Karas Ukrainoje. Penki šimtai šešiasdešimt devintoji (rugsėjo 15) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Gerų žinių diena, bet apie viską iš eilės 👇

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Rusai atnaujino atakas pietiniame flange, tačiau jos savo mastu neprilygsta rugsėjo pradžios mūšiams.

📍Kremina. Be pakitimų.

📍Lysychansk. Be pakitimų.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut. Ukrainos pajėgos oficialiai paskelbė nuo agresoriaus pajėgų išvaliusios Klishiivka ir Andriivka gyvenvietes, rusai tai pripažįsta. Jie atsitraukė už geležinkelio linijos, tikėtina jau artimiausiu metu pradės kontratakas. Nuo to jų neatbaidys faktas, kad šiuos ruožus gynusios 83-oji oro desanto ir 72 ojo motošaulių brigados sumaltos į miltus. Ypač didelius nuostolius patyrė pastatoji – be pėstininkų ir technijos neteko brigados žvalgybos viršininko, trijų batalionų vadų. Nepabėgo ir šie, tikėtina karininkai https://t.me/ButusovPlus/4898 .

📍Avdiivka – Mariinka. Pozicinės kautynės prie Opytne. Tikėtina, rusai dar telkia resursus, tuomet vėl pabandys atakuoti. Ukrainiečiai taip pat nesnaudžia-gerina savo pozicijas, rezultatyviai dirba jų artilerija.

📍Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia kryptis

📍Orihiv. Tęsiasi sunkūs susidūrimai Novoprokopivka-Verbove ruože. Rusai bando smogti ukrainiečių vienetams prie Novopropivka į vakarinį flangą, atsakydami į tai ukrainiečiai vykdo lokalias atakas Kopani link, t.y.šiauriau minėtų rusų atakų. Tikėtina, kad būtent čia vakar/šiandien nukautas rusų 7-os desanto šturmo divizijos 247 -to desanto-šturmo pulko vadas v.popov(tikėtina žuvusiųjų štabo karininkų daugiau, nes tokie paukščiai po vieną nevaikšto). Pulkaunyko pareigomis pasidžiaugė neilgai, tik nuo š.m.rugpjūčio mėnesio. Panašu, šis pulkas turi ne kokią karmą, nes tai jau antras denecifikuotas šio pulko vadas (pirmas – 2022 02 26)

📍Velyka Novosylka. Sektoriuje pozicinės kautynės, kontaktinė linija nejuda.

📌Pietų kryptis. Didelis kabūm Nova Kahovka, soc.tinkluose kalbama, jog žmonės matė lėktuvą. Ar tai aviacijos smūgis, ir ar ši aviacija rusų ar ukrainiečių -sunku pasakyti. Tuo tarpu dažnėja kontaktinėje linijoje besikaunančių rusų ar jų nuotaikas perduodančių karo propagandistų kaltinimai agresoriaus generolams, kurie „taupo šaudmenis ir negaili vaikinų gyvybių”(kažkur girdėta, ar ne? 🙂 ). Situacija panaši kaip pavasarį prie Bakhmut – rusams trūksta ne tik šaudmenų, bet ir vamzdžių. Šlovė Ukrainos artileristams.

2.1 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
225 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
volfovičius sakė

rugsėjo 19 viskas nutils, volfovičius sakė. O volfovičiaus pranašystės pildėsi.

skotas riteris sakė

Хорошо оснащенные и подготовленные российские военные в ближайшее время полностью разгромят истощенную армию Украины, заявил бывший американский разведчик Скотт Риттер в интервью YouTube-каналу Danny Haiphong.
https://ria.ru/20230914/armiya-1896256270.html

Lašiniai Ukrainai

Pagoglinkit – “”Окружат и уничтожат”: Зеленскому сообщили ужасные новости с фронта”.
https://ria.ru/20230914/armiya-1896256270.html
Экс-разведчик Риттер заявил, что российская армия окружит и уничтожит ВСУ.
У них (ВСУ — Прим. ред.) закончились все силы. У них не осталось солдат, танков, боевых машин пехоты, ничего не осталось. Они только что бросили в бой последние три стратегические бригады, которые украинский Генштаб держал в резерве. <…> Знаете, где сейчас эти три бригады? Их уничтожают прямо на месте, они даже никуда не продвинулись”, — отметил он.

Ukraina neturi jokių šansų

Скотт Риттер подчеркнул, что армия России обладает значительным преимуществом в личном составе и технике, поэтому у ВСУ просто нет шансов выстоять. 
https://ria.ru/20230914/armiya-1896256270.html

Skotas pedofilas jabanas

Бывший преступник и педофил

Ukrainos išsigelbėjimas - kapituliacija

Скотт Риттер подчеркнул, что армия России обладает значительным преимуществом в личном составе и технике, поэтому у ВСУ просто нет шансов выстоять. 
„Если атака ВСУ сейчас провалится, то для них все кончено. <…> Их окружат и уничтожат”, — подытожил разведчик.
По его мнению, лучшим решением для Украины на данный момент является безоговорочная капитуляция и принятие всех условий России.
https://ria.ru/20230914/armiya-1896256270.html

tep tep

Besąlyginė kapituliacija.

baba Vanga sakė DD plius DD paslaptingu balsu

2024 rasyjai bus trys pyzdėcai. Du dideli ir vienas mažas. Mažas- įkyriai siūlomas rūskažmogos „jadzės” aparatas. Mažas, kadangi toks mažas, kad jadzė pati nusilaižyti nesugeba, tai vis pagelbos prašo. Taip ir ruskynas- vis bando apsilaižyti ir vis šūdą nusilaižo.
O štai du dideli verti rimtesnio dėmesio.
Ruskyno miestas iki šiol išdidžiai vadintas Vladivostoku, nuo šiol kuklinsis Chuanšanvėjaus vardu…
O antras.. Tiesą sakant, tai ir problema- ką darysim su Karaliaučium? Kol kas tik D.Stancikas apie tai kalbėjo, o pasaulyje ruskyno šipuliai aptarinėjami kaip reikiant.

