Karas Ukrainoje. Penki šimtai aštuoniasdešimt septintoji (spalio 3) diena


📌Luhansko kryptis

Ukrainos prezidentas V. Zelenskis aplankė šioje kryptyje besikaunančius karius. Mūsų galva labai gerai, kad šalies vadovas lanko ne tik karščiausiose fronto vietose besikaunančius gynėjus, bet mažiau žiniasklaidos dėmesio gaunančius, tačiau ne mažiau svarbius ruožus.

📍 Svatove. Agresorius bandė atakuoti šiauriniame flange prie Synkivka, tačiau šios lokalios atakos nebuvo sėkmingos.

📍 Kremina. Ukrainos pajėgos apsigynė nuo rusų puolimo prie Makiivka (šiaurinis flangas). Taip pat, tęsiasi lokalūs susidūrimai ir pietiniame flange, kontaktinė linija nejuda.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Susidaro įspūdis, kad rusų desantininkų atakos bandant nukirsti Bohdanivka – Khromove esantį ukrainiečių pleištą sumenko. Tai būtų tendencinga situacija, kadangi be rezultatų keletą savaičių atakavę okupantų vienetai anksčiau ar vėliau turėjo išsikvėpti. Jei ši prielaida teisinga, tuomet yra dar mažiau galimybių, jog agresorius į pagalbą savo pajėgoms pietiniame flange bandys permetinėti vienetus ir šarvuotą techniką iš šiaurinio flango. Rusai supranta, kad Ukrainos pajėgos tik ir laukia, kada šiauriniame flange jie pajudins kokį batalioną.

📎 Pietinis flangas. Ukrainos pajėgos įsitvirtina palei geležinkelį, vis dažniau jį kerta ir atakuoja į priekį. Rusai tupi pozicijose bei vis rečiau kontratakuoja, nes šarvuotos technikos resursas iš esmės jau yra sudegintas. Agresorius dėl prieš tai paminėtų priežasčių negali pajudinti pajėgų esančių šiauriniame flange, tad sukrapštė šiek tiek šarvuotos technikos prie Avdiivka ir išsiuntė į Bakhmut pietinį flangą. Stebėsime situaciją.

📍 Avdiivka – Mariinka. Ukrainos gynėjai stipriai apdaužė prie Opytne ir šiauriniame Avdiivka flange bandančius atakuoti rusų vienetus. Kita vertus, tai, kad jie “padovanojo“ dalį savo šarvuotos technikos rusų grupuotei Bakhmut pietiniame flange ir vis dar intensyviai tęsia operacijas šiame sektoriuje rodo, kad pajėgumo ir vadų motyvacijos tęsti puolimą agresorius turi. Ar tai padės okupantams bent kažkiek pasistūmėti į priekį? Vargu. Pirmiausia todėl, kad čia galvą į sieną daužo įvairių vienetų makalynė. Ne kartą performuoti reguliarai/mobikai, buvę separų vienetai ir iš kalinių suformuoti „Shtorm Z“. Daug mėsos, kuri gali laikyti gynybą, tačiau sunkiai pajėgi ką nors pasiekti puolime.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Ukrainiečių bandymai greičiau lyginti flangus ir plėsti dalinai pralaužtą fronto vietą, stringa. Mūšiai prie Kopani ir Verbove yra sunkūs. Ukrainos pajėgos pasiekia taktinių laimėjimų, tačiau rusai kontratakuoja ir neleidžia Ukrainos gynėjams vystyti sėkmės. Problema, ne tiesiog lėtas judėjimas, bet kad tas lėtas judėjimas ukrainiečiams kainuoja labai brangiai. Optimistiškai nuteikia tik tai, jog viešų šaltinių duomenimis, Ukrainos pajėgos dar neįvedė visų rezervinių vienetų bei turi artilerinės ugnies persvarą.

📍 Velyka Novosylka. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis. Šį kartą irgi be pakitimų.

2.4 5 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
23 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Ukrainos nuostoliai katastrofiški

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
440+1 зенитных ракетных комплексов
12275+9 танков и др. бронемашин
6634+11 орудия полевой артиллерии
1160+1 реактивных систем залпового огня
483 cамолета
250 вертолетов
7417+58 беспилотников
13721+21 единица автотехники

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kindziulis

Viskas. Kontranastūpas nustipo. Reikia pripažinti.

