nesėkmingai. Tuo pačiu ukrainiečiai taip pat nesėdi rankų sudėję – radę progą, atakuoja.

 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose tęsiasi pozicinės kautynės.

 Pietinis flangas. Tęsiasi ukrainiečių kontratakos Klishiivka link, mūšiai vyksta ir palei kanalą. Rusų aviacija bando smūgiuoti į vietas, kur galimai Ukrainos pajėgos formuoja grupes būsimam Bila Hora puolimui. Kontaktinėje linijoje be pakitimų.

 Avdiivka – Mariinka:

 Šiauriniame Avdiivka flange rusai tęsia atakas prie Kamyanka, tačiau šį kartą jiems pasistūmėti nepavyko. Kaip ir vakar minėjome, Ukrainos gynėjai nuo aukštumų sėkmingai naikina agresoriaus šturmo grupes.

 Pervomaiske ruože ukrainiečiai apie 300 m. nustūmė rusų pozicijas prie Opytne. Prieš tai okupantai bandė gynybą dėstyti atviroje vietovėje palei upelį. Tikėtina, ukrainiečių priešakiniai stebėtojai bei artileristai turėjo svarių argumentų, kodėl toks rusų sprendimas yra klaidingas. Taigi, pastariejį buvo priversti atsitraukti į mišką.

 Mariinka ruože tradicinis snukiadaužis. Ir šį kartą agresoriui nepavyko nieko nuveikti.

 Vuhledar. Okupantai ir toliau aktyviai naudoja aviaciją. Savo ruožtu, Volodymirivka apylinkėse ukrainiečiai privertė rusus atsitraukti apie 600 m. Šis ruožas – vienas iš tikėtinų Ukrainos pajėgų platesnio masto puolimo krypčių link Volnovakha, tačiau dar anksti teigti, kad jau prasidėjo kažkas rimtesnio.

 Zaporizhia ir Pietų kryptyse be pakitimų

1.9 9 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
142 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Putinas nusikaltėlis

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

labas

MINEDAI, vaistukus pamiršai išgerti?

Putinas nusikaltėlis

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу?

blue yellow zov marinie

jo,cia tas durnius,nugelltes llavonidijus padvodnykas,prisigamines cebotu sikalioja bile kur,ot slykscius,fui.

DD plius DD

O dar toks
—–
Ai liūly ai liūly
Palietėly žūravly
Va glavė ych diatėl
Što va lasty spiatyl…

Čia toks dar nuo tada, kai ruskyno vadas nardė jūrose, tigrus glostė ir garniams naikintuvu kelią rodė. Ruskynui patiko, bet ne visiems:)

DD plius DD

Ne visi ruskai supranta, tai išversiu į lietuvių. Labiai apytikriai, bet iš esmės.

Ramiai sau skrido gervės
Kol neatskrido rusų prezidentas
Išpūtęs šnerves kvailas garnys
Su padangių sparnuočio pretenzija gaidys….

Gedvydas

Atrodo, garbusis, kempinlige sergate. Smegenyse daug skylučių 🤧

DD plius DD

Oi..:)
Vata įsižeidė ir supykusi eilinį sykį pirstelėjo iš protesto.
Turiu jums- saujelei zebilų- praktišką patarimą.
Imkit savo metu iš kiniečių pavogtą „matriošką”, išrinkit ją, o išrinkę susiraskit rūrą ir į tą rūrą papūskit.

Putinas nusikaltėlis

По МВД Шебекино объявлен план „Крепость”. „Доблестные” защитники путинской шайки, следуя протоколу, собрались в здании управления. Мы дали им собраться и „накрыли” пакетами „Градов”. Результат уже известен). Благодарим местное население за важную своевременную информацию”.

Durneli,

Ar turi dar anekdotų? Smagiai pasijuokiau…

Silanskas

+37052611043 paskambink išgirsi

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Ukrainą lydės sėkmė!

Z-korespondentas skelbia apie galingą Rusijos užpuolimą. Šebekino mieste, Belgorodo srityje, vyksta tikri mūšiai su artilerijos ugnimi.

DD plius DD

Ten kur mažiausiai tikėsitės. Siurprizų šiaip jau susilaukėt. Bet tai tik žiedeliai.