Gerardas

Kompozitoriau, ramsus sumaišei, ar šiaip durnas nuo gimimo?

Prašalietis

Lansberginio durnių laivo runkeliai net nepaskaito ką retkarčiais rašinėja kiti vietos agitlaikraščiai… L.Rytas-„Atskleisti Ukrainos nuostoliai kelia šiurpą: papasakojo, kas vyksta morguose…Skaičiai lieka įslaptinti. Tačiau JAV pareigūnai, kuriuos cituoja laikraštis „New York Times“, neseniai nurodė 70 000 žuvusiųjų ir net 120 000 sužeistųjų rodiklius…” Net ir JAV Blinkenas prieš dieną kitą viešai pasakojo, kad „Putinas nerodo iniciatyvos su Ukraina derėtis”.. Jei Putinas ” parodytų iniciatyvą”, JAV kaip mat „pastumtų” Ukrainą derėtis… Blinkenas ne taip seniai „apie ruskyno šipulių dalybas” pasakė, kad šiuo metu jokia „tarptautinė teisė” negalioja, ruskyno dėka nebegalioja ir po 1991 metų JAV kaip pasaulio vienintelio hegemono nustatyta pasaulio tvarka pagal JAV nustatomas „taisykles”, todėl JAV įgyvendins savo nacionalinius interesus remdamasi savo karine galia… Kas dėl lansberginio durnių laivo… Skaityti daugiau »

jei

jei vokiečiai atsiims kionisgergą tai atsiims ir memelį

Kazimieras

Apie pusė milijono žuvusių ir 1,2 milijono suluošintų ukrų! Reikėjo tartis su Rusija ir laikytis Minsko susitarimų.

Driskiai всё по плану?

Гниют Иваны так и не взяли Киев за 3 дня…

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai всё по плану?

Šiuo atveju raketų sistema S-400 „Triumf“ yra antroji per trumpą laiką. Rusija turi gana ribotą šių sistemų skaičių ir dabar negali jų gaminti papildomai. Pirmasis įrenginys buvo sunaikintas ties Tarchankutu, dabar – prie Jevpatorijos,“ – pažymėjo Borisas Tizenhauzenas.

Labai įdomi detalė yra ta, kad prieš metus rugpjūtį Rusijos turistai buvo nufotografuoti paplūdimyje, kuriame buvo S-400. Be to, jie žengė dar geresnį žingsnį – pažymėjo geolokaciją. Nuotrauka daryta netoli Soljono ežero.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKES, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai всё по плану?

Susiklostė įdomi nuosekli situacija. Pirmiausia mes nušluojame Gyvatės salą nuo rusų ir jų radiolokacinių sistemų, t. y. „užmerkiame jiems akis“ visai netoli mūsų. Tada išvalome „Boiko bokštus“, paimdami iš ten retransliatorius. Prieš tai sunaikinta sistema S-400 „Triumf“, t. y. užmerkiame dar vieną akį rusams, kurie žiūri į Juodąją jūrą ir Odesą“, – sakė polittechnologas.

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai всё по плану?

Pataikyti į povandeninį laivą yra itin sunki, sudėtinga užduotis. Tai reiškia, kad turi būti lėktuvai, sraigtasparniai, laivai. Kai jis yra vandenyje, mes neturime metodų, kaip jį sunaikinti. Vienintelis būdas jį sunaikinti buvo tada, kai jis buvo pakeltas virš vandens“, – pastebėjo Tizenhauzenas.

„Genialiai paprasta, mano nuomone. O dabar mes sunaikinome dar vieną S-400 „Triumf“ sistemą netoli Jevpatorijos, Zaozernoje. Dar viena Juodosios jūros akis rusams, kaip sakoma, užmerkiama“, – pabrėžė politikos technologas.

Kur kontrpuolimas???

NA, ŠŪDINI TVARTAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai всё по плану?

Погружение на дно крейсера „Москва” в апреле 2022 года символизировало начало конца российского присутствия в акватории Черного моря.

blue yellow zov marinie

Tu-tikras idiotas, ar tik tokiu apsimeti?

Driskiai всё по плану?

Та хуйня, за два три дня починят ВДК «Минск», только покрасить и унитазы на дырки сменить.

Покажите подлодку ещё пожалуйста.

Kibaldžiukas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Neabejotina

Ukrainietiškas nacizmas bus sutriuškintas! Šlovė Rusijai, didvyriams šlovė!

Putinas išdūrė

Putinas išdūrė hoholus, – pakol Prigožino “Wagner” kariai kovėsi du Zelenskio režimo banditais už Bachmuto išvadavimą, rusai turėjo 9 mėnesius gražaus laiko įrengti savo gynybos linijas. Dabar daugiapakopės rusų gynybos linijos Ukrainoje eina per visą 945 km ilgio fronto liniją ir į gilumą sudaro nuo 10 km iki 35 km pločio. Be to, visos prieigos prie gynybos linijų buvo užminuotos ir dabar Ukrainos armijai jos yra neįveikiamos. O rezultate gavosi dviguba rusų pergalė, – ir aktyvios gynybos linijos buvo įrengtos, kurios dabar pavertė ukrų kontrpuolimą į nieką, ir Artiomovskas (ukr. – Bachmutas) nuo ukronacių buvo išvaduotas!

