Karas Ukrainoje. Penki šimtai trisdešimt šeštoji (rugpjūčio 13) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė


📌Luhansko kryptis

📍Svatove. Rusijos pajėgos itin stipriai atakuoja šiauriniame flange. Jie skelbia užėmę Synkivka, tačiau ukrainietiški ir nepriklausomi šaltiniai to nepatvirtina. Tiesa, šiame ruože fiksuojamas kelių šimtų metrų rusų pasistūmėjimas.

📍Kremina. Be pakitimų.

📍Lysychansk. Agresorius sustiprino spaudimą link Bilohorivka, sunkūs mūšiai gyvenvietės prieigose. Taip rusai stengiasi paremti savo įstrigusį puolimą Kremina sektoriuje.

📌Donecko kryptis

📌Bakhmut:

📎Šiaurinis flangas. Be pakitimų.

📎Bakhmut miesto vakarinėse prieigose be pakitimų.

📎Pietinis flangas. Agresorius meta į mūšį naujus rezervus, tačiau atgal užlipti į kalvas Klishiivka-Andriivka ruože nepavyksta. Ukrainiečiai taupo, ilsina pajėgas ir daužo agresorių artilerija.

📍Avdiivka – Mariinka. Be pakitimų.

📍Vuhledar. Be pakitimų.

📌Zaporizhia kryptis. Ukrainiečiai smogė kariniams taikiniams Berdyansk.

📍Orihiv. Mūšiai Robotyne ruože labai sunkūs mūšiai, tačiau tempą diktuoja ukrainiečiai. Jie po truputį plečia placdarmą rytinėje Robotyne dalyje ir stumiasi link Verbove, siekdami sujungti šiuos placdarmus. Tuo pačiu mūšis verda pačioje Robotyne gyvenvietėje. Ukrainiečiai nuo aukštumų šiaurės rytuose užėjo į gyvenvietę, situcija dinamiška.

📍Velyka Novosylka:

📎Ilgai laukti nereikėjo – rusų telegramuose prasidėjo kalbos, jog „Urozhaine gali tekti palikti ir pereiti į gynybai patogesnes pozicijas” 🙂 Čia ukrainiečiai jau gyvenvietės centre, toliau intensyviai spaudžia iš šiaurės, rytų it baksnoja iš pietų, juvelyriškai tiksliai dirba jų artilerija. Gali būti, kad paskelbus apžvalgą gyvenvietė gali jau būti išlaisvinta.

📎Įdomus momentas-norėdami parodyti, kaip didvyriškai ginasi, rusai skelbia jog ukrainiečiais JDAM’ais atakuoja agresoriaus būrio atramos taškus. Tai rodo ne ką kitą, o gerokai išretintą rusų oro gynybą, kuri leidžia ukrainiečių naikintuvams atakuoti ne į plotą tikėtinose rusų pajėgų/logistikos susitelkimo vietose, bet veikti šalia kontaktinės linijos ir smūgiuoti konkretiems taikiniams. Būrio atramos taškas apgyventoje vietovėje-tai sankryža, ne daugiau nei trys-keturi nedideli pastatai, pvz nuosavi namai.

📎Tikėtina, po Urozhaine ukrainiečiai suks į rytus ir bandys perkirsti kelią Novodonecke-Kremenchik. Tai įrodo faktas, kad Ukrainos pajėgos per vakar pasigerino savo padėtį prie Novodonecke.

📌Pietų kryptis. Ukrainos pajėgos toliau išlaiko placdarmus kairiajame Dniepro krante. Nuojauta kužda, kad ukrainiečiai gali pabandyti sujungti placdarmus prie Oleshky ir Kazachi Laheri į vieną didesnį.

2.6 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
129 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kas kariauja, kas atostogauja

Retai berašo vakaruose ir kalba apie tą karą Ukrainoje.Rašė kalbėjo iš pradžių keletą mėnesių,o po to viskas nurimo.Eiliniams gyventojams vakaruose tas karas,kaip jo ir nebūta,žmonės užsiėmę savais žemiškais reikalais,savomis vietinėmis problemomis, naujienomis ir pletkais.Lietuvoje aišku kitaip,čia viskas hiperbolizuota,užaštrinta,vyksta karas galvose.

