Karas Ukrainoje. Penkišimtai trečioji (liepos 11) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Po pirmos NATO viršūnių susitikimo dienos aišku, kad Ukrainos kelias į Aljansą nebus paprastas. Tačiau ji nepalyginamai arčiau šio tikslo, nei buvo prieš metus. Viskas bus gerai! Viskas bus pergalė! Viskas bus Ukraina! 💪

Žiūrim, kas dedasi fronte.

📌Luhansko kryptis.

Rusai ir toliau tęsia puolimo operacijas šioje kryptyje, tikėdamiesi iš Bakhmut sektoriaus ir Charkiv – Kupjansk ištraukti Ukrainos vienetus, kad šie nebūtų panaudoti taip, kaip ukrainiečiai tai planuoja padaryti.

📍 Svatove. Okupantams kelis šimtus metrų pavyko pasistūmėti prie Novoselivske bei pavyko įsitvirtinti vakarinėje kelio dalyje. Ukrainiečiai rusų užimtas pozicijas poliruoja su artilerine ugnimi.

📍 Kremina. Agresorius labai intensyviai spaudžia prie Torske, aktyviai dirba jų aviacija. Ukrainos gynėjai didvyriškomis pastangomis išlaikė pozicijas.

📍 Lysychansk. Sektoriuje esančios rusų pajėgos bent šiandien neatakuoja, tikėtina persigrupuoja. Tai diktuoja didelės rusų problemos Bakhmut sektoriuje.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut

📎 Šiaurinis flangas. Agresoriaus padėtis Rozdolivka pietuose komplikuojasi. Per užvakar ir vakar ukrainiečiai čia įkalė vieną pleištą, o šiandien šalia įvarė dar vieną. Tokiu būdu okupantai nuo Rozdolivka nustumti 4 km pločio frontu apie 1 – 2 km atgal. Neatmestina, kad ukrainiečiai neskubės veržtis link Soledar, o vietoje to: 1) judės link kelio Yakovlivka – Soledar ir bandys jį perkirsti, su tikslu įsitvirtinti Yakovlivka, 2) suks į pietvakarius link Krasnohorivka, su tikslu bandyti perimti kelio link Soledar kontrolę, 3) sutelktomis pastangomis nuo Krasnohorivka ir Vasyukivka bandys perimti Blahodatne esančių kalvų kontrolę, taip sudarant sąlygas efektyviau ugnimi atakuoti Soledar, Krasna Hora ir Bakhmutske.

📎 Bakhmut miesto vakarinėse prieigose nieko naujo, tęsiasi pozicinės kautynės.

📎 Pietinis flangas. Ukrainos pajėgos metodiškai stumiasi no mans land kalvose, esančiose į vakarus nuo Klishiivka ir persigrupuoja. Tuo pačiu ukrainiečiai aktyvūs ne tik prie Kurdiumivka, bet ir vykdo lokalias atakas prie Mayorske. Nepatvirtintais duomenimis, jiems pavyko pajudėti į priekį. Kuo toliau, tuo gražiau.

📍 Avdiivka – Mariinka. Po vakarykščio sudaužymo šiauriniame Avdiivka flange (Vesele), rusai čia aprimo. Tačiau ėmė aktyviau atakuoti Pervomaiske ruože. Tiesa, rezultatas panašus. Ir toliau jiems nesiseka pralaužti Ukrainos vienetų gynybos prie Mariinka.

📍 Vuhledar. Agresorius surengė lokalias atakas prie Novomykhailivka, tačiau Ukrainos gynėjai atlaikė.

📌 Zaporizhia kryptis.

Storm Shadow raketa (o gal ir ne viena) smogė agresoriaus 58-osios armijos štabui Berdyansk. Patvirtinta, kad nukautas gen. ltn. O. Cokov (rusų Pietų karinės apygardos vado pavaduotojas). Tikėtina, tai aukščiausio laipsnio rusų karininkas, nukautas Ukrainoje. Tuo pačiu, galimai nemažas būrelis kapitonų, majorų ir pulkininkų buvo taip pat sužeisti bei nukauti, kurie darbavosi štabe kartu su generolu.

📍 Orihiv. Ukrainos pajėgos vakar ne tik smogė Tokmak, bet ir raketomis atakavo taikinius Vasylivka. Jei tai nebus vienkartinis smūgis, tikėtina, pamatysime situacijos pokytį Orihiv sektoriuje.

