Karas Ukrainoje. Penki šimtai septyniasdešimt penktoji (rugsėjo 21) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Pasitvirtino prognozės, kad artėjant šaltajam metų laikui agresorius ims sistemiškiau atakuoti Ukrainos energetinę sistemą. To apraiškas jau matėme vakar, o šiandien agresorius vykdė masinį raketų smūgį Ukrainos energetinei infrastruktūrai. Atakuota 43 raketomis (Kh101/Kh555/Kh55), 36 iš jų Ukrainos pajėgos numušė. Nežiūrint į tai, okupantų raketos pasiekė taikinius Vakarų Ukrainoje, kadangi po smūgių Rivne srityje buvo dingusi elektra.

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatove. Agresoriaus soc. tinkluose pasirodė patvirtinimai, jog ukrainiečiai vakar pasistūmėjo Novoselivske ruože. Apie savo „grandiozines pergales“ pietiniame flange jau nebekalba, matyt laižosi žaizdas.

📍 Kremina. Be pakitimų.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut:

📎 Šiauriniame flange tęsiasi susidūrimai Orihovo Vaslivka – Berhivka ruože, abi pusės vykdo lokalias atakas.

📎 Rusai toliau bando kontratakuoti Klishiivka – Andriivka ruože. Nuostoliai dideli, o rezultato nėra. Jie puola būtent tuo keliu, apie kurį rašėme vakar. Agresorius karštligiškai stiprindamas minėtą ruožą, tuo pačiu sukuria galimybes Ukrainos gynėjams atakuoti kitose vietose. Antai, iš Ozaranivka į Odradivka (rusų Klishiivka – Andriivka ruožo užnugaryje) buvo perkelta 57-oji motošaulių brigada, kas palengvina potencialų Ukrainos vienetų darbą ruože Mayorske – Ozaranivka. Ar šis VEV‘as pasitvirtins – pažiūrėsime.

📍 Avdiivka – Mariinka. Be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

Aiškėja pastarojo ukrainiečių atakos Melitopol detalės. Agresorius buvo įsirengęs 58-osios armijos štabą automobilių gamykloje. Ukrainos gynėjų smūgio rezultate, tikėtina, sužeisti 58-osios armijos vadas ir štabo viršininkas, o apie 10 štabo karininkų KIA (žuvo). 😉

📍 Orihiv. Ukrainos pajėgos tęsia gerus darbus – dar šiek tiek pasistūmėjo vakariniame (Kopani – Novoprokopivka) ir rytiniame (Verbove) flanguose. Pajudėjimas lokalus, tačiau ukrainiečiai yra nuoseklūs laikydamiesi savo principo, pirmiausia naikinti priešą, o ne bet kokia kaina užimti teritoriją.

📍 Velyka Novosylka. Permainingi mūšiai rytiniame flange (Novodonecke – Novomayorske). Prie Priyutne (vakarinis flangas) Ukrainos gynėjai puola, tačiau pasistūmėti kol kas nepavyko.

📌 Pietų kryptis

Ukrainos pajėgos organizavo didžiausią dronų antskrydį prieš Krymo pusiasalyje esančius agresoriaus karinius objektus. Rusų oro gynyba buvo įdarbinta kaip reikiant, tačiau ir tai nepadėjo. Saki esančiame agresoriaus kariniame oro uoste bei Dzhankoi buvo fiksuojami sprogimai. Kaip ir galima buvo tikėtis, okupantai reaguoja į praeitos savaitės Ukrainos pajėgų smūgį Sevastopol. Priminsime, kad po jo rusai neteko desantinio laivo „Minsk“ ir Kilo klasės povandeninio laivo „Rostov prie Dono“. Agresorius iš Krymo išvedė visus savo povandeninius laivus į Novorosyjsk uostą. Tikėtina, tai padaryta siekiant apsaugoti šį pajėgumą nuo Storm Shadow raketų. Novorosyjsk šioms raketoms galėtų būti pasiekiamas: 1) Ukrainos pajėgų aviacijai (raketų nešėjams) įskridus į rusų kontroliuojamą teritoriją kelis šimtus kilometrų arba 2) atakuojant nuo Juodosios jūros, kas taip pat būtų komplikuota. Tiesa ta, kad tie papildomi 350 km Ukrainos jūriniams dronams nėra kliūtis – jau jie tai įrodė, keletą kartų veikdami šio strateginio rusijos karinio jūrų uosto prieigose. Ką jau kalbėti apie ore veikiančius dronus. Tad galime tikėtis, kad Ukrainos pajėgos nepaleis šių taikinių, kadangi dalis minėtų povandeninių laivų yra Ukrainą terorizuojančių „Kalibr“ raketų nešėjai. Artimoje ateityje, galime sulaukti kompleksinių atakų, ypač jei/kai Ukraina gaus tokias raketas kaip ATACAMS bei TAURUS. 😃

3 4 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
90 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Driskiai всё по плану?

