Karas Ukrainoje. Penki šimtai šešiasdešimt devintoji (rugsėjo 15) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Gerų žinių diena, bet apie viską iš eilės 👇

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Rusai atnaujino atakas pietiniame flange, tačiau jos savo mastu neprilygsta rugsėjo pradžios mūšiams.

📍Kremina. Be pakitimų.

📍Lysychansk. Be pakitimų.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut. Ukrainos pajėgos oficialiai paskelbė nuo agresoriaus pajėgų išvaliusios Klishiivka ir Andriivka gyvenvietes, rusai tai pripažįsta. Jie atsitraukė už geležinkelio linijos, tikėtina jau artimiausiu metu pradės kontratakas. Nuo to jų neatbaidys faktas, kad šiuos ruožus gynusios 83-oji oro desanto ir 72 ojo motošaulių brigados sumaltos į miltus. Ypač didelius nuostolius patyrė pastatoji – be pėstininkų ir technijos neteko brigados žvalgybos viršininko, trijų batalionų vadų. Nepabėgo ir šie, tikėtina karininkai https://t.me/ButusovPlus/4898 .

📍Avdiivka – Mariinka. Pozicinės kautynės prie Opytne. Tikėtina, rusai dar telkia resursus, tuomet vėl pabandys atakuoti. Ukrainiečiai taip pat nesnaudžia-gerina savo pozicijas, rezultatyviai dirba jų artilerija.

📍Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia kryptis

📍Orihiv. Tęsiasi sunkūs susidūrimai Novoprokopivka-Verbove ruože. Rusai bando smogti ukrainiečių vienetams prie Novopropivka į vakarinį flangą, atsakydami į tai ukrainiečiai vykdo lokalias atakas Kopani link, t.y.šiauriau minėtų rusų atakų. Tikėtina, kad būtent čia vakar/šiandien nukautas rusų 7-os desanto šturmo divizijos 247 -to desanto-šturmo pulko vadas v.popov(tikėtina žuvusiųjų štabo karininkų daugiau, nes tokie paukščiai po vieną nevaikšto). Pulkaunyko pareigomis pasidžiaugė neilgai, tik nuo š.m.rugpjūčio mėnesio. Panašu, šis pulkas turi ne kokią karmą, nes tai jau antras denecifikuotas šio pulko vadas (pirmas – 2022 02 26)

📍Velyka Novosylka. Sektoriuje pozicinės kautynės, kontaktinė linija nejuda.

📌Pietų kryptis. Didelis kabūm Nova Kahovka, soc.tinkluose kalbama, jog žmonės matė lėktuvą. Ar tai aviacijos smūgis, ir ar ši aviacija rusų ar ukrainiečių -sunku pasakyti. Tuo tarpu dažnėja kontaktinėje linijoje besikaunančių rusų ar jų nuotaikas perduodančių karo propagandistų kaltinimai agresoriaus generolams, kurie „taupo šaudmenis ir negaili vaikinų gyvybių”(kažkur girdėta, ar ne? 🙂 ). Situacija panaši kaip pavasarį prie Bakhmut – rusams trūksta ne tik šaudmenų, bet ir vamzdžių. Šlovė Ukrainos artileristams.

2.1 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
225 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
225
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top