Zelia visiškas lochas

Durnelis Zelenskis užkibo ant to Prigožino kabliuko, nors kariuomenės vadas tuo metu Zalužnas sakė, kad reikia iš Bachmuto atitraukti ukropų armiją ir taip išsaugoti labiausiai patyrusius karius, Zelenskis užsispyrė ir norėdamas pasigirti prieš Vakarus nutarė kautis už miestą ki galo. Na, o viskas baigėsi ukronacių sutriuškinimu.

Prigožinas sakė

Prigožinas sakė, jog jo Wagner kariai išvaduodamį Artiomovską išguldė 55 000 ukrainiečių karių žuvusiais ir dar apie 120 000 banderų buvo sužeista.

tep tep

sukurpė rusai tris gynybines sienas tai dabar ukrai daužo kaktomis iki užsimušimo ir vis mislija kad per prastai įsibėgėjo

kaput

kaput ikrainai bet kuriuo atveju

Driskiai всё по плану?

Проебали 1 200 000 000 $ за ночь
Русосвиньи, как вам украинский хуй во рту?

Что можно было сделать за эти бабки?

Самый интелектуальный комент опубликую в канал.

Lina

“Auksiniai” žodžiai, sėkmės tau, kvaily, gyvenime🥰

Driskiai всё по плану?

Apžiok kušį mažiau uši padla

Svajokliams

pyzda ukrainai jau dabar ir tą visi supranta

100%

pyzda ukrainai visiška

Prigožinas sakė

Ukraina Donbaso nebombardavo 8 metus.“ Prigožinas sprogdina internetą, skelbia tikrąsias karo priežastis (Video) (3)2023-06-23
Anot „Wagner“ vadovo, Rusijos Federacijos Gynybos ministerija ir Sergejus Šoigu asmeniškai klaidina prezidentą Putiną. Be to, Prigožinas tvirtina, kad Zelenskis kadencijos pradžioje buvo pasirengęs bet kokiems susitarimams..

kenedis sakė

Kenedis jaunesnysis sakė – ukronaciai nuo 2014 m. Donbase nužudė 14 000 niekuom nekaltų žmonių.

Driskiai всё по плану?

Matyt jis ten buvo ir skaičiavo? Kenedis

nuu

Tu išpistgalvis, tau vienodai…

Driskiai всё по плану?

Сегодня ночью военная контрразведка СБУ и ВМС Украины повели уникальную спецоперацию у Евпатории – «отминусовали» российский комплекс ПВО «Триумф» стоимостью 1,2 млрд. дол. США.

Как сообщают наши источники, по цели эффективно отработали беспилотники и ракеты „Нептун”.

Сначала беспилотники СБУ поразили «глаза» комплекса — радары и антенны. А после выведения из строя радиолокационных станций подразделения ВМС двумя крылатыми ракетами «Нептун» ударили по пусковым комплексам С300/400 «Триумф».

Как ранее подчеркивал глава СБУ Василий Малюк, «хлопок пылал и будет пылать». Источники в Службе безопасности говорят, что россиян в Крыму ждут новые сюрпризы.

nuu

Kartojasi , d u r n e l i…

blue yellow zov marinie

Čia gi, ne delfis, pasiklydai narkomane

Driskiai всё по плану?

Apžiok kušį mažiau uši padla

Z O V

Z – Za Победу 

O – Отважные

V – Сила V Правде 

Driskiai всё по плану?

⚡️Дизель-электрическая подводная лодка „Ростов-на-Дону” и большой десантный корабль „Минск” повреждены в результате атаки на Севастополь, они загорелись, — росСМИ

„Ростов-на-Дону” россияне применяли для обстрелов Украины.

blue yellow zov marinie

panašu, kad stipriai pabezdėjai į kelnes ir greitu laiku prikrausi…

Driskiai всё по плану?

Tau I burną prikrausiu

Ei tu, WC eketė

Šūdžiau užsidatyk unitazo dangtį, bo chlorkalkių užpilsiu… dvoki, pada….

Driskiai всё по плану?

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу?

Kibaldžiukas

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai kam unitazus vagiat?

Бухал солдат, слеза катилась,
Из чудом уцелевших глаз.
А на груди его светилась
Медаль за взятый унитаз.
Украина

Erika Švenčionienė

Eikš, duosiu myžę palaižyt, PYZDALYZE!

Driskiai всё по плану?

72 омсбр РФ полностью разбита: бойцы 3 Отдельной Штурмовой Бригады подтверждают освобождение Андреевки

„В результате молниеносной операции российский гарнизон Андреевки был оцеплен, отрезан от основных сил и уничтожен”. За 2 суток Третья ОШБ ликвидировала:
▪️начальника бригадной разведки врага;
▪️трех комбатов;
▪️и почти всю пехоту 72 бригады вместе с офицерами и значительным количеством техники.

На сегодня бои продолжаются, наши подразделения продолжают закрепляться на новых позициях.

lavrovas

debil blia “”””””

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 16

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Paskelbus straipsnius LDK Ukrainoje sup*stų ruskių sukelto karo tema, nuolat siautėja putlerio subinlaižiai vatnikai, o vsd Jauniškis nieko nedaro jųjų naudai. Tai tik parodo, kad vsd Jauniškis yra naudingas putlerio galvažudžiams sadistams, o ne LDK Lietuvai.
_____________________________________
Užvaldytoji Lietuva, 30 metų komunistus dangstančiųjų, komunistinį konclagerinį režimą sukūrusiųjų bei palaikančiųjų nelegitimaus (antikonstitucinio) seimo landsberginių, brazauskinių, burokevičininkų grybauskinių, karbauskinių, skvernelinių, visokių liberalkomunistų bei panašių banditų, dabar jau pasipuošusiųjų narkomaniška bei daugialytine paleistuvyste.
2023 rugsėjo 16

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Telegram“ kanalai sprogsta. Skelbiama, ką susprogdino Ukraina. „Tai milijardo vertės ginklas“ (Foto, video) (2)2023-09-14
Naktį Kryme sunaikinta Rusijos oro gynybos sistema S-400/300 „Triumph“.