Trečiadienio, rugsėjo 20 d., rytą okupuoto Sevastopolio rajone griaudėjo stiprūs sprogimai. Nukentėjo Rusijos karinio jūrų laivyno Juodosios jūros laivyno vadavietė.

Ukrainos raketų ataka Rusijos karinėje bazėje netoli Verchnosadovės, esančios netoli okupuoto Sevastopolio, buvo sėkminga – raketos pataikė į taikinį ir sunaikino objektą. Tai buvo bendra speciali Ukrainos saugumo tarnybos, Ukrainos ginkluotųjų pajėgų oro pajėgų ir Ukrainos ginkluotųjų pajėgų karinio jūrų laivyno operacija, UNIAN sakė šaltinis SBU.

Rusijos generolai šią bazę laikė savo rezervo vadaviete, kad jie nebūtų pasiekiami pagrindinėje vietoje. Pasak pašnekovo, smūgis buvo įvykdytas po to, kai SBU patikrino duomenis apie priešo laivyno vadų buvimą šio karinio dalinio teritorijoje.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

DD plius DD

Украинские танки и другая бронетехника уже действуют к югу от последней линии главного оборонительного рубежа оккупантов, который сейчас прорывают ВСУ в Запорожской области.
Об этом сообщают аналитики ISW со ссылкой на геолокированные кадры от 21 сентября. Как отмечается, на них видно, что бронетехника Сил обороны продвинулась к югу от противотанковых рвов врага и так называемых „зубов дракона”, которые являются частью трехуровневой обороны.
Čia tik žiedeliai. Bus tęsinys.
Tiems, kas ruskai nesupranta- ukrainiečiai sugebėjo pralaužti pagrindinę ruskių gynybos liniją.

DD plius DD

Ukrainiečiai pralaužė vadinamą Surovykino liniją- sunkiausiai įveikiamą ruskių gynybos ruožą.
https://www.unian.net/war/tanki-vsu-prorvali-glavnuyu-liniyu-oborony-na-zaporozhe-isw-12401202.html

DD plius DD

Zebilai, čiuožkit pro šalį. O normaliems žmonėms patarsiu rimčiausią viešai prieinamos info apie šį karą šaltinį- ISW (užtenka paieškoje šias tris raides įrašyti).
Publikuoja angliškai, bet google ar koks „deep-l translator” visai pakenčiamai verčia į lietuvių.

petras

Pisk nx iš portalo, nerašinėjęs čia nesąmonių, asile!

DD plius DD

Piecka, kur dar nx, kai ten jūsų- Zebilų- visas laivas susigrūdęs..:)

Driskiai всё по плану?

РФ несет в 7-8 раз больше потерь в обороне, чем мы в наступлении, – начальник прессслужбы Восточной группировки войск Евлаш

Это нихуя себе соотношение. Зачастую, соотношение потерь обратно пропорциональное.

Kur kontrpuolimas???

NA, ŠŪDINI TVARTAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

DD plius DD

И что за армия у нас такая, от которой не только бегут куда глаза глядят, но и которую политики и пропагандисты сами воспринимают исключительно как наказание? Не эти ли запугивания являются самой что ни на есть откровенной дискредитацией армии?Из-за провластных болтунов нет сегодня худших страшилок в России, чем, получить повестку о призыве или мобилизации, лишиться отсрочки и т.п.- rašo „kasparov.ru”

Aleksandras Vučičius

Serbijos prezidento kalba Jungtinių Tautų Generalinėj Asamblėjoje /
Речь президента Сербии на заседании Генеральной Ассамблеи ООН

https://www.youtube.com/watch?v=vx84lLuRQTY&ab_channel=%D0%A1%D0%BB%D1%83%D0%B6%D0%B1%D0%B0%D0%BD%D0%BE%D0%B2%D0%BE%D1%81%D1%82%D0%B5%D0%B9%D0%9E%D0%9E%D0%9D

Lora
magregoras sakė

„США не выстоит против России. Такер Карлсон и Дуг Макгрегор. Часть 1“
https://youtu.be/4QizGT8UNBQ

Nuotrauka

Herojus klausia pas fotografą, kur jam dabar eiti.

