Karas Ukrainoje. Penki šimtai vienuoliktoji (liepos 20) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

JAV paskelbė naują karinės pagalbos Ukrainai paketą už 1,3 mlrd. dolerių. Išėjęs iš „grūdų susitarimo“, agresorius ėmėsi teroristinių grasinimų. Esą kiekvienas laivas, atplaukiantis į Ukrainos uostus bus traktuojamas kaip teikiantis karinę paramą „Kyivo režimui“. Neva galima sugrįžti prie „grūdų susitarimo“, tačiau reikia atliepti rusijos interesus.

Tai akivaizdus bandymas sukurti tam tikrą derybinę platformą, kur galima būtų susitarti ir dėl didesnių klausimų (pvz. rusijos karinių objektų Kryme neatakavimo). Labai tikėtina, kad tokia “mnogochodovačka” rusams nepaeis, kadangi: 1) smūgiai Kryme jau vyksta ir tik intensyvėja, taigi priversti Ukrainą to nebedaryti jau bus neįmanoma ir 2) tikėtina Turkija imsis sau įprastų tylių, bet konkrečių žingsnių, tam kad: a) liktų gėrio teikėja Artimųjų Rytų ir Afrikos valstybėms bei b) išlaikytu derybinį įrankį su ES.

Savo ruožtu rusija, greičiausiai, kad argumentai būtų stipresnį, vėl raketomis ir dronais smogė Odesai. Bet įvyko kai kas nelabai norėto – po smūgių apgadintas Kinijos konsulatas. Turbūt mažasis pu pas Xi vėžiuku atslinks, kad stipriai nebartų.

Žiūrime kas fronte.

 Luhansko kryptis.

Svatove. Rusams nepavyko pasistūmėti prie Masyutivka ir Novoselivske, nors jie labai norėjo. Rezervai gynybos gilumoje ir artilerinės ugnies tankis signalizuoja, kad okupantai bandys toliau.

 Kremina. Susidūrimai tęsiasi, situacija nelengva, tačiau Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas.

 Lysychansk. Be pakitimų.

 Donecko kryptis.

 Bakhmut.

 Šiaurinis flangas. Ukrainiečiai toliau spaudžia rusus prie Orihovo Vasylivka ir kelyje Slovyansk – Bakhmut. Jie dar užėmė kelias pozicijas, okupantų padėtis šiame ruože tampa jei ne kritiška, tai labai sunki. Žiūrint nuo sofos, jei dabar Ukrainos pajėgos atakuotu nuo Rozdolivka link Soledar, šiaurinis flangas galėtų subyrėti kaip ant žemės numesta puzzle dėlionė. Ukrainiečių aviacijos smūgiai JDAM bombomis Soledar įsikūrusiai rusų vadavietei, leidžia viltis, kad mūsų lūkesčiai gali išsipildyti.

 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose be pakitimų.

 Pietinis flangas. Nieko nėra smagiau, kaip skaityti rusų Telegram kanalus. Dabar jų formuluotės tokios: „Ukrainos vienetai bando išlaikyti pozicijas aukštumose ir Klishiivka prieigose“. Ir vėl jie neva „sėkmingai kontratakuoja bei stumia ukrainiečius“. Tokiais tempais jau turėtų kažkur prie Lamanšo sąsiaurio būti…  Ukrainiečiai toliau nuo kalvų daužo rusų vienetus ir jų logistiką Klishiivka. Tuo pačiu, Ukrainos gynėjai intensyvina spaudimą prie Andriivka ir Kurdiumivka, rusijos pajėgų rezervo vienetai blaškosi, kaip višta be galvos, nuo vieno karšto taško prie kito.

