Karas Ukrainoje. Šimtas devyniasdešimt pirmoji (rugsėjo 2-oji) diena

Aurimas Navys ir Mindaugas Sėjūnas | Veidaknygė

Politinis strateginis lygmuo

TATENA tyrėjai apžiūrėjo Zaporižės atominę elektrinę. Dalis ekspertų nutarė čia likti tolesniam darbui iki šeštadienio. Vizito metu driskiai toliau pliekė į šalia elektrinės esančius objektus ir apkaltino Ukrainą teigdami, kad 60-ties ukrainiečių diversantų grupė išsilaipino Kachovskio telkinio pakrantėje už trijų kilometrų nuo Zaporižės AE ir mėgino užimti (!) elektrinę.

Dezinformaciją išplatino Rusijos užsienio teroro reikalų ministerija su Lavrovo parašu. Maskva mato, kaip žiniasklaida skaniai valgo ir platina Kremliaus užmakaluotą informacinį mėšlą, todėl toliau skleidžia visokias pasakas. Galėtų gi žmonėms nuo šio informacinio nuodo suskaust pilvuką ir paleist vidurius – kaip pasaulis greit pasikeistų! Nors gal ir nepasikeistų.

Solidūs Lietuvos, Europos ir JAV šaltiniai neturėtų remtis pranešimais iš Mordorstano arba įvardinti juos kaip dezinformaciją. Tuo tarpu pastebime, kad labai dažnai Kremliaus informacija pateikiama kaip „kita nuomonė“ arba „kitos pusės informacija“, kai teigiama, kad „abi pusės kaltina viena kitą, apšaudžius Zaporižės AE“. Kodėl tuomet nepaplatinus ISIS, Talibano, Al Shabaab ir kitų teroristinių organizacijų pranešimų? Jų irgi kita nuomonė. Apmaudu dėl pūliuojančios ir Maskvos srutose mirkstančios pasimetusios žurnalistinės „nuomonių įvairovės“.

Prasidėjo Rusijos karinės pratybos „Vostok 2022” („Rytai 2022”). Teigiama, kad pratybose dalyvauja Kinija, Indija, Laosas, Mongolija, Nikaragva ir Sirija – tai yra geriausi ir ištikimiausi Rusijos draugai. Pratybos vyks sausumos poligonuose, Japonijos, Ochotsko ir Beringo jūrose. Maskva teigia, kad manevruose dalyvaus iki 50 000 žmonių, t. y. 5-6 kartus mažiau nei ankstesniais metais. Kiti šaltiniai teigia, kad pratybose dalyvaus daugiau Rusijos karių nei praėjusiais metais. Ar driskiai pratybose mokysis iš klaidų Ukrainos ir Sirijos frontuose? Vargu. Jei keturiasdešimt tūkstančių lavonų Ukrainos žemėje jų nieko neišmokė, tai ką gali išmokyti girti generolai?

Prancūzijos prezidentas Emanuelis Macronas nori tęsti pokalbius su Putinu, neatiduodant visos iniciatyvos Turkijai. „Kas nori, kad Turkija būtų vienintelė pasaulio galybė, kuri toliau kalbasi su Rusija?” – klausė prezidentas Eliziejaus rūmuose.

Koks bebūtų Erdoganas, bent suderino grūdų tiekimo klausimą ir dalinai palengvino maisto krizę. Tuo tarpu Macrono pokalbiai tik provokavo Putlerį tolesniems karo nusikaltimams.

Suomija sumažino Rusijos piliečiams išduodamų turistinių vizų skaičių iki dešimtadalio. „Svarbu, kad parodytume, kad tuo metu, kai kenčia ukrainiečiai, normalus turizmas neturėtų tęsti įprastos veiklos”, – pareiškė užsienio reikalų ministras Pekka Haavisto. Suomija taip pat nagrinėja galimybę išduoti humanitarines vizas Kremlių kritikuojantiems visuomenininkams ir žurnalistams.

Mes esame skeptiški net ir šiuo klausimu. Jei asmuo kritikuoja Putiną, tai nereiškia, kad jis nėra imperialistas ir nekelia grėsmės kitai šaliai savo buvimu. Be to, jei jis tikrai nori permainų Rusijoje, tai tik joje būdamas gali jas inicijuoti.