Dzeikas

Gyventojai negali visa laika stebeti ir analizuoti dalykus kuriuos jie mazai itakoja.
Tam yra politikai ir valstybiu institucijos.
Ir jie aiskiai kaip niekad supranta – leisk rusams laimeti Ukrainoje ir rytoj, istoriniu mastu po akimirkos uz savo buvi ir vieta po saule teks kariauti eiliniams amerikieciams, britams, lenkams. Ir ne tik Europoje, bet ir Azijoje. Taivano dienos po Ukrainos zlugimo butu suskaiciuotos, o sovietu azijiniu nuovalu invazija i Pietu Koreja, Japonija, Austrslija fantastisku neatrodys.

Ukrainą lydės sėkmė!

norėdami pralaužti frontą prie Kupjansko, rusai turi ten perkelti visus Ukrainoje sutelktus savo karius. „Ta gynybinė linija, pastatyta prie Kupjansko ir viso Luhansko fronto, yra padaryta skaičiuojant, kad rusų grupuotė gali pajudėti, ir ji pajudėjo. Jie negali padaryti gilaus proveržio, vargu ar padarys kokį nors rimtą judesį, jei nebus sustiprinti. Jeigu jie sustiprės išvestais daliniais iš Zaporižios ir Chersono krypčių – perkels apie 100-150 tūkst. karių link Luhansko, tada jie tikrai galės įvykdyti užduotį – eiti link Oskolo, Oskolo užtvankos, Šiaurės Donecko, pasiekti Lymaną ir kelti grėsmę šiai gyvenvietei. Šia kryptimi jiems reikia padvigubinti armijos skaičių, tai yra beveik visa jų armija, o tai reiškia, kad jie turi pasitraukti iš Zaporižios ir Chersono krypčių. Iki vasaros pabaigos bus aišku, ar jie… Skaityti daugiau »

Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

⚡️«Перебрали 23 якута, 32 башкира и 42 осетинца», — Конашенков отчитался о поиске нового жениха для дочери Шойгу

Пездуза

Driskiai всё по плану?

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

blue yellow zov marinie

sušiktas bibiagalvis

Dzeikas

Del placdarmo Hersono srityj, kairiajame krante – manau ukrainieciu blefas. Niekaip jie neuztikrins tiekimo to placdarmo gynejams.
Bet panervuoti rusus budas geras – rusai nebudami tikri ka iskres tie ukrainieciai priversti laikyt dideles pajegas ten.
Nieko nepadarysi – karas apgaules kelias.

Zelenskio banditams piZdiec

Pagoglinkit – “Российским войскам остались считанные километры до Купянска, заявил Ганчев”. 
https://ria.ru/20230810/kupyansk-1889385218.html

Xoxolai jau bėga

Pagoglinkit – “На Украине объявили обязательную эвакуацию в Купянском районе”. https://newizv.ru/news/2023-08-10/na-ukraine-ob-yavili-obyazatelnuyu-evakuatsiyu-v-kupyanskom-rayone-416154 
Из-за приближения российской армии к Харьковской области Украины власти приняли срочное решение о проведении экстренной эвакуации жителей 53 населенных пунктов.

Viskas

Kontrpuolimas nustipo.

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

⚡️«Уничтожено 5 бутылок сухого белого, 10 алкогольного, 5 без алкогольного и 20 рюмок настойки», — Медведев отчитался о проведенных выходных

Пездуза

Ha-ha-ha !

Uha-hahahahahahahaha!

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

⚡️Конашенков начал выпускать брифинги об успехах экономики

«Уничтожены 48 Американских Центробанков, повреждено 180 министров финансов стран Еврозоны».

Пездуза

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

«Шойгу набирал много клоунов, потому что был веселый и харизматичный человек», — отрывок из нового учебника Истории России

Driskiai kur generolas?

