Karas Ukrainoje. Keturi šimtai trisdešimt ketvirtoji (Gegužės 3 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Naujienų nemažai. Nepykit, kad nepavyko trumpiau 😬

📌Agresorius paskelbė, kad ukrainiečiai dronais bandė atakuoti v.putino rezidenciją Maskvoje. Visiškai atmesti to negalima, tačiau toks atlapaširdiškas prisipažinimas gali būti siejamas su siekiu paskatinti vatagalvius susitelkti aplink savo „genialų lyderį“ ir masiškai užsirašyti sudegti kokioje duobėje Zaporizhia. Arba bent jau neleisti pakabinti žemyn galva to paties „genialaus lyderio“, kai Ukrainos puolimo metu reikės atsakyti į klausimą „kas kaltas?“. Kremlius jau pranešė pasiliekantis teisę sau atsakyti kur nuspręs. O V.Zelenskis lankosi naujoje NATO narėje Suomijoje. Gal čia grasinant „triuškinančiu atsakymu“ bandoma priversti sąjungininkus perkalbėti Ukrainą nerengti puolimo?

📌Ukrainiečiai ir jiems prijaučiantys rusijoje toliau trikdo agresoriaus logistiką Briansk srityje (stringa aprūpinimas geležinkelio transportu, dronais atakuotas oro uostas). Panašu, Ukraina pasirinko šuoliuojančių atakų taktiką. Visai neseniai buvo atakuotas logistinis kelias Volgograd – Debalceve (prisimename smūgius Rovenky), o logistinis kelias per Kerch tiltą yra nuolatinis taikinys. Dabar atakuojamas kelias per Briansk, kuris pirmiausia svarbus palei Ukrainos šiaurės rytines sienas esančiai agresoriaus grupuotei. Tai svarbu keliais aspektais:

📍Labai tikėtino Ukrainos puolimo akivaizdoje naudojant šuoliuojančią taktiką agresorius klaidinamas dėl pagrindinės puolimo krypties (Pietūs, Zaporizhia, Donbasas, o gal Briansk?). Tai gali priversti rusus peržiūrėti savo saugumo priemones apsaugant savo logistinę sistemą, įnešti sumaišties planuojant gynybą.

📍Trikdant Briansk, Kursk ir baltarusijos teritorijoje esančių agresoriaus grupuočių tiekimą mažinama galimybė, jog Ukrainos puolimo Donbase ar Zaporizhia metu agresorius bus pajėgus vykdyti pavojingas kontratakas pvz. link Charkiv, Sumy ar kažką nuveikti prie Kyiv.

📍Galima spėti, kad ilgai netrukus galime pamatyti rusų logistikos sistemos intensyvesnius trikdymus Kursk. Voronezh ir Rostov prie Dono srityse.

Tikėtina, atsakydami į šias tendencijas rusai surengė dar vieną smūgį raketomis ir dronais- savižudžiais, oro pavojus paskelbtas eilėje Ukrainos miestų.

Žiūrim ką turim fronte 🫡

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Rusams užteko keleto atakų prie Novoselivske, kad suprastų, jog kartoti nebeverta. Kontaktinė linija aprimo, dominuoja artilerijos smūgiai.

📍Kremina. Mūšiai pietiniame flange (miškas į pietvakarius nuo Kremina) rimsta. Vertinant 1) iki tol buvusį rusų puolimo intensyvumą, 2) laiko tarpą, kurį jis vyko ir 3) rezultatų nebuvimą galima suabejoti, ar greitu laiku agresoriui pavyks atstatyti savo puolimo potencialą. Visgi rusai jau eilę kartų sugebėdavo eiti prieš karinę logiką ir ją pakeisti idiotiškais „mėsos šturmais“.

📍Lysychansk. Be pakitimų.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Khromove – Bohdanivka ruože agresoriaus atakos silpsta. Tikėtina, pirmoje linijoje buvę rusų vienetai gerokai sutaršyti. Klausimas ar dar yra kuom juos pakeisti, kadangi desantininkų ir Wagner samdinių tandemas čia veikia jau kuris laikas, rezultatų nėra.

📎Bakhmut mieste sunkios gatvės kautynės, rusams pavyko šiek tiek išplėsti savo kontroliuojamą teritoriją palei Chaikoskogo gatvę.

📎Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje rusai bando iš rytų (Ivanivske) ir pietvakarių atkirsti Chasiv Yar ir tuo pačiu uždaryti ukrainiečių grupuotę Bakhmut į katilą. Nei vieno iš šio zuikio sumedžioti ir toliau nepavyksta. Zuikis kovinis, pats smagiai duoda snukin, t.y. ukrainiečiai pereina į kontratakas.

📍Avdiivka – Mariinka:

📎Avdiivka šiauriniame flange pozicinės kautynės, ukrainiečiai tvirtai ginasi. Galima atsargiai teigti, jog ukrainiečiams pavyko numušti čia veikusių bent dviejų rusų mechanizuotų brigadų puolimo potencialą. Ukrainietiški ir nepriklausomi šaltiniai nepatvirtina vakar pasirodžiusios informacijos apie tai, jog ukrainiečiai į pietus nuo Nju Jork pralaužė agresoriaus gynybą ir pasistūmėjo apie 1,7 km. Ankstesnėse savo analizėse šį ruožą esame įvardiję kaip vieną perspektyvesnių, jei ukrainiečiai bandytų pulti.

📎Pervomaiske ruože agresorius tęsia puolimą. Šį kartą ukrainiečiai išlaikė pozicijas. Vakar/užvakar rusų užimtos pozicijos iš šiaurės rytų supa Pervomaiske. Tikėtina rusai bandys įkalti pleištą tarp ukrainiečių pajėgų Pervomaiske ir Avdiivka bei užimti dominuojančias aukštumas palei Vodyana upę.