DD plius DD

Plius
А пока — терпите и помалкивайте”.

Darijus

Ar išlendi visas, ar iškiši tik galvą iš pindosų subinės, žinok smirdi vienodai!

DD plius DD

Jūsų- zebilų -dėka…
Zdės rūskyj dūch
Zdės rūsjų pachnyt

Išversiu ruskai nesuprantantiems. Jeigu smirda, yra du paaiškinimai. Pirmas- privarytos kelnės. Antras- čia kažkur šalia Rusija…

Nagi, išpistgalviai klumpiai, klausiu konkrečiai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Prašymas

Debilų, prašau, neatsakinėti. Įsiskaitykite gerai į klausimą. Klausiu konkrečiai, – būtent “nuo Rugsėjo 2022 metų”.

Rusijos kariuomenė traukiasi iš Vuhledaro! Z-kanal

Kol Belgorodo srityje veržiasi „RSK“ sukilėliai, prie Vuhledaro Rusijos kariuomenė pradėjo trauktis. Rusijos karo propagandistas Romanovas savo „Telegram“ kanale, remdamasis savo šaltiniais, praneša, kad praėjusią naktį Rusijos Federacijos ginkluotųjų pajėgų kariuomenės daliniai buvo priversti trauktis netoli Donecko srities Volodymyrivkos gyvenvietės.

Durneli,

Ar turi dar anekdotų? Smagiai pasijuokiau…:))))

Masinis "istorinių" nuotraukų klastojimas
Realūs faktai ape Osvencimą
Ukrainą lydės sėkmė!

«Байден демонстрирует готовность пересекать красные линии Путина, – The Washington Post

Как объясняют американские чиновники, ключевой причиной игнорирования угроз Путина является тот факт, что президент РФ не придерживается своих обещаний наказать Запад за предоставление оружия Украине.

Его блеф заверил американских и европейских лидеров, что они могут продолжать делать это без серьезных последствий»

ЧТД

Durneli,

Ar turi dar anekdotų? Smagiai pasijuokiau…:))))

blue yellow zov marinie

nupiepe kacapuasai,taigi jums jau kaput…..

Xoxolams xana

Pagoglinkit – “Российские военные поразили ЗРК Patriot в Киеве”. 
https://ria.ru/20230530/patriot-1875056093.html
Российские войска поразили в Киеве американский зенитный ракетный комплекс Patriot, заявил министр обороны Сергей Шойгу на селекторном совещании.
„За последние дни уничтожены крупные склады западного вооружения в Хмельницком, Тернополе и Николаеве, поражен американский зенитный ракетный комплекс Patriot в Киеве”, – сказал Шойгу.

petras

Ukraina turėjo dvi priešraketinės gynybos sistemas Patriot, vieną buvo gavę iš JAV, o kitą buvo perdavę Vokietija ir Nyderlandai. Dabar jau turi nulį, kada užvakar rusai Kijeve Rybalsky saloje “nukalė” antrąjį Patriot. Pi-ZZZ-diec Ukrainai!

blue yellow zov marinie

piotr,neplac,fsio ustakanitsa.

blue yellow zov marinie

prrrrrr

Ir vėl cirkas

O tuo tarpu Ukrainoje po vakarų „demokratijos” priedanga netoli fronto linijos, išsijuose darbuojasi transplantologų cechai. Nelegali prekyba organais klesti, visai, kaip Jugoslavijos karo metu. Tylu, ramu, visiems gerai. Žurnalisnai nemato. Politikams ir teisėsaugos institucijoms neįdomu. Nematoma laisvos rinkos ranka tvarkosi nepastebimai. O „Laisvas žodis” tuo tarpu vėl ieško būdų, kaip išversti Lukošių Batką.

Sveikinimai

Pagaliau pas visus šiame portale ateina supratimas, kad tas zovas šūdas yra žydas, komunistas, nekenčia kitataučių (rašo lietuviškai, bet be lietuvybių), ir nekenčia Putino, nes į vietą pastatė Rusijos žydus oligarchus. O šiame portale tik kelia sumaištį… Viskas pagal pilną programą gojams durninti… Visi jo komentarai yra parašyti, kaip saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus…

blue yellow zov marinie

sveikinimai priimti.Daba eini naxui.Laisvas.

