Karas Ukrainoje. Penki šimtai trisdešimt antroji (rugpjūčio 9) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Maskvoje didelis didelis kabūm pirotechnikos gamykloje. Agresorius visais būdais bando parodyti, kad tai civilis objektas, tačiau karo metu su sprogmenimis dirbanti didžiulė gamykla vargu ar gali būti tik nekaltas chlapuškių gaminimo cechas. To įrodymas viešoje erdvėje pasirodžiusios į orą išlėkusios gamyklos apylinkėse netikėtai pabirę tikėtina 115 mm šaudmenys (🔗https://t.me/zloyodessit/19808?single), kurie tikėtina skirti senukams tankams T62. Sunku patikrinti, ar tai tiesa, tačiau toks faktas nenustebintų.

📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Agresorius šiauriniame flange (Synkivka) bando pralaužti ukrainiečių gynybą. Atakos intensyvios, jas remia rusų aviacija, tačiau ukrainiečiai apsigina. Taip pat rusai bando vystyti sėkmę prie Novoselivske (centrinis ruožas), tačiau jiems nesiseka. Pietiniame flange ukrainiečiai tęsia suskaldyto agresoriaus placdarmo vakariniame Zherebec krante izoliavimą, siekia jį likviduoti.

📍Kremina. Lokalios abipusės atakos tęsiasi visoje kontaktinėje linijoje. Agresorius savo veiksmus bando remti aviacija, tačiau tai jam nepadeda pasiekti rezultatų.

📍Lysychansk. Sektoriuje taip pat suaktyvėjo agresoiaus aviacija, veiksmų ant žemės mažiau.

📌Donecko kryptis

📍Bakhmut:

📎Šiaurinis flangas.Ukrainiečiai tęsia lokalias operacijas prie Berhivka ir Orihovo Vasilivka, rusai perėję į gynybą.

📎Bakhmut miesto vakarinėse prieigose be pakitimų.

📍Pietinis flangas. Agresorius tęsia nesėkmingas kontratakas Klishiivka ruože. Tuo pačiu Ukrainos Generalinis štabas ryte paskelbė žinutę, kad ukrainiečiai atmušė agresoriaus atakas Zaiceve prieigose. Iš pradžių pamanėme, kad tai kokia klaida, nes Zaiceve ir jos šiaurės vakaruose ir šiaurėje aesančios aukštumos yra agresoiaus rankose. Tačiau iš kitų šaltinių pasirodė žinios, kad ukrainiečiai prasiveržė piečiau Ozaranivka, forsavo kanalą ir įsitvitina dalyje aukštumų 5,5 km į šiaurės vakarus nuo Zaiceve. Kol kas šios informacijos patvirtinti negalime, tačiau viliamės, jog ji teisinga. Tokiu atveju ne tik Zaiceve būtų puikus taikinys Ukrainos artilerijai ir minosvaidžiams. Andriivka-Odradivka-Mykolaivka Druha – Kurdiumivka (ruožas tarp kontaktinės linijos ir rusų antros gynybos linijos) būtų žemumoje, ukrainiečiai galėtų atakuoti rusų logistiką, pajėgų rotacijas, į antrą gynybos liniją atsitraukiančius rusų vienetus. Ką jau kalbėti, kad kelias Odradivka – Mayorske – Horlivka būtų perkirstas, kas lemtų dar didesnes logistines ir pajėgų rotacijos problemas rusams. Bet dar anksti džiaugtis, palaukime patvirtinimų iš kitų šaltinių.

📍Avdiivka – Mariinka.Agresorius koncentruoja atakas Pervomaiske ruože, tačiau ukrainiečiai apsigina. Tradiciškai sunkios kautynės Mariinka ruože.

📍Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia kryptis

📍Orihiv:

📎Robotyne ruože ukrainiečiai sugebėjo pralaužti rusų gynybą kelyje į Verbove ir pasistūmėti kelis šimtus metrų. Tai pripažįsta ir agresorius, tad panašu čia ne šiaip pasistumdymas no man land, bet Ukrainos pajėgos tvirtai kontroliuoja užimtas pozicijas. Neatmestina, kad agresorius stokoja rezervų ir nebeturi kuom operatyviai kontratakuoti, tad šiame etape priverstas pripažinti praradimus ir pereiti į gynybą. Tačiau tai nereiškia, kad artimiausiu metu rusai iš pakampių nesukrapštys atakuoti dar galinčių pajėgų.