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti…

Driskiai всё по плану?

Нам сообщают, что подразделение „Ахмат” в Клещеевке понесли серьезные потери и были вынуждены оставить большую часть позиций❗️

Их позиции заняли бойцы ВСУ, оттеснив „Ахмат” на северные рубежи обороны.

Viskas užversta ukrosvinų lavonais

Kiaulės ėda ukrainiečių karių lavonus.
Свиньи едят трупы укронацистов.
Pigs eat the corpses of ukronazis.
P.S. Nesišlykštėkite! Iš Amerikos ateina nauja mada ėsti žmogieną!
Uraaaaaaaaa! 🐖🐖🐖

Šunims šuniškas galas

Kijevo savanoriams ir be pažadų duoda žemės, 2×1 metro ir 1,5m į gylį :)))))

Driskiai всё по плану?

Трупы русских солдат едят кошки, собаки и свиньи

Driskiai всё по плану?

Трупы русских солдат едят кошки, собаки и свиньи

tep tep

zelia toliau užmušinėja rusus Donbase

Žūsta 90% mobilizuotų ukropų

Pagoglinkit – “Украинский военком случайно выдал масштаб потерь ВСУ”.
https://ria.ru/20230916/voenkom-1896650451.html
За год ВСУ потеряли до 90% личного состава, пополнившего подразделения прошлой осенью, заявил и.о. начальника Полтавского областного военкомата подполковник Виталий Бережной, его слова приводит местное интернет-издание „Полтавщина”.

Ukrų nuostoliai katastrofiški

И.о. начальника Полтавского областного военкомата подполковник Виталий Бережной в ходе 39-й сессии Полтавского горсовета пожаловался депутатам на то, что в областном центре утвержденный генштабом ВСУ план мобилизации выполнили лишь на 13%, в то время как украинские части нуждаются в пополнениях.
„Для примера, из 100 человек, которые пополнили подразделения осенью прошлого года, осталось 10-20, остальные — это погибшие, раненые и выведенные из строя”, – приводит издание высказывание чиновника.

Driskiai всё по плану?

Сопереживать погибшим и раненым – нормально. Ненормально, что российский военкор демонстрирует украинские потери, не задаваясь вопросом о российских. Не совсем понятно – ему на них плевать или просто не дана команда скорбеть о своих.

Rusų nuostoliai katastrofiški

Rusai Kurske ir Rostove prie Dono stato didelius kompleksus, kuriuose bus rūšiuojami, analizuojami ir saugomi Ukrainoje žuvusių karių lavonai.

Apie tai pranešė Gynybos ministerijos Vyriausioji žvalgybos valdyba.

Kiekvieno komplekso plotas yra daugiau kaip 4 000 kvadratinių metrų.

Kompleksuose bus patalpos kūnams tirti ir apžiūrėti, šaldytuvai su 1000 vietų šaldymo kameromis, sandėliai su karstais ir gedulo salės.

Mirusiųjų okupantų komplekso statybos Rostove prie Dono kainuos 600 mln. rublių, o Kurske – daugiau nei 800 mln. rublių. Kiekvieno komplekso šaldymo įrangos kaina siekia milijardą rublių. Vyriausioji žvalgybos valdyba pažymi, kad Rusija nebegali nuslėpti savo kariuomenės nuostolių kare Ukrainoje masto ir nebesusitvarko su žuvusių karių srautu.

Tikrai taip

Čia xoxolams statoma, nes jau pūva laukuose, kapinių nebeužtenka banderoms pakasti🖕

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Mirusiųjų okupantų komplekso statybos

Čia xoxolams statoma, nes jau pūva laukuose🖕

Driskiai всё по плану?

Mirusiųjų okupantų komplekso statybos

tep tep

laidos kompaktiškai

Tikrai taip

Čia xoxolams statoma, nes jau 500 tükst. slavaukrainiečių pūva laukuose ☠️☠️☠️

100%

zelionij hitler kaput

Driskiai всё по плану?

Польша с воскресенья запрещает въезд на свою территорию легковых автомобилей, зарегистрированных в России.

Теперь только пешим маршрутом или на танке. Но танки закончатся явно раньше.

Ha-ha-ha !

Nu ir ką ????

Driskiai всё по плану?

Трупы русских солдат едят кошки, собаки и свиньи

Tikrai taip

Lietuvių tauta laukia brolių-rusų, kad išvaduotų nuo jankių genocido, išvežtų į Sibirą lanzbergo banditus, atkurtų Lietuvą!

lavrovas

debil bla”’

Mėlynai geltoni lt. buduliai

visiška pyzda jums

nelaimė

Per du metus suvalgė biudžetą septynmetį
https://youtu.be/QfJF0ePZ0Gw

????????

mums kaput?

Driskiai всё по плану?

Путин на встрече с Лукашенко: «У нас в бюджете всё стабильно, надёжно — и это не может не радовать»

Ну да, ну да, только самая большая дыра с конца 1990-х, а так всё стабильно. Только за первое полугодие доходы от экспорта нефти и газа рухнули почти в 5 раз. А бункерное существо продолжает жить в своём параллельном мире.

