Karas Ukrainoje. Penki šimtai aštuoniasdešimt šeštoji (spalio 2) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Ukrainos karinė žvalgyba patvirtino, jog dronų smūgio metu jiems pavyko sėkmingai atakuoti karinę gamyklą Smolensk, kurioje gaminamos raketos Kh59 (jomis ne kartą buvo atakuota Ukrainos teritorija). Skelbiama, kad ženkliai sutrikdyti raketų gamybos pajėgumai. Kol kas video ar foto patvirtinimų nėra, tad sunku vertinti šios operacijos mastą.

Viešoje erdvėje sklando gandai, kad dėl rusų nesėkmių Bakhmut sektoriuje nuo pareigų yra nušalintas agresoriaus Vakarų karinės apygardos vadas gen. ltn. a. sychevoi. Ar ši informacija pasitvirtins, matysime.

📌 Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Viešoje erdvėje pasirodė vertinimų, kad okupantų 25-osios armijos vienetai jau perdislokuoti į naują operacijos rajoną ir ruošiasi atnaujinti puolimą Kupjansk link. Vargu ar agresorius be didesnės pauzės ims vėl atakuoti Ukrainos gynėjų pozicijas tose pačiose vietose, kur ką tik buvo sumuštas. Neatmestina, kad kurį laiką rusai bandys spausti kituose Luhansk krypties sektoriuose (pvz. Kremina), tam kad užmigdyti ukrainiečių budrumą ir/ar priversti juos perdislokuoti dalį pajėgų į karštesnius ruožus, o tada atnaujins operacijas Svatove sektoriuje.

📍 Kremina. Rusai suintensyvino lokalias atakas šiauriniame sektoriaus flange (prie Makiivka). Tai patvirtina ir prieš tai išsakytą mūsų prielaidą dėl Svatove.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Be pakitimų.

📎 Pietinis flangas. Ukrainos pajėgos pirmiausia artilerijos pagalba plečia no mans land į rytus nuo geležinkelio. Okupantai dar kabinasi už nedidelių aukštumų ir miškelių, tačiau perspektyvos šiuose veiksmuose nedaug.

📍 Avdiivka – Mariinka. Rusai kiek suaktyvino operacijas šiauriniame Avdiivka flange, tačiau jiems pasistūmėti link Keramik gyvenvietės nepavyko. Taip pat, tęsiasi susidūrimai Opytne ir Mariinka ruožuose, ukrainiečiai išlaiko pozicijas.

📍 Vuhledar. Agresorius kartas nuo karto suorganizuoja atakas Novomykhailivka ruože, tačiau vertinant bendrai, sektoriuje dominuoja pozicinės kautynės.

📌 Zaporizhia kryptis.

Agresorius ėmė intensyviau atakuoti Ukrainos pajėgų užnugaryje esančius tiltus. Antai, CIT pastaruoju metu suskaičiavo 5 tokius, video įrašais, patvirtintus atvejus. Tikėtina, rusai siekia sulėtinti (sutrikdyti) Ukrainos vienetų aprūpinimą, su tikslu 1) Orihiv sektoriuje numušti Ukrainos pajėgų puolimo tempą bei 2) Velyka Novosylka sektoriuje pasigerinti savo taktinę situaciją. Neatmestina, kad dabartinis laikas pasirinktas neatsitiktinai. Gali būti, jog rusai būtent dabar suintensyvino šiuos smūgius prieš rudens liūtis (rasputica), kuomet Ukrainos pajėgų puolimas natūraliai gali sulėtėti. Dėl to, galimai rusai bando dar anksčiau trikdyti ukrainiečių tiekimą tikėdamiesi: 1) neleisti ukrainiečiams prieš liūčių sezoną intensyvinti puolimo, su tikslu iki liūčių išlaisvinti kuo daugiau teritorijos ir 2) išplėsti ramesnį laikotarpį kontaktinėje linijoje, kad galima būtų ruoštis savo atsakomiesiems veiksmams.