Driskiai всё по плану? Rusų nuostoliai

21.09.2023
Танки — 4638 (+3)
ББМ — 8883 (+15)
Артиллерия — 6137 (+41)
РСЗО — 781 (+2)
Средства ПВО — 528 (+2)
Самолеты — 315
Вертолеты — 316
БПЛА — 4850 (+29)
Крылатые ракеты — 1479
Корабли (катера) — 20
Подводные лодки — 1
Автомобили и автоцистерны — 8670 (+37)
Специальная техника — 911 (+5)
Личный состав — около 274470 человек (+490)

Jadzė

Nori myžę palaiźyti, PYZDALYZE?!

Prašalietis

Nesuprantu kodėl „tik tokie yra rusų nuostoliai”, ir kaip galima menkinti „peremoginius” Ukrainos banderinių chalopų kovų ir pergalių rezultatus.. Kyla įtarimas, kad šį Ukrainos „peremoginį” menkinimą vykdo Kremliui parsidavęs vietinis kanopinis runkelis, ar po „patriotinio antilukašenkinio bulbašo” priedanga atvykęs į Lietuvą, dirbantis tiesiogiai Putinui KGB archyvuose įslaptintas „pavlikas”. Visiškai proto nepragėręs eilinis runkelis gerai pamena,kad dar prieš daugiau kaip metus Navys su Sėjūnų, kitos vietinės medijos transliavo tuometinio atsakingo Zelios darbuotojo Aristovičiaus „peremoginius karinius komiunikė”, kuriuose buvo skelbiama, kad yra sunaikintos 4 rusų armijos iš turimų viso 10 armijų, sunaikinta daugiau šimtų lėktuvų, vertaliotų, daugiau tūkstančių tankų… nei skelbiama šiame „neperemoginiame komiunikė”. Priminsiu, Rusijos sausumos armija yra mažiausiai 100 tūkstančių karių. Gaunasi jau prieš daugiau kaip metus buvo „sunaikinta” 400000… Skaityti daugiau »

Driskiai всё по плану?

Tai yra neįtikėtino masto šalies pažeminimas. Rusija krenta žemyn“ ()2023-09-21
„Atakos prieš Krymą tęsis tol, kol Rusijos Federacija nesustabdys karo, nes būtent ji įsiveržė ir pradėjo visa tai.“

petras

Darai tą patį takelį su tuo narkomanu Želiš?

Driskiai всё по плану?

„Ne Šiaurės Korėja pakilo, o Rusija krito žemyn. Tai dabar jos draugai (Iranas ir Šiaurės Korėja), prieš kuriuos ji turi taip žeminančiai ir paslaugiai maldauti sviedinių ir amunicijos, kad galėtų kariauti, kad laimėtų karą, kurio apskritai laimėti neįmanoma“,

Ha-ha-ha!

Zelenskiui lenkai apšiko ant galvos. Nechūja, – skenduolis!!!

Driskiai всё по плану?

Nuo mobilizacijos iki karsto. Kaip greitai rusai žūsta Ukrainoje ()2023-09-21
Prieš metus Vladimiras Putinas paskelbė apie dalinę mobilizaciją Rusijoje, kurios metu į karą Ukrainoje buvo pašaukta 300 tūkstančių vyrų. Daug jų tebetarnauja Ukrainoje, net negavę jiems pažadėtų atostogų. Daug jau nebegrįš.

jo jo

Jau žuvo 500 000

Ha-ha-ha!

Jau žuvo virš 500 000 ukronacių. Tiesiog smagu!

Driskiai всё по плану?

⚡️В штабе Черноморского флота образовалась «дырка» после ракетного удара

По данным местных жителей, взрывная волна была «сумасшедшая».

Над штабом виден столб дыма.

БАЙРАКТАР🚀

всё по плану

Iki paskutinio ukrainiečio :))))

Driskiai всё по плану?

В Севастопольской бухте взрывы. Оккупанты пустили дымовую завесу – росСМИ

Местные сообщают о работе ПВО в пригороде. Морской транспорт полностью остановил движение. Также перекрыто движение по Крымскому мосту.

lavrovas

daiktų blia””””””””‘

lavrovas

debil blia „”‘”””””

Mėlynai geltoni lt. buduliai

Украинское контрнаступление началось 4 июня, а спустя три месяца президент России Владимир Путин констатировал: „контрнаступ” не то что буксует, „это провал”. По его словам, в попытках „любой ценой добиться результата” Украина потеряла 71,5 тысячи военных — как будто „это не их люди”. По словам министра обороны Сергея Шойгу, ВСУ не достигли целей ни на одном из направлений.

