Karas Ukrainoje. Penki šimtai septyniasdešimt ketvirtoji (rugsėjo 20) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Abi pusės apsikeitė dronų smūgiais. Rusai 24-iais Shahed dronais bandė atakuoti Ukrainą, ukrainiečiai 17 iš jų numušė. Tikėtina, kad prasmukę Shahedai ir yra kalti dėl sprogimų Kremenchuk naftos perdirbimo stotyje. Galima teigti, kad okupantai intensyviau ėmė atakuoti Ukrainos energetinę infrastruktūrą artėjant šaltajam metų sezonui. Savo ruožtu, Ukrainos pajėgos skolingos neliko – dronais atakavo prie Sochi esančią degalų saugyklą (daugiau nei 500 km. nuo kontaktinės linijos).

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatove. Agresorius per soc. tinklus skleidžia dezinformaciją apie savo sėkmę prie Novoyehorivka. Tačiau, ką jie iš tiesų sėkmingai daro, tai išgaruoja po Ukrainos gynėjų artilerijos smūgių. Tuo pačiu, nepatvirtintais duomenimis, ukrainiečiai įvykdė sėkmingas atakas centriniame ruože (prie Novoselivske). Kai kuriuose ukrainiečių šaltiniuose dėl šios operacijos, mūsų galva, jaučiama perdėta euforija. Vargu ar tai didesnio Ukrainos puolimo pradžia, kadangi pajėgų ir resursų prioritetai yra kitur. Tačiau ko galime tikėtis, tai Ukrainos vienetų tolimesnio siekio pasigerinti taktinę situaciją.

📍 Kremina. Agresorius organizavo keletą atakų pietiniame flange, tačiau be rezultatų.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Ukrainos pajėgos tęsia operacijas pietiniame flange. Šiandien jų SOP sunaikino MstaB haubicą ir padidinto tikslumo šaudmenų „Krasnopol” sandėlį. Labai įdomi analitiko Tatarigami analizė: https://twitter.com/Tatarigami_UA/status/1704230207303954436. Jis teisingai pastebi, kad aukštumų prie Andriivka kontrolė sudaro sąlygas ukrainiečiams bandyti laužti naują rusų gynybos liniją palei geležinkelį. Tačiau manytume, kad pirmiausia Ukrainos pajėgos sieks užbaigti darbą Kurdiumivka ir taip ne tik užims dominuojančias aukštumas, bet kartu sudarys platesnį placdarmą tolimesniam puolimui. Tuo pačiu, neatmestina, kad rusams stiprinant gynybą Klishiivka – Andriivka – Kurdiumivka ruože, Ukrainos vienetai pakeis pagrindinę puolimo kryptį ir smogs ten, kur agresoriaus gynyba silpnesnė (pvz. Mayorske – Ozaranivka arba Soledar ruože). Stebėsime situaciją.

📍 Avdiivka – Mariinka. Be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Rusai toliau degina savo „elitines” oro desanto pajėgų 7-ąją ir 76-ąją divizijas. Jie puola ir bando sustabdyti ukrainiečių puolimą, tačiau patiria didžiulius nuostolius. Per dvi savaites nuo šių vienetų permetimo, rusai nesustabdė Ukrainos gynėjų puolimo, ką jau kalbėti apie Robotyne pleišto nukirtimo galimybes. Ukrainos pajėgos stumiasi pirmyn prie Novoprokopivka ir Verbove.