 Avdiivka – Mariinka. Okupantams ir toliau nesiseka Avdiivka šiauriniame flange, tačiau Pervomaiske ruože jiems pavyko nežymiai pasistūmėti prie Vesele esančioje no mans land. Iš esmės tai situacijos nekeičia. Tęsiasi sunkios kautynės prie Mariinka. Beje, užgeso didelis rusų noras vėl įžengti į Pobeda gyvenvietę, taip palengvinant Mariinka šturmą. Priežastis –gerokai sumažėjo įžengėjų ir palengvintojų skaičius. Ukrainiečiai gerai padirbėjo. Įvertinant šio ruožo įtaką Vuhledar sektoriui, tikėtina, kad į Mariinka – Pobeda ruožą iš šiaurinio Avdiivka flango bus permesti papildomi agresoriaus vienetai.

Vuhledar. Rusai soc. tinkluose praneša apie Ukrainos vienetų atakas prie Mikilske, postina neva mūšiuose sunaikintą Ukrainos pajėgų techniką. Ukrainiečių ar nepriklausomuose šaltiniuose patvirtinimo rasti nepavyko. Neatmestina, kad tai rusų bandymas senesniais vaizdais pakelti savo vatagalvei auditorijai moralę.

 Zaporizhia kryptis.

 Orihiv.

 Kamyanske – Zherebyanky. Ukrainos gynėjai toliau intensyviai spaudžia į pietus nuo Kamyanske. Juos tam įgalina ant kalvų išsidėstę Ukrainos artilerijos vienetai. Taip pat tęsiasi susidūrimai tarp abiejų pusių prie Zherebyanky. Panašu, kad ukrainiečiai ruošiasi išbalansuoti ir ištampyti rusų gynybą ir pabandys vienoje ar keliose vietose stuktelėti rimčiau. Žemai kabantis obuolys – Luhove. Prasiveržus iki jo Zherebyanky apylinkėse esančios rusų pajėgos būtų atkirstos. Tačiau vakariame flange esantys okupantų įtvirtinimai sufleruoja, kad pirma ukrainiečiai pabandys išdaužyti juos, pajudėti keliu Kamyanske – Vasilivka ir jau tada imtis Luhove. O kaip jau bus – nuspręs ukrainiečiai. Bet kokiu atveju, laukia sunkus ir kruvinas darbas.

 Robotyne. Rusai priversti pripažinti, kad Ukrainos vienetams pavyko pasistūmėti kalvoje šiaurės rytinėse Robotyne prieigose. Tačiau situacija trapi, nes agresorius intensyviai kontratakuoja. Tuo pačiu ukrainiečiai tęsia lokalias atakas palei kelią Orihiv – Polohy bei suka į pietryčius Verbove kryptimi. Jiems pavyko kažkiek pajudėti savo tikslų link.

 Velyka Novosylka. Mūšis Staromayorske intensyvėja. Kovos taip pat verda šiauriniuose ir šiaurės rytiniuose miesto pakraščiuose. Rusai į kontratakas meta savo “legendinius” desantininkus, bet čia ir jie situacijos pakeisti nesugeba. Ukrainos gynėjai įsitvirtina užimtose pozicijose. Okupantų kontratakos prie Priyutne ir Novodonecke baigėsi nesėkme.

 Pietų kryptis.

Ukrainiečiai keičia apšaudymų taikinius. Prieš tai porą dienų daužę rusų karinius objektus Kryme, šį kartą atakavo agresoriaus logistinį centrą prie Shkadovsk. Tuo pačiu, tęsiasi susidūrimai Ukrainos vienetų laikomuose placdarmuose kairiajame Dniepro upės krante. Desperatiški rusų bandymai iškrapštyti ukrainiečius yra nesėkmingi. Tiesa, matydami, kad aviacija ir artilerinė ugnis norimo efekto neduoda, agresorius čia vis dažniau ima naudoti FPV dronus – savižudžius.

2.3 3 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
210 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
kaput

pergalė prieš rusiją nereali

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju.

blue yellow zov marinie

..a triusikus ciulpausi,zmogbezdzione…..da ir katino deze duosiu isciulpt..xa xa xa..