📎 Pyatihatki – Zherbianki. Pozicinės kautynės prie Zherebianki toliau tęsiasi.

📎 Robotyne. Ukrainiečiai suintensyvino puolimą šiaurės rytinėse gyvenvietės prieigose, intensyviai su artilerija apšaudo kelius link Verbove. Gali būti, kad Ukrainos vienetai bandys plėsti placdarmą į rytus link šios gyvenvietės.

📍 Velyka Novosylka. Tęsiasi lokalūs susidūrimai prie Priyutne, Staromayorske ir Novodentske. Rusai kelinta diena praneša, apie Ukrainos gynybos gilumoje formuojamas naujas puolimo grupes.

📌 Pietų kryptis.

Tęsiasi susidūrimai ukrainiečių placdarmuose kairiajame Dniepro upės krante. Tuo pačiu, Ukrainos artileristai toliau daužo Krymo bottleneck‘ą. Smogta toje pat, jau gerokai apdaužytoje, logistinėje linijoje Melitopol – Dzhankoi. 😉

1.9 14 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
208 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Rusas pūva po velėna

Почему отказались от крестов, никто не смог рассказать. Но на пирамидках-надгробиях по-прежнему присутствует символика „ЧВК Вагнер”.

Участок, где хоронят наемников, огорожен забором от остального кладбища. Об этом захоронении вагнеровцев впервые стало известно в конце 2022 года, когда здесь было 48 могил с табличками „Вагнера”. Сейчас их в 17 раз больше — 824 могилы. Но рабочие, занятые в благоустройстве, уверяют, что захоронений на самом деле больше — около тысячи.

Также рабочие утверждают, что на кладбище продолжают привозить убитых наемников, хотя и в меньшем количестве. Идет ли речь о недавно погибших, или о тех, кто погиб раньше, но только сейчас их смогли похоронить, не уточняется.

putinas sakė

rusai užmuša ukrainiečius santykiu 10:1

Ukrainą lydės sėkmė!

Super galinga žinia. Macronas skelbia, kokį monstrišką ginklą atsiųs į Ukrainą ()2023-07-11
Prancūzijos prezidentas sakė, kad Ukrainos gynėjams bus suteikta galimybė duoti „gilius smūgius“ priešui.

Demo bidonas

tai tik priartins eilę paskutiniam ukrainiečiui

Ukrainą lydės sėkmė!

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas liepos 11 dieną Vilniuje atidarydamas NATO viršūnių susitikimą paskelbė nusprendęs padidinti ginklų ir įrangos tiekimą Ukrainai. Kartu jis paskelbė apie naujų ilgojo nuotolio raketų pristatymą Ukrainai, kurios galės „duoti gilius smūgius“. Macrono kalbos filmuotą medžiagą paskelbė Prancūzijos žiniasklaida.

„Kad galėtume suteikti ukrainiečiams galimybę surengti gilius smūgius, išlaikydami savo doktrinos aiškumą ir nuoseklumą, nusprendėme dislokuoti naujas raketas“, – sakė Prancūzijos prezidentas.

Pažymėtina, kad Macronas nenurodė, apie kokią ginkluotę kalbama ir koks šaudmenų kiekis bus tiekiamas Ukrainai. Tikėtina, kad Prancūzija pateiks vietinį britų tolimojo nuotolio „Storm Shadow“ analogą, kurį jau naudoja Ukrainos ginkluotosios pajėgos – SCALP raketas.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Makaronas geriau savo senai kutvelai giliau „raketą” įvaro, netauškęs niekų.

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

….

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I. !

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

…..

NATO

Ukrainai parodė kelią į subinę… vis tamsyn ir tamsyn…

Demo bidonas

ukraina nato nebus

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

……

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Правильно сказал , шо там бункерная перделка нафантазировала никто не знает , с кем оно договаривалось если оно из парашии не выезжает

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

AKIVAIZDU

Ukraina šiuo metu kariauja su Rusija ir tai baigsis tik Ukrainos valstybės pabaiga – pagal JAV nurodymą Ukrainai neleista derėtis su Rusija dėl taikos – karas turi tęstis iki paskutinio ukrainiečio.

Ukrainą lydės sėkmė!

Шо Алкашня, как там Киев за 3 дня?!😁😁😁Уёбки путинские😁😁😁

NATO samitas

Garantijas Ukrainai suteiks V. V. Putinas iškėlęs vėliavą Kijeve .

