Karas Ukrainoje. Penki šimtai septyniasdešimt penktoji (rugsėjo 22) diena

Locked N’ Loaded

📌Luhansko kryptis

📍 Svatove. Sektoriuje tęsiasi pozicinės kautynės. Agresoriaus karo propagandistai suskubo paneiginėti vakar pačių patvirtintą informaciją apie Ukrainos pajėgų taktinę sėkmę prie Novoselivske (centrinis ruožas). Esą įsivėlė „nedovanotina klaida”, neva ukrainiečiai atakavo prie Novoyehorivka, o rusai „didvyriškai” apsigynė. Aha, taip taip. Iš serijos „nekreipkit dėmesio, kad vakar verkiau ir savo išmuštus dantis nuo asfalto rinkau, nes taip atrodo pergalė”… 😃

📍 Kremina. Vyko lokalūs susidūrimai pietiniame flange.

📍 Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Pietiniame flange Ukrainos gynėjai bando nustumti agresorių tolyn į rytus nuo geležinkelio, okupantai įnirtingai, tačiau nesėkmingai kontratakuoja. Šiauriniame flange susidūrimai intensyvėja, vis dažniau rusų soc. tinklų kanaluose skaitome apie „didvyriškai apgintas pozicijas nuo nesuskaičiuojamų fašistų pulkų”. Tokiu būdu, galime daryti prielaidą, kad ukrainiečiai primeta savo mūšio ritmą agresoriui. Šiauriniame flange greitu metu, tai gali duoti gerus rezultatus, kadangi ir Ukrainos pajėgų artilerijos vienetai šiame ruože taip pat turi persvarą prieš okupantus.

📍 Avdiivka – Mariinka. Agresorius suintensyvino operacijas Mariinka – Krasnohorivka ruože. Dar sunku pasakyti, ar tai reiškia, jog rusai nebebandys artimiausiu metu susigrąžinti prarastų pozicijų Opytne. Stebėsime veiksmų eigą.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv:

📎 Sunkios kautynės tęsiasi. Ukrainos gynėjai dar šiek tiek pasistūmėjo šiaurinėse Novoprokopivka prieigose. Tai patvirtina ir rusiški šaltiniai (gal rytoj vėl paneiginės ir rašys apie tekste padaryta “nedovanotiną klaidą” 😀). Taip pat, vyksta abipusės atakos prie Kopani gyvenvietės.

📎 Tuo tarpu prie Verbove pasirodė ukrainiečių pėstininkų kovos mašinos Stryker ir Marder. Buvo užfiksuota jų veikla jau kirtus rusų įrengtą taip vadinamąją „drakono dantų” liniją. Kai kuriuose Ukrainos šaltiniuose pasipylė pranešimai apie „pralaužtą surovikino liniją” ir „mechanizuoto Ukrainos pajėgų kumščio prasiveržimą”. Mes siūlytume neskubėti su tokiais pareiškimais, kadangi: 1) ukrainiečių šarvuota technika jau yra buvusi už „drakono dantų” ir tada buvo sunaikinta, 2) iki galo nežinome nei kokio dydžio tai vienetas, nei kokiu tikslu ji čia pasirodė, 3) neaišku kur yra esminės šarvuoto prasiveržimo (to kumščio) priemonės – tankai? Neatmestina, kad pastarosios PKM šiame ruože pasirodė su tikslu paremti pėstininkų puolimą link Verbove. Gali būti, kad tai yra ne šarvuotas kumštis, sudrąskysiantis rusų gynybą, o elementari parama ugnimi ir manevru. Stebėsime situaciją.

📍 Velyka Novosylka. Be pakitimų.

📌 Pietų kryptis:

📍 Ukrainos pajėgos nestabdo apsukų – vėl organizavo kombinuotą smūgį raketomis ir dronais į Kryme esančius karinius objektus. Galingi sprogimai nugriaudėjo Sevastopol – vėl atakos smaigalyje rusų Juodosios jūros laivyno štabas bei keli kiti objektai. Patvirtinti sprogimai ir kariniame oro uoste Bahchisaray.