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

Na, pydarai

Dar svaigstat savo peremogose? Kur Artiomovsko „gniaužtai’??? Apsupot, ane???

blue yellow zov marinie

apsupom.Kacapai verkia ir praso pasigailet.Sako…my bolsie tak nebudiem….

cha cha cha....

cha cha cha…

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

jei i trecia minute to nepaklausi,man pasidaro …neramu.

pystelėjo

Odesos uoste sunaikintas Ukrainos paskutinis karinis laivas „Jurij Olefirenko”, ginkluotas reaktyvinėmis sistemomis, taip pat buvo skirtas desanto bei karinės technikos transportavimui.

Valdemaras

Rusų raketų smūgio metu Odesos uosto akvatorijoje taip pat sunaikintas Ukrainos karinių pajėgų sandėlis su radiolokacinių raketų atsargomis ir jūrų karinis valdymo centras, kuriame kartu žuvo ir NATO 32 kariniai specialistai, iš kurių 22 natovcai priklausė D.Britanijos karinėms pajėgoms.

Pasirodė kadrai

Kaip Kijevo Rybalskoe saloje buvo bombarduojamas GUR karinės žvalgybos valdybos pastatas. GUR vadas Kyrylo Budanov yra atsakingas už teroro išpuolius Rusijos teritorijoje.

Gerai rusai raketomis pystelėjo Kijevui

Pagoglinkit – “Появились спутниковые снимки здания украинской разведки после удара России”. 
https://lenta.ru/news/2023/05/31/gurmo/
Появились фото последствий удара ВКС России по штаб-квартире ГУР МО Украины. Соответствующие кадры публикует издание «Украина.ру» в своем Telegram-канале.

blue yellow zov marinie

neguglinsim,psol von

blue yellow zov marinie

toki kadra kaip tu reik …k stienkie…

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Užvakar naktį Kijeve užblokavo eismą Havanos tiltu

Veikusios aplinkinės video kameros išjungtos, kad nesimatytų rusų naktinio bombardavimo pasekmių. Nuostoliai slepiami. Kai kurie vietiniai blogeriai teigia, kad Rusijos naktinio išpuolio taikinys buvo Rybalsky saloje esanti Kuznitsa gamykla, gaminanti karinę produkciją. Kiti teigia dar daugiau, kad greičiausiai pagrindinis smügio taikinys buvo toje pačioje vietoje esantis Vyriausiojo žvalgybos direktorato (GUR) prie Ukrainos gynybos ministerijos biuras ir nukentėjo net ten buvę “patarėjai” iš NATO. Pasak kitų, rusų raketos ir “Geram” taikė į saloje esančius radarus bei priešlėktuvinę gynybą “Patriot”. Ir jiems pavyko. Kijeve 32 žmonės suimti už bandymą filmuoti.

Algimantas

Antra “Patriot” sistema sunaikinta :)))))))) Enjoy, Zelenskis neturės pajėgumų pulti. Jau 3 mėn. aktyviai šneka,o nepuola, nes Rusija išdaužė jų atvežtas atsargas.

Patriotų akcijos

Krito 11%.

blue yellow zov marinie

kacapuasai apskritai akciju neturi,tik zalia snurgli kiseniuj..

blue yellow zov marinie

..jo,algi,visa rf isdauzyta,vienos duobes ir nyscietaaaaaaaaa..

blue yellow zov marinie

..ir as sakau,kad rf kaput.Tikra tiesa.

blue yellow zov marinie

prrrrrr

Prašalietis

Dar prieš pora dienų per oficialią vietinę TV buvo pranešta, kad Ukrainos karinės pajėgos buvo priverstos iš Bachmuto pasitraukti. Dar anksčiau JAV Bidono susitikime su ten atvykusiu Ukrainos Zelia. Į korespondentės klausimą apie Bachmuto užėmimą ir pasirodžiusius reportažus apie Wagner Prigožino vėliavos mojavimą ant Bachmuto krašte esančio paskutinio daugiaaukščio namo stogo Zelia atsakė, kad „Bachmutas išliks visiems laikams okrainos gyventojų širdyse“… Į tą patį Okrainos „peremogos“ Bachmute klausimą JAV Bidonas, pakrapštęs pakaušį“ atsakė, kad „Bachmuto šturme rusai neteko 100000 karių, ir tai yra gerai…“ Na o „Locked N’ Loaded | Veidaknygės karo reikalų išmanytojai » dar užsilikusiems lansberginio durnių laivo paskutinės stadijos runkeliams pergalingai jau ne viena diena transliuoja tą pačią „pergalingą, linksmą žinią“- „Akivaizdu, kad ukrainiečiai siekia pritraukti rusų pajėgas bei dėmesį… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