⚡️В новом сезоне «Битвы экстрасенсов» участники будут искать Суровикина

Пездуза

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

Ukrainos nuostoliai katastrofiški

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
429 зенитных ракетных комплексов
11274+25 танка и др. бронемашин
5862+9 орудия полевой артиллерии
1144 реактивные системы залпового огня
458 cамолетов
246+1 вертолетов
5708+25 беспилотников
12207+18 единиц автотехники

skotas riteris sakė

skotas riteris sakė ” rusija kontroliuoja tempus ir rezultatus”
https://youtu.be/MJB_C_etN5E

Svarbu stabilumas

Потери ВСУ в зоне СВО достигли 800 человек за сутки”. 
https://crimea.ria.ru/20230607/poteri-vsu-v-zone-svo-dostigli-800-chelovek-za-sutki-1129244722.html

viskas užversta lavonais

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Rusai išdaužė kaholus

Pagoglinkit – “ВС России контратаковали ВСУ у Клещеевки и выбили их с ряда опорных пунктов“. https://lenta.ru/news/2023/08/08/klescheevka/

Banderoms išspardė subines

Pagoglinkit – “Российские военные заняли выгодные позиции у Ольшаны в Харьковской области”.  https://ria.ru/20230808/spetsoperatsiya-1888843487.html

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Как сказал Пригожин, если слушать конашенкова, то русня весь земной шар уже 5 раз уничтожила😁

Zelenskis kybos kartuvėse

Зеленскому недолго осталось ходить по этой земле”
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Niūchui piZdiec

kaip cru ir mi6 nuims zelianski?
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Ukrainos kariuomenė galės sulaikyti rusų puolimą Luhansko fronte ties Kupjansku, kur okupantai sutelkė šimtą tūkstančių karių, „24 kanalo“ komentare pareiškė karo ekspertas Romanas Svitanas. Pasak jo, norėdami pralaužti frontą prie Kupjansko, rusai turi ten perkelti visus Ukrainoje sutelktus savo karius. „Ta gynybinė linija, pastatyta prie Kupjansko ir viso Luhansko fronto, yra padaryta skaičiuojant, kad rusų grupuotė gali pajudėti, ir ji pajudėjo. Jie negali padaryti gilaus proveržio, vargu ar padarys kokį nors rimtą judesį, jei nebus sustiprinti. Jeigu jie sustiprės išvestais daliniais iš Zaporižios ir Chersono krypčių – perkels apie 100-150 tūkst. karių link Luhansko, tada jie tikrai galės įvykdyti užduotį – eiti link Oskolo, Oskolo užtvankos, Šiaurės Donecko, pasiekti Lymaną ir kelti grėsmę šiai gyvenvietei. Šia kryptimi jiems reikia padvigubinti… Skaityti daugiau »

Rusų kariai jau netoli Kupiansko

Pagoglinkit – “Karo ekspertai apie intensyvėjančias kovas Kupianske: miestas gali tapti naujuoju Bachmutu”./lrytas/. Pagrindinės Rusijos pajėgų pastangos sutelktos Kupiansko kryptimi. Pastarąją parą rusai tęsė puolamąsias operacijas į šiaurės rytus nuo Kupiansko, esančio Charkovo srityje, ir, kaip pranešama, nuo rugpjūčio 10 d. ženkliai pasistūmėjo į priekį.

viskas užversta lavonais
putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukraina padarė taktiškai reikšmingą pažangą kontrpuolime dviem kryptimis.

Apie tai pranešė „The New York Times“, remdamasis ISW analitikais, Ukrainos pareigūnais ir Rusijos karo tinklaraštininkais, rašo Censor.NET, remdamasis „Ukrainos Tiesa“.

Leidinio teigimu, Ukrainos kariai pajudėjo 16–19 km dviem pagrindinėmis atakos linijomis, Ukrainai stengiantis pasiekti pietinę pakrantę ir nutraukti Rusijos tiekimo linijas.

Kur kontrpuolimas???

