Karas Ukrainoje. Keturišimtoji (Kovo 30 diena)

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Luhansko kryptis.

· Svatove. Agresorius toliau atakuoja pietiniame flange (Stelmahivka), jis taip pat aktyvus centre (Yahidne – Novoselivkse). Tačiau visa tai yra lokalios atakos, kurios situacijos sektoriuje iš esmės nekeičia.

· Kremina. Tęsiasi lokalūs susidūrimai ir artilerijos dvikovos, pakitimų kontaktinėje linijoje nėra.

· Lysychansk. Rusai atnaujino intensyvias atakas Bilohorivka link, tačiau jos ir vėl agresoriui baigėsi nesėkme. Padėtis Spirne – Berestove ruože kiek ramesnė, tačiau agresorius vis dar aktyvus.

2. Donecko kryptis.
· Bakhmut.

a) Berhivka – Rozdolivka. Malonu būti nuobodiems – ruože be pakitimų. Rusai ir toliau bando atakuoti Orihovo Vasilivka, Bohdanivka ir Khromove, tačiau tradiciškai be rezultatų.

b) Mūšiai mieste tęsiasi. Šiauriniame flange tęsiasi sunkios kautynės spalvotųjų metalų apdirbimo gamyklos teritorijoje. Ukrainiečiai privertė rusus palikti keletą vakar/užvakar užimtų pozicijų. Pietuose agresorius stengiasi kirsti Mariupolio gatvę ir išlyginti kontaktinę liniją pagal Korsunskogo gatvę. Intensyvūs mūšiai no man land, pozicijos eina iš rankų į rankas, tačiau pasiekti savo tikslo rusams nepavyksta.

c) Chasiv Yar – Ivanivske kelio pietinėje dalyje mūšiai kiek aprimo. Rusai ir toliau bando atakuoti Ivanivske (į rytus nuo Chasiv Yar), o Predtechne (į vakarus nuo Chasiv Yar) šiandien daugiausia dirba agresoriaus artilerija. Ukrainiečiai tikrai nelieka skolingi.

· Avdiivka – Mariinka.

a) Avdiivka šiauriniame flange didelių pasikeitimų nėra. Nors rusai intensyviai puola, tačiau ukrainiečiai išlaiko pozicijas ir neprileidžia agresoriaus prie linijos Stepove – Novokalinove.

b) Prie Pervomaiske rusams nepavyko įsitvirtinti vakar užimtose pozicijose. Jos išdėstytos tarp vandens kliūčių ir kelio, tad jas užėmusios rusų pajėgos neturėjo daug manevro laisvės. Tikėtina, ukrainiečiai į prišaudytas vietoves suintensyvino artilerijos ugnį ir rusai buvo priversti atsitraukti.

c) Mariinka ruože tęsiasi sunkios kautynės, rusų bandymai atakuoti nebuvo sėkmingi.

· Vuhledar. Be pakitimų.

3. Zaporizhia kryptyje vėl atskuoti kariniai taikiniai Melitopol. Kontaktinėje linijoje lokalūs susidūrimai, dominuoja artilerijos dvikovos.

4. Pietų kryptis. Vėl kabūm Kryme. Tikėtina, ukrainiečiai dronais-savižudžiais atakavo prie Simferopolio esantį Hvardeysk karinį oro uostą. Beje, čia pat eina strategiškai svarbus geležinkelio mazgas ( geležinkelis Sevastopol – Dzhankoi – Melitopol, bei geležinkelio atšaka į Saki, kur taip pat yra rusų karinis oro uostas). Tikėtina, abu šie taikiniai buvo ukrainiečių sąraše.

******

Egidijus Papečkys | Veidaknygė

Bachmute toliau vyksta sunkūs mūšiai, rusai lėtai, žingsnis po žingsnio, bet šiek tiek stumiasi pirmyn. Tačiau čia patiria itin didelius gyvosios jėgos nuostolius. Kol kas atrodo, kad svarstyklės rusų pusėje, jie ir toliau žada artimiausiu metu apsupti Bachmutą. Tačiau gali būti, kad jau po kelių dienų tokių mūšių „vagneriams“ puolimui dėl sunkių nuostolių pritruks karių. Tokiu atveju puolimas išsikvėptų, ir ukrainiečiai netgi galėtų pamėginti rustus stumtelėti atgal.

Pačioje Rusijoje neįvyko nieko įdomesnio.

Lukašenka paskyrė naują Šiaurė Vakarų operatyvinės vadovybės vadą. Juo tapo pulkininkas Vladimiras Bielyj, iki tol ėjęs Baltarusijos Karo akademijos viršininko pavaduotojo – generalinio štabo fakulteto viršininko pareigas.
Tai didelis žingsnis karininko karjeroje, ypač turint tik pulkininko laipsnį. Žinoma, netrukus jis sulauks generolo žvaigždės antpečiuose.

Tai nėra „ akademikas“ su akiniais. Akademijoje pratarnavo tik 6 mėnesius, o į ją buvo paskirtas iš Specialiųjų operacijų pajėgų vado pareigų.