📎Mariinka ruože rusai tęsia gyvenvietės šturmą, jų atakos rezultatų nedavė.

📍Vuhledar. Tęsiasi lokalūs susidūrimai, daugiausia darbo abiejų pusių žvalgams ir artileristams.

📌Zaporizhia kryptis. Orihiv ruože ukrainiečiai nežymiai pasistūmėjo no man land, tačiau tai daugiau kasdieniniai kontaktinės linijos bangavimai. Tęsiasi abipusiai artilerijos smūgiai.

📌Pietų kryptis. Ukrainiečiai tęsia intensyvias atakas prieš agresoriaus logistinę sistemą. Šį kartą smogta prie Kerch tilto rusijos pusėje esančiam Taman degalų saugyklai. Dega ne mažiau įspūdingai nei šeštadieninis kabūm prie Sevastopol. Jei šiandienis smūgis fiziškai nepaveikė Kerch tilto infrastruktūros, tai bent jau siekiant išvengti galimų naujų smūgių rusų logistika šiuo tiltu bent kurį laiką nejudės. Tuo pačiu agresorius soc.tinkluose pastebi apie suaktyvėjusią ukrainiečių aviaciją, tad neatmestina, kad smūgiai oro ir jūrų dronais, bei naikintuvų raketomis Pietų kryptyje gali intensyvėti. Yra du būdai rusams stabilizuoti padėtį:

📎stiprinti oro gynybą. Tačiau Tor‘ai, Panzyr‘iai, S300 ir pan. ant medžių neauga. Tuo labiau, kad ukrainiečiai gana sėkmingai juos skabo. Antai antroje balandžio pusėje šių sistemų nuostoliai ėmė ženkliai augti. Tad papildomo resurso šioje srityje iš esmės neturi.

📎intensyvinti raketų smūgius Ukrainos kariniams taikiniams, tame tarpe naikinant HIMARS, Hrim2 ir panašias raketų sistemas, ilgo nuotolio dronus Strizh, jų ir kitų dronų paleidimo aikšteles, šių sistemų šaudmenų sandėlius. Ir čia rusams net ne raketų trūkumas yra didžiausias iššūkis, o kokybiški žvalgybos duomenys (rasti taikinius Ukrainos kontroliuojamoje teritorijoje) ir efektyvi kontržvalgyba (tais atvejais, kai ukrainiečiai dronus-savižudžius leidžia ar koordinuoja iš rusų kontroliuojamos teritorijos). Per daugiau nei metus atviro karo prieš Ukrainą akivaizdu, kad rusų žvalgyba, nei kontržvalgyba neveikia efektyviai.

Sudėjus viską daug perspektyvų rusams Kryme nematome 😉

1.9 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
291 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
tep tep

švabo projektas, iš davoso nuo žydo gabrei parsivežė tą patį

DD plius DD

Naujienos iš ruskyno.
„Финист Ясный Сокол” — спектакль Беркович, премьера которого состоялась еще в 2020 году. Спектакль поставлен по пьесе Светланы Петрийчук. В пьесе рассказывается о женщинах, решивших виртуально выйти замуж за представителей радикального ислама и уехать к ним в Сирию. Основана она на приговорах и протоколы допросов реальных женщин. ”
Spektaklis sulaukė prestižinių apdovanojimų. Bet tai buvo iki karo. Šiandien režisierei ir pjesės autorei ruskyno vadeivos įsūdė baudžiamą bylą pagal terorizmo palaikymo kaltinimą už būtent tą spektaklį. Įsidėmėkit- ne už kokius nors neaiškius ryšius ar reikalus.
Tai tiek apie tą kaimynystėje dvokiančią kloaką- ruskyną.

tiesiog

smagu

DD plius DD

Kai kam ir su kumele smagu.
Bet šiaip, gyventi šalia ruskyno, tai kaip šalia Kariotiškių sąvartyno su išprotėjusia fauna. Nosis rauko visi, kam tokia „laimė” teko. Nuo Čiukotkos iki Prancūzijos ir Pietų Afrikos bei visokių kinijų indijų .

Tai

Pidere, negyvenk prie Kariotiškių, jei pačiam taip sunku…

pavasaris 123

…o tuei eik ir nusibausk tose kariotiskese,prietranka..

DD plius DD

Du bydniagos atsikakūriekavo. Mažoka.
Šiaip iš jūsų netgi iki šiol niekinamo „afrikansko” Kamerūno atstovas išsišaipė, nelyg iš kokių degradavusių beždžionių- sakė, kad jei Afrikoje darytų rūskomyro šposus, visas žemynas nukraujuotų.
Bet afrikose už jus, laimei, protingesni….

DD plius DD

Kaip ten nusibausi, kai pulkai komentatorių 123 toje teritorijoje karaliauja- nespėsi nusibausti- nulinčiuos..:)

DD plius DD

„Pidere, negyvenk prie Kariotiškių, jei pačiam taip sunku”…- rašo komentatorius „Tai”, ištiktas kognityvinio disonanso.
Hmm. Pydere, kraustykis iš Karijotiškių- tai tiek.