Kremlius pasmerkė ES užsienio reikalų ministrų sprendimą sustabdyti 2007 m. susitarimą su Rusija dėl lengvatinių vizų išdavimo tvarkos. Kremliui burna dirbantis Peskovas įspėjo apie galimas atsakomąsias priemones.

Europa jau rauda, praradusi galimybę aplankyti dvokiančią išmatų duobę, draugas Peskovai.

Teisybę pasakius, Europai šiandien trūksta paprasto, griežto, tiesmuko lyderio, panašaus į Winstoną Churchillį, kuris paskelbė apie „geležinę uždangą“ sovietams. Visi krūpčiojimai ir lankstymaisi tik gilina Rusijos režimo metastazes, dėl ko kenčia Ukraina, o galiausiai ir pati Europa. Vėžį reikia išpjauti staigiai. Pakraujuos ir sugis.

Putinas nedalyvaus Michailo Gorbačiovo, „palaidojusio“ Sovietų Sąjungą laidotuvėse. Putinas SS žlugimą ne kartą vadino „didžiausia šimtmečio geopolitine katastrofa”. Tačiau į laidotuves nevyks dėl kai ko kito. Cariukas labai prietaringas. Putinas greičiausiai bijo ne tik mirties, bet ir simbolių, reiškiančių ko nors pabaigą. O ji Putino laukia. Neišvengiamai.

Vakar Putinas lankėsi Kaliningrade (!) ir susitikęs su moksleiviais papasakojo, kad „Ukrainą išrado Leninas“. Putinas vaidino mokytoją, tikindamas vaikus, kad būtina kovoti su Ukraina. Kitaip tariant, mokė žudyti „brolius slavus“. „Ne tik vaikai, bet net ir daugelis suaugusiųjų, matyt, nežino, kad Ukraina iki Sovietų Sąjungos susikūrimo niekada neturėjo savo valstybingumo. Tokios valstybės nebuvo”, – sekė pasaką vaikams mesijas Volodia.

Juokas juokais, tačiau vizitas Karaliaučiuje rodo šios srities geopolitinę svarbą Kremliui, o pamoka, jos naratyvai ir žinutės, pagal Rusijos informacinės strategijos doktriną, yra privalomas patiekalas visoje šalyje.

Rusija grasina atidaryti dar vieną frontą. Vyriausias Rusijos užsienio teroristas Lavrovas pareiškė, kad Moldovos Padniestrės regionas, kuris ribojasi su Ukraina, gali būti įtrauktas į Rusijos ir Ukrainos konfliktą.

Kuo daugiau frontų, tuo daugiau problemų Kremliui. Keletas frontų ne kartą baigėsi imperijos griūtimi.

„Lukoil” pranešė, kad po „sunkios ligos” mirė naftos kompanijos pirmininkas Ravilis Maganovas. Kiti šaltiniai teigia, kad 67 metų vyras mirė iškritęs pro ligoninės langą.

Rusijos ligoninėse, būna, atvyksta pacientai, ir iškrenta pro langą.

Rusija pareiškė, kad stabdys naftos ir naftos produktų tiekimą valstybėms, kurios nustatys viršutinę naftos produktų kainą. Kainų apribojimai Rusijai netinka, nes šalis esą vadovaujasi rinkos ekonomikos dėsniais. „Tai visiškai sužlugdys rinką”, – pergyvena Rusijos vicepremjeras.

„Gazprom” 2022 m. pirmąjį pusmetį daugiau nei dvigubai padidino grynąjį pelną. Per pirmuosius šešis šių metų mėnesius Kremliaus karo įrankis nepaisant sankcijų uždirbo 41,75 mlrd.

Operacinis lygmuo

Kremliuje žanro krizė. Maskvos teroristai nebesugalvoja, kokiu būdu perlaužti frontą Ukrainoje ir palaužti Kyjivą. Greičiausiai ruošiamasi ilgam karui, siekiant žiemą išsekinti ne tiek Ukrainą, kiek Vakarus.

