Karas Ukrainoje. Penki šimtai septyniasdešimt devintoji (rugsėjo 26) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Agresorius ėmė sistemiškiau atakuoti Ukrainos pajėgų karinius oro uostus. Per pastarąsias dienas fiksuoti dronų smūgiai Kulbakino (Mykolaiv sritis) ir Dolginceve (Kryvyi Rih sritis) oro uostams. Rusai skelbia pažeidę ukrainietiškus Mig29, bet pagrindinis jų taikinys galimai yra Storm Shadow raketų nešėjai Su24. Ukrainos pusė apie nuostolius nepranešė.

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatove. Lokalūs susidūrimai pietiniame flange, abi pusės reorganizuojasi ir persigrupuoja.

📍 Kremina. Okupantai organizavo eilę atakų prie Dibrova, tačiau jiems pasigerinti savo taktinės padėties nepavyko.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut:

📎 Šiaurinis flangas. Keletą dienų sklandė agresoriaus paskleisti gandai, jog jiems pavyko atsiimti Orihovo Vasilivka, tačiau kaip galima buvo spėti, tai nepasitvirtino. Šiandien rusų karo propagandistai informuoja apie jų artilerijos smūgius šioje gyvenvietėje ir aplinkinėse aukštumose, ten kur yra įsitvirtinę Ukrainos gynėjai. Taip pat, toliau tęsiasi kautynės kontaktinėje linijoje.

📎 Pietinis flangas. Ukrainos pajėgos ir toliau strimgalviais nebando prasiveržti kuo toliau. Klishiivka – Andriivka ruože ukrainiečiai įsitvirtina atsikovotose, taktine prasme patogiose pozicijose (aukštumose) bei prioritetą teikia artilerijos darbui. Tuo pačiu, ukrainiečiai didina spaudimą rusų pajėgoms esančioms piečiau, netoli Kurdiumivka. Ukrainos vienetams svarbu užimti šią gyvenvietę, nes: 1) pavojinga palikti Kurdiumivka pleištą flange ir bandyti pulti toliau į rytus už geležinkelio, 2) gyvenvietėje yra svarbių aukštumų, kurios gali būti išnaudotos užtikrinant persvarą ugnimi, 3) užėmus Kurdiumivka bus galima blokuoti (dalinai izoliuoti) piečiau esančią Ozaranivka, su perspektyva ateityje stumtis link Horlivka.

📍 Avdiivka – Mariinka. Atsinaujino susidūrimai prie Opytne, rusams puolimas baigėsi nesėkme. Taip pat, tradiciškai tęsiasi susidūrimai prie Mariinka, kontaktinėje linijoje be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Ukrainos pajėgos ėmė artilerijos ugnį koncentruoti šiaurinėse Ocheruvate prieigose (apie 6 km nuo kontaktinės linijos), bet tai nereiškia, kad mūšiai persikėlė taip toli į pietus (apie 12 km į pietryčius nuo Robotyne). Tikėtina, ukrainiečiai siekia užkirsti kelią rusų bandymams čia sukurti tvarią gynybos sistemą ir/ar suformuoti rezervą. Tuo pačiu, tęsiasi Ukrainos pajėgų operacijos Verbove ir Novoprokopivka prieigose.

📍 Velyka Novosylka. Suintensyvėjo susidūrimai prie Pryutne, tačiau mūšio baigtis čia dar nėra aiški.

📌 Pietų kryptis

Agresorius tęsė smūgius Ukrainos jūrų uostų infrastruktūrai. Ukrainos oro gynyba numušė 26 iš 38 dronų. Savo ruožtu, Ukrainos pajėgos HIMARS raketomis smūgiavo okupantų 24-osios ir 70-osios motošaulių divizijų vienetų vadavietėms.

1.4 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
37 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
volfovičius sakė

krymas tiurkų kalba apkramsnotas sakė žirinivskis v.v, ir prklauso rusijai pagal rusijos – osmanų imperijos sutartį ir tai pripažinta viso pasaulio
https://youtu.be/z9RmrmbzbFY

volfovičius sakė

https://youtu.be/tE1eJa3dZ1o
11: 56 „ Juk aš jums aiškinu kaip juristas tarptautininkas – jeigu mes pasirašome susitarimą – Turkija pasiims Sevostopolį, jūs diplomatas … paaiškinkit kaip Krymas atiteko Rusijai? Pagal Kiučiuk Kainadžisko taikos susitarimą, kuriame yra eilutė 12 : 12 „ jeigu kada nors nebus Rusijos jurisdikcijos Kryme, Krymas grįžta Turkijai“, Žirinovskis V.V

Driskiai всё по плану?

Командующий Черноморским флотом РФ присутствовал на коллегии Минобороны, — росСМИ

Надо пробить, свежее ли заседание, конечно.