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Koldūnų duokite koldūnų!

В Тыве матери погибшего в зоне СВО местные власти подарили пельмени

cha cha cha...

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

trūksta koldūnų

nėra koldūnų, mėsa pasibaigė

Specabasracija

Minus 450 tūkstančių ! ukropų salotų! Minus 455 ukrų lėktuvų! Minus 242 sraigtasparnių! Minus 5021 bepiločių skraidymo aparatų! Minus 10722 ukrų tankų ir šarvuočių!

blue yellow zov marinie

…kostmonaute,tave gerai veeeza…

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Koldūnų duokite koldūnų!

В Тыве матери погибшего в зоне СВО местные власти подарили пельмени

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

trūksta koldūnų

nėra mėsos

blue yellow zov marinie

..XA,DABAR VIELYKIJ KITAI SODINS XUILIU MAZAFAKERI ANT BUTYYYLIAUS….

cha cha cha...

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Ha-ha-ha !

Rusijos pozicijų šturmas 3čiai VSU brigadai baigėsi per 3 min. Juos pasitiko Rusijos artilerija ir GILTINĖ su banderos grabais.

Za VDV!!!

Tikra mėšmalė! Salo dlia Ukropov! Herojam dar salo!

blue yellow zov marinie

..nu gerai jau,gerai….duosiu kojiniu pakramtyt….

cha cha cha...

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Ukrainos nuostoliai katastrofiški

Итоги спецоперации Вооруженных сил России на Украине
Уничтожено:
426 зенитных ракетных комплексов
10761+21 танк и др. бронемашин
5522+18 орудия полевой артиллерии
1139 реактивных систем залпового огня
456+1 cамолетов
243+1 вертолета
5108+18 беспилотников
11752+17 единицы автотехники

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

blue yellow zov marinie

pasantykiauk su nugelltusiu padvodnyku ciulpedra…

blue yellow zov marinie

karoce…1000000000000000000000000000000 vsiego.TIK BEDA….RF KAPUT.

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

blue yellow zov marinie

GENSTABAS KUKLIAI PRANESA…..RF ….KAPUT.

cha cha cha...

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

V.TOMKUS

:))))) karas_Z telegram žiūrime

blue yellow zov marinie

KLAUSE ZVIRBLIS CIULPUONELIS…KAIP KAIP RF APSIKAKOS…

cha cha cha...

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Ukrainą lydės sėkmė!

Pradėjo pasiduoti ištisos šturmo grupės.“ Skelbiama apie rimtas problemas Zaporižios kryptimi
Pasak amerikiečių analitikų, RF ginkluotųjų pajėgų vadovybė neišsprendė problemų, apie kurias kalbėjo generolas Ivanas Popovas. Todėl rusai turi vis mažiau motyvacijos kautis..

Singeris

IEŠKOKIT BUDANOVO.

Rusijos nuostoliai

20.07.2023
Танки — 4129 (+6)
ББМ — 8065 (+6)
Артиллерия — 4592 (+19)
РСЗО — 692 (+3)
Средства ПВО — 433 (+3)
Самолеты — 315
Вертолеты — 310
БПЛА — 3918 (+33)
Крылатые ракеты — 1293 (+14)
Корабли (катера) — 18
Автомобили и автоцистерны — 7134 (+29)
Специальная техника — 685 (+2)
Личный состав — около 240010 человек (+530)

tep tep

zelievudo pasakos pridurkams

Rusų melagiai

Как российская пропаганда неоднократно „хоронила” Залужного, Буданова и других генералов Украины и как умалчивает о реальной гибели десятков российских генералов, полковников и подполковников, сотен майоров и офицеров рангом ниже

Singeris

IEŠKOKIT ZALUŽNO.