Būti žmogumi

Per pastaruosius 10-15 metų pastebimas katastrofiškas jaunimo tiek fizinės, tiek dvasinės sveikatos pablogėjimas. Kas domisi sunkių nusikaltimų, kuriuos padarė paaugliai, statistika, kas matė statistiką apie jaunus narkomanus ir alkoholikus, apie suicidą jaunimo tarpe ir mirtingumo statistiką – tas jokiais būdais nenurašys viso to košmaro „laikiniems pereinamojo laikotarpio sunkumams“.Juolab, kad Vakaruose, kur seniai nusistovėjo taip vadinama demokratija, reikalai dar prastesni. Pas mus visuomenė bent jau į gėjų paradus ir kitokią sodomiją žvelgia negatyviai, o Amerikoje, pavyzdžiui, vidurinės mokyklos mokinys gauna bonusinius balus, į kuriuos bus atsižvelgiama per egzaminus, jeigu jis įstojo į gėjų ar lesbiečių klubą. Kai kas gali pavadinti šią informaciją persūdymu ar humoru, tačiau tai, deja, liūdna realybė. Mažamečių ir nepilnamečių tvirkinimo srityje pirmauja televizija, jaunimo kino industrija ir… Skaityti daugiau »

„Bitlų“ projektas

Įsivaizduokit, kad jums kažkas pasakė, kad „Bitlai“ – tai socialinio eksperimento, siekiant pakeisti sąmonę, rezultatas, neturintis analogų istorijoje. Kad grupės populiarumą dirbtinai sukūrė anglų ir amerikiečių mokslininkai sociologai. „Liverpulio ketveriukės“ fanatai tokį žmogų tikriausiai suplėšys į gabalus. Likusieji išjuoks šį teiginį ar palaikys teiginio autorių kvaištelėjusiu. Ypač, jeigu jie savo laiku dalyvavo 7 dešimtmečio jaunimo judėjime, kurio devizas: „sex, drugs and rock-n-roll“. O tokių Vakaruose – dauguma. Ir nors mes, gyvendami Sovietų sąjungoje, likome nuošalėje nuo sukrėtimų, kuriuos patyrė vakariečiai, 7 dešimtmečio mados palietė šiek tiek ir mus.Nebūtų „Bitlų“, nebūtų ir roko bei jo „palikuonių“. Praktiškai visos šiuolaikinės muzikos kryptys yra kilusios iš 7 dešimtmečio roko. Bet jeigu tikėsime knygos „Komitetas 300“ autoriumi, „Bitlai“ niekad nebūtų tapę super populiariais, jei… Skaityti daugiau »

Rusai banderas pasiuntė pas Abraomą

Pagoglinkit – “В США заявили о блестящей операции России по ликвидации командования ВСУ”. 
https://lenta.ru/news/2023/05/03/shtaby/

Полковник США Дуглас Макгрегор: Россия провела блестящую операцию по ликвидации командиров ВСУ.

Российская разведка провела блестящую операцию по ликвидации командных пунктов девяти бригад Вооруженных сил Украины (ВСУ). 

«Российская разведка действует отлично. Они располагают точными сведениями о центрах управления украинских бригад», — констатировал военный.
Макгрегор отметил, что США также предоставляют ВСУ информацию о местоположении российских войск, но уничтожение штаба с тысячами высокопоставленных военных — это высочайший уровень мастерства.

Zelenskis pasmerktas

Pagoglinkit – “Медведев высказался о физическом устранении Зеленского”. https://lenta.ru/news/2023/05/03/unich/
Дмитрий Медведев заявил о необходимости физического устранения Зеленского после атаки на Кремль.
По словам политика, Зеленский не нужен даже для подписания акта о капитуляции Украины.
«Гитлер, как известно, его (акт о капитуляции — прим. «Ленты.ру») тоже не подписывал. Всегда найдется какой-нибудь сменщик типа зиц-президента
адмирала Деница», — высказался Медведев.

Kamikadzė

Zelenskis jeigu netyčia būtų pataikęs į Dž. Baideno langus, sekančią dieną Kijevo regionas taptų Gobio dykuma.

1968-tieji.Didysis lūžis

Projektas „1968“ turėjo daug vykdytojų. Kiekvienas jų nuoširdžiai dirbo, manydamas, jog žaidžia nuosavą žaidimą ir siekia nuosavo tikslo. O iš tikrųjų virš jų visų stovėjo visiškai kita jėga, kuri visus tuos veikėjus naudojo savo tikslams ir elementariai pajungė. Daugelį jų paprasčiausiai išmetė į šiukšlyną, pagal principą „Mauras padarė savo darbą, mauras gali nešdintis šalin“. Ir būtent ši paslaptinga jėga yra pagrindinis viso projekto inžinierius. Paimkime Frankfurto mokyklą ir jos dvasinį tėvą – Gramši. Markuzė, Raichas, Adorno – visi jie iš tiesų tikėjo, kad jiems pavyks sukurti Vakaruose humanišką socializmą, pašaukus į kultūrinę kovą proletariatą: juodaodžius, studentus, seksualines mažumas ir marginalus. Atseit, pakeisime kultūrinį kodą, užvaldysime visuomenės sąmonę. Palaipsniui išardysime atramines buržuazinės visuomenės konstrukcijas: tradicinę šeimą, krikščionybę, visuomeninių ryšių stabilumą. Visą… Skaityti daugiau »

tęsiasi

434d. tęsiasi valymas slavų valstybių teritorijų nuo gyventojų tų valstybių, dėl tų teritorijų apgyvendinimo kitomis tautomis ir tai pati svarbiausia ir pagrindinė tema, kurią reikia aptarti, o tie puolimai, kontrapuolimai, xaimersai ne xaimersai, baidenai, zelenskis, putinas, macronas kas ką pasakė visa tai triukšminė uždanga kad liaudis nespręstų pagrindinio klausimo kaip sustabdyti šitą karą ir kaip nubausti šito karo organizatorius. Tęsiasi kraujo liejimas Ukrainoje, žemių valymas nuo slavų tautų.

Gražu žiūrėti

Gražu žiūrėti, kaip prie Bachmuto dega Olandijos dovanotos pėstininkų kovos mašinos YPR-765. Visos pakelės metalo laužu nuklotos.

blue yellow zov marinie

dar graziau dega visa razzieja,grazu ziuret,ypac kremlius,xa xa xa

Washington Post

Remiantis Pentagono ir JAV žvalgybos dokumentais, nutekintais į internetą, Ukrainai trūksta amunicijos ir oro gynybos sistemų, rašo „Washington Post“. Viename iš jų, datuotoje vasario pabaigoje, teigiama, kad Ukrainos galimybės užtikrinti vidutinio nuotolio oro gynybą bus išnaudotos iki gegužės 23 d. Ukraina, pasak JAV kariuomenės, gali atlaikyti dar 2-3 didžiulius smūgius.

