Karas Ukrainoje. Keturi šimtai trisdešimt šeštoji (Gegužės 5 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Visi matėme ir girdėjome tiek y.prigozhyn pasisakymą apie netektis ir šaudmenų badą, tiek grasinimą nuo gegužės 10 d. pasitraukti iš Bakhmut 🙂 Pradžiai pasakysime, kad jo kalbos apie kelis mėnesius trukusį 30 – 10 proc. aprūpinimą šaudmenimis gali būti vertinimas kaip labai nevykęs pasiteisinimas dėl nesugebėjimo užimti Bakhmut. Agresoriaus kovos taktika iš esmės remiasi artilerijos vamzdžių ir sviedinių persvara. Be jos jie negeba ginti (kas iš esmės nutiko prie Cherson dėl logistikos atkirtimo), ką jau kalbėti apie puolimą. Jau keletą mėnesių per savaitę ukrainiečiai sunaikina rusų artilerijos brigados dydžio vienetą, o kartais ir dvi. Apie trečdalį šių nuostolių galima įrašyti į Bakhmut sektoriaus sąskaitą. Jei patiriant tokius nuostolius dar ir aprūpinimas šaudmenimis būtų 30 proc. (ką jau kalbėti apie 10 proc.), tai jau prieš mėnesį Bakhmute nebebūtų nei Wagner, nei prigozhino.

Po paskutinių Wagner finansininko pareiškimų mūsų galva galimi keturi veiksmų eigos variantai 🤔

📌Kova dėl valdžios kremliuje pereina į karštą fazę, kai visi bus priversti pasirinkti arba kariuomenės, arba FSB pusę (tame tarpe ir v.putinas). Tokiu atveju artimiausiu metu reiktų laukti šuolių per langus iš aukščiausių kremliaus kabinetų, įpykusių žmonų šūvių savo aukštas pareigas užimantiems vyrams į galvas, degtinės perdozavimų, netikėtų aviakatastrofų, triusikų-žudikų, o gal ir tiesioginės ginkluotos konfrontacijos tarp klanų.

📌Kova dėl valdžios kremliuje pereina į karštą fazę, kai sudarytas informacinis pretekstas iš postų pašalinti shoigu ir gerasimov. Ar jie išeis tyliai ar ne – čia klausimas atviras.

📌Wagner grupuotė mūšių eigoje buvo sunaikinta, ir kremlius kariuomenės sąskaita siekia išlaikyti „geriausios pasaulio pėstininkijos“ mitą (kad būtų kur vėl rinkti zekus ir pan. kai to prireiks) ir tokiu triukšmingu būdu atitraukia samdinius. Tuo labiau, kad didžioji dalis pozicijų Bakhmut sektoriuje šiuo metu užimama reguliariųjų rusijos vienetų.

📌Wagner grupuotė mūšių eigoje buvo sunaikinta, o jos vadovas y.prigozhyn prarado ryšį su realybe ir nusprendė stipriai trinktelėti durimis. Jei tai saviveikla, tikėtina jam greitai išleidimo į pensiją proga bus padovanotas gražus biustas su priedais 😉

Ukrainiečiai pranešė, kad šią naktį virš Kyivo numušė viršgarsinę raketą „Kinzhal“. Sovietinėmis S300 tai padaryti buvo neįmanoma, o Ukrainoje pradėjus dirbti Patriot‘ams rezultatas pasiektas gana greitai. Tie nedideli technologiniai pranašumai, kuriuos atskirose srityse dar turtėjo rusai, ištirpo 😊

Žiūrim ką turim fronte 👇

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Sektoriuje lokalūs susidūrimai ir abipusiai artilerijos smūgiai, kontaktinėje linijoje pakitimų nėra.

📍Kremina. Mūšiai vis labiau įgauna pozicinį pobūdį.