Driskiai всё по плану?

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

labas

MINEDAI, apie ką tu čia , kvaily ?

Driskiai всё по плану?

Больше 25 карет скорой помощи направлялось в сторону места прилёта.

Хорошо попали.

Durniau

Gydykis.

Gražvydas

NA, LŪZERIAI XOXOLAI, SUPRATOT PAGALIAU, KAD JAU PRAPISOT ŠĮ KARĄ?! BELIEKA JUMS, DALBAJOBAI, TIK AŠARAS NUSIVALYT Į MĖLYNAI GELTONĄ SKUDURĄ! DAR GALIT SAU PAČIULPTI, JEI PASIEKSIT PRISILENKĘ! HA-HA-HA !

Kenedis jaunesnysis sakė

Ukrai nuo 2014 metų užmušė 14 000 nekaltų žmonių Donbase.

Driskiai всё по плану?

– взрывы в Бахчисарайском районе
– в Бахчисарае, предположительно, попали по воинской части
– взрывы в Симферопольском районе
– взрывы в районе Первомайского
– взрывы в районе Красногвардейского

rusai užmuša ukrus santykiu 10 : 1

Pagoglinkit – “В США заявили о колоссальных потерях ВСУ с начала контрнаступления”.  
https://lenta.ru/news/2023/06/14/poteri/  
Экс-аналитик ЦРУ Ларри Джонсон заявил, что потери ВСУ с начала контрнаступления составили 10 к 1.

Driskiai всё по плану?

Штаб Черноморского флота в Севастополе продолжает гореть

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Реклама Storm Shadow от „губернатора” Крыма

Гауляйтер подтверждает, что гражданские возле штаба ЧФ РФ не пострадали и даже окна в окрестных домах целые.

Вот, русня, это и есть высокоточное оружие, которое прилетело куда нужно и убило кого нужно, а не то что у вас. Плюс/минус два квартала.

D e b i l e , čia tavo diagnozė

dēbilis — «слабый», «немощный»; англ. moron, feeble-minded, high-grade defective) — самая слабая степень умственной отсталости, обусловленная задержкой развития или органическим поражением мозга плода.

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Командующий ЧФ не умер. Он пропал без вести, расходимся.

Viskas užversta ukrosvinų lavonais

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

В Севастополе стал двухсотым командующий Черноморским флотом рф, – пишут крымские паблики

Сообщается, что ракета прилетела прямо в его кабинет.

Вечного плавания ))))))

pyzda ukrainai

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Удары по центру Севастополя западными ракетами это наглая попытка киевской власти проверить отвечает ли Сергей Шойгу за свои слова.

Anfisa

Kartais pavydžiu kvailiams. Jiems visada iškart viskas aišku.

Per parą sunaikinta 450+ banderovcų

Общие потери ВСУ за сутки в Минобороны оценили более чем в 450 человек убитыми и ранеными. Среди уничтоженной военной техники в сводке упомянуты в том числе два танка Leopard, две артиллерийские системы М777, САУ Krab, САУ «Гвоздика», самоходная гаубица Panzerhaubitze 2000, радиолокационная станция контрбатарейной борьбы AN/TPQ-36.

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Nu ką driskiai kur laivyno vadas?

Hemarojam kaput

Kiaulės ėda ukrainiečių karių lavonus.
Свиньи едят трупы укронацистов.
Pigs eat the corpses of ukronazis.
P.S. Nesišlykštėkite! Iš Amerikos ateina nauja mada ėsti žmogieną!
Uraaaaaaaaa!

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Трупы русских солдат едят кошки, собаки и свиньи

lavrovas

debil blia”””””””

Mymra

Zelenskio tėviškėje Krivoj Roge rusai ant ukrainiečių naikintuvo išbandė naujos modifikacijos „Lancet” droną, kuris sugeba bet kada pakibti ore, o radare atrodo kaip skrendantis paukštis. „Lancet” tapo pagrindiniu ginklu prieš vakarietiškus tankus ir didžiausiu galvos skausmu Kijevo režimui.

Britai kontroliuoja

Ukrainiečių karinę kontr žvalgybą (ГУР), o JAV kontroliuoja valstybės saugumo tarnybą (ВСУ). Visas korupcijoje paskendusių Ukainos valdininkų ir politikų mastas jiems puikiai žinomas. Žavesys yra tame, kad būtent tai ir padeda kontroliuoti visą Ukrainos valdžią ir gauti iš jų norimą rezultatą… Tik baimė ir godumas valdo Pasaulį. Nieko naujo ant šio svieto jau daugelį amžių.