Скрепоносцы

blue yellow zov marinie

Nu, juk meluoji, aborto liekana tu!… įdėk nuorodą, kad patikėti.

Rusų nuostoliai katastrofiški

Čiulpk bybi balto arklio asile

Rusų nuostoliai katastrofiški

Экспорт нефти из России сокращается, а бензина на заправках нет. Что происходит в нефтегазовом секторе?

blue yellow zov marinie

Kartojasi , d e b i l e

Driskiai всё по плану?

А ты говорливый… Полижи мой хуй сопливый!

Z O V

Z – Za Победу 

O – Отважные

V – Сила V Правде 

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Zашли Oтсосали Vышли с хуем ZaЩекой🫵🤓🤣🤣🤣🤣🤣

kaput

saloreichui kaput

Rusų nuostoliai katastrofiški

Rugsėjo 15 d. rytą Generalinis štabas oficialiai patvirtino, kad išlaisvintas Andrijivkos kaimas pietiniame Bachmuto flange. Tai nepaprastai svarbi sėkmė, kuri ilgainiui turės didelės įtakos padėčiai šiame fronto ruože,

tep tep

ukrainiečių apie 420 tūkstančių

blue yellow zov marinie

Čiulpk ožio birką, tvartagalvi

Driskiai всё по плану?

А ты говорливый… Полижи мой хуй сопливый!

Z O V

Z – Za Победу 

O – Отважные

V – Сила V Правде 

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Zашли Oтсосали Vышли с хуем ZaЩекой🫵🤓🤣🤣🤣🤣🤣

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Driskiai всё по плану?

Štai ką apie tai „YouTube“ tinkle kalba Rusijos karo analitikas Ruslanas Levijevas: „Andrijivka išlaisvinta. Kokia jos svarba? Pirma, tai taktinės aukštumos, kurios leidžia mums užimti palankias šaudymo pozicijas ir toliau ruošti priešakinį placdarmą, kad galėtume pasiekti Opytnę, Ivangradą, Vesela Doliną ir palaipsniui apsupti rusų pozicijas Bachmute, jas išsprogdinti. Antra, nukirstas kelias, jungiantis Bachmutą su Gorlivka, iš kur rusų pajėgos gali atsigabenti atsargų, todėl šis pasistūmėjimas labai svarbus.“

rabinas mendel kisin sakė

„Салль С.А. 🕎 ЗЕМЛЯ ОБЕТОВАННАЯ 🔯 14.06.2023 ”
https://youtu.be/6gBaomkfoQk
28: 03 ….“Tai kas dabar vyksta Ukrainoje vadinasi „laikas mokėti skolas“… ukrainiečiai užmušinėjo žydus 400 metų, nuo to laiko kai kameninkuose 1648 metais buvo sunaikinta viena trečioji europos žydų … ir jie padarė didžiulį darbą užmušdami žydus. Iš tikro II pasauliniame kare jie buvo žiauresni nei nacistai. Ir tai ką mes ruošiamės padaryti dabar – tai sunaikinti juos“, rabinas mendel kisin.

blue yellow zov marinie

Nesvaik, stringagalvi

Driskiai всё по плану?

Закрой ебало, чтоб не поддувало!

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai всё по плану? Rusų nuostoliai

16.09.2023
Танки — 4616 (+4)
ББМ — 8824 (+10)
Артиллерия — 5988 (+16)
РСЗО — 774
Средства ПВО — 521
Самолеты — 315
Вертолеты — 316
БПЛА — 4738 (+24)
Крылатые ракеты — 1455
Корабли (катера) — 20
Подводные лодки — 1
Автомобили и автоцистерны — 8525 (+33)
Специальная техника — 891 (+2)
Личный состав — около 271790 человек (+350)

blue yellow zov marinie

Zelievudo pasakos pridurkams

Tikrai taip

Lietuvių tauta laukia brolių-rusų, kad išvaduotų nuo jankių genocido, išvežtų į Sibirą lanzbergo banditus, atkurtų Lietuvą!

Driskiai всё по плану?

Jau broliai rusai buvo ištrėme lietuvius į Sibirą visi žino…gal jau ačiū nebereikia tokios brolystes.

Driskiai всё по плану?

Iš viso iš Lietuvos deportuota (daugiausia į Irkutsko sritį ir Krasnojarsko kraštą[1]) ne mažiau kaip 132 tūkst. asmenų, 70 proc. jų sudarė moterys ir vaikai.[2] Tarp šių tremtinių buvo ir apie 4 500 Lietuvos lenkų.[3]

Dar apie 150–156 tūkst. Lietuvos gyventojų, įskaitant politinius kalinius ir Lietuvos partizanus, kalinta priverčiamojo darbo stovyklose GULAGo sistemoje.[4][5]

Lietuvos gyventojų areštai ir trėmimai prasidėjo 1940 m., iškart po Lietuvos okupacijos ir aneksijos. Nuo 1941 m. birželio 14 d. iki 22 d. vykdyta viena didžiausių masinio trėmimo programų Lietuvos istorijoje – per keletą dienų iš Lietuvos išvežta apie 18 000 gyventojų. Būtent iš šios trėmimų bangos į Lietuvą grįžo 33,59 proc. ištremtųjų; 26,5 proc. žuvo tremties ir kalinimo vietose, o beveik 40 proc. tremtinių likimas nežinomas.[6]

Singeris

Na, ž y d š a u d ž i ų anūke, pasirodo net tik šaudei, bet ir į Sibirą trėmei?! Ateis rusas, greit tave prie sienos pastatys, brude!