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

Jau surado porą generolų jau pas Kobzona

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

GOVNASTUPAS-

kontranastu pas :)))

Putinas išdūrė

Putinas išdūrė hoholus, – pakol Prigožino “Wagner” kariai kovėsi du Zelenskio režimo banditais už Bachmuto išvadavimą, rusai turėjo 9 mėnesius gražaus laiko įrengti savo gynybos linijas. Dabar daugiapakopės rusų gynybos linijos Ukrainoje eina per visą 945 km ilgio fronto liniją ir į gilumą sudaro nuo 10 km iki 35 km pločio. Be to, visos prieigos prie gynybos linijų buvo užminuotos ir dabar Ukrainos armijai jos yra neįveikiamos. O rezultate gavosi dviguba rusų pergalė, – ir aktyvios gynybos linijos buvo įrengtos, kurios dabar pavertė ukrų kontrpuolimą į nieką, ir Artiomovskas (ukr. – Bachmutas) nuo ukronacių buvo išvaduotas!

Nu jo…

Durnelis Zelenskis užkibo ant to Prigožino kabliuko, nors kariuomenės vadas tuo metu Zalužnas sakė, kad reikia iš Bachmuto atitraukti ukropų armiją ir taip išsaugoti labiausiai patyrusius karius, Zelenskis užsispyrė ir norėdamas pasigirti prieš Vakarus nutarė kautis už miestą ki galo. Na, o viskas baigėsi ukronacių sutriuškinimu.

Prigožinas sakė

Prigožino Wagner kariai išvaduodamį Artiomovską išguldė 55 000 ukrainiečių karių žuvusiais ir dar apie 120 000 banderų buvo sužeista.

tep tep

supurpė tris gynybines sienas tai dabar ukropai daužo kaktomis iki užsimušimo ir vis mislija kad per prastai įsibėgėjo

EI, LŪZERIAI XOXOLAI

Ar Artiomovską jau apsupot ???? Jau virš 2-jų męnesių kaip supat, supisti pagyrūnai!!!

jo jo

Supisti pagyrūnai

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

Моцква на дне ! ЛилиПутин в гавне ! )))Дисантние корабли пасут гусей ! А а путин гей !😂😂😂😂😂Д

j tep tep

Pampersus pasikeiskit , nevykėliai kaholai !🖕🖕🖕

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

Zашли Oтсосали Vышли с хуем ZaЩекой🫵🤓🤣🤣🤣🤣🤣

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

Ruskiai supisti luzeriai))) nuo trijų dienų iki 500 ir tik I burną paėmė ir kreiseri Moskva prapiso

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

🤡Песков попросил «патриотическую общественность» не критиковать спортсменку Исинбаеву, уехавшую в Испанию:

«Она ничего не осуждала, она никого не критиковала, она выполняет свои функции, где она живет, в конце концов, совершенно не важно».

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

Владимир Путин не поедет на саммит БРИКС — офис президента ЮАР.
Ну и правильно. А то кто этих негров знает. В своем подвале как-то всяко уютнее, чем в голландском.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10 : 1

Rusų melagiai

Užmuša užmuša

cha cha cha...

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Diedas
Diedas
Diedas

Kontrnastūp niesmiešno
https://www.youtube.com/watch?v=qLA8qg9q2gY
.

blue yellow zov marinie

AHOI,KACAPU CIULPUONELIAI….LAIKAS I DARBA…..PACIULPAUTI XUILO……

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

umnyca,bobik,ciulpauk toliau..

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

DABAR 70MECIAI KACAPUASAI,KLIBINKSCIUODAMI,SUSIEME UZ SIRDZIU,ISIKIBE I VAIKSTYNES….PULDINES UKRAINA…..BUS BAISU…..

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Kur generolas?

Директор ЦРУ: «Я не думаю, что генерал Суровикин пользуется большой свободой».

В походах в тюремный туалет

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Koldūnų duokite koldūnų!

В Тыве матери погибшего в зоне СВО местные власти подарили пельмени

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!

Kaput Ukraine!