NA, DEBILAI PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Kazimieras

Nauja legenda. Iki Rusijos pirmos gynybos linijos nesugeba ukrai nueiti, matai jie ims Krymą. :)))))))

Dėdė

nuo 2014 metų apšaudant Donecką neišeina „atsiimti” Krymą? :)))

Prigozinas juk nemeluoja? Ar taip driskiai?

Ukraina Donbaso nebombardavo 8 metus.“ Prigožinas sprogdina internetą, skelbia tikrąsias karo priežastis (Video)
Anot „Wagner“ vadovo, Rusijos Federacijos Gynybos ministerija ir Sergejus Šoigu asmeniškai klaidina prezidentą Putiną. Be to, Prigožinas tvirtina, kad Zelenskis kadencijos pradžioje buvo pasirengęs bet kokiems susitarimams..

viskas užversta lavonais

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

blue yellow zov marinie

…CIA JUOKINGIAUSIAS YRA KLAAAUNAS,VIS NEMATANTIS KONTRPUOLIMO…KOMINEJ BUKLEJ VIS TEIRAUJASI…PO KARO VIS DA KLAUSINES……..

Kontranastūpas nustipo

Vakarų žiniasklaida pagaliau pakeitė kursą. Dabar jie pripažįsta, kad daug reklamuojamas Ukrainos kontrpuolimas žlugo. Tiesą sakant, jie pripažįsta, kad niekada neturėjo galimybės laimėti. „The Hill“, „Washington Post“ ir CNN dabar sutaria, kad Ukrainos kariuomenė niekada nepasieks savo tikslų. Dėl to Bideno administracijai sunku gauti Kongreso pritarimą 24 mlrd. USD papildomai „pagalbai“ Ukrainai. Nėra prasmės mokėti už akivaizdžiai prarastą reikalą. Lenkijos prezidentas Duda taip pat pripažino, kad kontrpuolimas žlugo. Santykiai tarp Varšuvos ir Kijevo pablogėjo, o lenkų interesai neleis daugiau paramos ar aktyvios intervencijos. Niekas nesigavo iš „taikos konferencijos“, kurią Saudo Arabija surengė Ukrainos vardu. Chana ukrų naciukams

Hmm

Ukrainos kariškių nepasitenkinimas auga dėl nesėkmės fronte, užsienio samdiniai taip pat bėga iš fronto linijos, savo „YouTube“ kanale sakė buvęs Pentagono vadovo patarėjas pulkininkas Douglasas McGregoras . „Netgi užsienio samdiniai, kurie taip uoliai kovojo Ukrainos pusėje, dabar didžioji dalis išvyko. Jie susikrovė daiktus ir pabėgo. Tikriausiai liko tik lenkai”, – sakė jis. McGregoro teigimu, dezertyravimo atvejai Ukrainos ginkluotosiose pajėgose taip pat gali padažnėti dėl nesėkmingo kontrpuolimo. Dėl to Ukrainos kariuomenė bus padalinta, o vėliau visiškai nugalėta.

Driskiai всё по плану?

Lymano puolimas užstrigo. Borovos puolimas žlugo. Kupjansko puolimas… Kritinis momentas ROV vadovybei – pietuose įvedami strateginiai rezervai. Tai rodo, kad jų gynyba ten lūžta, o išeitis – sumažinti spaudimą“, – pažymėjo karo-politikos apžvalgininkas Oleksandras Kovalenko.

blue yellow zov marinie

tvartelio utėlė

Driskiai всё по плану?

Ukraina gavo tolimojo nuotolio raketas. Dar geresnės už ATACMS.“ Netikėta žinia (3)2023-08-13
Karo ekspertas Jurijus Švecas sako, kad Ukrainos ginkluotosios pajėgos turi tolimojo nuotolio ginklų.