📎Tiesa, įdomus momentas – rusai ima kalbėti apie ukrainiečių aviacijos aktyvumą Robotyne ruože. Jų versija, kad “taip ukrainiečiai bando išprovokuoti rusų oro gynybos sistemas atidengti ugnį, ir tada bandyti jas sunaikinti HIMARS”. Sunku pasakyti, kaip yra, bet logika ir faktai kalba ką kita. 1) deficitinę aviaciją naudoti kaip masalą priešo oro gynybos sistemoms identifikuoti gali tik su protu stipriai susipykęs žmogus, o ukrainiečiai karinės minties trūkumu nepasižymi, 2) Ukrainos pajėgos turi aibę kitų būtų surasti ir sunaikinti rusų oro gynybos sistemas, ir tai sėkmingai daro jau kaip minimum antras mėnuo (kas stebi mūsų savaitines apžvalgas – patvirtinsite). Mūsų galva šis Ukrainos oro pajėgų aktyvumas rodytų, kad 1) rusų oro gynyba tiek išdaužyta, kad ukrainiečiai drąsiau skraido prie kontaktinės linijos, 2) tai gali reikšti Ukrainos rengimąsi su aviacijos pagalba pulti į agresoriaus gynybos gylį bendra kryptimi link Tokmak ar Polohy. Pažiūrėsim – pamatysim.

📍Velyka Novosylka. Ukrainiečiai dar pasigerino savo pozicijas prie Urozhaine. Šiuos laimėjimus pripažįsta ir agresorius, tad gali būti, jog situacija su rezervais čia panaši kaip prie Robotyne.

📌Pietų kryptis

Kabūm shakalaka mata mata fou – tokiu kariniu terminu galima būtų apibūdinti tai, kas vyksta Pietų kryptyje 😆 Ukrainiečiai antra diena daužo karinius taikinius prie Dzhankoy, į mėnulį teleportavosi agresoiaus vadavietė prie Nova Kahovka, sprogimai rusų kariniame oro uoste Saki, “keisti” dūmai Feodosijoje, Kerch tiltas ir vėl uždarytas. Sėdint ant sofos ir graužiant popkornus taip norisi šiuos kabūm Kryme, atakas prie agresoriaus laivus, intesyvėjančius ukrainiečių reidus kariajame Dniepro krante, sėkmes prie Robotyne ir Urozhaine ir Ukrainos aviacijos aktyvėjimą Zaporizhia kryptyje matyti kaip viename didelių, greitai turinčių nutikti įvykių paveiksle. O kaip jums? 😊

2.7 7 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
208 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur kontrpuolimas???

NA, DEBILAI PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kazimieras

Nauja legenda. Iki Rusijos pirmos gynybos linijos nesugeba ukrai nueiti, matai jie ims Krymą. :)))))))

Dėdė

nuo 2014 metų apšaudant Donecką neišeina „atsiimti” Krymą? :)))

Rusas pūva po velėna

Dabar mes pradedame dirbti su pirmąja, tarp pirmosios ir antrosios rusų gynybos linijos, todėl šis procesas taip ilgai užtruko. Pagal visus karo žanro dėsnius, kai vyksta pirmosios linijos puolimas, pirmoji pasitraukia į antrąją ir sulaiko šį puolimą antrojoje, o trečioji yra pagrindinė stabilizuojanti. Su rusais yra atvirkščiai, todėl galime sakyti, kad beveik pasiekėme pagrindinę liniją.“

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Jis pesimistiškai vertina tai šį įvykį.

„B***t, žinoma, aš tikiu stebuklais, bet, visų pirma, aš esu žvalgas. Ten pasala. O racija pas „ch****us“. Aš jau girdėjau apie tokias situacijas. Vieną kartą jie sugebėjo užpulti BTG ir sunaikinti beveik aštuonias dešimtis mūsų karių. Aš neturiu kitų paaiškinimo. Ir vaizdo įrašas, greičiausiai, iš grupės vado telefono“, – rašė Rusijos kariškis.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Ukrainos nuostoliai katastrofiški

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
428 зенитных ракетных комплексов
11204+19 танка и др. бронемашин
5819+16 орудий полевой артиллерии
1144 реактивные системы залпового огня
458 cамолетов
245 вертолетов
5600+35 беспилотников
12155+18 единиц автотехники