📍 Velyka Novosylka. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis

Ukrainos pajėgos Kryme organizavo dar vieną smūgį Storm Shadow raketomis. Agresorius skelbia, kad ukrainiečiai į orą pakėlė net 11 bombonešių Su24, o smūgius koordinavo vienas arba keli dronai. Kokio masto ataka iš tiesų buvo įvykdyta sunku pasakyti, tačiau rezultatas aiškus. Didelis kabūm rusijos Juodosios jūros laivyno štabe. ☺️

2.1 12 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
65 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kolia Vatutinas

NA, LŪZERIAI XOXOLAI, SUPRATOT PAGALIAU, KAD JAU PRAPISOT ŠĮ KARĄ?! BELIEKA JUMS, DALBAJOBAI, TIK AŠARAS NUSIVALYT Į MĖLYNAI GELTONĄ SKUDURĄ! DAR GALIT SAU PAČIULPTI, JEI PASIEKSIT PRISILENKĘ! HA-HA-HA !

Jau 400 000+ ukronacių tapo trąšomis saulėgrąžoms

Pagal JAV Gynybos ministerijos buvusio patarėjo, pulkininko Duglaso Makgregoro duomenis, nuo spec. karinės operacijos Ukrainoje pradžios žuvo virš 400 tūkstančių ukrainiečių karių, priskaičiuojant žuvusius užsienio legionierius ir sužeistuosius, aukų skaičius artėja iki 800 tūkstančių.

generolas milley sakė

Ukrainos karinės pajėgos per 4 mėnesius trūkusį kotrpuolimą nieko nepasiekė, nesugebėjo išvaduoti rusų užimtų teritorijų. Todėl niekas jau nepasikeis nei rudenį, nei žiemą. Ukrainiečiai nesugebės atsiimti savo teritorijų visai.

Ilonas Muskas sakė

Ukrainos nuostoliai pražūtingai dideli, o rezultatas nulis.

dūda sakė

Президент Польши Анджей Дуда сравнил Украину с утопающим, который может утопить тех, кто пытается ему помочь. Заявление польского лидера на брифинге после выступления на Генеральной Ассамблее ООН цитирует Reuters.
«Я бы сравнил это с чем-то вроде утопающего… Утопающий человек чрезвычайно опасен, потому что он может тянуть вас на глубину… Он может просто утопить спасателя», — сказал Дуда, комментируя недовольство Украины из-за решения Польши запретить ввоз украинской сельхозпродукции.
https://www.rbc.ru/textonlines/20/09/2023/6216fb4d9a79474dc80e8821?from=column_2

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

всё по плану

Iki paskutinio ukrainiečio :)))))

Fikretas Šabanovas

JAV parduos Zelenskį. Karą užšaldys 2024-ais. Rusija nusipirks pergalę. Tai spąstai.
ШАБАНОВ: США здадуть ЗЕЛЕНСЬКОГО! Війну ЗАМОРОЗЯТЬ у 2024. Росія КУПИТЬ ПЕРЕМОГУ. Є пастка

https://www.youtube.com/watch?v=8eMAxOOdY6c&ab_channel=%D0%A1%D0%B5%D0%B9%D1%87%D0%B0%D1%81

piZdiec ukrainai atėjo netikėtai

Pagoglinkit – “Премьер Польши заявил о прекращении поставок оружия Украине”.
https://ria.ru/20230920/polsha-1897669872.html
Польша перестала поставлять оружие Украине, поскольку сама активно вооружается, заявил премьер-министр республики Матеуш Моравецкий в эфире телеканала Polsat.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 21

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 21

Driskiai всё по плану?

Самая массовая атака беспилотников на Крым

Сообщают о звуках взрывов в Евпатории, Джанкое, Балаклаве, Севастополе, Саках, Новофедоровке.

lavrovas

debil blia „”””””””

Driskiai всё по плану?

⚡️Появились новые детали сегодняшней атаки по командному пункту черноморского флота России вблизи Севастополя

Как сообщают наши источники в СБУ, военная база была разбита ракетами, точно попавшими в цель. Это была совместная спецоперация Службы безопасности Украины, Воздушных сил и ВМС ВСУ. Российские генералы определили эту базу своим запасным командным пунктом, чтобы их не достали по основному месту дислокации.

