Karas Ukrainoje. Penki šimtai trisdešimt penktoji (rugpjūčio 14) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Ukrainos karinė žvalgyba praneša apie stiprėjančius nesutarimus tarp rusijos Generalinio štabo viršininko gen. v.gerasimov ir oro desanto pajėgų vado gen. m.teplinskyi. Teigiama, kad oro desanto pajėgose prasidėjo patikros dėl desantininkų lojalumo. Žinoma, tai Wagner maišto atgarsiai. Taip pat keliama versija, jog teplinskyi kremliuje gali būti matomas kaip gerasimov įpėdinis. Tokiu būdu tiek pats Wagner maištas, tiek prigozhyn ir teplinskyi asmeniniai ryšiai ima mirgėti naujomis spalvomis.

1. Luhansko kryptis.

• Svatove. Tęsiasi agresoriaus puolimas šiauriniame flange, tačiau Ukrainos pajėgos ir toliau išlaiko pozicijas. Situacija nėra lengva, tačiau panašu, kad ir trečioji rusų puolimo kryptis šiame sektoriuje klimpsta.

• Kremina. Dominuoja poziciniai mūšiai bei abipusės atakos pietiniame flange. Rusų soc.tinkluose skleidžiama informacija, jog neva iš sektoriaus į Bakhmut išvyko dalis ukrainiečių manevrinių ir artilerijos vienetų. Todėl neatmestina, jog rusai Kremina sektoriuje vėl suintensyvins operacijas.

• Lysychansk. Be pakitimų.

2. Donecko kryptis.

• Bakhmut.

1) Šiaurinis flangas. Be pakitimų.

2) Bakhmut miesto vakarinėse prieigose be pakitimų.

3) Pietinis flangas. Rusai toliau per savo karių lavonus bando slinkti į kalvas Klishiivka-Andriivka ruože. Panašu, rusai lošia va bank ir meta į mūšį mobiliame rezerve buvusį “elitinį” 80-tą tankų pulką, kuris yra ne mažiau “elitinės” 90-tos tankų divizijos dalis. “Analogų neturintys ” T90M pleška “elitiškai” https://t.me/zloyodessit/19846

• Avdiivka – Mariinka. Rusai toliau bando atakuoti Pervomaiske ir Mariinka ruožuose. Ukrainiečiai apsigina, radę progą kontratakuoja.

• Vuhledar. Be pakitimų.

3. Zaporizhia kryptis. Labai gražiai dega šaudmenų sandėlys Mariupol. Dėkui geros valios žmonėms.

• Orihiv. Ukrainos pajėgos tęsia puolimą Robotyne ruože. Nepatvirtintais duomenimis rusai išmušti iš šiaurinio ir šiaurės rytinio gyvenvietės pakraščio, agresorius galimai atsitraukė gilyn į gyvenvietę. Tuo pačiu ukrainiečiai toliau apeidinėja Robotyne iš rytų bei stumiasi link Verbove.

Maža to, agresorius praneša apie ukrainiečių pastangas apeiti Robotyne iš vakarų. Tikėtina, kad tai pagalbinė, rusų veiksmus kaustanti, Ukrainos pajėgų puolimo kryptis. Tęsiasi sunkūs mūšiai.

• Velyka Novosylka. Tikėtina, pagrindinės rusų pajėgos išstumtos iš Urozhaine, pietinė gyvenvietės dalis no man land, rusai kontratakuoja. Tuo pačiu agresorius susirūpinęs savo rytinio flango saugumu – kaip vakar minėjome ukrainiečiai rengiasi išnaudoti sėkmę prie Urozhaine ir pradėjo shaping operations prie Novodonecke.

4. Pietų kryptis.

• Agresorius surengė Kalibr raketų ir Shahed dronų smūgius Odesa. Didžioji dalis jų numušta, tačiau rusų teroristai pataikė į prekybos centrą.

• Užvakar/vakar į nelaisvę paimtas agresoriaus bataliono vadas iš visos dūšios atgailauja ir duoda parodymus https://t.me/ButusovPlus/4220 . Savo ruožtu rusų karo propagandistų tarpe daugėja istorijų apie rusų “didvyrišką ir nelygią kovą su fašistais” kairiajame Dniepro krante. Tai tik įrodo, kokia nelinksma jiems čia padėtis. Ukrainiečiai ir toliau geba aprūpinti, rotuoti bei remti ugnimi savo vienetus placdarmuose kairiajame upės krante.