📍Lysychansk. Nesugebėję išspręsti Bilohorivka klausimo išvalant šiaurinį Severskyi Donets krantą, rusai suaktyvino atakas link Bilohorivka iš rytų į kaktą. Taip pat agresorius aktyvesnis Spirne ruože. Kaip galima spėti, tokie bandymai baigėsi nesėkme.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Khromove – Bohdanivka ruože rusai tradiciškai nesėkmingai bandė prasimušti per ukrainiečių gynybos linijas prie Bohdanivka. Taip pat pasirodė informacija, kad agresorius vykdė puolimo veiksmus prie Markove. Tai beveik 8 km ukrainiečių gynybos gilumoje už kanalo, tad tikėtina veikė kokia rusų žvalgų ar SOP grupė. Neatmestina, kad jie bandė čia susikurti placdarmą, kelti chaosą ukrainiečių gynybos gilumoje ir bandyti susijungti su pagrindinėmis savo pajėgomis. Panašų veiksmą rusai 2015m. atliko Debalstseve puolimo metu, kai įvykdė reidą Logvinovo. Šį kartą rusams šis planas neišdegė. Ukrainiečiai kontaktinėje linijoje kontratakuoja.

📎Bakhmut mieste tęsiasi susidūrimai, kontaktinė linija iš esmės nejuda.

📎Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje taip pat lokalūs susidūrimai, mūšių intensyvumas krito iš šiame ruože. Vėl atsinaujino lokalios ukrainiečių atakos prie Kurdiumivka. Anksčiau šį ruožą vertinome kaip tikėtiną didesnio ukrainiečių kontrpuolimo vietą.

📍Avdiivka – Mariinka:

📎Avdiivka šiauriniame flange tęsiasi lokalūs susidūrimai, kontaktinėje linijoje pakitimų nėra.

📎Pervomaiske ruože rusų puolimas nurimo, dominuoja pozicinės kautynės.

📎Mariinka ruože ukrainiečiai atmušė eilę agresoriaus atakų. Įvairūs šaltiniai praneša, kad kiek pasikeitė rusų puolimo pobūdis. Dabar jie nebesistengia bukai vienoje vietoje pralaužti ukrainiečių gynybos, bet įvairiose vietose siekia pasigerinti taktinę padėtį, ir tada vystyti sėkmę. Visi šie bandymai baigėsi nesėkme.

📍Vuhledar. Nepatvirtintais duomenimis ukrainiečiai surengė eilę kontratakų pietinėse gyvenvietės prieigose, mūšio baigtis nėra aiški.

📌Zaporizhia kryptis. Kontaktinėje linijoje ramiau. Tikėtina, po žvalgybos mūšiu ukrainiečiai tikslina turimą žvalgybinę informaciją apie agresoriaus pozicijas. Toliau intensyviai dirba abiejų pusių artilerija.

📌Pietų kryptyje ukrainiečiai naktį vėl surengė dronų ataką prie Sevastopol. Neatmestina, kad taip jie testavo, kaip rusų oro gynyba persiorientavo po pastarųjų dienų smūgių. Savotiška žvalgyba mūšiu dronais.

1.6 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
113 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Klausiu konkrečiai

Nagi, patriotai-idiotai, įvardinkite nors vieną banderų pergalę nuo Rugsėjo 2022 metų, pasakykit nors menkiausio kaimelio ar gyvenvietės pavadinimą, kurį ukrufašistai per tą laiką išvadavo??? Nagi??? Nėra, – NE?!!

blue yellow zov marinie

yra

Dzeikas

Man patinka tavo komentaro leksika – „isvadavo”.
T.y. „ukrofasistu” veiksmai moralus ir teiseti.
Mallonu.
😁

girtas rusas

molodec. tak deržat’ !

blue yellow zov marinie

riuzzas negirtas nebuna,kitaip jis netikras riuzzas.Kaip netikras zuikis.

DD plius DD

Ooo! Kaip tyčia pačiu laiku vata prasižiojo apie patriotus. Ir prasižiojo ne be reikalo piktai. Štai kaip tik vienas iš „patriotų” (skelbiama, kad tas, kurį ukrainiečiams pateikė amerikonai) virš Kyjivo numušė superduperanalogafniet ruskyno pasididžiavimą- nenumušamą hipergarsinę raketą „kinžal”.

Nebegerk

po pilną, nes jau “balti arkliai”…

blue yellow zov marinie

zzoofilyjau,a ne tamista slaistaisi po zirgynus be kelniu…

tiesiog

stebiuosi kaip landsberginiai sugebėjo taip užzombinti savo tvartelio cholopus, kad šie tokius plėnis rašinėtų… na, visiškas dugnas

blue yellow zov marinie

nu kur tu nesistebesi,kacapuase

Lochui, parašiusiam 10:41

Pagoglink straipsnį – “ВСУ сбили над Киевом свой беспилотник”.
https://ria.ru/20230504/bespilotnik-1869794418.html

Украина признала, что вечером 4 мая в небе над Киевом украинские военные сбили свой потерявший управление беспилотник “Bayraktar TB2”.