Demo bidonas

garantijas suteikė nato – ukraina nato nebus

Ukrainą lydės sėkmė!

На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Правильно сказал , шо там бункерная перделка нафантазировала никто не знает , с кем оно договаривалось если оно из парашии не выезжает

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

….

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

Ei Kremliaus šunys ko jūsų pideras bijo važiuoti?

Путин ни разу не выезжал из России после того, как получил ордер на арест от Международного суда

А чего так?

Скрепоносцы

Pasirodo

Idiotizmas yra užkrečiamas?!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Fuck you bitch

Putinas vagis.

Ну а пропагандист депутат Затулин проснулся и понял, что:

„Какие у нас были цели официально заявленные в начале Специальной военной операции? Вы все помните. Денацификация, демилитаризация, нейтральный статус Украины и защита жителей Донецка и Луганска, которые всё это время страдали. По какому из этих пунктов мы достигли результата на сегодняшний день? Ни по одному. Более того, некоторые из них перестали иметь всякий смысл”(с)

Rusas pūva po velėna

Новая российская противотанковая линия обороны.

Расположена на кладбище „Группы Вагнера” в Краснодарском крае.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

Rusas pūva po velėna iki paskutinio buriato

Ты бурят? Я так рад!

При населении 974 тысячи Бурятия потеряла уничтоженными в Украине уже 900 только официально признанных убитых, а сколько ещё пропавших без вести трудоспособных мужчин.

Около тысячи убитых и пропавших без вести на каждый миллион жителей, вот такая пропорция получается.

То есть Путин ведёт войну до последнего россиянина.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

RuZZkyi mir

Итоги 500 дней.
Главные успехи Москвы:
• Наступление на юге (февраль – март 2022)
• Относительно легкое проведение мобилизации (осень 2022)
• Сдерживание контрнаступления (июнь 2023)
• Ограничение эффекта от марша ЧВК (июнь 2023)
• Минимизация эффекта санкций (в течение всего года)
Главные успехи Киева:
• Уход российских войск с севера Украины (март 2022)
• Крейсер «Москва» (апрель 2022)
• Наступление в Харьковской области (сентябрь 2022)
• Удар по Крымскому мосту (октябрь 2022)
• Возвращение контроля над Херсоном (ноябрь 2022) Михаил Виноградов

Diedas

Praėjo 500 dienų ir kaip pakito vatos komentarai. Nuo per tris dienas Kijevas, paskui per tris dienas Lietuva, savaičių bėgyje Varšuva, Berlynas, La Manšas, kažkokia niet analogov mirie torpeda pasieks Ameriką, iki šiandieninių verkšlenimų, kad Ukrainos nepriims į NATO.
Praeis dar metai ir vata pūs snarglius, kad ukrainiečiai Maskvos nedrįs pult, užteks kad užėmė Tulą Kalugą ir Smolenską.

Ukrainą lydės sėkmė!

Tikra tiesa

ligoniukui Diedui

Tu nuvažiuok į tą Krymą ir šitą savo belebirdą gatvėj parėkauk. Pasistenk, kad kuo daugiau aplinkinių girdėtų ir matytų. Garantuoju, kad atvažiavusioms spec tarnyboms beliks tik tave nuo asfalto nugramdyt ir gabalais į maišą sukišt, nes visas kitas „procedūras” jau bus atlikę vietiniai.

Ukrainą lydės sėkmė!

Čiulpk bybi balto arklio asile su savo krymu

Diedas

Driskiau, mokinkis lietuviškai svieto nejuokinęs. Tavo transleitorius idiotas :):):):):)

RuZZkyi mir

Больше чем Путин ни кто не ускорил сокращение населения России,это экономика это образование и т.д

blue yellow zov marinie

Čia lyderis apsiniūchinęs žydera tragikomikas Ze… :))))

RuZZkyi mir

Российские пропагандисты начали подтверждать информацию о ликвидации генерал-лейтенанта Олега Цокова при ударе Воздушных сил ВСУ по командному пункту 58-ой армии ВС РФ при помощи ракет Storm Shadow.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

blue yellow zov marinie

IEŠKOKIT ZALUŽNO.