prasalieioiti,tu,pasirodo,esi tikras Baxmuto patriotas,tau taip jis rupi ir sirdi sopa del jo….kiba lasiniu uzvalgei….p.s. nepaslysk ant kelmelio…

blue yellow zov marinie

prrrrrrr

Ccc

Foto nuitrauka,panašu į Vilnių.

Ukrainą lydės sėkmė!

Nu ir kas?))))

blue yellow zov marinie

jo,bo xuilo neissiblaivo,net atsistot negali,xronius.

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

blue yellow zov marinie

xuilo kaputando

naivi blondinė

O kas tas xuilo ?

Ukrainą lydės sėkmė!

Tu

pyzda herojam

Pagoglinkit – „Nauja grėsmė Ukrainai? Į orą pirmą kartą pakilo naujasis Rusijos ginklas”.
Rusijoje įvyko pirmasis bendrovės „Kronstadt“ bepiločio atakos orlaivio „Sirius“, kuris yra patobulinta bepiločio orlaivio „Orion“ versija, skrydis, praneša „Defense Express“.

Ukrainą lydės sėkmė!

Махать флажками с буквой „Z” у нас все горазды, но когда осенью 2022 года началась мобилизация, около 1,2 млн человек убежало из страны. Об этом сообщали не вражеские, а российские ресурсы, рассказал эксперт.

blue yellow zov marinie

ka pasakysi apie baisiuosius,nenumusamus kinzaaaalus,durake,gali juos siknoj nesiot,vietoj zvakuciu nuo didziarusiskos trydos..

Durneli,

Ar turi dar anekdotų? Smagiai pasijuokiau…:))))

kaput

zelionij hitler kaput

blue yellow zov marinie

prrrrr

Ukrainą lydės sėkmė!

Военный эксперт рассказал, сколько „испуганных патриотов” убежало из России после начала мобилизации

Ukrainą lydės sėkmė!

Евгений Пригожин утверждает, что его «ЧВК» (которая даже не является частной военной компанией) якобы признана «первой» (лучшей) в мире. Это не так. Нет никаких подтверждений этому – ни рейтингов, ни заявлений экспертов, ничего, кроме слов самого Пригожина. Зато есть документ о том, что США признали эту псевдо-ЧВК в качестве террористической. Кроме того, есть данные СМИ о том, что в 2018-м году две роты этой «ЧВК» были в течение часа полностью уничтожены в сирийском Дэйр-эз-Зоре американскими ВВС.

Ukrainą lydės sėkmė!

Немцы уже подгоняют, не в состоянии сдержаться: «Места атак уже многое говорят о грядущем масштабном контрнаступлении Киева. Практически все атаки Украины нанесены на юго-востоке страны. В центре атак находится приграничная территория между частично оккупированными Запорожской и Донецкой областями. С запада украинская армия попытается вбить клин в оккупированные территории и отделить юг оккупированной Украины от востока. Для этого ВСУ придется проникнуть примерно на 100 километров вглубь оккупированной Россией территории, от Запорожья до Азовского моря. Если это удастся, 50 000 россиян в Запорожской, Херсонской областях и оккупированном с 2014 года Крыму окажутся в ловушке, без поддержки по суше, будут все больше истощаться и в конечном итоге будут вынуждены капитулировать… … У Украины есть все необходимые средства для нанесения ударов любой дальности, чтобы… Skaityti daugiau »

Ayn Rand

Ar kai kelis kartus iš eilės tas pačias nesąmones parašai, tai čia pats save, kvailiuk, bandai įtikinti ta Ukrainos “sėkme”, kurią ir pats netiki? 😀😫🤧

Susitikimas su importiniu HIMARS buvo pražūtingas.

