Karas Ukrainoje. Penki šimtai trisdešimt septintoji (rugpjūčio 16) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Ukraina pademonstravo savo jūrinius dronus “Sea baby”, kurie liepos 17-ąją sėkmingai atakavo Kerch tiltą (🔗https://www.youtube.com/watch?v=u7STLTtOEOM&t=5s). Panašu, ukrainiečiai pasirinko kompleksinę tilto atakavimo taktiką, kai smūgiuojama iš oro (raketos, dronai), jūros (jūriniai dronai) ir žemės (pirmasis ir efektingiausias smūgis praėjusiais metais panašu buvo surengtas diversantų) ☺️

📌 Luhansko kryptis

📍 Svatove. Agresorius toliau intesyviai spaudžia šiauriniame flange, atnaujino atakas centriniame ruože prie Novoselivske. Jokių grandiozinių pergalių rusams pasiekti nepavyksta, tačiau mūšiai sunkūs. Neatmestina, kad nepasisekus puolimui šiauriniame flange okupantai vėl pakeis savo pagrindinių pastangų kryptį bei didins apsukas centriniame ruože, siekdami pajudėti keliu Svatove – Kupjansk į vakarus.

📍 Kremina. Tęsiasi abipusės lokalios atakos visuose ruožuose, aktyvesni rusai. Kol kas kontaktinėje linijoje pakitimų nėra.

📍 Lysychansk. Okupantai organizuoja atakas Bilohorivka prieigose, tačiau Ukrainos vienetai apsigina.

📌 Donecko kryptis

📍 Bakhmut. Šiauriniame ir pietiniame flange poziciniai mūšiai, abi pusės vykdo lokalias kontratakas. Panašu, kad Ukrainos pajėgoms dalį vienetų permetus į Svatove sektorių, padėtis Bakhmut sektoriuje išsilygino. Kita vertus, pasirodė informacija, kad stokodami rezervų šiauriniame ir pietiniame flange, rusai ima permetinėti vienetus iš Bakhmut miesto į karščiausius ruožus (Berhivka – Orihovo Vasilivka, Klishiivka – Andriivka). Jei tai tiesa, tuomet tikėtina, agresorius išnaudojo daugumą galimų rezervo vienetų iš kitų sektorių (Lysychansk, Avdiivka) ir dabar jiems belieka kliautis tuo, kas liko vietoje. Nuolat bandantiems pulti rusams, tokia perspektyva optimizmo neturėtų kelti.

📍 Avdiivka – Mariinka. Tradiciškai sunkūs poziciniai mūšiai šiauriniame Avdiivka flange, Pervomaiske ir Mariinka ruožuose. Ukrainos gynėjai atsilaikė.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis

📍 Orihiv. Ukrainos pajėgos lėtai, per kraują, bet stumiasi pirmyn. Mūšiai verda Robotyne gyvenvietėje, ukrainiečiai išplėtė placdarmą į vakarus ir į rytus nuo gyvenvietės. Viešų šaltinių duomenimis ir šiame sektoriuje rusams striuka su rezervais. Tokmak tupintys okupantų vienetai yra saugomi miesto gynybai, tačiau jei/kai ims byrėti Kopani – Robotyne – Verbove – Novofedorivka ruožas, rusai turės rinktis ar tupėti Tokmak, ar gelbėti Polohy. Pagyvensim, pamatysim.

📍 Velyka Novosylka. Ukraina oficialiai patvirtino, jog Urozhaine išlaisvintas. Rusai karštligiškai stiprina savo gynybą piečiau esančioje Zavitne Bazhanya. Čia geografija beveik identiška kaip prie Staromayorske – gyvenvietė upės vingyje, aprūpinimo keliai realiai perkertami ugnimi uždengus vieną sankryžą. Ukrainos gynėjai jau kelinta diena Zavitne Bazhanya vykdo žvalgybą mūšiu, taip pat puikiai dirba jų artilerija. Tačiau sunku pasakyti, ar jie strimgalviais sieks toliau stumtis į pietus. Dabartinėmis sąlygomis, sektoriuje užėmus Zavitne Bazhanya ir judant link Staromlynivka, pleištas tarp dviejų agresoriaus pajėgų dalių gilėtų, tačiau Ukrainos kontroliuojamas placdarmas būtų išsitempęs bei siauras, tad kartu ir trapus (maža gynybos giluma, pažeidžiami flangai, netvari logistika). Todėl labiau tikėtina, kad Ukrainos vienetai išlaikydami spaudimą bendra kryptimi link Staromlynivka, sieks išplėsti minėtą placdarmą atakuodami rytiniame ir vakariniame flange. Stebėsime situaciją.