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

test

Nuoroda, rusai triuškina ukrainiečius. https://vk.com/video-212562685_456254674?list=ed58752614d7e59b94

всё по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“,Žirinovskis V.V

NATO kaput

Pagoglinkit – “”Запад в ужасе”. Экс-аналитик ЦРУ раскрыл, какой удар Россия нанесет НАТО”.
https://ria.ru/20230729/unichtozhenie-1887051843.html
Экс-аналитик ЦРУ Ларри Джонсон: неизбежная победа России на Украине приведет к уничтожению НАТО.

всё по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
„ЯДЕРНАЯ ВОЙНА, КОНЕЦ УКРАИНЫ И РАЗВАЛ США…“

Jankiams kaput

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
13: 23 „Naktį mūsų mokslininkai čiut čiut pakeis gravitacinį žemės lauką ir tavo šalis bus po vandeniu, 24 valandos ir visa tavo šalis Jungtinės Valstijos bus po vandeniu ramiojo atlanto vandenyno…“ , Žirinovskis V.V

Sureagavo pi penkių dienų

Kanados užsienio reikalų ministrė Melanie Joly pareiškė, kad Bendruomenių Rūmų pirmininkas Anthony Rota privalo trauktis iš savo posto dėl incidento su esesininku.
https://ekspertai.eu/kanados-parlamentas-stovedamas-plojo-ir-ovacijomis-pagerbe-98-eriu-metu-ukrainieciu-naci/?comm=1

Brudų brudai

… Kanada priėmė po II pasaulinio SS divizijos Galičina kovotojus ir ne tik priėmė, bet ir gynė, saugojo, augino … tai iš Kanados į Ukrainą buvo siunčiamos knygos, garbinančios Banderą – fašizmo užkratas … šiandien fašizmas jau ne vienos šaliea ideologija … šiandien fašizmas – tai devyngalvis slibinas ir nukirsti vieną galvą nebeužteks … reikia sunaikinti slibiną …

Pasidalino

Po Antrojo pasaulinio karo Argentina ir Paragvajus priglaude nedamustus hitlerininkus, o Kanada priglaude banderovcius

Valerija

Reiskia galima ivardinti taip , kad atgimsta nacizmas. Greit ir Adolfa prades garbinti. Vo tep tautieciai ir visi kiti LT pilieciai.

Davė atbulinį

Premjeras Dž. Triudo pavadino skandalą su nacistu parlamente „rusų provokacija”. 98 metų Jaroslavas Chunkinas buvo SS divizijos baudėjų padalinio „Galičina” narys. Jį specialiai atvežė į parlamentą iš Ontario provincijos. Parlamente naciui du kartus kanadiečių elitas su Zelenskiu sukėlė audringas ovacijas. .

Tarptautinis skandalas

Dėl incidento su esesininku parlamente atsistatydina Kanados Bendruomenių Rūmų pirmininkas Entonis Rota, tuo pridengdamas nuo skandalo premjerą Džastiną Triudo.

Ką tik

Lenkija sieks J. Hunko ekstradicijos už jo dalyvavimą genocide.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 27

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 27

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

Gerardas

Kompozitoriau, ramsus sumaišei, ar šiaip durnas nuo gimimo?

Nuotrauka

Herojus sėdi ne Abrams tanke.

Driskiai всё по плану?

Утро начинается с очередной рутины – столба дыма и пламени в направлении очередного военного аэродрома. Теперь в Подмосковье, направлением на аэродром Чкаловский.

Официальной информации и в этот раз, скорее всего, не будет. Стандартное инфантильное поведение: если о чем-то не говорить, то этого вроде бы и нет. Я в домике.

Vidmantas

Kacape, VON nx iš portalo, ar lietuviškai rašyti nemoki ?!!

Kazimieras

Apie 0,5 milijono žuvusių ir 1,2 milijono sužeistų bei suluošintų ukrų! Reikėjo tartis su Rusija ir laikytis Minsko susitarimų.

Z O V

Z – Za Победу 

O – Отважные

V – Сила V Правде 

Driskiai всё по плану?

Что-то горит в подмосковном Щелково. Здесь же находится военный аэродром Чкаловский, на котором недавно диверсанты спалили два самолета и вертолет.

blue yellow zov marinie

Čia gi, ne delfis, pasiklydai narkomane…

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

cha cha cha…

į nato baideras priims kai pasibaigs karas

NATO

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Ei, xoxolai, jau byra armija jūsų

Kontranastūpas nustipo. Viskas baigsis ukrų kapituliacija.

Darijus

Pirmo būtinumo dalykas – sauskelnės. Apsišikus iš baimės, nepakariausi.
https://ekspertai.eu/anusauskaskaras-ukrainoje-parodeko-reikia-kariui109916/?comm=1

Lora

Pentagon chief Lloyd Austin asked the Russian military not to hunt for Abrams https://www.youtube.com/watch?v=uK5p2_vHVGE

Blogos žinios ukronaciams

CNN: „Wagner“ pajėgos grįžo į Bachmutą, tik pasikeitė jų vadai”.

“Ukrainos ginkluotosios pajėgos patvirtino, kad „Wagner“ grįžo į frontą”.

37
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top