Herojam pi-ZZZ-diec!

Pizda rusų armijai

В данный момент ВСУ сносят наши позиции на бахмутском направлении кассетными боеприпасами. Контрбатарейная борьба не работает. Все горит кругом. Мужики держатся, ждут авиацию. Генштаб пока не передал нашим ребятам кассетные бомбы и ракеты с кассетными боеприпасами для ответов. Остается только верить в наших ребят и наших летчиков. Сейчас их выход.

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Putinas treplo

Putinas patiria rimtus atminties priepuolius.“ Internetą sprogdina video iš susirinkimo ()2023-07-21
Žurnalistai paskelbė vaizdo įrašą, kuriame užfiksuotas Vladimiro Putino pokalbis su Rusijos pareigūnu Ivanu Štokmanu. Kremliaus vadovas negalėjo pakartoti ką tik paskelbto vieno iš vaikų amžiaus.

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Koldūnų duokite koldūnų!

Санитарная зачистка. Одна из первых видеодокументаций, показывающей применение кассетных боеприпасов бойцами ЗСУ.

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

A KO TIK BOBIKAS CIULPUONELIS CIULPAUJA…KUR VADALAAAZAS….AAA,ANAS SU SPECZADANYJA MUCYJASI…NUGI MUCIO RIUZZKAS…MUCIACIA…

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

uzsiimk saviciulpa,ciurply…

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

zelionij hitler kaput

Pagoglinkit – “„Ситуация на волоске”. В Киеве забили тревогу из-за неудач Зеленского”.
https://ria.ru/20230720/neudacha-1885326764.html

blue yellow zov marinie

..praustis praustis ir dar karta praustis.

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Smagu!

Pagoglinkit – “Украинские СМИ сообщили о взрывах в Одесской области”.
https://ria.ru/20230721/vzryvy-1885443090.html

V.TOMKUS

Norit tamstos, ar nenorit, tačiau reikia pripažinti, kad tie chocholai kare yra beviltiški. Ukrainos armijos nebeliko nuo tada, kai rusų kariai prieš metus dar praėjusį gegužį sudaužė elitinius “Azov” ukronacių dalinius Mariupolyje. Apgailėtina buvo žiūrėti, kada iškeltomis rankomis virš 2 500 nesipraususių, apšepusių, alkanų, apsimyžusių ir apsišikusių azoviečių nacių buvo rusų “išrūkyti” iš “Azovstalio” metalurgijos gamyklos katakombų ir po to, pasak Zelenskio, sėkmingai “evakavosi” į DLR ir Rusijos kalėjimus.

Koldūnų duokite koldūnų!

Nebepisk tu proto. Nuo trijų dienų paims Kieva iki 500 dienu su prapistu kreiserių Moskva ir nei vieno užimto centro.

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

Koldūnų duokite koldūnų!

Итоги 500 дней.
Главные успехи Москвы:
• Наступление на юге (февраль – март 2022)
• Относительно легкое проведение мобилизации (осень 2022)
• Сдерживание контрнаступления (июнь 2023)
• Ограничение эффекта от марша ЧВК (июнь 2023)
• Минимизация эффекта санкций (в течение всего года)
Главные успехи Киева:
• Уход российских войск с севера Украины (март 2022)
• Крейсер «Москва» (апрель 2022)
• Наступление в Харьковской области (сентябрь 2022)
• Удар по Крымскому мосту (октябрь 2022)
• Возвращение контроля над Херсоном (ноябрь 2022) Михаил Виноградов

cha cha cha…

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

putinas sakė

putinas pasakė, kad ukronacių kontrpuolinas nustipo.

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

cha cha cha..

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Ha-ha-ha!

Putinas pavadino Zelenskį „prodažna škura”.

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Putinas pavadino Erdogana draugu….

cha cha cha..

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

GIR GIR GIR GAR GAR GAR,PER SAUGUMEEEELI….GIRKINUI KAPUT,XUILIUI KAPUT,RF KAPUT.

cha cha cha..