Driskiai всё по плану?

Pydere 1940 metais tik rusai šaudė nekaltus žmones.

tep tep

Visus žydžšaudžius litovcus išgaudys ir ant šakos pakabins

tep tep

drąsus šikti su svetimu niku

Justas

Pabūk nors sekundę su protu…

putinas sakė

Viskas pagal planą: jau denacifikuota daugiau kaip 500 000 ukronacių ir banderų.

всё по плану

по плану – Iki paskutinio ukrainiečio :)))))

rabinas mendel kisin sakė

„Салль С.А. 🕎 ЗЕМЛЯ ОБЕТОВАННАЯ 🔯 14.06.2023 ”
https://youtu.be/6gBaomkfoQk
28: 03 ….“Tai kas dabar vyksta Ukrainoje vadinasi „laikas mokėti skolas“… ukrainiečiai užmušinėjo žydus 400 metų, nuo to laiko kai kameninkuose 1648 metais buvo sunaikinta viena trečioji europos žydų … ir jie padarė didžiulį darbą užmušdami žydus. Iš tikro II pasauliniame kare jie buvo žiauresni nei nacistai. Ir tai ką mes ruošiamės padaryti dabar – tai sunaikinti juos“, rabinas mendel kisin.
Žydas rabinas sakė. Žydas Zelianskis daro.

SUPISTI PAGYRŪNAI

Ar Artiomovską jau apsupot, 5tą mėnesį kaip supat, o rezultate tik į kelnes rudą storą šiltą sau įstūmėt, supisti lūzeriai!

Driskiai всё по плану?

Почему роzzияне подыхают от ЗСУ🇺🇦 так само как рубль от санкций?

100%

pyzda ukrainai bet kuriuo atveju

Z O V

Z – Za Победу 

O – Отважные

V – Сила V Правде 

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Zашли Oтсосали Vышли с хуем ZaЩекой🫵🤓🤣🤣🤣🤣🤣

по плану

по плану по плану žydo švabo – valstybių neturi likti

tep tep

korporacizacija

Driskiai всё по плану?

Губернатор Приморья Кожемяко после встречи с Ким Чен Ыном обещает детям отправить их в КНДР в лагеря.
Человек из свиты Кожемяко подтверждает: «да, лагеря там хорошие»

И ведь это правда.
Перспективы российских детей:
1. посмотреть лагеря в КНДР
2. сдохнуть за Путина на войне

Скрепоносцы

Tikrai taip

Pavydas bambą griaužia, mėlynai geltona šiukšle ????

Driskiai kam unitazus vagiat?

Бухал солдат, слеза катилась,
Из чудом уцелевших глаз.
А на груди его светилась
Медаль за взятый унитаз.
Украина

nuu

Ononiste tu supistas, kiek gali masturbuotis prie kompiuterio klaviatūros, savo nesąmones čia šikdamas???

Driskiai kam unitazus vagiat?

⚡️Российский модуль для исследования Луны был сделан из украденных на Украине стиралок, холодильников, унитазов и асфальта
Пездуза

100%

kaput ikrainai bet kuriuo atveju

Driskiai kam unitazus vagiat?

🤡До войны россиянам рассказывали, что в Москве «лучшая охрана неба в мире»

ežiukas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Tiesiog smagu

Pažiūrėkit, kaip gražiai rusai atstatinėja išvaduotą Mariupolį 👍
https://www.youtube.com/watch?v=PSB6lDtSiWM

Driskiai kam unitazus vagiat?

O kaip sugriovė gražiai?

yell… NATO GO NAXO

tuo tarpu , banderonacikų išgvaltavoto mariupolio gyventojų skaičius jau baigia perlipti 300 000 ! :)) – kowno eina parūkyti , o wiłno intensyviai ruošiasi :))) – o dar prieš metus tas miestas buvo beveik visiškai sugriautas, o 90 proc. gyventojų egzilyje…, – “siaubas ima”, matant, ką išdarinėja ta žmogėdriška rusija su tuo savo “pedofagu“ putinu :))))

Driskiai всё по плану?

Nu jo ruskiai priveze buriatų, jakutų, čečėnų ir visokio plauko šiukšlių… pažiūrėk kokia gyventojų sudėtis.

Driskiai всё по плану?

Город „понаехавших”: Оккупанты планируют завезти в „освобожденный” Мариуполь 300 тысяч россиян

ežiukas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Kada teismas bus? Driskiai jūsų vadas nusikaltėlis

Международный уголовный суд в Гааге выдал международные ордера на арест президента России Владимира Путина, а также уполномоченной по правам ребенка Марии Львовой-Беловой. Их обвиняют в депортации украинских детей.

Ayn Rand

Kad tave Putinas Sputniku paskiepytų, kvaily…

Driskiai всё по плану?

Сегодня на Запорожском направлении в Камянке была прожарка русни

по плану

korporacizacija

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Puiki dokumentika-visa esmė
Driskiai всё по плану?

Еще один российский корабль повторил судьбу крейсера «Москва» — независимый OSINT-специалист Эйч Ай Саттон предположил, что корабль «Самум» получил повреждения.

«Это подтверждает сообщения о том, что корабль был поврежден украинским безэкипажным надводным аппаратом», — написал специалист.

Ayn Rand

Šiukšle, baik vienąkart meluoti

Driskiai всё по плану?

Погружение на дно крейсера „Москва” в апреле 2022 года символизировало начало конца российского присутствия в акватории Черного моря.

Gražvydas

Šiukšle, VON nx iš portalo!

Antifašistinis himnas
Driskiai всё по плану?