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Погружение на дно крейсера „Москва” в апреле 2022 года символизировало начало конца российского присутствия в акватории Черного моря.

lavrovas

debil blia”””””””

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

AK 74, darbą atlieku visada gerai

Dirbu gerai, be priekaištų, nestringu. O su optika, tai išvis idealiai. Pataikymo procentas – stopudovai. Idealiai veikiu tiek iš pravažiuojančios mašinos, tiek nuo bet kurio stogo. Tai todėl, kad tai RUSIJOS! gamyba! Didžiosios gerosios RUSIJOS!

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Трупы русских солдат едят кошки, собаки и свиньи

lavrovas

debil blia”””””””

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

V.Putinas

Rusija nugalės blogį, Ukraina bus laisva, nevergaus ukrainiečiai naciams ir Vakarų satanistams”.

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Шо Алкашня, как там Киев за 3 дня?!😁😁😁Уёбки путинские😁😁😁

kaput

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Роzzияне, не грустите, будут еще прилеты если вы не уебете ноги с Крыма.

Но роzzияне – это поголовные терпилы, они будут терпеть смерти ради амбиций путаны

Ha-ha-ha!

Tai nieko nekeičia. Ukrai karą jau pralošė🤧🖕👎

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Jau metai laiko girdžiu) užsikirto plokštelė?

blue yellow zov marinie

Višta žino. Višta skraidė.

Anonimas

Žirniuk, ar morkas mėlynais galais mėgsti? 🥕🥕🥕 Galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, vaflių gausiai gausi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau savo nesąmonėmis, kaip avinas čia bliaudamas, bandyti visus čia į demokratiją atvertinėti.

Anonimas

Žirniuk, ar morkas mėlynais galais mėgsti? 🥕🥕🥕 Galiu pasiūlyti, – pačmokinsi, vaflių gausiai gausi, pirštukus pailsinsi nuo rašymo. Pavargai jau savo nesąmonėmis, kaip avinas čia bliaudamas, bandyti visus čia į demokratiją atvertinėti .

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Русня, пора коричневые линии чертить 😂😂😂😂😂😂😂😂😂💩💩💩💩💩💩

blue yellow zov marinie

Išgerk vaistus – aiškiai sergi

Kur kontrpuolimas???

NA, SUPISTI KLUMPIAI, KUR KONTRPUOLIMAS’???

skotas riteris sakė

https://lenta.ru/news/2023/08/20/vinoven/
„Разведчик США Риттер заявил, что Зеленский виноват в смерти 400 тысяч украинцев

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Nu kaip gi? Putinas užpuolė Ukraina o Zelenskis kaltas…

blue yellow zov marinie

…tepino klejooones

Amerikiečių samdiniai šoke

Pagoglinkit – “Американские наемники рассказали об ужасах, которые им устраивает Россия”.
https://ria.ru/20230818/naemniki-1890789295.html
ABC News: наемники из США, воюющие за ВСУ, признали мощь российской обороны.

Driskiai bet juk teisybė ar ne?

Русня, пора коричневые линии чертить 😂😂😂😂😂😂😂😂😂💩💩💩💩💩💩

blue yellow zov marinie

debilas bliat””””””

laisvalaikio skaitiniai

Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”. 
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

skotas riteris sakė

skotas riteris sakė ” rusija kontroliuoja tempus ir rezultatus”
https://youtu.be/MJB_C_etN5E

Skotas pedofilas jabanas

Риттер мастурбировал перед веб-камерой после того, как офицер сказала, что является 15-летней девочкой[50]. Во время суда Риттер заявил, что был убеждён, что общается со взрослой женщиной,

tep tep

zeliavudo agonija

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį, ,sakė, pašalins m6 ir cru: iskris į bustą raketa, numuš ir sakys putino darbas
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Skotas pedofilas jabanas

Риттер мастурбировал перед веб-камерой после того, как офицер сказала, что является 15-летней девочкой[50]. Во время суда Риттер заявил, что был убеждён, что общается со взрослой женщиной,

Justas

Pisk nx iš portalo, nerašinėjęs čia nesąmonių, kvaily tu!

Skotas pedofilas jabanas

Driskiau nelok snukis apžels

Skotas pedofilas jabanas

Страна, которая за полтора года не смогла взять Киев за три дня, грозится, что может уничтожить США. У кого-нибудь есть сомнения?

Скрепоносцы

90
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top