Savus pažiūrėk…po 40 kartų kiekvieną mielą dieną rytą ir vakarą. Būtinai pasižiūrėk

blue yellow zov marinie

jis to neraukia.Per durnas.

Durneli,

Ar turi dar anekdotų? Smagiai pasijuokiau…😊

blue yellow zov marinie

pirst…

Ukrainą lydės sėkmė!

Vien gegužę Kyjivas įvykdė keturias tokias operacijas, tačiau nepatvirtino tiesiogiai dalyvavęs trijose iš jų. Tarp jų – smūgis Kremliui, Rusijos savanorių reidas Belgorodo srityje, bepiločio lėktuvo smūgis Rusijos laivui „Ivan Kurs“ Juodojoje jūroje ir masinis bepiločių orlaivių reidas į Maskvą.

Prašalietis

Linkėdami Okrainai sėkmės „smūgiuojant Rusijos laivui „ivan Kursk”, pasijuokime iš Rusijos „propagandisto” pranešimo, kad gegužės 29 dieną bomborduojant Odesos „sprendimų priėmimo vietą” taip pat buvo nuskandintas paskutinis Ukrainos karinių oro pajėgų dar tarybinių laikų transporto karinis laivas buvęs „kirovogradas”, pervardintas į Okrainos „cherojaus” berods „oniščenko”vardą , kuris stovėjo Odesos uoste ir jo rusai nesistengė sunaikinti. Paskutiniu metu šio laivo denyje buvo įrengtos dvi salvinės raketų sistemos „Grad”. Laivas išplaukė naktį į Odesos akvatoriją apšaudyti Chersono apylinkes ir ….pasekoje pasigirdo Okrainos chalopams ir vietiniams runkeliams „juokinga” Rosijos „propagandistų propaganda” apie Ukrainos pajėgų paskutinio karo laivo paskandinimą…

blue yellow zov marinie

..sofkinis xeroojau,aik laaasinio uzkapot,avosj razumeli atgausi oi ei..

Susitikimas su importiniu HIMARS buvo pražūtingas.

Kur kreiseris Moskva? Analogov net.

blue yellow zov marinie

bul bul flaaagmaniskai pas kraabus nem nem

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

blue yellow zov marinie

pirst

Prašalietis

Kreiserio Moskva laidoduves kelis mėnesius vietos runkeliai su banderiniais chalopaisi džiaugsmingai jau atšoko… Šiandiena patriotiškai runkeliai džiaugiasi bičiulio skelbiamu Rusijos laivo „kursko ivanas”, kaip buvo su Bachmuto „peremoga”, ” peremoginiu snukiavimu”..

pyzda ukrainai

Pagoglinkit – „Šveicarijos parlamentas balsavo prieš įstatymą, kuris leistų perduoti ginklus Ukrainai”.
Šveicarijos parlamentas balsavo prieš įstatymą, kuris būtų leidęs trečiosioms šalims perduoti Ukrainai Šveicarijoje pagamintą ginkluotę. Nacionalinė Taryba Berne ketvirtadienį 98 balsais atmetė kaip „Lex Ukraine“ žinomą įstatymo projektą. Už balsavo 75 parlamentarai.

blue yellow zov marinie

pilietinis karas,durniau,jau vyksta pacioj rf,ka cia kliedi apie kazkoias Sveicarijas,da ir F16 gaus,kaput xuiliui juodai,asile nelaimingas…kraukis cemodan ural,bo net susikton maskvon nepabegsi…ir ten gausi raketa siknon….xa xa xa…arba,savo noru goglink siberijon voblos grauzt,idiote.

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

blue yellow zov marinie

prrr prrr prrrrr

Naujas pedofilberetinių bajeris

“Ukrainą lydės sėkmė!”…..Uha-ha-ha-ha-ha-ha! :)))))

Ukrainą lydės sėkmė!

Putinas karo nusikaltėlis!

Durneli,

Ar turi dar anekdotų? Smagiai pasijuokiau…😊

blue yellow zov marinie

o ar labai i kelnes prikakojai..

blue yellow zov marinie

i ha ha

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

argi ne rojus?