Svarbu stabilumas

Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”. 
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

skotas riteris sakė

skotas riteris sakė ” rusija kontroliuoja tempus ir rezultatus”
https://youtu.be/MJB_C_etN5E

Driskiai pedofilas jūsų Skotas

Риттер был снова арестован в ноябре 2009 года за общение в интернет-чате с полицейской приманкой, выдавшей себя за 15-летнюю девочку[48]. Риттер мастурбировал перед веб-камерой после того, как офицер сказала, что является 15-летней девочкой[49]. Во время суда Риттер заявил, что был убеждён, что общается со взрослой женщиной,

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

“The Guardian”

Pagoglinkit – “СМИ: Россия начала наступление в неожиданном месте”.
https://ria.ru/20230807/nastuplenie-1888704204.html
Guardian: Россия начала наступление в Харьковской области после неудач ВСУ на Запорожье.

Rusai išdaužė xoxolus

Pagoglinkit – “ВС России контратаковали ВСУ у Клещеевки и выбили их с ряда опорных пунктов“. https://lenta.ru/news/2023/08/08/klescheevka/

Rusas pūva po velėna

ВСУ нанесли удар по пункту управления армии рф в Новой Каховке.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Banderoms išspardė subines

Pagoglinkit – “Российские военные заняли выгодные позиции у Ольшаны в Харьковской области”.  https://ria.ru/20230808/spetsoperatsiya-1888843487.html

Driskiai всё по плану?

Rusijos Z-kanalai panikuoja. Chersono srityje dingo 1822-ojo bataliono žvalgybos grupė kartu su majoru.

Žinomas Rusijos kariškis, Z tinklaraštininkas Jegoras Guzenko atvirai prakalbo apie susiklosčiusią situaciją, praneša Dialog.UA.

Dieną anksčiau Guzenko paskelbė, kad Kozači Laheri gyvenvietė, esanti į pietus nuo Chersono, perėjo į Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kontrolę. Vėliau jis pranešė, kad netoli šios vietos dingo RF ginkluotųjų pajėgų žvalgybos grupė.

lavrovas

debil bla””””””””””

Driskiai kur generolas?

⚡️В новом сезоне «Битвы экстрасенсов» участники будут искать Суровикина

Пездуза

Laris sakė

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Putinas išdūrė

Putinas išdūrė hoholus, – pakol Prigožino “Wagner” kariai kovėsi du Zelenskio režimo banditais už Bachmuto išvadavimą, rusai turėjo 9 mėnesius gražaus laiko įrengti savo gynybos linijas. Dabar daugiapakopės rusų gynybos linijos Ukrainoje eina per visą 945 km ilgio fronto liniją ir į gilumą sudaro nuo 10 km iki 35 km pločio. Be to, visos prieigos prie gynybos linijų buvo užminuotos ir dabar Ukrainos armijai jos yra neįveikiamos. O rezultate gavosi dviguba rusų pergalė, – ir aktyvios gynybos linijos buvo įrengtos, kurios dabar pavertė ukrų kontrpuolimą į nieką, ir Artiomovskas (ukr. – Bachmutas) nuo ukronacių buvo išvaduotas!

Zelenskis visiškas lochas

Durnelis Zelenskis užkibo ant to Prigožino kabliuko, nors kariuomenės vadas tuo metu Zalužnas sakė, kad reikia iš Bachmuto atitraukti ukropų armiją ir taip išsaugoti labiausiai patyrusius karius, Zelenskis užsispyrė ir norėdamas pasigirti prieš Vakarus nutarė kautis už miestą ki galo. Na, o viskas baigėsi ukronacių sutriuškinimu.

Prigožinas sakė

Be to, jis tvirtina, kad Šoigu atėjus į valdžią pradėjo dirbti armija, kaip ir baisiausiais sovietiniais laikais, o šaukimo tarnyboje mokymams buvo išduoti 3 šoviniai. Kariškiai pradėjo gauti medalius už Sirijos bombardavimą, kur nėra oro gynybos.

Jis taip pat pridūrė, kad Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis savo kadencijos pradžioje esą buvo pasirengęs bet kokiems susitarimams su Rusijos Federacija.