Baltarusijoje ir toliau ramu. Lukašenka ruošiasi „Slaviankij Bazar“ konkursui. Pastebėtos Rusijos pajėgų oro gynybos sistemos S-400, panašu, kad gali būti permestas vienas jomis ginkluotas divizionas. Tankų, motošaulių ir artilerijos nematyti. Oro gynybos stiprinimas yra logiškas, ji reikalinga pridengti numatytai Rusijos branduolinių ginklų bazei Baltarusijoje. Turėtų pasirodyti ir daugiau oro gynybos sistemų, tame tarpe ir artimo nuotolio.

Rusai sakosi numušę ukrainiečių raketą Grom-2, galinčią skrieti 500 km atstumu. Kadangi būtent tokia visai neseniai smogė aerodromui Kryme, tai yra labai geras ženklas – ukrainiečiai sugebėjo pradėti jų gamybą, ir vis dažniau kariniai taikiniai Rusijoje bus apšaudomi ne tik bepiločiais, bet ir raketomis.

1.5 16 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
134 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Z V O

Z – Za Победу 

V – Сила V Правде 

О – Отважные.

DD plius DD

ZVO 2
Z- Za
V- Vovū
O- Okūrka

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Supi*tų ruskių karabl, idi na chui.

nuu

ATSIBUDAI, IDIOTE, BEZDĖTI…

Xoxolams xana

Pagoglinkit – “Įspėja apie nauja grėsmę fronte – Rusija pradeda naudoti sklendžiančiąsias bombas”.  
Rusijos pajėgos prieš Ukrainą aktyviai naudoja sklendžiančiąsias oro bombas, ir tokie okupantų veiksmai kelia naują grėsmę, pareiškė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgų vadovybės atstovas Jurijus Ignatas. Jis pažymėjo, kad šaliai reikia gauti naikintuvų, kad galėtų apsiginti. 
„Tai nauja grėsmė, iškilusi mums – neskraidydami į mūsų oro gynybos zoną, jie numeta šias bombas. 500 kg bombos skrenda dešimtis kilometrų, noriu priminti, kad ši bomba turi kovinę galvutę, su ja reikia kažką daryti“, – sakė J.Ignotas.

Ekspertas

Zelenskis bet kada gali pasakyti – kadangi vakarai mus apgavo ir nepadėjo tiek kiek žadėjo (tiek kiek reikės iki pergalės), mes kapituliuojame ir sudarome taikos sutartį su Rusija. Visos paskolos iš vakarų ir žemių pardavimai Blackrock anuliuojami, ginčai bus sprendžiami Maskvos arbitraže. Kitas klausimas ar dėl to reikėjo paguldyti 250 000 vyrų ir 750 000 padaryti invalidais?

MYKOLAS

Kažkaip pastebėjau, kad ukrainiečiai nelinkę laidoti savų – tiesiog pūna laukuose ir šunys griaužia. Iš kitos pusės – kam rinkti, nes teks priskaičiuoti prie žuvusiųjų, o dabar tik dingę be žinios… amžiams.

Kindziulis

Ukrainos kariai nežūna, juos miegančius šunes apgriaužia, o Zelenskiui jie yra dingę be žinios.

na, ukrainoje

50000 dingusių be žinios už kuriuos nereikia mokėt kompensacijų, suranda kokį “didvyrį,”, susuka video, juk reikia kažką viešai parodyt… A kur visi kiti? Mamos ir žmonos verkiančios dėl žuvusių vaikų ir vyrų… čia parodija vyksta ukrainoje kažkokia ar ką?

???

O jei rusai jau nebesutiks deretis,po to kai vakarai juos nieksingai apgavo su Minsko susitarimais?

Diadia Vasia

Tai kam tada tas bazaras apie įlindimą į gėjžopą ir, neduok dieve, nato? Juk jau ZE viską suprato! Jam belieka galvoti, kaip subinę perkelti už atlanto, kol xaxolai už kiaušių nepakabino.

Klausimėlis

Kažin kokį fronto ruožą galima pakošmarinti su 18 tankų, kuriais taip giriasi ukrainiečiai? Gal 20 km? Tankas kas kilometras.

Tai, kad

Jau ukrai baigia prarasti Bachmutą. Daugelis Ukrainos kareivėlių bėga iš to pragaro.

Jankiams pyzda pareina

Pagoglinkit – “Си Цзиньпин заявил о подготовке Китая к возможной масштабной войне”. 
https://lenta.ru/news/2023/03/30/xi_preparing/ 
Foreign Affairs: Си Цзиньпин заявил, что готовит народ и армию Китая к возможной войне

Babushka vs VSU

Бабушка с флагом СССР и украинские солдаты => YouTube

blue yellow zov MARINIE

…diadja vadalaz,a paciemu ty zioltyj,kak zopa….