📍 Pasirodė informacija, kad „Wagner” samdiniai perdislokuojami į Pietų kryptį. Neatmestina, kad čia jie vykdys tam tikrą pasiruošimą ir tada bus mesti stabdyti Ukrainos pajėgų puolimo Zaporizhia kryptyje. Tikėtina, kad juos gali mesti į kokio nors ruožo begalvišką puolimą, su tikslu priversti ukrainiečius atsisakyti bent dalies savo sumanymo.

2.9 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
86 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
SUPISTI PAGYRŪNAI

Ar Artiomovską apsupot, ukrosvinai??? Jau daugiau kaip 5 mėnesius supat!!! Ar apsupot??? A??? Slabo?!

Algimantas

Kaholai greičiau storą į pampersus sau įstums, nei Bachmutą apsups… supa nuo gegužės 12d., o rezultatas yra garsus p i r s t …lūzeriai supisti…

DD plius DD

Čia jums, Zebilams silpnaprotisams, aliošoms, Bachmutas kažką reiškia.Gal priminti kiek gi laiko tą Bachmutą ruskynas ėmė?…

DD plius DD

Интересно, а что происходит с ПВО Крыма? Украинцы „вынесли” комплексы С-300 и С-400 которые были в единственных экземплярах? Получается, что они могут спокойно поразить штаб флота, откуда идет управление стрельбой ракетами по территории Украины, до этого было попадание в центр управления войсками.
И нет в живых того, кто мог проорать на весь интернет: „Шойгу! Герасимов! Где ПВО Крыма?”
Daugiau info- „kasparov.ru”

DD plius DD

Rūskasvynams
Начальник Главного управления разведки Украины Кирилл Буданов заявил, что вследствие атаки Украины на штаб Черноморского флота России в Севастополе ликвидировано по меньшей мере 9 человек. Также ранения получили 16 человек, среди них – российские генералы. 
Он рассказал, что среди раненых в тяжелом состоянии находится командующий группировкой генерал-полковник Александр Романчук, а также начальник штаба генерал-лейтенант Олег Цеков без сознания,
Vienas iš jūsų- Zebilų- prieš porą mėnesių klyjė, kad Zalužnas negyvas, o Zelenskis pabėgo…

klausimas

sinica, čia tu ?

Laisvalaikio skaitiniai

Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”. 
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

DD plius DD

Kiti skaitiniai.
Svoboda.org kasparov.ru – čia rusiškai, bet geriau nelandžiokit-apsinuodysit…..N 18:)

Faktas

2022.05.20 Jei kris Mariupolis, kris visa Ukraina.
2023.05.20 Jei kris Bachmutas, kris visa Ukraina.
Tai krenta po biški, bet nuosekliai ir pulti sėkmingai sugeba tik civilinius objektus.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

kaput

zelionij hitler kaput

Driskiai всё по плану?

Nei vieno tikslo nepasiekė rusai nei vieno. Dar daugiau… Bachmuta rusai ėmė 224 dienas Stalingrado operaciją užtruko 200 dienų Kijevo išlaisvinimas truko 40 dienų Berlyno šturmas 17 dienų.
Ir čia antrą armija pasaulyje))) bažnytkaimį šturmavo 224 dienas.
Rusai prijungė Zaporože ir Chersona prie to i Zaporože net nebuvo įžengta o Chersonas paliktas.
KLOUNAI

Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

Driskiai всё по плану?

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

Dega leopardai, degs ir abramsai

Zelenskio režimo „Leopard” tankai bei „Bradley” kovinės mašinos fronte net nesugeba pasiekti fronto susidūrimo linijos, kadangi rusai juos „Lancetais” gliaudo nuotoliniu būdu.

Kazimieras

Nacių kontrpuolimas baigsis jų kapituliacija.

Driskiai всё по плану?

Шо Алкашня, как там Киев за 3 дня?!😁😁😁Уёбки путинские😁😁😁

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

Karo nusikaltėliai

Biden, Nuland, Blinken ir kt. kurie pastūmėjo ukrainiečius į puolimą, kuris, kaip jie žinojo, tikrai žlugs, yra tikri karo nusikaltėliai. Jie turi susidurti su Niurenburgo teismu, tada būti pakarti.Į karo nusikaltėlių eilę rikiuojasi ir Nausėda, ir Šimonyte su landsbergiu šutve. Ir Grybė.