Neturėkime iliuzijų, kad Kremlius į Ukrainos karą metė visus savo elitinius dalinius ir karius. Rusijos jėgos struktūrose tarnauja daugiau nei 4,5 mln. žmonių. Tad gyvosios jėgos resursai Rusijoje dar toli gražu neišsemti. Manome, kad didelė dalis armijos pajėgų vis dar laikomos rezerve dienai X Vakarų karinėje apygardoje.

Tačiau Ukrainos kare lemiamą žodį tars ne „gyvoji jėga“, o artilerijos, oro gynybos, žvalgybos, partizaninės veiklos ir nepertraukiamos logistikos sąveika. Išmanumas ir ryžtas bei valia priešintis.

Taktinis lygmuo

Ukrainos kariai per naktį sunaikino penkis ordos amunicijos sandėlius šalies pietuose. Toliau naikinamos priešo atsargos ir rezervai, kontrolės punktai ir transporto mazgai.

Okupantai tęsia apšaudymus artilerija ir minosvaidžiais, taip pat aviacijos ir raketų smūgius į ukrainiečių pozicijas, civilinę infrastruktūrą visa fronto linija.

Teroristai bombardavo Mykolajivo rajoną didelės sprogstamosios galios aviacinėmis bombomis, sužeistas vienas žmogus. Iš naikintuvo Su-35 buvo paleista raketą į Bereznevatskaja gyvenvietę, tačiau ji numušta.

Ukrainos lėktuvai surengė 18 atakų, smūgiuojant okupantų vadavietėms, kontrolės postams, amunicijos, degalų, logistikos ir transporto objektams.

Antonovskio, Kachovkos ir Darjevo tiltai ir toliau apšaudomi artilerijos ugnimi.

Okupantai Briansko ir Kursko sričių pasienio rajonuose ir toliau laiko parengtyje Rusijos Federacijos ginkluotų driskių padalinius.

Slobožansko kryptimi driskiai mėgino pulti, kad neprarastų užimtų Charkivo srities teritorijų ir kelių kontrolės.

Charkivo srities Novoosinivkos gyvenvietėje sunaikintas priešo degalų ir naftos sandėlis. Sunaikintos įrangos ir personalo skaičius tikslinamas.

Tęsiamas Slovjansko, Bachmuto, Avdijivkos, Kramatorsko rajonų apšaudymas.

Ryte rusų teroristai apšaudė Slovjansko vaikų darželį. Laimei, aukų nėra.

Ukrainos kariuomenė smogė okupantų logistikos maršrutui ir sunaikino perėją netoli Naujosios Kachovkos. Objekto koordinates nurodė vietos partizanai.

Chersono srities Tavrijsko mieste po ukrainiečių artilerijos smūgių driskiai neteko daugiau kaip 20 vienetų karinės technikos, gyvosios jėgos nuostoliai skaičiuojami.

0 0 balsų
Straipsnio įvertinimas
Prenumeruoti
Pranešti apie
guest
50 Komentarai
Seniausi
Naujausi Daugiausiai balsavo
Įterpti atsiliepimai
Žiūrėti visus komentarus
LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

Reikia panaikinti antikonstitucines rusiškas mokyklas Lietuvoje.
Vadovaujantis konstitucija, Lietuvoje negali būti rusiškų mokyklų.
14 straipsnis
Valstybinė kalba – lietuvių kalba.

– Rusiškų tekstų turi nelikti visose valstybinėse įstaigose, bankuose (ir bankomatuose) ir visose kitose įmonėse.
– Visų tv visos laidos – be ruskių kalbos (ir be rusiškų tekstų).
– Griežtai. _

Europai Amerikai Afrikai nereikalinga ruskių tauta pati savaime turi sunykti.

LIETUVIŠKOS JUNGTINĖS PAJĖGOS

– Lietuvoje gyvenantys ruskiai tyli neprotestuoja, nemaištauja, nestabdo LDK Ukrainos gyventojų žudynių, kai turi visas sąlygas protestams.
– Todėl, LDK Lietuvos žemėse turi nelikti nė vieno ruskio.

ah.ą

pucinas kariauja hibridinį karą su karūna

O kur gi

gellstelejusi sliuuuucha….Clienas,matyt,isvyko i komandiruote,ziures ar obelis tebezydi ir ar linksmi apsigere pansionierai ploja laduski laduski.