NATO krachas

NATO papūgėlė Stoltenbergas, pamenat, pernai čirškėjo, jog tuoj tuoj, vasarą bus slavaukrainiečių kontropuolimas ir bus persilaužimas fronte, po to sakė,jog rugpjūtį tai tikrai… Kadangi nieko neįvyko, kiek tas bečirškėtų, tai kad ES sąjungininkai nenusisuktų nuo Ukrainos ir nenustotų Zelenskio režimą finansuoti ginklais, tai alzhaimieriu sergančiam JAV vyriausiam senukui Bidenui prisiėjo net “Nord Stream” dujotekį susprogdinti, kad po to viskuo apkaltinti Rusiją. Vėliau, kai jau rusai vos ne baigė išdaužyti visą NATO ginkluotę Ukrainoje, papūgėlė Stoltenbergas ir toliau čirškė, jog ukrai kontratakuos ir puls žiemą, kai gruntas sušals, – bet nepuolė… Dabar papūgėlė Stoltenbergas, save guosdamas, sako, kad pulti negali, nes didelis purvas, palauks pakol išdžius… Na na, lauksim… kol pasakys, kad dabar, matomai, vasaros karščiai trukdo pulti… Ha-ha-ha! Kaput Ukraine!… Skaityti daugiau »

Remigijus

Kam remti Ukrainą mūsų pinigais? Tai jų metimas į balą. Va, tankai, pasiekę Ukrainą iš Vakarų Europos, rusų buvo sunaikinti per kelioliką minučių. Kam tęsti tą beprasmį karą ir aukoti jaunas gyvybes? Vardan ko?

V.TOMKUS

Rusijos tankai pokariniai, lėktuvai surūdiję, kareiviai apginkluoti Moxino karabinais, alkani, apiplyšę, ir jie kariauja su NATO, keista, dar ir po truputį juda į priekį. Tai kyla klausimas, kuo ginkluota NATO?

cha cha cha…

Pagoglinkit – “Зеленский заявил о невозможности контрнаступления из-за нехватки оружия”. 
https://ria.ru/20230325/zelenskiy-1860543991.html
„Мы пока не можем начать. Мы не можем без танков, артиллерии и реактивных систем залпового огня HIMARS посылать наших бравых солдат на передовую”, — заявил Владимир Зеленский в интервью японской газете „Иомиури”.
Зеленский также отметил, что Украина сейчас ждет передачу оружия партнерами, и назвал ситуацию на востоке страны „неблагоприятной”.

Man labai patinka vasario 28d. straipsnio foto

“Ukrosvinas, prieš mūšį prie BACHMUTO rūkantis paskutinę savo gyvenime cigaretę”.

Kaholai vėl miegos slėptuvėse! Smagu!

Pagoglinkit – “Мэр Харькова заявил о шести „прилетах” по городу”.
https://ria.ru/20230330/kharkov-1861992323.html

Мэр Харькова Игорь Терехов заявил о шести „прилётах” в городе.
„На данный момент зафиксировано шесть „прилетов” по Харькову”, — написал он в Telegram-канале. По его словам, информация о жертвах и пострадавших уточняется

Ранее на севере Украины объявили воздушную тревогу. Сирены звучали в Киевской, Черниговской и Сумской области впоследствии к ним добавились Харьковская и Полтавской области.

ruskių esmė - komentaruose

užpuplė brolišką ukrainiečių tautą ir labai tuom džiaugiasi.
apsisukę klausia: kodėl visas pasaulis mūsų nekenčia?

Justas

Įdomiai lanzdbirkiniai smegenai komentatorių veikia – straipsnis apie naujienas iš fronto Ukrainoje, o smegenai užstrigę tik ant Rusijos.

blue yellow zov MARINIE

…ale tikrai keista,ukrai kaunasi su ukrais ukrijoj,o visi kazkodel pliurpia apie balta ir pukuota riuzzija….,ot,durniai…

Vergeta tu

„užpuplė”… ” užpuplė”… Cha cha cha…

blue yellow zov MARINIE

‘vergeta’ tu ‘vergeta’….,varguoli,ar bent lietuviskai rauki….

Diedas

Vata, pergalingai žygiuojat per Europą, Amerikai galas, doleriui bankrotas, vakarai žlunga, bet pamiršot svarbią temą.
Jūsu tvartelio bobulės dėdulė anūko senelis, Lanzbergis sugriovė kalchuozus, pavogė šiperį ir vis dar jūsų gyvenimus griauna, grobia šviesią ateitį ir laimingą rytojų

Justas

Višta žino, višta skraidė.

blue yellow zov MARINIE

..vista da ir …pur pur daaare,zinok…

blue yellow zov MARINIE

…kazkodel man nebepatinka kacapai….pats nezinau,kas su manim daaaarosi….