IŠVADA

Perskaičiau šiandien straipsnį – “Šimonytė: Vilnius ir Lietuva neįsivaizduojami be stiprios lenkų bendruomenės” ir susimąsčiau. Kaip čia yra? Iš kur toks džiaugsmas, toks patosas?

Panašu, kad dėdė Semas Lietuvą perdavė naujai suformuoto regioninio lyderio Lenkijos globai. Baziniai scenarijai parašyti. Teletabiai valdžioje atsikvėpė nusikratę atsakomybės.

Kęstutis

Wilno nashe ?

Romualdas

Lietuviai, labai „minkstai”, bet tikslingai, pratinami prie minties, kad Lietuva turi „isilieti” i Lenkija. Panaši situacija buvo Austrijoje 1938 metu pavasari. Butent tai yra didziausia gresme Lietuvai, o ne mistinis „rusai puola”.

Gediminas

Kiekvienam lenkui jaučiu tokią „stiprią draugystę” kad pasiruošęs nors dabar „ja uždusinti” savo protėvių žemaičių, baltarusių, sėlių, zanavykų lietuviškame glėbyje.

Grandiozinės operacijos „60-ieji“ rekonstrukcija

Išoriškai „7 dešimtmečio revoliucija“ panaši į milžinišką drobę su chaotiškomis scenomis. Mus visą laiką nori įtikinti, kad visa tai, kas tada įvyko, įvyko stichiškai. Bet mes visgi atsitrauksim nuo paveikslo tolėliau, kad suprastume: nieko atsitiktinio čia nebuvo. Štai mūsų įvykių rekonstrukcija. 1963 metai. Iškart du įvykiai. Pirmiausiai žūsta prezidentas Kenedis, patrioto pavyzdys „seno gero amerikiečio“ pavyzdys, buvęs torpedinio katerio kapitonas, karo su japonais didvyris ir politikos „Link naujų ribų“, Amerikos sieko įsisavinti kosmosą ir okeano gelmes, naujų energijos rūšių įsisavinimo autorius. Kenedis įkūnijo „skraidančių tvirtovių pilotų“ civilizaciją ir vystymosi kelią, kuris buvo visiškai antagonistiškas kompiuterių, narkotikų, psichinių iliuzijų ir finansinių spekuliacijų civilizacijai. Žudiko kulkos Dalase nutraukė ne šiaip prezidento gyvenimą, jos pakeitė patį Vakarų vystymosi vektorių. Ir, kaip dabar jau žinome,… Skaityti daugiau »

Ayn Rand

Kai praneš, kad Zelenka ruošia asmeninį lėktuvą skrydžiui bei pakuoja lagaminus su doleriais skrydžiui į JAV, tai bus pirmas pradidedančio “kontrpuolimo” požymis.

Saulius

Po kontrpuolimo seks kapituliacija.

Beraštis stalius

Šiuo metu Rusija užmuša du zuikius, pirma naikina Ukrainos kariuomenę, antra, ukrainiečių pabėgėlių pagalba vykdo Lietuvos slavizaciją, augina sau lojalią valstybę. Nes tie kas bėga į Lietuvą už Zelenskį mirti nesiruošia, o reiškia simpatijas Putinui.

Laukiam laukiam

Hitleris 1945 m., kai buvo apsuptas Berlyne,irgi kliedėjo apie rengiamą kontrpuolimą.
Nieko naujo.

Nuogirda

Kalbama, jog Putinas kartu su Šoigu su tankais nusprendė vykti į Hagą arešto orderio atsiimti. Tai išgirdę pšėkai iš baimės visai apsišiko, net prieštankinių “ežių” pasienyje prisistatė.

U-2

Narkomanas Zelia-Gnyda šįvakar Suomijoje, netiketai pareiske, jog jo vizitas cia gali uztrukti. Vienok, nuo jo jau atsiduoda lavonu, o rusai sako, kad Kijevo kapituliacija gali pasirasyti ir zombis JoBidonas. Jeigu irgi nenumirs…

Pirmyn, ukrai naciai

Atidžiai stebiu besikeičiančią situaciją Ukrainoje, nes rodo, kad Ukrainos kariuomenė, kad ir kokia ji jau būtų sumušta, ruošiasi išbandyti tą „puolimą“, apie kurį visi kalbėjo. Bent jau pastarąjį mėnesį.. Ir aš matau, kad ukrainiečiams bręsta nelaimė, nes rusai yra gerai pasiruošę ir gamins mėsą iš ukrų neapmokytų šauktinių, kurie gali būti įmesti į šias beprotiškas pastangas… greitai sužinosime

Amerikoje šucheris

Jau penktas JAV bankas Pacific Western Bank bankrutuoja „Bloomberg“ pranešė, kad kitas regioninis, Kalifornijoje įsikūręs bankas (žinoma, PacWest Bancorp.), svarsto daugybę strateginių galimybių, įskaitant pardavimą.

Ekscesai

Pagoglinkit – “Калифорнийский банк PacWest потерял 60% стоимости на новостях о продаже”. https://quote.ru/news/article/64535d4a9a7947318c9c2438
Калифорнийский банк PacWest Bancorp потерял более половины своей стоимости после сообщения о возможной продаже. С начала года в США рухнули уже четыре банка — First Republic, Silvergate, SVB и Signature Bank.
Акции американского банка PacWest Bancorp обрушились на 59,96%, до $2,57, после закрытия основной сессии 3 мая, свидетельствуют данные биржи NASDAQ на 01:01 мск.