yellow Z.O.V.marine

įsivaizduoju kokiose pragariškose kančiose ir epileptiškose konvulsijose raitėsi duobliudkas navysėjūnas, rašydamas šią pastraipą : ““Gazprom” 2022 m. pirmąjį pusmetį daugiau nei dvigubai padidino grynąjį pelną. Per pirmuosius šešis šių metų mėnesius Kremliaus karo įrankis nepaisant sankcijų uždirbo 41,75 mlrd.“ :))))))))))))))) —- leisiu sau įtarti “naudingo idiotiškumo“ viruso infekciją tų pridurkavotų girnapusių dvejeto neuronizme :))))

o stai ir nugelltusi sliuuuxa

..atliko solo onanizmo seansa a capella,nes akompaniatorius clienas dinges nezinia kur.Turbut lubiankos padvale spardomas drasiuju kadyrovcu…

yellow Z.O.V.marine

šian ZAE teritorijoje ir energodare nenukrito nė viena šizoukropinės chuntos “dovanėlė“ po beveik mėnesio “dosnumo“ ? – įdomu su kuo tai susiję ? :))) ar kad 13-ka tatena delegacijos člienų vis dar ten, ar kad po grossi kontaktų/raportų “kuratoriams“, pasikėlė šiokie tokie klausimėliai su nieponiatkėmis ? :))—oi artėja gyvuliško prostituto zelenskio “dembelis“, oi artėja :)))))))

DD plius DD

Naujienų yra ir daugiau. Čia nepaminėta viena svarbesnių- amerikonai didžiąją dalį pagalbos nuo šiol gabena laivais (Pentagonas didina ginkluotės tiekimą Ukrainai jūriniais keliais), o ne lėktuvais kaip pavasarį. Tai reiškia daugiau, sunkesnės ir baisesnės.

Pranas

oi artėja gyvuliško prostituto zelenskio “dembelis“, oi artėja smile)))))))

nukarsusi sliuuuxa

atliko dubleejakuliacijos akta.Meila pucynui neblesta.Slapias sapnas neapleidzia ejakulianto.

DD plius DD

Rusai tikėjimo pergale ir geros nuotaikos nepraranda.

nukarsusi sliuuuxa

susapnavo,kad ji yra….PRANAS.

yellow Z.O.V.marine apie DD plius DD 22:18

:()))) – “Tai reiškia daugiau, sunkesnės ir baisesnės“ :)))) – na, šis lansbergidiškas pasyvas, kaip nekeista, vitik suvokia, jog karas gali tęstis tik tiek , kiek bus/kiek užteks idėjinių ir priverstinių dolboukropikų, kuriuos bus galima išprovokuoti eiti suicidintis tik su vis “ sunkesniais ir baisesniais“ žaisliukais :)) cinizmas nežemiškas, bet tai neatsiejama šizolitchūaniškų pornopatriotų “fiziologijos“ dalis/detalė …

SIVAKAR

NUSIPELNIUSIO CLIENO laukia staigmena.I svecius zada uzeit isiaudrines PRANAS…

DD plius DD

Rusų optimizmo paaiškinimas.
Jie turi paslėpę slaptą pergalingą ginklą- keturis tankistus ir šunį, bet kadangi bjaurybės lenkai brolių slavų neparėmė, tai rusai rado būdą netgi geresnį nei sename lenkų tv seriale- keturis tankistus buriatus armatos tanke ir į japonišką nindzią panašų šunį robopiosą.

dd...

kacapu laime laikina,nes buriatai prie pirmos progos sues robopiosa su visais sriubais.Gi buriatai.Net jakutai i juos nepatikliai ziuri.Tie ir sako…jakut sabaka..

yellow Z.O.V.marine apie DD plius DD 22:49

:)))) – kažkas nepakartojamo 🙂 – šitaip kūrybiškai ir pikantiškai perteikti beretozoidinio bukumo “gelmes“ , duota tik vienetams, iš kelių tūkstančių lansbergidės veršių 🙂 , – tų, kurių fantazija dar nedegradavo/nenusivertė žemiau absoliutaus nulio :)))) —– o jei rimtai, tai reaaliai džiugina lansbergidės aktyvistų susidomėjimas “rusų optimizmo“ šaknimis :))) – vis šioks tos judesys suakmenėjusiose, supindosėjusiose makaulėse :))))

gelltonoji sliundrike

karta pradejusi nebegali sustot.Aktyvumas kaip erkiu pavasary.Pamirso rudeni esant.Drocinsis iki nukritimo.