blue yellow zov marinie

landsbergio mandavoškė

Nauda akivaizdi

„Financial Times“ pranešime, kad Didžiosios Britanijos gynybos ministerija dėl karių trūkumo (ir šis nepakankamas skaičius jau seniai pastebimas) gali peržiūrėti karių verbavimo kriterijus, nieko stebėtino. Jei Didžioji Britanija vykdo pakankamai ryžtingą politiką ir yra pasirengusi žengti į priekį, neprisiimdama atsakomybės už pasekmes – ir ji yra pasirengusi – natūralu, kad ji pasirūpins gynybos jėgos atsargų didinimu. Tačiau karo sekretoriaus pavaduotojas Andrew Marrisonas sakė esąs pasirengęs eiti daug toliau: „Gynybos departamentas galėtų įtraukti daugiau žmonių, sergančių autizmu, Aspergerio sindromu, dėmesio stokos hiperaktyvumo sutrikimu“. Be to, „tokie žmonės gali turėti įgūdžių ir savybių, kurių neturi kiti“. Į Jo Didenybės tarnybą visiškai įmanoma pritraukti „neurodivergentus“, kurie „dėl smegenų ypatumų pasaulį suvokia kitaip“. Tie, kurie kenčia nuo autizmo spektro sutrikimų, gali, pavyzdžiui, dirbti kibernetinio… Skaityti daugiau »

Driskiai всё по плану?

Клеивших наклейки «Вагнера» в Варшаве запаковали

blue yellow zov marinie

nedapistas klumpius

Driskiai всё по плану?

Rusai meta rezervus. Puolama su viskuo.“ Skelbiama labai rimta taktinė Ukrainos pergalė
Ukrainos ginkluotosios pajėgos pralaužė pirmąją gynybos liniją.

blue yellow zov marinie

šūdinas tvartagalvis

Driskiu majoras noriai pasakoja

„Потеряшка” комбат-разведчик Томов дал короткое интервью

Главное:
▪️За полтора месяца боёв его батальон понёс 30% потерь.
▪️Подготовка российских военных крайне неудовлетворительна, ею никто не занимается, занятия не проводятся.
▪️Моральное состояние бойцов РФ — подавлено. Все его бойцы массово отказываются выполнять поставленные задачи.
▪️Вести боевые действия с таким личным составом невозможно.
▪️Отношение местного населения негативное, захватчикам для безопасности приходится жить в лесных массивах.

Примечательно, что раньше он служил на базе хранения ядерного оружия, то есть, ради войны против Украины оккупанты по-максимуму оголяют охрану подобных мест.

blue yellow zov marinie

vafliuotas ononistas

Driskiai savus šaudo

Кадыровцы расстреляли российских военных в Урзуфи, возле Мариуполя❗️

Известно, что погибли двое русских солдат. После инцидента была оцеплена территория, а местных жителей, поневоле ставших свидетелями перестрелки, запугали. Есть погибшие и пострадавшие среди мирных жителей.

Констатируем, что отношения между российскими солдатами ВС РФ и кадыровской армией „Ахмат” в последнее время накалены до предела. Связано это, вероятно, с огромными потерями кадыровцев, которые ежедневно теряют по 500+ человек суммарно по всем фронтам.

blue yellow zov marinie

senpyzdos įklotas

Driskiai всё по плану?

Ликвидация россиян продолжается: стали известны детали сверхмощного взрыва в Запорожской области

blue yellow zov marinie

supistas stringagalvis

Driskiai всё по плану?

Rheinmetall поставит Украине разведдроны нового поколения
Даниил Сотников
13.08.202313 августа 2023 г.
Украина получит новые немецкие беспилотники Luna NG способные летать на высоте 5 км и выполнять задачи на расстоянии до 100 км.

blue yellow zov marinie

landsbergio bybčiulpys

Kur kontrpuolimas???

NA, ŠŪDINI TVARTAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Hemarojam sala

Ką čia Sorošo propagandonai rašinėja, galėtų parodyti žemėlapyje kontrpuolimo placdarmus, įsitvirtinimus ir atkovotas teritorijas per 4 kontrpuolimo mėnesius.

Hemarojam kaput

ukrainiečių kariai sėdi apkasuose šalia negyvų ir pūvančių ukrainiečių karių
https://youtu.be/aecJs7r8hxM

Kolia Vatutinas

NA, LŪZERIAI XOXOLAI, SUPRATOT PAGALIAU, KAD JAU PRSPISOT ŠĮ KARĄ?! BELIEKA JUMS DALBAJOBAI TIK AŠARAS NUSIVALYT Į MĖLYNAI GELTONĄ SKUDURĄ!