📌 Pietų kryptis

Agresorius vėl surengė smūgius prieš Ukrainos jūrų uostų infrastruktūrą Odesa ir Izmail. Savo ruožtu, Ukrainos pajėgos įvykdė dronų – savižudžių smūgius Kryme 😉

2.6 10 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
256 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Politikos strategas Borisas Tizenhauzenas prognozuoja naujus produktyvius smūgius Kerčės tiltui ir visišką jo nepajėgumą. Toliau, anot jo, Rusijos kariuomenė bus priversta rinktis naują būdą pabėgti iš okupuoto Krymo.
„Artimiausiu metu Kerčės tiltas greičiausiai bus tokioje būsenoje, kad joks eismas ten nebus galimas. Buvo du sėkmingi bandymai ir keli, gal ne tokie sėkmingi. Bet apskritai šio tilto neliks“, – sakė jis eteryje.

по плану

по плану „Шойгу заявил о почти полном исчерпании военных ресурсов Украины”
https://ria.ru/20230815/resursy-1890128905.html?in=t

Driskiai всё по плану?

Шойгу сегодня заявил, что военный потенциал Украины почти исчерпан. В общем-то, с начала конфликта аналогичные заявления делаются регулярно. Первый раз о полном уничтожении украинского военного потенциала было заявлено ровно через месяц после начала СВО. Далее эти заявления шли регулярно, так что нынешнее сообщение Шойгу новизной не отличается.

Šoigu apsišaukėlis

Первый раз о полном уничтожении украинского военного потенциала было заявлено ровно через месяц после начала СВО.

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

top newse

Forbes: ВСУ ввели в бой последнее крупное подразделение из резервов
https://www.topnews.ru/news_id_760258.html
 

top newse

https://www.topnews.ru/news_id_760214.html
«Мне конец!»: Зеленский прибыл на фронт и едва не расплакался перед камерой (ВИДЕО)

Apgailėtina

50 Vakarų ir NATO šalių daugiau kaip 17 mėnesių negali įveikti 1 Rusijos.

Tai, kad

Tas NATO gauna į kaulus ir bėga net nuo Prigožino zekų.

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Klysti) Antroji armija pasaulyje 16 mėnesių negali nugalėti Ukrainos. Norėjo Kijevo per tris dienas o paėmė I burną. Ir prapiso kreiseri Moskva

Kolia Vatutinas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!

Laris sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Vien “Wagner’ kariai sunaikino 110 tūkst. ukrų

Pagoglinkit – “Пригожин заявил об уничтожении 110 тысяч украинских солдат”.  
https://lenta.ru/news/2023/02/21/vager110/
Jevgenijus Prigožinas pranešė, kad nuo specialiosios karinės operacijos (SVO) pradžios vien mūšiuose su jo privačia rusų karine kompanija „Wagner“ žuvo apie 110 000 Ukrainos karių. 
Apie tai rusų verslininkas Jevgenijus Prigožinas, kuriam ir priklauso “Wagner” karinė grupė, oficialiai pranešė savo spaudos tarnybos „Telegram“ kanale. Anot jo, čia kalbama apie Ukrainos ginkluotųjų pajėgų (VSU) kariškių ir „kitų struktūrų” karių žūtis.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

blue yellow zov marinie

anu santykiauk su gepaaardu.

nuu

O tu iškrypėlis, pedofile…

Jevgenijus Prigožinas pranešė,

Kad Ukrainą ne bombardavo Donbaso 8 metus.