Удар был нанесен после того, как Служба безопасности верифицировала данные о том, что в воинской части действительно находятся командиры вражеского флота. Поражена не только живая сила противника, но и дорогостоящие военные системы, которые находились на этой базе.

Juozas

Meluoji, šiukšle!

Driskiai всё по плану?

Подразделение «Альфа» СБУ за месяц поразило 56 единиц техники оккупантов.

В частности:

– 12 танков
– 34 ББМ
– 3 артиллерийские системы
– 7 грузовиков
– 21 фортификационное сооружение с личным составом
– более 50 оккупантов ликвидировано

tuu

Nesveika bibiagalvi

"Bloomberg" pranešė
zelionij hitler kaput
Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTELĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai всё по плану?

Skaudus smūgis Kryme. Skelbiamos neįtikėtinos ukrainiečių atakos detalės ()2023-09-21
Naktį Ukraina surengė didelę ataką prieš Sakų karinį aerodromą okupuotame Kryme. Rusų nuostoliai gali būti milžiniški.

nuu

ukrainai jau nepadės

Driskiai всё по плану?

Этой ночью СБУ и ВМС нанесли масштабный огневой удар по военному аэродрому „Саки” в оккупированном Крыму

На аэродроме было по меньшей мере 12 боевых самолетов (Су-24 и Су-30), а также ПЗРК „Панцирь”. Там же находилась база подготовки операторов БПЛА Mojaher.

Для удара были применены беспилотники, перегрузившие российскую ПВО, а затем – ракеты.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

Ukrainos nuostoliai katastrofiški

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
437 зенитных ракетных комплексов
11960+29 танков и др. бронемашин
6444+18 орудия полевой артиллерии
1151 реактивная система залпового огня
473+1 cамолета
249 вертолетов
6903+38 беспилотника
13167+46 единиц 

Driskiai всё по плану?

В сети появились спутниковые снимки до/после вчерашней атаки ракетами Storm Shadow на 744-й центр связи командования черноморского флота рф в оккупированном Крыму.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

lavrovas

debil blia””””””””

Driskiai всё по плану?

Ukrainiečių puolimas gal ir nejuda „šimtais kilometrų“, tačiau jis buvo itin veiksmingas naikinant tai, kas liko iš Rusijos ginkluotųjų pajėgų. Be to, Rusija kare praktiškai nebeturi strateginių galimybių, nes jos pajėgos buvo sudaužytos, o apmokyti rezervai išnaudoti tiek, kad nebegali vykdyti net vietinės puolamosios operacijos.

Taip savo interneto svetainėje rašo įtakingas austrų karo analitikas Tomas Cooperis, paskelbęs analitinę išvadą apie padėtį fronte nuo rugsėjo vidurio.

nuu

Ukrainoje į priekį juda tik kapinių plėtra… :)))))

Driskiai всё по плану?

Rusijos armija buvo nugalėta ir pažeminta tiek, kad Maskva gali papildyti jos gretas tik naujais mobilizuotais kariais, kuriuos Ukrainos ginkluotosios pajėgos vėl ir vėl „šaudo būriais“.

Cooperis taip pat pabrėžia svarbią detalę, paaiškėjusią pastarosiomis dienomis: Ukrainos daliniai paima daug rusų belaisvių, kurių skaičius nuolat auga.

Ukrosvinų krachas

Kiaulės ėda ukrainiečių karių lavonus.
Свиньи едят трупы укронацистов.
Pigs eat the corpses of ukronazis.
P.S. Nesišlykštėkite! Iš Amerikos ateina nauja mada ėsti žmogieną!
Uraaaaaaaaa!🐖🐖🐖

Driskiai всё по плану?