немає

немає грошей

autoriui

Ateini tamsta kas vakarą su eiliniu šūdu lagaminėliu, bet ko taip mažai šįvakar prišikai ?

Nuotrauka

Herojai žalojasi fiziškai, kad jų vaikai galėtų būti žalojami psichiškai. Sėkmės Herojai.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 spalio 4

lavrovas

debil blia””””””””

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 spalio 4

Šiaip klausiu

Plokštelė užsikirto ar tamsta nuo gimimo durnas ?

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

mokslas dar nenustatė

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Pavogei pasisavinai pavadinimą, sup*stas bjaurus klastingas suski vatnike. Apsiramink.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti okupantai ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

Vagis vagiui vagis

Kas čia ta kariuomenės vado generolo Valdemaro Rupšio buto nuoma iš sūnaus už 450€ per mėnesį. Verčiau pažiūrėkitt to Rupšio sūnaus uošvio Arvydo Paukščio įmonę UAB „Teltonika IoT Group“, kurios veiklos sritys yra – Telematika, daiktų internetas, tinklo įranga, sekimo įranga, telemedicina, elektronikos gamyba ir panagrinėkite jos ryšius su Krašto apsaugos ministerija ir kariuomene bei kokius užsakymus ji iš ten gauna. Va, čia yra šuo pakastas… Va taip, va… https://www.respublika.lt/lt/naujienos/lietuva/kitos_lietuvos_zinios/esu-situacijos-ikaitas-kariuomenes-vadas-nutraukia-buto-nuomos-sutarti-su-sunumi/

Fox News

Ukrainos armijoje dabar tarnauja apie 50 000 gėjų, kurie savo skaičiumi sudaro vieną armijos korpusą arba 12 divizijų. Šiuo metu tai yra daugiausiai gėjų turinti armija pasaulyje, pranešė Fox News.

Užtat

Toks ir rezultatas, kai tie pyderai atbuli eina į puolimą…

Sveiki iškrypėliai

kaip sekasi okupantus ruskius šlovinti?

Prašalietis

Nieko nesuprantu.. Ukraina gauna naujausius vakarų super puper ginklus raketas, tankus, priešlėktuvinės gynybos sistemas, keturi mėnesiai „sėkmingai peremogiškai” iš savo apkasų „puola”, „žengia nesulaikomai į priekį”, o „peremoginė žinios” iš Ukrainos frontų transliuojamos kuo toliau tuo „skystesnės”… Pradžioje dingo „visuomenės informacinio saugumo agentai” iš „Veidaknygės” Navys su Sėjūnu. Trumpam Okrainos „peremogas ” patransliavo „Veidaknygės karinio sandėliuko atsakingas darbuotojas” Papečkys. Jį pakeitė anoniminiai šios „profesionalų” kompanijos pionieriai… Okrainos „peremogų” įkarštyje „Veidaknygė” kažkur pradingo ir Okrainos „peremogines” žinias visai neperemogiškai pradėjo pasakoti „Tiesų. lt redakcija”… Savo šiame „kariniame komiunikė” rašoma- „Luhansko kryptis Ukrainos prezidentas V. Zelenskis aplankė šioje kryptyje besikaunančius karius. Mūsų galva labai gerai, kad šalies vadovas lanko ne tik karščiausiose fronto vietose besikaunančius gynėjus, bet mažiau žiniasklaidos dėmesio gaunančius, tačiau… Skaityti daugiau »

skotas riteris sakė
egoras sakė

perevarotas 216:210 žemutinėje palatoje dėl pinigų ukrainai
https://youtu.be/aw4eOdc0Vug

Dzeikas

Nuotraukoje prie straipsnio kulkosvaidis Browning 2M.Amerikieciu Lendlyzas Ukrainai in action😁👍✌
Kulka i kakta – galvos nera, i delna – invalidas su amputuota iki alkunes ranka. 2PK,
Korejos, Vietnamo karo vateranas. Dabar Ukrainoje.

23
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top