Kolia Vatutinas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Kolia Vatutinas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

..JAU IR SKARABEJEVA UZGIEDOJO,KAD …KRYM NIENAS….XA XA XA

Pastabus

Šitas komentaras yra parašytas saugumo agento, trolinančio čia pagal zadaniją iš viršaus.

blue yellow zov marinie

kominternas reikalauja pastabiojo …polnoi likvidaciji cerez paviesanyjie.Vapros nie absuzdajietsa.

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

blue yellow zov marinie

zzajabys f upor

labas

MINEDAI, apie ką čia tu , KVAILY ???

Prašalietis

Locked N’ Loaded | Veidaknygė – „Ukraina pademonstravo savo jūrinius dronus “Sea baby”..;Svatove. Agresorius toliau intesyviai spaudžia šiauriniame flange..;Kremina. Tęsiasi abipusės lokalios atakos visuose ruožuose, aktyvesni rusai..;Avdiivka – Mariinka. Tradiciškai sunkūs poziciniai mūšiai …; Su tokiomis banderinių chalopų „peremoginio” kontrpuolimo žiniomis ir „patriotiškiausiems” kanopiniams runkeliams apetitas ” gardžiuotis sala ukraini, hemarojams sala” bus visiškai sugadintas… O šiuo atveju ir Ukrainos Zelenskis „peremogos” civilizuotam pasauliui neparneš. „Gerbėdamas” „Veidaknygės'” pateiktą informacijos visišką „neperemogiškumą”, prisimindamas Navio ir Sėjūno pernai metų „peremogišką informaciją”, kaip „pasigrobę iš turtingų vietinių chalopų kas panešiotą labdarinį fotelį, šaldytuvą… tarybinių laikų špižinę keptuvę…bėgantys namo rusai paskutinius patrankos šovinius šaudo į kaimus, kuriuose beliko 2-3 katės, turiu galutinai vilties nepraradusius, jog nors kokia Ukrainos „peremoga bus”, „pradžiuginti”.Jei pernai „bėgantys namo rusai… Skaityti daugiau »

blue yellow zov marinie

…durniaku na giliaku,oi ei..

Tovariščiau, šūd marinai, įkalkite

praśom vaistų, kiek galima kliedėti…

blue yellow zov marinie

..tavarisc kacape,neissiimkit xuilo is glotkes,nesiblaskykit..jums gerai sekasi.Teskit.

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

blue yellow zov marinie

slava zzajobai…

Kolia Vatutinas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

forbes

yuotubej „Никому не нужный: ветеран ВСУ собирает милостыню. Зеленский задействовал последние резервы – Forbes”

Zelenskio banditams piZdiec

Pagoglinkit – “Российским войскам остались считанные километры до Купянска, заявил Ганчев”. 
https://ria.ru/20230810/kupyansk-1889385218.html

Xoxolai jau bėga

Pagoglinkit – “На Украине объявили обязательную эвакуацию в Купянском районе”. https://newizv.ru/news/2023-08-10/na-ukraine-ob-yavili-obyazatelnuyu-evakuatsiyu-v-kupyanskom-rayone-416154 
Из-за приближения российской армии к Харьковской области Украины власти приняли срочное решение о проведении экстренной эвакуации жителей 53 населенных пунктов.

Ha-ha-ha !

Uha-hahahahahahahaha!

Viskas

Kontrpuolimas nustipo.

Driskiai всё по плану? Kur popierių kišit?

С учетом того, что индийцы и китайцы платят России своими фантиками, победа над Саудовской Аравией выглядит как-то сомнительно. Саудиты получают в твердой валюте, которую могут потратить где угодно. Россия получает рупии и юани, с которыми неясно что делать.

Остается только гордиться.

petras

…aš jau galvojau,kad tave seniai išgydė….,o tu, pasirodo, vis dar durnyne…

blue yellow zov marinie

…tavarisc pjetija,viernytiesj f palatu na ukoly…

Kibaldžiukas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

batiuska,nie guby…..

kaput

zelionij hitler kaput

Driskiai всё по плану? Kur popierių kišit?