Laimis

Veikia sankcijos Rusijai, kad net atgal bumerangu grįžta.

blue yellow zov MARINIE

..NEMIELI NUOPIRDOS….ar kramtysit savo suda 10,ar 100 kartu,nieks jums nebepades…jau ir gremlius sprogineja,per geguzes 9 visai isleks i kostmosa….kacapuasams kaput……

Pastabus

Šis komentaras  yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov MARINIE

…girdejot fsb dejone..

Garsus aktorius

Ukrainos dainos sudainuotos, liko tik stalą nukraustyt!

blue yellow zov MARINIE

..nelabai garsus aktas.Kremlius lekia i ora.Stalu galima nebenukraustyt.

Labas, KRETINE

Кретинизм (врожденный гипотиреоз) – эндокринное заболевание, характеризующееся врожденной гипофункцией щитовидной железы. Кретинизм проявляется в задержке физического и психического развития, слабоумии.

blue yellow zov MARINIE

…o tau ka,nebepatinka kremliaus zengimas dangun….

ežiukas

Pasvajok, kretine… pasvajok…

blue yellow zov MARINIE

..ooooooo,ezys prasiblaive….nu ka,kaip durna galvele po uzvakarykstes pijankes,vis dar svaigulys jama…ar bent pameni savo kvailysciu siautuli….,o kur tavo sabutilnyke ,slerwa vandzioooooogala,vis da apsivemusi pakampy voliojasi,zodzio istart nebegali…..xa xa xa…tikras riuzzkas myras,su klaikiu peregaru,tobis,duxu…

išsigando

tai, kad dar zelia namo negrįžo ?

blue yellow zov MARINIE

..nea,is Suomijos vyks tiesiai i puckos laidotuves..

tu bent

pats tuo tiki , ką čia prikeverzojai neda-pistas žydšaudžių anūke?

blue yellow zov MARINIE

…nea,netikiu.Bet tu tikek,durniai tiki,pvz.,pucyyyynu..

Dabar

Kijevas miegos metro stotyje, o Zelionka iš baimės apsišikęs prakaituos, kad neužkastų bunkeryje Rusai Jo.

blue yellow zov MARINIE

..xuilius is baimes uztupe savo cemodana,bet kai pirstelejo,tai rankena nunese…daba prigozelis ta cemodana nesioja apsikabines,prie sirdies glaudzia….ne juokas gi,puckos sudai yra sventi,gundiajevas juos sventina ir skelbia riuzzkiu relikvija…..

Jonas

Panašu, kad garbusis kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių.

blue yellow zov MARINIE

…joja jonas ir dainuoja….xuilostanas jau liepsnoooooja…oi lylia oi lylia,dainuok linksmai…

ežiukas

Nelaimėli, ar tu 3čias brolis?

blue yellow zov MARINIE

..kaaa,vel tau trecio reikia…tuei gi alkoholikas,pasirooodo.

Kibaldžiukas

Kremliaus sienų su petardą nepramuši, tą reikia žinoti :))))))) iš senųjų patrankų lupdavo Napoleono kariai, švedai, pičenegai, turkai ir mongolai. Ir nepaėmė. Gaiiiidžiiiiaaaaiiii!!!

bus Kalibrams ir Kindžalams

Kas veikti Kijeve.
Ukraina ne ewropa!!!
Kaskite beretės bunkerį Zeliai Helsinkyje.

blue yellow zov MARINIE

..jo,gales multiku vel pripaisyt durniams..

blue yellow zov MARINIE

…gaidy ‘picenege’…riuzzkiai patys pramus ta siena,verkdami,kad ukrai juos labai negraziai skriaudzia..

versija

čia turbūt homofobas šuriajevas parašė. Banderlogų išpera.

blue yellow zov MARINIE

man regis,bartosievicius busi,pedofylijau.

paaukojo

vašingtonas zelionkę, kaip ir sakašvilį ar navalną, tie bent gyvi liko, o šitam jau paskutinės valandos dabar tiksi…

blue yellow zov MARINIE

..vasynktonas siko ant tavo xuilo,tas jau tapo viso pasaulio pajuoku objektas,sikantis i cemodana ir sprogdinantis petardas virs kremliaus.

???

Kas tas xuilo ?

blue yellow zov MARINIE

nezinau,bet kazkas nelabai gero..

Hmm…

gydimas nepadeda palatoj, etatini kvaily?

blue yellow zov MARINIE

..gydimas gydimas, etatini berasti,pasol von..

Ką narkotikai

su žmogumi padaro, galėjo zelenskis su pavogtu iš ukrų milijardu į amerikes pabėgti, o dabar bus ištaškytas kaip varlė po fūros ratu.

blue yellow zov MARINIE

prrrrrrrrrrrrrr…..

yell…Z.O.V.marine

tai kad čia net narkotikai ne prie ko :)))) – tokia žadnostis ir tūpostis, kaip to gyvulio zelionskio, gubilina net visiškus narko ir alko abstinentus :)))) – narkotikai “įėjo“ į to gnydos mitybos racioną jau gerokai po to, kai tas išmatų ekstraktas suprato, jog per savo debilumą ir žlobizmą , “nusipirko“ bilietą tik į vieną pusę:))), – ir grąžinti tą bilietą jau niekaip nepavyks …

blue yellow zov MARINIE

…tai naktimis ‘orudujies’,karsinciau…nenugelsk iki rudeniui ateinant,kretine.

Kokia garbė

žydas narkomanas greičiausiai bus sunaikintas СДАБ-500П bomba arba didelio tikslumo raketa, po tokio smūgio nebebus net ką į karstą įdėti.

blue yellow zov MARINIE

kremlius bus panaikintas 9 majaus,pagal maju kalendoriu.

tu svinka

gal į delfi masturbuotis smuk?

blue yellow zov MARINIE

b.tau i aki.

zelenskis

dabar taikinys nr 1 pasaulyje

Jo.

zelenskiui mišios…..

tuu

zelenski bbbbbbėėėėėėkkkkkk !

blue yellow zov MARINIE

zzzzzz a yk yk yk ka,gggg yd yd yk yk kis…..

