Karas Ukrainoje. Penki šimtai aštuoniasdešimt pirmoji (rugsėjo 28) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Ukrainoje lankosi NATO generalinis sekretorius J. Stoltenberg, JK gynybos sekretorius G. Shapps ir Prancūzijos gynybos ministras S. Lecornu su savo delegacijomis. Susitikę su V. Zelenskiu jie aptarinėja tolimesnę karo perspektyvą ir karinę pagalbą Ukrainai. Tuo tarpu, pas v. putiną lankosi Pietų Sudano vadeiva S. Kiir. Tokios štai tos diplomatinės naujienos. 😊

📌 Luhansko kryptis

Vyksta abipusės, tačiau ne itin intensyvios atakos pietiniame Kremina flange. Svatove sektoriuje tęsiasi štilis.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Ukrainos pajėgos vykdo lokalias atakas aukštumose esančiose prie Orihovo Vasilivka, susidūrimų baigtis neaiški. Savo ruožtu, agresorius taip pat bando nelikti skolingas ir puola kiek piečiau prie Berhivka. Tuo pačiu, rusų kanaluose ir toliau pranešama apie netoli Syversk koncentruojamas ukrainiečių pajėgas, kurios neva gali būti mestos arba link Lysychansk, arba link Soledar. Pagyvensim, pamatysim. 😁

📎 Pietinis flangas. Vis daugiau ženklų, kad Ukrainos vienetai šiame etape nesiruošia šturmuoti Kurdiumivka, o greičiau bandys ją apeiti iš šiaurės rytų. Tai patvirtina ir sėkmingos Ukrainos gynėjų atakos į pietryčius nuo Andriivka.

📍 Avdiivka – Mariinka. Be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Sunkus ir kruvinas darbas tęsiasi. Ukrainiečiai dar šiek tiek pasistūmėjo prie Novoprokopivka bei Verbove. Ukrainos pajėgos vis dažniau perkelia artilerijos smūgius nuo kontaktinės linijos į agresoriaus užnugarį. Antai, fiksuojami apšaudymai 5 km. nuo kontaktinės linijos esančiame Nove – Solodka Balka – Pshenychne gyvenviečių trikampyje. Įvertinus palydovines nuotraukas galima teigti, jog buvo atakuoti ne tik aprūpinimo keliai ar tikėtinos agresoriaus pajėgų artilerijos pozicijos, tačiau galimai ir pėstininkų pozicijos (https://twitter.com/…/status/1707058244932215052/photo/1). Ar Ukrainos pajėgos planuoja greitu laiku čia pradėti vykdyti puolamąsias operacijas su manevriniais vienetais – galima tik spėlioti. Ne per seniausiai nuskambėjęs Ukrainos kariuomenės atstovo pareiškimas, kad greitu laiku Zaporizhia kryptyje reiktų laukti gerų naujienų, tarsi sufleruoja būtent apie tai. Tačiau, neišsivalius normaliai flangų, tiek giliai įsiveržti į pietus nuo Robotyne, ukrainiečiams gali būti pavojinga (apie tai rašėmė ne kartą). Tuo labiau, kad agresoriaus pajėgos ir toliau bando nupjauti Ukrainos gynėjų Robotyne suformuotą pleištą atakuojant jį iš flangų. Tad, labiau tikėtina, jog šie artilerijos smūgiai Nove – Solodka Balka – Pshenychne trikampyje pirmiausia yra nutaikyti į rusų logistikos ir artilerijos sistemų naikinimą, o po ugnimi papuolančios okupantų pėstininkų pozicijos yra antraeiliai taikiniai.

📍 Velyka Novosylka. Tęsiasi lokalūs susidūrimai Priyutne ruože. Abi pusės stengiasi pasistūmėti no mans land, tačiau be rezultatų. Ukrainiečiai taip pat ėmė vykdyti lokalias atakas Zevetne Bazhanya.

📌 Pietų kryptis

📍 Agresorius surengė naktinę dronų – savižudžių ataką. Didžioji dalis smūgių vėl buvo nutaikyta į jūrų uostų infrastruktūrą. Iš 44 dronų, Ukrainos gynėjai numušė 34, bet buvo girdėti sprogimai Mykolaiv.