„Zelenskis, tapęs prezidentu, buvo pasiruošęs susitarimams. Tereikėjo nusileisti iš Olimpo, eiti su juo derėtis“, – tvirtina samdinių vadas.

Prigožinas sakė

Prigožinas sakė, jog jo Wagner kariai išvaduodamį Artiomovską išguldė 55 000 ukrainiečių karių žuvusiais ir dar apie 120 000 banderų buvo sužeista.

Prigožinas sakė

Ukraina Donbaso nebombardavo 8 metus.“ Prigožinas sprogdina internetą, skelbia tikrąsias karo priežastis (Video) (3)2023-06-23
Anot „Wagner“ vadovo, Rusijos Federacijos Gynybos ministerija ir Sergejus Šoigu asmeniškai klaidina prezidentą Putiną. Be to, Prigožinas tvirtina, kad Zelenskis kadencijos pradžioje buvo pasirengęs bet kokiems susitarimams.

tep tep

sukurpė rusai tris gynybines sienas tai dabar ukrai daužo kaktomis iki užsimušimo ir vis mislija kad per prastai įsibėgėjo

Driskiai всё по плану?

Наши воины зачистили пидорские посадки под Бахмутом, ликвидировали десяток орков и взяли в плен

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Prigožinas sakė

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

Бетонные заграждения не спасли:

HIMARS уничтожил российский «Ураган» в есте с экипажем в Запорожской области

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Prigožinas sakė

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Laris sakė

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Prigožinas sakė

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Laris sakė

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai pedofilas jūsų Skotas

Rusijos armija skambina pavojaus varpais ir praneša apie rimtą Ukrainos dalinių, kurie sugebėjo šturmuoti Dnieprą, pralaužti pirmąją Rusijos gynybos liniją šioje srityje ir perimti gyvenviečių kairiajame krante kontrolę. Rusijos kariškis Jegoras Guzenko (šaukinys „Tryliktasis“) apie tai praneša savo „Telegram“ kanale, pažymėdamas sparčiai blogėjančią RF ginkluotųjų pajėgų padėtį.

tep tep

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Prigožinas sakė

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Rusijos nuostoliai

09.08.2023
Танки — 4262 (+8)
ББМ — 8290 (+12)
Артиллерия — 5013 (+17)
РСЗО — 711 (+2)
Средства ПВО — 469 (+1)
Самолеты — 315
Вертолеты — 312
БПЛА — 4175 (+17)
Крылатые ракеты — 1377
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 7479 (+19)
Специальная техника — 742 (+5)
Личный состав — около 251620 человек (+820)

tep tep

zelievudo pasakos pridurkams

Driskiai всё по плану?

Už Dniepro pralaužtas frontas. Nušluota gynybos linija, įsiveržta į rusų pozicijas ()2023-08-09
Rusai praneša, kad Ukrainos ginkluotosioms pajėgoms pavyko prasiveržti pro pirmąją Rusijos gynybos liniją ir perimti gyvenviečių kontrolę.

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Prigožinas sakė

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Laris sakė

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Потери свинорусов по состоянию на сегодняшний день по данным Генштаба.

+820 мертвых пидоров за сутки.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Prigožinas sakė

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Driskiai всё по плану?

Результаты рейда спецназа ГУР и частей ВСУ по левому берегу Херсонщины.

Русня в этом направлении были вынуждены покинуть населенный пункт Казачьи Лагеря и ближайшие опорные пункты.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Prigožinas sakė

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Driskiai всё по плану?

820 дохлых кацапов. Не плохо поработали

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Rusai apkasuose

Vaikinai šlapinasi apkasuose, tiesiai į stiklainį, kad nereikėtų lipti iš slėptuvės… Daužo kasetėmis (kasetiniais sviediniais – red.). Jei paprastas sviedinys – prisėdai ir pralaukei, tai ten jei pataikys virš galvos – nei pasislėpsi, nei prisidengsi“, – atpasakojo Z-vadas bendražygio žodžius.

Prigožinas sakė

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Laris sakė

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Ubagams padėkite

Internete kilo ažiotažas dėl vaizdo įrašo iš Rusijos, kuriame žmonės priversti gyventi metalinėse statinėse, nes neturi pinigų normaliam būstui įsigyti. Rusai prisipažįsta, kad statinėse gyvena jau daugiau nei 20 metų. Vieno tinklaraštininko nufilmuotą medžiagą paskelbė „Ukraina 365“ „Telegram“ kanalas.