Уточняется, что около 20:00 по местному времени аппарат во время планового полета потерял управление. 

„Поскольку неконтролируемое нахождение БПЛА в небе столицы могло привести к нежелательным последствиям, было принято решение о применении расчетов мобильных огневых групп. Цель уничтожена”, — говорится в сообщении командования воздушных сил страны.

Dd plius DD

Ką, pliušinio asilo vailokine kanopa (kitaip sakant _ vata) pasakyt norėjai?
Tą dar vakar patys ukrainiečiai paskelbė. Jie, skirtingai nuo jūsų, nebijo kalbėt apie nesėkmes.

ežiukas

Kam taip nervuotis ir dar keiktis, ar todėl, kad teisėtai lochu išvadino?

DD plius DD

Tai ir nesinevrinkit, bydniagos. Aš čia paprasčiausiai iš jūsų šaipausi ir niekinu. Būtumėt proto invalidais, to nedaryčiau. Bet tokie nesat, taigi ir priimkit pelnytą panieką, pasibjaurėjimą ir pasidygėjimą.

DD plius DD

Beje.
Dar niekinu ir tame tarpe dėl jūsų pajieto Pūškino paistalų. Jis kuo rimčiausiu veidu aiškino, kad „Rasieja savo gabaritais apsaugojo nedėkingą Europą nuo mongolų ordų. Savo dydžiu juos paskandino”
Tik čia mažytė smulkmena – ‘mongolų ordos”- 13-14 amžiai, kai ruskynas tikrai nebuvo nuo Vladivostoko iki Varšavos..

Kęstas

Taigi, sprogsi iš pykčio. Sveikatą patausok, vyruk.

blue yellow zov marinie

…tu jau savo durnumu pasizymejai,taigi,neapsikakok,dalindamas patarimus,kacapeli.

DD plius DD

Hmm. Rimtesni už vatą rusai tokiais atvejais kalba apie „apiečiatką pa Froidu”….
Koks dar pyktis, vata? Panieka, vien tik panieka ir nieko daugiau be paniekos….Eikit jau gal ar ką;)

blue yellow zov marinie

..jie ne proto,o moraliniai invalidai,luosiai savo noru,todel saipytis is ju butina kiekvieno normalaus zmogaus pareiga ir preferensija.Pro siuksle ne praeiti,o susemt ir ismest i musarke,kur jai vieta.

Panamos afera
Nuogirda

Kalbama, kad teroristas Zelenskis, stipriai išsigandęs Putino keršto, pats nuvyko į Hagos tarptautinį teismą prisiduoti.

Ayn Rand

Koks iš to apsiniūchinusio neužaugos teroristas, paprasčiausiai jam nuo kokaino jau seniai galvoje kralikai pisas…

blue yellow zov marinie

..girdejot psixoneurologines gydyklos paciento svaaaria nuomone bei pasisakyma spaudoje.Gydytojai ja ivertins ir galimai parekomenduos garbiam pacientui gydymo istaigoj uzsibuti kiek ilgeliau.Galimai ir visam laikui,iki baigiant kelione sioje asaru pakalneje.

DD plius DD

Ir vėl jūs zulinat užsikirtusią kliedesių apie „narkomaną Zelenskį” plokštelę.
Ta proga grįžkim prie vatos likbiezo (taip pas juos vadinamas švietimas).
Kad būtų nenuobodu- vėl viktorina.
Klausimas bus sunkus.
Buvęs sovietų KGB agentūros Vašingtone rezidentas (tarp kitko Putino bendramokslis) Jurijus Švecas iššniukštinėjo Putino telefono skambučių statistiką. Ne turinį, o tiesiog aktyvumą- ten labai didelės paslapties nėra. Išsiaiškino labai iškalbingą faktą.
Apie tai ir viktorinos klausimas.
Kurios šalies vadovui Putinas skambino dažniausiai,netgi reguliariai kartą per savaitę?
Atsakymo variantai.
A. – Makronui
B. – Merkel
C.- Lukašenkai
D.- Amomali Rachmonovui

ežiukas

Čia pats save taip linksmini, d u r n e l i ?