Vanda

Pederastas tu esi, kvaily. Už tai ir nesupranti, kas su tavimi darosi…

blue yellow zov MARINIE

…vanda,man regis,kad tu esi uzkietejusi pedofile,bartoseviciaus pussesere.Ar daznai lankaisi Liepaitese,a….sliuske,prisipazink greitai…

Diadia Vasia

Zdarov,……. Marine., nuo „kacapų” nėra vaisto. Arba tu jais sergi, arba ne. Jei sergi, jje atėję pagydys. O jei nesergi, nu tai sveikas, pasirodo, nė gydyt nereikia. Arba, jei liga įsisenėjusi, tada į už balos reikia bėgti gydyti, į pindosiją. Aš „kacapais” nebuvau sirges niekada, tai net nežinau nė simptomų.

blue yellow zov MARINIE

…zdarou….simptomai na javu….paskaityk,ka parases ir suprasi,kad sergi nepagydomai.O DABAR,VASKA,PALOK….,BALSA,VASKA,BALSA….

MYKOLAS

Esminis dalykas, – Kinijos komunistinė totalitarinė sistema įrodė savo ekonomikos pranašumą prieš JAV korporacijų valdomą demokratiją.

blue yellow zov MARINIE

..mykuolai,ar tu savam raazume…ar nelabai….

taip

savam savam… ononiste, tu purvinas…

blue yellow zov MARINIE

…ne tuo adresu,mykuolai,ne tuo….,kreipkis i simtabybi anonizma…

Paskaitai, ir supranti, kad pasaulis atsibudo

Pagoglinkit – “Doleriui kaišiojami pagaliai – jau 25 šalys atsiskaito su Kinija juaniais”.

Romualdas

Is tiesu, negali buti, kokios nors vienos salies, nacionaline valiuta isskirtine. „Rezervu” gali buti arba visu saliu valiutos, be isskirties, arba, bendras visiems, priimtas standartas. Savo laiku, iki 1973 metu, tokiu standartu buvo auksas. Visiskai teisingai, kad valstybes atgauna savo ekonomini suvereniteta ir atsisako dolerio.

blue yellow zov MARINIE

…as tai doooleriu neatsisakau…Labai juos megstu.Mielai juos priimciau,jei kas sugalvotu atsisakyt…

nuu

O mano morką mėlynu galu į burną paimtum „ant danties”?

blue yellow zov MARINIE

…zayka,tai ir tu emei kaisiot savo niciego tarp duru…,ismokai is simtabybio…..Tuu toks durnas,kad nesupranti,jis turi simta,o tuu tik viena…..Tiesa,daba ne vieno….,tuu gi bebybis,xa xa xa

blue yellow zov MARINIE

…..giriesi,kad skaityt moki…na na..

Prašalietis

Niekas kažkodėl nemini JAV labai „nepatinkančio” dalyko, tai kad stambiausia naftos turėtoja ir eksportuotoja Saudo Arabija, kurios naftą JAV konvertuoja ir palaiko savo dolerio „vertę”, JAV dolerio padengimas ir konvertavimas auksu baigėsi dar septintame dešimtmetyje, dalį savo naftos parduoda Kinijai už juanius. Po Rusijos 300 milijardų dolerių nusavinimo, po nesibaigiančios 2008 metų krizės, JAV valstybinės skolos nesibaigiančio didėjimo…, turėti reikalų su JAV beverčiu, tik pasitikėjimu konvertuojamu doleriu turinčios iš eksporto dideles pajamas šalys pradeda nebenorėti..

blue yellow zov MARINIE

…o jei tau duociau ta beverti dooooleri,..imtum..ar ne…

tuu

O tu už dolerį imtum iš manęs „ant danties”?

blue yellow zov MARINIE

…tuu kasdien imi xuilo ant dancio uz dyka,zayka…xa xa xa

Satanistai siautėja

Pastarosiomis dienomis Rusijos stačiatikių bažnyčios patriarchas Kirilas kreipėsi į popiežių Pranciškų, Jungtinių Tautų generalinį sekretorių Antonio Guterresą ir tarptautinę bendruomenę prašydami „dėti visas įmanomas pastangas“, kad būtų užkirstas kelias vienuolių išvijimui iš Vienuolyno , kur siautėja išsigimėlio Zelenskio satanistai.

U-2

Y tukstanty metu ir prie visu valdziu gyvavusy Kijevo Pecioros vienuolyna, ant besimeldzenciu, taikiu zmoniu ir vienoliu siusti automatais ginkluotus satanistus gali tik velnias. Buvusios Ukrainos vietoje, jo pareigas uoliai atlieka narkomanas Gnyda-Zelenskis. Degs pragare su seima, ir pagalbininkais – satanistais is visos europos…

blue yellow zov MARINIE

…o tu riuzzas ar totorius….,kokia cia ‘kalba’ nusnekejai….ar tave cia velnias apsedo…,skambyk egzorcistui kokiam,perleis karta kita elektra ir avosj atsigausi….

blue yellow zov MARINIE

…didziausias ir baisiausias satanistas yra gundiaajevas,…..narkomanas,banditas ir fantazierius…

Anonimas

Žirniuk, žiūriu, vis gi, prašaisi savo mėgstamų morkų mėlynais galais. Galiu pačiam pasiūlyti, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