Rusijos raketinis laivas „Samum“ patyrė didelę žalą netoli Sevastopolio po Ukrainos saugumo tarnybos eksperimentinio drono „Morskoj Malyš“ smūgio.
„Vakar (Rugsėjo 14 d.), netoli įėjimo į Sevastopolio įlanką, SBU karinio jūrų laivyno bepilotis orlaivis užpuolė raketų laivą „Samum“. „Morskoj Malyš“ pataikė į galinę dešinę Rusijos laivo pusę, padarė didelę žalą ir laivas prarado greitį“, – UNIAN sakė teisėsaugos šaltiniai.
Dėl išpuolio rusų okupantai „turėjo tempti „Samum“ remontui“.

Ayn Rand

Šiukšle, baik vienąkart meluoti!

Driskiai всё по плану?

🚢Россияне вывели три больших десантных корабля из Черного моря в Азовское, – спикер ВМС

Также военный отметил, что поврежденный БДК „Минск” не подлежит восстановлению как из-за особенностей удара, так и из-за его „достаточно почтенного возраста”.

lavrovas

debil blia”””””””””

Driskiai всё по плану?

Totalus suniokojimas. Palydovas užfiksavo Sevastopolio atakos rezultatus (Foto) ()2023-09-14
Rusijos laivynas mažėja – nukentėjo tokie laivai kaip povandeninis laivas „Rostovas prie Dono“ ir desantininis laivas „Minsk“. Vėliau pasirodė tai patvirtinantys palydoviniai vaizdai.

labas

MINEDAI, apie ką tu čia, kvaily?

Kur kontrpuolimas???

NA, SUPISTI PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

putinas sakė

Kontranastūpas nustipo.

Driskiai всё по плану?

Страна, которая за полтора года не смогла взять Киев за три дня, грозится, что может уничтожить США. У кого-нибудь есть сомнения?

Скрепоносцы

по плану

по плану- kol karas tol ne nato, taip kad karas gali tęstis tol kol nato bus demontuotas,

Erika Švenčionienė

Vaflius nusivalyk nuo burnos, bybčiulpy ir tada kalbėk

Driskiai всё по плану?

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

Neabejotina

Ukrainietiškas nacizmas bus sutriuškintas! Šlovė Rusijai, didvyriams šlovė!

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Моцква на дне ! ЛилиПутин в гавне ! )))Дисантние корабли пасут гусей ! А а путин гей !😂😂😂😂😂Д

Būti Minedais.

Hemarojam kaput

Pagoglinkit – “Стало известно о массовых захоронениях бойцов ВСУ в ЛНР. https://lenta.ru/news/2023/06/30/zakhoroneniya/
B районах Невского и Макеевки в ЛНР обнаружены массовые стихийные захоронения бойцов ВСУ.

Gubarevas pasakoja kiek rusų po velėna

Губарев признался, что в ДНР была уничтожена значительная часть мужского населения, используя мужчин в „мясных штурмах.”
Всех мужчин Донбасса возраста 25-55 „стачивают в бессмысленных лобовых мясных штурмах”, — напрямую заявил он.

Ekspertas

Pagoglinkit – ““Atskleisti Ukrainos nuostoliai kelia šiurpą: papasakojo, kas vyksta morguose”. 
Remiantis naujais JAV pareigūnų vertinimais, žuvusiųjų Ukrainoje skaičius smarkiai išaugo: įvardijama daugiau kaip 500 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių ir dar apie 1,2 mln. sužeistų bei suluošintų.

nes

nes ukriniečiai patikėjo žydu zelianskiu:
„Зеленский: Лишь бы ни один украинец не умер, хоть с чертом лысым договориться готов — легко“
https://youtu.be/QmiBq7EdzAQ
Ir moralas toks : titulinę naciją turi valdyti titulinė nacija o ne žydų mažuma

yell… NATO GO NAXO

dar viena itin gera žinia tiek zedaunui, tiek nuokrušai : per praėjusią parą galutinai (negrįžtamai) išbanderinta +-800 ukronacistų ir ukrolochelių …, – o jei suskaičiuoti rimtai sužeistus ir pasidavusius, tai 1500 bus pats minimaliausias nuostolių skaičius :))) – toksai genialus kontrnastupas, ir toks efektyvus teritorijos “vadavimas“ įeis į pasaulio ir karybos istoriją su trenksmu, stružkėmis , ir tikrais svilėsių dūmais ! :)))))))))))))))))

Ekspertas

Ukrainos kaip valstybės nebėra, todėl ir nebėra sėkmei ko lydėti….

įeis į istoriją ruskiu laivyno sunaikinimas

Погружение на дно крейсера „Москва” в апреле 2022 года символизировало начало конца российского присутствия в акватории Черного моря.

Tikrai įeis i istorija..

Страна, которая за полтора года не смогла взять Киев за три дня, грозится, что может уничтожить США. У кого-нибудь есть сомнения?

Скрепоносцы

Tikrai įeis i istorija..

Istorija tokia kad Putinas čiulpia korėjiečių vadui ginklų gauti

Ekspertas

Pagoglinkit – ““Atskleisti Ukrainos nuostoliai kelia šiurpą: papasakojo, kas vyksta morguose”. 
Remiantis naujais JAV pareigūnų vertinimais, žuvusiųjų Ukrainoje skaičius smarkiai išaugo: įvardijama daugiau kaip 500 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių ir dar apie 1,2 mln. sužeistų bei suluošintų.