Diedas

Nas nienavidiat
https://youtu.be/eERmR5HpBWo
.

blue yellow zov marinie

Nebegerk iš plastikinių butelių

Rusas pūva po velėna

Rusija nuo visapusiškos invazijos į Ukrainą pradžios 2022 m. vasario 24 d. iki 2023 m. liepos 11 d. šioje šalyje jau neteko maždaug 235 020 karių, įskaitant 540 kariškių, kurie buvo nukauti per pastarąją parą..

blue yellow zov marinie

Niūcho žyderos fantazijos

Rusas pūva po velėna

Štabo duomenimis, per šį laikotarpį Ukrainos gynėjai taip pat sunaikino 4 089 Rusijos tankus (+4 per pastarąsias 24 val.), 7 983 (+17) šarvuotąsias kovos mašinas, 4 385 (+14) artilerijos sistemas, 672 (+4) daugkartinio paleidimo raketų sistemas, 414 priešlėktuvinės gynybos sistemų, 315 lėktuvų, 310 (+1) sraigtasparnių, 6 966 (+29) automobilius, 18 laivų, 3 693 (+7) dronus, 640 (+8) specialiosios technikos vienetų ir 1 271 sparnuotąją raketą.

Kaip pažymi štabas, šie duomenys tikslinami. Jų rinkimą sunkina besitęsiantys intensyvūs mūšiai.

blue yellow zov marinie

zelievudo pasakos pridurkams

Ukrainą lydės sėkmė!

7 июля: США объявляют о передаче Украине кассетных боеприпасов
11 июля: русня рассказывает, что ВСУ их якобы начали применять, причем по городам🤡

blue yellow zov marinie

narkomano kliedesiai

Ukrainą lydės sėkmė!

Правнучка композитора Рихарда Вагнера назвала «отвратительным» использование фамилии своего прадеда в названии российской ЧВК «Вагнер». Она считает, что ЧВК «мажет Вагнера на своих окровавленных флагах» и не понимает, почему каждый раз «худшие формы политического и расистского безумия вписываются в драматические события в творчестве прадеда».

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Čiulpk bybi balto arklio asile su savo pavarde

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу?

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

DD plius DD

rusas jau supuvo po velėna, užstojėjai bėkit i rusija, tevynė jus priglaus ir padės su mazais, kurie ginkluoti mediena

blue yellow zov marinie

Vaistus išgerk, durneli

RuZZkyi mir Putino gerbėjai Monakas labai patiko

Испанские журналисты выяснили, что доверенное лицо Путина, член Putin Team, участница рабочей группы по поправкам в Конституцию, майор ВС и просто любимица публики РФ Елена Исинбаева сейчас проживает в Испании на Тенерифе на Канарских островах.

Иногда в Монако.

Больше всего мне понравилось объяснение жизни в Монако от российской прессы.

Ей понравился вид на океан и чистейшие пляжи.

В Монако один пляж. Маленький и никакой.

И Монако омывает тот же океан, что омывает и Бровары.

Просто все патриоты РФ с деньгами частенько любят РФ из стран НАТО.

blue yellow zov marinie

Nesvaik, bibiagalvi

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Fuck you bitch!

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

Rusas pūva po velėna

35 ОБМП продолжает разьебывать орков по всей линии фронта

blue yellow zov marinie

zelievudo pasakos natams

Rusas pūva po velėna

Район на Запорожском направлении где было брошено подбитые украинские танки и Брэдли в начале контрнаступления теперь под контролем ВСУ

Русня не смогла ни эвакуировать ни уничтожить технику

blue yellow zov marinie

Minedai, apie ką čia tu, kvaily?

Ukrainą lydės sėkmė!

Fuck you bitch!

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

piskis vienas, pi-de-ras-te :)))

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Fuck you bitch!

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

sakau tau, piskis vienas, pi-de-ras-te :)))

Rusas pūva po velėna

Я ебал тебя в лесу хочешь справку покажу?

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

Ukrainą lydės sėkmė!

F-16 появятся в небе Украины в первом квартале 2024 года – Кулеба

blue yellow zov marinie

nebereikės

Putino draugas Erdoganas apmyzo Putinui ant galvos

⚡️В посольстве Турции в России пройдет выставка ножей в спину

Пездуза

blue yellow zov marinie

kaput ukrainai bet kokiu atveju

Ukrainą lydės sėkmė!