Pirmą kartą per TV pamačiau Blinkeną

nelabai tvarkinga šukuosena ir pasimetusia veido išraiška. Atrodo, jog padėtis tokia, kad užmiršo, jog turi prieš pasaulį atrodyti kaip gražuolė Mis Visata konkurse, kaip visada büdavo. Matyt tikrai kažkas sudėtingo. Bet kokie žodiniai išvedžiojimai prieš Blinkeno vaizdelį tampa nereikšmingi ir nereikalingi.

JAV -teroristinė valstybė

Pagoglinkit- “За атакой Украины на Кремль стоят США, заявил Песков”.
https://ria.ru/20230504/ataka-1869623523.html

За украинской атакой на кремлевскую резиденцию президента России Владимира Путина стоят США, заявил пресс-секретарь главы государства Дмитрий Песков.

„Попытки от этого откреститься и в Киеве, и в Вашингтоне — они, конечно, смехотворны абсолютно. Мы хорошо знаем, что решения о таких действиях и о таких терактах принимаются не в Киеве, а именно в Вашингтоне. А Киев уже исполняет то, что ему говорят делать”, — сказал он.

Как добавил Песков, в Москве знают, что зачастую сами цели определяет не Киев, а Вашингтон. После этого США указывают украинским военным объект для атаки, требуя от ВСУ выполнения задания.

Nieko naujo

Prisiminkim, kad ir JoBidono nurodymu 2022 m. rugsėjį susprogdintą “Nord Stream” dujotekį.

Jankiai jau šika “į batą”

Pagoglinkit – “США отреклись от причастности к атакам на Кремль”. https://lenta.ru/news/2023/05/04/239845/
Представитель Белого дома Кирби: США непричастны к атакам беспилотников на Кремль.
Утверждения российских властей о том, что США стоят за атакой беспилотников на Кремль, являются ложными, заявил официальный представитель Белого дома по нацбезопасности Джон Кирби. Цитату приводит Reuters.
Он добавил, что Вашингтон не поощряет и не позволяет Украине наносить удары за пределами своей территории. Так Кирби ответил на комментарии пресс-секретаря президента России Дмитрия Пескова о случившемся.

Bus proga

Kalibrui įskrist į Zelios lango fortkę

blue yellow zov MARINIE

…ni parada,ni pabiedy…ni xuja….xa xa xa

Ei tu, WC eketė

Vėl išlindai iš kanalizacijos? Dvokia visas portalas šūdu!..

blue yellow zov MARINIE

..taigi cia nuo taves,tupyca.Eik is cia.bhweeeeeee

dėsnis

dėsnis – rudas, tai brudas.

blue yellow zov MARINIE

..tu,zelionke,…beriega paputal….

tvartelio propaGANDONAI

isterikuoja. Visi suprato, kad jokio išreklamuoto kontrpuolimo nebus. Terorizmo aktai čia pirmas silpnumo ir desperacijos požymis, į kurį atsiranda proga duoti mirtiną atsaką (pvz. zeliai Kinžalą į subinę). Tad laukiame greito ukroreicho žlugimo.

blue yellow zov MARINIE

rf yra pripazinta teroristine valstybe,taigi,savo komenta gali kist ruron,varguoli be logikos.

Justas

Kaholai jau senai nebegali pasigirti pergalėmis mūšio lauke, tai kas belieka, – tik teroristinius aktus organizuoti. Visiškas dugnas.

Xoxolai

šiukšlės visiški, greit savo šūdą bus priversti ėsti…

blue yellow zov MARINIE

xuilius seniai savo vafliais minta.

???

Kas tas xuilius ?

blue yellow zov MARINIE

justai,laikas pajusti,kad rf kaput.

ežiukas

Nemyžk į pampersą , senuk!

blue yellow zov MARINIE

..o davai tuei vel eik pagrybaut….ir pasikviesk sabutilnyke vandzioooogala….

Nagi, patriotai-idiotai

Įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

…ukrai jau isvadavo 80 procentu uzgrobtos teritorijos.Jei vardint vietovardzius,kompo atminties neuzteks,durakiau..

ežiukas

D u r n e l i, nebeskaityk SAPNININKO,

blue yellow zov MARINIE

..joze…ar kada matysim tave blaiva……

Pakartotinai klausiu

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

yra,bet tau nesakysiu is principo…vis vien nesuprastum,durniau

blue yellow zov MARINIE

PAKARTOTINAI PRIMENU…….sudo kramtymas vis is naujo nenuneigia tiesos,kad RF KAPUTO.

Jonas

Akivaizdu, kad garbusis kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių.

blue yellow zov MARINIE

…oi lylia….

Pakartotinai primenu

Kai pasikeitė kariuomenės vadas, atėjo vadovauti majoras generolas Žukas, jis pradėjo klausinėtis: per kiek laiko NATO pajėgos ateitų ginti Lietuvos? Buvo labai ramiai atsakyta, jog per dvi savaites. O visą tą laiką Lietuva turėtų gintis pati. Jeigu Lietuvai negalioja NATO 5-asis punktas, jog užpuolus vieną NATO šalį, laikoma, jog užpultos visos kitos, ir puolama ginti, ir šis atsakymas, jog „ateis po 2 savaičių“ gali reikšti, jog mes nesame tikrieji NATO nariai. Nes mūsų atžvilgiu tiesiog negalioja kolektyvinės gynybos nuostata – tas buvo labai aiškiai atsakyta.