ВСУ взяли Урожайное. После нескольких недель боёв. Это юг ДНР. Далее бои за маленькую деревеньку Заветное Желание. Далее Старомлыновка, это транспортный узел, имеющий оперативное значение. Взятие Старомлыновки может открыть ВСУ путь и к Мариуполю и ближе к побережью Азовского моря, откуда можно обстреливать Крым, – это мечта Зеленского.

Ha-ha-ha !

Čia tas vienintelis kaimas su 10 trobų, kurį lūzeriai xoxolai, neva, sugebėjo “išvaduoti” nuo Rugsėjo 2022 metų ????

blue yellow zov marinie

..toki pat kaima kacapai eme metus ir nepaeme,daba drapalina…xa xa xa…usiok,kvaily..

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

blue yellow zov marinie

cerepoviec,anu f magylu..

tuu

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

nee

Vanda

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Driskiai kur generolas?

🤔А куда в итоге пропал Суровикин? Не заметили, что о нем больше ни слуху ни духу…..? И главное, все о нем и забыли…

Gerardas

Kompozitoriau, ramsus sumaišei, ar šiaip durnas nuo gimimo ????

blue yellow zov marinie

….gepaaaardai,ramiai,gulet…negausi kaulo,jei neklausysi…

Driskiai kur generolas?

⚡️В новом сезоне «Битвы экстрасенсов» участники будут искать Суровикина

Пездуза

blue yellow zov marinie

..minetas driskius pirmoj eilej klauso kobzzonyjaus D dur ave durdomu preliudo.

putinas sakė

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

blue yellow zov marinie

o ka dar sake….labai idomu..

Remigijus

Dar sakiė, kad kaput ukrainai bet kuriuo atveju

blue yellow zov marinie

remingtonai,tu dibil bla.

nuu

plokštelė užsikirto, kvaily?

blue yellow zov marinie

nee

100%

pyzda ukrainai visiška

Objektyvas

Pasiskaitė eilinis Lietuvos patriotas su konservatorine pakraipa rašinėlį išdėstytą tobula lietuvių kalba ir paniro į dvasinės ramybės būseną. Fronte viskas gerai, pergalė neužilgo. Mano suaukti eurai bairaktaram ir radaram saugiai investuoti Nidoje ir taupiai panaudoti merginant nuosavos įmonės samdinę trečią žmoną iki pat evangelikų liuteronų bažnyčios būsimam Lietuvos prezientui be paspirtuko.

blue yellow zov marinie

…objektyviai ziurint,r.piderascijai visiskas kaput.

tuu

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

yk yk,kvazzimode,sasy xuilo

nuu

Ar vafliais užspringai, gandone?…

blue yellow zov marinie

pasasy xuilo,fkusno tiebie budiet

100%

pyzda ukrainai visiška

blue yellow zov marinie

…NA VA,VEL EILINI KACAPU GENEROOOLA KREMLIUS STIKLAIS NUSERE…..DVESE ILGAI IR SKAUSMINGAI,SU XUILO KLICKE LUPOSE…..KLAUSYS KOBZONO….KATJAT LI RIUZZKIJE VOI NY…..

tuu

Turbūt darai tą pačią “doroškę” su Zelenskiu…

blue yellow zov marinie

…tuu,dibil bla,mesk ta bojarisnyka…pereik ant zibalo..

lavrovas

debil blia “”””””””””

blue yellow zov marinie

lavrusa,atsosysj…

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

zucka,sluzytj…..golos,zucka….umnyca….

lavrovas

debil blia “”””””””””

blue yellow zov marinie

umnyca,lavrusa..

100%

pyzda ukrainai visiška

Driskiai kur generola nukisot?

Для поиска Суровикина были наняты настоящие профессионалы из Англии

lavrovas

debil blia “”””””””””

blue yellow zov marinie

..lavrusa,ugamanysj…

Kibaldžiukas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

…malcys xuilasos,zajabys..

labas

MINEDAI, apie ką čia tu, KVAILY ???

blue yellow zov marinie

…ligoni,nu apie tavo nupuvusia nosi nuo sifilio ir gonorejos.

lavrovas

debil blia “”””””””””

blue yellow zov marinie

lavrusa,a ty vrunyska….

