Karas Ukrainoje. Šeši šimtai trisdešimt pirmoji (lapkričio 16) diena

Locked N’ Loaded | Veidaknygė

Volgogrado srityje po drono smūgio į orą pakilo rusų šaudmenų sandėlis, šalia esantis karinis dalinys buvo evakuotas. Dar vienas riebus pliusas Ukrainos karinei žvalgybai.

📌 Luhansko kryptis.

Esminių pokyčių kryptyje nėra. Rusai toliau atakuoja šiauriniame ir pietiniame Svatove flange. Jei ir pavyksta kur pasistūmėti no mans land teritorijose, tai įsitvirtinti naujose pozicijose neleidžia ukrainiečių artilerija, dronai ir manevrinių vienetų kontratakos. Kituose sektoriuose dominuoja pozicinės kautynės.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Rusų spaudimas šiauriniame flange kiek sumenko. Vargu ar tai reiškia, jog agresorius atsisako savo planų. Veikiausiai ieškos silpnų vietų Ukrainos pajėgų gynyboje, gal kuriam laikui pakeis pagrindinę puolimo ašį (pastangų kryptį), pvz. į Orihovo Vasilivka.

📎 Pietinis flangas. Okupantai ir toliau užsispyrusiai daužo galvą į Klishiivka – Andriivka ruožą, bando užlipti į čia esančias kalvas. Ukrainos pajėgos apsigynė. Savo ruožtu, Ukrainos gynėjai pradėjo kontratakas prie Mayorske. Mažai tikėtina, kad ukrainiečiai pradeda šalia esančios Horlivka puolimo operaciją. Tam jie šiuo metu čia neturi pakankamai pajėgų, o ir rusai savo atakomis yra užėmę Ukrainos vienetus. Galimai, šių ukrainiečių kontratakų tikslas – atitraukti rusų pajėgas nuo Klishiivka, o jei dar tuo pačiu pavyktu pasigerinti savo taktinę situaciją (pvz. perimant kelių sankirtą prie Mayorske), tai išvis būtų puiku.

📍 Avdiivka – Mariinka.

📎 Šiaurinis flangas. Ukrainos pajėgos toliau neleidžia rusams įsitvirtinti vakarinėje geležinkelio dalyje. Agresoriaus pajėgos kaip tekantis vanduo, juda ten kur gali. Šiuo atveju, palei rytinę geležinkelio pusę į šiaurę, taip artėdamas link Ocheretine – Keramik ruožo. Labai mažai tikėtina, kad pasistūmėjus dar šiauriau, rusai net ir užčiuopę ukrainiečių silpnesnę gynybą vakarinėje geležinkelio pusėje, gebės kirsti geležinkelį ir ten įsitvirtinti. Ocheretine – Keramik yra gerai Ukrainos gynėjų įtvirtintas ir netiesiogine ugnimi pridengtas ruožas ant kalvų, tad prie jo priartėjus atsukti flangą ir keisti puolimo kryptį į vakarus okupantams būtų savižudiškas sumanymas. Tokiu atveju, rusų vienetai būtų atakuojami kryžmine ugnimi iš vakarų ir šiaurės. Tad visgi neatmestina, kad pirmiausia okupantai gali bandyti užimti bent dalį šio ruožo, tokiu būdu apsaugant savo flangus ir tik tada bandyti visa jėga vėl veržtis per geležinkelį į vakarus. Kad flangų saugumu jiems verta susirūpinti rodo ir dažnėjančios ukrainiečių kontratakos prie terikono.

📎 Pervomaiske ruožas. Rusams nepavyksta rasti silpnos vietos ukrainiečių gynyboje, Ukrainos gynėjai išlaiko pozicijas.

📎 Mariinka – Pobeda ruožas. Be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis.

📍 Orihiv. Kontaktinėje linijoje tęsiasi susidūrimai flanguose. Kurį laiką poliravę rytinį flangą ir čia pasiekę taktinių laimėjimų, ukrainiečiai kiek suintensyvino spaudimą vakariniame flange. Mūšio baigtis neaiški.