📍 Orihiv. Vyksta sunkios ir permainingos kautynės no mans land Kopani – Novoprokopivka – Verbove apylinkėse. Ukrainos pajėgos bando apeidinėti rusų pozicijas iš flangų. Okupantai kontratakuoja.

📍 Velyka Novosylka. Ukrainos pajėgos pereidinėja į gynybą ir kaupia resursus gynybos gilumoje. Kaip įprasta, rusai tai priima kaip silpnumo ženklą ir strimgalviais puola. Jų atakos prie Staromayorske buvo nesėkmingos. Ar išmintinga pulti, kai visoje kryptyje rusai turi didelių bėdų su rezerviniais vienetais, aprūpinimų ir artilerine parama? Klausimas retorinis.

📌 Pietų kryptis.

Ukrainos pajėgos dronais atakavo prie Sochi esančias agresoriaus Juodosios jūros laivyno naudojamų sraigtasparnių aikšteles. Atstumas iki taikinio nuo kontaktinės linijos apie 640 km. Okupantai ir toliau moka kainą dėl skylėtos oro gynybos. Tokios sėkmės istorijos tik paskatins Ukrainos gynėjus imti ir medžioti svarbesnius taikinius, pvz. atakuoti Juodosios jūros laivyno bazę Novorosyisk, kur iš Krymo buvo perdislokuoti rusų „Kilo“ klasės povandeniniai laivai („Kalibr“ raketų nešėjai). 😁

2.7 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
34 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur kontrpuolimas???

NA, MĖLYNAI GELTONI BUDULIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kindziulis

Viskas. Kontranastūpas nustipo. Reikia pripažinti.

немає

немає грошей

Kenedis jaunesnysis sakė

Kenedis jaunesnysis sakė – ukrainoje vyriausybę pastatė amerika, maidaną darė už 5 milijardus dolerių amerikos

немає

немає грошей

Kazimieras

Gal kas atsimenat, kada paskutinį kartą Ukrainos karinių pajėgų aviacija atakavo rusų pozicijas??? Kažkaip negaliu atsiminti…. O ar iš vis Ukraina beturi savo aviaciją?!!

blue yellow zov marinie

Viskas. Zelievudo pasakos baigėsi.

немає

немає грошей

Sergey Lubarsky

Радикальное изменение политики: Британские войска в Украине, флот в Черном море.

https://www.youtube.com/watch?v=-sXU6I5ISk8&ab_channel=SergeyLubarsky%28%D0%A1%D0%B5%D1%80%D0%B3%D0%B5%D0%B9%D0%9B%D1%8E%D0%B1%D0%B0%D1%80%D1%81%D0%BA%D0%B8%D0%B9%29

sania iš floridos

feikas

Xoxliandijai kaput

Garantijas Ukrainai suteiks V. V. Putinas iškėlęs vėliavą Kijeve.

porošenka sakė

Karas prieš vaikus:
„У нас дети пойдут в школы и детские сады — у них они будут сидеть в подвалах… Вот так, и именно так мы выиграем эту войну!”
file:///C:\Users\PC\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\01\clip_image002.png
Президент Украины Пётр Порошенко, 27 октября 2014 года
„JT žmogaus teisių stebėjimo misijos duomenimis, Ukrainoje per visą konflikto laikotarpį nuo 2014 m. balandžio 14 d. iki 2021 m. balandžio 30 d. žuvo 152 vaikai (iš jų 102 berniukai ir 50 mergaičių), dar 146 vaikai buvo sužeisti. įskaitant 120 berniukų ir 26 mergaites).[5][6]”
Аллея ангелов в Парке победы и памятник детям Донбасса – žuvę vaikai

Vis giliau į subinę…

Pagoglinkit – “Ukraina Charkove stato pirmąją požeminę mokyklą”.
Rytų Ukrainos Charkovo miestas stato pirmąją šalyje požeminę mokyklą, kad apsaugotų savo moksleivius nuo Rusijos atakų.
”Tokia slėptuvė leis tūkstančiams Charkovo vaikų saugiai tęsti pamokas akis į akį ir per raketų atakas“, – rašė meras Ihoris Terechovas tinkle „Telegram“, informuoja agentūra „Reuters“.