2.3 6 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
114 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Sumedžiotas dar vienas „Aligatorius“ – ar Rusijai nesibaigs „Ka-52“ sraigtasparniai? 
Pirmadienio rytą, rugpjūčio 14 d., paskelbta, kad netoli Bachmuto Ukrainos gynėjai priešlėktuvine raketa sunaikino dar vieną rusų sraigtasparnį „Ka-52 Alligator“.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

ogi

nukeltas į 24 vasarą

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Atvirųjų šaltinių žvalgybos puslapio „Oryx“ duomenimis, Rusija Ukrainoje neteko bent 40 „Ka-52“ sraigtasparnių. Realistiškai, dar daugiau, bet ne visi buvo nufilmuoti ar nufotografuoti („Oryx“ skaičiuoja tik tuos nuostolius, kuriuos galima įrodyti). Rusija prieš karą turėjo apie 133-150 „Ka-52“ sraigtasparnių. Dalis jų tikrai neveikia – visose pajėgose yra remontuojamų ar susidėvėjusių orlaivių, o Rusija šiuo atžvilgiu tikrai neturi geriausios reputacijos. „Ka-52“, pirmam skrydžiui pakilęs 1997 metais, gaminamas iki šiol, bet nedideliais tempais. Taigi, tikėtina, kad Rusija neteko bent trečdalio savo turimų veikiančių „Ka-52“ sraigtasparnių.

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

ogi

nukeltas į 24 vasarą

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Ukrainos gynėjai prie Bachmuto eilinį kartą įsitikino, kokia svarbi yra žvalgyba. Rusijos kariai bandė pradėti kontrataką prieš Ukrainos neseniai išlaisvintas pozicijas, bet jų bandymas nepavyko. Ukrainos gynėjai sumušė šarvuotą įsibrovėlių koloną, praneša atvirųjų šaltinių žvalgybos puslapio „Oryx“ narys.

Rusijos propaganda paskelbė vaizdo įrašą, kaip 3 jų tankai T-90M „Proryv“, du BMP-3 ir vienas MT-LB, atakuoja Ukrainos pozicijas netoli Bachmuto. Mūšis įvyko rugpjūčio 13 dieną. Rusai tikriausiai tikėjosi pademonstruoti savo technikos pranašumą ir atsiimti anksčiau prarastas pozicijas. Bet viskas susiklostė kitaip.

Kur kontrpuolimas???

NA, DEBILAI PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

ogi

nukeltas į 24 vasarą

Prašalietis

Locked N’ Loaded | Veidaknygė „Ukrainos karinė žvalgyba praneša apie stiprėjančius nesutarimus tarp rusijos Generalinio štabo viršininko gen. v.gerasimov ir oro desanto pajėgų vado gen. m.teplinskyi.”… Nejaugi Ukrainos karinė žvalgyba „Veidaknygei” praneša tik pletkus apie Generaliniame šatabe „stiprėjančius nesutarimus, persivalgiusių apsitriedimus …” ir nieko nepraneša apie Rusijos „propagandistų pletkų” paneigimus,kad po Zelenskio sušaukto saugumo tarybos posėdžio Charkovo administracija nutarė ir pradėjo Kupiansko ir dar 53 gyvenviečių evakuaciją… Kaip ir galėjo „Locked N’ Loaded | Veidaknygės informacijos supermenai” su visais „pasijuokti” iš rusiškų okupantų „propagandistų”, kurie džiaugiasi, kad į Rusiją šiandiena atvyko net 5 dienų vizitui „paskanauti rusiškų plemenių” Kinijos gynybos ministras… Kaip ir nieko „džiaugsmingo” Veidaknygė nepasakoja apie ruošimąsi Ukrainai tiekti labiau super puper nei buvo JAV ‘patrijotai”, haubicos „777… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

..eitum nax..;osten..,kacapuase.

nuu

panašu, kad stipriai pabezdėjai į kelnes ir greitu laiku prikrausi…

blue yellow zov marinie

…yk yk,…nuu

Gal

vemdamas susitrenkei galvą į klozetą ?

kaput

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

blue yellow zov marinie

…NA VA,JAU IR PAAZOVE BUS ISVALYTA….O TADA…..XA XA XA……KRYMNIENAS……..