DD plius DD

Prieš tai buvusios karo apžvalgos komentaruose paminėjau misterį guminį užpakaliuką. Bet liaudis nepatikėjo. Todėl įrodysiu ukrainiečių ir rusų liudyjimais. „И все-таки: что пытался сообщить миру Путин, заявляя, что его задница не резиновая?” – не понял из выступления президента РФ украинский журналист Леонид Швец. „Владимир Владимирович, вы сегодня для детей „день знаний” проводить будете, скажите им что-то умное, важное…” – „Конечно, разумеется. Трудолюбие – это не резиновая попа”, – комментирует в соцсетях киевлянин с ником Roman Smelyj. Тему развивает российская журналистка Алена Чурбанова. „Мне кажется, у Путина смешались в голове его личная жопа как Родина и резиновая дубинка как ее непременный атрибут, вот и получилось то, что он сказал”, – пояснила она. „Дед совсем уже все шурупы по паркету разбросал: „Трудолюбие… Skaityti daugiau »

DD..

..gaila,kad tos zopos skrendancio nenukakosino,vis pramoga butu..Meloc,no prijatno..

stasys

youtube.com/watch?v=bTdAl95Lkk4 .. Ždanovas pasakoja kaip xuilo ruporai liežuviu sunaikino neįmanoma skaičių sunaikinti amerikietišku HIMARS Ukrainoje , na ir dar šis bei tas kaip kuriamos tokios xuilo propagandos pasakos . Panašu kad xuilo propagandos ‘ukrainietiškas’ puolimas tęsiamas ir mūsų dar laukia ne viena žinia apie xuilo pergales ..tame fronte :))) Taip taip , kas ‘xuilo sabake’ pakels uodega ? klausimas geltonai prostitutei .

Stasiui

gelltona kuurva da miega,mat sianakt vykde intensyvias apklausas,kur dar rasti pucyynui naudingu idiotu.Tiesose ju apie astuonis ganosi….Pats gellcius dirba uz tris.Jis ir regimantas,ir pranas,ir vodolaazas.Darbuojasi,seniokas,is peties…

stasys

Stasiui 2022-09-3 7:52 … reikia tik džiaugtis . Apie geresnius ‘darbuotojus’ Tiesos.lt ir negalėjo svajoti . Aktyvumas portale išaugo kokiais 300 proc. :)))

Kol ixtiandras parpia

galim ramiai pasidziaugt,kad i katila ties Dniepru pateko dvim tukstanciu kacapoidu.Daba juos leis i farsa.Gaus uz Azova atpilda.

Tabachas, Liubarskis, Ilja

За Какие $, Какое и Как Оружие Поступает в США. Специалист «Илья», Гари Юрий Табах, Сергей Любарский

https://www.youtube.com/watch?v=T8QrRxmMQXw&ab_channel=UATVChannel

yellow Z.O.V.marine

graudu žiūrėti, kaip apgailėtinai tvartelio beretoliuskai sengiasi apvemti mane, per savo debilumą nesuvokiantys, jog per tokį atstumą, skiriantį juos, veršius, nuo žmonių , neįmanoma ne tik apvemti, bet ir apšaudyti raketomis su jų fekaliniais užtaisais :)))))

…tuo tarpu su šizoukropų galimybėmis dar kažką esminio nuveikti “šalies“ gynybai, atsitiko visiška stabilizacija 🙂 – tos galimybės, po chersoniškos ofensyvos, su ryškiu nerealaus “pozoro“/konfūzo atspalviu, tapo praktiškai artimos nuliui :)))))) – belieka “tikėtis“, kad zelios gyvuliams dar gal pavyks įvykdyti vieną kitą diversiją kryme, kurske ar rostove :)))) – ir tai taps gal net paskutiniais jų afrodiziakais , šitame pindosiškai nacistiniame, mazochistiniame “pasisantykiavime“:))))

wolk

kuo daugiu frontų tuo greičiau „katilas”