Vokiečių paradas Maskvoje

German WWII prisoners in Moscow (1944) 
https://www.youtube.com/watch?v=OSxzwjMvFb8

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kontranastūpas nustipo

Baideno milijardus išvogė, ginklus išvogė, kaput ukrainai.

gordonas sakė

https://youtu.be/qBHViiuHlrg
gordonas sako 1:07 : „O gynybos ministerija pervedė neegzistuojančiom firmom už neegzistuojančius ginklus“ pypt pypt…

Herkus

Litvinams Anusas nupirks 123 tankus už 2 milijardus. Vienas tankas – 16,26 milijono. Leopard 2A6 kainuoja 6,79 milijono, Leopard 2A7+ kainuoja 8,6 milijono. Tačiau Anusas perka po 16,26 milijono!
Kaip neblogai vaikpisių partija pasivogs?!

ruri ruri

Litovcai jau apmokėjo ukropams už himars’us, dabar apmokės ukropams už jau pamuštus leopardus. Čia ir yra visa aferos esmė! :)))))))

palyginimui

Tankas Abrams M1 kainuoja 8,6 milijono.

Sankcijos į subinę

Pagoglinkit – “”Дурь полная”: санкции Запада помогли России обогнать Германию“. https://ria.ru/20230806/sanktsii-1888373089.html

Driskiai всё по плану?

Путин на встрече с Лукашенко: «У нас в бюджете всё стабильно, надёжно — и это не может не радовать»

Ну да, ну да, только самая большая дыра с конца 1990-х, а так всё стабильно. Только за первое полугодие доходы от экспорта нефти и газа рухнули почти в 5 раз. А бункерное существо продолжает жить в своём параллельном мире.

Скрепоносцы

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

Driskiai sankcijos neveikia?

В сверхдержаве случился дефицит шин, лаптеплнтильные комбинаты не справляются с нагрузкой и не хватает лыка, что бы обеспечить тяглово- гужевой транспорт.

Даёшь ездовых и тягловых скрепцов! Они могут и босиком по бездорожью!

Скрепоносцы

Driskiai всё по плану?

⚡️В Крыму снесли интернет

Власти Крыма сообщили о «беспрецедентной кибератаке» на интернет-провайдеров полуострова.

«Фиксируем перебои с интернетом на полуострове. Все службы работают над устранением угрозы. Приносим извинения за временные трудности», — сообщил советник главы полуострова по информационной политике Олег Крючков

Kur kontrpuolimas???

NA, JOBANI KLUMPIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

Driskiai всё по плану?

В Севастополе стал двухсотым командующий Черноморским флотом рф, – пишут крымские паблики
Сообщается, что ракета прилетела прямо в его кабинет.
Вечного плавания ))))))

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai всё по плану?

В России вынесен первый приговор женщине-уклонистке. Она не явилась в часть после объявления мобилизации, потому что была беременна. Суд не посчитал это уважительной причиной, приговорив ефрейтора к шести годам общего режима — «Коммерсантъ».

Конечно, беременность — это не повод не рыть окопы. Самое главное, не забыть об этом напомнить, когда в очередной раз выделят миллиарды на увеличение рождаемости в стране.

Скрепоносцы

Kur kontrpuolimas???

NA, ŠŪDINI TVARTAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

Driskiai всё по плану?

Хороший выпускник — мертвый выпускник.

В школе Новокузнецка открыли мемориальную доску бывшему ученику. Он подписал контракт и погиб на войне в Украине через 5 дней после отправки на фронт. Учителя в восторге, они считают это отличным примером для детей!

Скрепоносцы

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTELĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

Driskiai sankcijos neveikia?

Путину в женском монастыре подарили сухарики в чугунке.

Правильно, пора начинать сушить сухари перед Гаагой.

Скрепоносцы

Kur kontrpuolimas???

NA, SUPISTI STRIGAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai всё по плану?

Командующий ЧФ не умер. Он пропал без вести, расходимся.

Kur kontrpuolimas???

