Karas Ukrainoje. Šeši šimtai trisdešimt trečioji (lapkričio 18) diena

Locked N’ Loaded | V eidaknygė

Agresorius šiandien surengė didelį smūgį

dronais, taip pat į silpniau Ukrainos oro gynybos pridengtus objektus skriejo ir nedidelis skaičius raketų. Ukrainiečiai iš 38 dronų numušė 29. Rezultatas neblogas, tačiau tie keli prasmukę dronai ir raketos padarė žalos. Galingi sprogimai nugriaudėjo Kharkiv, pažeista degalų saugykla Odesos mieste.

📌Luhansko kryptis.

📍 Svatove. Rusai bando prasimušti dviejuose prioritetiniuose ruožuose: Lyman Pershyi (su tikslu pasiekti šiaurines Kupjansk prieigas) ir Synkivka (su tikslu užimti aukštumas kelio Kupjansk – Krokhmalne šiaurėje). Ukrainiečiai vėl apsigynė.

📍 Kremina ir Lysychansk. Be pakitimų.

📌 Donecko kryptis.

📍 Bakhmut.

📎 Šiaurinis flangas. Nenorime karksėti anksčiau laiko, bet gali būti, jog Ukrainos gynėjams pavyksta stabilizuoti situaciją šiauriniame flange. Rusų puolimo tempas nukrito, ukrainiečiai įvykdė keletą sėkmingų kontratakų ir atsiėmė vieną kitą poziciją. Tačiau toliau lengva nebus.

📎 Pietinis flangas. Rusai labai intensyviai spaudžia Ukrainos vienetus prie Klishiivka, jiems nežymiai pavyko pasigerinti taktinę situaciją. Tačiau padėtis Mayorske ruože okupantams toliau prastėja – ukrainiečiai po truputį vysto sėkmę prie Shumy, be to jie sugebėjo pasistumėti link Horlivka prieigų. Tai vis dar lokalūs laimėjimai, bet jei taip toliau – bus smagu.

📍 Avdiivka – Mariinka.

📎 Šiaurinis flangas. Kontaktinė linija kunkuliuoja kaip barščiai puode. Rusai suintensyvino savo operacijas prie Kamyanka, bando stumtis prie geležinkelio. Kai kur jiems pavyksta įsitvirtinti, tačiau Ukrainos gynėjai į tai reaguoja ir su artilerija bei kontratakomis, daužydami į šiaurę palei geležinkelį ištysusį rusų pleištą. Okupantai priversti palikti dalį pozicijų.

📎 Centrinis ruožas. Rusai vysto vakarykštę sėkmę ir dar šiek tiek pasistūmėjo miške rytinėse Avdiivka prieigose, taip įtvirtindami čia esančio kelių mazgo kontrolę.

📎 Pervomaiske ir Mariinka ruožuose be pakitimų.

📍 Vuhledar. Be pakitimų.

📌 Zaporizhia kryptis.

📍 Orihiv. Ukrainos pajėgos pasistūmėjo Novoprokopivka, galimai rusai paliko gyvenvietę, nes ten ginti jau nelabai yra ką. Tuo tarpu, rytiniame flange agresoriaus vienetai dar bando pakovoti už iniciatyvą ir po kontratakos šiek tiek pastūmė ukrainiečius, mūšis tęsiasi.

📍 Velyka Novosylka. Rusai pasigerino savo pozicijas Staromayorske vakariniame flange. Labai tikėtina, kad agresorius bandys ne valyti gyvenvietę, o smūgiuos šiauriau ir sieks atkirsti čia esančias Ukrainos pajėgas.

📌 Pietų kryptis.

Sunki kovinė rutina kairiajame Dniepro krante tęsiasi. Ukrainos vienetai tęsia puolimo operacijas, rusai kontratakuoja. Tai, kad okupantų bandymai stabilizuoti situaciją nėra sėkmingi, puikiai iliustruoja į kosmosą teleportuota agresoriaus termobarinių raketų sistema „Solncepiok”. 😃

2.5 8 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
17 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
Kur kontrpuolimas???

NA, LANDSBERGIO MANDAVOŠKĖS, KUR KONTRPUOLIMAS???

mus žudys
mus žudys
mus žudys

miškus iškirs, nebus kur pasislėpti ir pabėgti ir mus žudys pagal žydo zelianskio strategiją suformuotą ukrainoje ir žydų palestinoje – mus naudos kaip gyvą skydą o atėjūnai mus žudys ir griaus mūsų namus kaip ukrainoje ir palestinoje :
https://youtu.be/RrXmdGYMxYM

Pastabus

Šiaip Zelenskio galvoje nuo kokaino jau seniai kralikai kojytėmis muša…
https://bukimevieningi.lt/zelenskis-pripazino-kad-be-vakaru-pagalbos-ukrainos-kariai-atsitrauks/

Ilonas maskas sakė

mėsinykas.