Vilius

Girtas gali išsiblaivyti, asilas gali bliauti tik sau suprantamu bliovimu. Pats daugiau nieko ir nesugebi.

Driskiai всё по плану?

⚡️«Уничтожено 5 бутылок сухого белого, 10 алкогольного, 5 без алкогольного и 20 рюмок настойки», — Медведев отчитался о проведенных выходных

Пездуза

blue yellow zov marinie

…tu nuo savo durnumo jau isdurnejai ir …nebeatidurnesi…

Šūdas tu, tamsta

Kaip kažkas kažkada rašė, nevalgyk nuo žemės :))))

blue yellow zov marinie

.isnyk nuo zemes pavirsiaus….,durake kaccapskas.

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Pasirodė pranešimas

Nuotoliniu būdu sunaikinta Zelenskio chuntos beekipažių katerių gamykla, kurie buvo naudojami teroro išpuoliams prieš civilius. ___

Driskiai всё по плану?

⚡️Российский модуль для исследования Луны был сделан из украденных на Украине стиралок, холодильников, унитазов и асфальта
Пездуза

Driskiai всё по плану?

Русачок денацифицыровался гранатой. Гойда?

Всем бандеровцам и националистам спокойной ночи

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai всё по плану?

Молдова выслала 45 дипломатов РФ.

išlindo

šūdas iš landsbergio užpakalio.

по плану

по плану по плану maldova – rumunija, moldovos prezidentas rumunė, moldovos kalba – rumunų

Driskiai всё по плану?

Спецслужбы Польши арестовали двух граждан России. Их обвиняют в шпионаже и распространении пропагандистских материалов ЧВК „Вагнер”. Об этом сообщил в твиттере глава МВД Мариуш Каминьский.

Таким образом количество задержанных по подозрению в шпионаже в пользу России с начала 2023 года составило почти 20 человек.

Пока не сообщается, связаны ли двое новых задержанных с остальными.

Kur kontrpuolimas???

NA, SUPISTI STRINGAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai всё по плану?

Labai sudėtinga situacija“ – po Urožainės gali būti užimta Robotynė.

Rusijos Federacijos okupacinė armija turi didelių problemų rajone prie Robotynės kaimo, kuris yra Zaporožės kryptimi. Kremliaus Z-karo korespondentai ėmė užsiminti, kad šį kaimą netrukus ištiks Ukrainos ginkluotųjų pajėgų kito išlaisvinto kaimo likimas.

tep tep

abiem kojom

Driskiai всё по плану?

O ruskynas guli kiaulių išmatose

Driskiai всё по плану?

Облавы будут на первое сентября”. Правозащитник о принудительной мобилизации в „ДНР”, „ЛНР” и охоте на уклоняющихся

kaput

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai всё по плану?

Gali būti didžiulis pralaimėjimas. Kas vyksta prie Robotynės ()2023-08-14
Rusijos „kariniai korespondentai“ pradėjo užsiminti apie gresiantį Rusijos kariuomenės „geros valios gestą“ kitoje Zaporižios krypties atkarpoje.

tuu

esi tas parazitas ruskis, nemokantis rašyti lietuviškai, kuris apsėdo visus puslapius.

Driskiai parazitai

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

labas

MINEDAI, apie ką čia tu, kvaily ?

Rusas pūva po velėna

Бухал солдат, слеза катилась,
Из чудом уцелевших глаз.
А на груди его светилась
Медаль за взятый унитаз.
Украина

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

blue yellow zov marinie

…KITAICAI JAU SPJAUDO KACAPAMS I MARGALUS.VASALAS VISKA ISKES.

nuu

Šis komentaras akivaizdžiai parodo degradavusio jankių šliuželio lygį.