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

xui s taboi,sasy

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Kazimieras

Na , mėlynai geltoni lt. buduliai, supratot, kad Zelenskio banditams visiška p. y. z. d a. ?

VANDA

Galit jau snarglį nusivalyt į savo mėlynai geltoną skudurą!

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

От «героев россии» до безымянного мусора.

С могил уничтоженных в Украине вагнеровцев уже даже срезают триколоры.

Теперь они никто, враги народа, какая ирония.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

sasy xuilo

blue yellow zov marinie

jau gali stot rakom,xuilo ateina..

Pizda Surovikinui

⚡️Игоря Стрелкова вызвали на совещание с Суровикиным

Пездуза

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

sasy xuilo

blue yellow zov marinie

paciulpauk vadalazui

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainos gynėjai pamažu ardo okupacinių pajėgų gynybines linijas: per pastarąsias kelias savaites Ukrainos ginkluotosios pajėgos užėmė daugiau pozicijų nei Rusijos ginkluotosios pajėgos per metus. Rusijos Federacija per 18 mėnesių neteko 2000-2500 tankų ir gali juos pakeisti tik 200 per metus.

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

sasy xuilo,ubliudke

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Bus leopardų kiek reikės

Немецкий концерн Rheinmetall построит завод в Украине, даже несмотря на угрозы со стороны россиян – BILD

Вчера представитель МИД РФ Захарова угрожала уничтожить завод по производству бронетехники в Украине, если он будет построен. Она назвала будущий объект «законной целью».

Гендиректор концерна Армин Паппергер на это отреагировал — Rheinmetall не откажется от планов и будет защищать завод с помощью систем ПВО собственного производства.

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

saviciulp ir dar karta saviciulpa.Tau gi nieks neduoda,sudinas byby.

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

kaput

kaput tigrams, kaput leopardams – ne klimatas

T90 karstas ant vikšrų

Paprastai stengiuosi nerodyti žiaurių vaizdo įrašų, bet šiuo atveju turiu pasakyti svarbų dalyką. Nesvarbu, ar tai T-72, T-80, T-90, ar jų dariniai. Sovietų / rusų gamybos tankai, skirtingai nei jų vakarietiški analogai, yra ginkluoti karstai ant vikšrų, pasižymintys žemu išgyvenimo lygiu pataikius, todėl galite skelbti apgadintų „Leopard“ tankų nuotraukas, kiek norite, bet galime būti tikri, kad ukrainiečių įgulos išgyveno ir gaus kitą tanką. Rusų įgulos dabar virto pelenais, tiesiogine prasme tręšiančiais Ukrainos žemę

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

prigoźinas sakė

Prigoźinas taip pat sakė, kad, kol „Wagner“ bus Baltarusijoje, jie padarys Baltarusijos kariuomenę „antra pasaulio armija, o jei reikės, kovos už ją“. Jis taip pat prašė samdinių atkreipti dėmesį į tai, kad baltarusiai juos pasitiko „ne tik kaip didvyrius, bet ir kaip brolius“.

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

Prigozinas 200 dienų negalėjo Bachmuto paimti sudkaimio))) 🤡 supistas.

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Tiesos. It redakcijai

Ar galima nors vieną dieną be xoxolų, įgrįso iki begalybės

blue yellow zov marinie

…o galima be liudnuju ciulpuoneliu…ju treles labai graudina….

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

Fuck you bitch

cha cha cha...

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Nuo meilės iki neapykantos... ruzzkyi mir

Олимпийскую чемпионку Исинбаеву призвали вернуть премии, машины и квартиру, которые ей дала Россия

cha cha cha...