📍 Agresoriaus artilerija atakavo Kherson rajone esančią Antonivka (dešiniajame Dniepro upės krante, prie Antonovo tilto), yra sužeistų civilių tarpe. Tikėtina, taip rusai bando apriboti ukrainiečių aprūpinimą ir rotaciją kairiajame Dniepro upės krante, prie Antonovo tilto.

1.9 13 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
35 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Smagu !

Nuoroda, rusai triuškina ukrainiečius. https://vk.com/video-212562685_456254674?list=ed58752614d7e59b94

Ukrainos nuostoliai katastrofiški

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
438 зенитных ракетных комплексов
12206+36 танков и др. бронемашины
6571+14 орудие полевой артиллерии
1156+1 реактивных систем залпового огня
480+1 cамолетов
250 вертолетов
7217+26 беспилотников
13573+74 единицы автотехники

Saulė saulutė

Rusai niekur neskuba, kad užimti kuo daugiau teritorijos, jų tikslas išnaikinti kuo daugiau fašistų ir jie tą daro sėkmingai.

Dd plius DD

Na, Zebilai silpnaprotisai, kaip sekasi Sevastopolio gynyba?

klausimas

sinica, čia tu ?

DD plius DD

Zebilai silpnaprotisai, Sevastopolio gynyba jums sekasi kaip „Kyiv za try dnią’
Tuo tarpu iš 13 rimtų laivų Juodosios jūros ruskyno flote liko 7. Ir čia tik žiedeliai.

Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

SUPISTI PAGYRŪNAI

AR ARTIOMOVSKĄ JAU APSUPOT ???? CHA CHA CHA…. NUO GEGUŽĖS PRADŽIOS JUK SUPAT?!! CHA CHA CHA…

Aleksas

Banderos tik storą rudą sau į kelnes gali įstumti, o ne Bachmutą apsupti :))))

Yankee go home

90% lietuvių remia Rusiją ir linki sėkmės.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

putinas sakė

Kontranastūpas nustipo.

Zelenskio dienos suskaičiuotos

Pagoglinkit – “Зеленскому посоветовали бежать из страны”.Экс-разведчик США Скотт Риттер посоветовал Зеленскому бежать из страны.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 29

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 29

nebuvo

Buvo didžioji kunigaikštystė žemaičių, lietuvių, rusų ir kitų tautų

buvo

lietis, lita, atila

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

Nuotrauka

Herojų nesimato, bet jie rusiškame tanke sėdi. Kad darant nuotrauką būtų efektas, paleido dūmo.

vladas lukosevicius

Zelenskis jau nurašytas, pakasynos jau greitai.
Nausėdukas per Zelios pakasynas vėl Banderų vėliavą bučiuos?

Romualdas

Tai buvo aišku nuo pat pradzios. Naciu pergales buna tik laikinos ir vienkartines, juolab ukru naciu. Dzangirovo anekdotas apie šiuolaikines Ukrainos ateiti – youtube.com/watch?v=N2leNIxSSh4

MYKOLAS

Ant to pačio grėblio, – po 1000 jaunų ukrainiečių vyrų pražūsta kasdien…Kažką pakarti už kiaušių nuo tilto žemyn galva reikia…

“New York Time”

Amerikos demokratijos švyturys „New York Times“ pasinaudojo tam tikra ramybe kontaktinėje linijoje ir apibendrino Ukrainos kontrpuolimo rezultatus. Jie pasirodė paradoksaliai. Per puolimą Ukrainos ginkluotosios pajėgos ne tik patyrė baisių gyvosios jėgos ir karinės technikos bei įrangos nuostolių, bet ir sugebėjo prarasti teritoriją. „Šiandien Rusija valdo dviem šimtais kvadratinių kilometrų daugiau nei metų pradžioje“, – sausai teigiama leidinyje.

tep tep

ukrainai galas

100%

zelionij hitler kaput

Visiškas Ukrainos krachas

Pagoglinkit – “Американцы признали поражение ВСУ“. https://ria.ru/20230929/porazhenie-1899304312.html
Светоч американской демократии New York Times воспользовалась некоторым затишьем на линии соприкосновения и подвела итоги украинского контрнаступа. Они оказались парадоксальны. В ходе наступления ВСУ не только понесли чудовищные потери в живой силе и технике, но и умудрились потерять территории. „Сегодня Россия контролирует на двести квадратных километров больше, чем в начале года”, — сухо констатирует издание.