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Rusai apkasuose

Vaikinai šlapinasi apkasuose, tiesiai į stiklainį, kad nereikėtų lipti iš slėptuvės… Daužo kasetėmis (kasetiniais sviediniais – red.). Jei paprastas sviedinys – prisėdai ir pralaukei, tai ten jei pataikys virš galvos – nei pasislėpsi, nei prisidengsi“, – atpasakojo Z-vadas bendražygio žodžius.

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Ubagams padėkite

Skabejeva to niekada neparodys.“ Pasirodė vaizdo įrašas, kaip gyvena rusai (Video) ()2023-08-08
Internete buvo parodyta, kaip rusai gyvena Rusijos gilumoje, kol Maskva leidžia milijardus karui prieš Ukrainą.

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Rusai apkasuose

Vaikinai šlapinasi apkasuose, tiesiai į stiklainį, kad nereikėtų lipti iš slėptuvės… Daužo kasetėmis (kasetiniais sviediniais – red.). Jei paprastas sviedinys – prisėdai ir pralaukei, tai ten jei pataikys virš galvos – nei pasislėpsi, nei prisidengsi“, – atpasakojo Z-vadas bendražygio žodžius.

Laris sakė

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Putinas negali duoti jokių garantijų

Международный уголовный суд в Гааге выдал международные ордера на арест президента России Владимира Путина, а также уполномоченной по правам ребенка Марии Львовой-Беловой. Их обвиняют в депортации украинских детей.

Laris sakė

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Putinas negali duoti jokių garantijų

Российские СМИ сообщают, что в Краснодарском крае в драке были забиты насмерть два бывших наемника ЧВК «Вагнер”

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

tep tep

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Спецоперация оборачивается спецобороной. На смену целям денацификации и демилитаризации соседней страны встают задачи оборонительного характера, когда отбиться от атак противника становится важнее, чем нанести ему ущерб. К вражеским ударам дронами с моря и с воздуха, по мостам, кораблям, судам, башням Москва – сити и другим объектам внутренней инфраструктуры, осуществлявшимся преимущественно в ночное время, теперь добавляются еще и дневные налеты. Сегодняшняя атака дронов на Подмосковье, которая аукнулась тревожными хлопками в небе и над соседними регионами, становится новым вызовом и повышением эскалации.

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Prigožinas sakė

Vaikinai šlapinasi apkasuose, tiesiai į stiklainį, kad nereikėtų lipti iš slėptuvės… Daužo kasetėmis (kasetiniais sviediniais – red.). Jei paprastas sviedinys – prisėdai ir pralaukei, tai ten jei pataikys virš galvos – nei pasislėpsi, nei prisidengsi“, – atpasakojo Z-vadas bendražygio žodžius.

Laris sakė

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Apie 800 „kadyroviečių“ buvo likviduoti ar dingo be žinios. Čečėnijoje jau antrą savaitę diskutuojama apie masinę „kadyroviečių“ žūtį prie Bachmuto, kurią respublikonų valdžia visais būdais stengėsi nuslėpti. Žengdami į „Wagner“ paliktas pozicijas netoli Bachmuto, Kadyrovo kovotojai patyrė milžiniškų nuostolių. Gegužę iš ten Jevgenijaus Prigožino samdiniai buvo išvesti dėl didelio „krovinių 200“ kiekio.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Prigožinas sakė

Vaikinai šlapinasi apkasuose, tiesiai į stiklainį, kad nereikėtų lipti iš slėptuvės… Daužo kasetėmis (kasetiniais sviediniais – red.). Jei paprastas sviedinys – prisėdai ir pralaukei, tai ten jei pataikys virš galvos – nei pasislėpsi, nei prisidengsi“, – atpasakojo Z-vadas bendražygio žodžius.

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

tep tep

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Российский Ка-52 сбит возле ключевого населённого пункта – Работино. Именно там ЗСУ сосредоточили свои главные контрнаступательные усилия. Пытался работать по украинской бронетехнике, но не рассчитал силы и залетел чуть дальше, чем планировал.

Сдохни тварь.

Сдохни.