📍 Velyka Novosylka. Rusai vėl pabandė atakuoti vakariniame flange, tačiau Ukrainos pajėgos išlaikė pozicijas.

📌 Pietų kryptis.

Tęsiasi susidūrimai kairiajame Dniepro krante, kontaktinėje linijoje be didesnių pakitimų. Tuo tarpu, garsūs kabūm Sevastopol, ukrainiečiai su dronais atakavo Juodosios jūros laivyno karinę infrastruktūrą. 😉

2.1 11 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
28 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Prašalietis

Buvusi gausiausiai lankoma čiabuvių „patriotinimo” rubrika „sala ukraini, gemarojam sala” netikėtai „užlūžta” be paisektos Okrainos galutinės „peremogos” … Ją pamiršo visi buvę gausūs „peremoginiai” pidarjotai, paskutinis pidarjotas su niku „atsijungusios lietuvos pajėgos” ir tas po Okrainos banderinių chalopų „peremoginio” kontrpuolimo gėdingai kažkur tai „nustipo”, paliko Zelią „peremogiškai uostyti” vieną… Su tokiu vietinių pidarjotų „patriotizmu”, atėjus valdžios skelbiamai dienai „X”, kyla „nepatriotinis įtarimas”, kad, atėjęs „agresorius okupuoti”, bus sutiktas pagal visas procedūras, net gi iškilmingiau kaip 1940 metais.. Ir tai bus dėka tokių, puskvailiam skirtų „peremoginių” pidarjotinių „karinių komiunikė”iš Okrainos frontų…., kokius transliavo „Veidaknygės” „visuomenės informacinio saugumo profesionalai”, kaip Navys, Sėjūnas…, dabartiniai rašinėjantys „slapti informacinio saugumo agentai”….

ČŽV

The Telegraph: ZSU armijos kontrpuolimo nesėkmės dvasiškai palaužė Zelenskį.. Tad kariuomenės vado Zalužno interviu ‘The Economist’ leidiniui buvo Vakarų skaitytojo paruošimas Ukrainos pralaimėjimui. Be kuratorių leidimo tokie interviu nedalinami.

Avdijivka tuoj kris

Tiesos lt, kodėl nerašote, kad rusai jau pasistūmėjo prie Opytnės ir į rusų karinių pajėgų reples pateko Avdijivka, kuri yra jau apsupta iš trijų pusių, ir tos replės stipriai spaudžiasi. Tik dienų klausimas, kada Avdijivka kris.

gaginas sakė

Viskas nėra tikra. Tik šimtai tūkstančių karstų yra tikri ukrainiečiams ir jų šeimoms. Tačiau tikra psichologine operacija galima vadinti pažadus priimti Ukrainą į NATO ir Europos Sąjungą.
https://lenta.ru/news/2023/11/11/ukrainu-predlozhili-prinyat-v-nato-v-novyh-granitsah-bez-kryma-i-donbassa-zachem-zapadu-eto-nuzhno/

Kostas

Ukras pūva po velėna
– taip po 1000 kas dieną!
Vietoj žemių savų
– gavo mirtį dovanų !!!

SUPISTI PAGYRŪNAI

Artiomovską jau apsupot ???? Jau 6 mėnesiai kaip nuo gegužės 12d. supat, supisti pagyrūnai!!!

Rolandas

Pampersus pasikeiskit , nevykėliai kaholai! :))))

100%

pyzda visiška ukrainai

Tik tiek
Vadimas iš Norvegijos

Sakykite, banderos, kur jūsų pergalės mūšio lauke? Kažkodėl senokai nebesigirdi?

mėsos pirkliai siautėja UA

Platinkit, kur galit-Ukrainos fronte siautėja švabo siųsti MĖSINĖTOJAI:
http://ldiena.lt/straipsnis/26217/kijevo-rezimas-tesia-nezmoniskus-biologinius-eksperimentus

Singeris

Įklimpo 50+ Vakarų ir Nato šalių, kariaudamos prieš 1 Rusiją.