112

yell…Z.O.V.marine

niku “blue yellow zov MARINIE” pasirašinėjantis tipas yra neprisipažinęs KGB bendradarbis slapyvardžiu „SEKSISTAS”:-(!!!)-. Vaikystėje galimai buvo pedofilų auka, vaikystėje prievartautas ir tvirkintas, todėl dabar toks yra neadekvatus.-(!!!)- vaikystėje už bausmę turėdavo uostyti tėvo kojinės, todėl dabar jis pasirašinėja kitų komentatorių pseudonimais, vagia pseudonimus, nesveikai daug rašo apie “antrą galą”, matomai taip patirdamas malonumą, nepavargsta besimasturbuodamas prie kiekvieno komentaro, nori, kad kiti dėdės atkreiptų į tą vargšiuka dėmesį… Galimai traumuotas… Siūlymas: rekomenduojama gydytis, kol nevėlu :))))

Vilius Juzėnas

Šlykštūs padarai tie parsidavėliai kgbistai, gal tas “veikėjas” dar ir žydšaudžių koks tai palikuonis yra? Nu, brudų brudai…

blue yellow zov MARINIE

….bhweeeeeeee….

Justas

Kad tu kvailys, Pastabus-Pamastyme-blue yellow zov MARINIE, mes seni šio portalo skaitytojai, senai tai žinome. Bet kam taip atvirai dergtis?

blue yellow zov MARINIE

…kad tau baisiau butu,apuoke…

blue yellow zov MARINIE

…demesio,nugelltes padvodnykas skelbia norys vel pakramtyt kieno nors kojiniu…,niekaip anos neiseina jajam is galvos,duokit ar pakramtyt,ar bent pauostyt ir gana…Gerieji zmogai,gal kas turit kokiu neskalbtu punciaku,susmylekit,turim vargsa manijaaaaka,riuzzofiliju,GELLSTANTI VADALAAAZZA…spasytie,pamagyytie…..

Ar.

nepavargsti kas kartą besimasturbuodamas prie tų savo rašinėlių?

blue yellow zov MARINIE

..nea,vasyliok,nea…

Justas

Višta žino, višta skraidė.

blue yellow zov MARINIE

..pur pur

Gražu žiūrėti

Pažiūrėkit, susiradę YouTubėje, kaip gražiai prie Bachmuto dega Olandijos perduoti Ukrainos armijai šarvuočiai YPR-765!

blue yellow zov MARINIE

…grazu ziuret,kai prigozelis sako…nam pyzdiec,pucyyyyna nado ubratj……Smagumelis……,kacapams kaput.

Pagal Zelenskį

Ukronaciai dabar Bachmute, kaip ir Mariupolyje, turėtų sėkmingai “evakuotis” į DLR ir Rusijos kalėjimus :))))

blue yellow zov MARINIE

..pucyyynas bus evakuotas ant sakos navsiegda…Supuosis vejyje ,o varnos kapos jam akyyytes,xa xa xa

Smalsus

-Ar yra dar tikinčių ukronacių pergale?
-Nebent koks girtas Nato majoras dar tiki…

blue yellow zov MARINIE

..mesk ta zzabova su narkota,ujobiscia..

Vadimas iš Norvegijos - dabar Bachmute

Ei, chocholai, kur jūsų PEREMOGOS mūšio lauke? A?

Regimantas

Kai nėra pergalių mūšio lauke, belieka teroristinius aktus organizuoti

blue yellow zov MARINIE

…tu esi aklimantas,nes su regejimu tau prastai..

blue yellow zov MARINIE

…..xuina,kretine,eik silkiu darinet,pietu pertrauka jau pasibaige….

blue yellow zov MARINIE

..xa,supleskino riuzzosvynjaus ragielskio trantalieta,o jo boba,teikianti kryzius su surajevu,sake,kad nepritaria pil.ragelskio veiklai…..na,pilieciai,ka pabliausit,xa xa xa….ot gerai,ot gerai….,galejo da ir trioba pakurt,tesinesdina i savo rasieja….

yell...Z.O.V.marine

o tai čia keliašimtasis ar tūkstantasis nacistinės šizolitchūanijos imbecilas, bandantis krušti veršių smegenis ? :))) – nesupratau, kas čia per įvykis, kad apsireiškė dar vienas lansberginis šūdmalys/chuilostasys ? :)))

blue yellow zov MARINIE

..neskaiciavau keliasimtasis imbecilas tas ragielskis,bandantis krusti versiu smegenis,bet….vis tik bent vienam versiui sukrusti pavyko….tai toks ‘yellow submarine zzov’….tas jau kadais nusneka nei i tvora,nei i mieta…..Siuo metu ilsisi Ziegzdriuose,labai pavargo…..