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Kazimieras

Nu, mėlynai geltoni lt. debilai, esat pisami per subinę, paskutinioji atėjo neužaugos žyderos Zelenskio banditams :))))

Kazimierui

– Я ебал тебя в лесу – хочешь справку покажу?

jo jo

Jei iš durnyno, tai labai prašome parodyti :))))

Kazimierui

Išsižiok…

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Nepavarkite

búti Minedais

slava

debiliagyviams

Nepavarkite

būti Juraičiais,Lekstuciais ir visų brudu

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

T90 karstas ant vikšrų

Kaput! Koldūnų duokite koldūnų!

Ukrainą lydės sėkmė!

Ukrainiečius puolė net 12 tankų ir šarvuočiai. „Santykis buvo 42 prieš 4. Elitiniai rusų daliniai bėgo apimti panikos.“
Ukrainos kariai priminė, kad karių santykis mūšyje buvo maždaug 42 prieš 4. Tačiau vėliau Rusijos armijos vyrai pabėgo, palikdami ginklus, neperšaunamas liemenes ir sužeistuosius..

nelydės

12:16 putinas: „O tiesa tame kad kad ukrainietiškos patrankų mėsos neužtenka, …”
https://youtu.be/q7OW-m4joa4

Koldūnų duokite koldūnų!

Чиновники Тувы раздали пельмени семьям погибших мобилизованных в рамках акции „Лепи добро”

koldūnams nėr mėsos

neužtenka patrankų mėsos į koldūnus

Šoigu siunčia rusus I mirtį ! O jo sūnelis dainuoj

Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu tėvynėje Rusijoje, Tuvos gyventojai savo artimuosius, išsiųstus į karą prieš Ukrainą, rado palaidotus daugiau nei 1000 kilometrų nuo savo namų Novosibirske.

Kaip rašo „Novaja Tyva“, remdamasi vietiniais pokalbiais „Viber“, likviduotos Rusijos kariuomenės artimiesiems nebuvo pranešta apie jų mirtį. Apie viską jie sužinojo tik iš nuotraukos kapinėse.

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

T90 karstas ant vikšrų

Kaput

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Ukrainą lydės sėkmė!

Netikėta žinia. Į nelaisvę pateko Rusijos armijos vadas iš Čečėnijos
Jis buvo vadas, o dabar yra belaisvis: Nacionalinė gvardija paėmė į nelaisvę okupantą iš Čečėnijos.

nelydės

„Путин: Арсеналы НАТО истощены. Вся хвалённая западная техника горит на Украине „
https://youtu.be/CBHq5Z4WvGM

Ukraina lydės sėkmė!

То, что происходит на фронте, – позор, в котором нам не нужно участвовать”. Пригожин в Беларуси назвал вагнеровцам условие возвращения ЧВК на войну в Украину.

nelydės

12:16 putinas: „O tiesa tame kad kad ukrainietiškos patrankų mėsos neužtenka, …”
https://youtu.be/q7OW-m4joa4

Koldūnų duokite koldūnų! Putinas sakė

Šoigu tėvynėje didelis skandalas: skelbiama, ką surado 1000 km nuo namų
Likviduotos Rusijos kariuomenės artimiesiems nebuvo pranešta apie jų mirtį.

koldūnams nėr mėsos

neužtenka patarnkų mėsos į koldūnus

pyzda ukrainai

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

trūksta koldūnų

trūksta patrankų mėsos, putinas sakė12:16 „O tiesa tame kad kad ukrainietiškos patrankų mėsos neužtenka…”https://youtu.be/q7OW-m4joa4

Bus mėsos Šoigu parūpina

Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu tėvynėje Rusijoje, Tuvos gyventojai savo artimuosius, išsiųstus į karą prieš Ukrainą, rado palaidotus daugiau nei 1000 kilometrų nuo savo namų Novosibirske.