Hemarojam sala

Ką čia Sorošo propagandonai rašinėja, galėtų parodyti žemėlapyje kontrpuolimo placdarmus, įsitvirtinimus ir atkovotas teritorijas per 4 kontrpuolimo mėnesius

Hemarojam kaput

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

viskas užversta lavonais
Rusas pūva po velėna

Rusai Kurske ir Rostove prie Dono stato didelius kompleksus, kuriuose bus rūšiuojami, analizuojami ir saugomi Ukrainoje žuvusių karių lavonai.
Apie tai pranešė Gynybos ministerijos Vyriausioji žvalgybos valdyba.
Kiekvieno komplekso plotas yra daugiau kaip 4 000 kvadratinių metrų.
Kompleksuose bus patalpos kūnams tirti ir apžiūrėti, šaldytuvai su 1000 vietų šaldymo kameromis, sandėliai su karstais ir gedulo salės.

kaput

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Driskiai всё по плану?

Ateik parodysiu

putinas sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Istorija kartojasi

Osetiją ir Abchaziją rusams pats Miša Saakašvilis atidavė. Tiesa, prieš tai Miša savo kaklaraištį suvalgė, kai NATO jį apipiso, kaip ir visus kitus, į pagalbą neateidami. Po NATO samito, jau aišku, kad Ukrainą rusams Volodimyras Zelenskis irgi atiduos. Tiesa, Zelenskis kaklaraščio specialiai nenešioja, nes bijo, kad NATO apipistas nevalingai, kaip Saakašvilis, jo kramtyt nepradėtų

Dėdė

Ukrams galas.

Driskiai всё по плану?

Почему роzzияне подыхают от ЗСУ🇺🇦 так само как рубль от санкций?

Driskiai всё по плану?

Остатки зеков из отряда „Шторм Z” записали обращение к главному шаману рф Шойгу

Недобитки пожаловались на кадыровских тиктокеров, которые приезжают на позиции поснимать контент, демаскируют их, после чего их разносят

„Мы погибаем, а они уже дома чай и медали получают”, – описывает обычную для „ахмадчая” ситуацию

Rusai melagiai

Ruskiai armėnus apipiso metė per bortą… Azerbaidžanui ir Turkijai paliko sudraskyti.

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainos gynėjai pamažu ardo okupacinių pajėgų gynybines linijas: per pastarąsias kelias savaites Ukrainos ginkluotosios pajėgos užėmė daugiau pozicijų nei Rusijos ginkluotosios pajėgos per metus. Rusijos Federacija per 18 mėnesių neteko 2000-2500 tankų ir gali juos pakeisti tik 200 per metus.

petras

Pasimatuok temperatūrą, durneli, bo jau visiškai nusišneki.

Rusai melagiai

Apžiok kušį mažiau uši petreli

putinas sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

O kiek eurų nuplėšė iš mūsų?

Naujasis Bideno 24 milijardų dolerių prašymas papildo gerokai daugiau nei 120 milijardų dolerių, jau išleistų JAV karui su Rusija Ukrainoje. Paveldo fondo biudžeto ekspertas Richardas Sternas suskaičiavo ir nustatė, kad iki šiol Bideno išlaidos Ukrainos karui kiekvienam Amerikos namų ūkiui kainuos 900 USD. Kiek amerikiečių mieliau susigrąžintų tuos 900 USD į savo kišenę, o ne į „Lockheed-Martin“, „Raytheon“ ir Ukrainos oligarchų kišenes? Naujausios apklausos parodė, kad dauguma amerikiečių negalėjo sau leisti padengti staigios 1000 USD kritinės padėties. Ar amerikiečiai sujungs taškus ir supras, kad priežastis, kodėl jie negali rasti 1000 USD avarinei situacijai, yra tai, kad neokonai jau išsiuntė jį į Ukrainą?

Rusai melagiai

O kiek rusai moka? Už Putino norą kariauti.

putinas sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Dedamas taškas

Pagoglinkit – “Военный ресурс Украины почти исчерпан, заявил Шойгу”.
https://ria.ru/20230815/resursy-1890128905.html
Шойгу заявил о почти полном исчерпании военных ресурсов Украины.

Kindziulis

Be žodžių.

tep tep

nu taip, va…

Driskiai kas burliokyne dedasi

Рождаемость в России упала до исторического минимума: исторические минимумы по числу рождений детей были пробиты в 2023 году в каждом месяце, кроме марта.
Но зато в Россию уже переехала треть Таджикистана: количество мигрантов перевалило за 3 млн, притом, что всё население их страны – 10 млн.

Кроме того, по поручению Путина по всей стране создаются Афро-деревни на 5.000 мигрантов каждая….

Светлая перспектива…..

cha cha cha...

cha cha cha….