DD plius DD

Laikas viktorinos atsakymams baigėsi.
Matau, kad vata atsakymo nežino.
Teisingas atsakymas yra variantas D.
Būtent Tadžikistano prezidentui Rachmonovui Putinas skambinėjo reguliariai. J.Švecas tokį keistą iš pažiūros telefoninį aktyvizmą aiškina vieninteliu argumentu- narkotrafikas iš Afganistano. Jokių kitų tiesiog nėra.
Nes ten dar nuo sovietmečio kiaura siena kai kam

Tai ačiū už dėmesį, vata. Laukit tęsinio..:)

blue yellow zov marinie

..geeeras.Vata ko tai nusmurgusi siandien.Saltis juos neigiamai veikia,kaip ir erkes ir kitus kraujaaasiurbius.Arba laka,plempia Zaiba…,vakarop isgirsim baisius klyksmus ir materscyna…

blue yellow zov marinie

pederaste jioze,o kokioj bukles stadijoj tu esi….girtume,svaigime nuo muxamoru nuoviro,siaip,iprastiniam durnume,psixopatijoj,sociopatijoj,saviagresijoj,linksmybeje,depresijoj,fasistiniam pakylejime,euforijoj…..riuzzko duuuxo extaaaaazzej….,a,durnas ezy kanibale……na,pradek baisiai keiktis daba,o as mielai isklausysiu tavo nesveikas dejoooones.Pradek..

išsigando

nu jo…, tai kodėl zelia dar namo negrįžo ?

blue yellow zov marinie

…kalbama,kad rf kaputando

Ką narkotikai

su žmogumi padaro, galėjo zelenskis su pavogtu iš ukrų milijardu į amerikes pabėgti, o dabar bus ištaškytas kaip varlė po fūros ratu.

blue yellow zov marinie

siandie pacientams suteikiama prieiga prie kompo.

yell…Z.O.V.marine

tai kad čia net narkotikai ne prie ko :)))) – tokia žadnostis ir tūpostis, kaip to gyvulio zelionskio, gubilina net visiškus narko ir alko abstinentus :)))) – narkotikai “įėjo“ į to gnydos mitybos racioną jau gerokai po to, kai tas išmatų ekstraktas suprato, jog per savo debilumą ir žlobizmą , “nusipirko“ bilietą tik į vieną pusę:))), – ir grąžinti tą bilietą jau niekaip nepavyks …

Zelenskis pasmerktas

Pagoglinkit – “Медведев высказался о физическом устранении Зеленского”. https://lenta.ru/news/2023/05/03/unich/
Дмитрий Медведев заявил о необходимости физического устранения Зеленского после атаки на Кремль.
По словам политика, Зеленский не нужен даже для подписания акта о капитуляции Украины.
«Гитлер, как известно, его (акт о капитуляции — прим. «Ленты.ру») тоже не подписывал. Всегда найдется какой-нибудь сменщик типа зиц-президента адмирала Деница», — высказался Медведев.

U-2

Jo jo, narkomanas Zelia-Gnyda vakar Ewrosojūze, netiketai pareiske, jog jo vizitas cia gali uztrukti. Vienok, nuo jo jau atsiduoda lavonu, o rusai sako, kad Kijevo kapituliacija gali pasirasyti ir zombis JoBidonas. Jeigu irgi nenumirs…

blue yellow zov marinie

draugas ligoni,jums jau laikas grizti i palata vaistu.Po pietu laukia Sarko dusas ir vyniojimas i slapias paklodes.

paaukojo

vašingtonas zelionkę, kaip ir sakašvilį ar navalną, tie bent gyvi liko, o šitam jau paskutinės valandos dabar tiksi…

Klumpiai, siūlau jums prasiblaškyti

YouTubėje susiraskite naująją Rusijos žvaigždę dainininką Jaroslavą Dronovą, pasivadinusį sceniniu pseudonimu SHAMAN, ir pasiklausykite jo dainos “Я РУССКИЙ”. Tai viršūnių viršūnė, jums šiurpuliukai per küną eis besiklausant šios dainos. Ir, beje, kaip ir visų kitų jo dainų klausantis.