100%

pyzda ukrainai visiška

Driskiai ar teisybė?

Даже вьетнамцы выходят в мировые лидеры автомобилестроения.

Россия продолжает клеить вазовские шильдики на китайские машины. И рассказывать о своем величии и промышленной мощи.

visiškai jus suprantu

Širpotrebas Rusijoje niekada nebuvo stiprioji pusė. Jiems užtenka lipdyti tankus.

blue yellow zov marinie

…jo,kaip lipde T34,taip ir tebelipdo.Kariauja gi mesom..

Užtat

litovcai moka tik klumpes drožti🖕😂🤧

blue yellow zov marinie

…uztat,tu esi ciulpimo maistras,xujasose…

babushka s ukrainskim flagom

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

sasy xuilo,gandon..

Ei tu, WC eketė

Xuilo, – čia tavo sveikatos stovis , ar visada esi durnas ????

blue yellow zov marinie

…tau,kaip visada,nestovi.Bet tau ir nereik,xuilo ciulpt gi pramokai…

lavrovas

debil blia “”””””””””

blue yellow zov marinie

…dibilcik lavrusa,nie gnievaisja tak bolno…

100%

pyzda ukrainai visiška

blue yellow zov marinie

…OT AZOVAS DABAR DUOS KACAPAMS….SAKES PIDERASCAMS…

tep tep

Matėm tą Azovą apsišikusį ir primyžtais klynais Mariupolyje, kada sėkmingai “evakuavosi” į DNR ir Rusijos kalėjimus! 🖕🖕🖕

blue yellow zov marinie

…kasdien matom Zolkina……mama mama,ja bajuuuusj,zabirry mienja damoi,ja bolsie nibuuuuuudu…xa xa xa….ftaraja armija…oi,nemagu……

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

…bobik,uuumnyca,balsa….

babushka s ukrainskim flagom

rūrinkis per šikną, pedofile!

blue yellow zov marinie

…nieatvliekaities,tavarisc,sasytie xuilo.

lavrovas

debil blia “”””””””””

blue yellow zov marinie

nuu,dibil bla

100%

pyzda ukrainai visiška

blue yellow zov marinie

…R.PIDERASCIJOJ NET LEDAI PRADEJO DEGTI…URALE,RUSKIU DURNIU TEVONIJOJ DEGA CIUOZYKLA…..CIUOZ KACAPAI PRAGARAN…

lavrovas

debil blia “”””””””””

blue yellow zov marinie

….lavrusienka,zzoppa garyt,niebosj…xa xa xa…a cto slucylosj,a……….

Ei tu, WC eketė

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

…oooo,nugelltes padvodnykas isniro visa riuzzka didybe….riuzzkas myras su sieros duxu visam grozyje….xa xa xa…..RF KAPUT,DURNIAU.

Ei tu, WC eketė

Užsidaryk unitazo dangtį, bo chorkalkių kibirą užpilsiu

blue yellow zov marinie

…laikykis,sude,nuleidziu vandeni…

Ei tu, WC eketė

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

tuu dibil bla

100%

pyzda ukrainai visiška

blue yellow zov marinie

GRABUONELI,MARS NAMO,GRABAN…

Vanda

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Driskiai kur generolas?

🤔А куда в итоге пропал Суровикин? Не заметили, что о нем больше ни слуху ни духу…..? И главное, все о нем и забыли

Vilius

Girtas gali išsiblaivyti, asilas gali bliauti tik sau suprantamu bliovimu. Pats daugiau nieko ir nesugebi.

Kur generolas?

…..driskiai kur Surovikinas?

blue yellow zov marinie

pas kabzzonyju

blue yellow zov marinie

..nereikejo valgyt batu tepalo,….matai,kas tau dabar darosi…

cha cha cha….

Dva debila , eto sila.

blue yellow zov marinie

adin gavniuk,adin xuiliuk

100%

pyzda ukrainai visiška

Driskiai всё по плану?

Бригада „Азов” вернулась на фронт, — НГУ

„Легендарная бригада специального назначения „Азов” возобновилась и приступила к выполнению боевых задач в районе Серебрянского лесничества”, – заявил он.