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!

putinas sakė

Putinas sakė 12:16 „O tiesa tame kad kad ukrainietiškos patrankų mėsos neužtenka, tad į eigą planuojama paleisti naują išnaudojamą medžiagą – pačius lenkus, lietuvius ir toliau pagal sąrašą visus kurių negaila“
https://youtu.be/q7OW-m4joa4

Kur Šoigu sūnelis? Rusai galvas deda

Šoigu ir Putinui negaila savų žmonių nei buriatų nei jakutų ….o Šoigu sūnelis gal fronte? Ne jis dainas dainuoja

kur zelianksio boba? kur tėvai

kur?

Koldūnų duokite koldūnų! Putinas sakė

O ką boba kariauti privalo?

trūksta koldūnų

koldūnus diedui gnaibyti

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Šoigu siunčia rusus I mirtį ! O jo sūnelis dainuoj

Журналисты заинтересовались, что же делает сын министра обороны террористической России Сергея Шойгу, который также, как и директор России Путин, понесет наказание в международных судах.

„Мы нашли сына Шойгу. Нет, не в военной части, не в окопе и даже не в теплом кресле в Генштабе. Мы нашли его в хит-параде „Европы

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

T90 karstas ant vikšrų

Kaput

kaput

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Bus mėsos Šoigu parūpina

Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu tėvynėje Rusijoje, Tuvos gyventojai savo artimuosius, išsiųstus į karą prieš Ukrainą, rado palaidotus daugiau nei 1000 kilometrų nuo savo namų Novosibirske.

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

Putinas nusikaltėlis

Международный уголовный суд в Гааге выдал международные ордера на арест президента России Владимира Путина, а также уполномоченной по правам ребенка Марии Львовой-Беловой. Их обвиняют в депортации украинских детей.

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Koldūnų duokite koldūnų!

Putinas sakė

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Šoigu siunčia rusus I mirtį ! O jo sūnelis dainuoj

Журналисты заинтересовались, что же делает сын министра обороны террористической России Сергея Шойгу, который также, как и директор России Путин, понесет наказание в международных судах.

„Мы нашли сына Шойгу. Нет, не в военной части, не в окопе и даже не в теплом кресле в Генштабе. Мы нашли его в хит-параде „Европы

Erika Švečionienė

Džiaugiamės! Tegul jaunuolis dainuoja.

Koldūnų duokite koldūnų!

Kam kariauti? Tėvas nusius I mirtį kitus žmones

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Šoigu siunčia rusus I mirtį ! O jo sūnelis dainuoj

В интервью сын Шойгу говорил, что пишет песни исключительно на английском языке, а одна из его целей – „выход на мировой уровень

Erika Švečionienė

Puiku! Palinkėkime jaunuoliui sėkmės!

Koldūnų duokite koldūnų!

Rusijos gynybos ministro Sergejaus Šoigu tėvynėje Rusijoje, Tuvos gyventojai savo artimuosius, išsiųstus į karą prieš Ukrainą, rado palaidotus daugiau nei 1000 kilometrų nuo savo namų Novosibirske.

Kaip rašo „Novaja Tyva“, remdamasi vietiniais pokalbiais „Viber“, likviduotos Rusijos kariuomenės artimiesiems nebuvo pranešta apie jų mirtį. Apie viską jie sužinojo tik iš nuotraukos kapinėse.

Koldūnų duokite koldūnų!

Linkime sėkmės…kiti lai miršta… Putinui negaila svetimų

koldūnams nėr mėsos

koldūnų nema, koldūnams nema patrankų mėsos

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

T90 karstas ant vikšrų

Kaput

100%

kaput ukrainai bet kuriuo atveju

Bus mėsos Šoigu parūpina

trūksta koldūnų

https://youtu.be/q7OW-m4joa4
12:16 „O tiesa tame kad kad ukrainietiškos patrankų mėsos neužtenka

trūksta koldūnų

https://youtu.be/q7OW-m4joa4
12:16 „O tiesa tame kad kad ukrainietiškos patrankų mėsos neužtenka…”

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !!!

blue yellow zov marinie

Чюлпк шудина биби, шудинас гандоне !

210
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top