cha cha cha…

Daugelis mokyklų Ukrainos fronto regionuose per karą priverstos mokyti moksleivius nuotoliniu būdu. Charkovas prieš naujus mokslo metus rugsėjo 1-ąją metro stotyse įrengė apie 60 klasių, kuriose telpa daugiau kaip 1 000 mokinių.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKES, KUR KONTRPUOLIMAS???

zelia

medijoje

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 spalio 3

Virgilijus

Ozio myzalu amoniakas visai eliminavo sugebejimo mastyti likucius? Jau geriau buti vatniku,nei prasmirdusiu, tvartu,kailiu

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 spalio 3

ežiukas

Pasimatuok temperatūrą, glušiau, bo nusišneki…

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti okupantai ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

petras

Ar plokštelė užstrigo, KVAILY ?

Ukrainos nuostoliai katastrofiški

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
439 зенитных ракетных комплексов
12266+19 танков и др. бронемашин
6623+12 орудия полевой артиллерии
1159 реактивных систем залпового огня
483+1 cамолета
250 вертолетов
7359+45 беспилотников
13700+44 единиц автотехники

Prašalietis

Prisiminus kiek ir su kokiu azartu su „veidaknygės visuomenės informacinio saugumo informatoriais” Naviu, Sėjūnu, Papečkiu, juos pakeitusiais anoniminiais „informacijos specialistais”, Tiesų komentarų erdvėje „peremogiškai” klegėjo „patriotiniai” runkeliai pasivadinę „Ukrainą lydi sėkmė”; „Driskai za try dnia”; „geltonai mėlynas riaumojantis marinatas”; „DD ir DD”…, šiandiena, kai banderiniams chalopams JAV ir vakarų yra duodamos naujausios raketos, vakarų šalių super puper tankai….paskaitai komentaruose „peremogiškai besiunčiančius rusą namo” tik iš palatos pabėgusias „Jungtines durnių laivo pajėgas” darosi „daugiau nei labai graudu”… Juk lansberginio durnių laivo „patriotiniai sala ukraini, hemarojams sala” runkeliai dar nuo Lietuvos nupirkto turkiškos super puper „Bairaktaro” dovanojimo Ukrainos banderiniams chalopams, blizgino savo labdarinius pindostano indėnų mokasinus būsimam Okrainos „peremoginiam” paradui Maskvos raudonojoje aikštėje… Kur girdėta, vietos medijos dar pernai visiems neišsivaikščiojusiems keleiviams… Skaityti daugiau »

Kontranastūpas nustipo

Anuss*auskas ir broileris turbūt jau ant lagaminų sėdi…

Vajėtau
Kariuomenės vadui

Tamsta esate dvasios ubagas, o ne situacijos įkaitas.

Šlykštu ir tiek

Vagis vagiui vagis.

Pepė ilgakojė

Kaip čia vagis tarp “skaidruomenės”? 😊

tep tep

komu nary, komu Canary…

Viršila

…jis yra kariškis ir turi gyventi kareivinėse. Jeigu jam per prasta,tai bybis jis ne generolas. Tikėtina dar ir firminių gertuvių,auksinių šaukštų irgi kariuomenė pirko iš giminių vaduko. Jis užneša į sovietinį rusišką generolą.

Va taip, va…

Kas čia ta kariuomenės vado generolo Valdemaro Rupšio buto nuoma iš sūnaus už 450€ per mėnesį. Verčiau pažiūrėkitt t o Rupšio sūnaus uošvio Arvydo Paukščio įmonę UAB “Teltonika Group” , kurios veiklos sritys yra – Telematika, daiktų internetas, tinklo įranga, sekimo įranga, telemedicina, elektronikos gamyba ir panagrinėkite jos ryšius su Kraštp apsaugos ministerija ir kariuomene bei kokius užsakymus ji iš ten gauna. Va, čia yra šuo pakastas… Va taip, va…

Smagu, jog sveikas protas nugali
34
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top