Воины „Азова” удерживают занимаемые рубежи и наносят противнику потери в живой силе и технике.

Ha-ha-ha !

Matėm tą Azovą apsišikusį ir primyžtais klynais Mariupolyje, kada sėkmingai “evakuavosi” į DNR ir Rusijos kalėjimus! 🖕🖕🖕

blue yellow zov marinie

matom tave apsikakojusi iki ausu,smirdaliau..

Ei tu, WC ekete

Užsidaryk unitazo dangtį, bo chorkalkių kibirą užpilsiu, šūd marinai!

blue yellow zov marinie

nuu,dibile bla

Driskiai pizda jums Azovas gryzta po atostogų

O rusai kur ? Pas Kobzona.

100%

pyzda ukrainai visiška

Driskiai всё по плану? Pas kobzona

Сегодня ВСУ уничтожили два руснявых cвинолета «Аллигатор».

Один сбили на Бахмутском направлении. Второй – на Запорожье в районе Роботино.
На видео сбитие вертолета военными 47-й бригады. Стоимость одного такого — $16 млн.

nuu

Nesvaik , bibiagalvi

blue yellow zov marinie

niuu

tuu

Vaflių nenuriji, iškrypėli ???

blue yellow zov marinie

…tuu,zzayk yk ka,nenurIji…..xa xa xa,berasti,rasyk gimta snekta,….po riuzzky……..

blue yellow zov marinie

…DALIETALYSJ SOKALY SWINALIOTI….

100%

pyzda ukrainai visiška

blue yellow zov marinie

..nusitrauk negres pyzzda nuo makaules,krecinarijau.

Vanda

Nebegerk po pilną, IMPOTENTE!

Vanda

pyzda ukrainai visiška

blue yellow zov marinie

……GREIT DIDIS XUILIAUS TAWARISCIUS,VALKATA TRAMPYJUS SES 100000METU PAILSET.XUILIUS GAUS INFARKCYJU,BO TAS…PASLIEDNIAJA NADIEZDA…….

Singeris

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

nusipraustum,del padorumo,ar ka……sunvote.

Vanda

Ar nori myžę palaižyti, PYZDALYZE ???

Ha-ha-ha !

Pagoglinkit – “„Бери деньги”: Зеленскому дали прощальный совет”.
https://ria.ru/20230815/zelenskiy-1890101187.html?in=t

blue yellow zov marinie

XA XA XA…PER DIENA RF NUSTIPO 2/CIELYX DVA STUKA/ GENEROOOOLAI….KREMLIUS DARBUOJASI…NA OTLICNO…

Singeris

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

..purwinas gandone,esi ismestas i pamoike…

Ei, pederaste

Ne tau spręsti, vafliuotas Landsbergio subinlažy!…

Per parą 850 ukronacių tapo trąšomis saulėgrąžoms

Общие потери ВСУ в Минобороны за сутки оценили более чем в 850 человек. Среди уничтоженной техники ВСУ в сводке упомянуты в том числе три танка, четыре бронетранспортера Stryker, две артиллерийские системы М777, САУ М109 Paladin, САУ «Акация», две САУ «Гвоздика».

blue yellow zov marinie

…EI,PADVODNYKE SU SAVO CIABOTAIS,REIKALAUJU PAKEIST ZZAGATOWKES….ATSIBODO.

Kolia Vatutinas

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Driskiai pizda jums Azovas gryzta po atostogų

17.08.2023
Танки — 4329 (+5)
ББМ — 8398 (+18)
Артиллерия — 5169 (+17)
РСЗО — 714
Средства ПВО — 486 (+1)
Самолеты — 315
Вертолеты — 314
БПЛА — 4272 (+24)
Крылатые ракеты — 1406 (+2)
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 7641 (+27)
Специальная техника — 773
Личный состав — около 256050 человек (+480)

Singeris

Pasimatuok temperatūrą, d u r n e l i !

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Tuoj tau pameruosiu asile

you stupid ukrainian bitch, get away from this portal, forever, mean it.