Driskiai всё по плану?

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

blue yellow zov marinie

…pr pr prspisot….prrrrrrrrrrrrrrrr,kretine..pirstai nuo bojaros tai….tiu tiu….ir i kelnes,matyt,prikakoji kasdien…xa xa xa

blue yellow zov marinie

tvartelinė nuopisa

Driskiai всё по плану?

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

blue yellow zov marinie

myžalo puta

Rusas pūva po velėna

Кадры последствий неудачной атаки оккупантов под Андреевкой на Бахмутском направлении.

Несколько боевых бронированых машин и три танка Т-90М Прорыв были уничтожены.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

blue yellow zov marinie

aborto liekana

Driskiai atsiliekate) gal jau nebekariaukite

Любопытное сравнение приблизительно одинакового по протяженности периода нахождения под санкциями довоенного СССР и нынешней путинской России. Парадокс в том, что экономика СССР под санкциями (причем гораздо более серьезными) росла даже быстрее американской. Нынешняя Россия демонстрирует увеличивающееся отставание как от ведущих экономик, так и от темпов развития СССР в аналогичных условиях.

Проще говоря – тогда страной руководили умные люди, сегодня – не очень. Это если сказать мягко.

blue yellow zov marinie

..NA VA,JAU XADYROFCAI PLIEKIASI SU KACAPUASAIS KAIMUOSE….MIELOC,NO PRIJAAAATNO…

Laima

Nu, iš kur tu, žertva p.y.z.d.a.l.y.z.e., išlindai su savo visišku nusišnekėjimu?

blue yellow zov marinie

…NELAIME,KRYPTI GI ZINAI…..

Kolia Vatutinas

NA, LŪZERIAI XOXOLAI, SUPRATOT PAGALIAU, KAD JAU PRAPISOT ŠĮ KARĄ?! BELIEKA JUMS DALBAJOBAI TIK AŠARAS NUSIVALYT Į MĖLYNAI GELTONĄ SKUDURĄ! DAR GALIT SAU PAČIULPTI, JEI PASIEKSIT PRISILENKĘ!

Kur kontrpuolimas???

NA, JOBANI STRINGAGALVIAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Darijus

Lietuvos egzistencijos pagrindas – antirusiškumas. Be jo ji neturi prasmės.

Driskiai atsiliekate) gal jau nebekariaukite

Почему роzzияне подыхают от ЗСУ🇺🇦 так само как рубль от санкций?

Driskiai всё по плану?

specialioji operacija“, kuri buvo paskelbta kaip trumpalaikė, tęsiasi ir tęsiasi, o gyventojai nėra pasirengę kovoti be galo, kaip parodė Prigožino sukilimas.

Driskiai ar teisybė?

🤷Пленные орки просят Украину не обменивать их до окончания контракта, чтобы не возвращаться на войну, а иногда и вовсе отказываются идти на обмен и возвращаться в россию, – The Economist

Driskiai neliudekit

⚡️Путин разрешил бахнуть пивка в понедельник.

„Одну-две кружки можно, холодного если. Кто будет возмущаться, жена там или кто, скажите, что я разрешил. Тут главное не увлекаться, а так можно”, — заявил Владимир Путин

Пездуза

Hmm

Ukrai tiltus sprogdina, užtvankas sprogdina, atominę elektrinę apšaudo, žurnalistus žudyti kilerius siunčia – ką ne teroristinė šutvė

Rolandas

Kai nebėra pergalių fronte mūšio lauke ir niekuom negali pasigirti, ukrufašistai griebiasi teroristinių aktų.

Pas rusus daug pergalių yra))) ane driskiai?

Nei vieno tikslo nepasiekė rusai nei vieno. Dar daugiau… Bachmuta rusai ėmė 224 dienas Stalingrado operaciją užtruko 200 dienų Kijevo išlaisvinimas truko 40 dienų Berlyno šturmas 17 dienų.
Ir čia antrą armija pasaulyje))) bažnytkaimį šturmavo 224 dienas.
Rusai prijungė Zaporože ir Chersona prie to i Zaporože net nebuvo įžengta o Chersonas paliktas.
KLOUNAI

Driskiai rusai juk teroristai ar taip?