Diedas

Nebeitie, paželeytie
https://youtu.be/6ZUgGVfcqyc
.

yell...Z.O.V.marine

jooo…, – paskubom permečiau akimis 🙂 – tokio aukšto-aukščiausio šizofrenijos pilotažo nerasi tarp jokios pasaulio psichiatrijos ligoninės pacientų :)))

blue yellow zov MARINIE

…tikiuosi,tave paliko tarp tu pacientu ant visai……Ten tavo rodnoi dom…..

Zigmantas

„Verslo žinios”: S. Lavrovas: Rusija Ukrainoje kariauja su visu NATO aljansu Publikuota: 2023-01-18____________________ Kodėl „verslo žinios” gali publikuoti tokią informaciją, o Tiesos portalas – jau nebe, jau Radžvilui užkliūva?

blue yellow zov MARINIE

…zigma,kodel pardavineji supuvusias silkes,vos neapsinuodijau,nenaudeli….

Achujet...Lietuvoje gali būti tik viena nuomonė

Ekspertai.eu skleidžiamas turinys Visuomenės informavimo įstatymo apibrėžtyje laikytinas dezinformacija. Aptarti propagandos elementai leidžia daryti išvadą, kad sklaidoje paskelbta informacija yra šališka, propagandinė, sąmoningai klaidinanti (dezinformacija), demoralizuojanti, be to, priklausomai nuo auditorijos, kurstant nesantaiką ir karines nuotaikas (būtina kovoti su ekspertai.eu (arba Rusijos Federacijos) minimais naciais, Vakarų vasalais ir atsiimti „okupuotą valstybę“, su pavyzdžiui, Ukrainos atveju, Rusijos pagalba) arba pacifikuojant okupanto akivaizdoje, delegetimizuojant pasipriešinimą (ekspertai.eu naratyvu: „gini ne savo šalį, o vasalų/marionečių“ santvarką). Ekspertai.eu sklaida atitinka Visuomenės informavimo įstatymo 19 straipsnio 1 dalies 1 punkte nustatytus kriterijus. Remdamasis aukščiau išdėstytais motyvais ir vadovaudamasis Visuomenės informavimo įstatymo 49 straipsnio 1 dalimi ir 19 straipsnio 1 dalies 1 punktu, 52 straipsnio 6 dalimi žurnalistų etikos inspektorius nusprendė: Įspėti interneto portalo ekspertai.eu valdytoją VšĮ „Ekspertai.eu“ dėl skleidžiamos viešosios informacijos, pažeidžiančios Visuomenės informavimo įstatymo 19 straipsnio 1 dalies 1 punktą; Vadovaujantis… Skaityti daugiau »

Darijus

Prie TV buvo spalvotos revoliucijos kulminacija. Paleckį pasodino ne už „šnipinėjimą”, o už „savi šaudė savus”.

blue yellow zov MARINIE

…gerai,kad pasodino peleckiuka,zinooos kita karta….

Regimantas

Susigalvojo kažkokią „plokščios Žemės“ teoriją ir nusprendė, kad ekspertai.eu neturi teisės plaukti aplink pasaulį. Valdžios kritika bet kokiomis formomis ir priemonėmis kol kas neuždrausta jokiais poįstatiminiais aktais, kitaip sakant, plaukti aplink pasaulį nėra uždrausta jokiais laivais, nepriklausomai nuo to, kokiais planetos modeliais kas vadovaujasi. Be to, plokščiažemininkai dar ir sąvokas neteisingai naudoja. Info iš interneto: „Terminija yra kalbos terminų visuma; kurios nors srities terminų visuma. Terminologija – mokslas, tiriantis terminus, jų atsiradimą ir funkcionavimą kalboje; kurios nors srities terminų sistemos, jų sudarymo bei funkcionavimo teorija ir praktika.“ Bet čia smulkmena, nes kiekvienas išvados teiginys prašosi autoriaus psichinės sveikatos ištyrimo.

blue yellow zov MARINIE

..tamstos psixine sveikata kiek paslijusi,siuloma nebeziuret ekspertai eu,bo baigsis kaip tulam zmogenui,kuris isivaizduoja esas gelltonas povandeninis laivas….Tuomet ima rastis nenumaldomas noras kramtyti nepazistamu zmoniu kojines ir blevyzgoti apie antra gaaaala.Rupinkites savo sveikata.

blue yellow zov MARINIE

….achujietj nuo tavo nesamoniu,nugelltes karsinciau…,lianzdurnis rools,ura,tavariscy riuzzofily drozzofily,smiertj kacapam,rf kaput…

nuu

Laikykis, neachujėk, pedofile senas…

Pirmą kartą istorijoje

Lavrovas užsiminė apie rimtą atsaką Rusijos pasienyje esančios valstybėms, užsiimančioms agresyvia rusofobine politika RF atžvilgiu.

Darijus

Lietuvai reikia atominio povandeninio laivo. Klaipėda pavojuje.

blue yellow zov MARINIE

…dareli,visas klaipedos atomas tavo subinej.Uzejus xuilo tu nepasidrovek ir sauk salve.Klaipeda yra saugi.Tik valgyk maximaliai zirniu.