Jevgenijus Prigožinas pranešė,

Fuck you bitch!

100%

pyzda ukrainai visiška

Drąsus žingsnis

Prancūzijos žiniasklaida išreklamavo buvusio Prezidento Nikolia Sarkozi naują knyga. Šiame fone N. Sarkozi pasisakė žurnalistams aktualiais klausimais. Jo manymu, Krymas istoriškai priklauso Rusijai, ten gyvena rusai, tad Ukrainai susigrąžinti Krymą yra iliuzija.

LESS IS MORE

Vilniaus samitas parodė tikruosius talentus Nausėdos – senelių slaugos srityje. Ir nesuprantu, kodėl slaugos specialistų trūksta, juk čia toks talentas pražūsta.

Bulvių direktorius

Беларусь не вступит в войну против Украины, если украинцы не пересекут границу, но помогать России РБ будет всегда, — Лукашенко🤡

Ещё заявления усатого террориста:
▪️Путин не предупредил его о начале „СВО”, но попросил „прикрыть если что”;
▪️признал, что отдельные части ВС РФ пересекали границу Украины с территории Беларуси;
▪️цели „СВО” в принципе уже выполнены, потому что будущая Украина уже никогда не будет „столь агрессивной и прозападной”;🤡
▪️про план взять Киев за три дня: это было образно сказано.

Ayn Rand

you stupid ukrainian bitch, get away from this portal, forever, mean it.

Driskiai jūsų didvyriai gryzta.

😡Бывшего «вагнеровца» объявили в розыск за изнасилование 13-летней девочки.

По данным волгоградских пабликов, это 36-летний Алексей Хлебников, ранее дважды судимый. В 2018 году он получил 11 лет колонии за убийство и угон машины. Благодаря войне он, однако, вышел на свободу — этим летом «вагнеровец» вернулся с фронта в родной хутор, где и надругался над девочкой. Его объявили в федеральный розыск.

Wagner

Даааа уж…. Херой, которого мы заслужили😬😬 И не дай Бог кто-то попытается его оскорбить, назвать его убийцей и чертом, наши честные судьи сразу 15 лет нарисуют за дискредитацию героя СВО и призовут всех в стране ровняться на таких:) За ними будущее😂😂😂.

Linkėjimai nuo Putino ir Prigozino.

Čia tik pradžia. Jei plėšė ir žudė Ukrainoje tą patį darys ir Rusijoje

Vidmantas

Nusipirkite, garbusis, žvakučių, kad užtemusį protelį apšviestų 🙂

Kolia Vatutinas

NA, , LŪZERIAI XOXOLAI, SUPRATOT PAGALIAU, KAD JAU PRAPISOT ŠĮ KARĄ?! BELIEKA JUMS DALBAJOBAI TIK AŠARAS NUSIVALYT Į MĖLYNAI GELTONĄ SKUDURĄ! DAR GALIT SAU PAČIULPTI, JEI PASIEKSIT PRISILENKĘ!

Linkėjimai nuo Putino ir Prigozino.

А ты, оказывается, басник. Знать, ебал тебя колбасник!

blue yellow zov marinie

WATUFKE,ISSIRANKIOK SAU IS SUBINES KUJUS,XUJUS,PJAUTUVUS IR ZVAIGZDES,NUSIVALYK ISMATAS I RAUDONA SKUDURA IR EIK NAX..OSTEN.FSIO.SVABODEN.

Senas pederaste, vis apie subinės reikalus kliedi

Turėtum suprasti, kad nuo krušimosi į šik-ną nieko nebelieka, tik šū-do krūva.

Driskiai всё по плану? Kobzonas kasečių atsiuntė

Напомню. что кассетные боеприпасы представляют серьезную угрозу, поскольку в буквальном смысле «засевают» своими поражающими элементами сверху большие пространства. От них не помогают даже окопы полного профиля. Эти поражающие элементы наносят чудовищные ранения, которые сложно излечимы, а в большинстве случаев приводят к смерти. Именно применение кассетных боеприпасов позволило ВСУ добиться тактических успехов на ряде участков фронта из-за резкого роста наших потерь.