Получается, что десятки тысяч украинцев погибли за то, чтобы в ходе удивительного наступления отойти назад. Стратегия ВСУ живо напоминает танцы в школе одессита Соломона Пляра: „шаг вперед и два назад”.

Šoigu sakė

Nuo Ukrainos armijos kontrpuolimo pradžios birželio 4 d. iki šiol jau žuvo 88,5 tūkst. ukronacių ir užsienio samdinių.

Kindziulis

Be žodžių.

Prašalietis

„Ukrainoje lankosi NATO generalinis sekretorius J. Stoltenberg, JK gynybos sekretorius G. Shapps ir Prancūzijos gynybos ministras S. Lecornu su savo delegacijomis….Tuo tarpu, pas v. putiną lankosi Pietų Sudano vadeiva S. Kiir. Tokios štai tos diplomatinės naujienos.”.. Ukrainos „peremoginiai” reikalai demonstruojami „peremoginio” kontrpuolimo yra daugiau mažiau aiškūs ir lansberginio durnių laivo išsivaikščiojusio, išmirusio kaimo leisgyviam nuo „sala ukraini” kuinui… Kaip „natiniai” reikalai klostosi Afrikoje darosi nelabai aišku… Vakarų Afrika nuo kolonijinių laikų buvo kontroliuojama Prancūzijos. Ten Prancūzija uždirba per metus dešimtis milijardų eurų, eksploatuodama gamtinius resursus, parduodama savo produkciją… Prancūzija šioms šalims net gi spausdina pinigus „afrikinį franką”, už kuriuos šios šalys dirba, prekiauja tarpusavyje ir visame pasaulyje… Paskutiniu laikotarpiu į Afriką su pasiūlymais „braunasi” Kinija, stato infrastruktūrinius objektus, už tai… Skaityti daugiau »

porošenka sakė

Karas prieš vaikus:
„У нас дети пойдут в школы и детские сады — у них они будут сидеть в подвалах… Вот так, и именно так мы выиграем эту войну!”
file:///C:\Users\PC\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.png

Президент Украины Пётр Порошенко, 27 октября 2014 года

Angelų alėja

„JT žmogaus teisių stebėjimo misijos duomenimis, Ukrainoje per visą konflikto laikotarpį nuo 2014 m. balandžio 14 d. iki 2021 m. balandžio 30 d. žuvo 152 vaikai (iš jų 102 berniukai ir 50 mergaičių), dar 146 vaikai buvo sužeisti. įskaitant 120 berniukų ir 26 mergaites).[5][6]”
Аллея ангелов в Парке победы и памятник детям Донбасса – žuvę vaikai

klausimas

tai karą paskelbė porošenka – „У нас дети пойдут в школы и детские сады — у них они будут сидеть в подвалах… Вот так, и именно так мы выиграем эту
в о й н у !”- 27 spalio 2014m?

yell… NATO GO NAXO

o didžiausias siaubas juk tame, kokia užaugs jaunoji homo-litchūanikusų karta, kuri kasdien nelimituotai ryja šitą psichopatų medalinskų, valkatkų, žalimų, kojalų, minedų, valinskų, greitų žiurkių, tapinų, kasčiūnų, nuokrušų, čmonyčių, ohmanų, kiaulinų, kubilų, pornoraselių, sabaliauskaičių, miliūčių, monikučių, makaronaityčių, janutienių, ir tūkstančių kitų padugnių gaminamą mėšlą ?? :((((…

Buvau biški užsnūdęs

O kontronastūpas jau buvo ?

snaudui

rf laimėjo, o visa kita tik detalės

35
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top