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

papis :))))

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Tave I burną

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Zele sėdi šūdo bačkoje

Zelenskio nuotraukos, darytos NATO viršūnių susitikime, vertos tūkstančio žodžių. NATO atsuko nugarą Zelenskiui. Be NATO tiesioginio karinio įsikišimo Ukraina žus ir Zelenskis taps vaikščiojančiu mirusiu žmogumi. Vakarai paaukojo Ukrainą ir jos žmones, siekdami susilpninti Rusiją. Jiems nepavyko. Atrodo, kad neseniai Zelenskio žinutė labai supykdė NATO nares. NATO viršūnių susitikime Zele buvo tiesiog ignoruojamas. Jam reikia greitai ir tikrai greitai sudaryti taiką su Rusija.

Ukrainą lydės sėkmė!

Niekas nežus. Nežuvo Afganistanas,Vietnamas nežus ir Ukraina.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Žus žus. Čia rusai kovoja. O Afganistane ir Vietname – jankiai nevykėliai kovojo.

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Afganistanas CCCP buvo kuri ir subyrėjo

NATO Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Putino draugas Erdoganas apmyzo Putinui ant galvo

Пошли жесткие заявления:

Передача Киеву главарей „Азова” нехорошо характеризует турецкую сторону, заявил ТАСС глава СВР Нарышкин.

Боятся и слово кривое сказать в адрес султана

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

O ko tie brudai azovstaliai garbingai nenusišovė tada, užuot, apsimyžę iš baimės, kadyrovcams į nelaisvę Mariupolyje pasidavė??! Slabo?!! Kiaušiai per skysti pas „elitinius” Azovo „didvyrius”?!!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Fuck you bitch! Fuck you

...

dogAnas „išpurtė” kas nužudė ir sudegino ameros bobikus katakombose

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Солдат Алёшка в Украине страдал от бед.
Его жену ебал Ахмед
Пока Алёшку в танке жгут
Его жену ебёт Махмуд
Алёшка в муках умирал
Его жену Аслан ебал
Алёшка воняет, и гниёт
Его жену Амил ебет

NATO

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

NATO Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Ukrainą lydės sėkmė!

Хорошие новости с саммита НАТО:

— 🇩🇪Договоренность с Германией о дополнительных ЗРК Patriot

— 🇳🇴Норвегия предоставит Украине еще тысячу разведывательных мини дронов Black Hornet

— 🇳🇱Договоренность с Нидерландами о подготовке пилотов F-16 уже в августе, а так же об улучшении возможностей Украинской артиллерии и ПВО

— 🇸🇪Подписание договора со Швецией о сотрудничестве в сфере оборонных закупок.

— 🇦🇺Австралия передаст 30 бронетранспортеров Bushmaster

— 🇬🇧Великобритания передаст тысячи боеприпасов для танков Challenger 2 и более 70 различных транспортных средств.Так же пакет помощи на 65 миллионов долларов для ремонта оборудования.

ДОХЛЫЕ РАСИЯНЕ

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!!

nebepadės

RuZZkyi mir jau verkia

Skandalas su ruse Aliona Dirksen, kuriai Vokietijoje, Drezdene, priklauso restoranas „Rodina“, tęsiasi. Moteris anksčiau pasižymėjo paskelbusi daugybę ukrainiečių fobiškų pareiškimų, ji paragino surengti keletą raketų ir bombų atakų netoli Drezdeno, kur vietos aikštėje rinkosi ukrainiečių palaikymo grupės. Moteris įrašė naują vaizdo įrašą ir paskelbė, kad iš jos tyčiojamasi, kaltindama Vokietijos valdžią visišku nereagavimu į grasinimus.
Paaiškėjo, kad didelių problemų rusė turi ir versle – dėl antiukrainietiškų savininkės pasisakymų įstaiga turi didelių skolų.
Iš nevilties ji kreipėsi į Rusijos užsienio reikalų ministerijos diplomatus, reikalaudama iš jų pagalbos ir apsaugos – Vokietijos teisėsaugos sistemos apsauga ji jau netiki.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ką tai keičia fronto linijoje, DURNIAU?

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Būčiau durnius I tave būčiau panašūs

Koldūnų duokite koldūnų!

Kadyrovcai“ gavo užduotį užimti miestą. Skelbiama, kuo viskas baigėsi  ()2023-07-12

Čečėnijos vadovas Kadyrovas paskelbė apie specialiųjų „Achmat“ pajėgų išsiuntimą ginti Bachmuto. Ankstesnės savo užduoties – užimti Donecko srities Marijinkos – Čečėnijos dalinio kovotojai negalėjo įvykdyti. Apskritai, ten jie pažengė vos 200 metrų.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

O Artiomovską jau apsupot??? Šiandien jau 2 mėnesiai kaip supat, ukrosvinai!…

Koldūnų duokite koldūnų!