neduos

energodarai/energijos dovanotojai neduos elektros:
„Власти Энергодара: Запорожская АЭС перестала подавать энергию на подконтрольные Киеву территории”
https://anna-news.info/vlasti-energodara-zaporozhskaya-aes-perestala-podavat-energiyu-na-podkontrolnye-kievu-territorii/

oooo

o vokietijos ligoninėse garbačiovai atvažiuoja patys į ligoninę, paguldomi palaton ir numiršta

jo jo

okupantai porošenkiniai -zielionskiniai okupavo nuo amžių amžiais rusų gyventojų teritorijas (istoriškai nuo 1654m), šaudo į rusus, mėto bombas. Laisvę doneckui ir luganskui nuo žydo porošenkos, žydo zelionskio ir kijevo rados žydų okupacijos – doneckas ir luganskas nesutinka su antikonstituciniu 2014m. perversmu, nesutinka su įvestomis žydatvarkįmis, okupantus lauk iš rusų istorinių žemių.

jo jo

žingsnis po žingsnio rusai atsikovoja iš okupatų rusų žemes

oho

Putinas iškėlė tikslą likviduoti antirusišką ankląvą Ukarinoje:
„Путин поставил целью СВО ликвидацию на Украине антироссийского анклава”
https://anna-news.info/putin-postavil-tselyu-svo-likvidatsiyu-na-ukraine-antirossijskogo-anklava/

Dundukams autoriams

Kur apžvalgos iš fronto už rugsėjo 3 ir 4 dienas? Neturite ką parašyti? Rašykite apie tai, kad (ne)žydo narkomano Zelenskio organizuoto kotrapuolimo šalies pietuose metu žuvo ir galvas paguldė per 2000 slavaukrainiečių šauktinių…

> stasys 8:07

Tai, kad tu debile nesupranti, aktyvumas šiame portale padidėjo tik todėl, kad visi kiti portalai uždraudė komentarus pagal tvartelio Ožio paliepimą. Visiems geriau ėsti Ožio šūdą ir girti, jog už tortą skaniau…

stop

stop šaudymui.

„Генерал армии США посоветовал Зеленскому сесть за стол переговоров с Россией”

„Бригадный генерал армии США (Сухопутных войск), экс-помощник госсекретаря по военно-политическим делам Марк Киммитт заявил, что президенту Украины Владимиру Зеленскому следовало бы начать переговоры с Россией уже сейчас, об этом он сообщил в статье для газеты The Wall Street Journal….“

https://news-front.info/2022/09/03/general-armii-ssha-posovetoval-zelenskomu-sest-za-stol-peregovorov-s-rossiej/

> stasys 8:07

Французский журналист Франсуа Ленгле заявил, что ежесекундный заработок России на газе и нефти составляет 3700 евро. Такую сумму он назвал в своей авторской программе на телеканале RTL, отметив, что Россия «буквально купается в деньгах». 86миллиардов евро
заплатили европейские страны за топливо с 24 февраля, по словам Ленгле.
Вместе с тем он обратил внимание на то, что пока Россия зарабатывает с помощью санкций, жителям западных стран приходится экономить и бороться с растущей инфляцией.
«Я говорю уже полторы минуты, за это время из Европы в Россию ушло более 300 тысяч евро, и это не считая другие стран», – сказал он.

АCHUJET!!!

Французский журналист Франсуа Ленгле заявил, что ежесекундный заработок России на газе и нефти составляет 3700 евро. Такую сумму он назвал в своей авторской программе на телеканале RTL, отметив, что Россия «буквально купается в деньгах».
86миллиардов евро заплатили европейские страны за топливо с 24 февраля, по словам Ленгле. Вместе с тем он обратил внимание на то, что пока Россия зарабатывает с помощью санкций, жителям западных стран приходится экономить и бороться с растущей инфляцией.
«Я говорю уже полторы минуты, за это время из Европы в Россию ушло более 300 тысяч евро, и это не считая другие стран», – сказал он.

Naciams bus piZdec

Pagoglinkit straipsnį “Кадыров заявил о начале масштабного наступления в ДНР”.

Кадыров заявил о масштабном наступлении союзных сил с участием «Ахмата» в районах ДНР.
Второй корпус Народной милиции Луганской народной республики (ЛНР) совместно с подразделением «Ахмат» начал масштабное наступление в Донецкой народной республике (ДНР). Об этом заявил глава Чечни Рамзан Кадыров в своем Telegram-канале.