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Per paskutinę masinę oro ataką prieš Ukrainą rugpjūčio 6-osios naktį Rusijos ginkluotosios pajėgos kariniuose aerodromuose bandė pataikyti į Ukrainos ginkluotųjų pajėgų lėktuvą, gabenusį raketas „Storm Shadow“. Tačiau po priešo apšaudymo gynybos pajėgos pradėjo dar vieną smūgį į Čonharo ir Geničesko tiltus. Tai rašoma Ukrainos gynybos ministerijos socialiniame tinkle „Twitter“.

Ministerija išjuokė bergždžius rusų bandymus sunaikinti Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kovinius lėktuvus.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

В России в течение четырёх дней подожгли 31 военкомат.

Самой старшей поджигательнице 82 года, самой молодой — 17 лет.

Всем затерли по телефону, что они помогают стране или избавляются от долгов

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

⚡️РФ может остаться без кораблей, если продолжит атаковать украинские порты – Зеленский

По его словам, сейчас оккупанты не могут выиграть, и поэтому хотят заблокировать Черное море, применяя оружие и насилие. Поэтому Украина обязательно ответит на любые атаки по гражданскому населению и „зерновым коридорам”.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

Бойцы 47 ОМБр при помощи ПЗРК уничтожили российский вертолет Ка-52 «Аллигатор» на Запорожском направлении.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

Grandiozinis pralaimėjimas. „Dingo 800 „kadyroviečių.“ Į kovą kyla šeimos ()2023-08-07
Čečėnijoje jau antrą savaitę diskutuojama apie masinę „kadyroviečių“ žūtį prie Bachmuto.

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

specialioji operacija“, kuri buvo paskelbta kaip trumpalaikė, tęsiasi ir tęsiasi, o gyventojai nėra pasirengę kovoti be galo, kaip parodė Prigožino sukilimas.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

Štai čia viskas ir pradeda skraidyti. Kas stovi arti – tam atskrieja FPV (smogiamieji dronai – red.), kas toliau – HIMARS, o dabar dar ir… „Excalibur“, – pasakojo okupantas.

Jis pabrėžė, kad Ukrainos gynybos pajėgos elgiasi protingai, nebandydamos prasiveržti pro Rusijos gynybą su pėstininkais. Vietoj to jos „ištaško“ rusų artileriją, kontrolės punktus, bazes, sudarydamos sąlygas Rusijos gynybai žlugti. Ir jos tai daro gana sėkmingai.

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Погружение на дно крейсера „Москва” в апреле 2022 года символизировало начало конца российского присутствия в акватории Черного моря.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

Jo duomenimis, Ukrainos ginkluotosios pajėgos nedidelėmis grupėmis eina į puolimus, taip atidengdamos Rusijos ginkluotųjų pajėgų artilerijos ugnies pozicijas, taip pat vadavietes. Tuo pat metu į jas skrieja didelio tikslumo NATO ginklai

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Уничтожение российских кораблей свидетельствуют о том, что эпохе доминирования РФ в Черном море пришел конец.

„Погружение на дно крейсера „Москва” в апреле 2022 года символизировало начало конца российского присутствия в акватории Черного моря. Сегодняшние события – логичное продолжение завершения этой главы истории”,

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Абсолютно тривиальная уже новость – очередной беспилотник сбили в Подольском районе Подмосковья. Легкий ажиотаж, наверное, вызвала бы новость, что он долетел до какой-то цели в Москве, но скоро и это станет рутиной.

Всё, как известно, идет по плану™

Laris sakė

Ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių, o zelianskį sakė pašalins m6 ir cru: įskris į būstą raketa, numuš ir sakys putino darbas.
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Kyjivas turi kiaušinius. Tai sutraiškys Rusiją!“ NATO ekspertas sužavėtas, kur smogė Ukraina ()2023-08-08
Ukraina gali suduoti stiprų smūgį Rusijos ekonomikai.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

Ukraina gali suduoti stiprų smūgį Rusijos ekonomikai, tęsdama serijines Rusijos karo laivų ir prekybinių laivų atakas Juodojoje jūroje į Novorosijsko uostą.

Tokiu atveju Maskva turės rimtų problemų su draudimo bendrovėmis, kurios sumažins Rusijos naftos eksportą jūroje Juodojoje jūroje. Kaip rašo dialog.ua, NATO sausumos pajėgų karo ekspertas Thomas Theineris apie tai rašo savo „Twitter“ paskyroje, atkreipdamas dėmesį į efektyvią Ukrainos taktiką kare.