Driskiai kas burliokyne dedasi

Rusijos Surgute ant naujienų agentūros pastato pasirodė bėganti reklamos eilutė su nepadoriu kreipiniu į Putiną.

Atitinkamas vaizdo įrašas buvo paskelbtas ir socialiniuose tinkluose. Kreipimosi autoriai domisi, kodėl Rusijos rublis nukrito iki 100 vienetų už dolerį.

„Tu, Putinai, durnas, ar ką? Esi chu*o ir vagis“, – rašoma pranešime.

Naujienų agentūra SIA-PRESS iškart pareiškė, kad tai – provokacija.

lavrovas

debil blia „”””””””””

Driskiai всё по плану?

Ukraina smogs į „Rusijos lėktuvnešį“. „Tai galingi spąstai. Rusai į juos lenda“ (Video) ()2023-08-15
Keletas smūgių tiltui gali lemti tai, kad įsibrovėliai negalės juo pasinaudoti.

cha cha cha...

cha cha cha…..

Driskiai всё по плану?

Уничтожение российского танка Т-80 в населенном пункте Клищеевка.

Всего за неделю Силы обороны Украины на разных направлениях ликвидировали около 4150 оккупантов и уничтожили 488 единиц вооружения и военной техники врага. В частности:
➡️61 танк,
➡️73 боевых бронированных машины,
➡️107 артиллерийских систем,
➡️8 РСЗО,
➡️11 установок ПВО,
➡️102 единицы автотехники,
➡️26 единиц спецтехники,
➡️2 вражеских вертолета,
➡️20 ракет,
➡️78 БпЛА.

Dėdė

Bandai dar kiek paguosti save, jobanas tvartelini ?

blue yellow zov marinie

,,,dziadze,idi naxui.

tep tep

pyzda jums visiška😂🤧🖕

Dedamas taškas

Pagoglinkit – “Военный ресурс Украины почти исчерпан, заявил Шойгу”.
https://ria.ru/20230815/resursy-1890128905.html
Шойгу заявил о почти полном исчерпании военных ресурсов Украины.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

blue yellow zov marinie

…AI,HARYT RAZIEJUSKA SINIEM PLAMIENIEM,UPAKOI HASPODJ IEJO DUSU…..

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

Hemarojam sala

Ką čia Sorošo propagandonai rašinėja, galėtų parodyti žemėlapyje kontrpuolimo placdarmus, įsitvirtinimus ir atkovotas teritorijas per 4 kontrpuolimo mėnesius.

Hemarojam kaput

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

viskas užversta lavonais
Driskiai всё по плану? Rusų nuostoliai

5.08.2023
Танки — 4313 (+7)
ББМ — 8370 (+16)
Артиллерия — 5128 (+29)
РСЗО — 714
Средства ПВО — 482 (+3)
Самолеты — 315
Вертолеты — 314 (+1)
БПЛА — 4242 (+29)
Крылатые ракеты — 1387 (+8)
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 7584 (+22)
Специальная техника — 769 (+3)
Личный состав — около 254920 человек (+540)

nuu

zelievudo pasakos pridurkams

blue yellow zov marinie

..nuuu

Rusas pūva po velėna

Rusai Kurske ir Rostove prie Dono stato didelius kompleksus, kuriuose bus rūšiuojami, analizuojami ir saugomi Ukrainoje žuvusių karių lavonai.
Apie tai pranešė Gynybos ministerijos Vyriausioji žvalgybos valdyba.
Kiekvieno komplekso plotas yra daugiau kaip 4 000 kvadratinių metrų.
Kompleksuose bus patalpos kūnams tirti ir apžiūrėti, šaldytuvai su 1000 vietų šaldymo kameromis, sandėliai su karstais ir gedulo salės.
Mirusiųjų okupantų komplekso statybos Rostove prie Dono kainuos 600 mln. rublių, o Kurske – daugiau nei 800 mln. rublių. Kiekvieno komplekso šaldymo įrangos kaina siekia milijardą rublių. Vyriausioji žvalgybos valdyba pažymi, kad Rusija nebegali nuslėpti savo kariuomenės nuostolių kare Ukrainoje masto ir nebesusitvarko su žuvusių karių srautu.

tuu

vis dar svaigsti, bibiagalvi ???…

blue yellow zov marinie

….yk yk yk..zayka,gydykis zibalu,avosj paviezziot…ir ne apie pavezima cia…xa xa xa

Anonimas

Ar vafliais užspringai, tvartelio nuopisa?