Žydai- karo nusikaltėliai

Vakarų nuolatiniai pareiškimai, jog Izraelis turi teisę į savigyną, neturi jokios prasmės, nes būdamas OKUPACINĖ JĖGA, Izraelis tokios teisės neturi.

Gojus

Tiesos, atsiliekat! Jau laikas straipsniams „Karas Izraelyje. Keturiasdešimt ketvirtoji (lapkričio 19)diena”.

Žydai - žudikai

Izraelio armija Gazos ruože jau nužudė 12 300 gyventojų, iš jų 5 000 vaikų ir 3 300 moterų. Sužeista virš 30 000 palestiniečių.

,ir

ukrainoje žydas zelenskis su kijevo rados žydais žudo ukrainiečius ir nesiliauja, ilonas maskas tiesiai šviesiai išvadino mėsininku gyvenančiu mėsininko realybėje

Laimonas

Ukraina seniai tapo Lietuvos teritorijos administratorių priedanga, jų vykdomiems nusikaltimams, pirmiausia prieš mūsų šalies gyventojus.
https://ekspertai.eu/mela-apie-ukrainos-tragedija-butina-pradeti-sklaidyti-pilna-jega-tam-atejo-tinkamas-metas/

petras

Visi tie, kurie nuo 2013 m. (kai Vilniuje vyko istorinis Rytų partnerystės susitikimas, vėliau taip vadinama Orumo revoliucija Maidane, tiksliau sakant kruvinas perversmas Kijeve, o dar po kiek laiko prasidėjęs karas, kuris tęsiasi iki šios dienos) kėlė nepatogius ir logiškus klausimus dėl to, kas vyksta Ukrainos teritorijoje, buvo skelbiami Lietuvos priešais, grėsmėmis, penktosiomis ar šeštosiomis kolonomis ir t.t.

Trumpai tariant, visą dešimtmetį, Lietuvoje be sustojimo tiek valstybinė, tiek nepriklausoma užsakomoji žiniasklaida apie visa tai skelbė nuoseklų melą, dezinformaciją ir liejo neribotus kiekius bukos propagandos.

Brisiaus galas

Tų, kurie skelbdavo kitokią informaciją apie Vakarų (kurių dalimi šiuo metu yra Lietuva) naikinamą ir išparduodamą Ukrainą, laukė įvairūs nemalonumai – kanalų blokavimai, įsilaužimai, teismai, prokuratūros tyrimai, kratos, bankų sąskaitų uždarymai ir t.t.

Tačiau viskas keičiasi ir dabar tik išskirtinai ribotų smegenų galių žmogus dar negali suprasti, kad nusikaltėliai Lietuvoje, šlykščiai spekuliavę žmonių emocijomis ir prisidengdami Ukrainos valstybės vėliavomis, eina link savo liepto galo.

Kartagena (ukraina) turi būti sunaikinta

Pirmiausiai turi būti sunaikinti privatūs nacistiniai kariniai dariniai, tokie kaip “Aidar”, “Dnipro”, “Safari”, “Svoboda”, “Pravyj sektor”, C14, “Nacionalnyj korpus”. Kaip kad buvo sunaikintas Azov” elitinis chocholų karių dalinys, kurio nacistiniai likučiai iš Mariupolio metalurgijos gamyklos “Azovstal” katakombų sėkmingai nukeliavo į DLR ir Rusijos kalėjimus.

Ukraina

Teoriškai karvė, praktiškai pastipus.

Su artėjančiomis šventėmis !

Artėjant Naujiesiems Metams rusai kaholams raketomis ir dronais kamikadzėmis tiek atsiųs sveikinimų “atvirukų”, kad pastarieji vėl sėdės be elektros, be vandens, sušalę, nesiprausę ir apsišikę. Kai pagalvoji, tai taip gera ant širdies pasidaro, taip saldu, jog net arbatos nebereikia saldint.

Nu, qurwų qurwa !

Grybauskaitė pabrėžė esminę klaidą, kalbant apie pagalbą Ukrainai. Anot jos, NATO šalys neturėtų apsiriboti vien paramos Ukrainai paketais, bet turėtų realiai įsitraukti į karo veiksmus.  „Bandėme išpirkti savo kaltę su parama Ukrainai, bet toks mąstymas nėra teisingas. Tai neturėtų būti tik parama Ukrainai, kad ji apgintų save, nes ukrainiečiai gina visus mus – visas demokratijas, visas Vakarų šalis, pasaulio taiką. O mes į karą neįsitraukiame – leidžiame, kad Ukraina kovotų už mus“, – pastebėjo ji.  Perklausta, ar ragina visus – lietuvius, prancūzus, amerikiečius ir britus realiai įsitraukti į karą, D.Grybauskaitė pabrėžė jau dvejus metus kartojanti, kad Rusija turi būti nugalėta mūšio lauke.  „Ne teorijomis, ne diskusijomis, planais ar konferencijomis, bet mūšio lauke. O mes to nedarome. Mes tik galvojame, kad… Skaityti daugiau »

17
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top