По словам Кадырова, наступление началось после того, как Вооруженные силы Украины (ВСУ) раскрыли свои позиции благодаря выдержанной союзными войсками «тактической паузе».

Kaput Ukraine! Hetojam kaput

Российские войска уничтожили за время военной спецоперации на Украине более 9900 единиц бронированной и автомобильной военной техники, в том числе танки, сообщило Минобороны России.
Всего с начала проведения специальной военной операции уничтожено:
283 самолета,
151 вертолет,
1864 беспилотных летательных аппарата,
372 зенитных ракетных комплекса,
4711 танков и других боевых бронированных машин,
823 боевые машины реактивных систем залпового огня,
3364 орудия полевой артиллерии и миномета,
5217 единиц специальной военной автомобильной техники.

Šlovė rusų kariams!

Брифинг Минобороны России 4 сентября:

* Украинские силы предприняли попытку закрепиться на отдельных участков на Николаево-Криворожском направлениях, она не увенчалась успехом, за сутки ВСУ потеряли там 150 человек, 11 танков и 17 БМП.
* В Николаевской области сбили украинский Су-25.
* В ДНР и Запорожской области ударами авиации уничтожены три украинских склада боеприпасов, также в ДНР, а результате авиаудара погибли 50 иностранных наемников.
* Отражена попытка атаковать территорию Запорожской АЭС при помощи восьми беспилотников.

Rusai vargo nemato

Prancūzijos žurnalistas Lingle: Rusija iš naftos ir dujų prekybos uždirba 3700€ per sekundę. Pagoglinkit steaipsnį – “Во Франции озвучили размер ежесекундного заработка России на энергоносителях”. https://lenta.ru/news/2022/09/03/russia/

prašo

Ukrainka prašo tvoti

„Украинка требует бить по Киеву!”
https://youtu.be/RWRQQ9lkQA8

oho

siandie ,berods,debilu kacapiniu fiesta.Pats durniausias ir girciausias,aisku,gellstantis ciucella ixtiandras.Baisiai drasus,nes,sako,per ekrana jo nieks negali apveeemt.Jooo,siandien pralenke savo idiotybem pats save.Kazi,ar jo kvailumas turi dugna,ar tiesiog neismatuojamas jokiu prietaisu.Ot glusius..

stasys

> stasys 8:07 2022-09-4 14:40 .. ne visi . Jei tamstelė kiek esi žioplas ir neturi kur liežuvio savo įkišti , tai tos bėdos tavo o ne ‘ožio’ ir jo parėdimu . Žiopla ir bažnyčioje mūša ..

yellow Z.O.V.marine apie stasys 20:05

net tokiam lansbergidinės minties milžinui/genijui kaip stasiotas, toks komentaras pernelyg “stiprus“ :))))))))) – visiška “toyota tundra“ :)))))

Herojam kaput

Pagoglinkit, kuo baigėsi slavaukrainiečių kontrapuolimas šalies pietuose. Galvas padėjo 1700 nacių ir benderovcų. Dar virš 2000 ukrufašistų sužeista. Sunku suvokti, bet yra taip …
Skaitykite straipsnį – “ Попытка контратаки стоила Киеву 1700 убитых военных, заявили в Минобороны”.

kacapams

xana.

Rusai pradeda ir laimi

Prancūzijos žurnalistas Lingle tvirtina: Rusija iš naftos ir dujų prekybos uždirba 3700€ per sekundę. Pagoglinkit steaipsnį – “Во Франции озвучили размер ежесекундного заработка России на энергоносителях”. https://lenta.ru/news/2022/09/03/russia/

Vėploms autoriams

Pasiskaitykite straipsnį – “Арестович признался, что врал украинцам о положении ВСУ на фронтах”.

stasys

21.54 xuilo satrapui.. o tu skaitei kiek xuilo dujų sudegina neturėdamas kur jas iškisti? Sako Arkties vandeninas šilą o baltos meškos emigruoja į pietų ašigalį .Teks tau vietoj jų ten važiuoti gyventi .:-P

50
0
Norėtume sužinoti ką manote, pakomentuokite.x
Scroll to Top