Beje, sprendžiant iš pastarosiomis dienomis paskelbtų vaizdo įrašų, paimtų į nelaisvę Rusijos kariškių skaičius nuolat auga. Ne, tai nėra „masiška“ (kol kas), bet vis dėlto auga. Pagalvokite, per pastarąsias kelias dienas mačiau apie 7-8 skirtingas grupes, taip, ištisas Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontroliuojamas karo belaisvių grupes. Taip, daugelis iš 72-osios motorizuotosios šaulių brigados, kai kurie buvo mobikai, bet yra daug desantininkų, ir jie pateko į nelaisvę ne tik Andrijivkos rajone (t. y. Bachmuto ruože), bet ir Novoprokopivkos – Verbovės rajone, o tai yra Zaporižios fronto pietuose“, – pabrėžia ekspertas.

Šunims šuniškas galas

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Hemarojam kaput

Pagoglinkit – “Россия ударила по местам хранения Storm Shadow и боеприпасов с обедненным ураном“. https://lenta.ru/news/2023/09/18/minobr/

Hemarojam sala

Vakar pšėkai apšiko narkomano zelios chuntai ant galvos, dūda iśvadino xoxolus skenduoliais… cha cha cha

Mėlynai geltoni lt. buduliai

Rusai kaholus dulkina per visus galus ir varto kaip tik nori, jau laikas valytis snarglį į mėlynai geltonus skudurus 🖕

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Driskia dar metai ir liksit be laivyno visi I dugną eina paskui kreiseri Moskva

D e b i l e , tai nieko nekeičia. Ukrainai kaput bet kuriuo atveju.

D E B I L E , čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Driskiai всё по плану?

Generolas Syrskis skelbia visišką žlugimą. „Sumuštos 3 labiausiai apmokytos brigados“ ()2023-09-19
Ukrainos ginkluotosios pajėgos prie Bachmuto sumušė tris elitines brigadas.

tep tep

Syrskis greitai skelbs Ukrainos armijos kapituliaciją :)))))

Driskiai всё по плану?

РФ несет в 7-8 раз больше потерь в обороне, чем мы в наступлении, – начальник прессслужбы Восточной группировки войск Евлаш

Это нихуя себе соотношение. Зачастую, соотношение потерь обратно пропорциональное.

nuu

narkomano kliedesiai

Anonimas

Žirniuk, ar morkas mėlynais galais mėgsti? 🥕🥕🥕 Galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, vaflių gausiai gausi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau savo rašytomis nesąmonėmis, kaip avinas bliaudamas, bandyti visus čia į demokratiją atvertinėti.

Driskiai всё по плану?

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу?

Dar 555 banderos tapo trąšomis saulėgražoms

Общие потери ВСУ за сутки в военном ведомстве оценили в 555 человек. Среди уничтоженной военной техники в сводке упомянуты в том числе БМП Bradley, три артиллерийские системы М777, САУ Krab, САУ М109 Paladin, САУ «Гвоздика», боевая машина РСЗО «Ураган», радиолокационная станция контрбатарейной борьбы AN/TPQ-50.

Praeivis

Ukrainą lydi “sėkmė”. “Rusijos „propagandistai” ką tik pranešė, kas moka kocholiškai gali patikrinti, jog Ukrainos Zelios administracijos atsakingas už „dingusius be žinios” Karpenko su džiaugsmu pranešė, kad „peremoginio” kontrpuolimo rezultatų „užtvirtinimui” Vokietija skubiai pateikia Ukrainai 20 refrižeratorių žuvusių banderinių chalopų sandėliavimui… Turimų Ukrainos laidojimo ir sandėliavimo „peremoginių” pajėgumų, matomai, yra didelis trūkumas… Peremoginio kontrpuolimo rezultatas… Sala ukarini, hemarojams sala…

Driskiai всё по плану?

Nepisk proto praeitą kartą sakei jog 10 o dabar jau 20 driskiau

Rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Pagoglinkit – “В США заявили о колоссальных потерях ВСУ с начала контрнаступления”. 
https://lenta.ru/news/2023/06/14/poteri/ 
Экс-аналитик ЦРУ Ларри Джонсон заявил, что потери ВСУ с начала контрнаступления составили 10 к 1.