Rusijos armija pateko į Ukrainos spąstus. Syrskis skelbia, kas atsitiko 
„Priešas yra spąstuose, miestas paimtas į gynybos pajėgų ugnies kontrolę.“

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

zelievudo pasakos pridurkams

...ir

ir visi džiaugėsi koncerte

Protingi žmonės daro teisingą pasirinkimą

Rusijos didmeistris Kirilas Aleksejenko atstovaus Austriją. 26 metų sportininkas iš Vyborgo (Leningrado sritis) nuo šiol atstovaus Austrijai.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ką tai keičia fronto linijoje, DURNIAU

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Fuck you bitch!

NATO Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Rusas pūva po velėna

Netikėta sensacija. Nužudytas Rusijos generolas 
Rusijos generolas majoras Olegas Tsokovas buvo sužeistas dėl apšaudymo Berdiansko srityje.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ką tai keičia fronto linijoje, DURNIAU?

Ukrainą lydės sėkmė!

⚡️Гарантии безопасности для Украины будут объявлены в среду — Белый дом.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

nebepadės nabašnykui niekas

Ukrainą lydės sėkmė!

Padės dar ir kaip padės. O ruskiams tai tiksliai jau niekas nepadės dar truputį ir trupėti pradės

...

nei klizma nei kompresas

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

РУСНЯВЫХ ЛОХОВ КАК ВСЕГДА РАЗВЕЛИ И ОБОСЦАЛИ. ПАХНЕТ ГОЙДОЙ

va va

kasetinių bombų gaus ukraina, o ne nato

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

РУСНЯВЫХ ЛОХОВ КАК ВСЕГДА РАЗВЕЛИ И ОБОСЦАЛИ. ПАХНЕТ ГОЙДОЙ

NATO Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

NATO Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Ukrainą lydės sėkmė!

Первые инсайды по будущим гарантиям безопасности для Украины. По информации Financial Times, страны G7 обещают:

– предоставление Украине современной военной техники на суше, в воздухе и на море;
– готовить украинских военных, обмениваться разведданными и помогать в сфере киберзащиты.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Aborto liekana, ištrauk galvą iš Zelenskos vaginos, gryno oro įkvėpsi…

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

ПУТЛЕР Хуеплёт развалил экономику росии и сделал русских изгоями во всех🌏 странах МИРА 💯%

NATO Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Ubagai rusai savus smaugia

Что в России стабильно, так это рост цен на бензин. Нет такой причины, по которой она могла бы уверенно снижаться, зато при любой ситуации у нее появляется шанс снова вырасти. И она его никогда не упускает.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Nepasmaugs, ko reikės iš xaxliandijos parsiveš :))))

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Jau visas skalbimo mašinos išvežė pyderai

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.

Nieko tokio, viską xoxolams rusai grąžins raketomis 👌🤘👍

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS KUR KONTRPUOLIMAS???

matėt matė?

koncertą?

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.

va va, baidena vilniuj net prie stalo nėjo

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Солдат Алёшка в Украине страдал от бед.
Его жену ебал Ахмед
Пока Алёшку в танке жгут
Его жену ебёт Махмуд
Алёшка в муках умирал
Его жену Аслан ебал
Алёшка воняет, и гниёт
Его жену Амил ебет

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Niekur jo niekas nepasiunte jis ir pats žinojo jog konflikto metu niekas I NATO nepriima.
O Erdoganas is tikrųjų Putiną pasiuntė naxui.

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.

Iš tikrųjų Erdoganas pagaidino NATO ir Ewrosojūzą

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Nepezek nesąmonių 🤡 kloune. Jis sakė jog Ukraina reikia priimti į NATO paleido AZOV. Ir apmyzo ant galvos Putinui

NATO Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

va va

baidena vilniuj net prie stalo nėjo

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.

Neužjaučiu Zelenskio Vilniaus misterijos proga dėl jo asmeninio likimo, tikra drama – karalius Lyras, Mindaugas 3-iasis, bet tinkamiausias”Lūšnynų karalius”, ką tik iš pilnos šūdų duobės išniręs, o nusipraust net ir Nausėda (šeimininko pudelis) jam nesiūlo, nes eik tu gyvuly (ne bydlo) ten kur vieta tau rezervuota: srutyne prie riestauodegių ir lauk savos eilės (ant papjovimo), kaip jau padarė šimtai tūkstančių tavo piliečių.