Karis sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Anot jo, atakos prieš Rusijos laivus pirmiausia padidins Rusijos laivų draudimo kainą, o vėliau sukels atsisakymą bendradarbiauti su Rusijos laivybos kompanijomis. Laivai negali gabenti krovinių be draudimo. „Tai geras kelias!! Įvykdei nedidelę ataką prieš laivus, vykstančius į Novorosijską, ir atėmei plaukiojimo Rusijoje draudimą. Tokiu būdu galima pasiekti naftos embargo įvedimą Rusijai ir sugriauti jos ekonomiką. Ukraina atsakė į Putino blefą. Tai labai perspektyvu! Kyjivas turi kiaušinius. NATO nori, kad jie būtų“, – rašo jis

tep tep

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Rusai paklaikę. Galingas sprogimas ir milžiniškas dūmų grybas Maskvos srityje. Daug nukentėjusių (Video) ()2023-08-09
Galingas sprogimas Maskvos srityje.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Maskvos šiaurės rytuose Sergijev Posado miestelyje užfiksuotas galingas „dūmų grybas“.

„Baza“ duomenimis, sprogimas nugriaudėjo Zagorsko optikos ir mechanikos gamyklos teritorijoje. Pranešama, kad aukų skaičius padidėjo iki 25 žmonių.

Karis sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Anot propagandos kanalo TASS, pagalbos tarnybos jau pranešė apie 16 aukų. RosSMI teigia, kad sprogimas įvyko sandėlyje su pirotechnikos gaminiais. Tačiau atmetama, kad incidentas susijęs su dronų ataka Maskvoje. Vietos valdžia paskelbė apie evakuaciją.

tep tep

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Preliminariais duomenimis, į Zagorsko optikos ir mechanikos gamyklą rėžėsi dronas. Kaip patikslina Rusijos „Telegram“ kanalas „Baza“, sprogimo metu buvo išdaužyti vietos gyventojų langai.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Dingo susprogdintas Rusijos karo laivas. Skelbiama, kas nutiko (Foto) ()2023-08-09
Didelis desantinis laivas „Olenegorskyj Gorniak“ dingo iš prieplaukos: žiniasklaida išsiaiškino, kur jis prapuolė.

Karis sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Rugpjūčio 4 d. Novorosijsko įlankoje Ukrainos saugumo tarnyba įvykdė specialiąją operaciją. Jos metu Rusijos desantinis laivas „Olenegorskyj Gorniak“ buvo smarkiai apgadintas. Dėl antvandeninio bepiločio drono smūgio buvo užlietas vienas iš laivo skyrių.

Dabar pastebėta, kad susprogdintas Rusijos karo laivas dingo iš prieplaukos. Kad laivas kažkur nutemptas, rodo palydoviniai vaizdai, praneša Dialog.UA.

tep tep

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

valstybę-agresorę sugrįžo karas“. Prezidentas dėkoja SBU ()2023-08-05
„Me visi esame dėkingi Ukrainos saugumo tarnybai už tai, kad į valstybę-agresorę sugrįžo karas.“

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Po atakos prieš didelį Rusijos desantinį laivą „Olenegorskij gorniak“ Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis padėkojo Ukrainos saugumo tarnybai už karo sugrąžinimą Rusijai.

Vakariniame kreipimesi Zelenskis pasakė, kad Aukščiausiojo vyriausiojo vado štabo posėdyje SBU vadovas Vasilijus Maliukas padarė pranešimą.

„Turinio nepasakosiu. Pasakysiu tik tiek, kad mes visi esame dėkingi Ukrainos saugumo tarnybai už tai, kad į valstybę-agresorę sugrįžo karas. Ką atnešėte pasauliui, tą dabar ir gaunate“, – pasakė prezidentas, neatskleisdamas detalių.

Karis sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Rusijos artilerija stojo prieš M777. Z-kanalai pašiurpę, kas nutiko ()2023-08-05
Rusijos „karo korespondentai“ pripažino Rusijos kariuomenės bejėgiškumą prieš NATO artileriją – Ukrainos ginkluotosios pajėgos naudojasi techniniu priešo atsilikimu

tep tep

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Po pirmosios kontrpuolimo bangos Ukrainos ginkluotosios pajėgos grįžo prie okupantų varginimo artilerija. Anot „The New York Times“, Ukrainos gynėjai sumaniai išnaudoja techninį priešo atsilikimą. Priešingai nei teigia Rusijos gynybos ministras Sergejus Šoigu, rusai gerokai pralaimi NATO haubicoms.