Anonimas

Žirniuk, apie ką tu čia? Kažkaip nebesiorentuoji situacijoje…O kadangi tu esi pasakęs, jog morkas mėlynais galais labai mėgsti, tai siunčiu tave ant b.y.b.i.o. Še, imk, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

114

blue yellow zov MARINIE

…lavrusa pirmakart prasiblaive ir suprato,kad rf kaput.

Anonimas

Žirniuk, o kadangi tu neišsiblaivai, tai siunčiu dar kartą tave ant b.y.b.i.o. , nes matau, kad morkas mėlynais galais labai mėgsti. Todėl galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau, kaip avinas čia bliaudamas, visus čia į demokratiją atvertinėti.

blue yellow zov MARINIE

113

Per parą sunaikinta 440 ukronacių

Минобороны России в очередной сводке оценило потери противника за прошедшие сутки примерно в 440 человек.
https://www.rbc.ru/textonlines/31/03/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=from_main_14

blue yellow zov MARINIE

……prrrrrrrrrrrrrr……

???

Kas tau d u r n e l i? Ar į pampersą pristūmei?

blue yellow zov MARINIE

…svarbu,kad tu islaizytum,varguoli.Gal bent pasisoootinsi,xa xa xa

tuu

sėdėk šiltai savo šūdė ir nesikraipyk, senas kuily

blue yellow zov MARINIE

…zzz a yk yk yk ka,laizyk,tuoj da padaryyyysiu..

Molodec, iškrypėli

Tak deržat’.

blue yellow zov MARINIE

…xaraso,tavarisc…

Kiniečiai išspardys jankiams subines

Pagoglinkit – “Xi Jinpingas sukritikavo Vakarų sankcijas ir spaudimą Rusijai”.
Kinijos vadovas Xi Jinpingas penktadienį Pekine susitikęs su Ispanijos premjeru Pedro Sanchezu pasisakė už politinį Ukrainos konflikto sprendimą, tačiau naujų iniciatyvų nepateikė. Jis pakartojo savo kritiką Vakarams, ragindamas atsisakyti „Šaltojo karo mentaliteto ir blokų konfrontacijos“.
Taip pat būtina nutraukti „kraštutines sankcijas ir spaudimą“, kalbėjo Xi Jinpingas, vėl netiesiogiai stodamas savo „strateginės partnerės“ Rusijos pusėn.
Jis taip pat pasisakė už subalansuotą saugumo architektūrą Europoje – tai stebėtojai paprastai vertina kaip kritiką NATO plėtrai. Kaip ir neseniai paskelbtame Pekino poziciniame dokumente dėl Ukrainos, kritika dėl Rusijos invazijos į kaimyninę šalį nebuvo išsakyta.

blue yellow zov MARINIE

…visko gali buti,nes dabar kitaaajus turi sabaka.Tai rf.

Lašiniai Ukrainai

O amerikonų sobaką- kaholus baigia sudubasinti.

blue yellow zov MARINIE

..na,nieks tau tu lasiniu neduoda,varguoli,o tau ju taip norisi…..

nuu

Apie ką čia tu, d e b i l e ?

blue yellow zov MARINIE

….yk yk yk….

tuu

Spermą nuryjai, nusmurgėli?…

blue yellow zov MARINIE

..pramok lietuviskai,kretine

Vajėtau

Prisižaidė anglosaksai su sankcijomis Rusijai. Nes rusiškai kinietiškų atsakomųjų sankcijų, dabartinė anglosaksų kontroliuojama finansinė sistema, gali ir neatlaikyti. Ir tai jau tampa nebe teorija, o realybe…

Rusijos pergalė yra neišvengiama

Rusijos Federacija nepradėjo karo, o buvo į jį įtraukta.
Rusijos Federacija yra teisingumo pusėje, ji bando apsaugoti Ukrainą.
Rusijos Federacija kovoja ne su Ukraina, o su Vakarais.
Ukraina ginasi, ne nuo Rusijos Federacijos okupacijos, o yra apgauta Vakarų.
Ukraina yra užvaldyta Vakarų, Rusija ją bando išlaisvinti.
Rusijos pergalė yra neišvengiama

blue yellow zov MARINIE

…cia tu vienoj palatoj su nukarsusiu padvodnyku surasei Ziegzdriuose,kai nedave valgyt.Is piktumo,matyt…

Justas

Višta žino, višta skraidė.

Lietuvos atstovaujamoji valdžia yra neteisėta.

Lietuvos atstovaujamoji valdžia yra nacistinė / rusofobinė.

Skandalas

Pasiskaitymui – “Algirdas Paleckis: kas gi šaudė nuo stogų tą naktį Vilniuje?“ (2022-11-15, „ekspertai. TV“ paskyra YouTube platformoje).

blue yellow zov MARINIE

…skandalas,kad ir tu da nesedi su peleckiuku….