NA, OŽIO MYŽALO MĖGĖJAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 23

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 23

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Sup*sti ruskiai, namo (MOSCOW, GO HOME)
https://www.youtube.com/watch?v=50AcdXXzeXQ

Erika Švenčionienė

Negerk iš plastikinių butelių, KVAILY !

kenedis jaunesnysis sakė

Ukrai nuo 2014 metų užmušė 14 000 nekaltų žmonių Donbase.

slava kokaine

liaudiesmenas taškas livejournal taškas com

Gresia katastrofa

Lietuvos prezidento Vytauto Landsbergio šešėliniu kardinolu tituluojamas „valstybininkas“ Albinas Januška, šiuo metu besidarbuojantis nuolatiniu komentuotoju valstybinio bei nepriklausomos užsakomosios žiniasklaidos kanaluose, perspėjo apie liūdnas pasekmes, jei JAV neduos reikalingų milijardų karui Ukrainoje.
https://ekspertai.eu/-valstybininkasjanuska-neslepia-lt-teritorijos-administratoriams-pasekmes-gali-buti-katastrofiskos/

100%

pyzda ukrainai visiška

yell… NATO GO NAXO

atsipalaiduokit jau, sutriai lansberginiai ir gnydos rusofobinės bei nacistinės ! :))) – nei už milijardus, nei už trilijonus naujos patrankų mėsos nepripirksit, kaip perkat viską visada ! – bet , pasirodo, – ne viską ! – o ir gelžgaliai jūsų, nupirkti už veršių mokesčių milijardą+, ir padovanoti ukroreichui, yra juokingesni, nei klizma lavonui :))) , – ,žo, – teisingai daro prifesionalus tvarto klounas januška (signataras, atsiprašant), pratindamas lrt-delfidės atlėpausių iškruštasmegenių auditoriją prie termino „katastrofa” :)))))), – nors, pindostano, ir jo gašliosios prostitutės šizolitchūanijos atveju, geriau tinka terminas „kastratofa” – , skant, du viename 🙂 – pirma uškastravimas, o po to jau užkrušimas :))))))

Vidmantas

https://youtube.com/shorts/L8eT9Jv-YUc?si=O6ifNIu5o1lmimsj — tas pats idealiai tinka ir lansberginei sšimnaskylei …

Driskiai всё по плану?

Удары по Крымскому мосту будут продолжаться регулярно. Мы закончим. Это вопрос времени. А что сделает Путин? Он снова расстроится. Что он может сделать? — Буданов

tuu

Pasimatuok temperatūrą, kvaily !

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

Ką tik

Rusų kariai sunaikino eilinį „Leopardą” su Bundesvero ekipažu, gyvas liko tik sužeistas mechanikas, kuris pradėjo šaukti vokiečių kalba, prisiartinus rusams. Tai dar kartą įrodo, kad kolektyvinių Vakarų armijos yra pilnai įsitraukusios į Ukrainos karą, nors Rusija dar nepradėjo kariauti visu savo pajėgumu.

Mirtis fašistams

Pagoglinkit – “Российские военные уничтожили Leopard с экипажем из бундесвера в зоне СВО”.
https://ria.ru/20230923/tank-1898197755.html
Разведчики ВС РФ сообщили РИА Новости об уничтожении Leopard с экипажем из ФРГ.

tep tep

Разведчики Вооруженных сил России уничтожили переданный Украине танк Leopard с полностью немецким экипажем, состоящим из военнослужащих Вооруженных сил Германии, сообщил РИА Новости командир разведгруппы, действующей на Запорожском направлении, с позывным Легенда.

„Когда мы остановили их очередной „мясной штурм” и заптурили (уничтожили при помощи ПТУР. — Прим. ред.) Leopard, мы выдвинулись к сожженной технике в надежде взять языка. И обнаружили, что механик-водитель танка был тяжело ранен, а остальные погибли. Механик, когда очнулся и нас увидел, начал кричать „нихт шиссен” (не стреляйте. — Прим. ред.)”, — рассказал командир группы.
Легенда подчеркнул, что он хорошо знает немецкий.

„(Мехвод подбитого танка. — Прим. ред.) несколько раз сказал, что он не наемник, а военнослужащий бундесвера и весь экипаж из одной роты”, — добавил боец.

Romualdas

Taip išeina, kad banderos ir vietiniai nacikai jau rusų išmušti, jog NATO jau siunčia savo kariškius myriop į Ukrainą???