Karis sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Rusų propagandos kanalas „Du majorai“ rašo apie okupantų problemas: 90% sužeistų ir žuvusių įsibrovėlių yra Ukrainos ginkluotųjų pajėgų artilerijos darbo rezultatas. Ypač daug nuostolių įsibrovėliai turi fronto sektoriuose, kur vyrauja Vakarų sąjungininkų Ukrainai perduota artilerija. Okupantų vadovybė apie šią problemą esą žino, bet negali jos išspręsti.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану? Geros naujienos

Сообщают о работе ПВО в районе подмосковного Ступино, ранее сообщения о взрывах и хлопках в небе приходили из Калужской и Тульской областей.

Как-то давно не произносилась фраза, что всё идёт по плану.

tep tep

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

ReMix

Ukrainos gydytojas, prižiūrintis pacientų gydymą mobilioje ligoninėje Rytų Ukrainoje, per interviu televizijai atskleidė, kad įsakė kastruoti į nelaisvę paimtus Rusijos karius.
Kalbėdamas su televizijos laidų vedėju Jevgenijumi Kiseliovu per naujienų kanalą „Ukraina-24“, Genadijus Druzenko paaiškino davęs „griežtus įsakymus“ subjauroti rusų karo belaisvius, kuriuos jis vadino „tarakonais“.
„Visada buvau didis humanistas ir sakiau, kad jei žmogus yra sužeistas, jis nebėra priešas, o pacientas“, – žiūrovams sakė Druzenko.
„Tačiau dabar [daviau] labai griežtus įsakymus kastruoti visus [pagautus rusų] vyrus, nes jie yra tarakonai, o ne žmonės“, – pridūrė jis.

https://rmx.news/russia/video-they-are-cockroaches-ukrainian-doctor-reveals-he-has-ordered-staff-to-castrate-captured-russian-soldiers/

Karo nusikaltėliai

Bučos žudynės

Driskiai всё по плану?

С марта 2015 по февраль 2018-го Куликовский по прозвищу Палыч был фактически комендантом тюрьмы „Изоляция”. Ее бывшие узники называют Куликовского „главным палачом” тюрьмы и обвиняют в самых жестоких издевательствах. В одном из сюжетов о нем украинского телеканала „1+1”, показанного год назад, бывшая жена Куликовского утверждала, что он в 2019 году бежал с подконтрольной сепаратистам территории Донецкой области в Россию.

tep tep

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiu budelis

Так, недавно контрразведчики СБУ задержала самого жестокого палача тайной тюрьмы «Изоляция» по прозвищу «Палыч». На допросе он рассказал, как работал его концлагерь, что пленников к нему доставляли представители российской ФСБ, и о планировании терактов в свободной Украине.
Боевик также рассказал, как проводил бесчеловечные пытки пленных украинцев. Часть видео с допросом СБУ выложило в сеть. Какие жуткие подробности пыток рассказал палач – смотри в сюжете проекта «Спецкор» прямо сейчас:

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Driskiai всё по плану?

❗️В Финляндии вероятно размещение сил и ударных вооружений НАТО, которые смогут на значительную глубину поражать критически важные объекты северо-западных регионов России — Шойгу

Karis sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai всё по плану?

Оккупированный Грозный и оккупированный Мариуполь стали „городами-побратимами”❌

Оба города были разрушены до основания российской террористической армией, оба города находятся под российской оккупацией.

Но оба этих города в скором времени освободятся от российских оков и вновь обретут свободу!

putinas sakė

всё по плану

blue yellow zov marinie

..NU KADA GI TA MOSKOWIJA SUDEGS….NUSIBODO GROZETIS LIEPSNOMIS…..DEGA IR DEGA….TEN KACAPUASAI JAU GIMSTA …DEGDAMI…XA XA XA

tep tep

„Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Ei tu, WC eketė

Čia buvo šūdologijos eksperto nuomonė.

Kadyrovcai 🤡

От „захвата Берлина и Вашингтона”, до „нанесли удар по позициям врага”🤡

Понадобилось всего полтора года войны.

Karis sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

208
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top