O ką rusai? Žurnalistų nežudo? Nekaltų žmonių nesodina? Daugiaaukščių nesprogdina? Deputatų nesaudo?

Realybė

Nori ar nenori, reikia pripažinti, kad pati JAV išaugino pagrindinius pasaulio teroristus: Al-Qeada, IGIL, Kijevo nacistinio režimo banditus.

Driskiai rusai juk teroristai ar taip? Tribunolas

Международный уголовный суд в Гааге выдал международные ордера на арест президента России Владимира Путина, а также уполномоченной по правам ребенка Марии Львовой-Беловой. Их обвиняют в депортации украинских детей.

Taigi

Na, kitas Kalėdas tai tikrai švęsit laisvoj Ukrainoj.

Sutinku

Ukraina jau bus Rusijos gubernija👍

Driskiai Всё, как известно, идет по плану™

Nebesvaik asile.

Gari Tabach

NATO пообещало Украине, в следующий раз, ещё раз пообещать. Мария Максакова и Гари Юрий Табах
https://www.youtube.com/watch?v=ub3ofHrHaLc&ab_channel=GaryYuriTabach%28%D0%93%D0%B0%D1%80%D0%B8%D0%AE%D1%80%D0%B8%D0%B9%D0%A2%D0%B0%D0%B1%D0%B0%D1%85%29

rašė mūsų spaudoj

Ukrainos karo ekspertas aiškiai pasakė, kad Nato pasiuntė Ukrainą kur plaukioja rusų laivas, o mums kvailiams politikėliai aiškina, jog Zelenskis grįžo su peremoga.

O gojai vis dar netiki

„Скотт Риттер – Кто такой АГЕНТ Зеленский? (Эксклюзив)”
https://youtu.be/mpW0MC6m04k

Skotas pedofilas

Риттер был снова арестован в ноябре 2009 года за общение в интернет-чате с полицейской приманкой, выдавшей себя за 15-летнюю девочку[48]. Риттер мастурбировал перед веб-камерой после того, как офицер сказала, что является 15-летней девочкой[49].

Vargo pisuokliai

Slava nepavargusiems būti Ukraina.

Slava

Slava kreiser Moskva

Kur kontrpuolimas???

NA, PATRIOTAI-IDIOTAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Slava

Как сказал Пригожин, если слушать конашенкова, то русня весь земной шар уже 5 раз уничтожила😁

Rusų armijos nusikaltimai

Резня в Буче

Buča

Zelenskio banditų rankų darbas.

Driskiai всё по плану?

Putino banditai

Istorija kartojasi

Osetiją ir Abchaziją rusams pats Miša Saakašvilis atidavė. Tiesa, prieš tai Miša savo kaklaraištį suvalgė, kai NATO jį apipiso, kaip ir visus kitus, į pagalbą neateidami. Po NATO samito, jau aišku, kad Ukrainą rusams Volodimyras Zelenskis irgi atiduos. Tiesa, Zelenskis kaklaraščio specialiai nenešioja, nes bijo, kad apipistas nevalingai, kaip Saakašvilis, jo kramtyt nepradėtų

Realybė

Garantijas Ukrainai suteiks V. V. Putinas iškėlęs vėliavą Kijeve .

Pas rusus daug pergalių yra))) ane driskiai?

Ну а пропагандист депутат Затулин проснулся и понял, что:

„Какие у нас были цели официально заявленные в начале Специальной военной операции? Вы все помните. Денацификация, демилитаризация, нейтральный статус Украины и защита жителей Донецка и Луганска, которые всё это время страдали. По какому из этих пунктов мы достигли результата на сегодняшний день? Ни по одному. Более того, некоторые из них перестали иметь всякий смысл”(с)

Pas rusus daug pergalių yra))) ane driskiai?