Diedas
lavrovas

debil blia”””””””””

Abramsams kaput

Pagoglinkit – “Буданов предупредил, что танки Abrams «долго не проживут» в обычном бою”.
https://www.rbc.ru/politics/23/09/2023/650e87a99a7947324a3e7e94?from=from_main_7

Американские танки Abrams необходимо использовать только в «очень специфических, хорошо продуманных операциях», поскольку если применять их на линии фронта и в обычном общевойсковом бою, те «не проживут очень долго на поле боя». Об этом заявил руководитель Главного управления разведки (ГУР) Минобороны Украины Кирилл Буданов в интервью WarZone.

Ha-ha-ha !

Uha-hahahahahahaha!

putinas sakė

Kontranastūpas nustipo

Driskiai всё по плану?

Ударом по штабу ЧМ в украинском Севастополе ВСУ показали свой потенциал ударов по Москве. Теперь, я думаю, все понимают, что российскую столицу защищает не ПВО, а благосклонность Байдена и европейских лидеров, которые, как известно, «не свергают режим Путина», «не вмешиваются в дела другого государства», „не хотят разгрома России», а вместо этого занимаются «сдерживанием». Кого они «сдерживают» на 20-й месяц войны, я так и не понял. Выродков, которые выгнали из Украины 10 миллионов украинцев и убивших десятки тысяч? Однако надо помнить и том, что у Украины есть теперь и собственные ракеты, способные добираться до дальних целей с обходом ПВО, так что время, когда жители омерзительной российской столицы начнут чувствовать себя менее уверенно, близится.

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“,Žirinovskis V.V

Driskiai всё по плану?

New York Times сообщает, что ракеты ATACMS, которые передадут Украине, будут оснащены кассетной боевой частью. Это означает, что целями станут штабы с российскими высшими офицерами, а задачей будет уничтожить как можно больше генералов агрессора.

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“, Žirinovskis V.V

Driskiai всё по плану?

Грузинский суши-бар Oishi-Sushi назвал всех русских – свиньями.

Клиентка пожаловалась на замороженные суши и плохой сервис.

Владелец ответил на жалобу:

«Мы не говорим на языке свиней. Вы можете вернуться в дыру, которую называете страной, и насладиться там суши, если, конечно, вас не призовут до этого».

Позже бар выложил пост, украшенный свиньёй с российским флагом.

Самое занимательное, подозреваю, что россияне продолжат там кушать.

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
10: 27 „šitie rinkimai paskutiniai buvo, 24 metais rinkimų pas jus nebus, nebus šalies pavadinimu ukraina“,Žirinovskis V.V

Driskiai всё по плану?

Taikinys Nr. 1. Tai rimta. Susprogdinti 5 „Patriot“ analogai ()2023-09-23
Per 18 karo mėnesių Ukraina sunaikino mažiausiai penkias brangias rusiškas oro gynybos sistemas S-400 „Triumf“.

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
„ЯДЕРНАЯ ВОЙНА, КОНЕЦ УКРАИНЫ И РАЗВАЛ США…“

Driskiai всё по плану?

Страна, которая за полтора года не смогла взять Киев за три дня, грозится, что может уничтожить США. У кого-нибудь есть сомнения?

Скрепоносцы

по плану

https://youtu.be/1DvtnbUhe9g
13: 23 „Naktį mūsų mokslininkai čiut čiut pakeis gravitacinį žemės lauką ir tavo šalis bus po vandeniu, 24 valandos ir visa tavo šalis bus po vandeniu ramiojo atlanto vandenyno…“ , Žirinovskis V.V

Driskiai всё по плану?

Gydykis asileli))) jau matyt Medvedevo prisiklausei))))

lavrovas

debil blia”””””””””

Driskiai всё по плану?

Apsisikeliai aparato ant Mėnulio nuleisti nesugebėjo jie matai gravitacija pakeis…nu klounai supisti

blue yellow zov marinie

kvailio sapalionės

Nepavarkite

Būti Minedais

Driskiai всё по плану?

Россия признает территориальную целостность Украины в рамках Декларации о государственном суверенитете от 16 июля 1990 года, — Лавров

„Но в Декларации независимости было одним из главных для нас моментов, что Украина будет внеблоковой страной, не будет вступать ни в какие военные альянсы. В той редакции, при тех условиях мы территориальную целостность Украины поддерживаем”, – добавил он.

🤡

lavrovas

debil blia””””””””””

86
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top