blue yellow zov MARINIE

…velniai griebtu,pirmakart sicia pasitaike protingas respondentas.Su tamstos pastebejimu sutinku absoliuciai/..kokio velnio mes mokam tam natui,jei jis ginsias,kai is musu liks tik duobe/.

stasys

gal geriau nukalkim kelis orkus ir palaidokim , nei čia liežuvių skinti pergales . 🙂 Va autorius daro apžvalgas fronto ir nelabai kuo gali oponuoti fiurerio trolis čia .:) Slava Ukraine iki pergalės . 🙂

dėl trolio-agento “štazio”

raginimai ignoruoti portalo šiukšlę yra ne visai protingi. su komiteto agentu tikrai nereikia diskutuoti, nes taip sudaroma regimybė, jog diskutuojama su piliečiu turinčiu nuomonę. įsikalkite į naivias makaules: agentas nuomonės neturi – jis turi užduotį. “ignoruodami” agento šikimą, tikslo nepasiektumėte, o agento darbovietė tikslą pasiektų. nes saugumiečiai pasiųsdami “štazį” trolinti šiame portale turi ne vieną tikslą o du: arba trukdyti piliečiams diskutuoti režimui pavojingomis temomis, arba gadinti portalo reputaciją, atbaidinėti naujus skaitytojus portalą marginalizuojant, nes nauji skaitytojai neraukia kas toks per diegas tas “štazis”. tokios situacijos nebūtų, jeigu redakcija, adminas “agentą” nuosekliai trintų be paaiškinimų ir kitų ceremonijų, nesvarbu net jeigu tas rašytų visiškai nekaltus dalykėlius. nes per proxy įrangą rašančio agento automatiškai blokuoti neįmanoma. saugumo kompiuteriai kiekvienam agento “komentarui”… Skaityti daugiau »

blue yellow zov MARINIE

..zdarou,fsbesnyke..

blue yellow zov MARINIE

prigozelis bega is fronto,sakydamas…jabytiesj tiepierj samy…….xa xa xa

Pastabus

Šis komentaras  yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov MARINIE

…mama mama,many bernai trolyyyja…kaip gi……arkliasudziais meto….

Runkelis

Labai blogai, kad Putinas nieko apie tai nežino ;)))), o Prigožinas neturi jo telefono numerio. Kažkas tyčia slepia nuo Putino informaciją apie realią padėtį, todėl jis skendi nežinioje ir galvoja, kad viskas vyksta pagal planą. O jei sužinotų, tai iš karto viską sutvarkytų ir kaltus paliuosuotų. Na bet nežino, internetu nesinaudoja :)))))

blue yellow zov MARINIE

..nu ir as sakau,durnas tas putinas,kaip cebatas.Atleistu ta kvaili prigozeli ..ir ruzzai lengvai laimetu.

Ir dar kartą klausiu

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

..jau tau pasakyta…ir pridurta,kad vis vien nesuprasi….akurat,taip ir yra..

Ir vėl klausiu

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

..o tuei is Ziegzdriu ar Sveksnos……O gal ,garbusis vilnietis,is garbiuju Vasaros5…..Nu,paklausk dar karta,labai idomu,paciente..

Iš naujo klausiu

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

..nagi,kretine,da paklausk is naujo,man patinka.

ežiukas

D U R N E L I , kad tau patinka, dar nereiškia kad tu turi atsakymą!

blue yellow zov MARINIE

..girtas jiozai/unitazo/,tau niekaip nedaeina,kad as jau atsakiau i klausima,dabar man patinka jo daznis…davai ir tu paklausk,man toks ‘dialogas’ monologo forma bais po kaifu….

Vėl klausiu iš pradžių

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Nagi, debilai

Nagi, stasiai, Locked N’ Loaded | Veidaknygė, DD plius DD, šūd MARINIE ir kiti tvartelio užzombinti dalbajobai, atsakykite į paprastą klausimą. Ko tylite, kaip katinas prišikęs į grietinę?

blue yellow zov MARINIE

..tai kad katinai sika tik i miltus,durniau.O KLAUSIMAS SENIAI ATSAKYTAS,TIK TU,AKIS BOJARA UZSIPYLES,NIEKAIP NEISPANGIOOOOJI,ALXASIAU NELAIMINGAS,EIK KODUOTIS,AR KA…

Jonas

Visgi, garbusis, matau kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių.

blue yellow zov MARINIE

..joneli kvaileli,tavo galvoj daug nereikalingu skyyysciu,encelofatija vadinasi…tau reikalinga prasidurt galvoj skylute,ir tie skysciai istekes.Patikek,pasijusi zymiai geriau…..

Pastabus

Po šias nikais slepiasi vienas ir tas pats asmuo. Tai buvęs KGBistas ir VSDėšniškas, kuris bando čia pyst protą visiems, kadangi jam taip ndabar urodyta užsienio spec.tarnybų/

blue yellow zov MARINIE

…ndabar urodyta…..joooo,tau fsb atmuse galvele kaip reikalas…a labai skaudejo,nabage…..

blue yellow zov MARINIE

..taip,yra.

Durniai, patriotai-idiotai, klausiu kol atsakysite

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

…o kam tau reikia…..

Debiliukai, klausiu kol atsakysite

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

ot ir nesakysim..

Nagi, landsbergio kvailiukai, atsakykit

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

..tol klausinesi,kol sanitarai neatims kompo,nabaaaage..

ežiukas

Čiulpk bybį, pakol nekainuoja, senas pidere

iš anksto brudų klausiu

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

..ir neklausk,brude..

Jonas

Pasirodo. garbusis,vis dėlto kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių.

blue yellow zov MARINIE

..joneli kvaileli,papasakok,kaip raides pazinai….kol da skysciai galvoj nebuvo susikaupe…daba tik ta sakini ir beatmeni,vargseli…

ežiukas

Nors ir nestovi, pabandyk pasmaukyti, gal bent sušilsi …..

blue yellow zov MARINIE

…kodel nuzudei vargse nekalto prasidejimo vandziogala,zmogzudyyyyyy prakeiktas…kur dejai jos dveseliena,nekrofile,a….

ežiukas

Kad tau xujoviau būtų, kad pasiilgtum pisiaus per subinę.