Итоги 500 дней.
Главные успехи Москвы:
• Наступление на юге (февраль – март 2022)
• Относительно легкое проведение мобилизации (осень 2022)
• Сдерживание контрнаступления (июнь 2023)
• Ограничение эффекта от марша ЧВК (июнь 2023)
• Минимизация эффекта санкций (в течение всего года)
Главные успехи Киева:
• Уход российских войск с севера Украины (март 2022)
• Крейсер «Москва» (апрель 2022)
• Наступление в Харьковской области (сентябрь 2022)
• Удар по Крымскому мосту (октябрь 2022)
• Возвращение контроля над Херсоном (ноябрь 2022) Михаил Виноградов

Amerikiečių žurnalistai

Atliko apklausą, už ką balsuotų amerikiečiai : 81% už Putiną, 18% už Baideną.

Driskiai всё по плану?

Почему роzzияне подыхают от ЗСУ🇺🇦 так само как рубль от санкций?

Vidmantas

Joks Nato Ukrainoje niekam nereikalingas, kol oligarchai nepasidalins uostų ir išteklių, ir nepasakys stop. Rusijai, kaip valstybei, šis karas nereikalingas, Baidenui ir Putinui taip pat, bet yra kas tiesia rankas į tuos turtus ir tie kariaus iki galo. Beje, Bachmute šampano gamykla veikia kuo puikiausiai, nors miestas sugriautas. Kaip, beje, ir Soledaro druskos kasyklos veikia. Kur nereikia, ten raketos nepataiko.

Kaip

Ir dujotiekis stebuklingai sveikas.

Driskiai всё по плану?

РоZzиянцы, кончайте воевать, у вас и так ни хуя не получается, вооружения и снаряжения нет, со жратвой проблемы, пиздуйте домой, жрите водяру, пиздите баб, а война не для вас

Remigijus

M6, CRŪ, Izraelio – trigubas

Goda

Blogas ženklas buvo atboginti į NATO susibūrimą Vilniuje Ukrainos Bachmuto gynėjų vėliavą, kurio apginti jiems taip ir nepavyko.

Klumpiai

Labai pyksta, kai teisybę išgirsta, labai pyko ir ant tų, kurie nesileido vakcinuojami!

Driskiams davė vakcinos

Депутат Госсовета Татарстана призвал насильно вакцинировать „безмозглых баранов”
Депутат Госсовета Татарстана из „Единой России”, гендиректор ТНВ Ильшат Аминов призвал насильно вакцинировать всех, так как разницы между людьми и скотом он не видит..

Driskiai всё по плану? Blogas ženklas

Rusijos vadovybė puikiai supranta, kad karas pralaimėtas ir vienaip ar kitaip teks demonstruoti „geros valios gestus“ tam tikrose srityse

Romualdas

Siuo metu iš brigados „Edelveis”, tik veliava ir liko. Pagrindines brigados jegos buvo utilizuotos Artemovske. Naciu pasekejai visame, butent jos sudetyje buvo izymus galvazudziu dalinys „Aidar”. Megsta zelia ta parodomaji mešla. Komediantas iš prigimties…

Rusas pūva po velėna

Отряд специального назначения войск Росгвардии «Эдельвейс»
Сформированный в составе внутренних войск 17-й отряд специального назначения Росгвардии «Эдельвейс» дислоцируется в поселке Новотерский близ города Минеральные Воды, Ставропольский край. Создан 5 октября 1998 года, в результате объединения групп спецназа, размещавшихся на юге России – в Благодарном, Владикавказе, Зеленокумске, Нефтекумске и Нальчике. Свое наименование «Эдельвейс» отряд получил в знак того, что большую часть служебно-боевых задач его личный состав выполняет в горной местности.

Ukrainoje

Jau 14 mobilizacija ???? Kur likusios 13 mobilizacijų ????

Ten

Iš kur negrįžtama

Rusas pūva po velėna

Rusija nebesusitvarko su lavonais. Skelbiama apie gigantiškus kompleksus

Ukrainą lydės sėkmė!

Kovoja prieš okupantus

129
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top