O tuo tarpu Ukrainoje po vakarų „demokratijos” priedanga netoli fronto linijos, išsijuosę darbuojasi NATO transplantologų-mėsinėtojų cechai. Nelegali prekyba vergų organais klesti, visai, kaip Jugoslavijos karo metu. Tylu, ramu, visiems gerai. Žurnalistai nieko “nemato”. Politikieriams ir teisėsaugos institucijoms neįdomu. Nematoma “laisvos rinkos” ranka tvarkosi nepastebimai:

http://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

blue yellow zov marinie

l.diena skaityt,saves negerbt..

blue yellow zov marinie

prrrrrrrr

blue yellow zov marinie

bhweeeeeee

Susitikimas su importiniu HIMARS buvo pražūtingas.

Pirmą kartą per visą karą. HIMARS smogė į S-400 „Triumph“!

Ha-ha-ha!

Ir nepataikė!

blue yellow zov marinie

asile y jaa y jaa,taigi pataike..

Vot

Ir nepataikė! Ha-ha-ha! 🤡

blue yellow zov marinie

….ot ir pataike,kurdupeli kacapskas.

Juokiuosi garsu :))))

Xoxolai gali pataikyti tik į taikaus Nato traktoriaus priekabą Lenkijoj! 👎👎👎

Bachmuto kritimas

Tai tik laipsninis kaholų armijos perėjimas iš pastovios “perimogos” stadijos į kapituliaciją…

blue yellow zov marinie

a surajevo nori,pedryla….

Kur kontrpuolimas???

NA, LANZBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrrrrrrr

Nagi, mėšlini beretagalviai, klausiu konkrečiai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką atsiėmė??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Prašymas

Debilų, prašau, neatsakinėti. Įsiskaitykite gerai į klausimą. Klausiu konkrečiai, – būtent “nuo Rugsėjo 2022 metų”.

blue yellow zov marinie

prrrrrrrrrrrrr

blue yellow zov marinie

fotkej….my po myrnym zytieliam nie strieliajiem,tolko po vojienym objiektam……

Eik

parūkyt, paverk į pagalvę, tik nesinervuok

blue yellow zov marinie

neberukyk zoles,o tai vel sakysi……….y ha ha

Vaclovas Kontrauskas

Bachmutas rusų, visa Nato gauna malkų

blue yellow zov marinie

vacka,seniai pats malku negavai…jau pasiilgai..

Na, pydarai Xoxolai

Kaip sekasi Bachmutą supti, juk jau trys savaitės kaip supat? Ar jau paėmėt Artiomovską “į gniaužtus”?🛠

Singeris

Tie nuopisos ukropai laukia , kol sugrįš Prigožinas ir išspardys subines!

blue yellow zov marinie

nuopisa,aik praustis

blue yellow zov marinie

jo,kacapai dvesdami bais bliauja..

Nebėr

su kuo supa …

Tik paklausykit :))))

Naujas pedofilberetinių bajeris ———- “Ukrainą lydės sėkmė!”…..Uha-ha-ha-ha-ha-ha! :)))))

blue yellow zov marinie

i haha,kuineli/arba xuileli/..

Realybė

Spaudoje pasirodę OSIT (Open Source Intelligence – atvirojo kodo tyrimai) duomenys rodo, kad bendri Ukrainos ginkluotųjų pajęgų ir kitų karinių formavijų nuostoliai gali siekti iki 400 tūkst. Vakarų politikų ir pareigūnų pasakymu yra nuo 200 iki 350 tūkst. žuvusių karių ir karininkų. Nuotraukose ir vaizdo įrašuose iš Ukrainos karių kapinių matyti ištisi kapų laukai su mėlynai geltonomis vėliavomis. Kalbėdamas su Vakarų žiniasklaida, Zelenskis teigė, kad Kijevo režimas savo duomenų apie nuostolius neskelbs.