blue yellow zov marinie

as zinau nuo ko tau tie siurpuliukai….tai nuo riuzzko duuuuuxo…

Diedas

Nacių apranga, nacių stilius, nacistinis tekstas.
Net aršiausi rusų impercai atsiribojo nuo šito šamano. O Salavjovas prigrasino pats sušaudysiąs.

nuu

Smagu, kad pažiūrėjai!

blue yellow zov marinie

paziurejus reik eit nusisikt ir nusiplaut rankas,issivalyt dantis ir pasipurkst dezinfekciniu skysciu.Ir daugiau niekada niekada neziuret,bhweeeeeeeee

Klumpiai, dar pažiūrėkit

Pažiūrėkite ir pasiklausykite rusų žvaiždės SHAMAN dar:

https://www.youtube.com/watch?v=XhksRSEHVIk

blue yellow zov marinie

..ne ne ne…vel eit ranku plaut ir vemt nebesinori,aik sikt,slyksteiva,bhweeeeeeee

Zelenskis

dabar taikinys nr 1 pasaulyje

Lašiniai Ukrainoje

zelenskiui mišios…

Tiesmukai

Žydai mišių nešvenčia…

Kokia garbė

žydas narkomanas greičiausiai bus sunaikintas СДАБ-500П bomba arba didelio tikslumo raketa, po tokio smūgio nebebus net ką į karstą įdėti.

blue yellow zov marinie

riuzzu didelio tikslumo raketa…tai ta,kur sovus i Ukraina,nulekia i Lenkija….

tai

bus kaip dudajevui?

Tas slaptų dokumentų nutekinimas

Tai tik laiko tempimas, kad sklandžiai vyktų laipsninis kaholų armijos perėjimas iš pastovios “perimogos” stadijos į kapituliaciją…

Akivaizdu

kad po kontrpuolimo bus kapituliacija.

blue yellow zov marinie

taip,rf kapituliacija neisvengiama

Tiesmukai

Kokia ,,atgaiva”, vampyrų puota ties karo tema.

blue yellow zov marinie

tai kad tie vampyrai kazkokie doxliakai,da ir be dantu…mumijos kazkokios.

Tiesmukai

Rusų fanai yra idiotai…
Jie nesupranta kad Rusija kad ir kaip besimaskuotų vistiek dirba pasauliniam globalizmui. Ta vaidinama prieštara yra tik kvailiukų mulkinimui… MULKINIMAS VEIKIA …

Nu jo…

panašu, kad tamstelė irgi užkrėstas propagandos , juk tavęs paklausius taip išeitų, jog Nato kariauja ne tik prieš Rusiją, bet ir ją palaikančias šalis . 🙂 Politinis alzhaimeris mus visus užklumpa ne tik kai supranti, kad atsidūrei ten kur nei žinai kaip atsidūrei, nei norėjai atsidurti . 🙂

Tiesmukai

Gal galėtum sukonkretinti tą propagandą. Labai prašau. Ar pačiam viską pradėti nuo pasaulio pradžios… Kokia JAV buvo, ir į ką virsta? Ir tai vyksta per kelis dešimtmečius… Ir prasidėjo nuo Frankfurto mokyklos persikėlimo į JAV ir įsiskverbimą į tenykščius universitetus. Tas raugas įsiskverbė ne tik į universitetus, bet ir į kitas instancijas… Gal esi koks daunas kad nematai kas vykdoma JAV. JAV UŽVALDYTA !!! NATO iš esmės tai tos pačios užvaldomos JAV dalis. Ten irgi siaučia ,,pažangūs” vėjai… Tiksliau, senieji natistai ir naujieji natistai… tik procentas, panašu kol kas dar senųjų naudai. Ir dar, be propagandos, paaiškink tokį cinizmą; JAV stiprina Kiniją per investicijas ir atatinkamą politiką ir tuo pačiu gina Taivaną nuo TOS PAČIOS pačių javų stiprinamos Kinijos. Tik… Skaityti daugiau »

Tadas

Ukronaciams ragas, vakar arti 600 ukrosvinų zgnuli vozle BACHMUTO.

Smagu

Pagoglinkit straipsnį ir pažiūrėkit video – “Последствия обстрела завода в Краматорске показали на видео“. https://lenta.ru/news/2023/05/06/kramatorsk/
Последствия обстрела Новокраматорского машиностроительного завода (НКМЗ) показали на видео. Запись публикует Telegram-канал RusVesna.