Kolia Vatutinas

Ką čia Sorošo propagandonai rašinėja, galėtų parodyti žemėlapyje kontrpuolimo placdarmus, įsitvirtinimus ir atkovotas teritorijas jau beveik per 4 kontrpuolimo mėnesius.

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

Driskiau kas tau neaišku? Niekas nepasikeitė

Итоги 500 дней.
Главные успехи Москвы:
• Наступление на юге (февраль – март 2022)
• Относительно легкое проведение мобилизации (осень 2022)
• Сдерживание контрнаступления (июнь 2023)
• Ограничение эффекта от марша ЧВК (июнь 2023)
• Минимизация эффекта санкций (в течение всего года)
Главные успехи Киева:
• Уход российских войск с севера Украины (март 2022)
• Крейсер «Москва» (апрель 2022)
• Наступление в Харьковской области (сентябрь 2022)
• Удар по Крымскому мосту (октябрь 2022)
• Возвращение контроля над Херсоном (ноябрь 2022) Михаил Виноградов

tep tep

zelievudo pasakos pridurkams

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Negaliu atsistebėti

50 Vakarų ir NATO šalių jau virš 18 mėnesių negali įveikti 1 Rusijos.

Tai, kad

tas NATO gavo į kaulus ir bėgo net nuo Prigožino zekų :)))))

Driskiau kas tau neaišku? Niekas nepasikeitė

Klysti) tai Rusija bejėgė ką nors padaryti) supisti klounai norėjo Kijevo per tris dienas paimti o paėmė tik I burną ir dar prapiso kreiseri Moskva

forbes

Youtubeje „Никому не нужный: ветеран ВСУ собирает милостыню. Зеленский задействовал последние резервы – Forbes”

Driskiau kas tau neaišku? Niekas nepasikeitė

Итоги 500 дней.
Главные успехи Москвы:
• Наступление на юге (февраль – март 2022)
• Относительно легкое проведение мобилизации (осень 2022)
• Сдерживание контрнаступления (июнь 2023)
• Ограничение эффекта от марша ЧВК (июнь 2023)
• Минимизация эффекта санкций (в течение всего года)
Главные успехи Киева:
• Уход российских войск с севера Украины (март 2022)
• Крейсер «Москва» (апрель 2022)
• Наступление в Харьковской области (сентябрь 2022)
• Удар по Крымскому мосту (октябрь 2022)
• Возвращение контроля над Херсоном (ноябрь 2022) Михаил Виноградов

Vanda

Višta žino. Višta skraidė.

Driskiai всё по плану?

Trečiadienio, rugsėjo 20 d., rytą okupuoto Sevastopolio rajone griaudėjo stiprūs sprogimai. Nukentėjo Rusijos karinio jūrų laivyno Juodosios jūros laivyno vadavietė.

Ukrainos raketų ataka Rusijos karinėje bazėje netoli Verchnosadovės, esančios netoli okupuoto Sevastopolio, buvo sėkminga – raketos pataikė į taikinį ir sunaikino objektą. Tai buvo bendra speciali Ukrainos saugumo tarnybos, Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgų ir Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karinio jūrų laivyno operacija, UNIAN sakė šaltinis SBU.

Rusijos generolai šią bazę laikė savo rezervo vadaviete, kad jie nebūtų pasiekiami pagrindinėje vietoje. Pasak pašnekovo, smūgis buvo įvykdytas po to, kai SBU patikrino duomenis apie priešo laivyno vadų buvimą šio karinio dalinio teritorijoje.

Jadzė

Nesvaik, šūdinas tvartagalvi

Driskiai всё по плану?

👹Севастополь, ай да хорошо, ай да молодцы. ВСУ методично уничтожают военную инфраструктуру в Крыму.

labas

MINEDAI, apie ką čia tu, durniau?

65
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top