Dar kartą, patriotų-idiotų klausiu

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

Diedas

B.y.b.i.s. jums į akį. Suprantu, kad neturite atsakymo. Na, ir naaachui, susigūžkite ir sėdėkite tyliai, pedofilai jobani.

KAHOLAMS PYZDA PAREINA VISIŠKA

KONTRPUOLIMAS BAIGĖSI, NET NEPRASIDĖJĘS. ZELESKIS JAU ŠIKA Į PAMPERSUS OLANDIJOJ. BANDYS SLAPSYTIS VAKARŲ VALSTYBĖSE PAKOL IŠGALĖS. PYZDA JAM.

blue yellow zov MARINIE

KONTRPUOLIMUI NET NEPRASIDEJUS,PRIGOZELIS MAUNA IS BAXMUTO,NET PAMPERSU NEPASIKEITES……XA XA XA,DURNI KACAPUASAI,RF KAJUK,KAPUT,XANA,KIRDYK,FSIO

Trolina, jus durneliai, tas Prigožinas

Pagoglinkit – “Пригожин похвастался захваченным в Соледаре оружием”.

Пригожин заявил, что может вооружить боеприпасами из Соледара миллион человек. «Я уже всем рассказал о том, что у меня хранится вооружение на миллионную армию. Я могу вооружить миллион человек», — похвастался Пригожин.
Основатель ЧВК отметил, что захваченное в Соледаре оружие пригодно к употреблению.
Ранее Пригожин поздравил президента Украины В.Зеленского и командующего Сухопутными войсками Вооруженных сил Украины (ВСУ) генерал-полковника А.Сырского с 1 Мая. По его словам, город Соледар, откуда основатель ЧВК «Вагнер» записал видео, является лучшим местом для поздравления с Днем международной солидарности трудящихся

blue yellow zov MARINIE

…maja po riuzzky nexociet citatj,gavary na cieloviecnom jazyka,urodina.

blue yellow zov MARINIE

..yra yra,durniau

ežiukas

Subinėj yra, ane? Pistis per subinę mėgsti?….

Tikintis

Meilingoji Rusija stojo į kovą prieš Didžiąją Babelę- tautų šlykštynę ir Prostitutę Ameriką ir jos vasalus visame pasaulyje. Ukraina tapo prostitutės vasale, pakėlusia ranką prieš savo sesę- Dievo saugomą Rusiją. Pildysis Raštai, Didžioji Babelė kris. Su ja kartu ir jai tarnaujantys vasalai. Lietuva, išeik iš Didžiosios Babelės nasrų! Garbė ir šlovė Dievui ir Lietuvos partizanams- ekspertams, stojusiems į kovą prieš prostitutę ir jos vasalus. Telaimina jus Dievas!

blue yellow zov MARINIE

..meslingoji riuzzija puole ir gavo galvon.Tik….keberiokst….ir guli aukstielnyka….daba ja pisti gali kas nori,ta kuuurwa…pirmasis reikalo emesi kitaaajus…

ežiukas

Atsibusk…o bybį subinėj jauti?…

blue yellow zov MARINIE

..cmokink xuilo ir tau bus gerai,zoofile.

ežiukas

Kas tas xuilo?

Pedofilai jūs jobani, atsakykit į klausimą

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

na, šimonytės įklotai

duokit atsakymą

blue yellow zov MARINIE

..uzsitepk xuilo vafliu ant butiko,koprofylijau.

???

Kad tad xuilo ?

blue yellow zov MARINIE

…kad tad tau pyzdauskas,nuo ko tik ka i snuki gavai,kad cia dantim spjaudaisi,kacaaaape….turbut,nuo normalaus lietuvio….zinoooosi daba klausinet….kad tad xuilo xa xa xa

???

Kad tas xuilo ?

atsakykit

Kas tas xuilo? Apie ką kalba?

tai

apie kuilį

blue yellow zov MARINIE

..nu kas durniui gali atsakineti,pats pagalvok savo oligofreniska makaule,ligoni…

Na, senpyzdos grybauskaitės įklotasl, atsakykit

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

…kad tad pasiklausk savo koreso,kur dantim spjaudosi….patars,kad tad geriau neklausinet durnysciu……

Jonas

Pasirodo. garbusis, kempinlige sergate. Smegenyse daug nereikalingų skylučių. Susirūpinkite, bet yra abejomių ar padės.

blue yellow zov MARINIE

..tai kiek daba savo ‘abejomem’ dalinsies,encefaaaale,a….

ežiukas

Čia ne abejonės, debile, čia tavo diagnozė…

Nu, išpistgalviai, atsakykit

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov MARINIE

….kad tad …..yra.

Jonas

Čia tau nuo kempinligės, kuria sergi? Taigi, pasirodo smegenyse daug nereikalingų skylučių. Susirūpinkite. Bet yra abejomių ar spėsite, ar padės.

blue yellow zov MARINIE

.abejomiu…kvailiuk,abejomiu…ka gi,encefalija daro savo….

ežiukas

Išpistgalvi, tau jau niekas nepadės…

blue yellow zov marinie

tau pades spyris subinen….,galvijau kacapiskas.

blue yellow zov MARINIE

prigozelis xuiliui ir sako….je vas nauciu,kak rodinu liubytj,bletj…..

???

Kas tas xuilius ?

blue yellow zov MARINIE

…kad tad….kas taip greit zubus sukiso atgal….

tai

kuilys

Suprantu

iš tvartelio?

supratai

nu kur kuiliai gyvena? nu tvartely.

291
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top