Удар по предприятию был нанесен российскими военными 5 мая. Утверждается, что этот завод был одной из основных точек скопления сил ВСУ в Краматорске.

Kukis

Saunuoliai ukrainieciai. Ir toliau muskit rusiska bjaurybe. Kremlines ziurkes sedi siknas surauke. Tai puola ruskis ar ne puola ?
Teisus buvo Prezidentas Landsbergis sakydamas , kad puola. Pastaruoju metu ginasi puldamas. Nebeilgai ruskiui liko mindyt ukrainieciu zeme. Greitai bus isgrusti atgal Moskovijon.

daktaras

Atsibudai ir vaistukus pamiršai išgerti ?

blue yellow zov marinie

o pats guli suvystytas slapiose paklodese,da stipriai priristas,kad tik neistruktum ir neaprietum.Lauki elektrotrafarezes auksta itampa.

Bachmute kasdien žūsta po 600 ukronacių

Pagoglinkit – “Пригожин рассказал о ежедневных потерях ВСУ в Артемовске”.
https://ria.ru/20230506/poteri-1870112519.html

Украинские войска ежедневно теряют в Артемовске от 400 до 600 человек, сообщил в Telegram-канале  глава ЧВК „Вагнер” Евгений Пригожин. 

„Противник ежедневно подтягивает от 400 до 600 человек, приблизительно столько же ежедневно у него убитыми”, — говорит Пригожин на видео, которое опубликовала его пресс-служба.

Šunims

šuniškas galas.

tai

kaput zeliabobikui kaput?

Nuotraukoje

Ukrosvinai prieš mūšį prie Bachmuto paskutinį kartą gailiai žiūri į fotoobjektyvą…

V.TOMKUS

Norit tamstos, ar nenorit, tačiau reikia pripažinti, kad tie chocholai kare yra beviltiški. Ukrainos armijos nebeliko nuo tada, kai rusų kariai prieš metus dar praėjusį gegužį sudaužė elitinius “Azov” ukronacių dalinius Mariupolyje. Apgailėtina buvo žiūrėti, kada iškeltomis rankomis virš 2 500 nesipraususių, apšepusių, alkanų, apsimyžusių ir apsišikusių azoviečių nacių buvo rusų “išrūkyti” iš “Azovstalio” metalurgijos gamyklos katakombų ir po to, pasak Zelenskio, sėkmingai “evakavosi” į DLR ir Rusijos kalėjimus.

parama ukrams? geras reikalas!

Forbs paskelbė – Zelia jau turi 1,6 mlrd. €

jo jo

Biznis reikalas rimtas, svarbiau už viską – gal ir Tapinas praturtėjo?

Не получилось

Из кусочков Российских земель слепить независимое и демократическое государство Украина.

Xoxolams xana

Pagoglinkit – “Украинские военные начали массово сдаваться в плен в районе Авдеевки”.
https://ria.ru/20230411/plen-1864594673.html
Советник врио главы ДНР Игорь Кимаковский сообщил о массовой сдаче в плен бойцов ВСУ у Авдеевки.

Ekspertas

Aš matau karo baigties keturis scenarijus.
1. Miršta Zelenskis – JAV pralaimi.
2. Miršta Baidenas – JAV pralaimi.
3. Miršta Zelenskis ir Baidenas – JAV pralaimi.
4. Nemiršta nei Baidenas, nei Zelenskis – JAV pralaimi.

nuu

tai kaput jav bet kuriuo atveju

Diedas

Prigožinas prižipažino, kad putinui buvo pažadėjęs gegužės 9 pergalės paradą Bachmute.
Putinui tai būtų pretekstas paskelbti apie pasiektus tikslus ir pamažu pradėti vynioti meškeris.
Bet nei pergalės, nei pasiektų tikslų, nei parado nebus.
Prigožinui svyla šikna, todėl dėl savo nesėkmių bando apkaltint ką nors kitą.
Tokia nuojauta, kad šito vajakos namuose greit dūdų orkestras pūs liūdnus maršus.
Ir dėl to bus kalti ne ukrainiečiai

Nebegerk

iš plastikinių butelių.

blue yellow zov marinie

tu gali nors ir zibala gert,blogiau nebebus.