Nepavarkite

Būti Minedais.

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Paskutinės žinios

Ukronaciai visais frontais žiauriai gauna

Driskiai всё по плану?

Nei vieno tikslo nepasiekė rusai nei vieno. Dar daugiau… Bachmuta rusai ėmė 224 dienas Stalingrado operaciją užtruko 200 dienų Kijevo išlaisvinimas truko 40 dienų Berlyno šturmas 17 dienų.
Ir čia antrą armija pasaulyje))) bažnytkaimį šturmavo 224 dienas.
Rusai prijungė Zaporože ir Chersona prie to i Zaporože net nebuvo įžengta o Chersonas paliktas.
KLOUNAI

Naivi blondinė

Tamsta sunkiai sergi??? Atjaučiu…

Naivi blondinė

O kontrpuolimas jau buvo?

pokšt

Žaibas dieduko kelnėse buvo, o ne kotrpuolimas.

Nespėjo grįžti jau matai kaip puola.

😡Бывшего «вагнеровца» объявили в розыск за изнасилование 13-летней девочки.

По данным волгоградских пабликов, это 36-летний Алексей Хлебников, ранее дважды судимый. В 2018 году он получил 11 лет колонии за убийство и угон машины. Благодаря войне он, однако, вышел на свободу — этим летом «вагнеровец» вернулся с фронта в родной хутор, где и надругался над девочкой. Его объявили в федеральный розыск.

Naivi blondinė

Matomai, darai tą pačią “doroškę” su neūžauga Zelenskiu ?

Driskiai Putinas draugų jums atgabens.

🤬Россию начинают наводнять африканцами.❗️

Путин подписал указ о создании „Афродеревень” по территории всей страны , каждая из которых будет за государственные деньги принимать от 3000 до 5000 африканских беженцев, кормить их, давать кров, медицинские услуги и работу.

Рассказала в новом видео, к чему пришла Европа, ведя такую вот политику и что сейчас творится на улицах Италии.

Россию ведут по тому же пути‼️

👇👇👇
https://youtu.be/iVsYednI8M8

Še, paimkit kaholai ant danties

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
431 зенитный ракетный комплекс
11349+19 танков и др. бронемашин
5918+17 орудий полевой артиллерии
1144 реактивные системы залпового огня
459 cамолетов
246 вертолетов
5805+18 беспилотников
12289+22 единиц автотехники

Driskiai всё по плану?

Уже практически рутина: очередной беспилотник сбит непосредственно в Москве и снова упал в районе Москва-Сити в Экспоцентре. Ничего нового.

tep tep

ir ką tai keičia fronto linijoje, LŪZERIAI XOXOLAI ????

Driskiai всё по плану?

Viską keičia

Kolia Vatutinas

Matomai, darai tą pačią “doroškę” su neūžauga niūchu Zelenskiu ?

100%

pyzda ukrainai visiška

Driskiai всё по плану?

🤡До войны россиянам рассказывали, что в Москве «лучшая охрана неба в мире»

labas

MINEDAI, apie ką. Čia tu , KVAILY?

Driskiai всё по плану?

Интересно, бывают видео беспилотников с цензурными комментариями авторов?

100%

pyzda ukrainai visiška

Kolia Vatutinas

NA, , LŪZERIAI XOXOLAI, SUPRATOT PAGALIAU, KAD JAU PRAPISOT ŠĮ KARĄ?! BELIEKA JUMS DALBAJOBAI TIK AŠARAS NUSIVALYT Į MĖLYNAI GELTONĄ SKUDURĄ! DAR GALIT SAU PAČIULPTI, JEI PASIEKSIT PRISILENKĘ! HA-HA-HA !!!

yell… NATO GO NAXO

:))) – rusija maksimaliai ištrolino NATO (GO NAXO) homopierdolnikus : savo naujausios ginkluotės parodoje, kurioje dalyvauja virš 70 šalių delegacijos, padarė atskirą ekspoziciją su nutrofėjinta šizokropijoje NATO (GO NAXO ) technika – sveika ir apysveike :))) – gražu paspoksoti :))))

Driskiau pasižiūrėk statistika)))