Driskiai всё по плану? Rusų pasiekimai) za 3 dnia

Итоги 500 дней.
Главные успехи Москвы:
• Наступление на юге (февраль – март 2022)
• Относительно легкое проведение мобилизации (осень 2022)
• Сдерживание контрнаступления (июнь 2023)
• Ограничение эффекта от марша ЧВК (июнь 2023)
• Минимизация эффекта санкций (в течение всего года)
Главные успехи Киева:
• Уход российских войск с севера Украины (март 2022)
• Крейсер «Москва» (апрель 2022)
• Наступление в Харьковской области (сентябрь 2022)
• Удар по Крымскому мосту (октябрь 2022)
• Возвращение контроля над Херсоном (ноябрь 2022) Михаил Виноградов

Ha-ha-ha !

zelievudo pasakos pridurkams

Neužaugos narkomano kliedesiai

Driskiai всё по плану?

Почти четверть населения страны пользуется выгребными ямами, треть — живёт меньше, чем на $10, половина — не может купить жильё даже в ипотеку, а больше половины — никогда не были за границей. Зато стабильность и геев нет!

Скрепоносцы

Ha-ha-ha !

Pagoglinkit – “Канализация на Украинe”. По данным Госстата Украины, канализацией обеспечено 60,0 % общей площади жилищного фонда страны. Тем самим системами канализации оснащены только 57,2 % посёлков городского типа и 2,4 % сёл. https://ru.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F_%D0%BD%D0%B0_%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5#:~:text=%D0%9A%D0%B0%D0%BD%D0%B0%D0%BB%D0%B8%D0%B7%D0%B0%D1%86%D0%B8%D1%8F%20%D0%BD%D0%B0%20%D0%A3%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%B8%D0%BD%D0%B5%20%E2%80%94%20%D0%BE%D0%B4%D0%BD%D0%B0%20%D0%B8%D0%B7,%D0%B8%202%2C4%20%25%20%D1%81%D1%91%D0%BB.

Driskiai всё по плану?

ВС РФ мобилизовали старую гвардию — лошадей, которые теперь занимаются в зоне боевых действий перевозкой грузов. По мнению одного из командиров башкирского полка, парнокопытные справляются с выполнением целей и задач более бесшумно.

Когда разворовали бюджет на новую технику, в ход пошли лошади.

Скрепоносцы

lavrovas

debil blia””””””””

Ekspertas

Pagoglinkit – ““Atskleisti Ukrainos nuostoliai kelia šiurpą: papasakojo, kas vyksta morguose”.
Remiantis naujais JAV pareigūnų vertinimais, žuvusiųjų Ukrainoje skaičius smarkiai išaugo: įvardijama daugiau kaip 500 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių ir dar apie 1,2 mln. sužeistų bei suluošintų.

Putinas nusikaltėlis

Žiaurus rusų okupantai žudo ukrainiečius

ne ne

putinas gelbsti rusus nuo žydo zelianskio ir rados žydų žudymo – žydo zelianskio ir rados žydų režimas nužudė 14 tūkstančių žydų, demaskavo Kenedis Jaunesnysis ir dar vaikus rusų žudė Donbase – demaskavo Vaidas L.

Prigozinas sakė

Ukraina Donbaso nebombardavo 8 metus.“ Prigožinas sprogdina internetą, skelbia tikrąsias karo priežastis (Video)  (3)2023-06-23

Anot „Wagner“ vadovo, Rusijos Federacijos Gynybos ministerija ir Sergejus Šoigu asmeniškai klaidina prezidentą Putiną. Be to, Prigožinas tvirtina, kad Zelenskis kadencijos pradžioje buvo pasirengęs bet kokiems susitarimams.

osievskis sakė

žydas osievskis sakė, kad žydas gordonas su žydu kolomoiskiu žino kas pradėjo karą ukrainoje:
„Гордон и Коломойский сказали правду о том, кто начал войну в Украине.“
https://youtu.be/St8qIILzX4I

,ir

susprogo prigožinas

Driskiai всё по плану?

Спецназовцы СБУ устроили очередную «небесную кару» оккупантам FPV-дронами

Счёт вражеских потерь в результате работы воинов ЦСО «А» СБУ за несколько недель:

▪ 13 танков;
▪ 28 ББМ;
▪ 15 артиллерийских систем;
▪ 32 единицы автомобильной техники;
▪ 2 средства наблюдения;
▪ 40 огневых позиций и фортификационных сооружений.

Кроме того, в координации с собратьями-артиллеристами ВСУ были поражены ещё 4 РСЗО, 6 артсистем и станция радиоэлектронной борьбы. А ещё около 50 окупантов прекратили топтать украинскую землю.

shalom rosh xa shana

„Более 32 тысячи хасидов в Умани: как проходит Рош ха-Шана в этом году“
https://youtu.be/mXJCPzV7fS0
Izraelio policininkai atskrido
Išskirta 4 milijonai šekelių ėjūnams į Ukrainą

sutapimas?

korporacijoje jav ( nuo 1871 m.) finansinių metų pabaiga rugsėjo mėn.

shalom

su rugsėjo 15 – 17, naujais metais, Рош ха-Шана

putinC

ant umanio bombos nekrenta

по плану

по плану

Ekspertas

Pagoglinkit – ““Atskleisti Ukrainos nuostoliai kelia šiurpą: papasakojo, kas vyksta morguose”. 
Remiantis naujais JAV pareigūnų vertinimais, žuvusiųjų Ukrainoje skaičius smarkiai išaugo: įvardijama daugiau kaip 500 tūkst. žuvusių ukrainiečių karių ir dar apie 1,2 mln. sužeistų bei suluošintų.

Putinas nusikaltėlis

Žiaurus rusų okupantai žudo ukrainiečius

Neabejotina

Ukrainietiškas nacizmas bus sutriuškintas! Šlovė Rusijai