Vajėtau

Pagoglinkit –  „Rublis brangsta, o Putinas tapo stipresnis nei bet kada – mūsų sankcijos atsigręžė prieš mus”.

blue yellow zov MARINIE

..tai bek tu sudrubliu prisipirkt,kretine…

Įdomu.l.

Ekonomistas, ekonomikos mokslų daktaras, tarptautinių finansų specialistas Valentinas Katasonovas paaiškino, kodėl Ukrainiečiai kovoja už amerikiečių žemes.

„Kada Zelenskis kareiviams ir karininkams sako, kad jus turite atiduoti gyvybes už savo žemę, tai čia norisi pridurti – čia jau ne jūsų žemė“, – teigia V. Katasonovas.

Faktas yra tas, kad 17 mln ha, t.y. 170 tūkst km2 yra parduota užsienio kompanijoms (amerikiečiams, kanadiečiams…) ir tai sudaro virš 28% Ukrainos teritorijos. Taigi Katasonovas iš dalies teisus, kad ukrainiečiai gina ne savo žemę. O tos savos? Rusija yra užėmusi virš 100 tūkst km2, tad Ukrainai priklauso apie 56 % teritorijos.

https://ekspertai.eu/katasonovas-paaiskinokodel-ukrainieciai-kovoja-uz-amerikieciu-zemes/

blue yellow zov MARINIE

..dar karta irodo,kad rf kaput.Javai savo zemiu tikrai neatiduos.Be to,geriau biski javams,kurie perka,negu riuzzkiams,kurie grobia ir zudo.Vot tak,jebiata…

Justas

Višta žino, višta skraidė.

Ekspertas

Zelenskis bet kada gali pasakyti – kadangi vakarai mus apgavo ir nepadėjo tiek kiek žadėjo (tiek kiek reikės iki pergalės), mes kapituliuojame ir sudarome taikos sutartį su Rusija. Visos paskolos iš vakarų ir žemių pardavimai Blackrock anuliuojami, ginčai bus sprendžiami Maskvos arbitraže. Kitas klausimas ar dėl to reikėjo paguldyti 250 000 vyrų ir 750 000 padaryti invalidais?

Kijevo režimui nebepadės jau niekas

Pagoglinkit – “В Польше предупредили об ужасных последствиях ввода войск НАТО на Украину”.
https://ria.ru/20230331/nato-1862034556.html

NDP: Европа утонет в крови в случае вмешательства НАТО в конфликт на Украине.
Последствия ввода Вооруженных сил НАТО на Украину будут катастрофическими для Европы и всего мира, написала обозреватель NDP Ханна Крамер.

„Уже невооруженным глазом видно, что шансы украинского „фюрера” на победу из-за критического положения его Вооруженных сил снижаются с каждым днем. Киевскому режиму не поможет уже ничего: ни финансовая помощь, оказываемая большинством государств, ни поставка оружия”, — говорится в материале.

Traukit iš bankų savo lėšas

Kol nevėlu. Artėja raganosis.

Sabotažas ar teroras?

Britanijos šiauriniai rajonai liko be interneto, po to kai buvo pažeistas povandeninis ryšio kabelis. Tai jau ne pirmas toks atsitikimas po „Nord Stream” dujotiekio susprogdinimo.

U-2

Supraskite ir atjauskite: mūsų užsienio reikalų ministras small dick’as dabar pasinėręs į labai didelY stresą. Bo rusai pacifistinio perfomanso metu, „Kinžalo” pagalba, iš 120m gylio, į orą pakėlė NATO komandinį centrą Ukrainoje. Rusai moka įtikinėti nekariauti. Čia su jais jau sunku ginčytis net small dickui… 😀 Apie viską plačiau galima sužinoti paieškos pagalba: Russian Kinzhal Missile Take Out ‘NATO Command Center’ in Ukraine

Darijus

Įdomu, kodėl amerikonai lietuviukams užsienio reikalų ministrais parenka išskirtinius dalb*jobus?

yell…Z.O.V.marine

Peržiūrėjau visų Lietuvos užsienio reikalų ministrų pavardės, nuopelnus ir padariau išvadą kad nė vienas tiek “nepadarė”, nė vienas tiek “sugebėjo”, kaip gerbiamas Gabrielius Landsbergis: (!!!) aišku, visokie vatos šnypščia iš pavydo, kad pasaulio žiniasklaidos vertinimu, Gabrielius yra labai populiarus ir labai mėgstamas politikas vakarų šalyse. Tikras maloningas vyras. Ačiū Jums Gabrieliau, tikiuosi kad iškelsite savo kandidatūrą 2024 prezidento rinkimuose, ir aišku laimėsite, o Jūsų vyriausybė dar ne vieną kadenciją bus išrenkama rūpestingų gyventojų į seimą ir valdys Lietuvą… Čia mano didžiausias Jums palinkėjimas:-(!!!).

Pyzdiec Ukrainai

Pilnas Telegram kanalas vaizdų kaip Wagnerovcai su Rusijos armija naikina ukrų šarvuotą techniką.

134
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top