Stebėtojai

Odesos įkūrėjai Jekaterinai II gyventojai 1900 metais pastatė paminklą. 1920 metais vietiniai bolševikai paminklą nugriovė. 2007 metais vietiniai paminklą atstatė, kurį 2022 metų pabaigoje jie gi ir nugriovė.. Jeigu be Banderos ir Šuchievičiaus neturite asmenybių, tai bent L. Brežnevą pagerbkite, kuriam vadovaujant UkrainosTSR ekonomika tapo dešimta pasaulyje.

Jekaterina Didžioji

“Gyvenimą reikia pragyventi taip, kad priešai bijotų tavo paminklo”. (nežinomas autorius)

Maidano 3

Zelenskis bijo naujo „Maidano“ – „Bloomberg“………………………………………… …..https://www.sott.net/article/486107-Zelensky-fears-a-new-Maidan-Bloomberg………………. ………………….Bloomberg penktadienį pranešė, kad Zelenskis teigia gavęs informacijos iš Ukrainos ir sąjungininkų žvalgybos tarnybų, įspėjančios apie „dezinformacijos planą, žinomą kaip“. „Maidanas 3’“ skirtas žaisti pilietinės visuomenės lūžius ir kurstyti sukilimą.

Tam

Fašistui Zelensky smegenys į košę pavirto nuo kokaino.

Khazarian Cabalai žydai

Muskas,į kurį Khazarian Cabalai žydai nusitaikė už tai, kad „Twitter“ naudotojai gali skelbti tiesą apie Izraelio vykdomą genocidą Gazoje. Paskelbė 2023 m. lapkričio 17 d. Nacionalinė valstybė…………………….https://stateofthenation.co/?p=195968

Ei, jūs mėlynai geltoni lt buduliai

Valkatos, užsiimkit bent kartą rimtais darbais. Eikit ieškoti elektros generatorių xoxolams arba bent labdarai kruopas rinkit slavaukrainiečiams

Hemarojam piZZZdiec!

Kaput Ukrainai !
Dvesia ukronaciai, kai žiurkės:)

Apie neužaugą niūchą Zelenskį

Kada kariuomenės vadas Zalužnas prakalbo apie kontrpuolimo aklavietę, kuris užėjo „giliai ir gražiai”, proveržio fronte nenusimato. Tuo tarpu Zelenskis Euromaidano 10-mečio jubiliejaus proga prognozuoja naują Maidaną, kurį, anot jo, būtinai organizuos Kremlius, kad nuversti Zelenskio režimą. Maidanai buvo 2004, 2014, dabar būtų 2024 metais. Sektantai mėgsta skaičių simboliką.

Zelenskiukas bijo Euromaidano

Tad atlieka didelius valymus jėgos struktūrose.

Žydai - žudikai

Pagoglinkit – “Названо число погибших при ударе ЦАХАЛ по учреждению в Газе”. https://lenta.ru/news/2023/11/18/nazvano-chislo-pogibshih-pri-udare-tsahal-po-uchrezhdeniyu-v-gaze/ Al Jazeera: около 200 человек погибли при ударе по школе «Аль-Фахура» в Газе.

rusai sakė

Минобороны России в ежедневной сводке сообщило об уничтожении складов боеприпасов ВСУ в Киевской, Днепропетровской и Житомирской областях.

Banderos jau maitina žuvis dugne

Авиация Черноморского флота обнаружила в море семь безэкипажных катеров и один — с десантной группой ВСУ, сообщило Минобороны. В министерстве заявили, что лодки двигались в сторону Крыма, все они были уничтожены.

Hemarojam kaput

Минобороны России в своей сводке заявляет, что на херсонском направлении противник на правом берегу Днепра и в ходе попыток высадки на острова потерял более 460 военных.

petras

Rusai ukrams spardo subines.

Goda

Į Rusiją nuvažiuoji ir atsikvėpti nuo tų Sadoma ir Gomora zombių. Gražūs žmonės, protingų veidų, mandagūs, kultūringi. Iškart siela apsigauna.

Skaičiai

2022 m. Maskvoje pastatyta 6,9 milijono kv.m gyvenamojo ploto butų.
Klumpiai, ar bent suvokiat tokius skaičius ?
Laukit rusų ateinant su raudonais gvazdikais, gal ir jūsų kieme bus šventė😊

28
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top