Viskas čiki

Gersim ukropų kraują iš lėto ir pasigardžiuodami.

...

…pasakė drakula londone

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Iš pyzdos gerai kraują

Rusas pūva po velėna

Iš pyzdos kraują gersi

Kur kontrpuolimas???

NA, TVARTELIO UTĖLĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

...

nustipo

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

….

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Bus raketos ir lėktuvai pamatysi puolimą

pokšt

Žaibas dieduko kelnėse buvo, o ne kotrpuolimas.

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

….

Jau greitai

Zele susitiks su Sakašviliu ir gyvens abu kartu.

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Jau greitai Putinas kartuvėse bus

Ha-ha-ha !

NATO samitas buvo toks, kur narystė nestovėjo (на саммите членство не стояло) :))))

nuu

bideno pimpukas nestovėjo 👎

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Paimk I burną atsistos

Tai didelis Zelenskio pažeminimas

Apie NATO susitikimą :))) Tai buvo didelis Zelenskio pažeminimas. 
Ir Zelia atvyko tuščiomis rankomis, be jokios mažytės pergalės, o su katastrofiškais nuostoliais.
Visą video žiūrėkit youtubėj – “Унижение на саммите НАТО”.
https://www.youtube.com/watch?v=1LZg0V4WByw

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

….

Žemaitis

Tai priminkite, – NATO pralaimėjo prieš Vagnerius Bachmute?!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

NATO net nepradėjo. O Sirijoje padarė faršą iš vagneriu pasidomek

...

ix tam niety

V.TOMKUS

Norit tamstos, ar nenorit, tačiau reikia pripažinti, kad tie chocholai kare yra beviltiški. Ukrainos armijos nebeliko nuo tada, kai rusų kariai prieš metus dar praėjusį gegužį sudaužė elitinius “Azov” ukronacių dalinius Mariupolyje. Apgailėtina buvo žiūrėti, kada iškeltomis rankomis virš 2 500 nesipraususių, apšepusių, alkanų, apsimyžusių ir apsišikusių azoviečių nacių buvo rusų “išrūkyti” iš “Azovstalio” metalurgijos gamyklos katakombų ir po to, pasak Zelenskio, sėkmingai “evakavosi” į DLR ir Rusijos kalėjimus.

wagner
Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

Rusas pūva po velėna

….На белой берёзе,
На чёрном суку
Висела табличка:
„ПиZда русаку!”😎
Банка тушенки, Z свастики знак,
Здесь похоронен вонючий русак!😎

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Солдат Алёшка в Украине страдал от бед.
Его жену ебал Ахмед
Пока Алёшку в танке жгут
Его жену ебёт Махмуд
Алёшка в муках умирал
Его жену Аслан ебал
Алёшка воняет, и гниёт
Его жену Амил ебет

pyzda ukrainai

Viskas. Kontranastūpas nustipo.

Buvau biški užsnūdęs

O kontrpuolimas jau buvo?

snaudui

laimėjo, o visa kita tik detalės

snaudas

rf laimėjo

tep tep

Viskas gersi, ramiai snausk toliau :))))

Rusas pūva po velėna

RF pizda

Rusas pūva po velėna

Шо Алкашня, как там Киев за 3 дня?!😁😁😁Уёбки путинские😁😁😁

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Įsidėmėkit, debilai, – tokios šalies kaip Ukraina n ė r a !!! Ir n e b u s !!!

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Эрдоган сказал, что росия это не та страна интересы и возмущения которой стоит учитывать…😂

NATO Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Ukrainai parodė kelią į subinę…. vis tamsyn ir tamsyn ….

Kur kontrpuolimas???

NA, IŠPISTGALVIAI LITOVCAI, KUR KONTRPUOLIMAS???

Rusas pūva po velėna

Шо Алкашня, как там Киев за 3 дня?!😁😁😁Уёбки путинские😁😁😁

Zelenskį pasiuntė N.A.C.H.U.I.!

Norėjo į Nato, įstojo į karvašūdį

Erdoganas apmyzo ant galvos Putinui

Роzzияне, ебальники к осмотру попрошу.

Кто вас только на этом Земном шаре не вертел на хую? Даже блять, и ниггеры вас вертят. Почувствуйте что такое не выполнить Будапештский меморандум

kaput

Viskas. Kontranastūpas nustipo.

208
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top