Patriotams-idiotams

Dar iki kontrpuolimo kiekvienas lietuvis tikras patriotas-idiotas privalo padaryti šimtą popierinių lėktuvėlių ir skubiai perduoti Ukrainos ambasadai.

Vai me

Pamenu, 2022 m. kovo 4d. žiniasklaida rašė: “Į Rusijos užpultą bei karo liepsnų apimtą Ukrainą iš Lietuvos išvyko pirmieji savanoriai, kurie dirbs instruktoriais: ukrainiečius karius apmokys, kaip naudotis sunkiąja, iš Vakarų gauta, ginkluote, dirbs medicinos ir kt. srityse. Pažymima, jog iš viso per keletą dienų savanoriais vykti į karo zoną Ukrainoje valią išreiškė apie 30 lietuvių, tarp kurių yra ir klaipėdiečių”.
Šiaip pagarba mūsų kariams. Iš visos kariuomenės atsirado tik 30 idiotų. Tai nuteikia optimistiškai, galime ir apsiginti :))))

dar tikintiems holokausto kliedesiais
šiek tiek alternatyvios istorijos

faktai1001.blogspot.com/2023/02/purviniausios-amerikos-paslaptys-larry.html

peervideo.club/c/evropa_poslednay_bitva/videos?s=1

Tarp kitko

Žinote, šiandien ieškojau informacijos apie bolševikų vado Lenino pirmuosius dekretus paėmus valdžią Rusijoje, kurių buvo 4. Ir ką? Ogi nieko nėra.    Betgi vyresnė karta, kuriai teko gyventi sovietmečiu bent ligi brandos atestato, puikiai žino, jog tų dekretų buvo trys. I – dėl taikos, II – dėl žemės, III – dėl moterų nėštumo (todėl net jauniklės dar šiandien kažkodėl „eina dekretinių atostogų”).    O IV dekretas skambėjo taip: „dekret o samom ugnetionnom narode v mire”-„Apie pačią engiamiausią tautą pasaulyje”.     Pagal tą dekretą bet koks žydas galėjo iš bet kokio buto Maskvoje išmesti bet kokį žmogų, be jokių ten kompensacijų.    Žydas, kuris buvo pavadintas žydu, privalėjo tuoj pat pranešti į ČK (kur išvykdavo „skriaudėjas”, galite nesunkiai įsivaizduoti).   Prieš tai buvo išleistas bolševikinis cirkuliaras… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..bei zydov,spasai rasieju….xa xa xa

Tiesmukai

Ačiū.
Labai vertinga informacija !!!
Bet debilam, daunam, bukapročiam nevirškinama, matomai…

Tokia info būtina talpinti atatinkamame portale…

blue yellow zov marinie

…kas per viens pats busi,niekaip neperprantu…Ir is kurgi busi,anksciau nebuvo tamistos girdet…Anarxistas,kiek suprantu…

Ei tu, WC eketė

Kokia gili šikvamzdžių išmintis.

blue yellow zov marinie

…atsok,uteeeliau…

Tiesmukai

Anarchistu būti buvo pagirtina pereinamuoju laikotarpiu iš akmens amžiaus į žalvario amžių. Visi kiti anarchistai yra politiniai paaugliai ieškantys savo vietos…

Kas patį taip suintrigavo?

blue yellow zov marinie

…tavo komentai kituose psl.,jie nera tipiniai,iprasti…tai todel,juolab,kad tavo paziuru neperprantu,tai ir idomu…,paprastai is keliu pasisakymu gali daugmaz nusprest apie zmogu,o is tavo dar neiseina.ok,pagyvensim,pamatysim.Sekmes.p.s. apie anarxistus pasposyjau//cia is Bulgakovo/

Tiesmukai

Kvailys.