Lašiniai Ukrainai

Kaput Ukrainai! Herojam kaput!💀💀💀

blue yellow zov marinie

tu gi neiperki,varguoli,tu lasiniu….o taip noretusi…ateik,duosiu skureliu…

baisu

Генерал ФСБ Михайлов: „Украинский военный живет на фронте 3 часа”
https://youtu.be/DG3ssxNzidQ
17 : 27 kariai fronte gyvena 3- 4 val. .
pėstininkui – pusantros atakos ir kaput
tankistui – trys atakos ir kaput
lėktuvui keturios atakos ir kaput

yell…Z.O.V.marine

įvertinant daugelio minimą ultrašizofreniją ir debiliausią melą, pakeitusius deguonį lansbergidėje, t.y artimiausioje šizoukropijai nacistinėje šiknaskylėje, tikroji žuvusių statistika yra daugiau nei atvirkščia, su tendencija vis labiau atvirkštėti 🙂 – t.y. suvidurkinti dušimtiniai ir neatstatomi šizoukropų nuostoliai per parą yra 300-500 ribose, o santykis su rusijos nuostoliais yra 20:1, jucdantis link 25:1 …, – liūdna, tragiška, absurdiška, bet ukronacinės “mėsos“ kokybė prastėja, o motyvacija kariauti menksta su kiekviena nauja mobilizacijos banga …, – bet ši informacija lansbergidės veršiams, įskaitant veršius valdžiagyvius ir propagand0nus yra visiškai beprasmė :))))

blue yellow zov marinie

….bhweeeeeeeeee………..

blue yellow zov marinie

ei,kacapuasai,jusu fiurerio motka nudvese…galit ait vodkes lakt…arba bojaaaros xa xa xa

Nebekabinkite ant ausų makaronų

GB,ES,US Po maidano už įsigytus tūkstančius ha okrainos žemių ,fabrikų, vykdė barterį ginklais.Jeigu skerdynes prakiš, minėtą turtą matys Kaip savo ausį.Apie’kokią Vakarų demokratiją pliurpėte?

Achujet! Paklausykit, ką ta debilė kalba

Pagoglinkit – “EK pirmininkė Bratislavoje suteikė ukrainiečiams daug vilties”.
https://ekspertai.eu/ek-pirmininke-bratislavoje-suteike-ukrainieciams-daug-vilties109075/?comm=1

Europos Komisijos pirmininkė Ursula von der Leyen GLOBSEC forume Bratislavoje, griežtai pasisakė prieš ugnies nutraukimą ir bet kokias paliaubas Ukrainoje.
Ugnies nutraukimas, pasak moters, tik pagilintų konfliktą, pasunkintų Ukrainos atstatymą.

Tai varom iki paskutinio ukrainiečio?! Dar mažai 400 tūkst. žuvusių Ukrainos vyrų?!

U-2

Dvieju nuomoniu buti cia negali. Asmenine narkomano Gnydos-Zelios ginekologe Ursule, vel gerai prisisprogo per spiritizmo seansa su A.Hitlerio vele. Budama blaivi, ji „sieg heil” paprastai nerekia…

yell…Z.O.V.marine

pindoukropijos gyvosios “jėgos“ utilizavimo tempų/greičio skaičiavimo formulė paprasta, kaip 2×2 :)) – t.y. ~ 500-600 chocholoveršių chocholonacikų ir banderopadugnių vienetų/štukų/Stück per parą, įskaitant savaitgalius ir banderopiknikus :))) – kol kas ją(formulę) nėra būtinybės koreguoti…, – veikia kaip laikrodukas iš šveicarliandijos manufaktūrų 🙂

blue yellow zov marinie

…prrrrrrrrrrrrrrr…….

Narkomano haliucinacijos

Pagoglinkit – “NYT узнала о завышении численности интернационального легиона Украины”.

The New York Times (NYT): в интернациональный легион Украины входит 1,5 тыс. членов вместо заявленных 20 тыс. 
«Зеленский объявил о создании интернационального легиона через три дня после начала российской спецоперации. NYT пишет, что, несмотря на заявления Киева о 20 тыс. воюющих в легионе, реальное число бойцов — около 1,5 тыс. Вербовка застопорилась», — говорится в статье.

https://www.rbc.ru/politics/25/03/2023/641ed7169a7947bbf65c7066?from=from_main_6

Aš.

Seniai sakiau, kad Zelenskiui nuo kokaino galvoje jau kralikai pisas ! 🐇🐇

Šįryt

Rusai Kijevo priešlėktuvinę sutrupino, bus linksmas savaitgalis!

Šmikutienis

Nei bayraktarų, nei patriotų, nei haimarsų…😫

Kur kontrpuolimas???

NA, LŪZERIAI KLUMPIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

142
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top