Dzeikas

Paveikslelyj ZSU karys ant peciu velka amerikietiska kulkosvaidi Browning M.
Nesu tikras ar 7.62×63mm ar 12.7 mm kalibro.
Bet amerikieciai dalinosi patirtimi , kad Vermachto kariai atsisakydavo pult jeigu amerikieciai atsisaudydavo 12.7 mm Browningu. Nes tokia kulka jei pataiko i kuna – lavonas, ranka, net ir plastaka ,- luosys.

Dzeikas

PS. Ir tas kulkosvaidis gamonamas bemaz be jokiu pakitimu nuo pat 2PK laiku.

petras

Kvaily, jei nesi tikras, tai ko čia nx rašinėji ?!

blue yellow zov marinie

…drg.pjoootrai,susimildamas,aik nax..osten.

Rusas pūva po velėna

Разьеб русни на левом берегу. Половина подразделения разьебано – остальные сдались в плен

Jonas

Pabūk nors sekundę su protu…

Rusas pūva po velėna

3 штурмовая бригада разьебала колону руснявой техники и ликвидировала целое подразделение русни под Бахмутом

labas

MINEDAI, apie ką čia tu, kvaily ?

Kolia Vatutinas

NA, LŪZERIAI XOXOLAI, SUPRATOT PAGALIAU, KAD JAU PRAPISOT ŠĮ KARĄ?! BELIEKA JUMS DALBAJOBAI TIK AŠARAS NUSIVALYT Į MĖLYNAI GELTONĄ SKUDURĄ! DAR GALIT SAU PAČIULPTI, JEI PASIEKSIT PRISILENKĘ!

Driskiui vatutinui

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу.

Suprantu

Tamsta esi durnius, tai gali ir pažymą parodyt?!

Driskiui

А ты говорливый… Полижи мой хуй сопливый!

Driskiai

Шойгу сегодня заявил, что военный потенциал Украины почти исчерпан. В общем-то, с начала конфликта аналогичные заявления делаются регулярно. Первый раз о полном уничтожении украинского военного потенциала было заявлено ровно через месяц после начала СВО. Далее эти заявления шли регулярно, так что нынешнее сообщение Шойгу новизной не отличается. В романе Чаковского «Блокада» был такой эпизод. Молотов по приезду в Берлин перед войной встречался в высшим руководством рейха и во время разговора произошел налет британской авиации. Разговор пришлось продолжить в бомбоубежище. Там его склоняли присоединиться к союзу «стран Оси», а на вопрос – а как же Англия? – был получен ответ: с Англией практически покончено, это вопрос ближайших месяцев. На что Молотов снял пенсне, и протирая его, спросил: а тогда чьи самолеты… Skaityti daugiau »

Lina

“Auksiniai” žodžiai, sėkmės tau, kvaily, gyvenime🥰

Lašiniai Ukrainai

Pagoglinkit – “Армия России нанесла удар по ключевым объектам военной промышленности Украины”. https://lenta.ru/news/2023/08/15/strike/

100%

pyzda ukrainai

Driskiui

Слава нации и пизда российской педерации!

Driskiui

Шойгу сегодня заявил, что военный потенциал Украины почти исчерпан. В общем-то, с начала конфликта аналогичные заявления делаются регулярно. Первый раз о полном уничтожении украинского военного потенциала было заявлено ровно через месяц после начала СВО. Далее эти заявления шли регулярно, так что нынешнее сообщение Шойгу новизной не отличается.

100%

pyzda ukrainai

Driskiai всё по плану?

Puolimą pradėjo Rusijos desantininkai su šarvuočiais. Skelbiama, kur smogė. Galingi įvykiai fronte ()2023-08-15
Žorino teigimu, visa Rusijos desantininkų šturmo grupė buvo sunaikinta kartu su šarvuota technika.

Šūdas tu, tamsta

Turėtum suprasti, kad nuo krušimosi į šik-ną nieko nebelieka, tik šū-do krūva.

Driskiai всё по плану?

Tai tu mėšlo krūva ir esi.

114
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top