Tiesmukai

Tiesmukai Atsakinėti į blue yellow zov marinie 2023-05-06 18:24 Kvailys. ================================= ================================= Kategoriškai pareiškiu !!! Tas komentaras (2023-05-06 18:24) nėra mano. Kai matysiu reikalą ką nors sumenkinti ar drėbti tiesą tiesiai į akis, kaip jau turėjote progos įsitikinti, padarysiu ir be pašalinių pagalbos. O dėl kvailumo, tai mam yra visi kvailiai kurie: – maigo minusinius laikus be argumentų(!!!); – man kelia klausimus, o kai komentuodamas noriu patikslinimo ar kad ir atsakymo į klausimą, tesugeba apsimesti kad tai jų ne(be)liečia…; – vengia kitokios informacijos analizės; – ,,groja užstrigusią plokštelę”; – dedasi protingais, bet į kitus žiūri paniekinančiai be jokių argumentų…; – valio (uraaaa) patriotai (banda)…; – akademinė fauna, nusišalinusi nuo visuomeninio gyvenimo aktualijų; – studentija su iškeltu juodu falu… ir būtinai… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…man patiko,berods,busi vienas is normalesniu…

Na, patikot vienas kitam?

Dva debila, eto sila.

blue yellow zov marinie

xa,Baxmute wranglerius pakeis tik tokiniai axmatsyliai…oi bus sposu,patys save ispleskins negyvai,matysim ko nemateee

SVEIKINIMAI

Dabar jau kasdien ne po 600 ukrosvinų važiuos juoduose maišuose namo, bet čėčėnai po 1000 ukrufašistų myriop pasiųs.

blue yellow zov marinie

..dabar zagradotriadai bus kacapai ir suvedines saskaitas su axmatais ….xa xa xa reiks cypsu ir alaus,stebesim…oziestocionnyjie boy tarp siu asvabadytieliu,idomiau negu kasis.

prigožinas

prigožinas sakė kad artiomovske liko tik du km., vagnoriai savo darbą padarė

blue yellow zov marinie

wrangleriai darba padare ir gali drapalint,kiek kojytes nesa,bo pridirbo atsakanciai….nuo zodzio ..atsakyti…

prigožinas

eina į prezidentus. Ukrainos. Pats sakė, o jei okrajaus tai ir rusios

blue yellow zov marinie

prigozelis eina i Ukrainos kalejima savanoriskai,atsibodo jam ta laisve,kalejime vel eis petuuuuxo pareigas rakom.Viskas grizta i savo vietas.Pucka vyks ilgon,kaip simtmetis,kelionen Hagon,jau dziovina suxooorius ir vobla..

prigožinas

prigožinas sakė kad būsite pragare, o štai ir prigožino žadėtas pragaras
https://anna-news.info/ognennyj-ad-pozitsii-vsu-v-artemovske-byli-nakryty-zazhigatelnymi-boepripasami/

video

Karo norėtojai, šito norite Lietuvoje? Pilėnų? Pelenų krūvos?

blue yellow zov marinie

durnas pilene,eik miegot.

prigožinas

pilėnai zelebobikui

prigožinas

kaput bankovskaya 11

blue yellow zov marinie

jo,rf kaput

Prigožinas bandetoms pragarą užkūrė

Огненный ад. Позиции ВСУ в Артемовске накрыты зажигательными боеприпасами.
Ugninis pragaras. Ukrainos ginkluotųjų pajėgų pozicijos Artiomovske yra padengtos padegamaisiais šoviniais.

https://anna-news.info/ognennyj-ad-pozitsii-vsu-v-artemovske-byli-nakryty-zazhigatelnymi-boepripasami/

Klaidos atitaisymas

Prigožinas banderoms pragarą užkūrė

Jau drebina kinkas?

G. Landsbergis šiandien vykstančiame konservatorių (pedofilų) partijos tarybos posėdyje informavo, kad „Lietuva yra pavojingoje situacijoje, kai iš vienos pusės stovi Kaliningradas, iš kitos – Baltarusija“. G. Landsbergis klausė, ar mes nesame pametę grėsmės pojūčio?

Šiandien

Karūnuotasis Čarlzas yra Klauso Švabo draugužis, Davoso forumo nuolatinis dalyvis, transhumanistas.

Britų imperija

Užstrigusi dekoruotų krenolinais freilinų epochoje.

Mūsiškių nuostabūs mokytojai

Karaliaus Karlo karūnacija kažkur kainavo britų mokėtojams nuo 50 iki 100 milijonų svarų, kai dėl Rusijai įvestų sankcijų, Karalystė išgyvena nematytą nuosmukį nuo Antrojo pasaulinio karo laikotarpio.

Senas ožys:

– СОЗДАЙТЕ МАЙДАН ПО ВСЕЙ УКРАИНЕ!

Darijus

Fašizmas žygiuoja per Lietuvą.

113
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top